استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا به همراه راه حل

ارور یا کد خطای ماشین لباسشویی اسنوا

تصور کنید به هنگام استفاده از لباسشویی اسنوای خود، دستگاه متوقف شده و کد خطا یا اروری را در نمایشگر خود نشان دهد و یا در همان ابتدای امر شروع به کار نکند و پیغام ارور را نمایش دهد. بدون شک بسیار از این اتفاق کلافه شده و برای رفع آن به دنبال معنی کد خطا یا ارور لباسشویی اسنوا خواهید بود.

در این مقاله از کاراباما، میخواهیم کدهای خطای لباسشویی اسنوا را معرفی نماییم و علت خطا یا ارور لباسشویی و راه حل های رفع خطا را بررسی کنیم. لازم است تا متذکر شویم که ارائه ارورهای لباسشویی اسنوا تنها به منظور آگاهی بخشی بوده و برای انجام هرگونه تعمیرات یا رفع مشکلات و خطای ماشین لباسشویی اسنوا، ابتدا می‌بایست از دانش فنی و تجربه کافی در خصوص عیب یابی لباسشویی اسنوا و تعمیرات آن برخوردار باشید. لذا برای جلوگیری از بروز مشکلات بزرگ‌تر و جدی‌تر و خسارت‌های بیشتر، در صورتی که صلاحیت لازم برای انجام تعمیر لباسشویی اسنوا را ندارید، حتما به تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای اسنوا مراجعه کنید.

در ادامه به بیان برخی از رایج‌ترین خطاها و ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا می‌پردازیم. خطا یا ارور لباسشویی اسنوا پیغامی است که بر روی صفحه نمایش یا همان پنل کاربری در جلوی دستگاه نشان داده می‌شود و حاکی از کار نکردن یا وجود مشکل در قسمت خاصی از ماشین لباسشویی اسنوا می‌باشد. با وجود اینکه دستکاری سرخود لباسشویی می‌تواند منجر به تشدید مشکل شما شود، اما برخی از ارورهای اسنوا را می‌توان به کمک ریست دستگاه برطرف نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی انجام این‌کار، شما را به خواندن مقاله ریست لباسشویی اسنوا دعوت می‌کنیم.

اگر جهت برطرف کردن مشکل ماشین لباسشویی خود به کمک تعمیرکار نیاز دارید، همین حالا درخواست تعمیرات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا متخصصان حرفه ای و با تجربه کاراباما در سریعترین زمان ممکن، جهت هماهنگی با شما تماس حاصل فرمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار لباسشویی

کد خطا یا ارور لباسشویی اسنوا 7 و 8 کیلویی

در ادامه با انواع خطاهای لباسشویی اسنوا و راه حل هر یک از آنها آشنا می‌شویم. شما می‌توانید این خطاها را در دفترچه راهنمای لباسشویی اسنوا نیز بیابید.

علت خطا یا ارور IE لباسشویی اسنوا:

این خطا مربوط به اشکال در ورود آب است. از جمله علل احتمالی برای نمایش ارور ie در لباسشویی های اسنوا، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- شیر آب بسته است.
2- فیلتر ورودی آب مسدود است.
3- شیر برقی نامرغوب است یا خراب شده است.
4- در حین آبگیری پمپ تخلیه کار می‌کند.
5- سنسور سطح آب (هیدروستات) نامرغوب یا خراب است.
6- برد سطح آب را بررسی نمی‌کند.

نحوه رفع ارور IE لباسشویی اسنوا:

شیر آب را چک کنید. در صورت بسته بودن آن را باز نمایید. اگر فیلتر ورودی آب مسدود می‌باشد، لازم است تا به وسیله شستشو، گرفتگی‌ها و مسدودیت‌های فیلتر را باز نمایید و یا فیلتر را تعویض نمایید. همچنین در صورت خرابی شیر برقی، سنسورها و یا پمپ تخلیه، ممکن است تعویض قطعات لازم باشد.

در مابقی موارد، با توجه به این امر که عوامل زیادی به بروز خطای ie مرتبط اند، راه حل رفع می‌بایست توسط تکنسین متخصص و پس از بازرسی دستگاه پیشنهاد گردد. همچنین مطالعه مقاله 6 علت آبگیری نکردن لباسشویی خالی از لطف نخواهد بود.

علت خطا یا ارور OE لباسشویی اسنوا:

این خطا مربوط به اشکال در تخلیه آب است. از جمله علل احتمالی برای نمایش ارور oe در لباسشویی های اسنوا، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
1- لوله تخلیه گره یا پیچ خورده است.
2- پمپ تخلیه خراب شده است.
3- در خلال تخلیه لباسشویی آبگیری انجام می‌شود.
4- هیدروستات خراب است.

 

علت خطا یا ارور OE لباسشویی اسنوا

 

نحوه رفع ارور OE لباسشویی اسنوا:

برای رفع خطا یا ارور oe و برطرف نمودن عدم تخلیه آب لباسشویی، ابتدا لوله یا شیلنگ تخلیه را بررسی کنید. در صورت مسدود بودن آن را باز نمایید. اگر پمپ تخلیه معیوب است و کار نمی‌کند، لازم است تا آن را تعویض نمایید. همچنین ممکن است مشکل از برد الکترونیکی و یا سنسورهای لباسشویی باشد، که در اینصورت بنا به نظر تکنسین می‌بایست تعمیر و یا تعویض گردد.

علت خطا یا ارور UE لباسشویی اسنوا:

این خطا مربوط به اشکال در تراز بودن لباسشویی اسنوا می‌باشد. معمولا علت بروز خطای ue در لباسشویی های اسنوا، درهم پیچیدگی و گره خوردن لباس‌ها و قرار گرفتن آنها در یک سمت درام می‌باشد که منجر به عدم توازن لباسشویی می‌گردد.

نحوه رفع ارور UE لباسشویی اسنوا:

برای حل این مشکل کافی است، دستگاه را متوقف نموده و درب دستگاه را باز نمایید. پس از باز نمودن لباس‌ها و پخش نمودن آنها دوباره دستگاه را استارت بزنید. با اینکار ارور ue باید از صفحه نمایش پاک شود.

مطلب پیشنهادی: آموزش تراز کردن ماشین لباسشویی

علت خطا یا ارور LE لباسشویی اسنوا:

این خطا مربوط به اشکال در باز بودن درب لباسشویی است، بدین معنا که درب باز بوده و یا بطور کامل بسته نشده است. سه علت می‌توانند در ظاهر شدن ارور le موثر باشند:

1- هنگامی که درب باز است، دکمه شروع یا start/pause فشرده شده است.
2- قفل درب خراب است.
3- برد الکترونیکی به قفل درب سیگنال نمی‌فرستد.

نحوه رفع ارور LE لباسشویی اسنوا:

درب را بررسی کنید که محکم بسته شده باشد. اگر شئ یا چیزی مانع از بسته شدن درب شده آن را بردارید. در صورتی که میکروسوئیچ درب خراب شده است، می‌بایست تعویض گردد. اگر اشکال از برد لباسشویی باشد، تعمیرات تخصصی لازم بوده و باید تکنسین دستگاه را بازرسی نماید.

علت خطا یا ارور E2 لباسشویی اسنوا:

ارور e2 به اشکال لبریز شدن آب از لباسشویی مربوط می‌شود. دلایلی که می‌توانند منجر به پدیدار شدن این خطا بر روی صفحه نمایش لباسشویی اسنوا گردند عبارتند از:

1- بدلیل خراب بودن شیر برقی، دستگاه عملیات آبگیری را مداوم انجام می‌دهد.
2- هیدروستات خراب است.
3- پمپ تخلیه کار نمی‌کند.

نحوه رفع ارور E2 لباسشویی اسنوا:

عوامل موثر در بروز این خطا پیچیده و بهم مرتبط اند، لذا راه حل رفع به سادگی قابل تشخیص نمی‌باشد. می‌بایست لباسشویی توسط تکنسین متخصص بازرسی و سپس راهکار لازم پیشنهاد گردد. معمولا ایراد به خرابی در شیر برقی، هیدروستات و یا پمپ تخلیه مربوط می‌شود و با تعویض این قطعات ممکن است حل شود.

علت خطا یا ارور E4 لباسشویی اسنوا:

این خطا به نشتی آب لباسشویی مرتبط است. دلیل بروز این خطا به نشتی آب از درام لباسشویی و یا لوله تخلیه آب برمیگردد.

نحوه رفع ارور E4 لباسشویی اسنوا:

ابتدا شیلنگ یا لوله تخلیه را بررسی نمایید. ممکن است لوله ترک برداشته و یا پاره شده باشد که در اینصورت به تعویض نیاز دارد. در صورت سالم بودن لوله تخلیه و اطمینان از نشتی آب از درام لباسشویی، باید با مرکز خدمات پس از فروش دستگاه تماس گرفته و از نظر تکنسین متخصص استفاده نمود.

علت خطا یا ارور E5 لباسشویی اسنوا:

بروز خطای e5 به اشکال در ولتاژ مربوط است. از جمله دلایل می توان به 2 مورد زیر اشاره نمود:

1- لباس‌ها در بین لاستیک درب و درام گیر افتاده اند.
2- برد الکترونیکی نامرغوب است.

نحوه رفع ارور E5 لباسشویی اسنوا:

در صورت گیر افتادن لباس‌ها، آنها را جدا نموده و بصورت یکنواخت در ماشین پخش کنید. اگر مشکل از برد الکترونیکی باشد، لباسشویی به بازرسی و تعمیر تخصصی توسط تکنسین احتیاج دارد.

علت خطا یا ارور E6 لباسشویی اسنوا:

بروز این خطا به یکباره بر وجود مشکلی در موتور دستگاه دلالت دارد. دلایل نمایش ارور e6 می تواند موارد زیر باشد:

1- لباس‌ها بین لاستیک درب و درام گیر افتاده اند.
2- سوکت موتور یا سیم کشی ها مشکل دارند.
3- موتور مشکل دارد یا سوخته است.
4- برد الکترونیکی نامرغوب است.
5- اتصال کوتاه اتفاق افتاده است.
6- رله دچار خرابی شده است.

نحوه رفع ارور E6 لباسشویی اسنوا:

در صورت خراب بودن یا سوختن موتور، تعویض آن لازم است. همچنین اگر رله مشکل دارد، تعویض آن ممکن است ارور ظاهر شده را برطرف سازد. در صورتی که اتصال کوتاه رخ داده و یا مشکل از سوکت موتور باشد، تکنسین می‌تواند ایراد بوجود آمده را رفع نماید.

 

علت خطا یا ارور E8 لباسشویی اسنوا

 

علت خطا یا ارور E8 لباسشویی اسنوا:

این خطا به مشکل در موتور اشاره می‌کند. ممکن است دلیل نمایش خطا اتصال نادرست موتور و سیم کشی ها باشد و یا موتور کلا از کار افتاده باشد. همچنین خرابی برد الکترونیکی نیز می‌تواند یکی دیگر از دلایل باشد.

نحوه رفع ارور E8 لباسشویی اسنوا:

سوکت های موتور و سیم کشی های مربوطه را چک کنید و در صورت نیاز تعویض نمایید. اگر موتور خراب شده و یا سوخته است، تعویض آن مورد نیاز است. ممکن است خطای e8 با تعویض یا تعمیر برد الکترونیکی نیز برطرف گردد. این کد خطا یکی از مشکلات تخصصی لباسشویی اسنوا محسوب شده و توصیه می‌کنیم از خدمات یک متخصص ماهر تعمیر لوازم خانگی استفاده کنید.

علت خطا یا ارور E9 لباسشویی اسنوا:

ارور e9 به ایراد در هیدروستات مربوط است. معمولا خرابی هیدروستات لباسشویی دلیل بروز این خطا در لباسشویی های اسنوا می‌باشد. همچنین اتصالی و خرابی در برد الکترونیکی نیز باعث بروز این ارور می‌گردد.

 

علت خطا یا ارور E9 لباسشویی اسنوا

 

نحوه رفع ارور E9 لباسشویی اسنوا:

برای برطرف نمودن این خطا، در صورتی که ایراد از برد لباسشویی باشد با تعویض آن مشکل برطرف می‌گردد. اگر هیدروستات بررسی و مقدار ولتاژ آن اندازه گیری شود و خرابی آن معلوم گردد، تعمیر یا تعویض هیدروستات نیز می‌تواند مشکل را حل کند.

