نصب، سرویس و تعمیر ظرفشویی سامسونگ توسط مرکز تخصصی ظرفشویی سامسونگ

مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات ظرفشویی سامسونگ که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به نصب، تعمیرات و سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ اشاره کرد.

و یا با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات  می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های ماشین ظرفشویی سامسونگ، مناسبترین فرد جهت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما می باشند.

متخصصان حرفه ای و باتجربه
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، به عنوان یک مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد و مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با ۶ ماه گارانتی به عهده میگیرد.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگقطعا وجود ماشین ظرفشویی سامسونگ برای کمک به کمتر شدن حجم کارهای خانه و ایجاد آسایش و فراغت از کار وقت گیر و کلافه کننده شستن ظروف، بسیار مفید و کارآمد است. اما بنابر دلایل مختلف از جمله فرسودگی و استهلاک ناشی از کارکرد متداوم ظرفشویی و یا استفاده های نابجا و مراقبت نکردن از دستگاه، امکان بروز مشکلات مختلف و خرابی و از کار افتادن ظرفشویی سامسونگ نیز وجود دارد.

ممکن است ماشین ظرفشویی سامسونگ شما با مشکلاتی از جمله تخلیه نکردن آب در پایان هر سیکل شستشو مواجه بوده و یا مشکلات دیگری چون آبگیری بیش از حد، سرریز کردن و نشت آب، سر و صدا و لرزش زیاد و غیره داشته باشد و یا مدت زمان شستشوی ظروف بسیار طولانی شده باشد و حتی به خوبی ظروف شسته نشده و هنوز بر روی آنها لکه های چربی و مواد غذایی باقی مانده باشند. در هر صورت، به کمک متخصصین تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در کاراباما، ماشین ظرفشویی خود را در سریعترین زمان ممکن سالم تحویل خواهید گرفت.

تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در کاراباما با میانگین ۱۱ سال تجربه بهترین گزینه برای تعمیرات ظرفشویی سامسونگ شما هستند و با ارائه انواع خدمات ظرفشویی سامسونگ، جهت رفع هرگونه مشکل دستگاه شما آماده بوده و انجام تعمیر تمامی قطعات معیوب ماشین ظرفشویی تان را برعهده می گیرند تا در قبال تعویض این قطعات هزینه کمتری را برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود بپردازید. همین حالا درخواست تعمیر ظرفشویی سامسونگ خود را ثبت کنید و از ۱۰% تخفیف بهرمند شوید!

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ

خدمات تعمیرات سامسونگ (SAMSUNG) یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی سامسونگ است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها مرکز تخصصی تعمیرات سامسونگ گام بزرگی را در زمینه تعمیر ، سرویس و خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ بردارد.
با وجود این پشتیبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی سامسونگ تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات ماشین ظرفشویی سامسونگ به صورت شبانه روز در مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.
در صورتی لوازم خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید.

سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ

سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگبی گمان رسیدگی به وسایل پرکاربرد چون لوازم آشپزخانه، می تواند به افزایش عمر مفید آنها کمک نموده و موجب رفع ایرادات کوچک آنها نیز پیش از آنکه تبدیل به مشکلات جدی تری شوند، بیانجامد. یکی از این لوازم پراستفاده و کاربردی در هر خانه ای بدون شک ماشین ظرفشویی است. سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ به صورت دوره ای به کمک تکنسین های متخصص، می تواند به بهبود عملکرد دستگاه و اطمینان از کارکرد بهینه آن در شرایط عالی کمک کند و طبیعتا به عمر مفید ظرفشویی سامسونگ شما می افزاید.

متخصصین تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در کاراباما، برای انجام سرویس جدیدترین مدل های ماشین های ظرفشویی سامسونگ از آموزش های لازم برخوردار بوده و با بررسی موارد متعدد از جمله چک کردن سلامت پمپ تخلیه، شیر برقی، لوله های ظرفشویی، اسپری آبپاش، پنل کنترلی و لاستیک دور درب، از صحت کارکرد اجزای مختلف ماشین ظرفشویی شما اطمینان کسب نموده و با رفع هرگونه ایرادات جزئی از مشکلات آتی دستگاه جلوگیری به عمل می نمایند.

نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ

نصب ماشین ظرفشویی سامسونگراه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ تنها اتصال لوله های آب و فاضلاب به دستگاه نیست. درواقع نصب صحیح و اصولی ماشین ظرفشویی سامسونگ از مواردیست که می تواند در آینده از برخی از مشکلات متداولی که دامن گیر بسیاری از ماشین های ظرفشویی هستند، جلوگیری نماید. این مشکلات را می توان شامل لرزش و سر و صدای بیش از اندازه دستگاه، آبریزش و نشت آب از قسمت های مختلف ظرفشویی و غیره دانست.

متخصصین سرویس و نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در کاراباما با داشتن سال ها تجربه در خصوص نصب ظرفشویی سامسونگ، در سریعترین زمان و به صحیح ترین شیوه ممکن، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ شما را انجام می دهند. علاوه بر اتصال دستگاه به خروجی فاضلاب و شیر ورودی آب، اقدامات دیگری چون جانمایی دستگاه در بهترین محل ممکن در آشپزخانه، تراز نمودن ظرفشویی و یا تغییر و دستکاری در کابینت ها، کاشی کاری، لوله کشی و یا سیم کشی برق آشپزخانه، در صورتی که به نظر متخصص لازم باشد، از جمله خدماتی است که توسط متخصصین مجرب کاراباما ارائه می شود.

عیب یابی و مشکلات رایج ماشین ظرفشویی سامسونگ

اطمینان از سالم بودن و کارکرد بی عیب و نقص ماشین ظرفشویی سامسونگ بسیار مهم و حیاتی است. با این حال اگر مشکلی در سیستم ظرفشویی شما وجود داشته باشد، یا ایراداتی جزئی در هنگام کارکرد ظرفشویی تان به چشم میخورد، نگران عیب یابی و رفع مشکل ظرفشویی خود نباشید. متخصصان مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در کاراباما، آماده خدمت رسانی به شما هستند چراکه متخصصین حرفه ای کاراباما بهترین افراد برای سرویس یا تعمیر ظرفشویی سامسونگ شما هستند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی سامسونگ از چندین جهت بسیار مهم است. روند عیب یابی صحیح دستگاه، پیش از هر چیز به مشکلات و ایرادات ظرفشویی تان پایان می دهد. علاوه بر این، در صورتی که ایرادات جزئی سیستم ظرفشویی خود را شناسایی و عیب یابی نمایید، می توانید از رخ دادن اشکالات بزرگتر و جدی تر دستگاه جلوگیری کنید تا نیازی به صرف هزینه زیاد برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ نباشد. بیشترین مشکلات تعمیراتی که مشتریان برای رفع آن با تعمیرگاه ماشین ظرفشویی سامسونگ شهرتان تماس برقرار کرده اند موارد زیر می باشد.

مشکلات متداول ماشین ظرفشویی سامسونگ

در صورتی که با موارد زیر روبه رو شده اید، ممکن است ماشین ظرفشوی سامسونگ شما به تعمیر نیاز داشته باشد.

ظروف شیشه ای کدر

کدر شدن ظروف شیشه ای می تواند به دلیل اشتباه شما در استفاده از ظرفشویی باشد (بطور مثال آبکشی نه چندان خوب قبل از بارگذاری ظروف) و یا بدلیل سختی بیش از اندازه آب ممکن است این مشکل روی دهد. در این حالت لازم است از نرم کننده های آب استفاده شود.

ظرف ها در انتهای سیکل شست و شو کاملا تمیز نمی شوند

ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را بدون مواد شوینده روشن کنید تا مطمئن شوید که مشکل از استفاده بیش از حد از مواد شوینده نیست. مطمئن شوید مایع ظرفشویی درون مخزن آن وجود دارد. مخزن مواد شوینده را تمیز کنید تا توزیع مواد شوینده به درستی انجام شود. همچنین زمانی که ظروف به اندازه کافی تمیز نشده اند، ممکن است این مشکل به دلیل مسدود شدن بازوهای آب پاش، ایراد در سیستم پمپ یا پروانه شست و شو و یا المنت حرارتی باشد. نگران نباشید! تعمیرکاران باجربه ما می توانند این مشکل را سریعا برای شما رفع نمایند.

ماشین ظرفشویی روشن نمی شود

اگر مشکل از فیوز نبود پریز برق را بررسی کنید، برای بررسی پریز برق می توانید یک وسیله برقی دیگر را به آن وصل کنید تا از برق رسانی پریز مطمئن شوید. اطمینان حاصل کنید که شیر آب وصل شده به ماشین ظرفشویی باز است. درب ماشین ظرفشویی سامسونگ را باز کرده و محکم ببندید تا از درست بسته شدن آن مطمئن شوید. مطمئن شوید که سیم برق به پریز برق متصل باشد. بررسی کنید که برق وارد ماشین ظرفشویی می شود. اگر چراغ صفحه نمایش ماشین ظرفشویی سامسونگ روشن نمی شود فیوز را چک کنید.

ظرفشویی صدای وز وز می دهد و سپس خاموش می شود

در صورتی که از ماشین ظرفشویی تان صدای وز وز می شنوید و سپس متوجه خاموش شدن آن می شوید، معمولا بدلیل متوقف شدن و قفل شدن موتور دستگاه است. در این صورت موتور باید تعویض شود. تعمیرکاران ظرفشویی سامسونگ ما می توانند در تشخیص اینکه مشکل از موتور بوده یا خیر، به شما کمک نمایند و در صورت لزوم تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را انجام دهند.

سیکل های شست و شو بسیار طولانی می شوند

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما برای شستن ظروف زمان بسیاری صرف می نماید، ممکن است ایراد در فرآیند تکمیل سیکل باشد. این امر بدلیل معیوب بودن ترموستات و یا ایراد تایمر دستگاه است که به درستی عمل نمی کند.

ماشین ظرفشویی از آب پر نمی شود

دلایل رایجی که می تواند به عدم آبگیری مناسب ماشین ظرفشویی سامسونگ مربوط باشد عبارتند از: سلنوید ورودی آب معیوب، شیر خراب شده، ایراد در سوئیچ شناور سرریز و یا تایمر معیوب. تعمیرکاران ظرفشویی سامسونگ ما می توانند این موارد را باظرافت کامل بررسی کرده و پس از تشخیص علت اصلی مشکل، به تعمیر ظرفشویی شما بپردازند!

عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی سامسونگ 

ممکن است مجرای تخلیه آب گرفته شده باشد، سلنوید تخلیه از بین رفته باشد و یا پمپ تخلیه ایراد پیدا کرده باشد. تمامی این موارد می توانند در رابطه با عدم خروج صحیح آب از دستگاه صادق باشند.

ماشین ظرفشویی آبریزش دارد و یا چکه می کند

استفاده بیش از حد از ماده شوینده و یا نوع نامناسب آن می تواند یکی از دلایل نشتی ماشین ظرفشویی سامسونگ باشد. ماشین ظرفشویی سامسونگ را بدون مواد شوینده روشن کنید تا مطمئن شوید که مشکل از استفاده بیش از حد از مواد شوینده نیست. شلنگ وصل شده به ماشین ظرفشویی را بررسی کنید که نشتی نداشته باشد. همچنین لاستیک های اطراف درب دستگاه که ممکن است در اثر گذر زمان ساییده و از بین رفته باشند نیز می توانند علت آبریزش ماشین ظرفشویی سامسونگ باشند. درب ماشین ظرفشویی سامسونگ را باز کرده و محکم ببندید تا از بسته شدن صحیح آن اطمینان حاصل کنید. تراز بودن ماشین ظرفشویی با سطح زمین را بررسی کنید. نوار آب بند موتور، خرابی بازوهای آب پاش و یا مشکل در موتور و پمپ تخلیه نیز می توانند از دیگر دلایل این مشکل باشند.

درب ماشین ظرفشویی سامسونگ بسته نمی شود

درب ماشین ظرفشویی سامسونگ را باز کرده و محکم ببندید تا از بسته شدن صحیح آن اطمینان حاصل کنید. تراز بودن ماشین ظرفشویی با سطح زمین را بررسی کنید. قابلمه و دسته های آن و همچنین هر ظرفی که ممکن است باعث جلوگیری از بسته شدن ماشین ظرفشویی شده باشد را بررسی کنید. لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی را تمیز کنید.

با تعیین وقت قبلی از طریق تماس با ما و یا ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ خود از طریق فرم های آنلاین، می توانید از تجربه بیش از۱۱ ساله تعمیرکاران و متخصصان ما در زمینه تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ بهره مند شوید. عیب یابی و رفع مشکلات ماشین ظرفشویی سامسونگ شما و اطمینان از کارکرد دستگاه در بهترین حالت بهینه آن تخصص تکنسین های ماست!

دقت داشته باشید اگر به هر دلیل کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از دستگاه مشاهده می کنید باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید. 

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک ماشین ظرفشویی شما اشکال اساسی پیدا کند! هم اکنون درخواست تعمیر ظرفشویی سامسونگ خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید. ما با کمک متخصصین با تجربه خود همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

تعداد کل نظرات: 9

 • Avatar
  زمانی

  سلام
  ظرفشویی من توی ماه گذشته دو بار ابریزش داشته من کازرون زندگی می کنم میخواستم بدونم شما شهرستان هم نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ دارید؟ من ظرفشوییم رو یک سال و نیم پیش خریدم

  • Avatar
   کارشناس 4: جعفری

   سلام دوست گرامی
   شما می توانید به دفترچه ظرفشویی خود مراجعه نمایید و در صورتی که گارانتی دستگاه شما به پایان نرسیده بود با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در شهرستان خود تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح نمایید.

  • Avatar
   کارشناس 4: جعفری

   سلام دوست گرامی
   شما می توانید برای کسب اطلاع از نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شهر خود، با مراجعه به دفترچه راهنمای دستگاه خود با شماره تلفن نمایندگی ظرفشویی سامسونگ، درخواست خود را مطرح کنید.

 • Avatar
  مریم احمدی

  سلام خسته نباشید
  ظرفشویی من مدل D154 وقتی روی ۸۳ دقیقه میزارم بعد از شست‌وشو و آب گیری بعد از ۷۰ دقیقه ارور E4 میده و کار نمیکنه ولی وقتی روی ۳۴ دقیقه میزارم فقط شست‌وشو تمام میشه و دیگه ارور نمیده ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Avatar
   مسعود

   مشکل در تامین آب گرم میباشد هیت پمپ خراب است.

 • Avatar
  رحمتیان

  خسته نباشین
  می خواستم بدونم که آیا گارانتی نمایندگی ظرفشویی سامسونگ شامل سوختن قطعات هم میشه؟ ظاهرا پمپ تخلیه ظرفشویی ما سوخته یک سال هم بیشتر نیست که دستگاه رو خریدیم. با تشکر

  • Avatar
   کارشناس 4: جعفری

   سلام دوست گرامی
   بهترین پیشنهاد ما به شما این است که با مراجعه به دفترچه راهنمای دستگاه خود و یافتن سریال دستگاه با شماره تلفن نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در شهر محل سکونت خود تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

 • Avatar
  قیاسی

  سلام اگر برای نصب ظرفشویی نتونم از خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ استفاده کنم، آیا دستگاه از گارانتی خارج میشه؟ من در شهرستان کوچیک مود در خراسان جنوبی زندگی می کنم و هیچ اطلاعی ندارم که اینجا نمایندگی ظرفشویی سامسونگ هست یا نه.
  لطفا راهنماییم کنید.

  • Avatar
   کارشناس 4: جعفری

   سلام دوست گرامی بله در صورتی که نمایندگی ظرفشویی سامسونگ دستگاه را نصب نکند از گارانتی خارج می شود. شما می توانید با شماره تلفن داخل دفترچه راهنمای دستگاه خود تماس بگیرید و سوالات خود را از ان ها بپرسید.

یک دیدگاه بنویس!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *