تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی آبسال

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی آبسال

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند آبسال برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که آبسال از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند آبسال جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی آبسال در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین آبسال در کاراباما با نصب لباسشویی آبسال بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی آبسال با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی آبسال توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی آبسال را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی آبسال به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی آبسال در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی آبسال پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی آبسال را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی آبسال، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی آبسال که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی آبسال را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آبسال به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نصب و سرویس لباسشویی آبسال

از جمله خدمات ماشین لباسشویی آبسال (Absal) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی آبسال و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی آبسال خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیر لباسشویی آبسال

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی آبسال شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
مرتضی تاجیک

با سلام و عرض خسته نباشید ماشین لباسشویی آبسال مدل (a d – 536 )ما مدتی است که بر نامه شستشو را کامل انجام نمی دهد یعنی روی خشک کن نمی رود و چندین بار باید شستشو را تکرار کنیم تا انجام شود البته دو سه روزی هست که دیگر این هم عمل نمی کند لطفا راهنمایی نمائید با تشکر فراوان

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دستگاه تایمری است یا دیجیتال؟؟؟؟

  پاسخ دهید

  سید علی رضا حسینی

  با زدن دکمه برق فیوز قطع میشه.و دستگاه روشن نمیشه .گویا اتصالی کرده.ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دهید

محمد یاری

دو روز پیش ماشین لباسشویی خود را به نمایندگی مجاز در قم نزدآقای رحیمی بردم / که بلبرینگ آن را عوض کند مبلغ 1800000ریال ازمن گرفت بلبرینگ آن را عوض کرد/ حالا ماشین را منزل آورده ام صفحه نمایشش را خراب کرده اند/ یعنی صفحه نمایش سه تا 888 نشان می دهد/ حال میخواهم شکایت کنم /راهنمایی بفرمایید.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی به هیچ عنوان ارتباطی با برد کنترل ماشین لباسشویی ندارد ولی حتما با خود ایشان صحبت کنید و مشکل خودتان را مطرح کنید…

  پاسخ دهید

  شاهین

  سلام ماشین آبسال ۷۵۳ دارم ، موقع خشک کردن دیگ صدا میدهد و دور خشک کن زیاد نمیشود آیا مشکل از وزنه تعادل است یا کمک خراب شده ممنون

  پاسخ دهید

امراله حسینی

سلام ماشین لباسشویی
آبسال مدل ad536
مدتی است هنگام کار بخصوص زمان دور تند و آبکشی صدای بلندی دارد و آیا در کرج نمایندگی دارید.لطفا راهنمایی نمایید.متشکرم.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  موار زیادی باعث ایجاد صدا و لرزش در هنگام خشک کردن لباس وجود دارد از جمله خرابی کمک لباسشویی خرابی دیگ ماشین لباسشویی آبسال و … برای اطلاع پیدا کردن از شماره و آدرس نزدیکترین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آیسال با 118 شهرتان تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ دهید

  هادی شاکر

  سلام شیشه درب لباسشویی ما شکسته آبسال 453 شما دارید؟

  پاسخ دهید

بهمن کندری

سلام ماشین لباس شویی ابسال بعد جابجای موقع روشن کردن اتصال وفیوز خانه پرید ازان موقع به بعد دیگر روشن نمی شود ایا داخل ماشین فیوز دارد می توان ان را تعویض کرد متشکرم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  قطعات زیادی در ماشین لباسشویی وجود دارد که امکان اتصال کوتاه شدن آنها وجو دارد که با وصل شدن برف با این مشکل مواجه شده اید شما باید ماشین لباسشویی را کاملا باز کرده و قطعات آن را یکی یکی از مدار جدا کیند تا مطمن شوید که کدام قطعه مشکل ساز شده است و برای خاموش شدن شما باید برق را دنبال کرده و ببیندی در کدام قسمت جریان برق قطع میشود حتی امکان دارد که در قسمت پریز شما با مشکل اتصالی روبرو باشید

  پاسخ دهید

سلام.درزمان کارکرد، تایمرماشین لباسشویی استپ میکنه و بایددستی بچرخونمش.مشکل و راه حل لطفا

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  مشکل مربوط به تایمر شما بوده که باید به صورت تخصصی برسی شود البته باید عرض کنیم که این کار بسیار تخصصی بوده که در صورت عدم اشنایی و اقدام به تعمیر کردن ان کل سیستم مختل شده پس توصیه میشود که حتما با یک تعمیرکار متخصص در این زیمینه تماس گرفته و این کار را به ایشان بسپرید

  پاسخ دهید

بهزاد لک

سلام ماشین لباسشویی ما ابسال ۷۳۸ پنج کیلویی ست.یکبار در هنگام ابکشی تو دور تند دود سفید از دستگاه بلند شد متوجه شدم که لاستیک دور درب اصلی در اثر اصطکاک داغ شده و دیگ در موقع چرخش لنگ میچرخد و لبه دیگ با لاستیک دور درب تماس پیدا میکند.ولی مشکل برقی اصلا ندارد.لطفا دلیل و هزینه را بفرمایید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این مشکل احتمالا از خرابی شافت یا بلبرینگ لباسشویی شماست و تا چک کردن کامل ماشین لباسشویی و تعیین میزان دقیق اسیب امکان اعلام هزینه وجود ندارد ولی توصیه میشود تا درست شدن لباسشویی از ان استفاده نکنید

  پاسخ دهید

امیر پورجمالی

سلام.
ماشین لباسشویی ما آبسال مدلAFS-738 پنج کیلویی هست.تایمرش خراب شده.میخواستم بدونم هزینه تایمرش چقدر هست.لطفا هزینه تایمر و تعویضش رو جدا جدا بگید.با تشکر?

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی ما به هیچ عنوان امکان قیمت دهی به این صورت را نداریم شما باید از نمایندگی رسمی تعمیرات شهرستان خودتان درخواست سرویس و تعمیرات داشته باشید

  پاسخ دهید

  قدرت اله علی بخشی

  ضمن عرض سلام لباسشویی ابسال نیاز به تعویض بلبرینگ وکاسه نمد وسه نظام سبد دیگ تاب برداشته ازطرفی موتور در حالت شستشو صدای بد و حالت ایم کارمیکنه چقدر هزینه برمیداره که اساسی درست بشه یه جورایی همکارتون هستم ارادتمندم

  پاسخ دهید

   نسیم اسلام پور

   سلام دوست عزیز
   شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

ماري ثابتي

با سلام درلباسشويي الگانس ابسال در دور زياد پس از اتمام در قسمت نرم كننده اب باقي ميماند و بايد ظرف را خارج كرد و اب راتخليه كرد ولي در دور كم يعني ٧اين اتفاق نمي افتد علت چست ؟ ممنون

پاسخ دهید

با سلام و عرض خسته نباشید ماشین لباسشویی آبسال مدل (AD-536 ) تایمری(شامل 3 دکمه و 1چرخنده تنظیم کننده دمای آب ورودی و 1 چرخنده دیگر شامل 1 تا 12 می باشد) لطفا رهنمایی بفرمایید که چگونه آن را راه اندازی کنیم.
بیزحمت جواب آن را هم به ایمیلم ارسال کنید.

پاسخ دهید

حسین مرادیان

باسلام من ماشین لباسشویی ابسال AD536 دارم بعد از تعویض کردن بلبرینگها و کاسه نمد دستگاه وتمیز کردن داخل دیگ بطور کامل و تعویض پمپ تخلیه در حال حاضر بعداز شستشو وابکشی، بر روی لباسها مقداری کف باقی میماند که باید عمل آبکشی را تکرار کنم تا تمیز شود اشکال کار کجاست البته بنظر خودم دستگاه در زمان آبکشی کردن لباسها بطور درست آبگیری نمیکنه اگر ممکن است راهنمایی کنید متشکرم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  شما باید از سالم بودم موتور ماشین لباسشویی خودتون مطمن بشید و در نظر داشته باشید که این موتور در زمان چپ و راست کردن درست عمل کنه و کاملا عمل چپ و راست کردن موتور انجام بشه

  پاسخ دهید

مریم نجفیان

سلام روز بخیر
به کمکتون نیاز دارم
برای یه بنده خدایی لباسشویی فرستادیم شهرستان مدل ad 536 قسمت برنامه ها رو بلد نیست
نمیدونه چطوری کار میکنه لطفا یه توصیح مختصر بفرمایید .سپاس

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست عزیز باید از دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی استفاده کنید

  پاسخ دهید

سلام وخسته نباشید
قیمت بلبرینگ دیگ ماشین لباسشویی و واشر دور قاب دیگ آبسال الگانس مدلafs_538

پاسخ دهید

  کارشناس 2 : علوی

  سلام
  امکان اعلام قیمت به این صورت وجود ندارد

  پاسخ دهید

   بهمن شریفی

   با عرض سلام و خسته نباشید
   میخاستم سایز و شماره بلبرینگ و کاسه نمد لباسشویی آبسال مدل الگانس تک شیر رو بدونم ممنون میشم

   پاسخ دهید

اسعد باریک

سلام.ماشین من آبسال 736 است فکر کنم تایمرش قاطی کرده,موقع روشن شدن اب نمیاره بعد روی 4 اب میاره و بعد از خالی کردن اب,خشک کن کار نمیکند.

پاسخ دهید

  کارشناس 2 : علوی

  سلام
  حتما با تعمیرکار متخصص تماس گرفته و درخواست کنید به صورت حضوری بازدید کنند

  پاسخ دهید

رحمن محمودی

سلام ماشین لباسشویی ابسال ما هنگام شستوشو صدای وزوز میدهد مشکل چیستخواهشا راهنمایی بفرمایید

پاسخ دهید

دریاباری

در تماس برای ثبت سفارش اپراتور در دادن اطلاعات و سوابق ودادن اطمینان به شخص تماس گیرنده احساس خستگی می کند و لحن مناسبی برای اعتماد تماس گیرنده ندارد

پاسخ دهید

رضا خم ساز

سلام.ماشین لباسشویی ما آبسال تایمری هستش که پس از شستشویی روی خشک کن نمیره و اب رو هم تخلیه نمیکنه .علتش چیه؟

پاسخ دهید

سعید ساغری

با سلام درب ماشین لباسشویی من آبسال مدلexcel می‌باشد شکسته شده و هنگام کار کردن یه صدایی میده که انگار یه پیچ هاش داخلش افتاده باشه باید چکار کنم شیشه در ماشین لباسشویی سالم است میشه فقط دورش را عوض کرد از اصفهان پیام میدم ممنون

پاسخ دهید

فریدی

این موضوع که در قسمت نظرات مشتریان سایت شما برای تعمیر هر وسیله که جستجو کنید به یک سری نظر تکراری ( فقط با تغییر نام محصول مورد جستجو) از محل یکسان و تاریخ یکسان برخورد می کنیم به نظر مسخره کردن مشتریان و کوتاه فکری طراح سایت شما است که باعث تخریب نظر افرادی مانند من میشود
بهتر است نظر واقعی مشتری با هر کیفیت که هست درج شود تا اولین شرط یک تعمیرکار که صداقت باشه رعایت شود
با اولین برخورد در سایت شما من به عنوان مشتری متوجه دروغ گویی شما میشود پیشنهاد میکنم رویه خود را اصلاح کنید

پاسخ دهید

محمد فخار

سلام در ماشین لباس شوی بار نمیشه چکار کنم

پاسخ دهید

عرفان عبدویس

سلام
ماشین لباسشویی من دیروز خراب شده بود و من توی گوگل دنبال تعمیرگاه ماشین لباسشویی آبسال بودم.
امروز (شنبه 21 مهر97 ) که وارد سایت شما شدم چند تا نکته در مورد سایت شما و خدماتتون نظرم رو جلب کرد:
1- سایتتون خیلی خوب طراحی شده و واقعاً از طراحش باید تشکر کرد.
2- فرم ثبت سفارشتون جای مناسبی قرارداده شده و خیلی مختصر و مفیده
3- با اینکه انتظار نداشتم کسی تماس بگیره (یا لااقل زود تماس بگیره) فرم ثبت سفارش رو پر کردم. کمتر از 10 دقیقه با من تماس گرفتند و این فوق العادست.

با اینکه هنوز ماشین لباسشویی من تعمیر نشده (قرار شده فردا بیان) ولی من از سایت و پشتیبانی مشتریانتون راضی هستم. امیدوارم کیفیت تعمیراتتون هم به همین شکل باشه.
با تشکر فراوان

(در حال نوشتن خط پایانی بودم که تعمیرکار شما آقای علی نژاد زنگ زد)

پاسخ دهید

  mehdineghadi

  باسلام لباسشویی ابسال هفت کیلویی دارم مشکل نشتی آب وکف داشت ازتخلیه پمپ آب بودخودم بازش کردم باچسب اکواریوم بستم حالا وقتی لباسشویی روروشن میکنم آب کلا ازورودی شیلنگ نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دهید

با سلام
برد ماشین لباسشویی مدل AES 753 سوخت.ظاهرا ضعف این ماشین در سیستم برد این ماشین می باشد و شنیده بودم از تعمیر کار که زیاد اتفاق افتاده و با توجه به قیمت بالای برد آن فکری اساسی بشه وگرنه ایراد دیگری نداره.متشکرم

پاسخ دهید

احمد فرهنگی

سلام.
ماشین لباسشویی آبسال مدل AD738 مشکل ریزش آب داشت بعد از بازکردن متوجه سایش دیگ استیل با بدنه پلاستیکی در اثر خارج شدن دیگ از محور چرخش شدم که این کار باعث سوراخ شدن پوسته پلاستیکی دیگ شده و ضمنا بعد از خارج کردن دیگ از پوسته اش متوجه پوسیدن شدن قطعه اتصال دهنده شفت به دیگ در اثر خوردگی شدم. لطفا راهنمایی کنید مشکل رو چطور برطرف کنم و دیگ کامل رو از کجا میتونم تهیه کنم؟

پاسخ دهید

سید ولی الله محمدی

با سلام ماشین لباسشویی ابسال دارم وخیلی هم راضی بودم که یکباره برق داخل پنل قعط شد وچند جا سوال کردم گفتن پنل سوخته وهر کدام مبلغی برا تعمیر خواستن از ۶۵۰ شروع تا ۱۱۵۰ هزار خواهشن راهنمایی کنید کجا بدم تعمیر که هزینه مناسب بگیرن مدل هم ۱۰۳۶ است

پاسخ دهید

مهیار مینافر

سلام وخسته نباشید:
ماشین لباسشویی مدل AAS553
درش خراب شده٫ازکجا میتونم تهیه کنم؟

پاسخ دهید

سلام
مشکلی در مراحل شستشو وجود ندارد،فقط در دور سریع وخشک خیلی زیاد سروصدا ایجاد می کند. و غیرقابل تحمل است.
مدل ماشین هم aed753است.
ممنون می شوم راهنمایی فرمائید.

پاسخ دهید

جعفرطاهری نیا

سلام برد لباسشویی ابسال 6kکیلویی دارید یا ای سی برنامهD78F0523که خراب شده

پاسخ دهید

مهدی کریمی

سلام من در فارسم و دور از دسترس شما ماشین در حال انجام کار یکباره خاموش شد و دیگه روشن نشد برق چک کردم برق داخل تمام قسمتها هست ایا ممکنه ی راهنمایی کنید ( تعمیر کار دردسترس نیست ) ممنون میشم ابسال AES-353

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز ممکن است مشکل از تامین برق بوده و یا به خرابی یکی از قطعات لباسشویی مربوط باشد. پیشنهاد میکنیم به مقاله کاراباما در خصوص علت خاموش شدن لباسشویی آبسال مراجعه نمایید که در بخش آموزش قرار دارد.

  پاسخ دهید

علاالدین کاشفی

سلام خسته نباشید قیمت دیگ و تایمر لباسشویی مدل aas-553 را میخوام خیلی ممنون میشم اگر برام پیامک کنید

پاسخ دهید

زینب اخوی

سلام خسته نباشید لباسشویی آبسال رو سال ۹۱ خریدم و تیر ۹۲ برام نصب کردن
الان حدود دو سه ساله دربش مشکل پیدا کرده و آخرین بار یک سال و نیم پیش خاموش شد دیگه روشن نشد . ممنون میشم شماره نمایندگی رشت رو بهم بدین

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام زینب عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر لباسشویی رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

ارشاد صادقی نیا

سلام‌عرض ادب .لباسشویی ما مدل AAS-653 .الان آمدم روشنش کنم اصلا چراغاش روشن نمیشه و کار نمیکنه….فیوز خاصی داره؟؟؟

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام ارشاد عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر لباسشویی رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید