تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی کنوود

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند کنوود برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که کنوود از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند کنوود جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی کنوود در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین کنوود در کاراباما با نصب لباسشویی کنوود بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی کنوود با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کنوود مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی کنوود توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی کنوود را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی کنوود به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی کنوود در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی کنوود پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی کنوود را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی کنوود، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی کنوود که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

مراحل انجام کار

مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی کنوود را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش لباسشویی کنوود

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات ماشین لباسشویی کنوود (KENWOOD) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی کنوود و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی کنوود خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی لباسشویی کنوود

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی کنوود شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران

سلام.ماشین روشن میشود.اما چراغ درب هم روشن است.در نتیجه کار نمی کند.درب را محکم مبندم با ز لامپ ان خاموش نمیشود

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  به احتمال خیلی زیاد یا میکروسویچ درب ماشین لباسشویی شما با مشکل مواجه شده است یا خراب شده است یا اینکه برد یا تایمر دستگا دچار نقص فنی است که در هر دو صورت شما باید با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود تماس گرفته و مشکل خودتان را مطرح کنید

  پاسخ دهید

   محبوب

   سلام لباسشویی کن وود slimline800 تولید 2009 .دستگاه شروع میکنه برنامه رو ولی وسط کار استپ میکنه و ادامه نمیده از برق میکشم کمی صبر میکنم باز روشن میکنم باز وسط کار میایسته بعضی از برنامه هارو مثل خشک کن اجرا میکنه ولی برنامه های شستشو رو ناقص انجام میده آگه امکان داره راهنمایی کنید.

   پاسخ دهید

   معین نوروزی

   سلام
   ماشین لباسشویی وقتی روشن میکنیم روشن میشه ولی تا دست از کلید بر میداریم خاموش میشه چرا

   پاسخ دهید

حلاجی

باسلام
چراغ در ماشین لباسشویی خاموش نمی شود وبا استارت برنامه بدون آب گیری 2 دقیقه زمان کاهش پیدا می کند و دستگاه هیچ حرکتی ندارد.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکام خرابی میکرووییچ درب ماشین لباسشویی کنوود شما زیاد است که باید کاملا چک شده و جواب نهایی ارایه شود شما میتوانید با تعمیرگاه لباسشویی کنوود که شماره آن در پایین همین صفحه وجود دارد تماس گرفته و این مشکل را مطرح کنید

  پاسخ دهید

امیریان

سلام
ماشین لباسشویی کنوود 600 تایمری 5 کیلیویی دارم که در زمان خشک کردن لباس کوبش و لرزش دارد کمکهای آن عوض شده اما مشکل آن برطرف نگردیده است آیا ممکن است که از فنرهای تعادل دیگ باشد در صورتی که ظاهرا” سالم است و شافت دیگ هم تاب ندارد و سالم است . البته فنرهای آنرا در مشهد پیدا نکردم که آنها را تعویض کنم .

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  احتمال خرابی فنر ها بسیار کم است اگر از تراز بودن کامل ماشین لباسشویی کنوود خودتان کاملا مطمن هستید باید حتما بلبرینگ و شافت دستگاه چک شود و از سلامت ان مطمن شوید

  پاسخ دهید

امیریان

با سلام
ممنون از راهنمایی شما در مورد سئوال قبل ، زمانی که کمکها را تعویض کردم 2 مرحله شستشو با مقدار کمی لباس انجام دادم که لزرش نداشت و خیلی مرتب کار میکرد و در مرحله سوم که با مقدار بیشتری لباس شستشو انجام شد در مرحله خشک کن لباسشویی شروع به لرزش و کوبش کرد که در همان مرحله لباسشویی را خاموش کردم آیا امکان دارد که کمکها مجدد خراب شده باشد . چون بلبرینگ و شافت سالم است و هیچگونه تاب و مشکلی ندارد

پاسخ دهید

شیما تیموریان

لباسشویی در اول خوب کار میکرد موقع خشک کردن صدای بدی میداد حتی وقتی از حرکت می ایستاد هم صدا قطع نمیشد تا زمانیکه کاملا تمام شد و خاموش کردم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دقیقا متوجه نشدم که چرا بعد از اتمام کار ماشین لباسشویی شما باز هم صدا شنیده میشود لطفا کمی واضح تر توضیح بفرمایید

  پاسخ دهید

مجید رشیدی راد

باسلام پایین درب ماشین لباسشویی گاهی وقتا یکی دو قطره اب به بیرون سرازیر میشه ممنون از راهنمایتون

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان خرابی یا پارگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی وجود دارد لطفا برسی کنید و نتیجه را اعلام نمایید

  پاسخ دهید

  سلام ماشین لباسشویی کنوود 7کیلویی دارم وهنگام خشک کردن لباس صدای خیلی بد وبلندی میدهد باید چیکار کنم وچندی خرجش هست احتمالا از بلبرینگ باید باشه

  پاسخ دهید

حامد نیرومند

با سلام.
مشکل ماشین لباسشویی ای که باهاش کار میکنیم این هست که؛ در شستشو مشکل خاصی نداره اما در هنگام شستشو هنگامی که تایمر به ۱۱ دقیقه میرسه مشکل پیش میاد.یا ماشین خاموش نمیشه و مدام کار میکنه، یا پنج دقیقه بعد خاموش میشه و یا مثلا ۴۰ دقیقه بعد خاموش میشه.آا کل از تایمر هست؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان خرابی تایمر ماشین لباسشویی بسیار بالاست که باید برسی و نظر دقیق داده شود

  پاسخ دهید

حمید ظاهری

ماشین لباس شویی 5کلیویی کنوود سوپر اسپین 1000دارم که هنگامی که خاموش است مقدار کمی آب در آن جمع می شود می خواستم علت آنرا بدانم درضمن فلیتر آن چگونه تمیز می شود

پاسخ دهید

  meAfshin76

  سلام
  آبی که در ماشین لباسشویی شما جمع میشود چه نوع ابی است اب تمیز یا آب کثیف همراه با پودر ؟

  پاسخ دهید

حمید ظاهری

باسلام ووقت بخیر آبی که درماشین جمع می شود آب تمیز است البته خیلی زیاد نیست اگر چند روز ی از ماشین استفاده نکنیم آب تمیز جمع شده قابل دیدن است با تشکر

پاسخ دهید

محمدرضا

سلام
لباسشویی مارک بکو خریدم بدون ضمانت..برای راه اندازیش به مشکل برخوردم..روشن میشه..اب میکشه..ولی دیگش نمیچرخه..ممکنه مشکل برقی داشته باشه یعنی واتش فرق کنه..؟

پاسخ دهید

  meAfshin76

  سلام
  دوست گرامی مشکلات زیادی وجود دارد برای این حالت ولی پیشنهاد میشود که حتما به فروشنده مراجعه کنید چون مسولیت این مشکل تا چند روز بعد از خرید با فروشنده است ولی در صورت نیاز اطلاعات دقیق تری بفرمایید تا بتوان کمک کرد

  پاسخ دهید

سلام
ماشین لباسشویی کنوود 6کیلو داریم بعد از اتمام شستشو ماشین خاموش نمی شود و دکمه ردی را نمی تواند بزند و پشت سرهم یک دور می زند و تکرار می شود
لطفا میشه بفرمایید مشکل چیه؟
ممنون

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  مدل ماشین لباسشویی شما چیه و اطلاعات بیشتری درباره مشکل اعلام کنید تا بتوان دقیق تر راهنمایی کرد

  پاسخ دهید

سلام ماشین لباسشویی کنوودkwm A6/1000EW ۶Kg دارم موقعی که کارش تموش میشه بیشتر موقع در آن باز نمیشه چندبار را خاموش روشن میکنم بعد درش باز میشه مشکل چیه

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  احتمال خرابی میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی شما زیاد است که حتما باید برسی و عیب یابی کامل شود البته امیدوارم به این نکته اگاه باشید که بعد از اتمام کار باید حدعقل یک دقیقه برای باز کردن درب ماشین لباسشویی تحمل کنید و بعد درب را باز کنید

  پاسخ دهید

  حیدرقربانی

  لباسشویی روشن میشه زمانیکه میخواهیم زمان انتخاب کنیم قبلا۴۷دقیقه بودحال روی ۱.۵۴پایین ترنمیاد قبلا روی کیواک واش میزدیم تایمرروی ۴۷میرفت شروع بکارمیکرداما حالا باچرخش تایم عوض نمیشه و۳تاچراغ که قبل یک چراغ همان کیوک واش روشن میک دیم وتایم هم ۴۷بود چه بایدکرد تعمیرگاه مجاز لباسشویی کنوود ۶کیلویی

  پاسخ دهید

   نسیم اسلام پور

   سلام رضای عزیز
   شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر لباسشویی تون رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

AlirezaMonabat

سلام ماشین لباس شویی کنوود ۷ کیلویی مدلKWMA7-1400 ES دارم در اواخر کار شستن یک دفعه تمام چراغها روشن شد و شیر ابش هم باز شد و بعد دکمه استپ و چراغ ها چشمک میزنند و کار نمیکنه دیگه لطفا راهنمایی کنید. در ضمن اون اتفاقها واسه دو تا سه ثانیه شد اما الان کار نمیکنه. اگه ممکنه راهنمایی رو به ایمیلم بفرستید.

پاسخ دهید

میلادمحمدی

سلام خواهشا هر کسی بلده راهنماییم کنه درستش کنم مدت زمان ملشبن ریخته بهم ماشین لباسشویی خیلی لباسارو میشوره الان یک ساعت و ربعه هی میشوره اگه بلدید راهنماییم کنید تا مدت زمان شستشو را تنظیم کنم ماشین لباس شویی هم مدل :کینوود شش کیلوگرمی

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست عزیز بهترین کار خاموش کردن ماشین لباسشویی برای مدتی و از برق کشیدن آن است در صورت که مشکل حل نشد تست کنید که در تمام برنامه های تنظیمی همین مشکل هست ؟ و اگر این مشکل وچود داشت که حتما ماشین لباسشویی کنوود شما باید توسط متخصص برسی و عیب یابی شود

  پاسخ دهید

محسن محبی

سلام
ماشین لباسشویی 6 کیلویی کنوود
آیا اگه میکرو سوییچ درب خراب باشه درب باز نمیشه ؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  بله این یکی از دلایلی است که درب ماشین لباسشویی شما قفل شده و باز نمیشود که باید برسی و عیب یابی شود البته امکان خرابی برد یا تایمر دستگاه هم وجود دارد

  پاسخ دهید

عظیمی

با سلام و خسته نباشید.در ماشین لباسشویی کن وجود مدل سوپراسپین ۸۰۰،بعد از فشردن کلید پاور،چراغ end روشن و دو چراغ door و wash چشمک میزنند و امکان استارت نمیاد.علت چیست؟با تشکر

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  ماشین لباسشویی را از برق خارج کنید و دوباره بعد از چند مدت به برق بزنید و برنامه لباسشویی را از حالتی که به صورت معمول استفاده میکردید عوض کنید احتمال درست شدن هست در غیر این صورت اطلاع دهید

  پاسخ دهید

فارسی

سلام،یک دستگاه ماشین لباسشویی کنوود دارم ک تقریبا 6سال از ساختش میگذره،پیغام باز بودن درب ماشین رو میده،از نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود هم اومدن،چک کردن و بورد رو بردن ،ک پس از چند روز اعلام کردن ک میکرو ic مشکل پیدا کرده.
بورد قابل تعمیر هست.
یاشما بورد نو دارید جهت خرید.
از اهواز پیام میدم،مرسی

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان تعمیر وجود دارد ولی ما امکان تهیه قطعات را نداریم

  پاسخ دهید

عظیمی

با سلام و خسته نباشید.ماشین لباسشویی کنوود ۸۰۰ هست.۲روزه بعد از شستشو خشک نمیکند.۲بار بعد از شستن بصورت مجزا روی خشک کن گذاشتیم و خشک کرد اما الان با این کار هم خشک نمیکند.روی خشک کن که گذاشته میشه،کمی صدا میده و دیگه کاری انجام نمیده.ممنون میشم راهنمایی کنین.

پاسخ دهید

عباس شفیعی

ماشین لباسشویی 5 کیلویی دارم چراغ استارت و شست و شو روشنه اما کار نمیکنه و دکمه هاش هنگ کرده و عملیاتی انجام نمیده با کشیدن دوشاخه از پریز هم درست نمیشه. ممنون

پاسخ دهید

  کارشناس 2 : علوی

  سلام
  امکان خرابی برد فرمان بسیار بالاست حتما باید توسط یک تعمیرکار لباسشویی کنوود برسی و عیب یابی شود

  پاسخ دهید

علی ش

ماشین لباسشویی در حال بارگیری متوقف شد و علاوه بر چراغ پاور چراغهای واش و end روشن میماند از برق کشیدم بعد از ۲ساعت به برق زدم مشکل حل نشد .با تشکر اگه ممکنه راهنمایی کنید
KWMA5/800 کنوود

پاسخ دهید

علی ش

ماشین لباسشویی در حال بارگیری متوقف شد چراغهای استارت و واش و end روشن میماند از برق کشیدم بعد از ۲ساعت به برق زدم مشکل حل نشد .با تشکر اگه ممکنه راهنمایی کنید
KWMA5/800 کنوود

پاسخ دهید

علی ش

با سلام خدمت شما وتیم محترمتان.
بنده از خوزستان وقتتون میگیرم وممنون میشم اگه وقت بزارید و جوابم بدید
ماشین لباسشویی کنوود مدلKWMA5/800دارم که هنگام ابگیری ناگهان متوقف شد و چراغ کلیدهای start,wash,endروشن مانده .چند مرتبه خاموش روشن کردم و از برق برای مدتی جدا کردم و بعد از وقصل برق و زدن کلید پاور تغییری نکرد .لطفا راهنمایی کنید .چون نمایندگی کنوود در شهرک نیست.اگه کاری هست که خودم بتونم انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید. با تشکر فراوان

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان مشکل در برد فرمان ماشین لباسشویی شما بسیار زیاد است و حتما باید توسط یک تعمیرکار لباسشویی کنوود متخصص بازدید و عیب یابی شود امکان راهنمایی به این صورت نیست

  پاسخ دهید

   علی ش

   با سلام مجدد ایا شما نمایندگی تعمیرات برد لباسشویی کنوود در خوزستان هم دارید؟
   .اگه نه ایا امکان داره از طریق پست تعمیر کنید.؟
   قیمت تعمیر برد حدودا چقدر هست؟
   قیمت برد نو چقر هست؟KWMA5/800 کنوود
   با تشکر از اینکه وقت میذارید و پاسخگو هستید

   پاسخ دهید

   محمود نجفی

   باسلام ؛ماشین لباسشویی کنوود بعداز استفاده 4 سال الان مدت 5ماه ازش استفاده نمیکنیم ،یکی از اقوام گفتند اگه ازش استفاده نکنیم خراب میشه میخاستم بپرسم نظر ایشون درسته یا نه؟ممنون تشکر

   پاسخ دهید

علی ش

با سلام مجدد برد ماشین باز کردم ۱دونه خازن و یک ای سی مشکل پیدا کرده و خراب شده.ایا امکان تعمیرات لباسشویی کنوود من وجود داره؟
ایا برد نو تو بازار هست برای خرید ؟
اگه قیمت برد نو میدانید ممنون میشم بگید .
با تشکر

پاسخ دهید

عبدالله زاده

با سلام لباسشویی Kenwood ۶کیلویی الترونیک
در مرحله خشک کن برنامه قطع نشد و در همان حالت ماند ، برنامه کنسل نشد و به مرحله بعد هم انتقال پیدا نکرد

پاسخ دهید

شهرام

یه سوال بپرسم شیلنگ ورودی آبگرم ماشینمون خراب شده میخاستم بدونم اگر با آب سرد استفاده کنیم برای ماشین ضرر داره؟

