تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی
یادداشتی در رابطه با ویروس کرونا
ایمنی و آسایش تمام کسانی که از خدمات کاراباما استفاده میکنند همیشه اولویت اصلی ما است. بنابراین ما جهت سازگاری با شرایط موجود، در حال بررسی اخبار و توصیه های سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت در جهت حفظ ایمنی و سلامت مشتریان و متخصصان خود هستیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر بر روی اینجا کلیک کنید.

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی آریستون

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی آریستون

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند آریستون برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که آریستون از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند آریستون جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی آریستون در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین آریستون در کاراباما با نصب لباسشویی آریستون بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی آریستون با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آریستون مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی آریستون توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی آریستون را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی آریستون به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی آریستون در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی آریستون پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی آریستون را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی آریستون، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی آریستون که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تعمیرکار واجد شرایط تخصیص می دهند.
02

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی آریستون را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش لباسشویی آریستون

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات ماشین لباسشویی آریستون (Ariston) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی آریستون و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی آریستون خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی لباسشویی آریستون

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی آریستون شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

مسعود توازنی زاده
4 دسامبر 2016

سلام
ماشین لباسشویی آریستون مدل AVL 84 داریم که مدتی هست درست کار نمی کند و هیچکدام از برنامه هایش سر جای خودش نیست نه درست آبگیری می کند نه به موقع شروع به چرخش می کند و گاهی وقت هی هم چراغ پاور شروع به چشمک زدن می کند و دستگاه در را باز می کند و از کار می افتد به نظرتان مشکل چی می تونه باشه؟!
باتشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  5 دسامبر 2016

  سلام
  این مشکلی که شما عرض کردید به دلیل عدم اطلاع کافی و دقیق از مشکل قابل برسی نیست و امکان خرابی چندین قطعه ار جمله برد ، تایمر ، هیدروستات و … وجود دارد و به دلیل تخصصی بودن امکان تست کردن این قطعات توسط شما وجود ندارد برای انجام هرچه سریع تر کار خود با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در شهر خودتان نماس برفرار فرمایید.

رضا حسن زاده 09126400191
16 دسامبر 2016

با سلام ، لباسشویی آریستون مدل AQXF109 دارم حدود ۵ ساله خریداری کردم و تاکنون نیاز به هیچگونه تعمیری نداشته ، به تازگی صدای زیادی در حین چرخش ، خصوصا” در دور زیاد دارد ، با توجه به اطلاعات کمی که دارم فکر میکنم صدای بلبرینگ باشه که باید تعویض شود

  کارشناس 1: پیرنیا
  16 دسامبر 2016

  سلام
  بله احتمال خرابی بلبرینگ وجود داشته که باید برسی و تعمیرشود

مهدی پور
27 ژانویه 2017

با عرض سلام و خسته نباشید
آیا محصولات آریستون ریست هم دارند؟؟
AR-6L85

  کارشناس 1: پیرنیا
  30 ژانویه 2017

  سلام
  بله ماشین لباسشویی اریستون تنظیماتی برای ریست کردن هم دارند که بسته به نوع دستگاه و مدل ان متفاوت است

محمداميرى
10 فوریه 2017

باسلام من ماشین مدلCDE12Xدارم مدت زمان شستشو زیاد ونمیدونم خشک کن تنها و لباس کمتراز ظرفیت رو روى چه درجه اى بذارم ممنون میشم راهنمایی کنید

  کارشناس 1: پیرنیا
  15 فوریه 2017

  سلام
  این که مدت زمان شستشوی ماشین لباسشویی شما زیاد است ایا به تازیگی زیاد شده است یا از ابتدا به همین شمکل بوده است؟

توحید قاسمی
14 فوریه 2017

سلام و خسته نباشی . ما یک ماشین لباس شویی آریستون مدل AR7D125 داریم ۷ کیلو لطفا راهنای استفاده از این ماشین را برای ما ارسال فرمایید.استفاده از دکمه ها . به صورت تصویری.

