تعمیر کولر گازی سامسونگ (SAMSUNG)

تعمیر کولر گازی سامسونگ در ماه‌های گرم سال، از جمله خدمات پردرخواست مجموعه کاراباماست. از این رو، آموزش تکنسین‌های تعمیر کولر گازی سامسونگ و به روز نگه داشتن دانش آنها پیش زمینه ارائه خدمات در کاراباما بوده است. به منظور دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ می‌توانید درخواست خود را به صورت آنلاین یا از طریق تماس تلفنی ثبت کنید.

تماس با ما
تعمیرات کولر گازی سامسونگ
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ

تمامی تعمیرکاران این مجموعه در حوزه تعمیر کولر گازی در تهران به خوبی آموزش دیده اند و می‌توانند خدمات مورد نظر شما را در مدت کوتاهی به انجام برسانند. برای این منظور می‌توانید طی 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز با پر کردن فرم آنلاین یا تماس تلفنی با مجموعه، درخواست خود را ثبت نمایید. در فاصله کوتاهی پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما جهت انجام هماهنگی‌های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

نصب کولر گازی سامسونگ

نصب کولر گازی سامسونگ به طور اصولی، برای کارکرد بهینه این دستگاه ضرورت دارد. به همین منظور، نصب کولر گازی یکی از اصلی‌ترین خدماتی است که مجموعه کاراباما ارائه می‌دهد. چنانچه حتما می‌دانید، عدم نصب صحیح کولر گازی می‌تواند از جمله دلایل کارکرد نامناسب دستگاه بوده، حتی باعث بروز ایراداتی در آینده نزدیک شود. بنابراین توصیه می‌شود که کار نصب را به یک تکنسین ماهر تعمیر و نصب کولر گازی سامسونگ بسپارید و با خاطری آسوده در تمام روزهای گرم سال از دستگاه خود استفاده کنید.

سرویس کولر گازی سامسونگ

فیلترها، کویل‌ها و پره‌های کولر گازی به نگهداری و سرویس به موقع نیاز دارند تا دستگاه بتواند بهترین عملکرد خود را داشته باشد. بنابراین، توصیه می‌شود که سرویس کولر گازی سامسونگ را در برنامه سالیانه خود داشته باشید. به علاوه، سرویس دوره ای کولر گازی باعث می‌شود که به موقع متوجه وجود ایرادات جزئی شده، برای برطرف کردن آنها اقدامات لازم را صورت بدهید. نکته مهم دیگر اینکه، بهتر است قبل از آغاز ماه‌های گرم سال و شروع استفاده از کولر گازی، نسبت به سرویس آن توسط یک تکنسین ماهر اقدام کنید. به این ترتیب، با خیال راحت ماه‌های گرم سال را سپری خواهید کرد.

سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران

مجموعه تخصصی کاراباما با برخورداری از تکنسین‌های آموزش دیده و باتجربه بیش از یک دهه در زمینه ارائه خدمات لوازم خانگی در تهران فعالیت داشته است.  ساکنین تمامی نقاط تهران می‌توانند از خدمات نصب، سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران که توسط مجموعه کاراباما ارائه می‌شود، بهره مند شوند.

تعمیر کولر گازی سامسونگ در منزل

با توجه به اینکه تکنسین‌های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار و زندگی شما حضور دارند، تعمیر کولر گازی سامسونگ در منزل و محل کار شما، در سریع‌ترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت. در صورتی که شاهد بروز ایراداتی در کولر گازی سامسونگ خود هستید، می‌توانید درخواست خود را آنلاین یا تلفنی ثبت کنید تا هماهنگی جهت تعمیرات کولر گازی شما صورت بگیرد. تکنسین بعد از عیب یابی محصول شما، اطلاعاتی را در زمینه پروسه تعمیر و منشاء خرابی در اختیار شما گذاشته، کار خود را آغاز خواهد کرد.

تعمیرات کولر گازی سامسونگ توسط متخصصان کاراباما

کاراباما با در اختیار داشتن بیش از صدها متخصص مجرب سامسونگ، در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت، آماده ارائه خدمات نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ می باشد. دردسرهای شما جهت استفاده مجدد از کولر گازی خود، تنها به یک تماس ختم شده و پس از آن متخصصین ما در منزل شما جهت سرویس یا تعمیرات کولر گازی سامسونگ‌تان حاضر خواهند شد. جهت آسودگی هرچه بیشتر خیالتان، در مدت تعمیرات دستگاه شما، با بیمه آن هر گونه نگرانی را از شما سلب می کنیم و در انتها نیز با اعطای گارانتی معتبر چند ماهه، کیفیت خدمات خود را تضمین خواهیم کرد.

ضمانت تعمیر کولرگازی سامسونگ توسط کاراباما به چه صورت است؟

ضمانت تعمیر کولر گازی سامسونگ از جمله خدمات ارزشمند مجموعه کاراباماست. زمانی که کولرگازی شما توسط تعمیرکار کاراباما تعمیر شود، اطلاعات تماس شما و همینطور نوع خدمات دریافتی‌تان در سیستم ثبت خواهد شد. اگر طی مدت 180 روز (6 ماه) از زمان دریافت خدمات، مشکل برطرف شده مجددا بروز کرد، می‌توانید با مجموعه تماس بگیرید تا تعمیرکار کولر گازی سامسونگ مجددا به منزل یا محل کار شما اعزام شود و به صورت کاملا رایگان مشکل دستگاه‌تان را برطرف کند.

کاراباما تمام مشکلات کولر گازی سامسونگ شما را رفع می کند؟

بله. در صورتی که کولرگازی سامسونگ شما باد گرم تولید می‌کند، سر و صدای زیادی دارد، به طور ناگهانی خاموش می‌شود، سرمایش کافی ندارد یا شاهد هر گونه ایراد جزئی و مهم دیگری بوده اید، می‌توانید نسبت به رفع آن توسط تکنسین‌های کاراباما اطمینان داشته باشید. تعمیرکاران این مجموعه، در حوزه نصب، سرویس و تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ آموزش دیده اند، بنابراین می‌توانند پروسه عیب یابی و تعمیر کولرگازی شما را در زمان کوتاه به انجام برسانند. از زمان ثبت درخواست شما تا زمان رفع مشکل کولرگازی و راه اندازی مجدد آن، همه چیز به صورت کاملا حرفه ای پیش خواهد رفت.

تعمیر قطعات کولر گازی سامسونگ توسط کاراباما صورت می‌گیرد؟

تعمیر قطعات کولر گازی سامسونگ اولین اقدام تکنسینی است که به منزل یا محل کار شما مراجعه می‌کند. در صورتی که پس از انجام بررسی‌های لازم، معلوم شد که قطعه معیوب قابل تعمیر نیست و تکنسین نظر به تعویض قطعه داد، دستگاه شما با استفاده از یک قطعه ارجینال مجددا راه اندازی خواهد شد.

مشکلات تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ

نقش کولر گازی بعنوان یکی از وسایل ضروری زندگی امروزی در آنجا مشخص می شود که از این وسیله نه تنها برای سرمایش در تابستان، بلکه در برخی مدلهای دو حالته آن، جهت گرمایش در فصل زمستان نیز استفاده می شود. از این رو خرابی و عدم کارکرد کولر گازی می تواند بسیار حائز اهمیت باشد چرا که مستقیما با سلامت شما در ارتباط است. اما با وجود کاراباما، تعمیرات کولر گازی تان همچون گذشته دردسر ساز و وقت گیر نبوده و به راحتی و تنها با یک تماس می توان کار را انجام شده تلقی نمود.

از میان برندهای محبوب و باکیفیت کولر گازی، می توان به سامسونگ بعنوان یکی از کولرهای پیشرفته، بهینه و با عملکرد بالا اشاره کرد. کولر گازی سامسونگ در انواع مختلف اسپیلت، داکت اسپیلت، ایستاده، پنجره ای، سقفی و غیره و در انواع ظرفیت ها تولید می شود. برای حفظ عملکرد بالا و راندمان کاری کولرهای سامسونگ، سرویس سالانه و یا حتی هر شیش ماه یکبار آن تاحدودی الزامیست. به خصوص اگر در شبانه روز تنها چند ساعت دستگاه را خاموش می کنید. همچنین در هنگام بروز مشکل می بایست آن را جدی گرفته و جهت جلوگیری از تشدید آن، حتما به تعمیرات کولر گازی سامسونگ خود توسط متخصصین سامسونگ اقدام کنید.

نگران تعمیر کولر گازی سامسونگ خود نباشید

عوامل متعددی می توانند سبب خرابی کولر گازی شما و از کار افتادن آن شوند. مهمترین علل را می توان عدم رسیدگی و سرویس به موقع کولر گازی سامسونگ، نصب غیر اصولی و اشتباه، استهلاک ناشی از کارکرد طولانی و پیوسته دستگاه، نوسانات الکتریکی و غیره نامید. با این حال، در صورتی که مشکل به وجود آمده در کولر شما به یک عامل جدی مربوط نباشد، ممکن است به سادگی توسط خود شما نیز قابل حل باشد. به طور مثال، تنظیمات ریموت کنترلر کولر گازی و یا تمیز نمودن فیلترهای کولر برخی از مشکلات آن را حل خواهد نمود. اما این مساله کلیت نداشته و در اکثر مواقع عیب یابی و رفع مشکل تنها توسط تعمیرکار متخصص امکان پذیر است.

 • چکه کردن آب از پنل داخلی کولر گازی سامسونگ و پرتاب آب به همراه باد
 • عدم پاسخ دهی کولر گازی به تنظیمات ریموت کنترلر
 • کار نکردن و روشن نشدن کمپرسور کولر گازی سامسونگ
 • از کار افتادن فن کولر گازی سامسونگ
 • یخ زدن کویل های کندانسور کولر گازی سامسونگ
 • نشت گاز و کمبود گاز مبرد در سیستم
 • سر و صدای ناهنجار پنل داخلی کولر گازی سامسونگ به هنگام کار

اگر هر یک از مشکلات بالا و یا موارد دیگری همچون نمایش کد خطا و رفع نشدن آن را در کولر گازی سامسونگ خود مشاهده کردید، سریعا با متخصصین کاراباما برای تعمیر کولر گازی خود تماس بگیرید. با تجربه بیش از هزاران مورد تعمیرات مختلف بر روی انواع مدل های کولر گازی های سامسونگ، هر گونه مشکل دستگاه شما را به صورت تضمینی رفع خواهیم نمود.

نگران هزینه تعمیرات لوازم خانگی نباشید. متخصصین ما تعمیر و نه تعویض قطعات کولر شما را در اولویت کار خود قرار کی دهند و به این ترتیب هزینه های شما به شدت کاهش خواهد یافت. همینطور، هر مدل و ظرفیتی از کولر گازی سامسونگ شما را به راحتی تعمیر خواهیم نمود.

تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران

تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران با توجه به پیچیدگی فناوری این دستگاه امری دشوار بوده و لازم است توسط تکنسین آموزش دیده در زمینه تعمیر کولر گازی انجام شود تا متحمل صرف هزینه‌های هنگفت برای تعمیر مجدد دستگاه نشوید.

اگر کولر گازی سامسونگ شما روشن نمی‌‌شود، سر و صدای زیادی دارد، یکسره کار می‌کند، کویل ها و لوله‌های آن برفک می‌زند، آب ریزش دارد یا آب پرتاب می‌کند، می‌توانید از یک مرکز معتبر تعمیرات کولرگازی های سامسونگ کمک بگیرید.

تعمیر کولر گازی سامسونگ در اصفهان

کولرگازی سامسونگ انتخاب بسیار درستی جهت سرمایش یا گرمایش منزل شماست. اما برای مراقبت از دستگاه و رسیدگی به آن در مواقع ضروری نیز باید انتخاب درستی داشته باشید. سرویس کولر گازی سامسونگ را باید در شروع تابستان یا زمستان مدنظر داشته باشید تا از عملکرد درست و پربازده دستگاه مطمئن شوید. همچنین به هنگام بروز مشکل یا از کار افتادن کولرتان، تعمیرات آن نزد متخصص سامسونگ را جدی بگیرید. ممکن است یافتن متخصص دارای صلاحیت در اصفهان کار دشواری بنظر بیاید. جای هیچ نگرانی نیست. با تماس با کاراباما تمامی متخصصین سامسونگ در اقصی نقاط اصفهان برای ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ در اختیار شما هستند. اگر کولر مانند سابق خنک نمی کند، ممکن است بدلیل کمبود گاز مبرد باشد. تعمیرکار متخصص ما ابتدا با عیب یابی و نشت یابی از عدم بروز مجدد مشکل اطمینان یافته و سپس بر اساس اصول به شارژ گاز کولر گازی شما خواهد پرداخت.

 

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات کولر گازی سامسونگ را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی سامسونگ را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

کاراباما برخلاف سایر مجموعه‌ها، تنها تعمیرات لوازم خانگی را انجام داده و بیش از 10 سال با آموزش‌های دوره‌ای و آشنا نمودن تکنسین‌ها با روش‌های نوین تعمیرات، آزمون ورودی و نظارت بر تمامی سفارش‌ها تلاش کرده است تا به عنوان تخصصی‌ترین مجموعه لوازم خانگی در ایران شناخته شود.

با توجه به دلایل مختلف خرابی کولر گازی، اعلام هزینه نهایی پس از عیب یابی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و با نظارت مستقیم کاراباما به مشتریان اعلام خواهد شد.

به دلیل حضور تکنسین‌های تعمیر اسپلیت کاراباما در تمامی مناطق تحت پوشش، امکان ارائه خدمات در همان روز فراهم می‌باشد.

بله؛ تمامی خدمات ارائه شده توسط کاراباما با 6 ماه گارانتی انجام می‌شود.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
فاطمه قادری

سلام ما یک کولر گازی سامسونگ خریداری کردیم 6 سال پیش امسال زمستونخواستم پشت بوم رو ایزوگام کنن یکم جابه جاش کردن الان روشن میکنیم اصلا خنک نیست

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی احتمالا هنگامی که برای ایزوگام اجتیاج به جابه جایی کندانسور کولر گازی شما بوده این کار به صورت غیر اصولی انجام شده و باعت شده به قسمتی از لوله ها اسیب برسه که باید چک و ترمیم شود

  پاسخ دهید

   فریدون طاهری

   سلام ،منزل جدید ما داکت اسپلیت سامسونگ هستش و چون تا حالا نداشتم نمیدانم چطور از حالت گرما به سرمایش تبدیل کنم دوتا فلکه آب دارد کدام را باید ببندم

   پاسخ دهید

   علی سواری

   سلام کولرم پنجره ایه و پارسال گازگیری کردم اما هیچ سرمایی نداره

   پاسخ دهید

   منصور باکودزفولی

   سلام ی کولر ۲۴هزار سامسنک موتر موشکی دارم چند سال پیش موترش سوخت نمایندگش موتر را تعویز کرد چند سال خوابید بود پارسال نصب کردم ولی امسال موتر ۱ماه که میر روی فن تمیرکار امد گفت از گاز ش گازگر کرد ولی خازن وکونتاکتر را عوض کرد ولی دوروز کار کرد دوبار همانتر شد الاان هم که روشن کردم بوی سیم سوخت مید ار پنله بیرون روغن میرز ب نظر شما ی موتر نستونی روش بزام کارمیدبرام لطفا من رهنمای کند ب خداپول ندام ی نو بخرم تو گرمای ۶۰درج خوزستان

   پاسخ دهید

  علی محمدی

  سلام کولر گازی سامسونگ مدلAQ32دارم وقتی شروع به کار میکنه بعد از حدود۱۰دقیقه کاملا خاموش و دوباره روشن میشه در اصطلاح rdstart میکنه کابل برق هم ۳۰متر ۲.۶هستش مشکل از کجاست ممنون از راهنماییتون

  پاسخ دهید

   علی رضائیان

   سلام کولر 24000 سامسونگ ظهرامپرروی7الی8هست بعد از 15دقیقه صدای موتور زیاد میشه آمپر به 10الی11میرسه آب روی رادیاتور که میریزی نرمال میشه وقتی هم که کولر خاموشه فن بالا بادورکم کارمی کنه علت چيست

   پاسخ دهید

  ابوذر گشتاسبی

  سلام تازه کولر اسپیلت مدل سامسونگ دست دوم خریدم بعد از نصب چند روز لوله پنل بزرگ یخ میزنه علت چیه ممنونم

  پاسخ دهید

  رضاجاویدان

  سلام اسپیلت من سامسونگ اینورتر 25هزار خونه بر اثر آتش سوزی پنل داخلی از بین رفت سال گذشته از نمایندگی سامسونگ خریدم نصاب اومد نصب کرد ولی اصلا راضی نیستم اصلا خنک نمیکنه با اینکه مجدد گاز زدن به کولر لطفا راهنمایی کنید باتشکر

  پاسخ دهید

   نسیم اسلام پور

   سلام دوست عزیز
   اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

    ناصر فریدبد

    باسلام پانل اسپلیت سامسونگ ۱۸ هزار از محل نصب شکسته وآویزان شده است اسپیلیت کار میکند آیا میشودپنل را طوری دیگر نصب کرد

    پاسخ دهید

     نسیم اسلام پور

     سلام دوست عزیز
     شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
     ما در کنارتون هستیم

   علی شهابی

   درود و وقت بخیر
   کولر گازی ما ۴ سال خاموش بود و الان که دوباره روشنش کردیم ، سرد نمیکنه و همش تو درجه ۲۸ درجه تا ۳۰ درجه نوسان میزنه
   راهنمایی میکنین دلیلش رو ، ممنون میشم

   پاسخ دهید

    نسیم اسلام پور

    سلام دوست عزیز
    شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
    ما در کنارتون هستیم

    پاسخ دهید

  محمد آتش بیک

  سلام وقت بخیر .
  یه کولر گازی اینورتر داریم زمانی که کولر روشن میکنیم کمپرسور استارت نمیشه اما فن اسپیلت و فن کمپرسور کار میکن .ممنون میشم در موردهزینه و مشکل راهنمایی کنید و شماره تماس بدید تا هماهنگ کنیم جهت تعمیر .
  ممنون🙏

  پاسخ دهید

   نسیم اسلام پور

   سلام محمد عزیز
   شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر کولر گازی رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

مجید کشاورز

سلام
حدود ۶ سال پیش یه کولر ۲۵ هزار سرد و‌ گرم مدل :AQ25NA از نمایندگی کولر گازی سامسونگ خریدم
امسال اوایل بدون مشکل کار میکرد ولی بعد دو سه هفته یه مدت که کار میکرد میرفت رو فن و دیگه باد خنک نمیزد و بین سه تا هشت ساعت طول میکشید تا دوباره درست کار کنه (یعنی بعد از روی دور رفتن عادی کار میکرد) چند تا تعمیر کار هم اومدن بررسی کردن و بعدش هم یکی شون گفت اورلود میشه و نمد دور فن رو باز کرد که دوسه روز بطور عادی و عالی کار کرد اما تأکید کرد که حتمأ باید سرویس هم بشه که پنل داخلی و کندانسور رو دادم سرویس کردن ولی بعد از نصب مجدد کلأ دیگه دچار مشکل شده و وقتی روشنش میکنم فقط ده الی بیست دقیقه موتور کار میکنه و میره رو فن و حداقل ۶ الی ۷ ساعت طول میکشه تا دوباره ده بیست دقیقه باد خنک بزنه و این چرخه مدام تکرار میشه
(ده دقیقه باد خنک هفت ساعت فن )هرکی هم یچیز میگه یکی میگه از لوله موییه ، یکی میگه کمپرسوره … و خلاصه تو این گرما بدون کولر موندیم ، لطفا بگید مشکل از کجا میتونه باشه و چه باید کرد
ممنون

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  خوب دوست گرامی تعمیر تخصصی کولر گازی یعنی اینکه زمانی که کمپرسور شما از کار می افتد باید برسی شود که ایا برق به کمپرسور نمیرسد یا برق تا سر کمپرسور هست ولی کمپرسور به هر علتی امکان راه اندازی ندارد البته این یک مثلا است این را این خاطر عنوان کردم که شما در با نوع تعمیرات اشنا شوید و تنها راه برطرف کردن مشکل عیب یابی توسط یک تعمیر کار کولر گازی سامسونگ متخصص تریحا در کارگاه است

  پاسخ دهید

   راشد ناروئی

   سلام و خسته نباشین بنده کولر پنجره ای دارم خازنش خراب شد الان یکی از دوستان عوضش کرد اما فیش فن رو وصل میکنی جای که رو خازن هک شده فن اونجا کار نمیکنه یا رو C باید بذاریم خاستم بپرسم این مشکل سازه ؟

   پاسخ دهید

صادق قیصری

سلام خسته نباشید
بلوور یونیت داخلی سامسونگ مدل 24000 به ابعاد 9*80 شکسته است(بلوور شکسته) بنده زیاد پیگیر این قطعه با این اندازه شدم اما نیافتم.
آیا این قطعه با اندازه 9*80 دارید یا خیر ؟؟
ممنون میشم اگر با من تماس بگیرید

پاسخ دهید

فرزين فربيز

سلام
خسته نباشيد
كولو اسپيلت درايو دارم كه به علت قديمي بودن و نداشتن اينورتر مصرب برق ان زياد ميباشد
ايا ميتوان جداگانه اينورتر نصب نمود؟

پاسخ دهید

فریبرز حسین پور

سلام ببخسید کولر من همش انگار روی فن هست اصلا سرویس نمیاد برای تعمیرات کولر گازی سامسونگ مون از نماینگی کولر گازی سامسونگ درخواست کردم تکنسین اومد ولی مشکل همچنان رفع نشده لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم؟ ممنون

پاسخ دهید

رضا ضیائی فر

سلام استاد ، شرمنده من خودم سرویسهای کولر گازی ام یه کولر 24000سامسونگ که کمپرسورش ترکیده بود ،تعویض کمپرسور کردم قبل از نصب کمپرسورش همه سیکل رو شستشو دادم ولی بعداز نصب کمپرسور استارت نمی زنه ،مشکل برق دارن که با ترانس 4کیلو وات هم دوباره راه نیافتاد برق اون محل 215ولت رو نشون میده ولی به محض استارت کمپرسور تا 138ولت کاهش پیدا میکنه ،باید چکار کنم طرف هم قبول نمی کنه که افت ولتاژدارند میگه 10ساله که داره کار میکنه داخل مغازش سه عدد یخچال هم کار میکنه،ممنون میشم اگه راهنمایی کنید،با تشکر فراوان.

پاسخ دهید

سلام .خسته نباشید یک کولر اسپیلت سامسونگ ۳۰ دارم که لوله بزرگ یخ می زند بعد از ۱۰دقیقه کار
تعمیر کار اوردم گفته فشار گاز و آمپر نرمال می باشد وکولر هم تمیز هست .و این اتفاق همیشه رخ می دهد و ربطی به رطوبت خونه ندارد.لطفا راهنمای کنید

پاسخ دهید

محمد رضا نجم

سلام و خسته نباشید
ببخشید من دو ساله یه اسپلیت سامسونگ دارم می خواستم سرویسش کنم خواستم ببینم شامل گارانتی نمایندگی کولر گازی سامسونگ میشه یا نه؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام
  به دفترچه و کارت گارانتی کولر خود مراجعه کنید در صورتی که تاریخ گارانتی سام سرویس به پایان نرسیده باشد برای تعمیرات کولر گازی سامسونگ می توانید از خدمات پس از فروش کولر گازی سامسونگ خود استفاده نمایید.

  پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  در صورتی که کولر شما دارای گارانتی می باشد می توانید برای استفاده از خدمات پس از فروش آن با نمایندگی کولر گازی سامسونگ تماس بگیرید.