پاسخ دهید

استیک

سلام لباسشویی کنوود دارم استارت نمیکنه بعد از چند ثانیه ارور ll میزنه . بفرمایید برای تعمیرات لباسشویی کنوود باید چکار کنم؟

پاسخ دهید

سلام من ی ماشین لباسشویی کنوود ۹۰۰i de luxe دارم که خشک کنش کار نمیکنه و اکثر وقتها وقتا بعد تخلیه آب پمپش همینجوری کار میکنه حتما باید ماشین رو از پریز بکشم و بعد دستی چرخونکش رو بچرخونم تا به حالت عادی کار کنه. ی سرویس کامل چقد هزینه داره. این مدل قدیمی هستش

پاسخ دهید

هادی رضازاده

سلام ماشین لباسشویی کنوود ۶۰۰دارم .هنگام شستشو و چرخش در دور پایین صدای بسیار بدی میدهد ،ولی در حالت خشک کن صدا خیلی کمتر میشود لطفا راهنمایی میفرمایید

پاسخ دهید

الیس اوانسیان

سلام در ماشین لباسشویی شکسته و جدا شده کاملا الان موقتا چی بچسبانم تا استفاده کنم تا تکنیسین تعمیر لباسشویی کنوود بیاد

پاسخ دهید

حسن حسني

با سلام
بنده يه ماشين لباسشويي كنوود مدل KWMA6/1200EW دارم چراغ دور 1000 اون چشمك ميزنه و روبرد LED هم دو سه تا ديود بصورت نامفهوم روشن مونده مشكلش چييه ؟ ممنونم

پاسخ دهید

  زهرا دالوند

  سلام ،خداقوت
  در لباسشویی kenwod kma5/800 (superspin 800 دکمه on رو می زنم ،سپس دکمه startرو می زنم ،چراغ washروشن میشه سپس آب وارد مخزن پودر میاد ،پودر رو می بره داخل ، و فورا دکمهendروشن میشه و بدون اینکه آب داخل محفظه بده و چرخش لباس انجام بشه ،شستشو به پایان می رسه و چراغ درب روشن میشه ، لطفا راهنمایی بفرمائید چه باید کرد
  ساکن لرستان هستم

  پاسخ دهید

رامین

سلام ، وقت بخیر
لباسشویی کنوود سوپر اسپین 1000 5 کیلویی دارم که متاسفانه بعد از مرحله پرکن و شستشو در مراحل آخر آب نه تخلیه میشود و نه آبکشی و خشک میکند.
آیا مشکل تایمر دارد؟
مقدار آب جمع شده نیز بسیار زیاد است .
با تشکر

پاسخ دهید

محدثه صالحی

سلام لطفا قیمت بورد ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک کنوود مدل w1000 رو لطف کنید

پاسخ دهید

محمد كريمي

سلام ماشين لباسشويي كنوود دارم جلو درش اب ميمونه يه مقداري وقتي در باز ميشه مريزه پايين و لباس ها برق دارن خيلي خفيف ولي احساس ميشه

پاسخ دهید

  امیر فرهمند

  قسمت پایین لاستیک در لباسشویی سه تا سوراخ واسه تخلیه آب هست تمیز کنید تا آب دیگر نماند خانه شما فاقد چاه ازت میباشد برای جلوگیری از برق گرفتگی دمپایی پا کنید بعد به لباسشویی دست بزنید

  پاسخ دهید

کریمی

سلام برد لباسشویی کنوود آب خورده نیاز به تعویض داره
بنده هم شهرستان هستم از کجا میشه برد رو تهیه کرد
مدل هست kwmd6/1000elwc

پاسخ دهید

مریم جوادزاده

سلام ببخشید هزینه تعمیر لباسشویی کنوود که از کفش نشتی داره حدودا چقدر میشه؟

پاسخ دهید

امیر فرهمند

سلام خسته نباشید من ی لباسشویی کنوود مدل kwma5/800دارم مشکلش اینه که چراغ استارت روشنه و اصلا خاموش نمیشه هیچ برنامه ای هم کار نمیکنه ریست هم نمیشه در هم بازه

پاسخ دهید

محمد دهقانی

سلام
چرا قسمتی برای پیگیری سفارشات ندارید

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی
  همکاران اپراتور ما در پخش پشتیبانی آماده خدمت رسانی به شما هستند. شما می توانید روزانه از طریق تماس با شماره 54584 سفارش خود را پیگیری نمایید.

  پاسخ دهید

Mostafa Tavallaei

درخواست تعمیر ماشین لباسشویی کنوود KWMAS/1000 را دارم.
مشکلات: نشت آب + صدای زیاد

پاسخ دهید

فرحزادی

سلام آیا تعویض برد که در اثر نوسان برق سوخته توسط نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود هزینه داره یا خیر؟

پاسخ دهید

حسین بنی اسدی پور

سلام لباسشویی قدیمی کن وود 2007 برای تهیه تایمر به کجا مراجعه کنم تو شهر ما قطعاتش گیر نمیاد ممنون

پاسخ دهید

سهراب جمشیدی

باسلام تسمه ماشین پاره شده بود تعویض شد ولی العان مجددا موتور کار میکند ولی ماشین وقتی دور چپ و راست میخواهد بزند پولی موتور میچرخد ولی تسمه دور پولی حرکت نمیکند میخواستم ببینم ایراد از پولی موتور است یا خیر ممنونم

پاسخ دهید

م.پودینه

سلام لاستیک دور درب لباسشویی کنوودم خراب شده از کجا میتونم تهیه کنم؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، از نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر می تونید تهیه کنید.

  پاسخ دهید

مسعود حسین زاده مالکی

سلام قیمت برد ماشین لباسشویی کنوود ۶ کیلویی ۱۰۰۰ دور چقدر هست؟

پاسخ دهید

بهروز سامان

سلام
ماشین لباسشویی ۶ کیلویی ۱۲ ساله دارم استفاده میکنم، مشکل خاصی نداره. به نظرتون سرویس لازمه یا نه؟ متشکر

پاسخ دهید

صیقلانی

ماشین لباسشویی کنوود kwm A6/1000EW ۶Kg داریم بعد از اتمام شستشو ماشین خاموش نمی شود و دکمه ردی را نمی تواند بزند و پشت سرهم کار میکند هی تکرار می شود برنامه شستشو ( تخلیه اب کامل دارد و خشک کن سالم هست )
لطفا میشه بفرمایید مشکل چیه؟

پاسخ دهید

محمد منصوری

سلام…حین شستشو بعد از کمی کار کردن مقدار تقریبا یک لیوان آب زیر لباسشویی نشت می کند…

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به تعمیر داره می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

فردوس محمدي

موقع آب كشي دودي از داخل ماشين لباسشويي بلندشد

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

مسعود رسولی

با سلام
ماشین لباسشویی کنوود ما در مرحله اول شستشو درست ابگیری می کنه ولی در مراحل بعد بیش از اندازه ابگیری میکنه در ضمن هیدرواستات رو عوض کردیم ولی مشکل حل نشده است لطفا راهنمایی کنید
رسولی از شهر زنجان

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  در حال حاضر کاراباما فقط در استان های
  تهران، البرز، گیلان و اصفهان نمایندگی فعال داره
  اگر در هر کدام از این شهرها هستید ما در خدمتتون هستیم.
  موفق باشید

  پاسخ دهید

محمد ميرزاخاني

سلام وقت بخير.ماشين لباسشويي كنوود 5 كيلويي 1000 دربش خراب شده ميخواستم ببينم يدكي داره؟ ممنونم از راهنماييتون 0918364**** ميرزاخاني

پاسخ دهید

با سلام سیمها کلید پاور جدا کردم الان میخوام جابزن فیشهاشو نمیدونم ترتیبشون چه چوری بوده لطفا در صورت امکان کمک کنید ماشین لباسشوئی کنوود مدل 5/1000 هستش ممنون

پاسخ دهید

محمد رضا تحویلدران

سلام لباسشویی کنودو داریم که 20 سال که کار نکرد می‌خوایم تعمیر بکنیم

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام محمدرضای عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر لباسشویی رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید