تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

هنگام بروز خرابی ماشین لباسشویی مراجعه به مراکز معتبر دارای تکنسین‌های آموزش دیده و ماهر اهمیت زیادی دارد.. مرکز تخصصی کاراباما یکی از مراکز معتبر در زمینه نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات است که در زمان کم و با کیفیت بالا خدمات خود را ارائه می‌کند. کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین یا از طریق تماس تلفنی ثبت کنید.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی زیرووات

انتخاب برند زیرووات برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که زیرووات از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب تکنسین خدمات سرویس و تعمیرات لباسشویی زیرووات می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی زیرووات در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.

سرویس لباسشویی زیرووات به صورت دوره ای اهمیت زیادی دارد

برای افزایش عمر ماشین لباسشویی اقدامات زیادی می‌توان انجام داد که یکی از مهم‌ترینِ آنها انجام سرویس‌های دوره‌ای منظم به صورت 6 ماهه یا یک ساله است. شستشوی فیلتر صافی، تمیز کردن لاستیک دور درب دستگاه، جرم‌گیری، شستشوی پمپ تخلیه و فیلتر و غیره از جمله اقدامات مربوط به سرویس دوره‌ای لباسشویی هستند که در بالا بردن عمر مفید دستگاه نقش مؤثر ایفا می‌کنند.

مرکز تخصصی کاراباما به لطف حضور کارشناسان و متخصصان مجرب و آموزش دیده خود که به صورت سالانه جدیدترین روش‌های سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی را به صورت علمی و عملی آموزش دیده‌اند، کلیه خدمات مربوط به سرویس ماشین لباسشویی زیرووات را به متقاضیان در سریع‌تریم زمان و بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

نصب لباسشویی زیرووات توسط تکنسین‌های آموزش دیده

ماشین‌های لباسشویی برند زیرووات یکی از با کیفیت‌ترین و بهترین محصولات در بازار هستند که افراد زیادی برای خرید یکی از مدل‌های آن اقدام می‌کنند. یکی از اقداماتی که بعد از خرید ماشین لباسشویی باید انجام شود، نصب و راه‌اندازی دستگاه و انجام تست‌های اولیه آن توسط افراد کارشناس و آشنا به امور نصب است.

خدمات نصب و راه‌اندازی یکی از خدماتی است که توسط مرکز کاراباما به متقاضیان و دارندگان ماشین لباسشویی زیرووات ارائه می‌شود. خدماتی که توسط کارشناسان و متخصصان این مجموعه ارائه می‌شود کاملا مطابق با اصول استاندارد است.

مشکلات متداول لباسشویی زیرووات

روشن نشدن دستگاه، باز نشدن درب دستگاه، نشتی آب، عدم چرخش درام دستگاه، سر و صدای زیاد به همراه لرزش و تکان‌های شدید در حین انجام کار، متوقف شدن دستگاه در اواسط سیکل شستشو، آب‌گیری کردن بعد از خاموش شدن دستگاه، تخلیه نشدن آب و پر شدن آب در دستگاه و سپس تخلیه، عمل نکردن دکمه‌های دستگاه و غیره از جمله مشکلاتی هستند که ممکن است پس از مدتی استفاده از ماشین لباسشویی زیرووات رخ بدهند. اغلب این مشکلات با انجام یک سری اقدامات و تعمیر برطرف شده و دستگاه مجدد آماده کار می‌شود.

کارشناسان و متخصصان مرکز تخصصی کاراباما می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن در صورت بروز هر یک از این مشکلات در محل حاضر شده و خدمات تخصصی لازم جهت رفع مشکل و ایراد فنی را با بالاترین میزان کیفیت به متقاضیان ارائه نمایند.

تعمیر قطعات لباسشویی زیرووات از مهم‌ترین اولویت‌های کاراباما

آسیب دیدگی قطعات ماشین لباسشویی یکی از دلایل اصلی خراب شدن و بروز ایراد فنی در دستگاه است. در صورتی که یکی از قطعات ماشین لباسشویی آسیب ببیند یا می‌توان آن را تعمیر کرده و مجدد برای راه‌اندازی دستگاه استفاده کرد یا قابل تعمیر نبوده و نیاز است که قطعه مورد نظر تعویض شود تا دستگاه قادر به ادامه کار باشد. معمولا تعمیر قطعه در صورت امکان روش بهتری است زیرا در صورت عدم دسترسی به قطعه در بازار، دستگاه بلا استفاده باقی نمی‌ماند.

در مرکز تخصصی کاراباما در صورت آسیب دیدگی قطعات، اولویت با تعمیر قطعه است تا به این طریق هزینه‌ای که بابت تعمیر لباسشویی به مشتری تحمیل می‌شود کاهش پیدا کند. کارشناسان این مرکز پس از عیب‌یابی دقیق و تعیین مشکل لباسشویی زیرووات و شناسایی قطعه معیوب در صورت امکان اقدام به تعمیر آن کرده و اگر امکان تعمیر وجود نداشته باشد نسبت به تعویض قطعه مربوطه با قطعه از نوع اصلی و اورجینال اقدام می‌کنند. تسمه‌ها، لاستیک دور درب، دمپر، سوئیچ فشاری، پمپ تخلیه، شناور و سوئیچ آن، قفل درب، تایمر، برد الکترونیکی و غیره از جمله قطعاتی هستند که توسط متخصصین کاراباما تعویض می‌شوند.

تعمیر لباسشویی زیرووات در محل  و منزل

صدها نوع تعمیرات تخصصی برای ماشین لباسشویی وجود دارد که سال‌های زیادی است توسط متخصصان و کارشناسان مرکز تخصصی کاراباما به دارندگان انواع مدل‌های ماشین لباسشویی زیرووات ارائه می‌شود. این خدمات که از طرف مجموعه به مدت 180 روز به منظور تضمین کیفیت گارانتی می‌شوند در کمترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه می‌شود.

متقاضیان و دارندگان انواع ماشین‌های لباسشویی زیرووات که مدت زمان گارانتی دستگاه آن‌ها توسط شرکت سازنده به پایان رسیده است می‌توانند در صورت بروز هرگونه ایراد و نقص فنی در دستگاه خود در سریع‌ترین زمان ممکن و با بالاترین سطح کیفیت از خدمات تخصصی مرکز کاراباما در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات بهره‌مند شوند.

تعمیرکار لباسشویی زیرووات

تعمیرکار ماهر ماشین لباسشویی فردی است که به کلیه قابلیت‌ها و ویژگی‌های فنی مدل‌های مختلف آشنایی داشته و جدیدترین روش‌های تعمیر این دستگاه را به صورت منظم و دوره‌ای آموخته باشد. در واقع تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات باید از جدیدترین و به‌روزترین روش‌های عیب‌یابی و تعمیر مدل‌های مختلف این برند آگاه باشد.

مجموعه کاراباما با برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی منظم و دوره‌ای برای متخصصان و کارشناسان مجموعه، تیم‌های اختصاصی برای هر برند تشکیل داده است که از دانش کافی و به‌روز جهت تعمیر محصولات برند مورد نظر برخوردار بوده و می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات را به متقاضیان ارائه نمایند.

هزینه تعمیر لباسشویی زیرووات چطور محاسبه می‌شود؟

متقاضیان تعمیر ماشین لباسشویی به دنبال افراد یا مراکزی هستند که خدمات تعمیر ماشین لباسشویی را با هزینه مناسب و مقرون به صرفه و در عین حال با کیفیت بالا ارائه کند. برخی از افراد و مجموعه‌ها برای ارائه این خدمات به متقاضیان هزینه‌های سنگینی را درخواست می‌کنند که خارج از عرف بوده و در مقابل کیفیتی که ارائه می‌کنند بسیار سنگین محسوب می‌شود.

علت خرابی دستگاه و نیاز به تعمیر یا تعویض یک یا چند قطعه از علل مهم خرابی و نقص فنی دستگاه‌های ماشین لباسشویی زیرووات به حساب می‌آید. کارشناسان مرکز تخصصی کاراباما کلیه هزینه‌های مربوطه به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی را بر اساس تعرفه‌های ابلاغی از مراجع معتبر تعیین می‌کنند که این هزینه‌ها کاملا مناسب و مقرون به صرفه است. همچنین هزینه تعمیرات و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان، پس از اتمام کار و در صورت رضایت از مشتری اخذ می‌شود.

تعمیر لباسشویی زیرووات در تهران

مرکز تخصصی کاراباما به دارندگان انواع مدل‌های ماشین لباسشویی زیرووات که در شهر تهران سکونت دارند کلیه خدمات مربوط به ماشین لباسشویی اعم از نصب و راه‌اندازی، سرویس دوره‌ای و تعمیرات را در کمترین زمان ممکن ارائه می‌دهد. پس از ثبت درخواست توسط متقاضیان، کارشناسان مرکز برای عیب‌یابی دقیق در محل حاضر شده و کلیه خدمات اعم از تعمیر قطعه یا تعویض آن را به متقاضی ارائه می‌کنند. خدمات ارائه شده توسط کارشناسان و متخصصان، از سوی مجموعه کاراباما به مدت 180 روز گارانتی می‌شود تا مشتری از کیفیت خدمات این مرکز اطمینان حاصل نماید.

تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج

نعمیر دستگاه‌ها و لوازم حساس و پیچیده مانند ماشین لباسشویی زیرووات باید به افرادی سپرده شود که از دانش به‌روز در این زمینه برخوردار باشند. کارشناسان مرکز کاراباما که انواع خدمات مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی را ارائه می‌کنند به صورت دوره‌ای و سالانه جدیدترین روش‌های تعمیر مدل‌های مختلف ماشین لباسشویی را آموزش می‌بینند. از این روز این افراد می‌توانند در کمترین زمان ممکن، با کیفیت‌ترین خدمات را در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی به متقاضیان ارائه نمایند. ساکنان شهر کرج از جمله افرادی هستند که می‌توانند به راحتی به کلیه خدمات تخصصی مرکز کاراباما دسترسی داشته و این خدمات با کیفیت را در زمان کوتاه دریافت کنند.

تعمیر لباسشویی زیرووات در اصفهان

مرکز تخصصی کاراباما در کنار خدمات با کیفیتی که ارائه می‌کند تلاش کرده است که در راستای تمرکز زدایی نیز گام برداشته و خدمات خود را در سایر شهرهای کشور نیز به منظور دسترسی افراد بیشتر گسترش دهد. برای دارندگان ماشین‌های لباسشویی زیرووات که در شهر اصفهان سکونت دارند، این امکان فراهم شده است که بتوانند از کلیه خدمات تخصصی این مجموعه در زمینه نصب و راه‌اندازی، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی بهره‌مند شده و خدمات با کیفیت کارشناسان این مرکز را در سریع‌ترین زمان دریافت کنند.

تعمیر لباسشویی زیرووات در رشت

شهر رشت یکی دیگر از شهرهایی است که ساکنان آن می‌توانند از خدمات تخصصی مرکز کاراباما بهره‌مند شود. کارشناسان و متخصصانی که در این مرکز مشغول به ارائه خدمات هستند به صورت دوره‌ای و منظم و در بازه‌های زمانی سالانه جدیدترین آموزش‌های مربوط به کلیه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات را می‌آموزند و می‌توانند در کمترین زمان ممکن و با بالاترین میزان کیفیت این خدمات را به متقاضیان در شهر رشت ارائه کنند.

تعمیر لباسشویی زیرووات در لاهیجان

لاهیجان یکی از شهرهای تحت پوشش خدمات مرکز تخصصی کاراباماست و ساکنان آن می‌توانند از خدمات حرفه‌ای و تخصصی این مجموعه در زمینه نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی استفاده کنند. ساکنین شهر لاهیجان می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز خود برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات را درخواست کرده و این خدمات را با بالاترین میزان کیفیت و ضمانت 180 روزه دریافت کنند.

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی زیرووات را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

تعمیر لباسشویی در رشت تعمیر لباسشویی در کرج
تعمیر لباسشویی در لاهیجان تعمیر لباسشویی در اصفهان
تعمیر لباسشویی در تهران

سوالات متداول

کاراباما برخلاف سایر مجموعه‌ها، تنها تعمیرات لوازم خانگی را انجام داده و بیش از 10 سال با آموزش‌های دوره‌ای و آشنا نمودن تکنسین‌ها با روش‌های نوین تعمیرات، آزمون ورودی و نظارت بر تمامی سفارش‌ها تلاش کرده است تا به عنوان تخصصی‌ترین مجموعه لوازم خانگی در ایران شناخته شود.

با توجه به دلایل مختلف خرابی ماشین لباسشویی زیرووات، اعلام هزینه نهایی پس از عیب یابی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و با نظارت مستقیم کاراباما به مشتریان اعلام خواهد شد.

به دلیل حضور تکنسین‌های تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات کاراباما در تمامی مناطق تحت پوشش، امکان ارائه خدمات در همان روز فراهم می‌باشد.

بله؛ تمامی خدمات تعمیر، نصب و سرویس ارائه شده توسط کاراباما با 6 ماه گارانتی انجام می‌شود.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نصب و سرویس لباسشویی زیرووات

از جمله خدمات ماشین لباسشویی زیرووات (Zerowatt) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی زیرووات خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیر لباسشویی زیرووات

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی زیرووات شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
مجید محسنی

سلام خسته نباشید
دکمه های ماشین لباسشویی ۷کیلویی زیرووات قاطی دارن مثلا دکمه استارت رو میزن وضعیت تخلیه شروع میشه یا وضعیت اتو کشی فعال میشه…باید چندبار استارت رو بزنی تا بالاخره شروع به شستشو کنه مشکل از کجاست؟

پاسخ دهید

  جلالپور

  با سلام .واشر دور دیگ ماشین لباسشویی زیرووات ۵ کیلویی را دارید اگر هست قیمت را لطف کنید.و چگونگی درخواست و ارسال را بفرمایید.

  پاسخ دهید

قدرت صفری

با سلام.مدتی لباسشویی صدایی تقریبا شبیه صدای لنت ماشین سنگین میده.مثل اینکه آروزی که لنت تمام شده
باتشکر

پاسخ دهید

قدرت صفری

با تشکر از اطلاعات و راهنمایی کاملتان.
منکه چندین سال از محصول زیرووات استفاده میکنم وراضی هستیم

پاسخ دهید

محمدی

سلام،دفترچه راهنمای مدل ken 500 را میخوام،باید چکار کنم

پاسخ دهید

امیرحسین دانش

سلام یه لباسشویی ۹ کیلویی زیرووات دارم. موقع ابکشی یه حالت مثل صدای سوت داره ولی لرزش به هیچ عنوان نداره. کلا انگار موتورش یه صدای سوت داره من رو راهنمایی کنید ممنون

پاسخ دهید

با سلام. دفترچه راهنمای زیرووات KEN500 نیاز دارم باید چکار کنم؟

پاسخ دهید

هادی ایمانیان

سلام کاتالوگ لباسشویی ken 500 رو میخام فارسی چیکار کنم

پاسخ دهید

صدرااحمدی

سلام،من یکی از قطعات درب ماشین لباسشویی رو میخوام.از کجا میتونم پیداش کنم؟ ضمنا من مشهد هستم.ممنون.

پاسخ دهید

  اسلام رئیسی

  خرابی ماشین لباسشویی زیرووات. صدای زیاد موقع استفاده از خشک کن

  پاسخ دهید

   پاکزاد

   سلام لباسشویی زیروات مدل ۱۱۸۳ oz گرفتم الان بعد از مدتی هر چی دکمه روشن رو میزنیم روشن نمیشه سرویسکار آوردم میکروسوئیچ رو عوض کرد چند مدتی خوب کار میکرد ولی دوباره شروع کرد به خطا زدن سرویسکار دیگه آوردم میگه برد مشکل داره لطفا راهنمایی کنید

   پاسخ دهید

سلام ما ی لباسشویی داریم یکم قدیمیه چند سالی هست که داریم مدل لیدی کلاسیک623 وزنش هم 7 یا 8 کیلویی هست.درموردش یکم اطلاعات میخاستم و دفترچه راهنما.از هیچ جا نمیتونم پیداش کنم شما میتونین کمکم کنید؟

پاسخ دهید

خلیل الله

من لباسشوی کن 500دارم
خشکنش با دور بالا نمی چرخد چون وزنه سنگی را ندارد من از کجا میتونم وزنه رو پیدا کنم ممنون میشم راهنمای کنید

پاسخ دهید

  خلیل الله

  باسلام لباس شوی زیرووات کن 500داریم دست دوم خریدم گفتن سنگ جلو رو نداره خشک کنش بخاطر اون با دور بالا کار نمیکنه ولی سنگ تهیه کردم نصب کردم بازم دورش بالا نرفت علت اش چیه

  پاسخ دهید

ناهیدصالحی فر

شکستن قفل درب ماشین لباسشویی

پاسخ دهید

  عبداله گرجی

  سلام
  برد لباسشوییم خراب شده،مدل زیرووات لیدی کلاسیک میتونم ازتون برد بگیرم؟
  از چالوس

  پاسخ دهید

   نسیم اسلام پور

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر کاراباما فقط در استان های
   تهران، البرز، گیلان و اصفهان نمایندگی فعال داره
   اگر در هر کدام از این شهرها هستید ما در خدمتتون هستیم.
   موفق باشید

   پاسخ دهید

بیژندی

لباسشویی دگمه ها روشن میشود ولی عمل نمیکند

پاسخ دهید