علت خطا یا ارور H2 لباسشویی اسنوا:

این خطا به وجود خرابی و ایراد در مقاومت گرمایی اشاره دارد. از جمله عوامل بروز خطای h2 می‌توان به نصب نادرست المنت حرارتی و یا خرابی المنت اشاره نمود.

نحوه رفع ارور H2 لباسشویی اسنوا:

برای عیب یابی دقیق و رفع این خطا، لباسشویی اسنوا می‌بایست توسط تکنسین باتجربه بازرسی گردد. زیرا دلایل بهم مرتبطی می توانند عامل بروز خطا باشند. معمولا در صورت خرابی المنت حرارتی، تعویض آن ممکن است موجب برطرف شدن مشکل گردد. ازین رو توصیه می‌کنیم حتما از افراد متخصص تعمیر لباسشویی کمک بگیرید.

علت خطا یا ارور H4 لباسشویی اسنوا:

این خطا به داغ شدن بیش از حد مقاومت گرمایی اشاره دارد. در صورتی که المنت بدون وجود آب در داخل درام گرم شود و یا اینکه بطور کل المنت معیوب باشد، ارور h4 نشان داده می شود. همچنین وجود ایراد در برد الکترونیکی لباسشویی هم می‌تواند به بروز این خطا بیانجامد.

نحوه رفع ارور H4 لباسشویی اسنوا:

برای رفع ارور مشاهده شده ابتدا لازم است المنت حرارتی را بررسی نموده و در صورت خرابی تعویض نمایید. همچنین بررسی عملکرد برد الکترونیکی و تعمیر یا تعویض آن نیز می‌تواند به برطرف شدن مشکل کمک نماید.

علت خطا یا ارور H5 لباسشویی اسنوا:

این ارور مربوط به اشکال در دمای آب است. معمولا در صورتی که دمای آب در برنامه شستشوی لباس های پشمی و ظریف به بیش از 45 درجه برسد، این کد خطا ظاهر می‌گردد.

نحوه رفع ارور H5 لباسشویی اسنوا:

در این مواقع تکنسین باید دستگاه را بازرسی کرده و پس از عیب یابی دقیق، راه حل رفع مشکل را پیشنهاد دهد. معمولا در این موارد ترمیستور و المنت حرارتی نیاز به تعویض خواهند داشت.

علت خطا یا ارور H6 لباسشویی اسنوا:

خطای h6 مربوط به اشکال در المنت حرارتی می‌شود. دلیل بروز این ارور معمولا کار نکردن المنت حرارتی بوده بدین صورت که در عرض گذشت 15 دقیقه، دمای آب 2 درجه هم بالا نرفته باشد.

نحوه رفع ارور H6 لباسشویی اسنوا:

برای رفع ارور مربوط به خرابی المنت حرارتی، تعمیرکار لباسشویی اسنوا می‌بایست پس از بررسی سیم کشی ها و مقدار مقاومت مدار و المنت حرارتی، از صحت کارکرد آنها مطمئن شود و در صورت نیاز المنت را تعویض نماید.

علت خطا یا ارور H8 لباسشویی اسنوا:

ارتباط این ارور با داغ شدن بیش از حد المنت است. معمولا اگر المنت حرارتی بدون حضور آب در درام داغ شود یا سطح آب کم باشد، ارور h8 در لباسشویی اسنوا ظاهر می‌گردد.

نحوه رفع ارور H8 لباسشویی اسنوا:

در صورت کم بودن سطح آب می‌توان به راحتی با افزایش مقدار آب مشکل را برطرف نمود. در حالی که اگر مشکل از برد الکترونیکی کنترل کننده المنت باشد و یا عملکرد خود المنت حرارتی مورد سوال باشد، تعویض آنان توسط تکنسین متخصص لازم است.

علت خطا یا ارور IB لباسشویی اسنوا:

ترانزیستور دو قطبی مشکل دارد. دلیل بروز این ارور را می‌توان خرابی در برد الکترونیکی لباسشویی دانست.

نحوه رفع ارور IB لباسشویی اسنوا:

برای رفع مشکل دستگاه باید توسط تعمیرکار متخصص لباسشویی بازدید و بررسی شود.

علت خطا یا ارور PFE لباسشویی اسنوا:

این خطا مربوط به اشکال در فیلتر پمپ تخلیه می باشد. دلایل بوجود آمدن ارور pfe می توانند مواردی از جمله زیر باشند:

1- فیلتر پمپ تخلیه مسدود شده است.
2- پمپ تخلیه در طول خشک کن کار نمی کند.
3- مقدار زیادی پودر استفاده شده است.
4- لوله تخلیه بالاتر از یک متری زمین قرار گرفته است.

نحوه رفع ارور PFE لباسشویی اسنوا:

برای برطرف نمودن مشکل و از بین رفتن خطا، می توانید اقداماتی چون تمیز نمودن فیلتر و یا تعویض پمپ تخلیه را انجام دهید. همچنین از مقادیر مناسب پودر شستشو استفاده نمایید و در صورت قرارگیری نادرست لوله تخلیه آن را جابه جا نموده و در ارتفاع زیر یک متر قرار دهید.


اگر ارور یا راه حل مدنظر خود را در لیست بالا پیدا نکردید، حتما مشکل خود را از طریق کامنت با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت کارشناسان کاراباما پاسخ دهند.


نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
علی اله دادی

ممنون از راهنماییهای شما
موارد ذکر شده بسیار قابل استفاده و مفید هستند

پاسخ دهید

  ابولفضل انتظاری

  سلام خسته نباشید خیلی موثر بود

  پاسخ دهید

   محمد یوسفی

   لباسشویی اسنوا دارم و در حین کار کردن ارور rh میدهد و قطع میشود مشکلش از چیست

   پاسخ دهید

    اسحاق ن

    سلام لباسشویی دارم همه دکمه هاش کار میکنه ولی چراغ قفل درش روشن نمیشه و بخاطر همین کار نمیکنه مشکل از چیه؟

    پاسخ دهید

لباسشویی اسنوا روی ۱۱ دقیقه میمونه مشکل از کجاست

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز برخی از مدل های لباسشویی اسنوا دارای سیستم هوشمند عیب یابی هستند که جهت عملکرد صحیح و جلوگیری از لرزش زیاد در هنگام مرحله خشک کن، تایمر دستگاه در دقایق ابتدایی این مرحله متوقف میشود که در اکثر موارد در دقیقه 11 این اتفاق روی می دهد. پس از بالانس شدن لباسشویی مجددا دستگاه فعالیت خود را از سر می گیرد.

  پاسخ دهید

،محمد همتی

لطفا درصورت امکان پی دی اف ارور انواع لباسشویی رو برای سهولت کارسرویس کاران درسایت قراردهید

پاسخ دهید

هادی ابراهیمی امام

سلام لباسشویی من اسنوا 7 کیلویی است
هنگامی که دستگاه میخواد چرخش انجام بده نمیتونه با دور بچرخه من جلوی دستگاه رو بلند میکنم یه شیب میدم بهش و بعدش دستگاه شروع به چرخش میکنه . میتونید کمکم کنید ایرادشو رفع کنم
متشکرم

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست گرامی مشکلی که شما توصیف می کنید مهم و فنی بوده و به راحتی قابل رفع نیست. ابتدا لازم است دستگاه توسط متخصص بررسی و عیب یابی شود و سپس تعمیرات اصولی بر روی دیگ لباسشویی انجام شود. توصیه می کنیم حتما از یک متخصص برای بازدید از دستگاه کمک بگیرید.

  پاسخ دهید

  هژیر قادری

  سلام. برنامه های لباسشویی اسنوای من به هم ریخته. مثلا غربیلک رو که بچرخونی بعضی از برنامه ها زمانشو نمیاره اون هایی رو هم که میاره رو دقیقه ۱۱ گیرمیکنه و جلو نمیره