  کارشناس 1: پیرنیا
  14 فوریه 2017

  سلام
  امکان ارسال دفترجه راهنمای ماشین لباسشویی وجود ندارد مشکل خود را موردی بفرمایید تا کمک کنیم

امیر کامیاب
12 مارس 2017

با سلام
لباسشویی ما آریستونه. بعد از چند دقیقه یهو خطای F3 میزنه و متوقف میشه. میشه بفرمایید مشکلش چیه
سپاسگزارم

  کارشناس 1: پیرنیا
  13 مارس 2017

  سلام
  لطفا دقیق تر بفرمایید که این خطا در چه زمان و چه مرحله ای رخ میدهد در کل اطلاعات دقیق تری عنوان کنید

محسن ثاني
26 مارس 2017

سلام
لطفاً نحوه ریست کردن ماشین لباسشویی مدل AQXF109 رو بفرمایید.مرسی

  meAfshin76
  26 مارس 2017

  سلام
  شما چه مشکلی با کارکرد ماشین لباسشویی دارید ؟

ساسا ن رسولی
19 آوریل 2017

ماشین لباسشویی اریستون ارور f02میده دو بارهم تعمیر کار اومده و برد ماشین رو برده برای تعمیر

  کارشناس 1: پیرنیا
  20 آوریل 2017

  سلام
  دقیقا ماشین لباسشویی اریستون شما چه مشکلی دارد ؟ یعنی در چه مواقعی این ارور نشان داده میشود ؟ در تمام برنامه های تنظیمی این ارور نشان داده میشود یا در برنامه های خاص ؟

ساسا ن رسولی
19 آوریل 2017

لطفا اگه میتونید راهنمایی بفرمایید مشکل از کجاست ماشین لباسشویی اریستونAXD80هست با اینکه دوبار برد تعمیر شده هنوزم همینطوره

عمار عباس
27 می 2017

باسلام ماشین لباسشویی مدل AR7F105 دارم . دوتا مشکل داره :۱) دیکش ترک خورده .۲) وقتی که روشنش کنم بعد از ۱۰ دقیقه ارور F-02 میده برای همیه برنامه ها . من رفتم تعمیرات هیچکسی بلد نبود . چه کار کنم ؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  27 می 2017

  سلام
  دوست گرامی منظور شما اینکه هیچکس تعمیرکار نیست چیه ؟ تمام این مشکلاتی که شما فرمودید قابل حل است و باید بعد از بازدید توسط یک تعمیرکار متخصص برسی و حل شود باز هم اگر شما سوالی دارید میتوانید به صورت واضح و کامل بپرسید تا در صورت امکان پاسخ داده شود

حامد شیخ سیرجانی
15 سپتامبر 2017

لباسشویی اریستون مدل aqxf 129 خطای f-01 میدهد

محسن حاجى حسينى
20 اکتبر 2017

باسلام avl105دارم لرزش وتکان هنگام سرعت دارد لطفا راهنمایى کنید سپاسگزارم

  کارشناس 1: پیرنیا
  21 اکتبر 2017

  سلام
  باید بلبرینگ ها و قطعات مربوط همگی برسی و عیب یابی شوند

علی حسینی
22 اکتبر 2017

سلام لباسشویی اریستون دارم نمایندگی و تعمیر کار میگن بردش خرابه آی سی سوخته اما برای تعویض برد اذیت میکنن و کار انجام نمیدن لطفا راهنمایی کنید برد نو یا استوکش هست و اگه هست چند قیمته و چه جوری میتونم تهیه کنم ممنون

  کارشناس 2 : علوی
  11 نوامبر 2017

  سلام
  امکان اعلام قیمت به این صورت وجود ندارد

حسین احمدی
22 اکتبر 2017

شیشه ماشین لباسشویی مدل آریستون AVL125 شکسته. شیشه اصل خودش رو کجا میتونم پیدا کنم و قیمتش چنده. حتی اگه درب کاملش هم باشه خوبه. اگه کسی سراغ داشت لطفا با این شماره تماس بگیره.
۰۹۱۶۹۶۲۵۲۶۳

  کارشناس 2 : علوی
  11 نوامبر 2017

  سلام
  امکان فروش قطعات و اعلام قیمت به این صورت نیست

علی غیاثی
18 نوامبر 2017

سلام و وقت بخیر.ماشین لباسشویی آریستون مدل AL68X دارم،نمیدونم چجوری باهاش کار کنم،ایا دفترچه راهنمای فارسی هست که بتونم برنامه هاشو وکار با کلیدهاشو یاد بگیرم؟

