تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی اسنوا

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی اسنوا

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند اسنوا برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که اسنوا از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند اسنوا جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی اسنوا در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین اسنوا در کاراباما با نصب لباسشویی اسنوا بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی اسنوا با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی اسنوا توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی اسنوا را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی اسنوا به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی اسنوا در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی اسنوا پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی اسنوا را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی اسنوا، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی اسنوا که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

مراحل انجام کار

مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی اسنوا را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش لباسشویی اسنوا

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات ماشین لباسشویی اسنوا (Snowa) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی اسنوا خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی لباسشویی اسنوا

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی اسنوا شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
محمد جواد مهدوی

با سلام
دکمه ای که باعث شروع ومتوقف شدن شستن لباس می شوند ازکار افتاده چکار کنم ؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  از کار افتاده یعنی چی ؟ شکسته شده یا اینکه با زدن این دکمه ماشین لباسوشی شما کاری انجام نمیدهد؟

  پاسخ دهید

منصور اسدی

سلام لباسشویی اسنوا دارم وقتی به مرحله خشک کن میرسه صدا بلند زوزه میکشه

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  عموما بیشتر ماشین لباسشویی ها بعد یک مدت استفاده و شاید استفاده غیر اصولی به بلبرینگ ها و دیگر قطعات ماشین لباسشویی اسیب وارد شده که این اسیب باعث ایجاد لرزش های بسیار زیادی خواهد شد مخصوصا در حالت خشک کردن لباس پس توصیه میشود که شما با یک تعمیرکار ماشین لباسشویی صحبت کرده تا از نزدیک ماشین لباسشویی شما را بازدید کنند

  پاسخ دهید

   حسین مرادی

   لباس شووی اسنوا دارم میخوام روشن کنم صفحه کلید روشن میشه ولی کارنمیکنه

   پاسخ دهید

  محمدترک

  ماشین لباسشویی اسنوا دیگر خشک نمیکند ایراد از چیست؟

  پاسخ دهید

   سجاد بیرانوند

   سلام لباس شویی اسنوا دارم در حین کار کردن ایستاد و بوی سوختگی ازش بلند شد.درب باباشو باز کردن بوی سوختگی از آرمیچر رو برد بود.که خیلی داغ شده بود.آیا قابل تعمیره یا باید کل برد عوض بشه

   نمایندگی اسنوا

   پاسخ دهید

    نسیم اسلام پور

    سلام سجاد عزیز
    شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر لباسشویی رو ثبت کنید.
    ما در کنارتون هستیم

    پاسخ دهید

مجتبی

با سلام
آیا امکان عکس نمودن جهت باز شدن درب ماشین لباسشویی اسنوا وجود دارد؟

پاسخ دهید

ناهید

سلام ماشین لباس شویی استوا دارم یه مدتیه وقتی خاموشه توش آب جمع میشه من مجبور یک بار روشن کنم آبش تمام شه و دوباره ک خاموش شد سریع لباس توش بذارم علت چیه؟ممنون

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  جمع شدن اب در ماشین لباسشویی دلایل خیلی زیادی دارد که از جمله میتوان مشکل در مسیر تخلیه آب خرابی شیر برقی و برد فرمان دستگاه اشاره کرد که باید این موارد توسط تعمیرکار متخصص برسی و عیب یابی شود

  پاسخ دهید

سلام لباس شویی ما از بغل درش اب و جای پودرش اب میریزه بیرون و eror IE میده مشکلش چیه گارانتی هم داره

پاسخ دهید

  کارشناس 2 : علوی

  سلام
  اگر ماشین لباسشویی شما دارای گارانتی است حتما با نمایندگی رسمی اسنوار در شهر یا شهرستان خود تماس گرفته تا به صورت کاملا رایگان این مشکل را حل کنند

  پاسخ دهید

  اقبالی

  سلام
  من لباسشویی اسنوا مدل swd-f1031دارم خطای E8می دهد موقعی که شروع به کارمی کنه اب میگیره می مونه.

  پاسخ دهید

صادق امیری

سلام ماشین لباسشویی ما نصفه میشوره بعد چراغ چشمک زن قفل در شروع به کار میکنه و درب بسته است بعد باید خاموش کنی دوباره ریست و سپس خشک کنی تا در باز شه به نظر شما مشکلش چیه

پاسخ دهید

سجاد میرزاوند

سلام لباسشویی مدل نانو سیلور دارم زمان خشک کنش ک میرسه لرزش خیلی داره صداشم خیلیه

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان خرابی بلبرینگ یا شافت ماشین لباسشویی یا کمک های آن هست باید برسی و تعمیر شود

  پاسخ دهید

  سعیدمرادی

  سلام اگه امکان داره دفترچه راهنمای لباسشویی اسنوا
  swa_f611 میخواستم .ممنون

  پاسخ دهید

معصومه

با سلام و خسته نباشید
ماشین لباسشویی من آب واردش نمیشه و به محض روشن شدن شروع به حرکت می کنه با سرعتی که انگار لباس را خشک می کنه ولی در واقع آبی وارد نشده که حتی بشویه .

پاسخ دهید

حسین هنرور

سلام شماره بلبرینگ های ماشین لباسشویی استوا چنده

پاسخ دهید

مصطفایی

سلام وقت بخیر
کلید خاموش روشن شکسته
موجود هست؟
اسنوا مدل SWD-F1021

پاسخ دهید

  علی تقی زاده

  لباسشویی ما درحال شستشویی خودبه خود درش بازمیشه مشگل مال درب سویچ

  پاسخ دهید

علی تقی زاده

لباس شویی اسنوا ما دربش خراب شده بسته نمیشه

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

برهان عزیزی

سلام لباسشویی ما پایه بتونیش شکسته است هرچه میکنم برام گیر نمیاد مهز رضای خدا بامن تماس بگیرید ممنون

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  درخواست شما به واحد مربوطه ارجاع داده شد. در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد.
  در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

محمد احمدی

سلام وخسته نباشید ماشین لباسشویی اسنوا 9 کیلویی مدل اکتا پلاس دارم که اولا میخواستم بدانم که در برنامه شسشو این ماشین مشاهده میشود که لباسها با وزن 2 کیلو وکمتر باید استفاده شود با این حساب یعنی این ماشین به درد نمیخورد چراکه 9 کیلوی ماشین خریده بودیم که 8 کیلو بشوییم. شما محترم چه نظری دارید
ماشین در حین شستشو در زمانی معین هنگ میکند و درجا میزند یعنی برنامه پیش نمیرود این از چه هستش متشکرم راهنمایی بفرمایید

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام محمد عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

فاطمه ابراهیمی

سلام لباسشویی اسنواSWD-171SN
توی 11دقیقه زمانش متوقف میشه و فقط لباسها میچرخن و زمان تموم نمیشه باید لباسشویی رو خاموش کنم و لباسهارو خیس دربیارم دلیلش چیه؟

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام فاطمه عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر متاشین لباسشویی رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

محمود حقی

زمان خشک کردن لباس لرزش شدید دارد طوری که لباس شویی وسط آشپزخانه میاد

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام محمود عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر ماشین لباسشویی رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

محمدقریشوندی

سلام ماشين لباسشویی من اسنوا6kهست ده دقیقه کار میکنه بعد ارور1Eمیده.تو این ده دقیقه که کار میکنه تایمر کم نمیکنه

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام محمد عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر ماشین لباسشویی رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید