تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی
یادداشتی در رابطه با ویروس کرونا
ایمنی و آسایش تمام کسانی که از خدمات کاراباما استفاده میکنند همیشه اولویت اصلی ما است. بنابراین ما جهت سازگاری با شرایط موجود، در حال بررسی اخبار و توصیه های سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت در جهت حفظ ایمنی و سلامت مشتریان و متخصصان خود هستیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر بر روی اینجا کلیک کنید.

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی ایندزیت

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی ایندزیت

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند ایندزیت برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که ایندزیت از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند ایندزیت جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی ایندزیت در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین ایندزیت در کاراباما با نصب لباسشویی ایندزیت بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی ایندزیت با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی ایندزیت توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی ایندزیت را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی ایندزیت به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی ایندزیت در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی ایندزیت پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی ایندزیت را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی ایندزیت، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی ایندزیت که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تعمیرکار واجد شرایط تخصیص می دهند.
02

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش لباسشویی ایندزیت

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات ماشین لباسشویی ایندزیت (Indesit) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی ایندزیت خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی لباسشویی ایندزیت

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی ایندزیت شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

رحمان مقرب

سلام وقت بخیر خواستم بپرسم شما سه نظام لباسشویی مدل Indesit WG1030
رو دارید و اینکه قیمت ارسالش به خرمشهر چقدر واسه مونتمام میشه … ممنون و متشکر

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  با توجه به تخصصی بودن قطعات و مشکلاتی که در ارسال و دریافت قطعات ماشین لباسشویی به وجود امده ار ارسال قطعات معذوریم…

raha rahae

چند ساله خریدم خوب بوده.ولی الان برقش یکسره شده و وقتی دکمه استارت رو میزنم همه چراغ ها با هم روشن میشن و مجبورم از پریز بکشم.چکار باید بکنم و

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این مشکل فقط به صورتی قابل حل است که ماشین لباسشویی ایندزیت شما کاملا برسی و عیب یابی شود چون اطلاعاتی که شما فرمودید برای اعلام نظر بسیار کم و ناقص است

سیدنصب میرغفا ی

باسلام چندسال است لباسشویی ایندوزیت خریده ام خوب کار میکردولی الان بعدازاتمام عملیات موفق هنگام بازکردن درب متوجه کمی دودظعیف وبوی سوختگی لاستیک یاسیم به مشامم رسید.تقاضا میشودیک تعمیرکارتخصصی جهت رفع مشکل ویاسرویس مدنظروبه آدرس اعزام فرمایید سپاسگزارم

  meAfshin76

  سلام
  در صورت نیاز با تعمیرگاه تماس برقرار کنید یا ثبت سفارش انلاین را انجام دهید تا در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرید

سلیمانی

باسلام
من یکدستگاه لباسشوئی ایندوزیت مدل ۱۲ wg دارم که الان مدتی هست کلید مدرج آن برروی اعداد ۲ و ۵ و دور تند از حالت اتومات بیرون میاید و می بایست دستی رد شود
ما در همدان زندگی میکنیم لطفا راهنمایی کنید چه کنیم و کجا برای تعمیر برویم
ممنون از راهنمایی شما

  meAfshin76

  سلام
  تایمر ماشین لباسشویی شما مشکل دارد که حتما باید توسط یک تعمیرکار چک شده و در نهایت تایمر دستگا تعمیر شود

مهدی علیایی

با سلام و خسته نباشید.
لباسشویی ایندوزیت تقریبا ۱۵ سال پیش خریداری کردم.الان یه مشکل پیدا کرده این که از حالت شستشو به ابکشی نمیره یعنی ۳ ساعت هم خاموش نکنم به شستن ادامه میده.حتی خودش off هم نمیکنه.لطفا راهنمایی کنید.

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان خرابی یا مشکل در تایمر ماشین لباسشویی ایندزیت شما بسیار بالاست ولی برای اطمینان باید یک تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی شما را برسی و عیب یابی دقیق انجام دهند

   الهام طالبی

   لباس شویی موقع چرخش صدای زیر زیر میکنه.و توقف کرد موقع ابکشی.

ابراهيمي

سلام. خسته نباشید
لباسشویی ایندوزیت تقریبا ۱۰ سال کار کرده هیچ مشکلی نداشته الان مدتی است که شستشو انجام نمیده فقط خشک میکنه و آبکشی لطفا راهنمایی کنید. باتشکر

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  مشکل در تایمر ماشین لباسشویی اویندزیت شماست که باید توسط نمایندگی رسمی تعمیرات ایندزیت در شهر یا شهرستان تان مورد برسی و تعمیر قرار گیرد

ساداتی

سلام لباسشویی ایندزیت من ده سال کار کرده مشکلی هم نداشته الان بعد از اتمام کار آب ماشین تخلیه نمیشه و خشک کن ماشین هم به همین دلیل احتمالا کار نمیکنه فیلتر پایین ماشین رو هم تمیز کردم شلنگ تخلیه رو هم چک کردم ولی مشکل برطرف نشد میخواستم بدونم مشکل از پمپ تخلیه هستش و قیمت پمپ تخلیه چقدر است؟ممنون

  کارشناس 2 : علوی

  سلام
  امکان خرابی پمپ تخلیه و یا مشکل در تایمر دستگاه وجود دارد که فرمان تخلیه را به پمپ صادر نمیکند شما باید حتما تک تک این قطعات را چک کرده و نسبت به تعمیر و تعویض آن اقدام کنید

سلام لباسشویی ایندزیت داریم یکم پودر بیشتر بود تو ماشین پر کف شد و آب از درش بیرون زد بعد از اون چراغ on,off و یک گزینه پایینترش باهم روشن و خاموش میشن میشه بگید علت چیه؟

امین غریب

من ساکن شهرستان هستم کلید ب بی درب ماشین لباسشویی که در حدود ۱۵سال پیش خریده ام خ آب شده و امکان تهیه أمر در شهرک نیست لطفا راهنمایی نمایید

ابراهيم زينالپور

سلام ماشین اباسشویی ما بعد از آبگیری درجش شروع میکنه حرکت کردن و همینطور میچرخه تعمیرکار آوردم بعد تست همه چی تشخیص داد سوییچ خرابه باز کرد ببره تا یه نو بیاره وصل کنه الان یک هفتس ازش خبری نیست تلفن هم جواب نمیده جاش هم نمیدونم کجاست این سوییچش قیمتش چنده برم بخرم خودم بندازم

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان قیمت دهی به این صورت وجود ندارد ولی شما این امکان را دارید که از تعمیرکار متخصص واقعی کمک بگیرید یا یا اینکه یا مراجعه به مراکز فروش قطعات ولوازم یدکی ماشین لباسشویی این قطعه را تهیه کنید

  درخشنده

  ماشین لباسشویی ایندزیت
  بعضی وقتا بدنه برق داره
  امروز هم در حین کار بود که فیوز رو پروند
  لطفا راهنمایی کنید

سلطانیان

سلام ،
ایندزیت ۶ کیلویی دارم دیروز دور بالاش صدای قیژ قیژ غیر معمولی داشت خاموشش کردم
میشه بفرمائید چه اتفاقی براش افتاده
مدل ایندزیت نیاز به سرویس خانگی ( تخلیه کرک های مانده از شستشو ) داره؟

سلام لباسشویی ایندزیت داریم یکم پودر بیشتر بود تو ماشین پر کف شد و آب از درش بیرون زد بعد از اون چراغ شروع ب کار و یک گزینه پایینترشک علامت کف داره باهم روشن و خاموش میشن میشه بگید علت چیه؟خرابه یا نه؟

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  ماشین لباسشویی را از کاملا خالی کرده و اجازه دهید که لباسشویی خشک شود بعد تست کنید اگر درست نشده بود حتما اطلاع دهید

سلام ؛ آب پاش ماشین ظرفشویی ما خراب شده و ظرف ها تمیز شسته نمی شوند . چطور می توانیم قطعه نو تهیه و خریدکنیم ( شهر قم)

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  مدل و نوع ظرفشویی ایندزیت خود را اعلام کنید لطفا

