تعمیر ماشین لباسشویی حایر

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی حایر، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی حایر

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی حایر

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند حایر برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که حایر از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند حایر جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی حایر در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین حایر در کاراباما با نصب لباسشویی حایر بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی حایر با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی حایر مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی حایر توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی حایر را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی حایر به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی حایر در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی حایر پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی حایر را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی حایر، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی حایر که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

مراحل انجام کار

مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی حایر را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی حایر را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی حایر به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش لباسشویی حایر

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات ماشین لباسشویی حایر (Haier) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی حایر و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی حایر خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی لباسشویی حایر

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی حایر شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
بهناز بهرامی

سلام وقت بخیر من لباسشوییم آب داخل نمیاد چک کردیم تایمرش سوخته فک کنم باید چکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنین

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست عزیز تایمر قطعه بسیار بزرگ و پیچیده ای است و مطرح کردن این موضوع که تایمر سوخته به هیچ عنوان درست نیست
  به چه دلیل به این نتیجه رسیدید که تایمر دستگاه شما سوخته است ؟
  لطفا در صورت امکان اطلاعات دقیق تری و کامل تری برای کمک به شما عنوان بفرمایید یا اینکه با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در شهرستان خودتان تماس برقرار کنید

  پاسخ دهید

سجاد صادقی

با سلام
بتازگی لباسشویی حایر خریداری و توسط نصاب نمایندگی نصب در محل انجام شد
لیکن با توجه به سایز نبودن شیر خروجی ، تعویض شیر و نصب نهایی شلنگ ها به خودمان سپرده شد
حال با عنایت به اینکه شیر آب فقط آب سرد می باشد و لوله کشی آب گرم در نزدیک محل نصب موجود نیست ، فقط شلنگ آب سرد را وصل نمودیم و شلنگ آب گرم فقط به ماشین وصل است و سر آن رها می باشد( به گفته نصاب مشکلی ایجاد نمیشود)
اما با روشن کردن دستگاه برای اولین بار، تمام آب ورودی، از شلنگ آب گرم خروجی دستگاه خارج می گردد.!!!
خواهشمند است راهنمایی فرمایید

پاسخ دهید

  کارشناس 2 : علوی

  سلام
  دوست گرامی با توجه به اینکه ماشین لباسشویی شما دارای گارانتی است و حتما با نمایندگی رسمی لباسشویی حایر که اقدام به نسب لباسشویی شما کرده است تماس گرفته و درخواست اصلاح کنید

  پاسخ دهید

  مينا حسنلو

  سلام وقتتون بخير من تازه سايت شمارو پيدا كردم لباسشويي منخراب شده امروز كسي اومد وديد ولي هنوز براي تعميز مردد هستم بهشون بسپارم چون ايشون گغتن ابكش وشفت و ي سري لوازم لباسشويي بايد تعريض بشه وهزينه اش دو ميليون وهفتصد ميشه ممنون ميشم راهنمايي كنيد واقعا هزينه تعويض ابكش وشفت و ي سري لوازم ديگه اينقدر ميشه ؟؟؟

  پاسخ دهید

   کارشناس5: شعبانی

   با سلام. دوست عزیز توصیه میکنیم حتما و تنها از متخصصین ماهر برند حایر برای بازدید و عیب یابی و تعمیر لباسشویی حایر خود اقدام کنید. در این صورت از تخصص و عیب یابی آنها مطمئن خواهید بود. کاراباما صها متخصص حایر حاذق در اختیار دارد که با قیمت های شفاف و نظارت شده مشغول به ارائه خدمات گارانتی شده کاراباما می باشند. میتوانید درخواست خود را از طریق تلفن و یا فرم آنلاین ثبت نمایید.

   پاسخ دهید

سلام خسته نباشید .چند وقت پیش ماشین لباسشویی حایر خریداری کردیم.نصاب به ماگفتند که قبل از کار با ماشین روی ریست گذاشته و تا ده بشمارید و بعد لباسشویی را روشن کنید ایا اینکار ضروری هست؟؟

پاسخ دهید

محمد حسین

با عرض سلام وخسته نباشید
من لباسشویی al-600tx دارم در هنگام خشک کردن لرزش وسرو صدای بسیار دارد
جدیدا هم هنگام شستشو آب کثیف پس میدهد به نظر شما کارشناسان محترم چه باید کرد

پاسخ دهید

ميرزاحسيني

سلام من كليد پاور لباسشوييم از محلش بيرون امده و گم شده و ظاهرلباسشويي رو بد كرده است از كجا ميتونم بگيرم قطعات رو ؟

پاسخ دهید

محمد علیزاده

سلام . ماشین لباسشویی من از مدل قدیمی ایتالیای هست. برعکس میچرخه. آب داخلش تخلیه نمیشه. میگن از کیت ماشین خرابه. از کجا کیت ماشین رو تهیه کنم؟

پاسخ دهید

محمد علیزاده

علیزاده. ماشین لباسشویی حایر قدیمی ایتالیایی دارم. دستور اشتباه به موتور میده و موتورش طبق برنامه کار نمیکنه‌ .بعنوان مثال که چرخش ماشین برعکس بوده و تخلیه آب انجام نمی شود.

پاسخ دهید

کورش سلاطی

سلام لباسشوئی ما (حایر) مدلAL600tx است و تاید را از جا تایدی نمی برد حالا بابدچکار کنیم و کمی هم صدا میده . میگن بایدبلبرینگ هاسشعوض بشه . یکی از تعمیرکارها هم گفت نباید بلبرینگ را عوض کنید بنظرشما چکار کنیم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  مشکل از شیربرقی یا خروجی جا پودری شماست چرا نباید بلبرینگ عوص بشه ؟؟؟

  پاسخ دهید

یاسر جهانگردی

سلام وقت بخیر
من یه ماشین لباسشویی حایر قدیمی دارم 15 سال پیش خریدم. در حال حاضر با لباس زیاد دیگ نمی چرخه و فقط به صورت رفت و برگشتی تکون می خوره یعنی موتور نمی تونه دیگ رو بچرخونه اما وقتی لباسها رو کم می کنم در حد 4-5 تکه لباس می تونه بچرخونه به نظر شما مشکل از کجاست؟
و اگه ممکنه هزینه تعمیر رو هم بفرمایید
با تشکر از شما

پاسخ دهید

بهبود فیروزی

با سلام ماشین لباسشویی من مدلXQG50-811 می باشد قبلا زمان شستشو بالای یک ساعت بود ولی به تازگی روی هر عددی که میزارم فقط ۱۰ دقیقه شستشو رو انجام میده ودر آخر خشک هم نمیکنه مشکلش از چی میتونه باشه ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر.

پاسخ دهید

وحید ملک لو‌

با سلام
تخلیه اب به صورت رندوم انجام میشود
مدل لباسشویی حایر
Haier
Xqg50-600txb

پاسخ دهید

  ابوالفضل علم بیگی

  با سلام من یه ماشین لباسشویی قدیمی حایر دارم هنگام شستشو موتور جون نداره لباسارو بچرخونه کمکش میکنم موتورش میچرخه.موتورش چک کردم با یه لباسشویی دیگه اوکی بود خازنم هم تست و هم تعویض حل نشد میکروسویچ در هم یه سره کردم و میکروسویچ پاور هم چک اوکی بود مشکل میتونه از تایمرش باشه؟ چون قطعه نسبتا گرونیه خواستم مطمن شم مدل تایمرشم فک کنم ۶۰۰ باشه

  پاسخ دهید

علیرضا نوبری

سلام من ماشین لباسشویم تمام اتوماتیک از دیروز فقط چراغ های ثابت و چشمک زنش روشن میشن و کار نمیکن میخواستم یه راهنمایی بکنید ممنون

پاسخ دهید

سید باقر موسوی

سلام،لباسشویی ما یه لوله پلاستیکی مشکی زانویی داره که اون پاره شده وباید تعویض بشه بانمایندگی تماس گرفتم میگه ماقطعه نداریم در صورتی که چیزخاصی هم نیست یه لوله خرطومی شکل معمولیه.
سوالم اینه اگه نمایندگی این قطعه ساده ومعمولی رو نداره پس چیکارکنیم بندازیم بره لباسشویی رو که یکسال نیست خریدیم

پاسخ دهید

شفیعی

فاتحه جنس ایرانی بخونی فاتحه دلم سوخت گفتم جنس ایرانی بخرم 1 ماه دنبال موتورش میگردم پیداش نمیکنم ماشینم 1 سال بیشتر کار نداد تو این 1 سال تمام لباسها رو ب خشک شویی میدادم دلم ب این اندازه نمیسوخت

پاسخ دهید

هادی دیلمی

سلام دوست عزیز ماشین لباسشویی من از چند روز گذشته خشک کن کار نمی کند و بین لباس ها پشم شیشه دیده میشود ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

امین نجاتی

سلام… ماشین لباسشویی خونه پدرم مدتیه که از قسمت پایین درب از زیر بدنه ریزش آب داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید! ماشین درب از جلو و اتوماته

پاسخ دهید

رضا قاسمی

سلام وقت بخیر
امروز به سراغ ماشین لباسشویی رفتم. با این که ماشین خاموش بود دیگ آن پر از آب شده بود و تمام فرش ریز آن هم از آب خیس شده بود. می خواستم بدونم اشکال می تونه از کجا باشه.
ممنون

پاسخ دهید

سلام فقط شلنگ آب سرد را وصل کردم و شلنگ آب گرم فقط به ماشین وصل است و سر آن رها می باشد
اما با روشن کردن دستگاه تمام آب ورودی، از شلنگ آب گرم دستگاه خارج میشود مشکل از کجاست ؟
لظفا راهنمایی کنید با تشکر

پاسخ دهید

احد محمدباقری

با عرض سلام و وقت بخیر
یه قسمت از تایمر ماشین لباس شویی حایر ۶۰۰ سوخته لازم است کل تایمر عوض شه یا قابل تعمیر هست؟
من در اردبیل هستم آیا در اردبیل نمایندگی دارید؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی
  خیر، در حال حاضر خدمات ما در سه استان تهران، البرز و گیلان ارائه می شود .

  پاسخ دهید

مهدی رحیمیان زاده

با عرض سلام وادب
میخواستم بپرسم ایا گیربکس لباسشویی حایر (fuzzy )مدل XQB70-Aدر بازار موجود هست یا نه؟درصورت موجود بودن از کجا میتوانم تهیه کنم؟
با کمال تشکر

پاسخ دهید

فولادی

دوستان همه مشکل قطعه دارن که همش پلاستیکیه و معمولی
همینم ساختنش ازتون بر نمیاد ؟؟؟

پاسخ دهید

هاشمی

سلام شماره نمایندگی تعمیرات حایر در استان لرستان رو میخواستم ممنون

پاسخ دهید

عبدالنعیم کر

سلام خسته نباشید میخواستم قیمت دیگ کامل لباسشویی هایر را بپرسم ممنونم

پاسخ دهید

جعفر حیدرنژاد

سلام ماشین لباس شویی حایر مدل al600tx دارم آب داخل نمی کشه و درجه آب هم روی 60 درجه است لطفا رهنمایی کنید

پاسخ دهید

ابوالفضل اکبری

از زیر ماشین لباسشویی از قسمت خشک کن آب میده

پاسخ دهید

افتخاری

سلام .من پرده ترمه گزاشتم تو ماشین بعد نیم ساعت دیدم بوی سوختنی میاد از ماشین وخاموشش کردم بعد ازون درحالیکه ماشین خاموش بود توش تب میرفت تا حدی که درماشین باز شد واب ریخت بیرون .تماس میگیرم نمایندگی فقط اشغال میزنه وحواب نمیدن .لطفا پیگیری کنین

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر
  می توانید به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید و یا با تماس تلفنی، متخصصین به محل اعزام خواهند شد.

  پاسخ دهید