نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی کنوود توسط نمایندگی لباسشویی کنوود

نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات لباسشویی کنوود که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به نصب، تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی کنوود اشاره کرد.

و یا با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات  می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های ماشین لباسشویی کنوود، مناسبترین فرد جهت تعمیر ماشین لباسشویی کنوود شما می باشند.

متخصصان حرفه ای و باتجربه
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، به عنوان یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد و مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه به عهده میگیرد.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

اگر به دلیل مشکلات متداول ماشین لباسشویی از جمله روشن نشدن یا شروع نشدن برنامه شستشو، نچرخیدن دیگ، قفل شدن درب لباسشویی، تخلیه نکردن، سرریز کردن، نشتی آب و… لباسهای کثیفتان روی هم تلنبار شده و سردرگم و کلافه به دنبال تعمیرکار مناسب جهت تعمیر لباسشویی کنوود خود هستید، کافیست تعمیرات دستگاه خود را به متخصصان نمایندگی لباسشویی کنوود بسپارید تا با عیب یابی و تعمیر قطعات لباسشویی مثل تایمر، برد کنترلی، موتور، پمپ، قفل درب و … مشکل آن را در سریعترین زمان ممکن برطرف نمایند.
تعمیرات ماشین لباسشویی به خصوص تعمیر لباسشویی برند های خارجی مانند کنوود، به دلیل تکنولوژی به کار رفته در ساخت این دستگاه ها از حساسیت ویژه ای برخوردار است. به طوری که انجام این تعمیرات توسط افراد ناشی می تواند هزینه ها و خسارات گزافی را برای شما به بار آورد. در همین راستا، متخصصین نمایندگی ماشین لباسشویی کنوود با سالها تجربه و گذراندن دوره های تخصصی، انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه نموده و جهت کاهش هزینه های تعمیرات اولویت کار خود را بر مبنای تعمیر قطعات و نه تعویض آنها قرار می دهند.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کنوود

خدمات پس از فروش لباسشویی کنوود (KENWOOD) یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی کنوود است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات کنوود گام بزرگی را در زمینه تعمیر ، سرویس و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کنوود بردارد.
با وجود این پشتیبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی کنوود تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات ماشین لباسشویی کنوود به صورت شبانه روز در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی کنوود در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.
در صورتی لوازم خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید.

سرویس ماشین لباسشویی کنوود

سرویس ماشین لباسشویی کنوود

رسیدگی به ماشین لباسشویی کنوود و مراقبت از آن به افزایش عمر مفید دستگاه کمک می کند. متخصصین کاراباما با ارائه سرویس ماشین لباسشویی کنوود در حفظ کارآیی دستگاه شما به یاری تان می آیند. با انجام سرویس های منظم سالانه و یا هر شیش ماه یکبار، می توان هرگونه ایراد جزئی موجود در لباسشویی را قبل از تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ و دردسری کلافه کننده، برطرف نمود و درنتیجه ماشین لباسشویی را در شرایط کاری بسیار خوب و بهره وری بالا نگه داشت.

سرویس لباسشویی کنوود توسط متخصصین لباسشویی کاراباما، با بهترین کیفیت ممکن انجام شده و مجموعه اقداماتی همچون بررسی لباسشویی و بخش های مختلف آن، بررسی و تعمیر یا تعویض قطعات مختلف و اجزاء دستگاه، تعویض لاستیک دور درب و… را در بر می گیرد.

نصب ماشین لباسشویی کنوود

نصب ماشین لباسشویی کنوود

نصب ماشین لباسشویی کنوود شامل مراحل و اقداماتی است که باید به صورت صحیح و اصولی انجام شود. نصب لباسشویی کنوود از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که نصب غیر اصولی و نادرست لباسشویی کنوود می تواند منجر به مشکلاتی بسیار جدی در آینده مانند آسیب رسیدن به موتر به مرور زمان شود. از طرفی با معرفی مدل های جدید لباسشویی کنوود، نحوه چگونگی نصب آن ها نیز می تواند گاها پیچیده و تخصصی باشد، چرا که برخی از تنظیمات و قطعات آنها با سیستم لوله کشی و برقی کشور ما همخوانی ندارد و ممکن است نیاز به تغییراتی در هنگام نصب شود.

تکنسین های متخصص نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در کاراباما با سالها تجربه در زمینه نصب لباسشویی کنوود، به این مهارت دست یافته اند تا حتی مدرن ترین لباسشویی های KENWOOD را نیز به شیوه صحیح و اصولی نصب و راه اندازی نمایند. از جمله اقدامات انجام گرفته در این خصوص می توان به انتخاب جایگاه مناسب برای نصب دستگاه، تراز بودن، اتصال شیرهای آب و اتصالات برقی، لوله کشی های ورودی و خروجی و… اشاره نمود.

عیب یابی و مشکلات رایج ماشین لباسشویی کنوود

اطمینان از سالم بودن و کارکرد بی عیب و نقص ماشین لباسشویی کنوود بسیار مهم و حیاتی است. با این حال اگر مشکلی در سیستم لباسشویی شما وجود داشته باشد، یا ایراداتی جزئی در هنگام کارکرد لباسشویی تان به چشم میخورد، نگران عیب یابی و رفع مشکل لباسشویی خود نباشید. متخصصان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در کاراباما، در عیب یابی و رفع مشکلات متداول ماشین لباسشویی به کمک شما خواهند آمد.

عیب یابی ماشین لباسشویی کنوود از چندین جهت بسیار مهم است. روند عیب یابی صحیح دستگاه، پیش از هر چیز به مشکلات و ایرادات لباسشویی تان پایان می دهد. علاوه بر این، در صورتی که ایرادات جزئی سیستم لباسشویی خود را شناسایی و عیب یابی نمایید، می توانید از رخ دادن اشکالات بزرگتر و جدی تر دستگاه جلوگیری کنید تا نیازی به صرف هزینه زیاد برای تعمیر لباسشویی کنوود نباشد. بیشترین مشکلات تعمیراتی که مشتریان برای رفع آن با تعمیرگاه ماشین لباسشویی کنوود شهرتان تماس برقرار کرده اند موارد زیر می باشد.

ماشین لباسشویی آبریزش دارد و یا چکه می‌کند:
این مشکل می تواند به دلیل استفاده بیش از حد از مواد شوینده در لباسشویی، شل شدن شلنگ ها، انسداد شلنگ تخلیه، پمپ ها، نشتی و سوراخ شدن یا ترک برداشتن دیگ لباسشویی و شلنگ تزریق آب به دیگ و غیره باشد. دقت داشته باشید که در صورت مشاهده هرگونه آبریزش باید فوراً تا برطرف شدن مشکل دستگاه را از برق کشیده شده و به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید چون احتمال برق گرفتگی یا ریختن آب روی موتور یا اجزای الکترونیکی دستگاه وجود دارد و این مسئله باعث ده ها برابر شدن هزینه تعمیرات خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “علت نشت آب (آبریزش) از ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

آب ماشین لباسشویی به درستی تخلیه نمی شود:
در صورتی که پمپ تخلیه شما معیوب باشد، تسمه فرسوده یا پاره شده باشد و یا شلنگ تخلیه آب مسدود شده باشد، آب در داخل دیگ ماشین لباسشویی مانده و تخلیه نمی شود. در صورتی که آب به درستی تخلیه نشود امکان بروز مشکلات جدی دیگری نیز بوجود می آید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “دلایل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

لکه هایی بر روی لباس ها بوجود آمده است:
اگر لباس دارای لکه بوده و این لکه ها پس از شست و شو هنوز باقی مانده اند، ممکن است که با شست و شوی آب و مواد شوینده پاک نشوند؛ اما در صورتی که لکه ای بر روی لباس نبوده و پس از شست و شو این لکه ها بوجود آمده اند، ممکن است دلیل آن نشت روغن از موتور لباسشویی باشد که دچار مشکل شده است.

ذرات پودر یا مایع شوینده بر روی لباس ها باقی می ماند:
وجود ذرات پودر لباسشویی بر روی لباس های شما ممکن است ناشی از ایراد اجزای داخلی یا تنظیمات دستگاه باشد و یا اینکه شیر آب سرد ورودی دچار گرفتگی رسوبی شده و آب به میزان کافی به داخل دیگ منتقل نمی شود.

ماشین لباسشویی روشن نمی شود و از کار افتاده است:
بسیاری از مواقع این مشکل ناشی از فعال شدن سوئیچ عدم تعادل می باشد که به دلیل عدم توازن بار به وجود می آید. برای رفع این مشکل می توانید لباس ها را به صورت یکنواخت در داخل سبد ماشین لباسشویی قرار دهید و مجدداً دستگاه را راه اندازی نمایید. اگر مشکل همچنان باقی بود ممکن است ایراد از برد فرمان بوده یا تایمر الکترونیکی دچار مشکل شده باشد که در چنین مواقعی باید دستگاه توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی کنوود بازدید شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “علت روشن نشدن ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

سبد ماشین لباسشویی به درستی نمی چرخد و یا اصلاً نمی چرخد:
زمانی که آب موجود در لباس ها در انتهای سیکل شست و شو همچنان زیاد باشد، می تواند نشانه این باشد که سبد لباسشویی به درستی نمی چرخد. این مشکل می تواند به چند دلیل ایجاد شود: سوئیچ درب و یا ضامن درب مشکل داشته باشد، سلنوید چرخش سوخته باشد، مشکلی در سیم های رابط وجود داشته باشد، تسمه دستگاه پاره و یا بریده شده و یا ایرادی در اجزای داخلی یا تایمر الکترونیکی به وجود آمده باشد.

لرزش بیش‌ازاندازه ماشین لباسشویی کنوود:
درصورتی‌ که ماشین شما دچار لرزش بیش از حد می باشد، ممکن است دلیل این مشکل تراز نبودن لباسشویی باشد و یا اینکه دستگاه بر روی کفپوش نامناسب و لق قرار گرفته باشد. همچنین پدها یا نوارهای لرزش گیر داخلی (که ممکن است خورده یا ساییده شده باشند) می توانند عامل این مشکل باشند. دقت داشته باشید که این یکی از شایع ترین مشکلات ماشین لباسشویی است که در صورت برطرف نشدن با هر بار استفاده به اجزای بیشتری آسیب زده و باعث بالا رفتن هزینه تعمیرات خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

آب سرد وجود ندارد:
در این حالت ممکن است شیر ورودی آب سرد به دستگاه بسته نشده باشد و یا رسوبات موجود موجب انسداد شیر و شلنگ متصل به آن شده باشند یا مادر برد اصلی دستگاه فرمان وارد شدن آب به دستگاه را صادر نکند.

دقت داشته باشید اگر به هر دلیل کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از دستگاه مشاهده می کنید باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید. 

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک ماشین لباسشویی شما اشکال اساسی پیدا کند! هم اکنون درخواست تعمیر لباسشویی کنوود خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود تماس بگیرید. ما با کمک متخصصین با تجربه خود همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

تعداد کل نظرات: 58

 • Avatar
  رفعت

  سلام.ماشین روشن میشود.اما چراغ درب هم روشن است.در نتیجه کار نمی کند.درب را محکم مبندم با ز لامپ ان خاموش نمیشود

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   به احتمال خیلی زیاد یا میکروسویچ درب ماشین لباسشویی شما با مشکل مواجه شده است یا خراب شده است یا اینکه برد یا تایمر دستگا دچار نقص فنی است که در هر دو صورت شما باید با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود تماس گرفته و مشکل خودتان را مطرح کنید

 • Avatar
  حلاجی

  باسلام
  چراغ در ماشین لباسشویی خاموش نمی شود وبا استارت برنامه بدون آب گیری ۲ دقیقه زمان کاهش پیدا می کند و دستگاه هیچ حرکتی ندارد.