سلام من ماشین لباسشویی رو راه انداختم اولاش خوب بود بعد ارور F05رو داد تخلیه آب اضطراری هم زدم ولی آب هم خالی نکرد حالا باید چیکار کنم؟

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  لباسشویی را تازه خریداری کرده اید ؟
  برای خالی کردن آب دستگاه شما باید فیلتر ماشین لباسشویی را که در قسمت پایین و سمت راست ماشین لباسشویی قرار دارد باز کرده و اب را تخلیه نمایید

نه ۶سال هست خریدیم.خودمون میتونیم بازش کنیم دیگه؟نیاز نیس تعمیرکار بیاد؟بعدش درست میشه؟

فرشته

سلام خسته نباشید. لباسشویی ما مدل iwb50651 هستش اما موقع شستشو چه با پودر چه با مایع کف نمیکنه. به جز برنامه پشمی. این طبیعیه؟؟؟

م. جعفری

سلام.
من ماشین لباسشویی ایندزیت دارم
مدتی بود نمایشگر آن چشمک میزد ولی کار میکرد. بعد از مدتی نمایشگر با وجود جشمک زدن دیگر کار نمیکند.

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این عیب بسیار کلی است حتما باید با تعمیرکار متخصص برای برسی حضوری هماهنگ کنید یا اگر امکان دارید اطلاعات کامل تری ارایه دهید

   محمد قاسمي

   سلام ماشین ایندزیت ۶کیلوی ۱۲۰۰سوپر سایلنت چند وقته هنگام کار صدای لق لق میکنه میشه علت را بفرمایید
   ضمنا شهرستان خراسان رضوی تربت حیدریه هستیم آیا در اینجا هم تعمیر کار دارید

م.جعفری

سلام دوباره
در مورد توضیحات بیشتر نسبت به خرابی ماشین لباسشویی.
وقتی ماشین لباسشویی را روشن میکردم و درجه را تنظیم میکردم. عدد نمایشگر ثابت نمیشد و شروع به چشمک زدن میکرد. ولی ماشین لباسشویی کار میکرد. اما بعد از مدتی به صورت میانگین، برخی مواقع نمایشگر با حالت چشمک زن، روشن میشد و یا اصلا نمایشگر روشن نمیشد و دستگاه کر نمیکرد حتا زمانیکه عدد نمایشگر آن شروع به چشمک زدن میکرد.

  حسینی

  سلام ، برد اصلی ماشین لباسشویی شما ایراد داره ، که اگه تعمیرکار درست و منصفی باشه هزینه اش حدود پنجاه تا هفتاد تومن میشه ، چون چند تا خازن و مقاومت باید عوض بشه و همین

مهدی معصومی

سلام ما۶سال است لباسشویی ایندوزیت داریم امسال شستشویی خوبی ندارد وروی لباسها لکه های سفید که اختمالا مال پودر است میگذارد تعمیر کار مجاز اوردیم گفت عیبی ندارد نمدانم مشکل از چیست گاهی برنامه هم قاطی میکند

انبیائی

سلام لباسشویی ایندزیت wil1055 مدتی است به محض اتصال سیم برق تمام چراغها تا چند دقیقه
چشمک میزنند و تا زمان رفع این حالت کلیدها کار نمی کنند. اگر از بردش باشه میتوتم بردش رو باز کنم براتون بفرستم ؟ در این حالت هزینه اش چقدر میشه ؟ من مشهد هستم

مهدی معصومی

سلام لباسشویی ما پودر داخل را حل نمیکنه ولباسها سفیدک میزنه و لباسها رو تمیز نمی شوره تعمیر کار شرکت اومد گفت عیبی نداره نمیدونم مشکل چی هست لطفا اگر تجربه ای دارید راهنمایی بفرمایید
ممنون

کریم گوهری

سلامن ۱۰سال ماشین لباسشویی اینزیت استفاده میکردم مشکلی نداشته الان که لباس گذاشتم تا مرحله ابکشی میره بعد خود بخود وایمیسه میشه لطف کنید چکارش کنم

شهرام ترابى

سلام خسته نباشید.
بعداز ده سال لباسشویى هیچ مشکلى نداشته. اما الان سه شاخه پشت دیگ شکسته. ایا شما این قطعه رو ارسال میکنید به شهرستان ؟؟؟؟؟؟

شهرام ترابى

سلام. ایاشما سه شاخه پشت دیگ لباسشوىى مدل wia60 رو دارید؟؟و ایا ارسال به شهرستان هم دارید؟

  کارشناس 2 : علوی

  سلام نخیر امکان انجام این کار نیست

nasiri.abdollah

سلام لباسشویی rubino دارم روشن نمیشه فکر میکنم مال بردشه انوقت اینجا نمایندگی نداره شما میتونید چکش کنید بردشو بیارم

مهدي زارع

سلام اگر تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت در یزد دارید لطفا شماره تماس آن را برایم ارسال کنید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  از ۱۱۸ یزد میتوانید این شماره ها را دریافت کنید

فاطمه زواره

ی سوال داشتم این لباسشویی مادوچراغ بنام prelavageوarretcuve pleinروشن خاموش میشودمیشه یکی منوراهنمایی کنه داشتم پتومیشستم اینطوری شد

مهدي وحيد

ماشین لباسشویی ،صفحه ال سی دی یا همان صفحه نمایش اعداد آن مستمر شروع به خاموش و روشن شدن می نماید

علی میناییان

سلام
من یک ماشین لباسشویی چهار سال پیش از گناوه خرید . این ماشین اصل ایتالیایی اسن . فعلآ میکروسویچ درب آن خراب شده .وقتی کار شستوشو تمام میشود بطور اتماتیک درب باز نمی شود و با ید از پایین ذامن سبز رنگ آنرا بکشیم تا درب باز شود . کجا میتوانم این میکرو سویچ را بخرم
با تشکر

سعادتی

سلام .دوسال ماشین لباسشویی ایندزیت خریدم وخیلی خیلی ناراضی هستم ازش..دوساله هیچ لباس تمیزی نداشتم .هرچی لباس میشورم همه را چرک مرده میکنه .واقعا موندم چکار کنم.
ممنون میشم راهنماییم کتید.یا من بلد نیستم باهاش کارکنم یا کلا ماشین اینجوریه.

آرامه

سلام بعد از شش سال استفاده از لباسشویی بدرستی کار نمیکنه کفشویی میکنه ابکشی هم میکنه بعد روو دور خشک کن بمدت طولانی همچنان میچرخه که بناچار برنامه رو کنسل میکنم و برای ادامه شستشو برنامه رو از اول شروع میکنم و متاسفانه دوباره در قسمت خشک کن با همون مشکل مواجه میشه.. بدون اینکه چراغی چشمک بزنه. با این وجود چند هفته س که به همین صورت استفاده میکنم ینی با چند بار کنسل و شروع برای یک برنامه … ! خاستم بپرسم اگه بهمین صورت استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد..؟؟ ممنون

عطا فروغی

سلام
می خواستم سوال کنم جهت مشخص کردن شکستگی سه نظام اگر ارتباط بین شفت فولی ودیگ شستشو قطع شده باشد بانگهداشتن فولی محرک وچرخاندن دیگ .بایستی دیگ حرکت نماید.
ایا این مورد درست است؟ در غیراینصورت چگونه میتوان خرابی سه نظام راتشخیص داد.با تشکر

علی دوستی

سلام خسته لباسشویی ایندوزیت دارم یک شیر ورودی ابش یکسره شده نمیدانم مشکلش چی درب بالای لباسشویی موقع شستشو بر می داریم شیر اب با دستمان قطع وصل میکنیم راهنمای کنید ممنون میشم

علی دوستی

همان فیش که برق اش یکسره شده یک فیشش میکشیم

کهندانی

سلام خسته نباشید لباسشویی ایندزیت مدل W107 FR دارم محل اتصال قفل درب روی قاب بیرونی فرسوده و شکسته شده ، آیا قاب روی درب را موجود دارین ؟ یا اگر ندارین قیمت درب کامل اگر دارین چقدر است . سپاسگزارم

مجید پاپری

سلام من ساکن کشور مجارستان هستم و اصلا زبان اینها رو بلد نیستم ماشین لباسشویی ایندزیت ۷ کیاویی دادم که روسن نمیسه و مدام چراغ START و PAUSE روشن و خاموش میشود.
لطفا راهنمایی بفرمایید .
ضمنا ماشین روشن میشود اما دیگ نمیچرخد

محسن جندقیان

سلام . یه ظرفشویی قدیمی ایندزیت دارم . ظاهرا” جت پمپش سوخته باید تعویض بشه .اصفهان تلفنی از یه تعمیرگاه پیدا کردم میگه ۸۰۰ تومن . واقعا” قیمت اینه ؟ ممنون

پورمهدی

سلام
لباسشویی ایندزیت ما هنگام ابکشی لباسها به مقدار خیلی کمی آب می دهد. مشکل از کجا هست؟

مهراد اسدی

سلام
دکمه پاور خشک کن خراب شده موجود هست قطعش؟؟؟

سلطانیان

سلام ،
ایندزیت ۶ کیلویی دارم دیروز دور بالاش صدای قیژ قیژ غیر معمولی داشت خاموشش کردم
میشه بفرمائید چه اتفاقی براش افتاده

احمد بختیاری

سلام. لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ایندزیت مدل w642 اینجانب پاره شده و قابا استفاده نیست اگر امکان دارد ادرس بدهید حضوری بیام خدمتتان خرید نمایم یا پست کنید چون در همدان ساکن هستم ممنون

امین اسفندیاری

سلام لباسشوئی ایندوزیت داریم حدود ۱۵سال کاکرد داره الان اب گیری میکند ولی چرخش نداره تعمیر کار اوردم میگن پرسسور برد باید عوض بشه این قطعه موجود هست ممنون ومتشکر

هاشم حقیقت

با سلام لباسشویی مورد نظر بیش از ده سال داره کار میکنه الان هم در شستشو مشکل نداره فقط هنگام خشک کردن صدای زیاد از برخورد به بدنه ایجاد میکنه آیا ایراد از کمک آن میباشد چون کمک هم بسیار چرب و روغنی شده

زیبا جهازی

ماشین لباسشویی روشن نمیشه

کیمیا منش

سلام. من یک سوالی که از خدمتتون دارم این است که روی اکثر ماشیتهای لباسشویی دریچه کوچکی نصب شده که با بازکردن آن آبهای لجن از آن خارج میشود اما روی ماشین لباسشویی ایندزیت این امکان وجود نداردآیا مشکلی برای ماشین بوجود نمیآید ممنون میشوم پاسخ دهبد.

موسی الرضا فرخ زاد

سلام و خسته نباشید از خراسان شمال شهر بحنورد مزاحم شدم لباسشویی ایندزیت WA135 من بعد از تعویض بلبرینگ روی هر برنامه که گذاشته شود تا ۳،۴و.. ساعت به شستشو ادامه می دهد باید آن راخاموش و به صورت دسیتی بر روی حال ابکشی قرار داد دامه کار را تا خوشکن خودش انجام میدهد متاسفانه تعمیر کار هم علت را نفهمید لطفا راهنمایی بفرمایید در بجنورد نمایندگی ایندوزیت نیست ممنون

داریوش عزتی

با سلام و عرض خسته نباشید
من یه لباسشویی ایندزیت مدل WINE127 دارم
متاسفانه چند سری اخر برنامه ش انگاری که قاطی کرده اب زیادی جمع میکنه توی مخزن لباسا جوری که به سختی میچرخه..بعد یهو تخلیه میکنه کامل حالا بدون اب هی پیچ میخوره..تایمش معمولا خیلی زیاد میشه از اون چیزی ک نشون میده…اخر سر هم خشک نمیکنه ..نمیدونم چشه بعضی وقتا برنامه شو عوض میکنم میبینی درست کار میکنه
باز سری بعد اینطوری میشه
راه تخلیه ش هم بازه چون بعدش تخلیه میکنه
ولی نمیدونم چرا اب زیادی جمع میکنه بار اول ک استارت میشه

بعضی مواقع هم error H20 به صورت چشمک زن میاد رو ماینتورش بعد ۱۰-۱۵ دقیقه میره
لطفا راهنمایی کنید