تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی زیرووات

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی زیرووات

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند زیرووات برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که زیرووات از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند زیرووات جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی زیرووات در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین زیرووات در کاراباما با نصب لباسشویی زیرووات بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی زیرووات با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی زیرووات توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی زیرووات را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی زیرووات به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی زیرووات در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی زیرووات پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی زیرووات را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی زیرووات، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی زیرووات که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

مراحل انجام کار

مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی زیرووات را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش لباسشویی زیرووات

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات ماشین لباسشویی زیرووات (Zerowatt) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی زیرووات خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی لباسشویی زیرووات

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی زیرووات شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
مجید محسنی

سلام خسته نباشید
دکمه های ماشین لباسشویی ۷کیلویی زیرووات قاطی دارن مثلا دکمه استارت رو میزن وضعیت تخلیه شروع میشه یا وضعیت اتو کشی فعال میشه…باید چندبار استارت رو بزنی تا بالاخره شروع به شستشو کنه مشکل از کجاست؟

پاسخ دهید

  جلالپور

  با سلام .واشر دور دیگ ماشین لباسشویی زیرووات ۵ کیلویی را دارید اگر هست قیمت را لطف کنید.و چگونگی درخواست و ارسال را بفرمایید.

  پاسخ دهید

قدرت صفری

با سلام.مدتی لباسشویی صدایی تقریبا شبیه صدای لنت ماشین سنگین میده.مثل اینکه آروزی که لنت تمام شده
باتشکر

پاسخ دهید

قدرت صفری

با تشکر از اطلاعات و راهنمایی کاملتان.
منکه چندین سال از محصول زیرووات استفاده میکنم وراضی هستیم

پاسخ دهید

محمدی

سلام،دفترچه راهنمای مدل ken 500 را میخوام،باید چکار کنم

پاسخ دهید

امیرحسین دانش

سلام یه لباسشویی ۹ کیلویی زیرووات دارم. موقع ابکشی یه حالت مثل صدای سوت داره ولی لرزش به هیچ عنوان نداره. کلا انگار موتورش یه صدای سوت داره من رو راهنمایی کنید ممنون

پاسخ دهید

با سلام. دفترچه راهنمای زیرووات KEN500 نیاز دارم باید چکار کنم؟

پاسخ دهید

هادی ایمانیان

سلام کاتالوگ لباسشویی ken 500 رو میخام فارسی چیکار کنم

پاسخ دهید

صدرااحمدی

سلام،من یکی از قطعات درب ماشین لباسشویی رو میخوام.از کجا میتونم پیداش کنم؟ ضمنا من مشهد هستم.ممنون.

پاسخ دهید

  اسلام رئیسی

  خرابی ماشین لباسشویی زیرووات. صدای زیاد موقع استفاده از خشک کن

  پاسخ دهید

   پاکزاد

   سلام لباسشویی زیروات مدل ۱۱۸۳ oz گرفتم الان بعد از مدتی هر چی دکمه روشن رو میزنیم روشن نمیشه سرویسکار آوردم میکروسوئیچ رو عوض کرد چند مدتی خوب کار میکرد ولی دوباره شروع کرد به خطا زدن سرویسکار دیگه آوردم میگه برد مشکل داره لطفا راهنمایی کنید

   پاسخ دهید

سلام ما ی لباسشویی داریم یکم قدیمیه چند سالی هست که داریم مدل لیدی کلاسیک623 وزنش هم 7 یا 8 کیلویی هست.درموردش یکم اطلاعات میخاستم و دفترچه راهنما.از هیچ جا نمیتونم پیداش کنم شما میتونین کمکم کنید؟

پاسخ دهید

خلیل الله

من لباسشوی کن 500دارم
خشکنش با دور بالا نمی چرخد چون وزنه سنگی را ندارد من از کجا میتونم وزنه رو پیدا کنم ممنون میشم راهنمای کنید

پاسخ دهید

  خلیل الله

  باسلام لباس شوی زیرووات کن 500داریم دست دوم خریدم گفتن سنگ جلو رو نداره خشک کنش بخاطر اون با دور بالا کار نمیکنه ولی سنگ تهیه کردم نصب کردم بازم دورش بالا نرفت علت اش چیه

  پاسخ دهید

ناهیدصالحی فر

شکستن قفل درب ماشین لباسشویی

پاسخ دهید

  عبداله گرجی

  سلام
  برد لباسشوییم خراب شده،مدل زیرووات لیدی کلاسیک میتونم ازتون برد بگیرم؟
  از چالوس

  پاسخ دهید

   نسیم اسلام پور

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر کاراباما فقط در استان های
   تهران، البرز، گیلان و اصفهان نمایندگی فعال داره
   اگر در هر کدام از این شهرها هستید ما در خدمتتون هستیم.
   موفق باشید

   پاسخ دهید