تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی
یادداشتی در رابطه با ویروس کرونا
ایمنی و آسایش تمام کسانی که از خدمات کاراباما استفاده میکنند همیشه اولویت اصلی ما است. بنابراین ما جهت سازگاری با شرایط موجود، در حال بررسی اخبار و توصیه های سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت در جهت حفظ ایمنی و سلامت مشتریان و متخصصان خود هستیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر بر روی اینجا کلیک کنید.

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی کنوود

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند کنوود برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که کنوود از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند کنوود جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی کنوود در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین کنوود در کاراباما با نصب لباسشویی کنوود بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی کنوود با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کنوود مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی کنوود توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی کنوود را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی کنوود به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی کنوود در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی کنوود پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی کنوود را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی کنوود، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی کنوود که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تعمیرکار واجد شرایط تخصیص می دهند.
02

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی کنوود را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش لباسشویی کنوود

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات ماشین لباسشویی کنوود (KENWOOD) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی کنوود و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی کنوود خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی لباسشویی کنوود

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی کنوود شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

رفعت
24 دسامبر 2016

سلام.ماشین روشن میشود.اما چراغ درب هم روشن است.در نتیجه کار نمی کند.درب را محکم مبندم با ز لامپ ان خاموش نمیشود

  کارشناس 1: پیرنیا
  25 دسامبر 2016

  سلام
  به احتمال خیلی زیاد یا میکروسویچ درب ماشین لباسشویی شما با مشکل مواجه شده است یا خراب شده است یا اینکه برد یا تایمر دستگا دچار نقص فنی است که در هر دو صورت شما باید با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود تماس گرفته و مشکل خودتان را مطرح کنید

حلاجی
12 فوریه 2017

باسلام
چراغ در ماشین لباسشویی خاموش نمی شود وبا استارت برنامه بدون آب گیری ۲ دقیقه زمان کاهش پیدا می کند و دستگاه هیچ حرکتی ندارد.

  کارشناس 1: پیرنیا
  14 فوریه 2017

  سلام
  امکام خرابی میکرووییچ درب ماشین لباسشویی کنوود شما زیاد است که باید کاملا چک شده و جواب نهایی ارایه شود شما میتوانید با تعمیرگاه لباسشویی کنوود که شماره آن در پایین همین صفحه وجود دارد تماس گرفته و این مشکل را مطرح کنید

امیریان
25 فوریه 2017

سلام
ماشین لباسشویی کنوود ۶۰۰ تایمری ۵ کیلیویی دارم که در زمان خشک کردن لباس کوبش و لرزش دارد کمکهای آن عوض شده اما مشکل آن برطرف نگردیده است آیا ممکن است که از فنرهای تعادل دیگ باشد در صورتی که ظاهرا” سالم است و شافت دیگ هم تاب ندارد و سالم است . البته فنرهای آنرا در مشهد پیدا نکردم که آنها را تعویض کنم .

  کارشناس 1: پیرنیا
  25 فوریه 2017

  سلام
  احتمال خرابی فنر ها بسیار کم است اگر از تراز بودن کامل ماشین لباسشویی کنوود خودتان کاملا مطمن هستید باید حتما بلبرینگ و شافت دستگاه چک شود و از سلامت ان مطمن شوید

امیریان
25 فوریه 2017

با سلام
ممنون از راهنمایی شما در مورد سئوال قبل ، زمانی که کمکها را تعویض کردم ۲ مرحله شستشو با مقدار کمی لباس انجام دادم که لزرش نداشت و خیلی مرتب کار میکرد و در مرحله سوم که با مقدار بیشتری لباس شستشو انجام شد در مرحله خشک کن لباسشویی شروع به لرزش و کوبش کرد که در همان مرحله لباسشویی را خاموش کردم آیا امکان دارد که کمکها مجدد خراب شده باشد . چون بلبرینگ و شافت سالم است و هیچگونه تاب و مشکلی ندارد

شیما تیموریان
25 فوریه 2017

لباسشویی در اول خوب کار میکرد موقع خشک کردن صدای بدی میداد حتی وقتی از حرکت می ایستاد هم صدا قطع نمیشد تا زمانیکه کاملا تمام شد و خاموش کردم

  کارشناس 1: پیرنیا
  26 فوریه 2017

  سلام
  دقیقا متوجه نشدم که چرا بعد از اتمام کار ماشین لباسشویی شما باز هم صدا شنیده میشود لطفا کمی واضح تر توضیح بفرمایید

مجید رشیدی راد
9 مارس 2017

باسلام پایین درب ماشین لباسشویی گاهی وقتا یکی دو قطره اب به بیرون سرازیر میشه ممنون از راهنمایتون

  کارشناس 1: پیرنیا
  14 مارس 2017

  سلام
  امکان خرابی یا پارگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی وجود دارد لطفا برسی کنید و نتیجه را اعلام نمایید

حامد نیرومند
12 مارس 2017

با سلام.
مشکل ماشین لباسشویی ای که باهاش کار میکنیم این هست که؛ در شستشو مشکل خاصی نداره اما در هنگام شستشو هنگامی که تایمر به ۱۱ دقیقه میرسه مشکل پیش میاد.یا ماشین خاموش نمیشه و مدام کار میکنه، یا پنج دقیقه بعد خاموش میشه و یا مثلا ۴۰ دقیقه بعد خاموش میشه.آا کل از تایمر هست؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  13 مارس 2017

  سلام
  امکان خرابی تایمر ماشین لباسشویی بسیار بالاست که باید برسی و نظر دقیق داده شود

حمید ظاهری
22 مارس 2017

ماشین لباس شویی ۵کلیویی کنوود سوپر اسپین ۱۰۰۰دارم که هنگامی که خاموش است مقدار کمی آب در آن جمع می شود می خواستم علت آنرا بدانم درضمن فلیتر آن چگونه تمیز می شود

  meAfshin76
  24 مارس 2017

  سلام
  آبی که در ماشین لباسشویی شما جمع میشود چه نوع ابی است اب تمیز یا آب کثیف همراه با پودر ؟

حمید ظاهری
24 مارس 2017

باسلام ووقت بخیر آبی که درماشین جمع می شود آب تمیز است البته خیلی زیاد نیست اگر چند روز ی از ماشین استفاده نکنیم آب تمیز جمع شده قابل دیدن است با تشکر

محمدرضا
24 مارس 2017

سلام
لباسشویی مارک بکو خریدم بدون ضمانت..برای راه اندازیش به مشکل برخوردم..روشن میشه..اب میکشه..ولی دیگش نمیچرخه..ممکنه مشکل برقی داشته باشه یعنی واتش فرق کنه..؟

  meAfshin76
  26 مارس 2017

  سلام
  دوست گرامی مشکلات زیادی وجود دارد برای این حالت ولی پیشنهاد میشود که حتما به فروشنده مراجعه کنید چون مسولیت این مشکل تا چند روز بعد از خرید با فروشنده است ولی در صورت نیاز اطلاعات دقیق تری بفرمایید تا بتوان کمک کرد

احمد
7 آوریل 2017

سلام
ماشین لباسشویی کنوود ۶کیلو داریم بعد از اتمام شستشو ماشین خاموش نمی شود و دکمه ردی را نمی تواند بزند و پشت سرهم یک دور می زند و تکرار می شود
لطفا میشه بفرمایید مشکل چیه؟
ممنون

  کارشناس 1: پیرنیا
  10 آوریل 2017

  سلام
  مدل ماشین لباسشویی شما چیه و اطلاعات بیشتری درباره مشکل اعلام کنید تا بتوان دقیق تر راهنمایی کرد

Reza
16 آوریل 2017

سلام ماشین لباسشویی کنوودkwm A6/1000EW ۶Kg دارم موقعی که کارش تموش میشه بیشتر موقع در آن باز نمیشه چندبار را خاموش روشن میکنم بعد درش باز میشه مشکل چیه

  کارشناس 1: پیرنیا
  17 آوریل 2017

  سلام
  احتمال خرابی میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی شما زیاد است که حتما باید برسی و عیب یابی کامل شود البته امیدوارم به این نکته اگاه باشید که بعد از اتمام کار باید حدعقل یک دقیقه برای باز کردن درب ماشین لباسشویی تحمل کنید و بعد درب را باز کنید

AlirezaMonabat
12 می 2017

سلام ماشین لباس شویی کنوود ۷ کیلویی مدلKWMA7-1400 ES دارم در اواخر کار شستن یک دفعه تمام چراغها روشن شد و شیر ابش هم باز شد و بعد دکمه استپ و چراغ ها چشمک میزنند و کار نمیکنه دیگه لطفا راهنمایی کنید. در ضمن اون اتفاقها واسه دو تا سه ثانیه شد اما الان کار نمیکنه. اگه ممکنه راهنمایی رو به ایمیلم بفرستید.

میلادمحمدی
17 جولای 2017

سلام خواهشا هر کسی بلده راهنماییم کنه درستش کنم مدت زمان ملشبن ریخته بهم ماشین لباسشویی خیلی لباسارو میشوره الان یک ساعت و ربعه هی میشوره اگه بلدید راهنماییم کنید تا مدت زمان شستشو را تنظیم کنم ماشین لباس شویی هم مدل :کینوود شش کیلوگرمی

  کارشناس 1: پیرنیا
  22 جولای 2017

  سلام
  دوست عزیز بهترین کار خاموش کردن ماشین لباسشویی برای مدتی و از برق کشیدن آن است در صورت که مشکل حل نشد تست کنید که در تمام برنامه های تنظیمی همین مشکل هست ؟ و اگر این مشکل وچود داشت که حتما ماشین لباسشویی کنوود شما باید توسط متخصص برسی و عیب یابی شود

محسن محبی
12 سپتامبر 2017

سلام
ماشین لباسشویی ۶ کیلویی کنوود
آیا اگه میکرو سوییچ درب خراب باشه درب باز نمیشه ؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  13 سپتامبر 2017

  سلام
  بله این یکی از دلایلی است که درب ماشین لباسشویی شما قفل شده و باز نمیشود که باید برسی و عیب یابی شود البته امکان خرابی برد یا تایمر دستگاه هم وجود دارد

عظیمی
22 سپتامبر 2017

با سلام و خسته نباشید.در ماشین لباسشویی کن وجود مدل سوپراسپین ۸۰۰،بعد از فشردن کلید پاور،چراغ end روشن و دو چراغ door و wash چشمک میزنند و امکان استارت نمیاد.علت چیست؟با تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  22 سپتامبر 2017

  سلام
  ماشین لباسشویی را از برق خارج کنید و دوباره بعد از چند مدت به برق بزنید و برنامه لباسشویی را از حالتی که به صورت معمول استفاده میکردید عوض کنید احتمال درست شدن هست در غیر این صورت اطلاع دهید

   عظیمی
   23 سپتامبر 2017

   سلام.مشکل با همین روش حل شد.سپاسگذارم.

    کارشناس 1: پیرنیا
    1 اکتبر 2017

    سلام
    خواهش میکنم

فارسی
25 سپتامبر 2017

سلام،یک دستگاه ماشین لباسشویی کنوود دارم ک تقریبا ۶سال از ساختش میگذره،پیغام باز بودن درب ماشین رو میده،از نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود هم اومدن،چک کردن و بورد رو بردن ،ک پس از چند روز اعلام کردن ک میکرو ic مشکل پیدا کرده.
بورد قابل تعمیر هست.
یاشما بورد نو دارید جهت خرید.
از اهواز پیام میدم،مرسی

  کارشناس 1: پیرنیا
  1 اکتبر 2017

  سلام
  امکان تعمیر وجود دارد ولی ما امکان تهیه قطعات را نداریم

عظیمی
12 اکتبر 2017

با سلام و خسته نباشید.ماشین لباسشویی کنوود ۸۰۰ هست.۲روزه بعد از شستشو خشک نمیکند.۲بار بعد از شستن بصورت مجزا روی خشک کن گذاشتیم و خشک کرد اما الان با این کار هم خشک نمیکند.روی خشک کن که گذاشته میشه،کمی صدا میده و دیگه کاری انجام نمیده.ممنون میشم راهنمایی کنین.

عباس شفیعی
29 اکتبر 2017

ماشین لباسشویی ۵ کیلویی دارم چراغ استارت و شست و شو روشنه اما کار نمیکنه و دکمه هاش هنگ کرده و عملیاتی انجام نمیده با کشیدن دوشاخه از پریز هم درست نمیشه. ممنون

  کارشناس 2 : علوی
  11 نوامبر 2017

  سلام
  امکان خرابی برد فرمان بسیار بالاست حتما باید توسط یک تعمیرکار لباسشویی کنوود برسی و عیب یابی شود

علی ش
24 نوامبر 2017

ماشین لباسشویی در حال بارگیری متوقف شد و علاوه بر چراغ پاور چراغهای واش و end روشن میماند از برق کشیدم بعد از ۲ساعت به برق زدم مشکل حل نشد .با تشکر اگه ممکنه راهنمایی کنید
KWMA5/800 کنوود

علی ش
24 نوامبر 2017

ماشین لباسشویی در حال بارگیری متوقف شد چراغهای استارت و واش و end روشن میماند از برق کشیدم بعد از ۲ساعت به برق زدم مشکل حل نشد .با تشکر اگه ممکنه راهنمایی کنید
KWMA5/800 کنوود

علی ش
26 نوامبر 2017

با سلام خدمت شما وتیم محترمتان.
بنده از خوزستان وقتتون میگیرم وممنون میشم اگه وقت بزارید و جوابم بدید
ماشین لباسشویی کنوود مدلKWMA5/800دارم که هنگام ابگیری ناگهان متوقف شد و چراغ کلیدهای start,wash,endروشن مانده .چند مرتبه خاموش روشن کردم و از برق برای مدتی جدا کردم و بعد از وقصل برق و زدن کلید پاور تغییری نکرد .لطفا راهنمایی کنید .چون نمایندگی کنوود در شهرک نیست.اگه کاری هست که خودم بتونم انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید. با تشکر فراوان

  کارشناس 1: پیرنیا
  28 نوامبر 2017

  سلام
  امکان مشکل در برد فرمان ماشین لباسشویی شما بسیار زیاد است و حتما باید توسط یک تعمیرکار لباسشویی کنوود متخصص بازدید و عیب یابی شود امکان راهنمایی به این صورت نیست

   علی ش
   30 نوامبر 2017

   با سلام مجدد ایا شما نمایندگی تعمیرات برد لباسشویی کنوود در خوزستان هم دارید؟
   .اگه نه ایا امکان داره از طریق پست تعمیر کنید.؟
   قیمت تعمیر برد حدودا چقدر هست؟
   قیمت برد نو چقر هست؟KWMA5/800 کنوود
   با تشکر از اینکه وقت میذارید و پاسخگو هستید

   محمود نجفی
   15 ژوئن 2020

   باسلام ؛ماشین لباسشویی کنوود بعداز استفاده ۴ سال الان مدت ۵ماه ازش استفاده نمیکنیم ،یکی از اقوام گفتند اگه ازش استفاده نکنیم خراب میشه میخاستم بپرسم نظر ایشون درسته یا نه؟ممنون تشکر

علی ش
28 نوامبر 2017

با سلام مجدد برد ماشین باز کردم ۱دونه خازن و یک ای سی مشکل پیدا کرده و خراب شده.ایا امکان تعمیرات لباسشویی کنوود من وجود داره؟
ایا برد نو تو بازار هست برای خرید ؟
اگه قیمت برد نو میدانید ممنون میشم بگید .
با تشکر

عبدالله زاده
23 دسامبر 2017

با سلام لباسشویی Kenwood ۶کیلویی الترونیک
در مرحله خشک کن برنامه قطع نشد و در همان حالت ماند ، برنامه کنسل نشد و به مرحله بعد هم انتقال پیدا نکرد

شهرام
4 ژانویه 2018

یه سوال بپرسم شیلنگ ورودی آبگرم ماشینمون خراب شده میخاستم بدونم اگر با آب سرد استفاده کنیم برای ماشین ضرر داره؟

استیک
10 ژانویه 2018

سلام لباسشویی کنوود دارم استارت نمیکنه بعد از چند ثانیه ارور ll میزنه . بفرمایید برای تعمیرات لباسشویی کنوود باید چکار کنم؟

سعید
20 جولای 2018

سلام من ی ماشین لباسشویی کنوود ۹۰۰i de luxe دارم که خشک کنش کار نمیکنه و اکثر وقتها وقتا بعد تخلیه آب پمپش همینجوری کار میکنه حتما باید ماشین رو از پریز بکشم و بعد دستی چرخونکش رو بچرخونم تا به حالت عادی کار کنه. ی سرویس کامل چقد هزینه داره. این مدل قدیمی هستش

هادی رضازاده
30 جولای 2018

سلام ماشین لباسشویی کنوود ۶۰۰دارم .هنگام شستشو و چرخش در دور پایین صدای بسیار بدی میدهد ،ولی در حالت خشک کن صدا خیلی کمتر میشود لطفا راهنمایی میفرمایید

الیس اوانسیان
24 ژانویه 2019

سلام در ماشین لباسشویی شکسته و جدا شده کاملا الان موقتا چی بچسبانم تا استفاده کنم تا تکنیسین تعمیر لباسشویی کنوود بیاد

حسن حسني
9 می 2019

با سلام
بنده یه ماشین لباسشویی کنوود مدل KWMA6/1200EW دارم چراغ دور ۱۰۰۰ اون چشمک میزنه و روبرد LED هم دو سه تا دیود بصورت نامفهوم روشن مونده مشکلش چییه ؟ ممنونم

رامین
12 ژوئن 2019

سلام ، وقت بخیر
لباسشویی کنوود سوپر اسپین ۱۰۰۰ ۵ کیلویی دارم که متاسفانه بعد از مرحله پرکن و شستشو در مراحل آخر آب نه تخلیه میشود و نه آبکشی و خشک میکند.
آیا مشکل تایمر دارد؟
مقدار آب جمع شده نیز بسیار زیاد است .
با تشکر

محدثه صالحی
13 آگوست 2019

سلام لطفا قیمت بورد ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک کنوود مدل w1000 رو لطف کنید

محمد كريمي
2 سپتامبر 2019

سلام ماشین لباسشویی کنوود دارم جلو درش اب میمونه یه مقداری وقتی در باز میشه مریزه پایین و لباس ها برق دارن خیلی خفیف ولی احساس میشه

  امیر فرهمند
  9 اکتبر 2019

  قسمت پایین لاستیک در لباسشویی سه تا سوراخ واسه تخلیه آب هست تمیز کنید تا آب دیگر نماند خانه شما فاقد چاه ازت میباشد برای جلوگیری از برق گرفتگی دمپایی پا کنید بعد به لباسشویی دست بزنید

کریمی
11 سپتامبر 2019

سلام برد لباسشویی کنوود آب خورده نیاز به تعویض داره
بنده هم شهرستان هستم از کجا میشه برد رو تهیه کرد
مدل هست kwmd6/1000elwc

مریم جوادزاده
11 سپتامبر 2019

سلام ببخشید هزینه تعمیر لباسشویی کنوود که از کفش نشتی داره حدودا چقدر میشه؟

امیر فرهمند
9 اکتبر 2019

سلام خسته نباشید من ی لباسشویی کنوود مدل kwma5/800دارم مشکلش اینه که چراغ استارت روشنه و اصلا خاموش نمیشه هیچ برنامه ای هم کار نمیکنه ریست هم نمیشه در هم بازه

محمد دهقانی
8 نوامبر 2019

سلام
چرا قسمتی برای پیگیری سفارشات ندارید

  کارشناس 4: جعفری
  9 نوامبر 2019

  سلام دوست گرامی
  همکاران اپراتور ما در پخش پشتیبانی آماده خدمت رسانی به شما هستند. شما می توانید روزانه از طریق تماس با شماره ۵۴۵۸۴ سفارش خود را پیگیری نمایید.

   داوود حیدری
   5 مارس 2020

   ماشین چراغ کلید روشن میشود ولی کار نمیکند

Mostafa Tavallaei
17 مارس 2020

درخواست تعمیر ماشین لباسشویی کنوود KWMAS/1000 را دارم.
مشکلات: نشت آب + صدای زیاد

فرحزادی
29 مارس 2020

سلام آیا تعویض برد که در اثر نوسان برق سوخته توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود هزینه داره یا خیر؟

حسین بنی اسدی پور
9 می 2020

سلام لباسشویی قدیمی کن وود ۲۰۰۷ برای تهیه تایمر به کجا مراجعه کنم تو شهر ما قطعاتش گیر نمیاد ممنون

سهراب جمشیدی
5 ژوئن 2020

باسلام تسمه ماشین پاره شده بود تعویض شد ولی العان مجددا موتور کار میکند ولی ماشین وقتی دور چپ و راست میخواهد بزند پولی موتور میچرخد ولی تسمه دور پولی حرکت نمیکند میخواستم ببینم ایراد از پولی موتور است یا خیر ممنونم

م.پودینه
6 ژوئن 2020

سلام لاستیک دور درب لباسشویی کنوودم خراب شده از کجا میتونم تهیه کنم؟

  کارشناس 4: جعفری
  7 ژوئن 2020

  سلام دوست گرامی، از نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر می تونید تهیه کنید.