مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی

جهت دریافت خدمات نصب و تعمیرات جاروبرقی، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار
برند دستگاه

برند دستگاه خود را انتخاب کنید

ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

سرویس و تعمیرات جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی فرایندی حساس و نیازمند تخصص است. در ساخت این دستگاه‌ها، قطعات ریز و درشت بسیاری به‌کار رفته‌اند و در صورت اختلال در عملکرد هر قطعه یا آسیب دیدن بخشی از آن، کارکرد جاروبرقی با مشکل مواجه خواهد شد. تعمیر جاروبرقی باتوجه به مشکل ایجاد شده، نیازمند اقدامات و قطعات مختلفی است. مجموعه‌ کاراباما با بیش از ۱۱۰۰ تعمیرکار لوازم خانگی، امکان تهیه تمامی قطعات یدکی (حتی موارد کمیاب) و گارانتی تعمیرات می‌تواند تمامی نیازهای شما را تامین نماید.

یافتن مشکلات دستگاه و تخمین هزینه‌های تعمیر، تنها پس از عیب یابی جاروبرقی ممکن می‌شود چراکه همیشه احتمال بروز شرایطی متفاوت وجود دارد. همچنین ممکن است برخی مواقع تعمیر جاروبرقی به دلیل طول عمر بالای دستگاه، گستردگی مشکلات و هزینه‌ زیاد توصیه نشود. کارشناسان کاراباما هنگام مراجعه تمامی این موارد را بررسی می‌کنند و برای یافتن مناسب‌ترین راه‌کارها کنار شما هستند.

تعمیر جاروبرقی در محل و منزل شما

به دنبال مرکز تعمیرات لوازم خانگی در محل هستید؟! مجموعه‌ کاراباما با شبکه‌ای گسترده از تعمیرکاران، چندین تعمیرگاه مجهز و نمایندگی در استان‌های تهران، اصفهان، البرز و گیلان در خدمت شماست. متخصصین کاراباما در سراسر شهرهای استان‌های مذکور فعالیت دارند. پس در هر منطقه‌ای که باشید، می‌توانید از تعمیرکارهای ما برای تعمیر جاروبرقی در منزل کمک بگیرید.

کارشناسان ما تمامی ابزارهای قابل حمل را در اختیار دارند و تلاش می‌کنند تمامی مشکلات جاروبرقی را در همان لحظه برطرف کنند. بدین ترتیب می‌توان در وقت،‌ انرژی و هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد. البته درنظر داشته باشید که برخی مواقع تعمیر قطعات جاروبرقی به تجهیزات صنعتی یا زمان بسیار زیادی نیاز دارد. در این شرایط متخصصین قطعه‌ معیوب را جدا کرده و به تعمیرگاه تخصصی کاراباما منتقل می‌نمایند. اگرچه بازهم مراحل عیب یابی و بررسی نهایی پس از تعمیر جاروبرقی در منزل انجام می‌شوند.

تعمیرات جاروبرقی با گارانتی

تمامی خدمات مجموعه‌ کاراباما از جمله تعمیرات جاروبرقی با گارانتی ۱۸۰ روزه انجام می‌شوند. چراکه این مرکز هنگام استخدام تعمیرکار و سرویسکار حساسیت بسیاری به خرج داده است. کارشناسان کاراباما به‌طور میانگین ۱۱ سال در این حوزه فعالیت داشته‌اند و درحال حاضر نیز مسیر یادگیری برای آنها تمام نشده است چرا که با پیگیری آخرین تغییرات تکنولوژی، دانش خود را توسعه می‌دهند.

با این حال، حتی ماهرترین افراد هم ممکن است اشتباه کنند. در چنین شرایطی، مجموعه‌ کاراباما مسئولیت خدمات ارائه شده برعهده می‌گیرد و با اعزام کارشناسی دیگر، مشکل ایجاد شده را بدون هزینه تعمیر می‌کند.

تعمیر جاروبرقی

تعمیرات جاروبرقی با قطعات اورجینال

برای تعمیر جاروبرقی باید از قطعات اصل استفاده شود. چراکه اگر از قطعات ارزان‌قیمت و بی کیفیت استفاده شود، احتمال بروز دوباره‌ مشکل در بازه زمانی کوتاه‌تری وجود دارد. از این رو توصیه می‌شود که تهیه قطعات را به مرکز کاراباما بسپارید تا تعمیرات جاروبرقی با قطعات اورجینال و ضمانت‌نامه صورت بگیرد.

مجموعه‌ کاراباما با شناخت کافی از بازار و روابط گسترده‌ای که دارد، می‌تواند تهیه تمامی قطعات جاروبرقی (حتی موارد کمیاب) را برعهده بگیرد و آنها را در زمان کوتاهی در اختیار کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی قرار دهد. بدین ترتیب مشکلات به سرعت برطرف می‌شوند و می‌توانید از کارکرد بی‌عیب ‌و نقص دستگاه خود لذت ببرید.

مراحل تعمیرات جاروبرقی در کاراباما

برای تعمیر جاروبرقی در کاراباما ۴ مرحله‌ کلی طی می‌شوند که عبارتند از:

۱. ثبت درخواست

چنانچه درخواست خود را از طریق فرم آنلاین ثبت کرده باشید، کارشناسان ما برای هماهنگی‌های لازم با شما تماس می‌گیرند.

۲. مراجعه کارشناس

کارشناسان کاراباما مدتی پیش از مراجعه با شما تماس می‌گیرند و در صورت تایید، در زمان مقرر شده در محل حاضر می‌شوند. تعمیرکار در این مرحله اقدامات مختلفی مانند عیب یابی و تخمین هزینه را انجام می‌دهد و در صورت رضایت مشتری، خدمات مورد ظر ارائه می‌شود.

۳. تعمیرات جاروبرقی

متخصصین کاراباما سعی دارند تعمیرات جاروبرقی را در منزل به اتمام برسانند. اما اگر تعمیرات جاروبرقی به زمان زیاد یا تجهیزات سنگینی نیاز داشته باشد، قطعه‌ معیوب جدا شده و به تعمیرگاه کاراباما منتقل می‌شود.

۴. بررسی نهایی

پس از اینکه متخصصین تعمیر و بررسی قطعه را به اتمام رساندند، دستگاه را دوباره راه اندازی می‌کنند. سپس بار دیگر به بررسی دستگاه می‌پردازند و در صورتی که تمامی مشکلات برطرف شده باشند، گارانتی خدمات در سیستم کاراباما ثبت می‌شود.

آیا کاراباما قطعات جاروبرقی را تعمیر می کند؟

تعمیر قطعات جاروبرقی اولویت اصلی تکنسین‌های کاراباما است. چراکه این کار باعث صرفه جویی در هزینه‌ها، بهره‌برداری کمتر از منابع طبیعی، کمک به حفظ محیط زیست و… می‌شود. همچنین مجموعه‌ کاراباما تمامی ابزارهای لازم را فراهم نموده و مدرن‌ترین تجهیزات برای تعمیر لوازم خانگی را در تعمیرگاه‌های خود جای داده است. بدین ترتیب شانس تعمیر قطعات تا حد زیادی افزایش می‌یابد.

با این حال، اگر قطعه‌ای عمر مفیدش را تمام کرده باشد یا هزینه‌ تعمیرات نزدیک به قیمت قطعه‌ تازه باشد، متخصصین تعویض قطعه را توصیه می‌کنند. شما می‌توانید قطعات جاروبرقی را خودتان تهیه کنید اما در صورت واگذاری این اقدام به کاراباما، از خدماتی مانند گارانتی و پشتیبانی نیز بهره‌مند خواهید شد.

سرویس جاروبرقی

با سرویس جاروبرقی در دوره‌های منظم می‌توانید از ایجاد مشکلات اساسی و پرهزینه پیشگیری نمایید. همچنین این اقدام نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات را کاهش می‌دهد. البته اگر از سرویسکار باتجربه و ماهر کمک نگیرید، هیچکدام از این اهداف عملی نمی‌شوند. سرویس جاروبرقی به دقت فراوانی نیاز دارد و اگر ایرادها (به دلیل کمبود دانش یا عدم توجه) از چشم پنهان بمانند، در آینده‌ای نزدیک قطعات معیوب به کلی خراب خواهند شد.

کاراباما با یافتن پرتجربه‌ترین سرویسکارهای جاروبرقی، آماده‌ ارائه خدماتی باکیفیت است. متخصصین ما هنگام سرویس دستگاه دقت زیادی به خرج می‌دهند و تمامی مشکلات دستگاه را برطرف می‌کنند. اگر هم از کار متخصصین رضایت نداشته باشید، واحد پشتیبانی برای کسب رضایت شما حضور دارند.

تعمیرات جاروبرقی در کاراباما

تعمیر جاروبرقی بوش

برندهای آلمانی لوازم الکتریکی و الکترونیکی اغلب دارای کیفیت بالایی هستند. این مسئله در مورد برند بوش نیز صدق می‌کند. به همین دلیل زمانی که با کوچک‌ترین خرابی مواجه می‌شوید باید بهترین راه تعمیر را انتخاب کنید. هنگامی که دستگاه شما بدون دلیل خاموش می‌شود، می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد. که رایج‌ترین آنها عبارتند از:
• انسداد در گردش هوا
• گرمای بیش از حد مرتبط با رسوب
• باتری معیوب
• خرابی یک قطعه الکتریکی یا مکانیکی

اما بعد از خرابی جاروبرقی بوش چه اقدامی انجام دهیم؟ مجموعه‌ کاراباما سال‌های زیادی به تعمیر لوازم خانگی این برند پرداخته و هم‌اکنون آماده‌ ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی بوش در منزل است. متخصصین ما مهارت کافی و تجهیزات مورد نیاز را در اختیار دارند. همچنین تعمیرات جاروبرقی بوش را با استفاده از قطعات اورجینال و باکیفیت انجام می‌دهند.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی‌های سامسونگ از محصولات پرطرفدار در آسیا و اروپا هستند. اما خرابی آنها مسئله قابل توجهی است. معمولا ایرادات جزئی باعث از کار افتادن دستگاه نمی‌شوند. جاروبرقی به کار خود ادامه می‌دهد، اما مکش دستگاه کاهش یافته و مصرف برق افزایش می‌یابد. بر این اساس، کیفیت کارکرد جاروبرقی کم می‌شود. اما مهم‌تر از همه، ریسک نقص‌های جدی‌تر افزایش می‌یابد. بنابراین، نباید ایرادات جزئی را نادیده گرفت.

اگر دنبال نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ هستید مجموعه‌ کاراباما با تکیه بر سال‌ها تجربه در زمینه‌ خدمات پس از فروش، آماده‌ انجام تعمیرات جاروبرقی سامسونگ است. این مرکز با بهره‌گیری از قطعات اصل، تجهیزات مدرن و دانش فنی ماهرترین کارشناسان خدمات خود را ارائه می‌دهد.

تعمیر جاروبرقی ال جی

جاروبرقی Lg شما مانند گذشته کار نمی‌کند؟ آیا قدرت مکش خود را از دست داده یا به طور ناگهانی از کار افتاده است؟ اگر با چنین مشکلاتی مواجه شده اید، توصیه می‌شود که در اسرع وقت از یک مرکز مجاز کمک بگیرید.

برای تعمیر جاروبرقی ال جی می‌توانید از متخصصین کاراباما کمک بگیرید. کارشناسان ما همواره پیگیر آموزش‌ها و آخرین تغییرات دنیای تکنولوژی هستند و می‌توانند تعمیرات جاروبرقی ال جی را در زمان کوتاهی انجام دهند. تنها کافی‌ست از طریق پلتفرم کاراباما درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان به منزل شما مراجعه کنند.

مراحل انجام کار
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات جاروبرقی را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب و تعمیرات جاروبرقی را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

 

سوالات متداول

هزینه مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.