استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

کد خطا یا ارور لباسشویی سامسونگ به همراه راه های رفع خطا

کد خطا یا ارور لباسشویی سامسونگ

نمایش کد خطا یا ارور بر روی صفحه نمایش دیجیتال لباسشویی سامسونگ چیزی است که قطعا از بروز آن خوشحال نمی شویم. با این حال بسیار مهم است که به این هشدارها توجه نموده و سریعا در راستای برطرف نمودن آنها اقدام نماییم. چرا که ممکن است در صورت دوام آنها، ماشین لباسشویی با مشکلات جدی و اساسی تری که هزینه های سنگین تری نیز برای ما به بار می آورد، روبه رو شویم. خوشبختانه تمامی ارورهای لباسشویی سامسونگ از آن دسته نبوده که احتیاج به رسیدگی توسط تکنسین متخصص داشته باشند و گاهی با انجام موارد ساده می توان به رفع خطای نمایش داده شده پرداخت.

در این مقاله از کاراباما، رایج ترین و مهم ترین ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ را برای شما گردآوری نموده و برای هر یک در صورت وجود، راه حل ساده رفع آن را ذکر نموده ایم. همچنین در هر مورد که جهت برطرف نمودن مشکل، بازرسی دستگاه توسط تعمیرکار متخصص سامسونگ ضروری بوده، ذکر شده است.

در صورتی که برای برطرف کردن مشکل ماشین لباسشویی سامسونگ خود نیاز به کمک تکنسین باتجربه و حرفه ای دارید میتوانید با مراجعه به صفحه تعمیر لباسشویی سامسونگ و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار لباسشویی

نحوه رفع کد خطا یا ارور نمایش داده شده؟

برای فهمیدن معنی و مفهوم کدهای خطا و ارور لباسشویی سامسونگ علاوه بر خواندن این مقاله میتوانید به مطلب دفترچه راهنمای لباسشویی سامسونگ مراجعه کرده و دفترچه راهنمای مدل دستگاه خود را دانلود کنید و توضیحات ارورها را از داخل دفترچه بخوانید.

بعد از دسترسی به کد خطا و معنی این کد باید بدانید که تمام کد خطاها حدود عیب سیستم را به شما هشدار می‌دهند که شما باید با چک کردن کامل آن به مشکل دقیق سیستم پی ببرید. برطرف کردن خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ احتیاج به مهارت و تخصص دارد پس اگر در زمینه عیب یابی و تعمیر لباسشویی تخصصی ندارید به‌ هیچ‌ عنوان اقدام به این کار نکنید زیرا علاوه بر برطرف نکردن مشکل، امکان آسیب رساندن به دستگاه بسیار زیاد است. در صورتی که تکنسین هستید و خودتان قصد دارید که مشکل دستگاه را برطرف کنید پیشنهاد میکنیم بعد از خواندن این مقاله و فهمیدن مفهوم کد خطا مطلب عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ را نیز مطالعه فرمایید.

کد خطا یا ارور HE1 یا HE2 ماشین لباسشویی سامسونگ

مشاهده ارور he1 یا he2 ماشین لباسشویی سامسونگ مربوط به خطای عملکرد هیتر یا گرمکن می باشد. ممکن است اتصال کوتاه در هیتر اتفاق افتاده باشد و یا اتصالات دچار قطعی شده باشند. گاهی نیز علت بروز این خطا ایراد در سنسور NTC متصل به هیتر می باشد. بطور دقیق تر ارور he1 لباسشویی سامسونگ به بیش از حد گرم کردن و ارور he2 لباسشویی سامسونگ به کار نکردن هیتر دلالت دارد.

مواردی که جهت رفع ارور he1 یا he2 لباسشویی سامسونگ می بایست توسط تکنسین چک شوند:

آب هیتر، عملکرد مداوم هیتر، سنسور دما یا ترمیستور، مقدار مقاومت ترمیستور، اتصالات هیتر، اتصالات سنسور دمایی. پس از بررسی موارد اشاره شده، دستگاه خود را خاموش کرده و حدودا پنج دقیقه زمان دهید. سپس دوباره لباسشویی را راه اندازی کنید. در صورتی که مشکل رفع نشده و همچنان باقی بود، بهترین کار ممکن تماس با متخصصان کاراباما می باشد.

نکته: مشاهده ارور e6 لباسشویی سامسونگ و همچنین ارور e5 لباسشویی سامسونگ نیز مربوط به خرابی هیتر یا المنت گرمکن آب در لباسشویی می باشد.

کد خطا یا ارور 4C یا 4E ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور 4e لباسشویی سامسونگ یا ارور 4c زمانیکه لباسشویی شما متوجه مشکلی در ورود آب به دستگاه گردد، بر روی صفحه نمایش لباسشویی نشان داده می شود. معمول ترین دلیل نمایش ارور 4e ماشین لباسشویی سامسونگ و یا ارور  4c به دلیل گرفتگی یا آسیب دیدن لوله ورودی آب می باشد.

مراحل زیر را جهت عیب یابی و رفع خطای 4c یا 4e ماشین لباسشویی سامسونگ دنبال کنید:

• شیر آب متصل به دستگاه را چک کنید و از باز بودن کامل آن اطمینان حاصل نمایید.

• بررسی نمایید که لوله تغذیه آب متصل به دستگاه هیچگونه خم شدگی، نشتی و زخمی شدگی نداشته باشد.

• فیلتر شبکه ای لوله آب را بررسی کرده و از مسدود نبودن آن اطمینان حاصل نمایید.

شما باید حداقل دوبار در سال فیلتر شبکه ای را تمیز کرده تا از انباشت رسوبات و مسدود شدن مجرای تغذیه آب جلوگیری نمایید. مراحل زیر را برای نحوه تمیز کردن فیلتر شبکه ای لوله آب دنبال کنید:

1) منبع آب به ماشین لباسشویی را ببندید.

2) لوله تغذیه آب را از پشت ماشین لباسشویی باز کنید.

3) بوسیله انبر فیلتر شبکه ای را از انتهای لوله خارج کرده و آن را با آب بشویید تا تمیز شود.

4) فیلتر را دوباره در سر جای خود قرار دهید.

5) لوله تغذیه آب را دوباره به ماشین لباسشویی متصل کنید.

6) شیر را باز کرده و مطمئن شوید که لوله ها به درستی متصل بوده و نشتی ندارند. سپس دستگاه را دوباره روشن نمایید.

گاهی اوقات علامت 4c در لباسشویی سامسونگ به دلیل مسدود شدن و وجود مانع در محفظه جاپودری ماشین لباسشویی ظاهر میگردد. در اینصورت محفظه جاپودری را از دستگاه بیرون کشیده و آن را تمیز کنید و سپس در جای خود قرار دهید.

کد خطا یا ارور UE یا E4 ماشین لباسشویی سامسونگ

این ارور e4 لباسشویی سامسونگ یا ارور ue لباسشویی سامسونگ به مشکل عدم تعادل دستگاه و بارگذاری لباس ها در داخل دیگ لباسشویی مربوط است. بروز این خطا بیشتر جنبه آگاهی بخشی داشته و معمولا با راه اندازی دوباره دستگاه در سیکل های شستشوی بعدی برطرف می گردد. با این وجود دستگاه بدلیل عدم پخش مناسب بار لباس ها و ریسک آسیب رساندن در هنگام چرخش دیگ، ارور e4 یا ue گفته شده را نمایش می دهد.

لذا جهت پیش گیری از بروز مشکلات جدی تر، توصیه می شود که حتما موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

• حتما از راهنمایی های ارائه شده در “دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی سامسونگ” استفاده کنید.

• بار گذاری دوباره لباسها بصورت یکنواخت و سپس استارت دستگاه.

• توجه به مقدار لباسها در داخل دیگ (در بعضی از سیکل ها مقدار کم لباس ها موجب عدم تعادل در لباسشویی می گردد).

نکته: ارور DC لباسشویی سامسونگ نیز مانند UE و E4 به مشکل عدم تعادل دستگاه و بارگذاری لباس ها در داخل دیگ لباسشویی مربوط می شود.

کد خطا یا ارور E2 لباسشویی سامسونگ

اگر چراغ های LED ماشین لباسشویی چشمک زده و پیغام e2 یا 5e بر روی نمایشگر ظاهر شده است، این امر حاکی از وجود خطایی در کارکرد تخلیه آب از دستگاه می باشد. در این صورت برای رفع خطای به وجود آمده اقدامات زیر را دنبال کنید:

• آب باقیمانده در دیگ را از طریق لوله تخلیه نمایید، بدین صورت که سطح لوله تخلیه را به پایینتر از سطح آب برسانید و یا در صورت امکان سیکل چرخشی را انتخاب کنید تا مابقی آب را تخلیه نماید.

• فیلتر پمپ تخلیه را بررسی نمایید که مسدود نشده باشد.

• لوله تخلیه و اتصالات خروجی از دستگاه را چک کنید. اطمینان حاصل نمایید که خم شدن یا گرفتگی در آنها وجود ندارد.

• با استفاده از یک مولتی متر پمپ تخلیه را آزمایش کنید. عدد نشان داده شده توسط مولتی متر باید در حدود 100 تا 300 اهم باشد. در صورتی که این عدد صفر و یا بیش از این مقدار بود، پمپ از کار افتاده و نیازمند تعویض میباشد.

کد خطا یا ارور 5E یا SE ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور 5e لباسشویی سامسونگ که گاها به صورت اشتباه بصری ارور se هم خوانده می شود، بیانگر این است که لباسشویی مشکل تخلیه دارد. خیلی از مواقع کد خطا یا ارور 5e به صورت se به نظر می رسد، زیرا در صفحه نمایش دیجیتال در ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است حروف S و 5 شبیه هم به نظر برسند. مطالب بیشتر در خصوص علل بروز و راه حل های رفع خطای se در لباسشویی سامسونگ یا خطای 5e را می توانید در مقاله کد خطا یا ارور 5E لباسشویی سامسونگ بخوانید.

کد خطا یا ارور DE در ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور de در لباسشویی سامسونگ مربوط به مشکل در درب لباسشویی می باشد. از جمله علل مختلف بروز خطای de در لباسشویی سامسونگ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– وقتی که درب با فشار کشیده می شود، بدليل دفرمه شدن زبانه درب، تماس سوئیچ برقرار نشده و خطا می دهد.

– سوکت سوئیچ قفل به درستی وصل نشده است. سوکت سوئیچ قفل شکسته شده است.

– ممکن است مشکل از برد دستگاه باشد.

رفع خطای de در ماشین لباسشویی سامسونگ بوسیله اقدامات زیر ممکن است:

• بررسی و اطمینان از صحیح بسته شدن درب لباسشویی

• بازرسی قفل درب و اجزای آن و تعویض مجموعه در صورت خرابی و کار نکردن آنها

• بررسی اتصالات قفل درب برای هرگونه اتصال کوتاه و سوختگی

در صورتی که مشکل درب لباسشویی سامسونگ شما همچنان باقی ماند، با مرکز تعمیرات تخصصی لباسشویی کاراباما تماس حاصل فرمایید.

کد خطا یا ارور 8E و 3E ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور 3e لباسشویی سامسونگ یا ارور 8e نشان دهنده این است که موتور لباسشویی مشکل دارد. دلایل و راهکارهای ممکن جهت برطرف نمودن ارورهای مربوط به موتور پیچیده و بهم مرتبط اند. تنها تکنسین های حرفه ای توانایی لازم جهت عیب یابی دقیق و رفع مشکل موتور لباسشویی را دارند. برخی از موارد قابل توجه مربوط به ارور موتور لباسشویی شامل زیر است:

– ممکن است عملکرد برد دستگاه اشتباه باشد یا مدار کنترل مشکل داشته باشد.

– چک کنید که کانکتور به طور صحیح متصل شده باشد و مشکل اتصال نداشته باشد.

– حرکت موتور بی ثبات است چون سنسور آن کار نمی کند.

کد خطا یا ارور UC ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور uc در لباسشویی سامسونگ نشان دهنده این است که ایراد در پاور یا برق ورودی دستگاه وجود دارد. موارد زیر باید توسط تکنسین متخصص بررسی گردد:

• وضعیت ولتاژ برق مصرف کننده را چک کنید.

• ولتاژ را حین کار چک کنید، حین عملیات خشک کردن یک ولتمتر به ترمینال ورودی وصل کنید و عملکرد ماشین لباسشویی را دقیقا بررسی کنید.

• این خطا ممکن است در حالت افت یا بار اضافه بار رخ دهد.

• چک کنید که دو شاخه متصل شده باشد، در حالتی که سیم یک متر است، یک افت ولتاژ موقتی 10 ولتی ممکن است رخ دهد.

• گاهی خطا مربوط به PBA MAIN می باشد.

کد خطا یا ارور AE ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور aeلباسشویی سامسونگ نشان می دهد که مشکل برقراری ارتباط وجود دارد. توجه به موارد زیر جهت رفع ارور ae لباسشویی سامسونگ می تواند موثر واقع شود:

– سیگنالها بین دو برد MAIN و SUB بدلیل مشکل ارتباطی دریافت نمی شوند.

– ارتباط کانکتور بین MAIN و SUB را با دقت چک کنید، بدنبال اتصالات اشتباه یا قطع شده باشید.

– برد PBA SUB را از پنل جدا کرده و به دنبال نقطه ای با لحیم کاری مورد دار یا قطع شدن ارتباط باشید.

کد خطا یا ارور CE لباسشویی سامسونگ

ارور ce لباسشویی سامسونگ نشان از وجود اشکال در دمای آب می باشد. از جمله دلایل بروز ارور ce لباسشویی سامسونگ می توان موارد زیر را مهم دانست:

– هنگامی که دمای آب لباسشویی بالاتر از ۵۵ درجه است و عمل تخلیه هم صورت نمی گیرد (اگر آب داغ با سطح پوست تماس پیدا کند ممکن است باعث سوختگی شود).

– در حالتی که دمای آب برای یک دوره خاص به ۵۵ درجه میرسد، در این حالت آب تخلیه خواهد شد.

– بدلیل مشکل سنسور حرارتی هم می تواند باشد.

کد خطا یا ارور LE لباسشویی سامسونگ

نمایش ارور le در ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای شناسایی نشتی آب توسط دستگاه می باشد. ارور le لباسشویی سامسونگ از جمله مواردی است که می تواند علل زیادی داشته باشد چرا که نقاط بسیاری در لباسشویی امکان نشتی دارند. بررسی موارد آورده شده توسط تکنسین متخصص می تواند به رفع خطای le در ماشین لباسشویی سامسونگ بیانجامد.

1) محل اتصال هیتر را چک کنید، لوله هوا از جا در آمده و حین سیکل چرخش نشتی آب رخ می دهد.

2) دیگ عقب در قسمتی که پیج سفت می شود شکسته است.

3) بدلیل مقدار زیاد ماده شوینده، در قسمت جلو ماشین نشتی آب همرا با کف رخ می دهد.

4) لوله اتصال به محفظه ماده شوینده به درستی وصل نشده است و نشتی رخ می دهد.

5) کیس فیلتر پمپ تخلیه درست وصل نشده است.

6) نشتی آب از لوله تخلیه رخ می دهد.

7) سنسور نشتی مشکل دارد.

کد خطا یا ارور IE و 1E ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایش ارور 1e لباسشویی سامسونگ یا ارور ie در ماشین لباسشویی سامسونگ به مشکل در تامین آب دستگاه اشاره دارد. دلایلی از جمله بسته بودن شیرهای ورودی و یا نرسیدن سطح آب موجود به میزان استاندارد، همچنین کم بودن فشار آب و یا خرابی قطعات علت های بروز چنین مشکلی هستند. خرابی سنسور سطح آب از علل رایج است.

در این هنگام ماشین لباسشویی خطایی را در ارتباط با سنسور فشار یا سوئیچ فشاری شناسایی نموده است. بهتر است موارد زیر را کنترل نمایید:

• سنسور سطح آب را چک کنید.

• اتصالات و سیم کشی های سنسور فشار آب را بررسی نمایید.

• کنترلر الکترونیکی اصلی یا PCB را چک کنید.

• مقدار فشار آب را اندازه گیری کنید.

• از باز بودن شیر ورودی تامین آب و کارکرد صحیح آن مطمئن شوید.

• اتصالات و سیم کشی شیرها را بررسی نماید.

• فیلترهای داخلی در دستگاه و در درون شیرها را چک نمایید تا مسدود نباشند.

کد خطا یا ارور SUD ماشین لباسشویی سامسونگ

خطای sud در لباسشویی سامسونگ که برخی افراد به اشتباه آن را ارور 5ud ماشین لباسشویی سامسونگ می خوانند، در صورت استفاده پودرهای شوینده به مقدار زیاد و نهایتا تشخیص مقدار بیش از اندازه کف توسط ماشین لباسشویی نمایش داده می شود.

جهت رفع خطای sud در ماشین لباسشویی سامسونگ ابتدا به دستگاه اجازه دهید تا خود به حل آن بپردازد. در صورتی که مشکل برطرف نشد، از برنامه “شستشوی بهینه درام” استفاده کنید. این حالت در تمام مدلها وجود ندارد، در عوض می توانید سیکل شستشو را بدون لباس و با برنامه لباسهای نخی در درجه حرارت 90 درجه شروع کنید. همچنین فیلترها و شیلنگهای خروجی را جهت مسدود بودن بررسی کنید. در صورتی که نمایش پیغام sud در ماشین لباسشویی سامسونگ ادامه دارد پیش از آنکه مشکل جدی برای دستگاه شما بوجود بیاید بهتر است با متخصصان تعمیرکار کاراباما تماس بگیرید.

کد خطا یا ارور OE و E3 لباسشویی سامسونگ

نمایش ارور e3 لباسشویی سامسونگ یا ارور oe بر خطر سرریز شدن اشاره دارد. بدلیل استفاده از مایع و یا پودرهای شوینده زیادی ممکن است این خطا را بر روی دستگاه خود ببینید. در این صورت فورا لباسشویی را از برق بیرون کشیده و حدودا 1 دقیقه فرصت دهید. سپس دستگاه را روشن نمایید. با اینکار پمپ تخلیه می بایست به کار افتاده و محتویات ماشین لباسشویی را تخلیه نماید. در صورتی که اینکار افاقه ننمود، با ما در کاراباما تماس بگیرید.

کد خطا یا ارور be2 لباسشویی سامسونگ

ارور be2 ماشین لباسشویی سامسونگ در لباسشویی سامسونگ زمانی بروز می کند که یکی از دکمه های لباسشویی سامسونگ گیر کرده باشد و در حالت فشرده باقی مانده باشد. برای رفع ارور be2 ماشین لباسشویی سامسونگ باید پنل جلویی ماشین لباسشویی شما باز شود (البته توسط کسی که در این رابطه تجربه و دانش فنی دارد) و دکمه از حالت فشرده خارج شود.

علائم 3H، 2H و 4H در لباسشویی سامسونگ

علائم 3H، 2H و 4H در لباسشویی سامسونگ ارور و خطا نیستند بلکه در هنگام استفاده از برنامه های با شستشوی طولانی مدت نمایش داده می شوند که بیشتر اوقات برای شستشوی لباس های پنبه ای یا لباس های زیر کودکان طراحی می شوند. اما ممکن است علامت 2H در حالت های دیگر که کاربر گزینه های شستشوی اضافی بیشتری را انتخاب می کند نیز نمایش داده شود.

دقت کنید که علامت 2H را با کد خطای H2 که نشان دهنده بروز اشکال در مدار گرمایش لباسشویی است، اشتباه نگیرید. اگر ارور H2  را در لباسشویی سامسونگ خود مشاهده کردید، دستگاه شما مشکل فنی داشته و نیاز به عیب یابی دارد.

کدهای 3H، 2H و 4H خطا  در ماشین لباسشویی سامسونگ شما را نشان نمی دهند بلکه فقط زمان شستشو را نشان می دهند. بنابراین، نیازی به فکر کردن در مورد چگونگی رفع مشکل و رفع خطا نیست. ماشین لباسشویی روبه راه است و به طور معمول عملکردها را انجام می دهد.

هنگامی که صفحه نمایش سامسونگ خطای2H را نشان می دهد، این مقدار زمان باقی مانده به پایان مراحل شستشو را نشان می دهد.
در مدل های ماشین لباسشویی سامسونگ که این کد ها را نشان می دهند، زمان در قالب یک عدد سه رقمی معنا ندارد. در این روش، دستگاه زمان باقی مانده تا پایان مراحل شستشو را گزارش می دهد.

حرف H در کد ظاهر شده به معنی یک ساعت اس و شماره 2، که در صفحه نمایش داده می شود، نشان می دهد که 2 ساعت تا پایان کار باقی مانده است (یا کمی کمتر). لباسشویی کد را تا زمانی که دقیقه ها به دو رقمی (کمتر از 100) تبدیل شود، نمایش می دهد. پس از مدتی ، رقم هایی را که با 99 شروع شده اند روی صفحه مشاهده می کنید.

معنای کدهای 3H، 2H و 4H در لباسشویی سامسونگ

کدهایی که در ماشین لباسشویی سامسونگ ظاهر می شوند، زمان باقی مانده تا پایان کل برنامه شستشو را نشان می دهند:

2H: زمان 100 تا 180 دقیقه  تا پایان شستشو باقی مانده است.
3H: زمان 180 تا 240 دقیقه تا پایان شستشو باقی مانده است.
4H: برنامه شستشو به حداقل 240 دقیقه  زمان نیاز دارد.

بنابراین جای نگرانی نیست، لباسشویی شما ایرادی ندارد و به درستی کار می کند.

کاراباما مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
امیر تاجیک

باسلام.لباسشویی سامسونگ دارم روی تایم 9باتوجه به تخلیه کامل اب بیشتر از حد میمونه تا خشک کنه.یکسره چپ وراست میزنه.تا بخواد دور بگیره.ممنون اگر پاسخ بدید.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  منظورتون از بیش از حد چیه ایا زمان استاندارد توقف در این حالت رو میدانید

  پاسخ دهید

   محمد جعفري

   با سلام بعد از اينكه درب ماشين رو ميبنديم چراغ درب ماشين سامسونك خاموش نمي شود و اين باعث ميشود كه ماشين شروع به كار نكند
   ممنون بابت پاسخ

   پاسخ دهید

    جهانگرد

    سلام
    لباسشویی سامسونگ .ارورde میداد
    میکروسوییچ رو عوض کردم ولی باز هم همون ارور رو داره.لطفا راهنمایی کنید .ممنون

    پاسخ دهید

     فاًضل توکلیان

     با سلام
     ماشین لباسشویی مدل p1070سامسونگ
     برای شستشو آب اولیه بیش از حد برداشت میکند و ارورE1نشان می دهد

     کارشناس 4: جعفری

     سلام ارور de لباسشویی سامسونگ صرفا مربوط به میکروسوئیچ درب لباسشویی نمی باشد، حتی در مواقعی ممکن است مربوط به برد لباسشویی شما باشد.

     حمید نادری

     سلام لباسشویی سامسونگ ۷ کیلویی مرتب ارور de میدهد.درب ان چک کردم مشکلی نداره لطفا راهنمایی کنید

     کسری بصراوی

     با سلام …
     لباسشویی من روی صفحه علامت قفل قرمز رنگ نشون میده و لباسشویی ام به هیچ عنوان روشن نمیشه، چندبارم خاموش و روشن کردم مشکل برطرف نشده.

     حسین بختیاری

     با سلام لباسشوئی 1480سامسونگ آلارم Ec میده . ممنون میشم راهنمایی کنید

     مجتبی

     سلام ببخشید ماشین لباسشویی ۷کیلوئی مدلj1220t ارور bE میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

    کارشناس 4: جعفری

    سلام احتمالا مشکلی در رابطه با درب ماشین لباسشویی شما مثل خراب بودن میکروسئیچ در وجود دارد.

    پاسخ دهید

     مهدی مژدهی

     سلام.ماشین من روشن میشه.ابگیری میکنه ولی مخزن نمیچرخه.
     ارور e7 میزنه.مشکلش چیه!؟
     باتشکر

    سلام ببخشید ماشین لباسشویی ۷کیلوئی مدلj1220t ارور bE میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

    پاسخ دهید

    مصطفی هزاری

    سلام لباسشویی سامسونگ ارور EEميداد میکروسوییچ‌درب رو عوض کردم وزدم روی برنامه خشک کن تا پایان رفت ومجدد میکروسوییچ بستم سرجاش وروشن کردم برنامه دادم درحدیک دقیقه شاید کمتر کارمیکنه مجدد ارور EEميده میتونه ازچی باشد.باتشکر

    پاسخ دهید

   احمد بوعذار

   سلام دوستان لباس شوی سامسونگ دارم اگه روشن کنم کامل لباس ها را چند مرتبه میشوره اما هنگامی که میخواد خوشک کنه خطا میزنه با علامتFE لطفا اگه کسی بلده به ما بگه

   پاسخ دهید

   آریا صالح

   باسلام
   لباسشویی سامسونگ دارم در حین شستن آلارم sud میده.
   شسشویی دستگاه انجام دادم.

   پاسخ دهید

  موتور نیم سوز شده

  پاسخ دهید

  سیدسجادمیرمحمدی

  لباسشویی روکه روشن میکنم روی صفحه نمایش عدد یک روثابت نشون میده وعلامت قفل هم چشمکزنان چشمک میزندوهیچ دکمه ای عمل نمیکند

  پاسخ دهید

  علی صیداوی

  سلام
  خطای فور اچ را نشان می دهد
  و وسط کار کردن ماشین یه مقدار با زوزه می ایستد.تشکر

  پاسخ دهید

اشرف بهرامی گل تپه

باسلام ماشین لباسشویی من سامسونگ هست جدیدا قفل درب باز نمیشه راه کاری دارید که انجام بدم سرویس کار نیارم

پاسخ دهید

  رضا كشاورز

  سلام وقتتون بخير منم دقيقا همين مشكل رو دارم
  بعضي وقتها قفل ميشه باز نميشه، علامت قفل هم روي مانيتور ميزنه
  اون محفظه اي كه پايين لباسشويي هست رو باز ميكنم كامل كه آبش ميره بعد درش باز ميشه
  ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد

  پاسخ دهید

   محمد عباسی

   سلام آب قطع نمی‌شود دیگ از نصفه بیشتر آب می‌شود و بعد نشان oEظاهر می‌شود و آب را تخلیه می‌کند

   پاسخ دهید

    سلام لباسشویی اتوماتیک دارم که درب ازبالا باز میشه ارورdeنشان میده وخشک نمی‌کند با تشکر انصاری

    پاسخ دهید

     نسیم اسلام پور

     سلام دوست عزیز
     شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر لباسشویی رو ثبت کنید.
     ما در کنارتون هستیم

   کارشناس 4: جعفری

   سلام دوست گرامی پیشنهاد می کنیم حتما مقاله علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی در رابطه با مشکل قفل شدن درب لباسشویی خود مطالعه نمایید.

   پاسخ دهید

    عباس جعفری

    باسلام روی نمایشگر لباسشویم علامت کلید دائم خاموش روشن میشه حتی وقتی خاموشه چندبار از پریز کشیدم ولی برطرف نشد همه چیزش به خوبی کار میکنه و مشکلی نداره ممنون میشم راهنمایی کنید

    پاسخ دهید

  نرگس قربانی

  سلام ماشین سامسونگ کدارور 3Eنشان میده و موتورکارمیکنه دیگ نمیتونه بچرخه

  پاسخ دهید

   کارشناس 4: جعفری

   سلام ارور oe لباسشویی سامسونگ به خطر سرریز شدن اشاره دارد.بدلیل استفاده از مایع و یا پودرهای شوینده زیادی ممکن است این خطا را بر روی دستگاه خود ببینید.توضیحات کامل را در مقاله مطالعه نمایید.

   پاسخ دهید

   کارشناس 4: جعفری

   ارور ۳e لباسشویی سامسونگ نشان دهنده این است که موتور لباسشویی مشکل دارد.

   پاسخ دهید

  بهنام

  لباسشویی سامسونگ روی بیست دقیقه ارور میده میشه بهم بگید ممنون میشم فقط بگید ایراتشو بگید ممنون میشم ازتون

  پاسخ دهید

   سلام دوست عزیز
   اگر دستگاهتون نیاز به تعمیر داره می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

فاطمه شکرانی

سلام ماشین لباسشویی سامسونگ دارم مدل j1240
گاهی اوقات کد be2میده مشکل از کجاست درضمن من بیشتر از دکمه
Quick wash یا شسته شویه سریع استفاده میکنم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این مشکل مربوط به رله ماشین لباسشویی سامسونگ است اگر به طور ساده بخوام توضیح بدم باید بگم که یک دلیل که باید پیدا بشه دو کلید ماشین لباسشویی سامسونگ به صورت همزمان نگه داشته شده است.

  پاسخ دهید

   حسن جاوید

   باسلام فراوان ماشین لباسشوی 12 کیلو بعضی اوقات ارور موتور میده کار نمیکنه بعضی اوقات خوب کار میکنه اول کار موتور زور میزنه راه اندازی نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

   پاسخ دهید

    نسیم اسلام پور

    سلام دوست عزیز
    اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
    ما در کنارتون هستیم

    پاسخ دهید

  محمد جواد

  سلام
  لباس شویی من سامسونگ هستش
  اخطار 4E رو می ده
  لوله تغذیه هیچ مشکلی نداره ولی باز هم این اخطار رو می ده

  پاسخ دهید

   کارشناس 4: جعفری

   سلام ارور 4e لباسشویی سامسونگ مربوط به مشکلی در ورود آب به دستگاه می باشد. بخش مربوط به خطای 4e در لباسشویی سامسونگ را در مقاله مطالعه نمایید.

   پاسخ دهید

سلام
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1490s دارم وقتی ماشین لباسشویی روشن میشه همزمان با ورود آب به ماشین عمل تخلیه هم انجام میشه و آب داخل ماشین جمع نمیشه و ماشین وارد مرحله بعدی نمیشه .لطفا راهنمایی کنید.
باتشکر

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  ایا ماشین لباسشویی سامسونگ شما تازگی جابه جا شده یا انکه برای انجام کاری جلو عقب شده ؟

  پاسخ دهید

   بله به تازگی تغییر محل سکونت داشتیم، ممنون میشم اگه راهنمایی و کمک کنید
   باتشکر

   پاسخ دهید

    کارشناس 1: پیرنیا

    سلام
    به احتمال خیلی زیاد شیلنگ پشت ماشین لباسشویی سامسونگ شما که مخصوص تخلیه آب است زمین افتاده یا هم سطح زمین شده است باید دقت کنید که این شلنگ باید یک ارتفاعی به اندازه ماشین لباسشویی بالارفته و دوباه برگشت داده شود مانند یک u انگلیسی تست کنید و نتیجه را اعلام بفرمایید

    پاسخ دهید

  محمدرضا قیصری

  سلام . من یه لباسشویی سامسونگ ۸ کیلویی دارم هنگام کار کردن خییلی لرزش داره و روی صفحه چراغ مخزنش روشن میشه . باید چیکار کنم ؟ با تشکر

  پاسخ دهید

   کارشناس 4: جعفری

   سلام دوست گرامی، پیشنهاد می کنیم مقاله علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

   پاسخ دهید

   درود ماشین لباسشویی سامسونگ ۱۲ کیلویی روی سوپر واش با مدت زمان نشان داد روی صفحه نمایش که یکساعت و خورده ای است شروع بکار می کند حتی خالی هم ازمایش شد بعد از یک دور شستشو pause را اعلام می کند و ماشین متوقف می شود ولی ساعت باقیمانده طی نمی کند

   پاسخ دهید

کارشناس 1: پیرنیا

سلام
ایا ماشین لباسشویی سامسونگ شما تازگی جابه جا شده یا انکه برای انجام کاری جلو عقب شده ؟

پاسخ دهید

حسین حسینی

ماشین لباسشویی سامسونگ با کمی جابجایی هنگام کار روی تایم 8 ارور E2 رو نمایش میده لطفا راهنمایی فرمایید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست عزیز لطفا مدل ماشین لباسشویی سامسونگ خودتون رو اعلام کنید.

  پاسخ دهید

احسان

باسلام ماشین لباسشوی سامسونگ مدل b1076 دارم روشن میشه ولی هنگ هست هیچ یک از کلیدها کار نمی کنه میشه راهنمای کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  شما باید ماشین لباسشویی رو از برق کشیده و بعد از نیم ساعت وصل کنید و اگر با این کار مشکل شما حل نشود مادر برد ماشین لباسشویی شما مشکل داشته و باید حتما توسط تعمیرکار مورد چکاب واقع شود

  پاسخ دهید

   سیداحمدی

   سلام ماشین لباسشویی ما ارور 4E رو نشان میدهد وآب را تخلیه نمی کند بفرمایید باید چکار کنیم

   پاسخ دهید

    کارشناس 4: جعفری

    سلام، در مورد ارور ۴e لباسشویی سامسونگ در مقاله توضیح داده شده می توانید آن را مطالعه نمایید.

    پاسخ دهید

پیمان

سلام لباسشویی ما ارور E6 میده مشکل از کجاست لباسشویی سامسونگ هستش

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  احتمال خرابی برد فرمان ماشین لباسشویی وجود دارد ولی در صورت درخواست نظر دقیق تر لطفا واضح تر مشکل را توضیح بدهید.

  پاسخ دهید

شهریار

سلام . در حین اجرای شستشو برق منزل قطع شده است و پس از آن با شروع کار مجدد(البته ناتمام ماندن برنامه قبل و فرمان برنامه جدید) پس از مدتی کار دستگاه متوقف و خطای E3 را اعلام میکند . ممنون میشوم اگر راهنمایی فرمایید.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست عزیز 2 امکان وجود دارد یا اختلال در اجرای برنامه های ماشین لباسشویی که با راه اندازی دوباره ماشین لباسشویی امکان درست شدن هست یا اینکه به برد فرمان ماشین لباسشویی اسیب وارد شده است که باید تعمیر شود

  پاسخ دهید

  جعفر محمدی

  باسلام ، لباسشویی ما مدل سامسونگ BigWash B1280D ارور E6 میدهد.یعنی مثلا اگر روی برنامه مثلا45 دقیقه تنظیم شود، وقتی به زمان حدود 20دقیقه رسیده باشد، خطای E6 داده و کار متوقف میشود. و مامجبوریم که آنرا خاموش و روشن کرده روی زمان 14 دقیقه قرارداده تا با آب کشی و خشک کردن ، کار خاتمه یابد. مشکل از کجاست ؟ ممنون میشوم اگر دقیقا راهنمایی فرمایید.

  پاسخ دهید

   کارشناس 1: پیرنیا

   سلام
   احتمال خرابی برد فرمان ماشین لباسشویی شما بسیار بالاست که برای رفع آن باید یک تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی سامسونگ آن را بازدید کرده و عیب یابی دقیق انجام دهند

   پاسخ دهید

سلام ماشین لباسشویی ارور bE میده . آب وارد میشه به میزان لازم که پر شد آب قطع میشه بعد لباسشویی همون حالت میمونه و هیچ کاری دیگه نمیکنه موتور اصلا کار نمیکنه ، موتور سالم ، مدار تست شده سالم ، هیدروستات سالم ، مشکل از کجا میشه ؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  لطفا مدل ماشین لباسشویی خودتون رو اعلام کنید تا بتونیم بیشتر شما رو کمک کنیم

  پاسخ دهید

   عزیز رضاقلی

   سلام ماشین لباسشویی ارور bE میده . آب وارد میشه به میزان لازم که پر شد آب قطع میشه بعد لباسشویی همون حالت میمونه و هیچ کاری دیگه نمیکنه موتور اصلا کار نمیکنه ، موتور سالم ، مدار تست شده سالم ، هیدروستات سالم ، مشکل از کجا میشه ؟

   پاسخ دهید

فرهاد جمشیدی

با سلام و تشکر از سایت خوبتان
یک راهنمایی میخواستم در مورد ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1490

پس از روشن شدن ماشین و انتخاب برنامه مورد نظر ، آبگیری اولیه با تاخیر شروع شده و در هنگام آبگیری با صدا کردن قفل درب عملیات قطع و پس از چند ثانیه مجددا شروع میشود ، به طوریکه در این اثنا کارکرد ماشین متوقف میشود و دوباره ادامه پیدا میکند ، و در طول برنامه این عمل همچنان ادامه دارد ، پس از بررسی مشخص شد که لاستیک دور دیگ هم دچار پارگی شده

آیا این مشکل میتواند به علت پارگی و تغییرات فشار داخلی دیگ باشد
پیشا پیش از راهنمایی شما متشکرم
خواهشمند است در صورت امکان از طریق ایمیل بنده اطلاع رسانی بفرمایید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  ببینید با توجه به این که این مشکل کمی پیچیده است و نیاز به دقت و بازدید حضوری دارد من توضیه میکنم که شما اول لاستیک دور درب که پاره شده را تعویض کنید در صورت حل نشدن مشکل نظرات دقیق تری میتوان داد

  پاسخ دهید

مجتبی

سلام آقای پیرنیا
لباسشویی سامسونگp8085 دارم. لاستیک دور درب تاب خورده بود آب میداد. بدنه جلویی رو باز کردم و لاستیک رو درآوردم چرخوندم دوباره بستم تابش برطرف شد. هر دو بست دور لاستیک رو هم کامل جا انداختم. بدنه رو بستم . کاور جلوی بورد رو هم درآوردم تمیز کردم دوباره بستم
حالا روشن میکنیم خطای 1E میده
ممنون میشم بگید مشکل کجاست

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  با توجه به مشکلی و کاری که شما انجام دادید احتمال جابه جا زدن سوکت های میکروسویچ درب ماشین لباسشویی خیلی زیاد است یا اینکه یکی از سوکت ها رو اشتباه وصل کرده باشین ایا قبل از باز کردن عکس گرفتید ؟

  پاسخ دهید

مجید عطاردی

سلام لباسشویی سامسونگ مدل81075TFالمنتش سوخته بود تعویض کردم البته کمی کوتاه تره الان ارورH1 میده لطفا علتش رو بهم بگین ممنون میشم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  ایا در سرهم بندی سیم ها دقت کرده اید و مشکلی از این بابت نیست ؟ با المنت قبلی تست کنید اگر مشکل برطرف شد که حتما مشکل از المنت جدید لباسشویی سامسونگ بوده و باید برطرف شود

  پاسخ دهید

راد امینی

سلام لباسشویی سامسونگ j149 دایرکت درایو ۷ کیلویی دارم تعویض سه نظام شده و همچنین برای تست کمکها هم عوض کردن اما توی دور خشک کن دیگ بالانس نیست و لرزش شدید داره پایه ها کاملا تنظیم سه نظام و کمک تعویض شده راهی دیگه هست ؟!

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این که شما میفرمایید دیگ بالانس نیست دقیقا منظور چیه ؟ و از کجا به این نتیجه رسیده اید؟

  پاسخ دهید

مجید کرمی

سلام با تشکر از کارشناس. ماشین لباسشویی مدل b1275سامسونگ دارم بعد از چند دقیقه شستشو ارور sud میدهدلطفا راهنمایی کنید چطور مشکل را حل کنیم

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام خطای sud در ماشین لباسشویی سامسونگ، در صورت استفاده پودرهای شوینده به مقدار زیاد و نهایتا تشخیص مقدار بیش از اندازه کف توسط ماشین لباسشویی نمایش داده می شود. شما می توانید توضیحات کامل رفع ارور sud ماشین لباسشویی سامسونگ را در متن مقاله مطالعه نمایید.

  پاسخ دهید

کارشناس 1: پیرنیا

سلام
لطفا مدل ماشین لباسشویی خودتان را اعلام بفرمایید

پاسخ دهید

سالار

سلام
ظرفشویی سامسونگ D149w هموم لحظه ای که روشن میکنم
ارور OE رو نشون میده
پمپ تخلیه دائم کار میکنه ولی آبی تو ماشین نمیریزه.
ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان خرابی از پمپ تخلیه یا برد فرمان دستگاه می باشید که باید برسی شده و نظر دقیق تعمیراتی داده شود

  پاسخ دهید

امامی

کد 4cتوی ماشین مدل w16b مربوط به چیه؟هر چی توی جدول ارورها نگاه میکنم اشکالی توی کار نیست. توی مرحله رینز متوقف میشه

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  احتمال خرابی پمپ تخلیه یا برد فرمان ماشین لباسشویی شما خیلی بالاست

  پاسخ دهید

کارشناس 1: پیرنیا

سلام
آب رو قطع نمیکنه یعنی چی دقیقا ؟ در چه مرحله ای آب رو قطع نمیکنه ؟

پاسخ دهید

حمیدرضا

سلام لباسشویی من مدل j149s هست وقتی رو برنامه خشک کن میزاریم در زمان شروع خشکن پیغام HE2 میده و قفل میکنه
میشه لطفا راهنمایی کنین ؟ با تشکر

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  ایا در تمام مراحل دیگر خشک کن بدون هیچ مشکلی وارد مدار شده وبه درستی کار خود را انجام می دهد

  پاسخ دهید

ملیحه درچه ای

سلام. ماشین مدل j1488روی چندتا برنامش ازجمله شستوش دستی ولباس های ظریف بعد روشن شدن ماشین وابگیری خطای ce می دهد درصورتیکه روی بقیه حالتها تا اخر می شورد.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست عزیز این مشکل مربوط به دمای آب است که باید برسی شود زمانی که دمای آب بیش از اندازه بالا باشد این مشکل نمایان میشود برای برطرف کردن آن حتما باید یک تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی سامسونگ دستگاه شما را بازدید کرده و عیب یابی نماید

  پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست عزیز این مشکل مربوط به دمای آب است که باید برسی شود زمانی که دمای آب بیش از اندازه بالا باشد این مشکل نمایان میشود برای برطرف کردن آن حتما باید یک تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی سامسونگ دستگاه شما را بازدید کرده و عیب یابی نمایند

  پاسخ دهید

بهار شاهسنایی

سلام خسته نباشید
لباسشویی من همش ارور sud میده اصلا هم کف نداره 3 دقیقه یکبار ارور میده پلی میکنم حرکت میکنه ولی باز ارور میده حتی موقع آبکشی هم ارور sud میده چیکار کنم با تشکر

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  احتمال خرابی سنسور یا برد فرمان ماشین لباسشویی شما بسیار بالاست که باید برسی شود

  پاسخ دهید

مهدی روشندل

سلام لباسشویی سامسونگ q1495 بعد از روشن کردن پیغام e32 میده .مشکل چیه .
دفعه دوم ارسال میکنم ولی نمایش داده نمیشه
ممنن میشم پاسخ بدید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این ارور دلایل زیادی دارد که باید توسط تعمیرکار چک شده و عیب یابی دقیق گردد ولی قبل از اینکار یکبار ماشین لباسشویی را روشن خاموش کنید در صورت درست نشدن این کار را انجام دهید

  پاسخ دهید

مجتبی آزمون

سلام خسته نباشید لباسشویی سامسونگ من جدید ۸کیلویی ۵ دقیقه کار می کند ارور E3 را نشان میده لطفا راهنمایی کنید متشکرم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  اگر ماشین لباسشویی را از نمایندگی رسمی لباسشویی سامسونگ خریداری کرده اید حتما برای تعمیر آن با شماره داخل دفترچه گارانتی تماس حاصل کنید تا به صورت کاملا رایگان تعمیر و سرویس دهی شود

  پاسخ دهید

عزیز رضاقلی

سلام ماشین لباسشویی ارور bE میده . آب وارد میشه به میزان لازم که پر شد آب قطع میشه بعد لباسشویی همون حالت میمونه و هیچ کاری دیگه نمیکنه موتور اصلا کار نمیکنه ، موتور سالم ، مدار تست شده سالم ، هیدروستات سالم ، مشکل از کجا میشه ؟سامسونگ مدل j1220t

پاسخ دهید

  امین صوفی

  سلام : ماشین لباس شویی شما بر اثر کار زیاد زغالهای موتور بر اثر استهلاک کوتاه شده با باز کردن موتور و تعویض زغالها مشکلش حل میشود. در ضمن خودم ماشین لباس شویی مدل J1220T دارم که با تعویض زغالها تعمیر شد و فعلا بسیار نرمال کار می کند.فیلم روش باز کردن موتور نیز در سایت موجود است می توانید از آن بهره مند شوید.

  پاسخ دهید

عابد رمضانیان

سلام خسته نباشید ظرفشویی دارم که بعد از چند ثانیه کد 4E رو نشون میده واستپ میکنه میخوام بدونم دلیلش چیه.ممنون

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  یعد از چند ثاینه منظور در کدام مرحله کار ظرفشویی شماست قبل از روشن شدن یا بعد از آن ورودی آب دستگاه را چک کنید و از متصل بودن آب به دستتگاه مطمن شوید

  پاسخ دهید

میلاد

سلام
ماشین لباسشویی ما قدیمیه چند ساعتی بود روشنش کرده بودیم تایمش تموم نمیشد مثلا الان میزنه 5 دقیقه مونده بعد یهو میشه 10
مشکل از چیه؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این مشکل دلایل زیادی دارد که باید برسی و حل شود ولی امکان خرابی برد فرمان ماشین لباسشویی شما بالاست

  پاسخ دهید

   علی …اثاری

   سلام.میشه بگین دلیل اینکه ماشین لباسشوی وقتی قفلش رو تعویض میکنی کار نمیکنه بعد به صورت یکسره کار میکنه .ولی وقتی قفل میندازی درب قفل نمیشه و ارور میزنه

   پاسخ دهید

    کارشناس 1: پیرنیا

    سلام
    منظور شما میکرو سوییچ درب هست ؟
    سوالی پرسیدید اصلا واضح نیست باید کامل تر و واضح تر بپرسید

    پاسخ دهید

علی …اثاری

سلام . من یه لباسشوی سامسونگ دارم که قفلش سوخته بود . بعد که قفل تعویض کردم ارور میده میده و در قفل نمیشه . وقتی به صورت یکسره سیم ها رو میزنیم به هم کار میکنه .با چندتا قفل هم امتحان کردیم نمیشه فقط به صورت یکسره کار میکنه .اگه میشه راهنماییم کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی امکان خرابی در برد اصلی دستگاه یا سیم بندی اشتباه شما وجود دارد لطفا برسی بیشتری انجام دهید

  پاسخ دهید

سلام . من یه لباسشوی سامسونگ مدل B1045A
دارم که دمای المنت رو گذاشتم رو ۶۰ درجه بعد ابگیری قفل درب کاملا سوخت که دودش بلند شد .الان بعد تعویض قفل ارورp3 میده. خواهشا میشه راهنمای کنید ارور مربوط به کدوم قسمت لباسشوی هست

پاسخ دهید

با سلام
ماشین لباسشویی ما وقتی روشن میکنیم فقط اب میگیره و قطع نمیکنه باید خاموش کنیم تا قطع بشه. هیدروستات رو تست کردم درست بود لطفا بگید مشکل از کجاست؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی امکان خرابی برد فرمان یا تایمر یا هیدورستات ماشین لباسشویی شما وجو دارد لطفا توضیح دهید که چطور هیدروستات را تست کردید؟

  پاسخ دهید

ممنون از جوابتون راستش باز کردم و فوت کردم تو شیلنگ صدای پلاتینش میاد

پاسخ دهید

آرش نوروزی

با عرض سلام
ببخشید میخواستم هزینه تعمیر برد لباسشویی رو بدونم؟
علت خرابی:اتصالی بلندگوی برد با سیم ارت.
مشکلش هم اینه که قبل ا ز روشن کردن لباسشویی به محض وصل دوشاخه با پریز لباسشویی با سرعت خشک کردن شروع بکار میکند (در صورتی که هنوز برد دستگاه خاموش است
پس از روشن کردن Eb رو نشون میده.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی این مشکل باید کاملا توسط متخصص تعمیرات برد ماشین لباسشویی برسی شود و به هیچ عنوان امکان علام هزینه به این صورت وجود ندارد

  پاسخ دهید

سلام.ماشین لباسشویی سامسونگ دارم ولی موقع شستشو اصلا کف نمیبینم !اون همه پودری ک میریزم کجا میره پس؟؟البته بعدشستشو لباسها بوی پودر میگیرند ولی خبری ازکف نیس

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  مطمن هستید که شما از پودر ماشین لباسشویی استفاده میکنید ؟ و اینکه اگر در شستشویی لباسهای شما مشکلی وجود ندارد چه لزومی برای دیدن کف هست ؟

  پاسخ دهید

سلام، لباسشویی سامسونگ من خیلی محافط برق میسوزونه علتش چیه؟

پاسخ دهید

با عر ض سلام و خسته نباشیدماشین لباس شویی من روشن نمی شود عیب از کجاست با وجود اینکه سیم ها رو بررسی کردم ولی باز ماشین اصلا روشن نمیشود مدل ماشین لباشویی سامسونگ B12775 میباشد سپاس از پاسخگویی شما

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی روشن نشدن ماشین لباسشویی دلایل بسیار زیادی دارد که باید برسی شود شما باید برق ورودی به ماشنی لباسشویی را از ابتدا برسی کنید به هر حال به این صورت امکان راهنمایی به این صورت نمیباشد

  پاسخ دهید

تهرانی

با سلام. ماشین لباسشویی سامسونگ در انتهای شستشو هنگام تخلیه اب ارور sud می دهد ولی کف ندارد. اگر از برق بکشم و دوباره بزنم ادامه شستشو یعنی تخلیه اب را انجام میدهد. با اگر هیچ دکمه ای نزنم بعد نیم ساعت خودش از ادامه تخلیه اب انجام می دهد. مشکل کجاست؟

پاسخ دهید

  فرشته غلامی

  مشکل ماشینتون چی بود ماشین منم همین مشکلو داره

  پاسخ دهید

   کارشناس 4: جعفری

   سلام، فیلترها و شیلنگهای خروجی را جهت مسدود بودن بررسی کنید. ارور sud در لباسشویی سامسونگ شما و عدم تخلیه به موقع ممکن است به دلیل مسدود شدن شیلنگ خروجی آب لباسشویی باشد.

   پاسخ دهید

موسوی

سلام
ماشین سامسونگ دارم حدودده ساله الان هنگام شستشو 10 دقیه تقریبا از اجرای برنامه میگذره پیغام خطای he2 میدهید ؟ مشکل چیست ؟ با تشکر

پاسخ دهید

کارشناس 1: پیرنیا

سلام
امکان مشکل در موتور ماشین لباسشویی شما یا برد فرمان شما وجود دارد که باید برسی دقیق انجام شود

پاسخ دهید

سلام ماشین لباس شویی مدل b1180D بعد از اینکه روشن میکنیم ولی کار نمیکنه دکمه ها کار میکنه ولی ماشین فعالیت نداره. ارور Ed میده. مشکل از چیه چیکار باید بکینم؟!

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  ارور ed لباسشویی سامسونگ اشاره به بسته نشدن درب لباسشویی در اثر خراب شدن میکروسوئیچ درب و یا خراب بودن برد دارد. در برخی مواقع نیز به دلیل پر کردن بیش از حد ظرفیت لباسشویی ممکن است درب درست بسته نشود و ارور ed را ببینید.

  پاسخ دهید

سلام ببخشید لباسشویی منb1225روی برنامه بی بی واش گذاشتم خیییییلی طول کشید و تمام لباس هارو خراب و کهنه کرد .واینکه چراانقدر تایم شستشوش زیاده مثلا نرمالش باید ۵۰ دیقه باسه ک‌این ۲ ساعت و ۱۳ دقیقه برنامه شستشوی معمولیشه.یه برنامه ۱۵ دقیقه ایم داره ک اصلا لباس هاتمیزنمیشن اونجوری که ممنون میشم یکم توضیح بدین ک چکار کنم من

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست عزیز تمامی برنامه های ماشین لباسشویی و مدت زمان کارکرد آن در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی توضیح داده شده که با برسی آن با نحوه کار آنها اشنا خواهید شد

  پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، از دلایل طولانی شدن زمان شستشو می تواند این باشد که مقدار لباس هایی که در هر بار شستشو در لباسشویی قرار می دهید خیلی کم تر از ظرفیت لباسشویی است. استفاده از مواد شوینده نامناسب که کف زیادی تولید می کنند و یا استفاده از مواد شوینده به مقدار زیاد می تواند باعث طولانی شده فرایند شستشو شود. اشکالاتی مانند انسداد لوله تخلیه، معیوب بودن پمپ تخلیه، خراب شدن ترموستات، سنسور کنترل سطح آب، فشار کم آب و خرابی شیر آب ورودی نیز می تواند از دلایل طولانی شدن زمان شستشو لباسشویی سامسونگ شما باشد.

  پاسخ دهید

سلام لباسشویی دارم ارور 5e میده میدونم برای پمپ هست با راه اندازی دوباره حل میشه یا خیر و چطور تعمیر کنم.مدلb1180

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  باید برسی شود احتمال خرابی پمپ یا برد ماشین لباسشویی شما زیاد است این مشکل با رست شدن برطرف نخواهد شد

  پاسخ دهید

سلام
مدل لباسشویی ما b1282ST هست ،تا الان بدون مشکل بوده اما تازگی که خونه رو عوض کردیم ، بعد از هشت دقیقه که روشن میکنم خطای LE میده ، لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

فروزان وطن خواه

با سلام
لباسشويي ما بعد از چند وقت ارور e5رو داد جلوي تخليه آب گرفته بود اون رو باز كرديم ولي الان دوباره ارور e4 رو ميده ،شير آب رو چك كرديم ،فيلتر هاي ورودي رو هم تميز كرديم ولي باز هم همين ارور رو ميده،الان بايد چكار كنيم؟
مدلشم سامسونگ j1490

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این ارور مربوط به بالانس نبودن ماشین لباسشویی یا موتور ماشین لباسشویی است ولی امکان اینکه برد فرمان ارور اشتباه صادر کند هم وجود دارد که باید برسی و عیب یابی شود

  پاسخ دهید

مهدی مطلبی

لباسشویی مدل B1480D دارم مدتی است که گزینه Quick wash آن قفل می کند و بعد ارور E1 می دهد خواهشمندم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، نمایش ارور ۱e لباسشویی سامسونگ به مشکل در تامین آب دستگاه اشاره دارد. لطفا بخش مربوط به ارور ۱e لباسشویی سامسونگ را در مقاله مطالعه نمایید.

  پاسخ دهید

جاسم بخشی

ماشین لباس شویی مدل B1230NSC وقتی اون رو روی هر زمانی میزاریم به طور مثال وقتی اون رو میزاریم روی زمان ۲:۴۰ میزاریم ۴۵ دقیقه پایانی ماشین قفل میشه و دیگه کار نمی کنه مشکل چیه

پاسخ دهید

زهرا احمدی

سلام. خسته نباشید. موقعی که لباس میریزم بعد که روشن میکنم. همش ارور d3 رو در لباسشویی سامسونگ می بینیم این یعنی چی؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، ارور d3 لباسشویی سامسونگ احتمالا نشان دهنده خراب بودن میکروسوئیچ درب لباسشویی شماست.

  پاسخ دهید

ادنان

سلام ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1495 دارم حین کار صدا داد و من خاموش کردم، دوباره که روشن کردم خطای E1 میده و سرویس نمیاد، ظاهرا مشکل ورودی آب داره، اما چک کردم دوباره همون خطا میده، چطور رفع مشکل کنم؟ چطور ماشینم رو ری استارت کنم؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی در خصوص بروز ارور e1 لباسشویی سامسونگ در مقاله به طور کامل توضیح داده شده. در صورتی که در این زمینه دانش کافی ندارید حتما از یک متخصص کمک بگیرید.

  پاسخ دهید

ابوالقاسم شاهینی

باسلام
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Big wash Q1490 داریم
چند ثانیه پس از زدن دکمه Power ارور bE میدهد.

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، ارور be در لباسشویی سامسونگ مربوط به موتور یا برد موتور می باشد.

  پاسخ دهید

پژمان کوکبی

سلام مدل لباسشوی من k149 هستش و ارور lE1 مشکل نشتی رو حل کردم ولی نمیدونم چطور کالیبره میشه همچنان ارور هستش

پاسخ دهید

سلام..من لباسشویی ام درش قفل شده و باز نمیشه و یه علامت قفل هم روی صفحه اش اومده…هر کاری کردم علامت قفل نمیره و لباسهام مونده داخل..چکار باید بکنم؟؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی پیشنهاد می کنیم حتما مقاله علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی در رابطه با مشکل قفل شدن درب لباسشویی خود مطالعه نمایید.

  پاسخ دهید

سلام چند لباسشویی سامسونگ دارم مدل j124a چند ماه پیش برد صلیش بعلت نوسان برق سوخت و ما فرستادیم گارانتی درست شد الان 2ماهه کار میکنه الان 2روز وقتی یک لباس یا چند تا لباس میزاریم روی هر برنامه شستشو میزاریم خطای door میزنه در صورتی که درب کاملا بسته است چند درصد امکان داره از سوئیچ بسته شدن درب باشه ایا راه تستی داره چون اکثر تعمیر کار میان الکی میگن هزار تومان درصورتی که شاید 30تومنم نباشه نصبشم راحته

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، ارور door لباسشویی سامسونگ احتمالا به این دلیل است که سوئیچ درب خراب است و باید تعویض شود.

  پاسخ دهید

ایلیا حسینی

سلام سامسونگ مدل w درب از بالاس .آب در کمترین سطح که پر میشه ارور dE میده ؟؟؟
راهنمایی بفرمایید؟…

پاسخ دهید

زیارتی

سلام زمانی که برنامه شروع بکار میدهیم دستگاه متوقف بوده و door میزند وکار نمکند درب هم با کلید مخصوص خودش باز نمشود حتما باید با اهروم دستی یا همان استراری که در پایین لباسشویی میباشد باید درب را باز کرد لطفا راهنمایی کنید b1280d سامسونگ

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، ارور door لباسشویی سامسونگ احتمالا به این دلیل است که سوئیچ درب خراب است و باید تعویض شود.

  پاسخ دهید

همایون

سلام ماشین لباس شویی مدل b1180D بعد از اینکه روشن میکنیم ولی کار نمیکنه دکمه ها کار میکنه ولی ماشین فعالیت نداره. ارور Ed میده. مشکل از چیه چیکار باید بکینم?

پاسخ دهید

سلام
لباسشویی مدل j1488sf
در هنگام کار مدام متوقف میشود و ارور
4e
میدهد و باید دکمه استارت رو بزنیم تا ادامه بده مشکل از چیه؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  ارور ۴e لباسشویی سامسونگ شما نشانه وجود مشکلی در ورود آب به دستگاه می باشد. درباره ارور 4e لباسشویی سامسونگ به طور کامل در مقاله توضیح داده شده است.

  پاسخ دهید

مسعود تژده

سلام وقت بخیر
لباسشویی سامسونگ ۶ کلیویی دارم خطای LE میزنه

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، نمایش ارور le در ماشین لباسشویی سامسونگ به معنای شناسایی نشتی آب توسط دستگاه می باشد. بخش مربوط به ارور le لباسشویی سامسونگ را در مقاله مطالعه نمایید.

  پاسخ دهید

سید محمود موسی کاظمی

سلام ماشین لباسشویی سامسونگ مدل B1282t بعد از ده سال ارور HE2 میده ممنون میشم مشکلش رو بگید

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  ارور he2 ماشین لباسشویی سامسونگ مربوط به خطای عملکرد هیتر یا گرمکن می باشد. بخش مربوط به ارور he2 لباسشویی سامسونگ را به طور کامل در مقاله مطالعه نمایید.

  پاسخ دهید

يزداني

سلام
لباشسشويي مدل B1287 دارم ، ارور dE ميده ، در قفله و كار نميكنه ، لطفا راهنمايي فرماييد .

پاسخ دهید

حامد مهریزی

ماشین لیثباسشویی مدل b1282t
موقع شستشو تو تایم بالای ۲۸ کد خطا
BE2 راهنمایی کنید ممنون میشم

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، ارور be2 ماشین لباسشویی سامسونگ زمانی بروز می کند که یکی از دکمه های لباسشویی سامسونگ گیر کرده باشد و در حالت فشرده باقی مانده باشد.

  پاسخ دهید

سمیه شهسواری

سلام باسپاس از سایت خوبتون

لباسشویی سامسونگ تا روشن میشه گاهی کار میکنه و اخر سر تو ابکشی ارور e3میده یا همون اول تا روشن میکنی ارور e7 میده اشکال از چیه ممنون

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، نمایش ارور e3 لباسشویی سامسونگ بر خطر سرریز شدن اشاره دارد. ارور E7 لباسشویی سامسونگ نیز به مشکل معیوب شدن هیدرواستات یا سنسور تشخیص سطح آب اشاره دارد.

  پاسخ دهید

سلام
ماشین لباسشویی سامسونگ دارم که در حین کار ارور ed نشون میده و هیچ دکمه ای کار نمیکنه حتی درب باز نمیشه و مجبورم از پایین ی سیم هست که بکشمش تا درب باز بشه.
و بعد از خاموش و روشن و استارت بعد ۵ ثانیه دوباره ارور ed نشون میده
لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

نازنین

سلام. الان 4 ساله لباسشویی سامسونگ خریدم. از همون اول ارور TE میداد. وقتی ارور میده نیم ساعت خاموش میکنم دوباره که روشن میکنم کار میکنه. از اول که خریدم به نمایندگیش زنگ زدم اصلا نمیدونستن این ارور چی هست. چند بارم زنگ زدم وقتی میومدن از شانس بد ارور نمیداد. نمیدونم چه طور این مشکل رو حل کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، ارور te لباسشویی سامسونگ به این موضوع اشاره دارد که دمای آب لباسشویی شما مناسب نیست یا خیلی بالا است یا خیلی پایین. البته ارور te در لباسشویی سامسونگ می تواند نشان دهنده خراب شدن سنسور تشخیص دما نیز باشد.

  پاسخ دهید

مسعود خاتون آبادی

سلام،ماشین لبتسشووی سامسونگ B1280d دارم ، E7 ارور میده ، نه درب باز میشه و نه دستوری میگیره ، چه کنم ؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، ارور E7 لباسشویی سامسونگ به مشکل معیوب شدن هیدرواستات یا سنسور تشخیص سطح آب اشاره دارد.

  پاسخ دهید

محدثه اصغرنیا

با سلام لباسشویی من مدلp1490lسامسونگ میباشد
مشکل اینجاست که قبلا بعد پایان کار خاموش میشد به طور خودکار.
اما حالا بعد پایان کار خاموش نمیشه و علامت استوانه ای رو نشون میده که بدنش نقطه نقطه هست و پایین قسمت راستش یه ستاره کوچیک هست.
میخواستم بدونم مشکل کجاست
خیلی ممنون

پاسخ دهید

سلام خسته نباشید ماشین لباسشویی سامسونگ دارم وقتی میخوام استفاده کنم ایرور de میده حتی در ماشین لباسشویی بسته ست علامت قفل بالا نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  مجید مقدم

  ممنون از سوالاتی که قبلا جواب میدادید ولی متاسفانه جدیدا خیلی از سوالها بی پاسخ مونده امیدوارم مشکلم بی پاسخ نمونه چون واقعا راهنمایی های ارزشمندی در پاسخهاتون هست، ماشین لباسشویی ما سامسونگ مدل q1495 هست زمانیکه روی برنامه ای که تایمش مثلا 30 دقیقه هست میزاریم طولانی تر کار میکنه اما نمایشگر با حساب خودش همون 30 دقیقه رو نشون میده ممنون میشم راهنمایی کنید که دلیلش چی میتونه باشه

  پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، ارور de در لباسشویی سامسونگ مربوط به مشکل در درب لباسشویی می باشد. حتما بخش مربوط به ارور de ماشین لباسشویی سامسونگ را در مقاله مطالعه نمایید.

  پاسخ دهید

محمدی

سلام خطای uc برای لباسشویی سامسونگ مدلb1275 لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، ارور uc در لباسشویی سامسونگ نشان دهنده این است که ایراد در پاور یا برق ورودی دستگاه وجود دارد.

  پاسخ دهید

عماد فرعونی

سلام خسته نباشید
ببخشید من لباسشویی ۸ کیلویی سامسونگ دارم و برای شستشو وقتی بخوام درجه حرارت بیشتر باشه پس ازانتخاب درجه حرارت مناسب یا زمان بیشتر چرخش لباسشویی بعد پلی کردن شروع به حرکت نمیکنه دلیلش چیه ممنون میشم اگه ج بدین

پاسخ دهید

سروش شهامت جو

سلام . ماشین لباسشویی شش کیلویی سامسونگ ما در حین کار و شستشو بود که صدا داد و کنتور پرید و بعد از وصل برق شروع به کار کرد و بعد آب توش موند و درشم قفل بود از قسمت پایین آب رو تخلیه کردیم و بعد از مدتی قفلش باز شد و پرده ها رو در آوردیم . حالا ماشین رو که روشن میکنیم بردش کار میکنه رو برنامه هم تنظیم میشه و صدای قفل شدن در هم میاد ولی بعد دستگاه ارور dE میده و کار نمیکنه.

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، ارور de در لباسشویی سامسونگ مربوط به مشکل در درب لباسشویی می باشد. شما می توانید در متن مقاله علل مختلف بروز خطای de در لباسشویی سامسونگ را مطالعه نمایید.

  پاسخ دهید

معصومه قنبری

سلام لباسشویی من مدل Q1255S هستش جدیدا وقتی شستشویی لباسها تمام میشه چراغی ک کنارش شکل سطل ستاره داره چشمک میزنه.علتش چیه؟

پاسخ دهید

لباسشویی سامسونگ مشکل ارور dE رو دارم چیکار کنم

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، ارور de در لباسشویی سامسونگ مربوط به مشکل در درب لباسشویی می باشد. البته امکان دارد اشکال از برد لباسشویی شما نیز باشد. شما می توانید در متن مقاله علل مختلف بروز خطای de در لباسشویی سامسونگ را مطالعه نمایید.

  پاسخ دهید

هنگامه ارده

سلام لباسشویی سامسونگ مدلB1180Dدارم روی صفحه نمایشگر E6نشان میدهد بنظر شما چه مشکلی دارد؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، ارور e6 لباسشویی سامسونگ مربوط به خرابی هیتر یا المنت گرمکن آب در لباسشویی می باشد.

  پاسخ دهید

جواد رامکی

سلام و خسته نباشی
من یه ماشین لباسشویی دارم دو سه دقیقه که کار میکنه ارورر ucمیزنه سیمها رو هم چک کردم حتی با سه راهی وصل کردم به یه پریز دیگه هم تغییری نکرد بنظر شما چکار کنم با تشکر

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  ارور uc در لباسشویی سامسونگ نشان دهنده این است که ایراد در پاور یا برق ورودی دستگاه وجود دارد. شما می توانید توضیحات مربروط به خطای uc لباسشویی سامسونگ را در مقاله مطالعه نمایید.

  پاسخ دهید

فرهاد خوئی

با سلام
لباسشوئی سامسونگj1466s دارم پس از اتمام کار و خاموش شدن علامت کلید قرمز روی مانیتورش ظاهر میشه و درش باز نمیشه؟؟!
لطفا” راهنمائی فرمائیند
با تشکر و سپاس

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، احتمال دارد درب لباسشویی شما مشکل پیدا کرده باشد. پیشنهاد می کنیم مقاله علت باز نشدن درب لباسشویی را مطالعه نمایید.

  پاسخ دهید

فاطمه ولیلو

سلام
لباسشوی من بعد از اتمام شستشو چراغ قفلش روشن مونده و درب باز نمیشود. چندین بار در حالت شستشو و خشک کردن قرار دادم باز نشد پریز را از برق کشیدم و دوباره وصل کردم باز نشد فیلتر را تمیز کردم دوباره همان حالته. لطا راهنمایی بفرمایین

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، احتمالا میکروسوئیچ درب لباسشویی شما مشکل پیدا کرده باشد. پیشنهاد می کنیم مقاله علت باز نشدن درب لباسشویی را مطالعه نمایید.

  پاسخ دهید

رضا بیرامی

سلام و درود ماشین لباس شویی سامسونک 7کیلو مدل j1466 دارم لباش شویی در حالت شتشو بود که برق رفت و بعد از دو دقیقه اومد و ماشین اصلان روشن نشد جای پریز برقم عوض که که نشد. کابل و دوشاخه لباس شویی هم چک کردم موردی نداشت .ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، یک برنامه شستشو انتخاب کنید و مجددا عملیات شستشو را تکرار کنید اگر مشکل برطرف نشد، ممکن است در اثر نوسان برق برد لباسشویی شما ایراد پیدا کرده باشد.

  پاسخ دهید

سلام .‌من لباسشوییم سامسونگه و برج پنج ۹۶ خریدم . جدیدا دستگاه از حالت خاموشی خودکار دراومده. ینی وقتی زمان لازم طی میشه لباسشویی به صورت خودکار خاموش نمیشه و رو صفحه مینویسه صفر و خودم باید خاموش کنم . مشکل از چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

تمنافتاحی

سلام خسته نباشید لباسشویی ما سامسونگ۸ کیلویی Q۱۴۶۷ تازه خودمون نصبش کردیم حالا لباس میشوریم تکون میخوره و صدا ی خز خز میده به نظر شما بخاطر تسمشه یا جاش تراز نیست

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، یکی از دلایل اصلی لرزش و تکان خوردن لباسشویی سامسونگ شما تراز نبودن آن است البته ممکن است لرزش و تکان خوردن لباسشویی دلایل فنی نیز مانند آسیب دیدن کمک فنر، تسمه و … داشته باشد. پیشنهاد می کنیم مقاله علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

  پاسخ دهید

محسن شایان

سلام لطفا پاسخ بدید ممنون میشم
ما لباسشویی سامسونگ مدل b1075t داریم مدتیه که صدای دکمه های صفحه کلید کم شده
این مشکل رو چطور میشه رفع کرد؟
تشکر

پاسخ دهید

رقیه رستمی

سلام خسته نباشبن .من لباسشویی سامسونگ ۶ کیلویی دارم .ارور e4 میده .زمان یه ربع رو دقیقا یه ساعت و ۴۵ دقیقه میشوره .زمانش حرکت نمیکنه .نمیدونم چرا …میشه راهنماییم کنین .

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  ارور e4 لباسشویی سامسونگ به مشکل عدم تعادل دستگاه و بارگذاری لباس ها در داخل دیگ لباسشویی مربوط است. بروز این خطا بیشتر جنبه آگاهی بخشی داشته و معمولا با راه اندازی دوباره دستگاه و بار گذاری دوباره لباس ها بصورت یکنواخت، در سیکل های شستشوی بعدی برطرف می گردد.

  پاسخ دهید

مهدیس

سلام خسته نباشید
من ماشین لباسشویی سامسونگ مدلQ1468دارم
الان دو باره وقتی کارش تموم میشه و آهنگ میزنه روی صفر میمونه و خاموش نمیشه
علتش چیه؟
تازه ۳ ماهه نصب کردن

پاسخ دهید

امیر اسماعیلی

سلام خسته نباشید
ماشین لباسشویی سامسونگ WA14V9 که از بالا دربش باز میشه دارم .هنگانی که دوشاخه را به برق میزنم بعد از چند ثانیه بدون اینکه ماشین را روشن کنم ارور 1E میده.هیدرواستات رو عوض کردم اما مشکل برطرف نشد.یک آی سی بافر 4069UB که مربوط به هیدرو استات بود رو هم تعویض کردم ولی هنوز مشکل پابرجاست.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، نمایش ارور ۱e لباسشویی سامسونگ به مشکل در تامین آب دستگاه اشاره دارد و ممکن است به دلایل متعددی رخ دهد. بنابراین باید همه احتمالات مربوط به این مشکل به دقت بررسی گردد. شما می توانید موارد احتمالی مربوط به ارور 1e ماشین لباسشویی سامسونگ را در مقاله مطالعه نمایید.

  پاسخ دهید

افشار رستمی

سلام خسته نباشید لباس شویی ما تخلیه آب اول رو انجام میده اما وقتی که میخواد دوباره راه بیفته کلمه Uc میاد روی صفحه نمایش دیگه لباس شویی کار نمیکنه در حالی که لباس شویی روشنه.

پاسخ دهید

  زینال زاده

  سلام من ماشین لباسشویی b1253sدارم کاریکه و موقع تمام شدن اهنگ میزنه ولی خاموش نمیشه و ی عکس خانه مانند با علامت ستاره دار روشن میشه نمیدونم چیه؟

  پاسخ دهید

   حاج شریف

   سلام لباسشویی سامسونگ ۱۵ کیلو درب بالا دارم ارور dE نشون میده مشکلش چیه ممنون میشم

   پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  ارور uc در لباسشویی سامسونگ نشان دهنده این است که ایراد در پاور یا برق ورودی دستگاه وجود دارد. گاهی نیز گاهی خطای uc ماشین لباسشویی سامسونگ مربوط به PBA MAIN می باشد.

  پاسخ دهید

سلام
چطور ماشین رو ریست کنم؟

پاسخ دهید

رضا حلاج

با سلام لباسشوییم سامسونگه وقتی که لباسشویی رو روشن میکنم رو حالت کتان میزارم کد۳hرو میده بعد چند دقیقه که کار میکنه میشه۲hبازم بعد چنددقیقه میره رو دقیقه ۹۹ مشکلش کجاست ممنون میشم که فوری جواب بدین

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، کدهای 2h و 3h در لباسشویی سامسونگ ارور نیستند بلکه مدت زمان باقی مانده تا پایان سیکل شستشو را نشان می دهند. برای کسب اطلاعات دقیق تر بهش مربوط به این علائم را در مقاله مطالعه نمایید.

  پاسخ دهید

امین صوفی

سلام
ماشین لباس شویی سامسونگ مدل J1220T دارم که در تمام برنامه های شست وشوی خطای bE و یا 6E روی نمایش گر نمایان می شود و سپس ماشین از کار ای افتد. لطفا مرا راهنمایی کنید .

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، نمایش ارور bE لباسشویی سامسونگ احتمالا نشان دهنده وجود مشکلی در موتور لباسشویی شما باشد. ارور e6 نیز به خرابی هیتر یا المنت گرمکن آب در لباسشویی اشاره دارد. بهتر است برای عیب یابی دقیق از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید.

  پاسخ دهید

سپیده علمی

سلام خسته نباشید ماشین لباسشویی من در سه دقیقه آخر علامت 5ud نشون میده فیلتر و لوله ها رو هم تمیز کردم ولی بازم همینطوره و داخل سطل هم آب جمع میشه وقتی فیلتر تمیز میکنم خالی میشه علتش چیه؟ ممنون میشم پاسخ بدید

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، دیدن ارور sud در لباسشویی سامسونگ با توجه به جمع شدن آب در داخل دیگ، می تواند نشان دهنده مسدود شدن شیلنگ ها یا مسیر تخلیه لباسشویی شما باشد.

  پاسخ دهید

فرزاد امیدی

با سلام
لباسشویی12 کیلویی مدل h146 بدون اینکه اروری بده توی هر حالت شستشو 5 دقیقه اول ماشین نمیتونه یدور کامل بچرخه انگار رد میکنه برمیگرده و باخاموش روشن کردن دکمه این 5 دقیقه اولشو رد میکنه بقیه شو کامل و درست انجام میده تا اخرش
مشکلش از کجاست؟

پاسخ دهید

باعرض سلام و خدا قوت،آلارم خاموش و روشن شدن لباسشویی من به یکباره ازکار افتاده،حتی کلیدهاشم صدا نداره،دلیلش چیه؟ممنون میشم پاسخ بدید🙏🌹

پاسخ دهید

ایمان

سلام خسته نباشید ماشین لباسشویی سامسونگ مدل اکو بابل دارم تازه جابجا شدیم الان روشن میشه رو دقیقه ده خشک کن که میرسه دیگه جلوتر نمیره رو نه نیم ساعت میمونه همین جور کار میکنه خیلیم تکون شدید میخوره از چیش میتونه باشه با تشکر

پاسخ دهید

پریزاد

سلام لباسشویی سامسونگ دارم با اینکه در لباسشویی بسته است ولی خطای
DE میزنه.(لباسشویی روشن بود برق میره آب داخل لباسشویی هستشوقتی برق اومد دیگه لباسشویی شروع به کار نکرد و خطای DEمیده).کاری میتونم انجام بدم تا حتما باید تعمیرکار بیاد

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، ارور de در لباسشویی سامسونگ مربوط به مشکل در درب لباسشویی و یا احتمالا برد آن می باشد. اقدامات لازم برای برطرف کردن خطای de ماشین لباسشویی سامسونگ را در مقاله مطالعه نمایید و اگر دانش فنی در این زمینه ندارید، حتما از تکنسین متخصص کمک بگیرید.

  پاسخ دهید

خزان حاجوی

سلام وقت بخیر خسته نباشید لباسشویی سامسونگ در انتهای خشک کردن صدای به همرا جیغ گرفته و بدون ارور میدهد لطفا راهنمایی بفرماین لباسها اصلا داخلش زیاد نبود فیلتر هم پاک کردم خیلی کم ریگهای به همراه جزیی ماسه اومد بیرون

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، ممکن است سه نظام، شفت یا بلبرینگ های لباسشویی شما ایراد پیدا کرده باشد. یکی از راه های تست این موضوع این است که دست خود را به داخل دیگ برده و دیگ را تکان دهید اگر حرکت غیر عادی دیگ را حس کردید، احتمال زیاد یکی از این قطعات ایراد پیدا کرده. با این حال اگر دانش فنی ندارید، حتما از یک متخصص کمک بگیرید.

  پاسخ دهید

وحید رضا رافعی

سلام ماشین لباس شویی من روی حالت synthticsبعد یک ربع کار کردن error H2 میزنه علتش چیه مرسی

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، اگر ارور h2 را در لباسشویی سامسونگ خود مشاهده می کنید که مشکل مربوط به مدار گرمایشی لباسشویی شما است. اما اگر 2h را می بینید، این کد خطا نمی باشد و بیان کننده این این است که حدودا 2 ساعت زمان تا پایان شستشو باقی مانده است.

  پاسخ دهید

لیلافتحی

باسلام وخسته نباشید ماشین لباسشویی من سامسونگ هست طی یک هفته سه بارازش استفاده کردم که بعدازشستشوارورمیده یعنی کامل میشوره وآب کشی میکنه ولی بعدازاتمام علامت ۰ویک علامت استوانه ای شکل قرمز روی صفحه اش میمونه چه کاربکنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

پاسخ دهید

سلام ماشین رو روشن کردیم برق ساختمان پرید پس از وصل ارور کد de زد میکرو سویچ قفل رو بردم تعویض کنم گفتن سالمه
ولی باز هم ارور میزنه علت چی میتونه باشه؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، خطای de لباسشویی سامسونگ تنها مربوط به میکروسوئیچ درب نمی باشد. ممکن است به دلیل نوسان برق برد دستگاه شما ایراد پیدا کرده باشد. شما می توانید مطلب بخش مربوط به ارور de ماشین لباسشویی سامسونگ را در مقاله مطالعه کنید و در صورت نیاز از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید.

  پاسخ دهید

سپیده

با سلام من لباسشویی eco bubble 9کیلویی دارم در محفظه پودر ۱ و۲ هر دو پودر شستشو میریزم بعد از تمام شدن کار ماشین،پودر محفظه ۲ همچنان دست نخوره باقی است در همه برنامه ها این طور هس چکار کنم

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، ممکن است به دلیل کثیف بودن ﻓﯿﻠﺘﺮ ﺷﯿﺮ اﻟﮑﺘﺮﯾﮑﯽ، کثیف بودن جا پودری و یا استفاده از پودر نامناسب و یا بیش از اندازه این اتفاق بیوفتد. شما می توانید برای جزئیات بیشتر در مقاله ﻋﯿﺐ ﯾﺎﺑﯽ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﻟﺒﺎﺳﺸﻮﯾﯽ کاراباما، “بخش علت حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی” را مطالعه نمایید.

  پاسخ دهید

ماشین لباسشویم سامسونگ امروز اومدم روشن کنم دکمه خاموش و روشنش کار میکنه ولی دیگه هیچ دکمه ایش کار نمیکنه علامت 2H اومده رو منیتورش

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  دوست گرامی علامت 2h نشان دهنده این است که حدود 2 ساعت زمان تا پایان شستشوی لباسشویی شما باقی است.

  پاسخ دهید

مريم نجفى

ماشين لباسشويي من ارور dc ميده، تو كاتولوگش نوشته مربوط به در هست ولى درش كاملاً بسته هست ، ميشه لطفاً كمكم كنيد، ممنون

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، ارور DC لباسشویی سامسونگ نیز مانند UE و E4 به مشکل عدم تعادل دستگاه و بارگذاری لباس ها در داخل دیگ لباسشویی مربوط می شود. این ارور ایراد فنی نیست، اما باید به آن توجه کنید چرا که طولانی مدت می تواند باعث ایجاد مشکل در لباسشویی شما شود.

  پاسخ دهید

علی مصطفی لو

سلام ماشین لباسشویی سامسونگ دارم که بعد از 15دقیقه کار کردن علامت doorروی صفحه نمایش ظاهر میشه ودیگه کار نمیکنه و با دگمه درب باز کن باز نمیشه و بطور دستی از طریق گیره پایین نزدیک خروجی آب باز میشه. ولی باز هم ماشین رو از ابتدا مراحل روشن کردن طی میشه همون 15 دقیقه کار میکنه و بعد علامت doorمیزنه . ممنوم میشم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، ارور door لباسشویی سامسونگ احتمالا به این دلیل است که سوئیچ درب خراب است و باید تعویض شود.

  پاسخ دهید

سیدهاشم عرفانیان

سلام
لباسشویی سامسونگ ارور E2 میده تخلیه ابش هم کامل انجام میشه ولی خشکنش کارنمیکنه
لطفاراهنمایی کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام ارور e2 در لباسشویی سامسونگ، حاکی از وجود خطایی در کارکرد تخلیه آب از دستگاه می باشد. این اشکال ممکن است از فیلتر پمپ تخلیه، مسدود شدن یا خرابی لوله تخلیه و اتصالات خروجی و یا خرابی پمپ تخلیه باشد.

  پاسخ دهید

رحمان احمدی

سلام ماشین لباسشویی سامسونگ 8کیلویی در از بالا دارم که موقع ابکشی وموقع تخلیه اب تایمر ش چند دقیقه ای به سمت بالا میرود واین کار را چندین بار انجام میدهد وارور ue در زمانی که دستی روی خشک کن می گذارم می دهد

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام، ارور ue لباسشویی سامسونگ به مشکل عدم تعادل دستگاه و بارگذاری لباس ها در داخل دیگ لباسشویی مربوط است. بروز این خطا بیشتر جنبه آگاهی بخشی داشته و معمولا با راه اندازی دوباره دستگاه و توزیع یکنواخت لباس ها در داخل دیگ، در سیکل های شستشوی بعدی برطرف می گردد.

  پاسخ دهید

سیدخسین سیدمحمدی

خیلی خوب وعالی

پاسخ دهید

وحید احمدزاده

سلام. لباسشویی سامسونگ آب پر میشه. ولی مرحله دوم برای شستشو انجام نمیشه و آب دوباره خالی میشه

پاسخ دهید

سلام میخواستم تشکر کنم واقعا راه حل های کاربردی و عالی دارید فکر نمیکردم خودم بتونم درست کنم

پاسخ دهید

فاطمه اسلامی

سلام ماشین لباسشویی من بعداز خطای sd فیوز برق پرید ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

پاسخ دهید

مریم صالحی

سلام ماشین لباسشویی من سامسونگ مدل adwashهست دوباره ارور میدهdCیعنی چی؟

پاسخ دهید

مبین خادمی

سلام.ما یک ماشین لباسشویی سامسونگ ۷ کیلویی داریم.دیشب روشنش کردم به دقیقه ۱۱ که رسید خطای sub رو داد.ولی هیچ‌اثری از کف توی ماشین بود.امکان اره لوله خروج آب ماشین مسدود شده باشه؟آخه ما جلوی لوله ی خروج ماشین یه پارچه نازک کشیده بودیم تا سوسک داخل نیاد.ممکنه پارچه علت تین ارور باشه؟

پاسخ دهید

masoud Ansari

سلام در ماشین لباسشویی۱۳کیلویی درب از بالا سامسونگ اِرور ((Lc))به چه معناست؟

پاسخ دهید

مسعود

سلام عذر خواهی میکنم ارور -a6در ماشین لباسشویی سامسونگ مربوط به چی میشه

پاسخ دهید

مبین خادمی

سلام.ماشین لباسشویی من ارور sud میده.یه پارچه کشیده بودیم نزدیک خروجی آب یا سوسک نیاد داخل حمام و ماشین.پارچه‌ رو عوض کردم.الان بعد از دو سه بار دوباره همون ارور رو میده! چکار کنم؟

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز نحوه رفع ارور sud لباسشویی سامسونگ و علت بروز این ارور در مطلب به طور کامل بیان شده. لطفا مجددا مطالعه نمایید. همچنین یکی از دلایل برای تخلیه نشدن کف و زیاد شدن آن در دستگاه که موجب بروز این ارور میشود به مسدود بودن یا گرفتگی خروجی مربوط است. بهتر است پارچه یا چیزی در خروجی فاضاب دستگاه قرار نگیرید و برای مقابله با سوسک از روش دیگری استفاده کنید.

  پاسخ دهید

امیر تاجیک

با سلام
لباسشویی۱۲ کیلویی مدل h146 بدون اینکه اروری بده توی هر حالت شستشو ۵ دقیقه اول ماشین نمیتونه یدور کامل بچرخه انگار رد میکنه برمیگرده و باخاموش روشن کردن دکمه این ۵ دقیقه اولشو رد میکنه بقیه شو کامل و درست انجام میده تا اخرش
مشکلش از کجاست؟

پاسخ دهید

سلام‌.ماشین ما الان ده ساله که داره به درستی کار می کنه‌.اما چند شب پیش وقتی خواستیم روشنش کنیم،وقتی پلی میزدیم،چند ثانیه طول می کشید بعد ارورdE می داد.مشکلش دقیقاً چیه؟

پاسخ دهید

حبیبه یزدانی

سلام و خسته نباشید.لباسشویی من خطای doorرو نشون میده.چند بار اول با کمی مکث مشکل رفع می شد ولی الان هم تکرار این خطا بیشتر شده و هم باید بصورت دستی درو باز و بسته کنم تا عمل شست و شو ادامه پیدا کنه.اگر ممکنه راهنماییم کنید.متشکرم

پاسخ دهید

علی کیوان راد

با سلام .ماشین ظرفشویی دوو مدل 1411 دارم که در موقع تخلیه پیغام خطای E4 می دهد از زیر ماشین آب پس داده و در موقع خم کردن به جلو و خاموش روشن کردن مجدد برطرف می شود .

پاسخ دهید

  بهنام

  لباسشویی سامسونگ روی بیست دقیقه ارور میده لطفاً راهنمایی کنید مرسی

  پاسخ دهید

   سلام دوست عزیز
   اگر دستگاهتون نیاز به تعمیر داره می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

سپیده خوب صفت

سلام لباسشویی سامسونگ دارم چند وقته لباسها رو چروک می کنه خیلی علت چيست؟

پاسخ دهید

شیرزاد رنجبران

با سلام
لباسشویی۱۲ کیلویی مدل h146 بدون اینکه اروری بده توی هر حالت شستشو ماشین نمیتونه یدور کامل بچرخه انگار رد میکنه برمیگرده در ضمن از طریق منوی ارور 3H6 نشان داده می شود ولی همچین اروری در ارورهای سامسونگ نمی بینم

پاسخ دهید

  شیرزاد رنجبران

  با سلام
  لباسشویی۱۲ کیلویی مدل h146 بدون اینکه اروری بده توی هر حالت شستشو ماشین نمیتونه یدور کامل بچرخه انگار رد میکنه برمیگرده در ضمن از طریق منوی ارور 3E6 نشان داده می شود ولی همچین اروری در ارورهای سامسونگ نمی بینم

  پاسخ دهید

محسن طبايي

سلام . ماشين لباسشويي سامسونگ B1280D ما خطاي E2 نشان مي دهد
بعد از تخليه آب و خاموش کردن فيلتر آبش را تميز کرده و لوله تخليه را نيز پايينتر از سطح ماشين قرار داديم ولي هنوز اين خطا را نشان ميدهد و آب را تخليه نميکند.
لطفا راهنمايي کنيد چکار کنيم
متشکرم

پاسخ دهید

شویعی

سلام ماشين لباسشوي ٧كيلوي دارم كه موقع استارت مستقيم با دور تند ( خشكن ) وعلامت E 6 نشان ميده مشكلش جي هست

پاسخ دهید

اعظم بهمنی

واقعا از مطالب مفید و کاربردی شما نهایت تسشکر رادادم

پاسخ دهید

سارا حسین زاده

در پایان شستشو عکس یه سطل قرمز رنگ میاد که چشمک میزنه و نمیدونم نشانه چیه

پاسخ دهید

حکمت اله ذوالفقاری

اورور 5ud یعنی چی بکدوم قسمت ماشین مربوط است

پاسخ دهید

ماشین لباسشویی سامسونگ مدلB1075T شش کیلویی خطای bE دارد لطفا راهنمایی بفرمایید

پاسخ دهید

سلطان اسدی

لباسشویی سامسونگ خطای 3Eمی دهد

پاسخ دهید

فائزه زارع

ماشین لباس شویی سامسونگ مدل 8کیلویی (ecobubble)ارور اس یو دی نشان میذهد و برطرف نمیشود ومعمولا در مواقع تخلیه اب این ارور را نشان میدهد کلید استارت را دوبار زدیم درس میشود ولی باز در موقع تخلیه اب بعدی ارور میدهد

پاسخ دهید

راحله بیوته

سلام ببخشید لباسشویی من همینکه شروع به کار میکنه علامت شبیه دو یا EE که سر اولین یی وجود نداره نشون میده دنبال اون علامت گشتم نبود و کلا متوقف میشه خاموش میکنم دوباره روشن میکنم یه چرخ میزنه دوباره دون علامت رو نشون میده

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به تعمیر داره می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

سمانه

سلام هی ارور Sud میده تخلیه کردیم فیلتر رو دوباره انداختیم باز ارور میده چی شد مشکلش چیه

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

علایی کیا

درود بر شما – و تشکر بخاطر پاسخگویی خوبتان در سایت – بنده ماشین مدل ecobubble j1250NWH دارم که مدتی است در هنگام کار صدای وز و هوم می دهد . البته هیچگونه اروری نمی دهد و هر پروگرامی را که می دهم اجرا می کند بدون هیچ خطایی – فقط همین صدا آزار دهنده است و ممکن است ما را دچار مشکلات بعدی کند . ضمنا وقتی حالت حباب ساز ecobubble را قطع می کنیم صدا برطرف می شود. با نمایندگی هم مشورت کردم درست متوجه نشدند ومی گفتند از پمپ آب است که البته پمپ آب درست کار می کند. خواهشمندم راهنمایی لازم را بفر مایید – با سپاس علایی

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  خیلی خوشحالیم که براتون مفید بوده
  ما همیشه آماده خدمت رسانی هستیم
  در خصوص مشکلی که مطرح فرمودین، می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

سلام و وقت بخیر ماشین لباسشویی ما سامسونگ 5کیلویی هست موقع ابکشی error sd میده و اب نمیکشه چیکار باید کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

حسین رشیدی

با سلام
ماشین لباسشویی ما سامسونگ هست و بعد ار سشتشوی کامل و تمام شدن و خاموش شدن ماشین دکمه هشدار درب همچنان روشن می مامند و باید ماشین را از برق اصلی قطع کرده و بعد از جند دقیقه درب ماشین باز میشود علت چیست لطفا راهنمایی بفرمایید

پاسخ دهید

عباس جعفری

سلام علامت کلید روی صفحه نمایشگر لباسشویی روشن شده و دائم خاموش روشن میشه و هر کار میکنم خاموش نمیشه البته هیچ مشکلی لباسشویی نداره و به خوبی کار میکنه چطوری این علامت بر طرف میشه ممنون

پاسخ دهید

علی پازوکی

سلام.ماشین درحین کار بروی عدد۲۴ بیش ازحد توقف دارد وجدیدا بعد ازمدت زیادی توقف اخطار E1به نمایش میاید وماشین خاموش میشود

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

محمد محبی

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل B1282T ارور DOOR دارد لطفا راهنمایی فرمایید
نمایندگی سامسونگ

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

کوثرقادری

لباس شویی حین کار ارور میدهد و دوباره از اول باید روشن شود

پاسخ دهید

نسرین بهمیی

لباسشویی سامسونگ ۱۵ گیلویی وقتی روشنش میکنم موقع کار چندتادورکه زدارورمیزنه دیگه دورنمیزنه یاباهردورارورمیزنه دربالاهستش وحرف pروعلامت میزنه
نمایندگی سامسونگ

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام نسرین عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر لباسشویی سامسونگ رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

مهدی اولاد

لباسشویی ام موقع آبکشی در 13دقیقه مونده به اتمام، ارور داد. فکر کنم C5 بود. خوب نخوندم. زود خاموش کردم از برق کشیدم. از درب موچکش، لباساشو برداشتم اما آب مونده توش. الان نمی‌دونم چیکار کنم

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام مهدی عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر ماشین لباسشویی رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

حامد رضایی

سلام لباسشویی سامسونگ دارم روتایم 4دقیقه میمونه بعدالا رم4cمیزنه دلیلش چی می‌تونه باشه
نمایندگی سامسونگ

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام حامد عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر لباسشویی سامسونگ رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

فرشاد صفری

سلام خسته نباشید الان یک ماه این لباسشویی رو خریدیم وقتی لباسشویی کارش تموم میشه آهنگ میزنه که تموم شده قبلا کلا چراغ هاش خاموش میشد ولی الان بعد از آهنگ یکی از چراغ ها خاموش روشن میشه مشکل چی میتونه باشه از تنظیماتشه؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام فرشاد عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر لباسشویی سامسونگ رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

حسین وفایی

لباسشویی سامسونگ ارور sud میدهد و متوقف میشود

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر
  این ارور مربوط به استفاده زیاد از پودر شوینده و ایجاد کف بیش از اندازه در ماشین لباسشویی است.

  پاسخ دهید

رضا سلطانی

سلام خسته نباشیدماشین لباسشویی سامسونگ ۶کیلویی داریم موقعی که میخادآبکشی کنه رودورتندنمیره تالباساروخشک کنه،ممنون میشم علتش بگین

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر و ممنون از شما
  دلیل متفاوتی برای کار نکردن خشک کن لباسشویی وجود دارد.
  خراب بودن خازن راه انداز، خراب بودن موتور، اختلال در بخش کلید، خرابی برد تنظیم دور، فعال بودن دکمه حذف دور خشک کن، مسدود شدن فیلتر پمپ و خرابی شیلنگ تخلیه و …
  به عنوان مثال در برخی از مدل‌های ماشین لباسشویی، خراب شدن تسمه باعث خیس ماندن لباس می شود.

  پاسخ دهید

سلام کد E7در ماشینت لباسشویی سامسونگ نشانه چی هست

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  سلام دوست عزیز
  این ارور معمولا مربوط به زمانی است که لباسشویی شما دچار سرریز شود و شیر برقی آبگیری را قطع نکند. یا زمانی که ماشین لباسشویی شما به مقدار کمی آب گیری می کند و شیر برقی دستگاه آبگیری را متوقف میکند.
  در صورت امکان پس از خاموش کردن ماشین لباسشویی هیدروستات آن باید بررسی شود. زیرا این مشکل مربوط به هیدروستات است.

  پاسخ دهید

هادي قره خاني

سلام باعرض تبريك سال نو لباسشويي سامسونگ ٧ك دارم فقط روي حالت كوييك واش ميذارم ارور e4 ميده شير تخليه رو تميز كردم ولي برطرف نشد ممنون

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  سلام و عرض ادب
  این مشکل به عدم تعادل دستگاه نیز مربوط است. حتی عدم بارگذاری متعادل لباس ها در داخل دیگ.
  لذا به مقدار لباس‌هایی که در داخل دیگ میگذارید هم توجه داشته باشید. همچنین لباس ها را به صورت یکنواخت داخل دیگ بگذارید و دوباره دستگاه را استارت بزنید

  پاسخ دهید

سیاحت

سلام لباسشویی سامسونگ ۶ کیلو هر دکمه ای را میزنم بعد چند ثانیه ارور شبیه bEمیزنه لطفاً راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر کاربر عزیز
  احتمالا خطای مربوطه 6e می باشد. کانکتورهای سیم را بررسی کنید و در صورت نیاز سیم ها را جایگزین کنید.

  پاسخ دهید

میان آبی

سلام خسته نباشید لباس شوی سامسونگ دارم دقیقه ۵۵ می زارم بعد از یک دقیقه فیوز می پره اما سر ۱۲ دقیقه فیوز نمی پره هیچ. اروری هم ندارد

پاسخ دهید

مبینا قدیری

سلام، لباسشویی سامسونگ 7kg مدل J1220T دارم، شروع شستشو موقع آبگیری اِرور E4 میده، اتصالات شیر ورودی آب و همه چک شده و زمانی که ارور میده آب از زیر ماشین خارج میشه و نشون میده که آب داخل ماشین نمیره و در اتصالات هیچ شکستگی یا سوراخ برای خروج آب وجود نداره، ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

ایوب سیار

سلام
لباسشویی سامسونگ ۷ کیلویی آب داخلش میاد تخلیه میکنه ولی نمیچرخه مشکل از کجاست؟

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر دوست گرامی
  این مشکل باید توسط تکنسین بررسی شود. در صورت نیاز، شما می توانید با شماره تلفن 02154584 تماس حاصل فرمایید

  پاسخ دهید

قربان نژاد

سلام ببخشید لباس شویی سامسونگ مدل BIG Q1290 ارور کد خطا 3E نشان می دهد علتش چی می باشد

پاسخ دهید

محمدی

سلام . لباسشویی بعد از اینکه یکبار کامل شستشو انجام داد. در انتهای برنامه علامت تمیز کردن لگن لباسشویی روی پنل اومد . بعد بدون لباس روی ولی واش با دمای ۷۰ درجه ک خودش رو تمیز کنه روشن شد و بعد از نیم ساعت ارور HE1اومد روی پنل ،پنج دقیقه استراحت دادم و خاموش کردم و مجدد روی برنامه گذاشتم باز هم همون ارور و داد چکار باید کرد؟؟

پاسخ دهید