تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی در مرکز تخصصی کاراباما توسط تکنسین‌هایی ارائه می‌شود که از تخصص و تجربه بالا برخوردارند. جهت دریافت تمامی خدمات نصب و تعمیرات ماشین لباسشویی کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین یا از طریق تماس تلفنی ثبت نمایید. هماهنگی جهت ارائه خدمات مورد نظرتان، در زمانی کوتاه صورت خواهد گرفت.

تماس با ما
تعمیر لباسشویی
برند دستگاه

برند دستگاه خود را انتخاب کنید

ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی

امروزه ماشین لباسشویی یکی از وسایل اساسی هر خانه‌ای است که تمامی لباس‌ها و پارچه‌های ما را سریع و بهینه می‌شوید. بنابراین در صورت خرابی و بروز مشکل در کارکرد نرمال آن، زندگی روزمره ما دچار اخلال می‌شود. بسیاری از افراد برای استفاده از بهترین لباسشویی های موجود، به سراغ برندهای خارجی گران قیمتی همچون ال جی، سامسونگ و بوش می‌روند. اما حتی بهترین برندها نیز بالاخره دچار خرابی و مشکل خواهند شد. اگر دستگاه‌تان خراب شده اجازه ندهید لباس‌های کثیف بر روی هم تلنبار شوند، بلافاصله جهت تعمیر لباسشویی و جلوگیری از تشدید مشکل آن اقدام کنید.

نکات مراقبتی جهت جلوگیری از تعمیر لباسشویی

با مراقبت درست و اصولی از ماشین لباسشویی نه تنها تاثیر مثبتی روی کارکرد دستگاه خود خواهید داشت، بلکه باعث افزایش عمر مفید آن خواهید شد. برخی از نکات مراقبتی جهت جلوگیری از تعمیر لباسشویی عبارتند از:

 • انتخاب محل مناسب برای قرار دادن لباسشویی. توصیه می‌شود لباسشویی را در مکانی خشک و خنک قرار دهید چرا که گرما و رطوبت تاثیر منفی روی سلامت قطعات خواهد گذاشت.
 • انتخاب برنامه درست شستشو. با انتخاب برنامه اشتباه هم لباس‌ها آسیب خواهند دید و هم قطعات داخلی دستگاه.
 • روشن نکردن ماشین لباسشویی در زمان اوج مصرف برق. به این ترتیب مانع تاثیر منفی نوسانات برق روی دستگاه خواهید شد.
 • استفاده از موارد شوینده استاندارد و باکیفیت. شوینده‌های بی‌کیفیت هم به لباس‌ها آسیب وارد می‌کنند و هم قطعات دستگاه را به مرور خراب می‌کنند.
 • تمیز کردن لباسشویی به طور مرتب. بانظافت لباسشویی طی یک زمان بندی منظم، مانع آسیب دیدن دستگاه خواهید شد.

علائم خراب شدن لباسشویی را، کوچک یا بزرگ، جدی بگیرید

علائم خراب شدن لباسشویی بسته به قطعه‌ای که ایراد پیدا کرده متفاوت است. آنچه در این میان اهمیت زیادی دارد، رسیدگی زودهنگام به مشکل پیش آمده برای دستگاه است. در صورتی که لباسشویی شما نشتی دارد، زیاد تکان می‌خورد، لکه روغن روی لباس‌ها به جای می‌گذارد، آب را گرم نمی‌کند یا مرحله خشک کن آن کار نمی‌کند، می‌بایست از یک تکنسین ماهر کمک بگیرید. یک تکنسین آموزش دیده و باتجربه می‌تواند به درستی دستگاه شما را عیب یابی و آن را به دقت تعمیر و مجددا راه اندازی کند.

چطور بفهمیم تعمیر لباسشویی به صرفه نیست؟

رعایت نکات مراقبتی و مراجعه به مراکز مجاز تعمیر لوازم خانگی در زمان بروز خرابی، قطعا به کارکرد بهینه لباسشویی و همینطور افزایش عمر مفید آن کمک خواهد کرد. با این حال، ممکن است در مقطعی از زمان لباسشویی شما دائم دچار خرابی شود و مجبور باشید در بازه‌های زمانی متفاوت برای تعمیر آن هزینه کنید. در صورتی که ماشین لباسشویی شما لباس‌ها را به خوبی سابق نمی‌شوید، سر و صدای زیادی دارد، مدام به خاطر ایرادات ریز و درشت خرج روی دست‌تان می‌گذارد، دیگر تعمیر لباسشویی به صرفه نیست و به یک لباسشویی جدید نیاز داریم.

چطور بفهمیم تعمیر لباسشویی به صرفه نیست

خدمات گسترده کاراباما؛ تعمیر لباسشویی یا تعویض قطعات

کاراباما با برخورداری از تکنسین‌هایی که شناخت عالی نسبت به سیستم ماشین لباسشویی دارند، تمامی ایرادات دستگاه شما را برطرف می‌کنند و در صورت لزوم قطعات معیوب غیر قابل تعمیر را با قطعات اصلی و ارجینال تعویض می‌کنند. برخی از خدمات تعمیرات مجموعه تخصصی کاراباما عبارتند از:

 • تعمیر واشر لباسشویی

تعمیر واشر لباسشویی یا همان لاستیک دور درب معمولا قابل انجام نیست و در غالب موارد تکنسین مجبور به تعویض این قطعه خواهد شد. در واقع یکی از شایع‌ترین مشکلاتی که برای واشر یا لاستیک دور درب لباسشویی پیش می‌آید، ایجاد سوراخ یا پارگی در آن است که در این صورت راهی جز تعویض آن نخواهید داشت. کپک زدن و سیاه شدن دیگر مشکلات شایعی هستند که برای واشر لباسشویی  رخ می‌دهند. کپک می‌تواند باعث بوی بد لباس‌ها و ایجاد حساسیت در اعضاء خانواده شود و سیاه شدن واشر، در نهایت شما را مجبور به تعویض آن خواهد کرد. با تمیز کردن این بخش از لباسشویی پس از هر بار شستشو، تا حد زیادی به حفظ سلامت آن کمک خواهید کرد.

 • تعمیر یاتاقان لباسشویی

تعمیر یاتاقان لباسشویی یا در صورت تشخیص تکنسین، تعویض آن از جمله خدمات مجموعه کاراباماست. ایجاد سر و صدای بسیار زیاد در حین کار کردن لباسشویی و وجود لکه روغنی روی لباس‌ها برخی از نشانه‌های ایراد پیدا کردن یاتاقان هستند و باید جهت تعمیر یا احتمالا تعویض آن اقدام کنید.

 • تعمیر لرزش لباسشویی

لرزش لباسشویی یا تکان‌های شدید آن ممکن است فقط ناشی از خطای کاربر باشد؛ مثلا ممکن است بیش از اندازه کم یا زیاد لباس داخل دیگ لباسشویی ریخته باشید. همینطور ممکن است دستگاه روی سطح تراز نباشد و به همین دلیل در حین کار به شدت تکان می‌خورد. با این حال لرزش لباسشویی می‌تواند علت فنی هم داشته باشد که در این صورت باید از یک تکنسین کمک بگیرید.

 • تعمیر قفل لباسشویی

تعمیر قفل لباسشویی و احتمالا تعویض آن از جمله خدماتی است که حتما باید توسط یک تعمیرکار ماهر لباسشویی انجام شود. در صورتی که درب ماشین لباسشویی شما بعد از اتمام برنامه شستشو باز نشود، قفل دچار ایراد شده است. این احتمال وجود دارد که زبانه درب خراب شده و مانع فعال شدن قفل شود. تکنسین بعد از بررسی قفل ممکن است آن را تعمیر کند یا نظر به تعویض آن داشته باشد.

 • تعمیر خازن لباسشویی

با توجه به اهمیتی که خازن ماشین لباسشویی دارد، خرابی آن شا را با دردسرهای زیادی مواجه خواهد کرد. در صورتی که خشک کن لباسشویی شما کار نمی‌کند، در حین کار سر و صدای زیادی دارد، بیش از حد گرم می‌شود و لباس‌ها خوب تمیز نمی‌شوند، احتمالا خازن ایراد پیدا کرده است. توصیه می‌شود از یک تکنسین ماهر برای بررسی و تعمیر خازن لباسشویی کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی یا تعویض قطعات

سرویس ماشین لباسشویی به افزایش عمر مفید دستگاه کمک می‌کند

سرویس لباسشویی از جمله خدماتی است که توصیه می‌شود برای افزایش طول عمر دستگاه‌تان طی یک زمان بندی مشخص انجام دهید. در واقع، با سرویس لباسشویی متوجه هر گونه ایراد جزئی که برای دستگاه‌تان پیش آمده خواهید شد و به موقع نسبت به تعمیر آن اقدام خواهید کرد. مهم‌تر اینکه، رسیدگی به موقع به خرابی‌های کوچک شما را متحمل پرداخت هزینه‌های هنگفت نخواهد کرد.

متخصصین کاراباما آماده تعمیر لباسشویی شما

کاراباما با بیش از صدها متخصص تعمیر لوازم خانگی ، بیش از هزاران مورد تعمیرات لباسشویی را در کارنامه خود دارد. متخصصین مجرب ما در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی خدمات خود را در سریعترین زمان و برطبق اصول استاندارد تعمیرات برای تمامی برندها، مدلها و ظرفیت ها ارائه می نمایند. کیفیت خدمات ارائه شده با ارائه گارانتی معتبر محرز می گردد و علاوه بر آن، تمامی نگرانی های شما با بیمه دستگاه در طول تعمیرات آن برطرف می گردد.

تعمیر لباسشویی درب از بالا

تعمیر لباسشویی درب از بالا، سال‌هاست که در میان خدمات گسترده کاراباما قرار گرفته است. این مرکز با هدف قرار دادن آرامش دارندگان تمامی مدل‌های ماشین لباسشویی، تعمیر لباسشویی درب از بالا را توسط تکنسین‌هایی که مهارت کافی در زمینه تعمیر این مدل از دستگاه دارند، ارائه می‌دهد. تکنسین‌های متخصص کاراباما شناخت کافی نسبت به این دستگاه دارند و می‌توانند علت خرابی آن را در زمانی کوتاه تشخیص دهند.

تعمیر لباسشویی درب از جلو

تعمیر لباسشویی درب از جلو بعد از عیب یابی دقیق دستگاه شما توسط تکنسین‌های ماهر کاراباما، با کیفیتی کم نظیر و دقت قابل توجه انجام خواهد شد. لباسشویی از جمله وسایل پرکاربرد هر خانه است که خرابی آن چالش‌های زیادی را پیش روی اعضای خانواده خواهد گذاشت. مجموعه کاراباما با علم به این موضوع، تلاش می‌کند تعمیر لباسشویی درب از جلو و به طور کلی همه مدل های این دستگاه را به بهترین شکل و در سریع‌ترین ممکن به انجام برساند.

تعمیر لباسشویی دوقلو  (twinwash)

تعمیر لباسشویی دوقلو به دلیل تفاوت‌های زیادی که با لباسشویی‌های اتومات دارد، نیازمند دانش فنی متفاوت است. خوشبختانه تکنسین‌هایی که جهت تعمیر لباسشویی دوقلوی شما اعزام می‌شوند، شناخت کافی نسبت به سیستم این نوع لباسشویی دارند و می‌توانند آن را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند. اگر لباسشویی دوقلوی شما روشن نمی‌شود، تکان شدید دارد یا خشک کن آن عمل نمی‌کند، کافیست درخواست تعمیر خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت تکنسین تعمیر لباسشویی دوقلو به منزل شما اعزام شود.

تعمیرات لباسشویی درب فضایی

لباسشویی درب فضایی یا سفینه‌ای، جدیدترین نسل ماشین لباسشویی است. آشکارترین تفاوت این دستگاه‌ها، درب بزرگ و قابل توجه آنهاست. اما درحقیقت تغییراتی هم در ساختار آنها ایجاد شده که با انرژی کمتر، کارایی بهتری داشته باشند. تعمیر این دستگاه‌ها  ظرافت بیشتری می‌طلبد و توسط متخصص‌های چیره‌دست کاراباما صورت می‌گیرد.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی

اگر لباسشویی نمی چرخد، روشن نمی شود، خشک نمی کند، آبریزش یا نشتی دارد و درب آن باز یا بسته نمی شود، کاراباما برای رفع مشکل دستگاه تان قادر به کمک به شماست. برخی از مشکلات پیش آمده ممکن است راه حل نسبتا آسانی داشته باشند، به طوری که شخصا از عهده آن برآیید. اما بسیاری از مشکلات ماشین لباسشویی نیازمند تعمیرات تخصصی توسط تعمیرکاری با دانش و تجربه فنی بالا می باشد.

متخصصین کاراباما قادر به رفع هرگونه مشکل پیش آمده برای دستگاه شما هستند. بنابراین مرتبه بعدی که لباسشویی شما در اواسط شستشو متوقف می شود یا ناگهان خاموش می شود، آبگیری نمی کند یا بیش از حد آبگیری می کند، تخلیه نمی کند و یا سر و صدای بلندی دارد، کافیست با ما تماس بگیرید تا در همان روز و یا روز بعد در منزل شما باشیم.

تعمیر قطعات ماشین لباسشویی، اولویت کاراباما

تعمیر قطعات ماشین لباسشویی همواره اولویت مجموعه تخصصی کاراباما بوده است. تمامی تکنسین‌های این مرکز، با اولویت قرار دادن رفاه حال مشتریان، تلاش می‌کنند قطعه معیوب دستگاه شما را به دقت تعمیر و دستگاه‌تان را راه اندازی کنند. اما در صورتی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، تعویض قطعه با یک قطعه اصلی و ارجینال، تنها گزینه تکنسین خواهد بود.

برخی از قطعاتی که توسط تعمیرکار لباسشویی کاراباما تعمیر/ تعویض می گردد:

 • برد الکترونیک
 • پمپ تخلیه
 • شناور و سوئیچ شناور
 • قفل و سوئیچ قفل
 • تایمر
 • سوئیچ فشار
 • مپرها
 • تسمه ها
 • لاستیک دور درب
 • محفظه جاپودری
 • و…

تعمیرکار لباسشویی به ترکیبی از مهارت و تجربه نیاز دارد

تعمیرکار لباسشویی که تجربه کافی دارد، آموزش دیده است و از شناخت قابل قبولی نسبت به سیستم ماشین لباسشویی برخوردار است، هم مانع صرف هزینه‌های هنگفت توسط شما خواهد شد و هم با اقدام درست به افزایش طول عمر مفید دستگاه‌تان کمک خواهد کرد. از این رو، مجموعه تخصصی کاراباما همواره تلاش کرده است فیلترهایی را برای شروع همکاری با تکنسین و تعمیرکار لباسشویی مد نظر داشته باشد و با هدف حفظ کیفیت خدمات همیشه به این فیلترها پایبند بوده است.

کاراباما کدام برندهای لباسشویی را تعمیر می کند؟

مهم نیست دستگاه شما چه برند، مدل و ظرفیتی دارد. ما تمامی برندهای ایرانی و خارجی را تعمیر می کنیم. برخی از برندهای رایج که بیشترین سفارشات سرویس و تعمیر را دارند، عبارتند از:

 • ال جی
 • سامسونگ
 • بوش
 • آاگ
 • ایندزیت
 • دوو
 • زیمنس
 • و…

اگر به دنبال تعمیرکار برند لباسشویی تان در نزدیکی خود هستید، همین حالا با ما تماس گرفته و یا از طریق فرم آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر تخصصی لباسشویی

نصب ماشین لباسشویی مهارت می‌خواهد

نصب ماشین لباسشویی مستلزم مهارت و داشتن شناخت کافی نسبت به دستگاه است. ممکن است تصور کنید که نصب پروسه‌ای ساده و آسان است و هر کسی می‌تواند آن را انجام بدهد. با این حال، هر خطای کوچکی در حین نصب دستگاه می‌تواند در آینده‌ای نزدیک به خرابی‌های کوچک و بزرگ و در نهایت آسیب دیدن دستگاه منجر شود. از این رو توصیه می‌شود، نصب ماشین لباسشویی خود را به یک فرد آموزش دیده و ماهر بسپارید تا متحمل هزینه‌های بی مورد نشوید.

سرویس ماشین لباسشویی به افزایش عمر دستگاه کمک می‌کند

سرویس ماشین لباسشویی از جمله خدماتی است که توصیه می‌شود برای افزایش طول عمر دستگاه‌تان طی یک زمان بندی مشخص انجام دهید. در واقع، با سرویس لباسشویی متوجه هر گونه ایراد جزئی که برای دستگاه‌تان پیش آمده خواهید شد و به موقع نسبت به تعمیر آن اقدام خواهید کرد. مهم‌تر اینکه، رسیدگی به موقع به خرابی‌های کوچک شما را متحمل پرداخت هزینه‌های هنگفت نخواهد کرد.

ضمانت تعمیر لباسشویی، از خدمات ارزنده کاراباما

تمامی خدمات تعمیرات مجموعه کاراباما از جمله تعمیر ماشین لباسشویی با ضمانت 6 ماهه همراه هستند. به این ترتیب که اگر پس از تعمیر و راه اندازی دستگاه شما، مشکل برطرف شدن توسط تکنسین کاراباما بازگشت، تکنسین دیگری به منزل شما اعزام شده و دستگاه شما بار دیگر بدون دریافت هزینه تعمیر خواهد شد.

تعمیر لباسشویی میله

تعمیر لباسشویی میله به عنوان یکی از برندهای مطرح جهانی، در میان خدمات گسترده‌ی کاراباما قرار دارد. این برند از لباسشویی کیفیت بالا و سیستم پیچیده ای دارد. از این رو توصیه می‌شود کلیه خدمات مرتبط با آن را از مراکز معتبر دارای تکنسین‌های ماهر دریافت نمایید. عدم مراجعه به افراد ذی صلاح جهت تعمیر این دستگاه نه تنها کمکی به رفع مشکل پیش آمده نمی‌کند، بلکه حتی ممکن است منجر به آسیب‌های بیشتر شود. همواره توصیه می‌شود کلیه خدمات نصب و تعمیر لوازم خانگی را به تکنسین‌های آموزش دیده در زمینه برند دستگاه‌تان بسپارید. کاراباما در تمام سال‌های فعالیت خود تلاش کرده خدمات مورد نظر مشتریان را با استفاده از تکنسین‌های متخصص در زمینه برندهای متفاوت ارائه دهد.

تعمیر لباسشویی هایسنس

تمامی خدمات لباسشویی هایسنس از جمله نصب، سرویس و تعمیرات توسط مجموعه تخصصی کاراباما ارائه می‌شود. تکنسین‌های کاراباما از تجربه و تخصص مورد نیاز برای تعمیر لباسشویی هایسنس برخوردارند و می‌توانند دستگاه شما را به درستی عیب یابی و با کیفیت بسیار بالایی تعمیر کنند. کلیه فرایند انجام خدمات مورد نظرتان از زمان تماس تا زمان راه اندازی مجدد دستگاه، با سرعت بالا و کیفیت کم نظیر صورت خواهد گرفت.

تعمیر لباسشویی هوور

مراجعه به مراکز معتبر خدمات لوازم خانگی، در زمان بروز خرابی ماشین لباسشویی هوور اهمیت زیادی دارد. در واقع، همواره تلاش کنید ماشین لباسشویی خود را به مراکزی بسپارید که تکنسین‌های آشنا به سیستم برند دستگاه‌تان دارند. به این ترتیب نه تنها دستگاه شما به درستی عیب یابی می‌شود و زمان زیادی را از دست نخواهید داد، بلکه دستگاه‌تان نیز به درستی تعمیر و راه اندازی خواهد شد. تکنسین‌های مجموعه کاراباما دانش فنی کافی دارند و در عین حال از شناخت خوبی نسبت به سیستم ماشین لباسشویی هوور برخوردارند. از این رو می‌توانند خدمات مورد نظرتان را با کیفیت مطلوبِ شما در اختیارتان قرار دهند.

تعمیر لباسشویی وایت هاوس

به دنبال تکنسین تعمیر لباسشویی وایت هاوس در منزل هستید؟ مرکز تخصصی کاراباما با +۱۱۰۰ کارشناس تعمیر لوازم خانگی در استان‌های تهران، البرز، اصفهان و گیلان آماده‌ ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی وایت هاوس است.

در نظر داشته باشید که تعمیرات لباسشویی وایت هاوس به تجربه و تخصص نیاز دارد. چرا که انجام اقدامی اشتباه یا بی‌توجهی به ایرادات احتمالی باعث خرابی بیشتر دستگاه می‌شود و هزینه‌ اضافه‌ای ایجاد می‌کند. بنابراین فقط از مراکز معتبر مانند کاراباما کمک بگیرید. زیرا کارشناسان ما از فیلترهای سختی عبور کرده‌اند و با ۱۱ سال تجربه‌ تعمیر لباسشویی وایت هاوس، می‌توانند تمامی مشکلات دستگاه را در زمان کوتاهی برطرف کنند.

تعمیر لباسشویی وستینگهاوس

به خدمات تعمیرات لباسشویی وستینگهاوس نیاز دارید؟ مجموعه‌ کاراباما با حضوری فعال در استان‌های تهران، گیلان، اصفهان و البرز در خدمت شماست. متخصصین ما شبکه‌ای گسترده در این استان‌ها تشکیل داده‌اند و آماده‌ ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی وستینگهاوس در محل سکونت شما هستند.

سرویس و تعمیر لباسشویی وستینگهاوس به تجربه، دانش فنی و مهارت‌هایی مانند جزئی‌نگری نیاز دارد. چرا که کمبود تجربه یا دانش می‌تواند باعث بی‌توجهی به ایرادات کوچک، اقدامات اشتباه و… شود. در نتیجه با گذشت زمان مشکلاتی پرهزینه یا تکراری به‌وجود می‌آیند و طول عمر لباسشویی را کاهش می‌دهند. در مجموعه‌ کاراباما برای پیشگیری از چنین مواردی، متخصصین کارآزموده استخدام شده‌اند. به علاوه، این مرکز تلاش می‌کند با ضمانت ۶ ماهه تعمیرات، رضایت مشتریان را در بیشترین سطح ممکن جلب کند.

تعمیر لباسشویی فریجیدر

مرکز تخصصی کاراباما با شبکه‌ای گسترده، متشکل از +۱۱۰۰ تکنسین در استان‌های تهران، البرز، اصفهان و گیلان  آماده‌ ارائه خدمات تعمیر لباسشویی فریجیدر در منزل است. متخصصین این مجموعه افرادی باتجربه‌اند و می‌توانند خدمات نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی فریجیدر را در زمان کوتاهی ارائه دهند.

تعمیرات ماشین لباسشویی کاری تخصصی و پیچیده به شمار می‌رود. هرگونه خطا به دلیل تجربه‌ کم، بی دقتی و… می‌تواند به مشکلات اساسی و پرهزینه‌ای منجر شود. از این رو همواره توصیه می‌شود که تعمیر لباسشویی فریجیدر را به متخصصین قابل اعتماد بسپارید. همچنین بهتر است برای افزایش طول عمر لباسشویی و پیشگیری از مشکلات، در دوره‌های منظمی از کارشناسان این حوزه برای سرویس و تعمیرات لباسشویی فریجیدر کمک بگیرید. تکنسین‌های کاراباما با میانگین ۱۱ سال تجربه، از جمله ماهرترین متخصص‌های تعمیر لباسشویی فریجیدر به شمار می‌روند و هر سال نیز با شرکت در دوره‌های آموزشی جدید، با آخرین تغییرات تکنولوژی همگام می‌شوند.

تعمیر لباسشویی زیمنس

مرکز تخصصی کاراباما با بیش از ۱۱۰۰ تکنسین کارآزموده در شهرهای تهران، اصفهان، لاهیجان، رشت، کرج، فردیس و… می‌تواند تمامی مسئولیت‌های سرویس و تعمیر لباسشویی زیمنس (تهیه قطعات، اعزام تکنسین معتبر و پشتیبانی مشتریان) را بر عهده بگیرد.

سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس با حساسیت زیادی همراه است و در صورت بروز خطا توسط کارشناس، مشکلات اساسی ایجاد می‌گردند. به همین دلیل در مرکز تخصصی کاراباما تنها کارشناسان باتجربه استخدام شده‌اند. تکنسین‌های کاراباما در زمینه‌ تعمیرات لباسشویی زیمنس تجربه بسیار بالایی دارند و می‌توانند مناسب‌ترین راه‌حل‌ها را برای تعمیر دستگاه ارائه دهند. همچنین خدماتی مانند گارانتی ۱۸۰ روزه‌ تعمیرات و پشتیبانی از مشتریان در مرکز کاراباما وجود دارند. هدف مجموعه تخصصی کاراباما، جلب رضایت مشتریان و بازگرداندن آرامش به خانه‌هاست.

تعمیر لباسشویی تکنو

به دنبال مرکز تعمیرات لباسشویی تکنو هستید؟ مجموعه‌ کاراباما با سال‌ها سابقه‌ در استان‌های تهران، اصفهان، البرز و گیلان، آماده‌ ارائه خدمات مورد نظر شما است. کارشناسان ما می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن به منزل شما مراجعه نموده و به تعمیر لباسشویی تکنو بپردازند.

دانش فنی، تجربه و مهارت‌هایی مانند جزئی‌نگری و… هنگام تعمیر لباسشویی تکنو تاثیر بسزایی دارند و در واقع کمبود هر کدام می‌تواند مشکلات جدی ایجاد کند. به همین دلیل مجموعه‌ کاراباما ماهرترین کارشناسان خود را به سرویس و تعمیرات لباسشویی تکنو اختصاص داده است. همچنین کاراباما مسئولیت اقدامات تکنسین‌ها را برعهده گرفته و با ۱۸۰ روز گارانتی تعمیرات، به پشتیبانی از شما می‌پردازد.

تعمیر لباسشویی بلومبرگ

تعمیر لباسشویی بلومبرگ در منزل یکی از خدمات ارزنده‌ کاراباما است. کارشناسان ما حضوری گسترده در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، رشت، لاهیجان و… دارند. به همین دلیل می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن جهت تعمیر لباسشویی بلومبرگ به محل موردنظر شما مراجعه کنند.

با کمک کارشناسان سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در دوره‌های منظم برای بررسی دستگاه می‌توانید از وضعیت آن آگاه شوید. و در صورت نیاز، به تعمیر لباسشویی بلومبرگ بپردازید. این اقدام به کاهش هزینه‌های تعمیرات و افزایش طول عمر لباسشویی کمک می‌کند. البته به شرطی که از کارشناسان کارآزموده کمک بگیرید. چراکه سرویس و تعمیر لباسشویی بلومبرگ به تخصص نیاز دارد و هرگونه سهل انگاری یا اقدام اشتباه، می‌تواند مشکلات پرهزینه یا ایرادات غیرقابل تعمیری ایجاد نماید.

تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک

هنگام انتخاب تکنسین سرویس و تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک به چه نکاتی دقت می‌کنید؟! مجموعه‌ کاراباما فیلترهای سختگیرانه‌ای جهت استخدام کارشناسان دارد. همچنین بر روند کار، نحوه‌ قیمت‌گذاری و… نظارت می‌کند. متخصصین کاراباما به‌طور میانگین ۱۱ سال تجربه‌ تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک و سایر برندها را دارند. و می‌توانند خدمات ممتازی در این زمینه ارائه دهند.

پس چنانچه با خرابی ماشین لباسشویی مواجه شده‌اید، می‌توانید تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک خود را به کاراباما بسپارید! ما با شبکه‌ای گسترده از کارشناسان ماهر در سراسر تهران، اصفهان، البرز و گیلان در خدمت شما هستیم. همچنین خدمات تکمیلی مانند گارانتی ۱۸۰ روزه تعمیرات، پشتیبانی از مشتریان و… نیز در این مرکز ارائه می‌شوند.

تعمیر لباسشویی مابه

به متخصص تعمیر لباسشویی مابه در منزل نیاز دارید؟ مجموعه‌ کاراباما همراه +۱۱۰۰ تکنسین ماهر، آماده‌ ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی در شهر‌های تهران، کرج، اصفهان، کاشان، لاهیجان، رشت و… است.

مرکز تخصصی کاراباما هنگام استخدام کارشناسان تعمیر لباسشویی مابه حساسیت زیادی به خرج داده است. چراکه در صورت کمبود مهارت‌های لازم، احتمال به وجود آمدن مشکلات تکراری، خرابی‌های پرهزینه و… وجود دارد. تکنسین‌ها ما با میانگین ۱۱ سال سابقه‌ کاری، از جمله ماهرترین کارشناسان این حوزه به شمار می‌روند. و هرسال نیز با شرکت در دوره‌های آموزشی تازه، به توسعه مهارت‌های خود می‌پردازند. آنها از فیلترهای سختگیرانه‌ای عبور کرده‌اند و به همین دلیل مجموعه‌ کاراباما با ارائه ضمانت نامه‌ تعمیرات، مسئولیت تمامی خدمات را برعهده می‌گیرد.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بسته به ایراد دستگاه شما و قابل تعمیر بودن یا نبودن قطعه معیوب متغیر است. از این رو اعلام هزینه قطعی تعمیرات، قبل از کارشناسی دستگاه توسط تکنسین، مقدور نخواهد بود. با این حال، امکانِ این وجود دارد که مبلغ حدودی خدمات مورد نظرتان در زمان هماهنگی جهت اعزام تکنسین اعلام شود. پس از پایان پروسه تعمیر و راه اندازی مجدد دستگاه، مبلغ اعلام شده توسط تکنسین را که مطابق با تعرفه اتحادیه است، پرداخت خواهید کرد.

تعمیر لباسشویی در منزل

تعمیر لباسشویی در منزل با توجه به حضور تکنسین‌های کاراباما در قسمت‌های مختلف شهر و نزدیکی محل زندگی‌تان، حتی در روز ثبت درخواست فراهم است. در واقع، تعمیر لباسشویی در محل، به دلیل حفظ آرامش خانواده و تسریع در ارائه خدمات همواره اولویت مجموعه تخصصی کاراباما بوده است. کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین یا از طریق تماس تلفنی ثبت کنید تا کارشناسان ما برای انجام هماهنگی‌های لازم با شما تماس بگیرند.

برنامه شستشو ماشین لباسشویی

کاراباما در نقشه

 

مراحل انجام کار
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی را در تمامی شهرهای استان تهران ، البرز ، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

تعمیر لباسشویی در رشت تعمیر لباسشویی در کرج
تعمیر لباسشویی در لاهیجان تعمیر لباسشویی در اصفهان
تعمیر لباسشویی در تهران

سوالات متداول

کاراباما برخلاف سایر مجموعه‌ها، تنها تعمیرات لوازم خانگی را انجام داده و بیش از 10 سال با آموزش‌های دوره‌ای و آشنا نمودن تکنسین‌ها با روش‌های نوین تعمیرات، آزمون ورودی و نظارت بر تمامی سفارش‌ها تلاش کرده است تا به عنوان تخصصی‌ترین مجموعه لوازم خانگی در ایران شناخته شود.

با توجه به دلایل مختلف خرابی ماشین لباسشویی، اعلام هزینه نهایی پس از عیب یابی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و با نظارت مستقیم کاراباما به مشتریان اعلام خواهد شد.

به دلیل حضور تکنسین‌های تعمیر ماشین لباسشویی کاراباما در تمامی مناطق تحت پوشش، امکان ارائه خدمات در همان روز فراهم می‌باشد.

بله؛ تمامی خدمات تعمیر، نصب و سرویس ارائه شده توسط کاراباما با 6 ماه گارانتی انجام می‌شود.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
یوسف میرزا علی

آقایون مهندس سلام گرم من از خطه ترکمن صحرا.ممنون بابت راهنمایی توی سایتتون من بدون مراجعه به تعمیرکار تونستم با نوشته های شما لباسشویی خودم را دوباره راه اندازی کنم.ممنون خدا اجرتان دهد و هر چی خواست به خانواده شما بدهد

پاسخ دهید

  علی پازوکی

  با سلام ماشین لباسشویی ال جی داریم جدیدا مایع نرم کننده وارد ماشین نمیشه و بعد شستشو هنوز در ظرف قرار داره ولی پودر و اینها استفاده شده علت چیست؟

  پاسخ دهید

   سلام لباسشویی آزمایش مدل قدیمی آبگیری میکند به اندازه ولی کارنمکند روی تخلیه وخشک کن که میزارم هم تخلیه بادورتندبه پایان میرسد لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر

   پاسخ دهید

  محسن نعمتی

  خسته نباشید بنده سرویس کار لباسشویی و یخچال و لوازم گازسوز و برودتی هستم و دارای پروانه کسب می باشم و میخواستم برای ثبت نام در سایت اقدام کنم..لطفا مرا راهنمایی کنید با تشکر….

  پاسخ دهید

علی پازوکی

با سلام ماشین لباسشویی ال جی داریم جدیدا مایع نرم کننده وارد ماشین نمیشه و بعد شستشو هنوز در ظرف قرار داره ولی پودر و اینها استفاده شده علت چیست؟

پاسخ دهید

سکینه بهرامی

لاستیک دور ماشین پاره شد اب میریزه بیرون

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، احتمالا لاستیک دور درب لباسشویی شما خراب شده و نیاز به تعویض دارد.

  پاسخ دهید

   ابراهیم سلیمیان

   سلام .لباسشویی ازمایش 2003دارم موقع خشک کردن لباس تکان زیاد میخورد ولی اگر بدون لباس روی خشک کن باشد .تکان کمتری میخورد .علت چیست،؟تشکر

   پاسخ دهید

    محمد آدینه

    باسلام ماشین لباسشویی مدل utex در کلیه برنامه ها به مرحله خشک کردن که میرسد برنامه را به پایان مرساند… ولی درحالت جداگانه که فقط برنامه خشک کردن را به آن می دهیم خشک میکند لطفا راهنمایی کنید ممنون…

    پاسخ دهید

شیرین موسوی

سلام وقتتون بخیر
لباسشویی سامسونگ ۷کیلویی دارم.. مدتی هست ارور SUd می ده
میتونید راهنماییم کنید؟

پاسخ دهید

زینب مهینی

سلام خدمت عزیزان، لباسشویی آبسال ۵ کیلویی داریم که موقع روشن کردن و زدن کلید استارت ماشین روشن نشد، هیچ بو یا دودی از طرف ماشین مشاهده نکردیم و ماشین بطور ناگهانی خاموش شد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

پاسخ دهید

سلام لباسشویی سامسونگ مدل Q1495s درعین کار تکان شدید خورد و ایستاد خطا tE1 میدهد راهنمایی فرمایید

پاسخ دهید

نسیم اسلام پور

سلام دوست عزیز
شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
ما در کنارتون هستیم

پاسخ دهید

سمیه احمدی

سلام روزتون به خیر لباسشویی ادواش سامسونگ دارم یه مشکلی داره اینه که بعد از اتمام برنامه به جای خاموش شدن میره رو برنامه خشک کن ۱۵ دقیقه تا اینکه خودم خاموش کنم

پاسخ دهید