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   امکام خرابی میکرووییچ درب ماشین لباسشویی کنوود شما زیاد است که باید کاملا چک شده و جواب نهایی ارایه شود شما میتوانید با تعمیرگاه لباسشویی کنوود که شماره آن در پایین همین صفحه وجود دارد تماس گرفته و این مشکل را مطرح کنید

 • Avatar
  امیریان

  سلام
  ماشین لباسشویی کنوود ۶۰۰ تایمری ۵ کیلیویی دارم که در زمان خشک کردن لباس کوبش و لرزش دارد کمکهای آن عوض شده اما مشکل آن برطرف نگردیده است آیا ممکن است که از فنرهای تعادل دیگ باشد در صورتی که ظاهرا” سالم است و شافت دیگ هم تاب ندارد و سالم است . البته فنرهای آنرا در مشهد پیدا نکردم که آنها را تعویض کنم .

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   احتمال خرابی فنر ها بسیار کم است اگر از تراز بودن کامل ماشین لباسشویی کنوود خودتان کاملا مطمن هستید باید حتما بلبرینگ و شافت دستگاه چک شود و از سلامت ان مطمن شوید

 • Avatar
  امیریان

  با سلام
  ممنون از راهنمایی شما در مورد سئوال قبل ، زمانی که کمکها را تعویض کردم ۲ مرحله شستشو با مقدار کمی لباس انجام دادم که لزرش نداشت و خیلی مرتب کار میکرد و در مرحله سوم که با مقدار بیشتری لباس شستشو انجام شد در مرحله خشک کن لباسشویی شروع به لرزش و کوبش کرد که در همان مرحله لباسشویی را خاموش کردم آیا امکان دارد که کمکها مجدد خراب شده باشد . چون بلبرینگ و شافت سالم است و هیچگونه تاب و مشکلی ندارد

 • Avatar
  شیما تیموریان

  لباسشویی در اول خوب کار میکرد موقع خشک کردن صدای بدی میداد حتی وقتی از حرکت می ایستاد هم صدا قطع نمیشد تا زمانیکه کاملا تمام شد و خاموش کردم

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   دقیقا متوجه نشدم که چرا بعد از اتمام کار ماشین لباسشویی شما باز هم صدا شنیده میشود لطفا کمی واضح تر توضیح بفرمایید

 • Avatar
  مجید رشیدی راد

  باسلام پایین درب ماشین لباسشویی گاهی وقتا یکی دو قطره اب به بیرون سرازیر میشه ممنون از راهنمایتون

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   امکان خرابی یا پارگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی وجود دارد لطفا برسی کنید و نتیجه را اعلام نمایید

 • Avatar
  حامد نیرومند

  با سلام.
  مشکل ماشین لباسشویی ای که باهاش کار میکنیم این هست که؛ در شستشو مشکل خاصی نداره اما در هنگام شستشو هنگامی که تایمر به ۱۱ دقیقه میرسه مشکل پیش میاد.یا ماشین خاموش نمیشه و مدام کار میکنه، یا پنج دقیقه بعد خاموش میشه و یا مثلا ۴۰ دقیقه بعد خاموش میشه.آا کل از تایمر هست؟

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   امکان خرابی تایمر ماشین لباسشویی بسیار بالاست که باید برسی و نظر دقیق داده شود

 • Avatar
  حمید ظاهری

  ماشین لباس شویی ۵کلیویی کنوود سوپر اسپین ۱۰۰۰دارم که هنگامی که خاموش است مقدار کمی آب در آن جمع می شود می خواستم علت آنرا بدانم درضمن فلیتر آن چگونه تمیز می شود

  • Avatar
   meAfshin76

   سلام
   آبی که در ماشین لباسشویی شما جمع میشود چه نوع ابی است اب تمیز یا آب کثیف همراه با پودر ؟

 • Avatar
  حمید ظاهری

  باسلام ووقت بخیر آبی که درماشین جمع می شود آب تمیز است البته خیلی زیاد نیست اگر چند روز ی از ماشین استفاده نکنیم آب تمیز جمع شده قابل دیدن است با تشکر

 • Avatar
  محمدرضا

  سلام
  لباسشویی مارک بکو خریدم بدون ضمانت..برای راه اندازیش به مشکل برخوردم..روشن میشه..اب میکشه..ولی دیگش نمیچرخه..ممکنه مشکل برقی داشته باشه یعنی واتش فرق کنه..؟

  • Avatar
   meAfshin76

   سلام
   دوست گرامی مشکلات زیادی وجود دارد برای این حالت ولی پیشنهاد میشود که حتما به فروشنده مراجعه کنید چون مسولیت این مشکل تا چند روز بعد از خرید با فروشنده است ولی در صورت نیاز اطلاعات دقیق تری بفرمایید تا بتوان کمک کرد

 • Avatar
  احمد

  سلام
  ماشین لباسشویی کنوود ۶کیلو داریم بعد از اتمام شستشو ماشین خاموش نمی شود و دکمه ردی را نمی تواند بزند و پشت سرهم یک دور می زند و تکرار می شود
  لطفا میشه بفرمایید مشکل چیه؟
  ممنون

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   مدل ماشین لباسشویی شما چیه و اطلاعات بیشتری درباره مشکل اعلام کنید تا بتوان دقیق تر راهنمایی کرد

 • Avatar
  Reza

  سلام ماشین لباسشویی کنوودkwm A6/1000EW ۶Kg دارم موقعی که کارش تموش میشه بیشتر موقع در آن باز نمیشه چندبار را خاموش روشن میکنم بعد درش باز میشه مشکل چیه

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   احتمال خرابی میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی شما زیاد است که حتما باید برسی و عیب یابی کامل شود البته امیدوارم به این نکته اگاه باشید که بعد از اتمام کار باید حدعقل یک دقیقه برای باز کردن درب ماشین لباسشویی تحمل کنید و بعد درب را باز کنید

 • Avatar
  AlirezaMonabat

  سلام ماشین لباس شویی کنوود ۷ کیلویی مدلKWMA7-1400 ES دارم در اواخر کار شستن یک دفعه تمام چراغها روشن شد و شیر ابش هم باز شد و بعد دکمه استپ و چراغ ها چشمک میزنند و کار نمیکنه دیگه لطفا راهنمایی کنید. در ضمن اون اتفاقها واسه دو تا سه ثانیه شد اما الان کار نمیکنه. اگه ممکنه راهنمایی رو به ایمیلم بفرستید.

 • Avatar
  میلادمحمدی

  سلام خواهشا هر کسی بلده راهنماییم کنه درستش کنم مدت زمان ملشبن ریخته بهم ماشین لباسشویی خیلی لباسارو میشوره الان یک ساعت و ربعه هی میشوره اگه بلدید راهنماییم کنید تا مدت زمان شستشو را تنظیم کنم ماشین لباس شویی هم مدل :کینوود شش کیلوگرمی

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   دوست عزیز بهترین کار خاموش کردن ماشین لباسشویی برای مدتی و از برق کشیدن آن است در صورت که مشکل حل نشد تست کنید که در تمام برنامه های تنظیمی همین مشکل هست ؟ و اگر این مشکل وچود داشت که حتما ماشین لباسشویی کنوود شما باید توسط متخصص برسی و عیب یابی شود

 • Avatar
  محسن محبی

  سلام
  ماشین لباسشویی ۶ کیلویی کنوود
  آیا اگه میکرو سوییچ درب خراب باشه درب باز نمیشه ؟

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   بله این یکی از دلایلی است که درب ماشین لباسشویی شما قفل شده و باز نمیشود که باید برسی و عیب یابی شود البته امکان خرابی برد یا تایمر دستگاه هم وجود دارد

 • Avatar
  عظیمی

  با سلام و خسته نباشید.در ماشین لباسشویی کن وجود مدل سوپراسپین ۸۰۰،بعد از فشردن کلید پاور،چراغ end روشن و دو چراغ door و wash چشمک میزنند و امکان استارت نمیاد.علت چیست؟با تشکر

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   ماشین لباسشویی را از برق خارج کنید و دوباره بعد از چند مدت به برق بزنید و برنامه لباسشویی را از حالتی که به صورت معمول استفاده میکردید عوض کنید احتمال درست شدن هست در غیر این صورت اطلاع دهید

   • Avatar
    عظیمی

    سلام.مشکل با همین روش حل شد.سپاسگذارم.

    • کارشناس1: پیرنیا
     کارشناس1: پیرنیا

     سلام
     خواهش میکنم

 • Avatar
  فارسی

  سلام،یک دستگاه ماشین لباسشویی کنوود دارم ک تقریبا ۶سال از ساختش میگذره،پیغام باز بودن درب ماشین رو میده،از نمایندگی هم اومدن،چک کردن و بورد رو بردن ،ک پس از چند روز اعلام کردن ک میکرو ic مشکل پیدا کرده.
  بورد قابل تعمیر هست.
  یاشما بورد نو دارید جهت خرید.
  از اهواز پیام میدم،مرسی

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   امکان تعمیر وجود دارد ولی ما امکان تهیه قطعات را نداریم

 • Avatar
  عظیمی

  با سلام و خسته نباشید.ماشین لباسشویی کنوود ۸۰۰ هست.۲روزه بعد از شستشو خشک نمیکند.۲بار بعد از شستن بصورت مجزا روی خشک کن گذاشتیم و خشک کرد اما الان با این کار هم خشک نمیکند.روی خشک کن که گذاشته میشه،کمی صدا میده و دیگه کاری انجام نمیده.ممنون میشم راهنمایی کنین.

 • Avatar
  عباس شفیعی

  ماشین لباسشویی ۵ کیلویی دارم چراغ استارت و شست و شو روشنه اما کار نمیکنه و دکمه هاش هنگ کرده و عملیاتی انجام نمیده با کشیدن دوشاخه از پریز هم درست نمیشه. ممنون

  • Avatar
   کارشناس 2 : علوی

   سلام
   امکان خرابی برد فرمان بسیار بالاست حتما باید توسط یک تعمیرکار متخصص برسی و عیب یابی شود

 • Avatar
  علی ش

  ماشین لباسشویی در حال بارگیری متوقف شد و علاوه بر چراغ پاور چراغهای واش و end روشن میماند از برق کشیدم بعد از ۲ساعت به برق زدم مشکل حل نشد .با تشکر اگه ممکنه راهنمایی کنید
  KWMA5/800 کنوود

 • Avatar
  علی ش

  ماشین لباسشویی در حال بارگیری متوقف شد چراغهای استارت و واش و end روشن میماند از برق کشیدم بعد از ۲ساعت به برق زدم مشکل حل نشد .با تشکر اگه ممکنه راهنمایی کنید
  KWMA5/800 کنوود

 • Avatar
  علی ش

  با سلام خدمت شما وتیم محترمتان.
  بنده از خوزستان وقتتون میگیرم وممنون میشم اگه وقت بزارید و جوابم بدید
  ماشین لباسشویی کنوود مدلKWMA5/800دارم که هنگام ابگیری ناگهان متوقف شد و چراغ کلیدهای start,wash,endروشن مانده .چند مرتبه خاموش روشن کردم و از برق برای مدتی جدا کردم و بعد از وقصل برق و زدن کلید پاور تغییری نکرد .لطفا راهنمایی کنید .چون نمایندگی کنوود در شهرک نیست.اگه کاری هست که خودم بتونم انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید. با تشکر فراوان

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   امکان مشکل در برد فرمان ماشین لباسشویی شما بسیار زیاد است و حتما باید توسط یک تعمیرکار متخصص بازدید و عیب یابی شود امکان راهنمایی به این صورت نیست

   • Avatar
    علی ش

    با سلام مجدد ایا شما نمایندگی تعمیرات برد لباسشویی کنوود در خوزستان هم دارید؟
    .اگه نه ایا امکان داره از طریق پست تعمیر کنید.؟
    قیمت تعمیر برد حدودا چقدر هست؟
    قیمت برد نو چقر هست؟KWMA5/800 کنوود
    با تشکر از اینکه وقت میذارید و پاسخگو هستید

 • Avatar
  علی ش

  با سلام مجدد برد ماشین باز کردم ۱دونه خازن و یک ای سی مشکل پیدا کرده و خراب شده.ایا امکان تعمیر داره؟
  ایا برد نو تو بازار هست برای خرید ؟
  اگه قیمت برد نو میدانید ممنون میشم بگید .
  با تشکر

 • Avatar
  عبدالله زاده

  با سلام لباسشویی Kenwood ۶کیلویی الترونیک
  در مرحله خشک کن برنامه قطع نشد و در همان حالت ماند ، برنامه کنسل نشد و به مرحله بعد هم انتقال پیدا نکرد

 • Avatar
  شهرام

  یه سوال بپرسم شیلنگ ورودی آبگرم ماشینمون خراب شده میخاستم بدونم اگر با آب سرد استفاده کنیم برای ماشین ضرر داره؟

 • Avatar
  استیک

  سلام لباسشویی کنوود دارم استارت نمیکنه بعد از چند ثانیه ارور ll میزنه .

 • Avatar
  سعید

  سلام من ی ماشین لباسشویی کنوود ۹۰۰i de luxe دارم که خشک کنش کار نمیکنه و اکثر وقتها وقتا بعد تخلیه آب پمپش همینجوری کار میکنه حتما باید ماشین رو از پریز بکشم و بعد دستی چرخونکش رو بچرخونم تا به حالت عادی کار کنه. ی سرویس کامل چقد هزینه داره. این مدل قدیمی هستش

 • Avatar
  هادی رضازاده

  سلام ماشین لباسشویی کنوود ۶۰۰دارم .هنگام شستشو و چرخش در دور پایین صدای بسیار بدی میدهد ،ولی در حالت خشک کن صدا خیلی کمتر میشود لطفا راهنمایی میفرمایید

 • Avatar
  الیس اوانسیان

  سلام در ماشین لباسشویی شکسته و جدا شده کاملا الان موقتا چی بچسبانم تا استفاده کنم تا تکنیسین بیاد

 • Avatar
  حسن حسني

  با سلام
  بنده یه ماشین لباسشویی کنوود مدل KWMA6/1200EW دارم چراغ دور ۱۰۰۰ اون چشمک میزنه و روبرد LED هم دو سه تا دیود بصورت نامفهوم روشن مونده مشکلش چییه ؟ ممنونم

 • Avatar
  رامین

  سلام ، وقت بخیر
  لباسشویی کنوود سوپر اسپین ۱۰۰۰ ۵ کیلویی دارم که متاسفانه بعد از مرحله پرکن و شستشو در مراحل آخر آب نه تخلیه میشود و نه آبکشی و خشک میکند.
  آیا مشکل تایمر دارد؟
  مقدار آب جمع شده نیز بسیار زیاد است .
  با تشکر

 • Avatar
  محدثه صالحی

  سلام لطفا قیمت بورد ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک کنوود مدل w1000 رو لطف کنید

 • Avatar
  محمد كريمي

  سلام ماشین لباسشویی کنوود دارم جلو درش اب میمونه یه مقداری وقتی در باز میشه مریزه پایین و لباس ها برق دارن خیلی خفیف ولی احساس میشه

  • Avatar
   امیر فرهمند

   قیمت پایین لاستیک در لباسشویی سه تا سوراخ واسه تخلیه آب هست تمیز کنید تا آب دیگر نماند خانه شما فاقد چاه ازت میباشد برای جلوگیری از برق گرفتگی دمپایی پا کنید بعد به لباسشویی دست بزنید

 • Avatar
  کریمی

  سلام برد لباسشویی کنوود آب خورده نیاز به تعویض داره
  بنده هم شهرستان هستم از کجا میشه برد رو تهیه کرد
  مدل هست kwmd6/1000elwc

 • Avatar
  میکرودیجیتال

  برد لباسشویی
  مدلkwmd6/1000elwc

 • Avatar
  امیر فرهمند

  سلام خسته نباشید من ی لباسشویی کنوود مدل kwma5/800دارم مشکلش اینه که چراغ استارت روشنه و اصلا خاموش نمیشه هیچ برنامه ای هم کار نمیکنه ریست هم نمیشه در هم بازه

 • Avatar
  محمد دهقانی

  سلام
  چرا قسمتی برای پیگیری سفارشات ندارید

  • Avatar
   کارشناس 4: جعفری

   سلام دوست گرامی
   همکاران اپراتور ما در پخش پشتیبانی آماده خدمت رسانی به شما هستند. شما می توانید روزانه از طریق تماس با شماره ۵۴۵۸۴ سفارش خود را پیگیری نمایید.

یک دیدگاه بنویس!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *