تعمیر ماشین لباسشویی حایر

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی حایر، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی حایر

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی حایر

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند حایر برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که حایر از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند حایر جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی حایر در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین حایر در کاراباما با نصب لباسشویی حایر بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی حایر با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی حایر مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی حایر توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی حایر را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی حایر به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی حایر در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی حایر پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی حایر را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی حایر، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی حایر که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تعمیرکار واجد شرایط تخصیص می دهند.
02

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی حایر را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی حایر را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مرکز خدمات تماس گرفته اید در کمتر از 180 روز دوباره ایجاد شود این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برطرف نماید.

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

تمامی متخصصان این مرکز علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

داشتن چند ده هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات این مرکز رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش لباسشویی حایر

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات ماشین لباسشویی حایر (Haier) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی حایر و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی حایر خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی لباسشویی حایر

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی حایر شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

بهناز بهرامی
۲۳ آبان ۱۳۹۵

سلام وقت بخیر من لباسشوییم آب داخل نمیاد چک کردیم تایمرش سوخته فک کنم باید چکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنین

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۳ آبان ۱۳۹۵

  سلام
  دوست عزیز تایمر قطعه بسیار بزرگ و پیچیده ای است و مطرح کردن این موضوع که تایمر سوخته به هیچ عنوان درست نیست
  به چه دلیل به این نتیجه رسیدید که تایمر دستگاه شما سوخته است ؟
  لطفا در صورت امکان اطلاعات دقیق تری و کامل تری برای کمک به شما عنوان بفرمایید یا اینکه با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در شهرستان خودتان تماس برقرار کنید

   مهدی صفاپور
   ۱۵ اسفند ۱۳۹۸

   سلام تایمر مدل ۶۰۰tbx موجود دارین

سجاد صادقی
۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

با سلام
بتازگی لباسشویی حایر خریداری و توسط نصاب نمایندگی نصب در محل انجام شد
لیکن با توجه به سایز نبودن شیر خروجی ، تعویض شیر و نصب نهایی شلنگ ها به خودمان سپرده شد
حال با عنایت به اینکه شیر آب فقط آب سرد می باشد و لوله کشی آب گرم در نزدیک محل نصب موجود نیست ، فقط شلنگ آب سرد را وصل نمودیم و شلنگ آب گرم فقط به ماشین وصل است و سر آن رها می باشد( به گفته نصاب مشکلی ایجاد نمیشود)
اما با روشن کردن دستگاه برای اولین بار، تمام آب ورودی، از شلنگ آب گرم خروجی دستگاه خارج می گردد.!!!
خواهشمند است راهنمایی فرمایید

  کارشناس 2 : علوی
  ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام
  دوست گرامی با توجه به اینکه ماشین لباسشویی شما دارای گارانتی است و حتما با نمایندگی رسمی لباسشویی حایر که اقدام به نسب لباسشویی شما کرده است تماس گرفته و درخواست اصلاح کنید

مژده
۱۹ خرداد ۱۳۹۶

سلام خسته نباشید .چند وقت پیش ماشین لباسشویی حایر خریداری کردیم.نصاب به ماگفتند که قبل از کار با ماشین روی ریست گذاشته و تا ده بشمارید و بعد لباسشویی را روشن کنید ایا اینکار ضروری هست؟؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

  سلام
  خیر این کار ضروری نیست و نیاز به انجام این کار نیست

محمد حسین
۲۶ مرداد ۱۳۹۶

با عرض سلام وخسته نباشید
من لباسشویی al-600tx دارم در هنگام خشک کردن لرزش وسرو صدای بسیار دارد
جدیدا هم هنگام شستشو آب کثیف پس میدهد به نظر شما کارشناسان محترم چه باید کرد

ميرزاحسيني
۳۱ مرداد ۱۳۹۶

سلام من کلید پاور لباسشوییم از محلش بیرون امده و گم شده و ظاهرلباسشویی رو بد کرده است از کجا میتونم بگیرم قطعات رو ؟

محمد علیزاده
۱۳ شهریور ۱۳۹۶

سلام . ماشین لباسشویی من از مدل قدیمی ایتالیای هست. برعکس میچرخه. آب داخلش تخلیه نمیشه. میگن از کیت ماشین خرابه. از کجا کیت ماشین رو تهیه کنم؟

محمد علیزاده
۱۳ شهریور ۱۳۹۶

علیزاده. ماشین لباسشویی حایر قدیمی ایتالیایی دارم. دستور اشتباه به موتور میده و موتورش طبق برنامه کار نمیکنه‌ .بعنوان مثال که چرخش ماشین برعکس بوده و تخلیه آب انجام نمی شود.

کورش سلاطی
۴ آذر ۱۳۹۶

سلام لباسشوئی ما (حایر) مدلAL600tx است و تاید را از جا تایدی نمی برد حالا بابدچکار کنیم و کمی هم صدا میده . میگن بایدبلبرینگ هاسشعوض بشه . یکی از تعمیرکارها هم گفت نباید بلبرینگ را عوض کنید بنظرشما چکار کنیم

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۷ آذر ۱۳۹۶

  سلام
  مشکل از شیربرقی یا خروجی جا پودری شماست چرا نباید بلبرینگ عوص بشه ؟؟؟

یاسر جهانگردی
۵ بهمن ۱۳۹۶

سلام وقت بخیر
من یه ماشین لباسشویی حایر قدیمی دارم ۱۵ سال پیش خریدم. در حال حاضر با لباس زیاد دیگ نمی چرخه و فقط به صورت رفت و برگشتی تکون می خوره یعنی موتور نمی تونه دیگ رو بچرخونه اما وقتی لباسها رو کم می کنم در حد ۴-۵ تکه لباس می تونه بچرخونه به نظر شما مشکل از کجاست؟
و اگه ممکنه هزینه تعمیر رو هم بفرمایید
با تشکر از شما

بهبود فیروزی
۷ بهمن ۱۳۹۶

با سلام ماشین لباسشویی من مدلXQG50-811 می باشد قبلا زمان شستشو بالای یک ساعت بود ولی به تازگی روی هر عددی که میزارم فقط ۱۰ دقیقه شستشو رو انجام میده ودر آخر خشک هم نمیکنه مشکلش از چی میتونه باشه ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر.

وحید ملک لو‌
۱۲ اسفند ۱۳۹۶

با سلام
تخلیه اب به صورت رندوم انجام میشود
مدل لباسشویی حایر
Haier
Xqg50-600txb

علیرضا نوبری
۲۰ اسفند ۱۳۹۶

سلام من ماشین لباسشویم تمام اتوماتیک از دیروز فقط چراغ های ثابت و چشمک زنش روشن میشن و کار نمیکن میخواستم یه راهنمایی بکنید ممنون

سید باقر موسوی
۱ فروردین ۱۳۹۷

سلام،لباسشویی ما یه لوله پلاستیکی مشکی زانویی داره که اون پاره شده وباید تعویض بشه بانمایندگی تماس گرفتم میگه ماقطعه نداریم در صورتی که چیزخاصی هم نیست یه لوله خرطومی شکل معمولیه.
سوالم اینه اگه نمایندگی این قطعه ساده ومعمولی رو نداره پس چیکارکنیم بندازیم بره لباسشویی رو که یکسال نیست خریدیم

شفیعی
۲ مرداد ۱۳۹۷

فاتحه جنس ایرانی بخونی فاتحه دلم سوخت گفتم جنس ایرانی بخرم ۱ ماه دنبال موتورش میگردم پیداش نمیکنم ماشینم ۱ سال بیشتر کار نداد تو این ۱ سال تمام لباسها رو ب خشک شویی میدادم دلم ب این اندازه نمیسوخت

هادی دیلمی
۳ دی ۱۳۹۷

سلام دوست عزیز ماشین لباسشویی من از چند روز گذشته خشک کن کار نمی کند و بین لباس ها پشم شیشه دیده میشود ممنون میشم راهنمایی کنید

امین نجاتی
۴ خرداد ۱۳۹۸

سلام… ماشین لباسشویی خونه پدرم مدتیه که از قسمت پایین درب از زیر بدنه ریزش آب داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید! ماشین درب از جلو و اتوماته

رضا قاسمی
۱۰ تیر ۱۳۹۸

سلام وقت بخیر
امروز به سراغ ماشین لباسشویی رفتم. با این که ماشین خاموش بود دیگ آن پر از آب شده بود و تمام فرش ریز آن هم از آب خیس شده بود. می خواستم بدونم اشکال می تونه از کجا باشه.
ممنون

علی
۲۹ شهریور ۱۳۹۸

سلام فقط شلنگ آب سرد را وصل کردم و شلنگ آب گرم فقط به ماشین وصل است و سر آن رها می باشد
اما با روشن کردن دستگاه تمام آب ورودی، از شلنگ آب گرم دستگاه خارج میشود مشکل از کجاست ؟
لظفا راهنمایی کنید با تشکر

احد محمدباقری
۲ آبان ۱۳۹۸

با عرض سلام و وقت بخیر
یه قسمت از تایمر ماشین لباس شویی حایر ۶۰۰ سوخته لازم است کل تایمر عوض شه یا قابل تعمیر هست؟
من در اردبیل هستم آیا در اردبیل نمایندگی دارید؟

  کارشناس 4: جعفری
  ۱۱ آبان ۱۳۹۸

  سلام دوست گرامی
  خیر، در حال حاضر خدمات ما در سه استان تهران، البرز و گیلان ارائه می شود .

مهدی رحیمیان زاده
۶ آبان ۱۳۹۸

با عرض سلام وادب
میخواستم بپرسم ایا گیربکس لباسشویی حایر (fuzzy )مدل XQB70-Aدر بازار موجود هست یا نه؟درصورت موجود بودن از کجا میتوانم تهیه کنم؟
با کمال تشکر

فولادی
۱۷ دی ۱۳۹۸

دوستان همه مشکل قطعه دارن که همش پلاستیکیه و معمولی
همینم ساختنش ازتون بر نمیاد ؟؟؟

هاشمی
۸ بهمن ۱۳۹۸

سلام شماره نمایندگی تعمیرات حایر در استان لرستان رو میخواستم ممنون

عبدالنعیم کر
۱۲ اسفند ۱۳۹۸

سلام خسته نباشید میخواستم قیمت دیگ کامل لباسشویی هایر را بپرسم ممنونم