  پاسخ دهید

زهرا قربانی

سلام
شماره تلفن نمایندگی کولر گازی سامسونگ رو در اصفهان می خوام میشه راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  شماره تلفن نمایندگی کولر گازی سامسونگ شهرتان را می توانید از مرکز تلفن 118 دریافت کنید.

  پاسخ دهید

رسولی

آیا برای سرویس کولر گازی سامسونگ هم باید حتما با نمایندگی کولر گازی سامسونگ تماس بگیرم؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  در صورتی که کولر شما دارای گارانتی می باشد می توانید برای استفاده از خدمات پس از فروش آن با نمایندگی کولر گازی سامسونگ تماس بگیرید. در غیر این صورت می توانید درخواست تعمیرات کولر گازی سامسونگ خود را از طریق پر کردن فرم بالا و یا از طریق تماس با کاراباما ثبت نمایید.

  پاسخ دهید

   موحدی

   اسپیلت کولر یخ میزند وآب از مسیر شیلنگ کمتر خارج میشود و خنکی نمیدهد

   پاسخ دهید

    میثم اصغری

    سلام وقت بخیر ببخشید کولر گازی نوزده هزار دارم که چند وقتیه ریموتش کنترلش کار نمیکنه .فقط از طریق دکمه روی اسپلیت پرین روشن خاموش میشه. کنترلش هم سالمه لطفا میشه راهنماییم کنید

    پاسخ دهید

     علوی

     سلام دوست عزیز
     اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
     ما در کنارتون هستیم

زارعی

سلام ما یک شرکت هستیم که 5 تا لسپلیت سامسونگ داریم. قرار هست در این ماه محل شرکت جابه جا بشه. می خواستم ببینم هزینه جابه جایی و نصب کولر گازی سامسونگ در شرکت شما چقدر است و چقدر زمان می بره که این 5 کولر در محل جدید نصب بشن؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  شما می توانید درخواست جابه جایی و نصب کولر گازی سامسونگ خود را از طیق تماس و یا فرم آنلاین ثبت نمایید کارشناسان ما با حضور در محل و بررسی شرایط، جزئیات فرآیند جابه جایی و نصب کولرهای گازی سامسونگ را به شما توضیح خواهند داد، سپس در صورت تمایل شما اقدام به کار جابه جایی خواهند کرد.

  پاسخ دهید

   الهه خوبان

   سلام. میخواستم بدونم هزینه تمیزکردن اسپیلیت برای خنک شدن بیشتر چقدر میشه؟

   پاسخ دهید

مرتضی علیزاده

کولر ما خنک نمیکنه از نمایندگی کولر گازی سامسونگ اومد چند بار نگا کرد درست کرد
تعمیر کرد ولی باز درست نشدکولر اونجور که باید مثل اول خنک
کنه نمیکنه خنکیش مثل اول نیست متاسفانه دیگه نمیدونیم چکار
کنیم نماینده اش میگه ایرادی نداره نمیدونم چرا میخواد از سرش
کنه ولی واقعا خنک نمیکنه لطفا کمک کنید

پاسخ دهید

ابراهیم بختیاری

سلام من یه کولر اسپلیت سامسونگ دارم رادیات ش سوراخ شده جنس رادیات هم الومینیوم هست میخواستم بدونم قیمت رادیات نو چقدر هست.ممنون میشم جواب بدید

پاسخ دهید

محمد علی باغدار

سلام و خسته نباشید آیا نصب کولر سامسونگ گارانتی دار توسط نمایندگی کولر گازی سامسونگ هزینه دارد؟

پاسخ دهید

حسین خاوری

با سلام و خسته نباشید. یه کمپرسور ۲۴هزار مکوی بدون پنل داریم ک میخاستم بدونم میشه یه پنل کولرگازی مکوی ۳۰هزار وصل کنم و استفاده کنیم؟

پاسخ دهید

  سیدعباس حسینی

  سلام
  رادیاتور بنده خراب میباشد و نشت میدهد و به گفته کارشناسان شما باید بایک رادیاتور مسی تعویض کرد و الان میخوام زحمت بکشین برام رادیاتور مسی بفرستین که هزینه هاشو تقدیم میکنم
  باتشکر
  0911337****

  پاسخ دهید

   نسیم اسلام پور

   سلام دوست عزیز
   شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و تعویض قطعه‌ی دستگاهتون رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

پروین پرهیز

کولر گازی سامسونگ اینورتر میباشد سال قبل باد سرد نداشت از سام سرویس اومدن گاز تزریق کردن ولی ده روز بعد دوباره گرم شد به ما گفتن دوباره می اییم حتما نشتی داره من خیای پول هزینه کردمولی اشکال کار اونا این بود اول باید رفع نشتی می کردن ورو دست من هزینه گذاشتن حال می خواهم از طریق کارا با ما سرویس کولر انجام بشه چون ۱۸۰ روز ضمانت تعمیر دوباره دارید

پاسخ دهید

سعید احمدی بابادی

زمان که کولر روشن میشه دو دقیقه بعد موتور یه چن ثانیه روشن میشه بعد قطع میشه

پاسخ دهید

صدرالدین امیرشریفی

یکدستگاه کولر گازی ۱۲۰ هزار ما خراب شده شهرستان تالش هستم

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  در حال حاضر کاراباما فقط در شهرهای
  تهران، البرز، گیلان و اصفهان نمایندگی فعال داره
  اگر در هر کدام از شهرهای فوق هستید در خدمتتون هستیم.
  موفق باشید

  پاسخ دهید

احسان نیکپور راستابی

درخواست همکاری استان چهار محال بختیاری

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  در حال حاضر کاراباما فقط در شهرهای
  تهران، البرز، گیلان و اصفهان نمایندگی فعال داره
  اگر در هر کدام از شهرهای فوق هستید در خدمتتون هستیم.
  روز خوبی داشته باشد

  پاسخ دهید

مصطفی سرقدم

با سلام و خسته نباشی خدمت شما پنج سالی هست یه اسپیلت 24 هزار سامسونگ خریدم یکی دو سال اول خیلی خوب بود راضی بودم ولی الان سه سال هست کولرم رو سرما خوب کار میکنه وقتی که اتومات میکنه میره رو فن بادی که از پنل میاد باد گرم میزنه یه ده دقیقه ای بادش گرم بعد از اتومات دوباره بادش خنک هستش زمانی که بادش گرم محیط اتاق گرم میشه چند باری از نمایندگی و اوستا کار دیگه آوردم ولی متاسفانه نتونستن عیبش بگیرن لذا از شما خاستم راهنمائی بفرمائین با تشکر

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

سید صفر علی حسینی

جابجایی و سرویس کولر

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای نصب دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

فریدون مزرعی

سلام نماینده برای وصل کردن کلراحتیاج دارم

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  پیام شما جهت پیگیری به واحد مربوطه اطلاع داده شد.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

  ایوب قدنه

  اسپلیت خونه من باد گرم می زند. و یهو هم ضیعیف می شود

  پاسخ دهید

هومن شرفی

سلام من نصاب کولرگازی هستم چجوری میتونم با شرکت شما کار کنم

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید.

  پاسخ دهید

اسماعیل نژادمحمدی

سلام کولرمن موتوربیرونش صدای زیادی دارد یبارمشکلم روثبت کردم نماینداومدولی کاربدردبخوری برای ماانجام ندادهنوزم مشکل پاورجاست

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

حسن میرابادی

ایا گاز ۴۱۰ aمخصوص کولرهای گازی اینورتر دار هست یا اینکه نه به همه کولرها قابل تزریق است ممنون از جوابد هیتون

پاسخ دهید

محسن علیدوستی

سلام، بعلت های مختلف رادیاتور پنل داخلی فرسوده شده، ایا رادیاتور جایگزین دارید، چه راهکاری رو مناسب میدونید؟ با تشکر از پاسخ شما

پاسخ دهید

شیرین سفری نسب

کولر گازی سامسونگ پنجرهای خو نه ما روشن میشود ولی بادش خنک نیست

پاسخ دهید

محمد حسن جعفری زاده

سلام و خسته نباشید کولر گازی سامسونگ مدل AS25NAN مشکل کد ورودی دارد لطفا راهنمایی کنید با تشکر

پاسخ دهید