مرکز تخصصی  تعمیرات ماکروویو، ماکروفر و سولاردم

مرکر تخصصی تعمیرات ماکروفر برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. همچنین متخصصین حرفه ای کاراباما تعمیرات انواع مدل های ماکروفر یا ماکروویو را با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن ارائه می دهند.

و یا با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات  می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های ماکروفر ، مناسبترین فرد جهت تعمیر ماکروفر شما می باشند.

متخصصان حرفه ای و باتجربه
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، به عنوان یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد و مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه به عهده میگیرد.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

تعمیر ماکروفر

تعمیر ماکروفر

مایکروفر یا ماکروفر یکی از لوازم مدرن آشپزخانه است که به کمک آن می توان غذاها را به سرعت آماده نمود. مایکروفر پخت غذا را در یک محیط بسته و در شرایطی که دمای یکنواخت در تمامی قسمت ها برقرار باشد، به راحتی و در زمان کوتاه ممکن می سازد. برای پخت غذا مایکروفر از روش های مختلف امواج کوتاه، حرارت المنت، حرارت پخش شده توسط فن و… استفاده می نماید. به همین دلیل مایکروفر را با اسامی دیگری نیز مانند فر ترکیبی می شناسند.

مایکروفر دستگاهی تکنولوژیک بوده و دارای ساختاری پیچیده است که بسیار حساس می باشد. به همین دلیل در صورت خرابی قطعه یا بخشی از آن، عملکرد ماکروفر ممکن است مختل شود و حتی از کار بیوفتد که متعاقبا باید به فکر تعمیر ماکروفر نیز بود.

تعمیر مایکروفر به دلیل پیچیدگی ساختاری و حساسیت قطعات، باید تنها توسط تکنسین های متخصص انجام بگیرد. لذا هر گونه تلاش برای دستکاری و تعمیر آن توسط افراد غیر متخصص و یا تازه وارد، نه تنها به تشدید مشکل و خرابی کلی مایکروفر می انجامد، بلکه می تواند ریسک خطرات دیگری همچون برق گرفتگی را نیز به همراه داشته باشد.

خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر توسط متخصصین حرفه ای و باتجربه تعمیر ماکروفر کاراباما انجام شده و قابلیت رفع هر گونه مشکل پیش آمده برای مایکروفر شما از جمله نچرخیدن سینی مخصوص، گرم نکردن، باز نشدن درب، کار نکردن دکمه ها و صفحه لمسی و غیره را در سریعترین زمان ممکن دارند. آماده کردن یک وعده غذایی برای افراد خانواده به کمک مایکروفر و صرفه جویی در وقت، سهولت و راحتی مطلوبی را به همراه دارد که در صورت خرابی ماکروفر از شما سلب می شود. متخصصین کاراباما با انجام سریع تعمیرات ماکروفر شما مجددا این آسایش را به خانه شما باز می گردانند.

تعمیر ماکروویو

تعمیر ماکروویو ماکروویو یا مایکروویو یکی دیگر از دستگاه های پخت و پز غذاست که بسیار به مایکروفر شباهت دارد. مایکروویو معادل کلمه انگلیسی (microwave) و متشکل از دو کلمه به معانی “کوچک” و “موج” می باشد که به روش پخت غذا در این وسیله اشاره دارد.

مایکروویو به کمک قطعه نوسان ساز امواجی با طول موج کوتاه و فرکانس بسیار بالا تولید می نماید که توسط مواد مختلف جذب، دفع و یا عبور داده می شوند. در برخورد این امواج کوتاه با مواد غذایی، مولکول های آب، چربی و قند جنب و جوش و تحرک بیشتری پیدا نموده و با تولید حرارت داخلی به پخت و آماده شدن غذا می انجامند.

همچنین امروزه، با به کارگیری یک یا چند المنت گرمایی در بالای محفظه مایکروویو، امکانات دیگری از جمله گریل یا کباب کردن را به این دستگاه ها افزوده اند که مایکروویو گریل دار یا گریل فر به این نوع از دستگاه های ترکیبی اطلاق می شود.

خرابی مایکروویو که به دلایل بسیاری ممکن است روی دهد، می تواند جزئی و یا پیچیده باشد به طوری که تعمیرات ماکروویو را الزامی سازد. در این صورت تنها توسط متخصصین حرفه ای و باتجربه به تعمیر ماکروویو خود اقدام کنید. از آنجا که مایکروویو از انرژی الکتریکی بسیاری استفاده می نماید، حتی در مواردی که دستگاه از پریز برق کشیده شده باشد نیز ممکن است در برخی قطعات همچون خازن، جریان الکتریکی وجود داشته و موجب برق گرفتگی شود.

متخصصین حرفه ای و باتجربه کاراباما آماده ارائه هر گونه خدمات تعمیرات مایکروویو از جمله تعمیر یا تعویض مگنترون، فن کانوکشن، خازن و دیودها و یا رفع مشکلات رایج مایکروویو از جمله سر و صدای بلند مایکروویو، گرم نکردن غذا و یا حتی کار نکردن کلی مایکروویو با بالاترین کیفیت ممکن و در سریعترین زمان خواهند بود.

تعمیر سولاردم

تعمیر سولاردم یکی از محبوب ترین دستگاه های پخت و پز خانگی که به کمک ترکیب امواج مایکروویو و المنت نوری امکان پخت غذا را فراهم می کند، سولاردم است. سولاردم درواقع همان مایکروویو است که در بالا و یا پشت محفظه دستگاه، هیتر ذغالی یا المنت های گرمایشی نوری به آن اضافه شده و در پایین یا کف این محفظه از هیتر سرامیکی یا هالوژنی برای ارسال امواج نورانی با گرما و عمق نفوذ بالا استفاده شده است.

سولاردم با قابلیت ترکیب پخت توسط مایکروویو و امواج گرمایی نوری این امکان را مهیا نموده تا در سریعترین زمان ممکن غذاها پخته و آماده شوند. سرعت سه برابری در پخت غذا این مزیت را به سولاردم می دهد تا مواد مغذی موجود در غذا را حفظ نموده و غذایی خوش طعم تر را به شما تحویل دهد.

با وجود تکنولوژی بالای به کار رفته در سولاردم ، این دستگاه های الکتریکی همچنان در خطر خرابی و از کار افتادن، بنابر دلایلی همچون استهلاک و یا استفاده نادرست هستند. از این رو تعمیرات سولاردم که به واسطه خطرات ایمنی و همچنین پیچیدگی ساختاری و ریسک آسیب رسیدن به دستگاه، باید توسط تعمیرکار ماهر سولاردم انجام گیرد، در صورت اجرای اصولی و دقیق می تواند منجر به افزایش عمر مصرفی دستگاه نیز شود.

تعمیرات سولاردم از جمله خدمات مرکز تعمیرات کاراباما بوده که توسط متخصصین باتجربه و حرفه ای این مرکز در سریعترین زمان ممکن ارائه می گردد. رفع هر گونه مشکل احتمالی دستگاه اعم از روشن نشدن المنت های حرارتی، عدم یکنواختی در پخت غذا، از کار افتادن فن سولاردم و یا غیره، با استفاده از خدمات متخصصین نمایندگی تعمیرات سولاردم امکان پذیر بوده و لذت استفاده مجدد از سولاردم سالم را به شما می دهد.

خدمات پس از فروش ماکروفر

خدمات پس از فروش ماکروفر یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات گام بزرگی را در زمینه تعمیر و خدمات پس از فروش ماکروفر بردارد.
با وجود این پشتیبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات ماکروفر  به صورت شبانه روز در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.
در صورتی لوازم خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید.

تعمیر مایکروفر تمامی برندهای معتبر

مهم نیست مایکروفر یا سولاردم خود را از کجا خریده اید! ما تمام برندها و مدل های مختلف را تعمیر می کنیم

تعمیر مایکروفر دوو   تعمیر مایکروفر فیلیپس و تعمیر سولاردم فیلیپس تعمیر مایکروفر گاسونیک و تعمیر سولاردم گاسونیک   تعمیر مایکروفر ال جی و تعمیر سولاردم ال جی تعمیر مایکروفر فلر و تعمیر سولاردم فلر تعمیر مایکروفر بلومبرگ و تعمیر سولاردم بلومبرگ

تعمیر مایکروفر میدیا تعمیر مایکروفر سامسونگ و تعمیر سولاردم سامسونگ تعمیر مایکروفر زیمنس و تعمیر سولاردم زیمنس تعمیر مایکروفر بوش و تعمیر سولاردم بوش تعمیر مایکروفر بکو و تعمیر سولاردم بکو

عیب یابی و مشکلات رایج ماکروفر یا ماکروویو

ماکروویو و ماکروفر نیز همانند سایر دستگاه های برقی امکان خراب شدن و از کار افتادن را دارد. حتی در بسیاری از منازل به دلیل استفاده مکرر از ماکروفر و استهلاک آن احتمال خرابی مایکروویو یا مایکروفر و به وجود آمدن ایراد در آن بیشتر از سایر وسایل آشپزخانه است.

برخی از این مشکلات رایج ماکروفر را می توان ساده تلقی نمود؛ بدین معنا که خود شما نیز ممکن است از پس تعمیر مایکروویو و رفع مشکل آن برآیید. با این حال اکثر مشکلات پیش آمده برای ماکروفر، ایرادات تخصصی و فنی بوده و تعمیر آن به دلیل پیچیدگی ماهیت الکتریکی دستگاه، تنها باید توسط متخصص باتجربه و حرفه ای نمایندگی تعمیرات ماکروفر انجام شود.

برخی از مشکلات متداولی که در مدل های مختلف ماکروویوهای ممکن است روی دهد عبارتند از:

ماکروفر غذا را گرم نمی کند:
اگر مایکروفر شما روشن شده اما غذا را گرم نمی کند و همچنین صدای وز وز از دستگاه شنیده می شود، مشکل می تواند از مگنترون، خازن و یا دیود باشد. تعویض این قطعات و یا تعمیر آنان توسط تعمیرکار ماهر ماکروفر مشکل دستگاه را حل خواهد کرد.

درب ماکروفر باز نمی شود:
باز نشدن درب ماکروفر می تواند از ایراد چندین ناحیه مختلف درب باشد. قسمت های مختلف را چون زبانه درب، قفل درب، لولاها و کلید باز و بسته کردن درب در صورت وجود، برای وجود هرگونه عیب و ایراد بررسی کنید. تعمیرکار ماکروفر در این زمینه می تواند کمک بزرگی به شما بنماید.

چراغ ماکروفر کار نمی کند:
کار نکردن چراغ مایکروفر می تواند به دلیل سوخته شدن چراغ، ایراد در سیم کشی یا خرابی سرپیچ باشد. همچنین در برخی موارد ایراد در برد کنترلی دستگاه نیز می تواند به خاموش شدن و از کار افتادن چراغ منجر شود. پیش از اقدام برای تعویض یا تعمیر برد، ابتدا چراغ را تعویض نمایید و سپس سیم ها و سرپیچ را بررسی کنید.

ماکروفر جرقه می زند:
در صورتی که در حین کار مایکروفر متوجه وجود جرقه شده اید، ممکن است به خاطر ظروف نامناسب آلومینیومی یا فومی باشد. حالت دیگر این است که رنگ و پوشش داخلی مایکروفر از بین رفته و فلز بیرون افتاده باشد که سبب جرقه زدن ماکروفر می شود.
علاوه بر اینها جرقه زدن درون ماکروفر یا مایکروویو می تواند به دلیل اتصال کوتاه دیود و یا از کار افتادن پروانه نیز باشد. رفع مشکل جرقه زدن ماکروفر یکی از تعمیرات تخصصی است که باید توسط تعمیرکار ماهر و باتجربه انجام شود، بنابراین به هیچ وجه شخصا برای انجام اینکار اقدام نکنید.

ماکروفر کار نمی کند:
در صورتی که ماکروفر یا ماکروویو به برق متصل بوده و درب آن به درستی بسته شده باشد اما کار نکند، احتمالا به دلیل ایراد در فیوز کار نمی کند. اگر به دلیل نوسان در جریان برق، مقدار زیادی از جریان به فیوز وارد شود و یا هنگام بستن درب مایکروفر آن را محکم بسته باشید، ممکن است فیوز پریده باشد. در صورتی که تعویض فیوز مشکل را رفع نکرد ممکن است قفل درب ایراد داشته باشد.

دکمه ها و صفحه لمسی ماکروفر کار نمی کند:
دکمه ها و یا صفحه لمسی مایکروفر یا مایکروویومی تواند به دلایلی چون ضربه، نفوذ آب و یا مشکلات الکتریکی و غیره از کار افتاده و یا درست کار نکنند. این اتفاق می تواند در انتخاب گزینه ها و تنظیماتی که برای آماده سازی غذا لازم دارید شما را دچار مشکل نماید، اما تعویض و یا تعمیر دکمه ها و صفحه لمسی ماکروفر از جمله خدماتی است که توسط متخصصین نمایندگی تعمیرات ماکروویو به راحتی قابل انجام است و جای نگرانی نیست.

سینی مخصوص ماکروفر نمی چرخد:
اگر سینی یا ظرف داخل ماکروفر یا ماکروویو شما نمی چرخد، ابتدا بررسی کنید که سینی به درستی بر روی پایه ها و مکانیزم چرخش قرار گرفته است یا خیر. سینی مایکروفر توسط موتور و پایه های گردان چرخیده می شود. در صورت نچرخیدن سینی ممکن است موتور دچار ایراد شده باشد که توسط متخصص ماهر به سادگی قابل رفع خواهد بود.

ماکروفر سر و صدای عجیب و بلندی دارد:
سر و صدای مایکروفر می تواند به بسیاری از قطعات آن مربوط شود. بررسی موتور درایو، سینی داخل ماکروفر، موتور فن و خود فن، مگنترون، فن خنک کننده، پایه های گردان و… برای یافتن محل دقیق صدا و قطعه مربوطه توسط تعمیرکار لازم است.

دقت داشته باشید اگر به هر دلیل کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از دستگاه مشاهده می کنید باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید. 

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک ماکروفر شما اشکال اساسی پیدا کند! هم اکنون درخواست تعمیر ماکروفر خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با نمایندگی تعمیرات مایکروفر تماس بگیرید. ما با کمک متخصصین با تجربه خود همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

خلاصه خدمات
تعمیر  مایکروفر و سولاردم
Rate :
4.5 based on 13 votes
نوع سرویس
تعمیر مایکروفر و سولاردم
ارائه دهنده خدمات
کاراباما,
Ebn-e-Yamin St,N sohrevardi ave,Tehran-19166,
Telephone No.02154584
استان
تهران، کرج
توضیحات
در صورتی که به متخصص حرفه ای و با تجربه برای تعمیر مایکروفر و تعمیر سولاردم نیاز دارید ما میتوانیم در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را حل کنیم.