تاثیر تحریم ها بر نمایندگی سامسونگ و کیفیت خدمات پس از فروش سامسونگ

خدمات پس از فروش سامسونگ

 

در بهمن ۹۸ با جمع شدن تابلوهای سامسونگ از سطح شهر و فروشگاه های لوازم خانگی و همچنین اظهارات سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا مبنی بر تبعیت شرکت های کره ای از تحریم های آمریکا و خودداری از ارائه مواد اولیه، قطعات و اجازه استفاده از لایسنس برند به شرکت های ایرانی، نگرانی های زیادی برای مشتریان این برند ایجاد شده است که با وجود گذشت ماه ها از این اخبار و شایعات همچنان این دغدغه ها برطرف نشده است.

در این مطلب سعی میکنیم به طور کامل وضعیت نمایندگی سامسونگ و ارائه خدمات پس از فروش سامسونگ به مشترکین لوازم خانگی این برند معتبر را شرح دهیم و به عنوان شرکتی که سالهاست خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ را به صورت تخصصی ارائه می دهد پاسخگوی سوالات شما باشیم.

چه شرکتی به عنوان نمایندگی سامسونگ در ایران فعالیت می کند؟

شرکت سام سرویس نزدیک به دو دهه نمایندگی سامسونگ را به صورت انحصاری در ایران به عهده داشت و تمامی لوازم خانگی سامسونگ فقط با گارانتی سام سرویس به فروش میرسید. البته لازم به ذکر است که محصولات موبایل و تبلت سامسونگ توسط شرکت های دیگری گارانتی میشوند و ده ها فروشگاه، نمایندگی فروش محصولات سامسونگ در اکثر شهرهای ایران از جمله تهران، کرج، رشت، اصفهان و… را به عهده دارند.

طبق گفته دیجیاتو گروه سام اعلام کرده است که همکاری این گروه با سامسونگ کره ای قطع شده است اما تمامی گارانتی های ارائه شده توسط سام سرویس همچنان معتبر هستند و این شرکت موظف به ارائه خدمات به کسانی که اعتبار گارانتی دستگاهشان به اتمام نرسیده است می باشد. علاوه بر این، با توجه به قطع همکاری سام سرویس و سامسونگ کره و همچنین مشکلات مرتبط با تحریم ها، این شرکت تصمیم گرفته است که تمرکز اصلی خود را به تولید و فروش لوازم خانگی اختصاص دهد و با همکاری با شرکت های چینی اقدام به وارد کردن قطعات چینی جهت تولید لوازم خانگی کرده است.

آیا تحریم ها تاثیری در کیفیت خدمات پس از فروش سامسونگ میگذارد؟

قطعا! به دلیل تحریم ها، سال هاست که شرکت سامسونگ با مشکلات زیادی در واردات قطعات کره ای به ایران مواجه بوده است و با توجه به قطع همکاری گروه سام با شرکت سامسونگ کره و همچنین همکاری گروه سام با تولیدکنندگان قطعات چینی، به احتمال زیاد کیفیت خدمات به طرز چشمگیری افت خواهد کرد که گذشت زمان درست بودن یا نبودن این تصمیمات را مشخص خواهد شد.

علاوه بر این، حتی زمانی که تمرکز اصلی گروه سام بر ارائه خدمات پس از فروش سامسونگ بود و به صورت انحصاری این خدمات را ارائه میکرد نارضایتی های زیادی از کیفیت خدمات این شرکت وجود داشت و با توجه به اینکه در حال حاضر تمرکز اصلی این گروه تولید لوازم خانگی است و قصد دارند جای خالی لوازم خانگی سامسونگ را با محصولات خود پر کنند پیش بینی میشود که کیفیت خدمات این شرکت نسبت به گذشته نیز افت کند.

آیا شرکت دیگری بجز سام سرویس خدمات لوازم خانگی سامسونگ را ارائه می دهد؟

بله! در صورتی که گارانتی دستگاه شما تمام شده و یا به دلیل نارضایتی از خدمات سام سرویس قصد استفاده از گارانتی سام سرویس را ندارید، شرکت های زیادی هستند که خدمات نصب، سرویس و تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ را به صورت تخصصی ارائه می دهند. به طور مثال ما در کاراباما سالهاست که این خدمات را ارائه میکنیم و بر خلاف سام سرویس که نماینده انحصاری سامسونگ در ایران بود ما به دلیل اینکه انحصارطلب نبودیم تلاش های زیادی را طی سال های گذشته جهت ارتقا کیفیت خدمات خود انجام دادیم؛ از جمله ویژگی های خدمات کاراباما میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 

 

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

خدمات لوازم خانگی سامسونگ

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
نمایندگی سامسونگ - سام سرویس

شماره نمایندگی سامسونگ در تهران، کرج، اصفهان و سایر شهرها

نمایندگی سامسونگ در ایران معمولا به دو دسته نمایندگی فروش و نمایندگی تعمیرات سامسونگ تقسیم می شود.

نمایندگی سامسونگ در تهران :

اگر به دنبال نمایندگی فروش سامسونگ در تهران هستید به صفحه لیست فروشگاه های سامسونگ مراجعه کنید و از روی نقشه نمایندگی سامسونگ مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر گارانتی دستگاه سامسونگ شما به اتمام نرسیده است و قصد دارید از خدمات پس از فروش سامسونگ در تهران استفاده کنید با شماره نمایندگی سامسونگ در تهران (تلفن: 8255) تماس حاصل فرمایید.

و همچنین اگر گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است میتوانید با ثبت سفارش آنلاین و یا تماس با شماره تلفن 02154584 از خدمات کاراباما در تهران و در سریعترین زمان ممکن بهرمند شوید.

نمایندگی سامسونگ در کرج :

اگر به دنبال نمایندگی فروش سامسونگ در کرج هستید به سایت رسمی سامسونگ ایران مراجعه کنید و از روی نقشه نمایندگی سامسونگ مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر گارانتی دستگاه سامسونگ شما به اتمام نرسیده است و قصد دارید از خدمات پس از فروش سامسونگ در کرج استفاده کنید با شماره نمایندگی سامسونگ در کرج (تلفن: 8255) تماس حاصل فرمایید.

و همچنین اگر گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است میتوانید با ثبت سفارش آنلاین و یا تماس با شماره تلفن 02154584 از خدمات کاراباما در کرج و در سریعترین زمان ممکن بهرمند شوید.

نمایندگی سامسونگ در اصفهان :

اگر به دنبال نمایندگی فروش سامسونگ در اصفهان هستید به سایت رسمی سامسونگ ایران مراجعه کنید و از روی نقشه نمایندگی سامسونگ مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر گارانتی دستگاه سامسونگ شما به اتمام نرسیده است و قصد دارید از خدمات پس از فروش سامسونگ در اصفهان استفاده کنید با شماره تلفن نمایندگی سامسونگ در اصفهان (8255) تماس حاصل فرمایید.

و همچنین اگر گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است میتوانید با ثبت سفارش آنلاین و یا تماس با شماره تلفن 02154584 از خدمات کاراباما در اصفهان و در سریعترین زمان ممکن بهرمند شوید.

نمایندگی سامسونگ در رشت :

اگر به دنبال نمایندگی فروش سامسونگ در رشت هستید به سایت رسمی سامسونگ ایران مراجعه کنید و از روی نقشه نمایندگی سامسونگ مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر گارانتی دستگاه سامسونگ شما به اتمام نرسیده است و قصد دارید از خدمات پس از فروش سامسونگ در رشت استفاده کنید با شماره تلفن نمایندگی سامسونگ در رشت (8255) تماس حاصل فرمایید.

و همچنین اگر گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است میتوانید با ثبت سفارش آنلاین و یا تماس با شماره تلفن 02154584 از خدمات کاراباما در رشت و در سریعترین زمان ممکن بهرمند شوید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

بهنوش برومند

سلام من دفترچه راهنمای لباسشویی سامسونگ مدل Q1455UWN رو میخواستم. توی سایت نمایندگی سامسونگ پیدا نکردم چیکار باید انجام بدم ممنون

سلام من از فروشگاه یه یخچال فریزر دو قلو سامسونگ خریدم فروشنده میگه این مدل HM28 هست و اصل کره هم می باشد. اما توی اینترنت و سایت نمایندگی سامسونگ هرچی سرچ میزنم چنین مشخصاتی رو پیدا نمیشه. یعنی اصلا انگار سامسونگ چنین محصولی رو نداره و وجود خارجی نداره میشه لطفا راهنمایی بفرمایید.
سپاسگذارم

  بابایی

  سلام، باید با نمایندگی سامسونگ تماس بگیرید و ازشون بپرسید تا راهنماییتون کنن ولی به نظر میرسه که این مدل ارجنیال نیست.

مهسا قنبری

سلام ببخشید نمایندگی سامسونگ تهران جمع شده؟؟ ما برای استفاده از خدمات پس از فروش سامسونگ برای تلویزیونمون چکار باید بکنیم. تازه ۴ ماه هست که تلویزیونمون رو خریدیم ما ساکن غرب تهران هستیم

  بابایی

  سلام، اگر دستگاه شما گارانتی دارد همچنان میتونید از گارانتی مورد نظر استفاده کنید تا زمانی که اعتبارش به پایان برسه.

مریدی

سلام منم همچین سوالی دارم. ۵ ماه پیش یه ماشین لباسشویی خریدم اما تازه تصمیم گرفتم ازش استفاده کنم تا حالا اکبند بوده. پریروز هر چی به شماره نمایندگی سامسونگ در تهران زنگ زدم موفق نشدم.

  بابایی

  سلام، خیر اگر گارانتی دستگاهتون اعتبارش تموم نشده باشه همچنان میتونید ازش استفاده کنید. با چه شماره ای تماس گرفتید که پاسخگو نبودن؟

ربیعی

سلام من ساکن کرج هستم. مدتیه ماشین ظرفشویی ما ظرف ها رو درست نمی شوره. هر کاری که بلد بودیم انجام دادیم اما نتیجه ای نداشت. شماره نمایندگی تعمیرات سامسونگ در کرج رو می خواستم برام بفرستین لطفا. متشکرم

  بابایی

  سلام، اگر گارانتی دستگاهتون به اتمام نرسیده و قصد دارید از خدمات پس از فروش سامسونگ استفاده کنید با سام سرویس تماس حاصل فرمایید ولی اگر گارانتی دستگاهتون تموم شده ما میتونیم در سریعترین زمان ممکن و همراه با ۱۸۰روز گارانتی، ماشین ظرفشویی سامسونگ شما رو تعمیر کنیم.

مجید ترابی

سلام نمایندگی سام سرویس الان دیگه فقط محصولات جی پلاس رو گارانتی می کنه؟ یعنی سامسونگ رو دیگه گارانتی نمی کنه؟ من از برند سامسونگ خیلی راضی بودم می خواستم تلویزیونش رو هم بخرم

  بابایی

  جی پلاس ربطی به سام سرویس نداره و برند جدید گلدیران هست. لوازم خانگی سامسونگ به دلیل تحریم ها دیگه وارد ایران نمیشن ولی محصولاتی که قبلا وارد شدن و در انبارها موجود بودن اگر گارانتی سام سرویس داشته باشن همچنان این گارانتی اعتبار داره. فقط باید مراقب باشید که دستگاه قاچاقی وارد نشده باشه، اصل باشه و حتما گارانتی معتبر داشته باشه.