تعمیر ماشین لباسشویی کرال

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی کرال، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی کرال

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی کرال

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند کرال برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که کرال از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند کرال جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی کرال در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین کرال در کاراباما با نصب لباسشویی کرال بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی کرال با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کرال مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی کرال توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی کرال را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی کرال به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی کرال در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی کرال پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی کرال را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی کرال، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی کرال که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی کرال را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی کرال را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کرال به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نصب و سرویس لباسشویی کرال

از جمله خدمات ماشین لباسشویی کرال (Coral) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی کرال و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی کرال خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیر لباسشویی کرال

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی کرال را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی کرال شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
زهرا مرادی

سلام چرا موقع روشن کردن تایمر چشمک میزند و لباسشویی استارت نمیخوره؟ممنون میشم جوابم بدید

پاسخ دهید

کریم شاوردی

سلام وخسته نباشی حدود سه ماهی است ماشین لباسشویی خرید کردم با ضمانت بوده به نمایندگی مراجعه کردم فقط اسمش نماینده است جا ومحل مشخصی ندارد وتلفن خریداران پاسخ نمیده ما کجا مراجعه کنیم برای رفع مشکل ماشین لباسشویی

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  اگر هنوز از مدت زمان ضمانت دستگاه شما زمان باقی است حتما با شماره داخل دفترچه راهنما تماس بگیرید و تا شما را راهنمایی کنند

  پاسخ دهید

نادییا طراقی

سلام خسته نباشید چرا لباس شویی موقع کار لرزش داره؟!

پاسخ دهید

علی جعفری

چرا موقع شستشوی لباس ماشین خیلی تکان میخورد. باتشکر

پاسخ دهید

سالار جلال

باسلام
لباسشویی بنده 6 کیلویی است – گارانتی تمام شده – بعد از اینکه روی تایمر میزارم و لباسها کامل شسته میشود حدود 5 الی 6 دقیقه آخر که باید آب را بکشد و خشک کند متاسفانه دوی قسمت نشانگر ال سی دی پیام Eror می آید و 3 بوق خورده و لباس ها را باید از بین آب کثیف بیرون بکشم…. لطفا با راهنماییتون بنده را مساعدت فرمایید.
( از آنجایی که داخل شهرستان یزد ساکن هستم و متاسفانه شرکت شما نمایندگی ندارد لطفا اگر شماره تلفن محل تعمیرات مطمعنی را دارید بهم بدید.
با تشکر
98/04/25

پاسخ دهید

  رسولی

  سلام
  ماشین لباسشویی زمانی که کار می‌کنه هم لرزش داره هم صدا بدی میده از زیر ماشین اب لباس میاد بیرون.
  لطفاً شماره نمایندگی در مشهد رو بگید

  پاسخ دهید

پرستواحمدپور

داخل دفترجه ی راهنمام هیچ شماره ای نیست بتونم با نمایندگی تماس بگیرم

پاسخ دهید

سیامک نگارنده

مراحل ریسیت کردن لباسشویی کرال رو انجام دادم،به خطای ELT که می رسه دکمه temp رو 5ثانیه نگه داشتم، خطا حذف نمیشه

پاسخ دهید

سجاد محمدی

سلام من لباسشویی رو هشت ماه میشه خریدم پنج ماه میشه دکمه هاش خراب شده عمل نمیکنه زنگ زدم به همون نماینده که نصب کرده الان دو ماه میشه منو سرکار گزاشته امروز فردا میکنه حالا بعد از دو ماه امروز اومده پنل رو باز کرده برده میگه بیست روز دیگه قطعه از شرکت میاد میارم نصب میکنم حالا به نظر شما من به فکر یه لباسشویی دیگه بار مارک دیگه بخرم یا یه سال دیگه منتظر باشم

پاسخ دهید

رضا. محمدی کیا

سلام ماشین لباسشویی کرال. ٢ماهی هست گرفتم اکنون چراغ استارت چشمک میزنه شروع به کار نمیشه

پاسخ دهید

قاسم مطهری

سلام لباسشویی ما کرال هست بعد از روشن کردن اب وارد لباسشویی می شودوهمان موقع تخلیه می شود علت چیست

پاسخ دهید

احتشام رحمانى

نشتى از درب

پاسخ دهید