امین آقایی
25 نوامبر 2017

سلام.
اخیراً همسایه ما که خانم مسنی هست از طریق یکی از آشنایانش ماشین لباسشویی آریستون مدل av 61 هدیه گرفته که بنظر میرسه قدیمی هست چون کلید روشن وخاموشش مکانیکی هست خلاصه که برای کارکردن با آن مشکل دارد راهنمای استفاده از آن را ازکجا میشود تهیه کرد؟

داتام پژوهان
17 دسامبر 2017

سلام منساکن تهران هستم مادرم موقع تمیز کردن ماشین لباسشویی اریستون مدل av61 متوجه نبوده و و تموم اعداد روی ولوم تنظیم شستشو رو پاک کرده اند ایا قطعه یدکی ان موجود هست ؟ ضمن اینکه موقع چرخیدن عادی و شستشو صدای وحشتناکی میکنه ولی بمرور بعد از نیم ساعت کار این صدا کم میشه .لطفا منو راهنمایی کنین . سپاس گذارم

دانش
20 ژانویه 2018

سلام
لباسشویی آریستون AR6L 105 دارم. میخواستم بدونم آیا این لباسشویی جز لباسشویی های بی صداست؟
و چطور باید ترازش کنن؟ آیا پایه ای برای تراز کردن زیرش داره؟
ده سال پیش خریدم و توضیحات فروشنده در اون زمان رو یادم نمیاد. و توی دفترچش و سایت هایی که سرچـکردم به جز برنامه های شستشو و تاخیرشروع، مشخصات فنی قید نشده.
دلیل این سوالمم اینه که احساس میکنم صداش موقع خشک کردن خیلی زیادتر از ماشینهای معمولی برندهای دیگست. یادم نیست قبلا اینطور بوده یا نه، چون قبلا بهش توجهی نمیکردم. اماالان مدتیه صدای زیادش توجهمو جلب کرده.
پیشاپیش سپاسگزارم از راهنماییتون

پیام مرشد
11 فوریه 2018

سلام لباسشوی مدل AVL125دارم وسط کار کردن یهو خاموش میشه بعد ده دقیقه دوباره کار میکنه میخاستم بدونم با ریست کردن درست میشه واگه میشه چطوری ریستش کنم

محمدرضا آقامیری
17 فوریه 2018

با سلام – ماشین لباسشویی ما آرستون مدل مارگریتا ۲۰۰۰ میباشد ( ۱۵ ساله) ودرحال حاضر بر د الکتریکی آن سوخته . ومیخواستم بدانم یک عدد برد اورجینال نو چه مبلغی است. میری .

عبدالحلیم اللهی
4 مارس 2018

سلام خسته نباشید، ببخشید دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی آریستون مدل ADVANTAGE AIB 1 4 را لازم دارم، از کجا باید تهیه کنم، اگر کمکم کنید خیلی خیلی ممنون میشم،

مسعود رحمانیان
16 آوریل 2019

سلام:
ماشین لباسشویی آریستون مدل AD 552/1EX دارم. میکرو سوئیچ و واشر درب ماشین لباسشویی خراب است. نمایندگی آریستون در شهرستان ما وجود ندارد. در صورت تهیه این ۲ قلم می توانم ماشین لباسشویی را در تعمیرگاه های شهر خود تعمیر کنم. متاسفانه تعمیرکارهای اینجا از تهیه این اقلام عاجزند. لطفا راهنمایی بفرمایید که چگونه می توانم میکرو سوئیچ و واشر درب ماشین لباسشویی آریستون مدل AD 552/1EX را تهیه کنم. ممنون

شفیعیان
16 جولای 2019

سلام لباس شویی آریستون مدل AL89X داریم که مدتیه از زیر دستگاه آبریزش داره و جدیدا قاطی کرده و خیلی دیر تخلیه میکنه و مدام شست و شو ادامه میده تا وقتی که خاموش و روشن کرده و برنامه را عوض کنیم. ممنون میشم راهنمایی کنید

سلیمانپور
22 جولای 2019

سلام من یک مشین لباسشویی اریستون همراه با خشک کن داریم الل درجه حرارت آب حتی در صفر هم باشد آب گرم میشود وخشک کن هم طاطی کرده حتی در حالت حذف خشک کن بازم لباسها را خشک وچروک میکند.لطفا راهنمایی کنید.