  پاسخ دهید

جمشید قاسمی

سلام علت کم شدن صدای هشدار لباسشویی در زمان شستشوی کامل لباسها چیست

پاسخ دهید

منصور

سلام
دیشب برای اولین بار خواستم با ماشین لباس شویی کار کنم. مدله اکتا .
شخصی که برای نصب اومده بود گفت که ولوم Cotton کتان ، گزینه خوبی برای همه مدل لباسه. دیشب که خواستم لباس هارو بشورم ولوم رو گذاشتم روی Cotton.
ولی تایمرش بصورت سه تا خط تیره بود ” —”
درصورتیکه روی ولوم های دیگه تایمر میومد. خب وقتی تایمر نباشه یعنی چقدر طول میکشه تا خاموش بشه؟!
خلاصه دیشب بیخیال شدم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

پاسخ دهید

  فاطمه فلاح

  سلام‌دستگاه من ابکشی نمیکرد و از روی دقیقه ۴ میشه ۳ و ۲ دوباره برمیگشت ب ۴خاموش کردم دوباره برنامه شستشو انتخاب کردم یکم ک شست اخطارEbامد و خاموش شد
  و سروصداشم بیشتر شده

  پاسخ دهید

  سعید حسن زاده

  برنامه cotton هوشمنده بر اساس وزن لباس زمان میده شما باید استارت رو بزنی بعد از اینکه وزن لباس اندازه گیری شد بعد از چند دقیقه بهتون زمان نشون میده

  پاسخ دهید

Mohsen hamidi

علامت قفل بر روی صفحه نمایش لباسشویی اسنوا ظاهر میشه و باز نشدن در و کار نکردن لباسشویی هم هست.

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز علامت قفل به معنای فعال بودن ویژگی قفل کودک است. این مشکل احتمالا علت مشکلات دیگر لباسشویی شماست. با مراجعه به دفترچه از نحوه غیر فعال کردن قفل کودک مطلع خواهید شد. زیرا در مدلهای مختلف متفاوت است

  پاسخ دهید

  علی موحد

  لباسشویی ما اکثرا روی دقیقه ۱۱ گیر میکنه ، نوشته بودین بعد بالانس شدن دوباره شروع به کار میکنه ، چطوری باید بالانس کنیم ؟ منظور از بالانس چیست ؟

  پاسخ دهید

بهنام سیفی

با سلام
بعد از چند دقیقه کار کردن لباسشویی، چراغ درب به تعداد 5 بار چشمک می زنه بعد خاموش میشه بمدت چند ثانیه بعد دوباره همین روال…… 5 بار چشمک و دوباره خاموش میشه….

پاسخ دهید

بهنام ذوقی

سلام خسته نباشید لباسشویی ما مارک europlus هستش امروز اومدم روشنش کنم رو صفحش نوشتهend و هیچ جوره کار نمیکنه چیکارش کنیم

پاسخ دهید

پرهام ابراهیمی

با سلام خدمت شما. لباسشویی در موقع کار کردن ارور e8 داد درب ماشین قفل هست باز نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  رضا رحمانی

  بسیار عالی ،ای کاش تصویر و جایگاه قطعه رو هم میزاشتید مثلا ترمیستور و محل نصبش

  پاسخ دهید

نسرین امرایی

ماشین لباسشویی ارورh2میده روشن نمیشه

پاسخ دهید

سلیمانی

سلام لباسشویی اسنوا دارم و موقع خشک کردن ارور lB می دهد دلیلش چیه ؟

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

برهان محرم پور

با سلام و خسته نباشید مهندس جان لباسشوی اسنوا 7کیلویی بدون تسمه بون این که خطایی نشون بده رو برنامه 33دقیقه دقیقه 27فقط درجا کار میکنه تایمشم اصلان پایین نمیاد چه ایرادی داره میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

ارور rhd

پاسخ دهید

رضارحمانی

سلام لباسشویی اسنوا تمام اتوماتیک ۷کیلویی دارم ارور h2میده و اصلا روشن نمیشه شهرم.ن نمایندگی نداره کارباما هم اینجا نیرو نداره لطفا راهنمایی کنید خودم درستش کنمالان چند ماهه خرابه خانمم در عذابه ،ممنون از کارباما

پاسخ دهید

فریبا عظیمی

خشک نکردن لبس

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  سلام
  لطفا مقاله ی علت خشک نکردن ماشین لباسشویی را در وبسایت کاراباما مطالعه بفرمایید.

  پاسخ دهید

فاطمه نورالهی

عکس قفل روی درب مانده ودربلباسشویی بازنمیشود

پاسخ دهید