استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

علت نشت آب (آبریزش) از ماشین لباسشویی و خروج آب از جاپودری

علت نشت آب از ماشین لباسشویی

در این مقاله از کاراباما به دو سوال متداول درباره مشکلات لباسشویی از جمله علت نشت آب از زیر ماشین لباسشویی و علت نشت آب از جاپودری ماشین لباسشویی چیست پاسخ میدهیم تا در صورت امکان خودتان بتوانید مشکل دستگاهتان را برطرف کنید. همچنین لازم به ذکر است که علت ریختن آب از زیر ماشین لباسشویی یا همان آبریزش لباسشویی، به برند دستگاه شما مربوط نمی باشد؛ بدین ترتیب می توانید از مطالب این مقاله در رفع مشکل نشت آب از زیر ماشین لباسشویی ال جی، سامسونگ، بوش یا سایر برندها استفاده نمایید.

در صورتی که جهت برطرف کردن مشکل ماشین لباسشویی خود نیاز به کمک تکنسین حرفه ای و باتجربه دارید، از قسمت زیر برند دستگاه خود را انتخاب کنید و در غیر این صورت ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.

ما در کاراباما سالهاست که به مشتریان تمامی برندهای معتبر ایرانی و خارجی لوازم خانگی خدمات ارائه میکنیم، بنابراین اگر برند ماشین لباسشویی شما سامسونگ، ال جی و بوش نمیباشد نیز میتوانید از طریق فرم زیر درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن، جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار لباسشویی

چگونه از نشتی ماشین لباسشویی باخبر شویم؟

ممکن است آب موجود در کف زمین تنها یک اتفاق ساده باشد. لذا پیش از هر اقدامی ابتدا بهتر است که از نشتی ماشین لباسشویی خود مطمئن شوید. برای اینکار دستگاه را روشن نموده و یک سیکل شست و شو را انتخاب نمایید. سپس به دقت به قسمت های پشتی و زیر دستگاه نگاه کنید. همچنین اطراف درب و محفظه جاپودری را بررسی نمایید. ممکن است بلافاصله متوجه ناحیه نشت آب نشوید، اما در صورتی که پس از مدتی آب دوباره جمع شد، آنگاه می توانید بدنبال راهکار های رفع ریزش آب از ماشین لباسشویی باشید.

خروج آب از جاپودری ماشین لباسشویی

اگر مدام با مشکل نشتی آب از لباسشویی مواجه هستید، ممکن است مشکل از جاپودری باشد. نشت آب از جاپودری ماشین لباسشویی مشکل رایجیست که رفع آن ساده است و برای جلوگیری از نظافت همیشگی جاپودری توصیه می شود. مایع سفید کننده لباس یک ماده شیمیایی بسیار خورنده است و می تواند به مرور زمان در اثر استفاده زیاد، باعث شود قطعات پلاستیکی جاپودری ترک بخورند و یا حتی بشکنند که در این صورت سبب خروج آب از جاپودری ماشین لباسشویی می شود. لذا ترک خوردن و شکستگی جاپودری یک علت نشت آب از جاپودری لباسشویی است. استفاده بیش از اندازه از پودر نیز دلیل دیگری برای آبریزش و خروج آب از مخزن جاپودری است.

مسدود شدن جنت لباسشویی علت نشت آب از جاپودری

مورد دومی که سبب خروج آب از جاپودری ماشین لباسشویی می شود، مسدود شدن جاپودری است که می تواند به دلیل پیچ خوردگی و یا انسداد جنت زیر جاپودری توسط جرم یا خرده اشغال ها و یا تجمع پودرهای اضافی شستشو باشد. جنت زیر جاپودری یک قطعه پلاستیکی است که برای دسترسی به آن باید پنل بالای لباسشویی (و در برخی مدل ها پنل جلویی نیز) از دستگاه جدا شود. این قطعه پودر و آب را به داخل دیگ انتقال می دهد. کیپ یا مسدود شدن جنت به دلیل پودرهای اضافی و… یکی از موارد شایعیست که علت نشت آب از جاپودری لباسشویی است. عوامل دیگری همچون نصب نادرست و تراز نبودن لباسشویی و بالا بودن فشار آب ورودی به محفظه جاپودری نیز، می تواند علت ریزش آب از جاپودری لباسشویی باشد.

در صورتی که استفاده درست از جاپودری و نظافت آن را نمی دانید، به مقاله نحوه استفاده، درآوردن و تمیز کردن جاپودری لباسشویی مراجعه کنید.

شیلنگ تخلیه دلیل نشتی آب لباسشویی است؟

هنگامی که نشت آب از ماشین لباسشویی فقط در زمان چرخش دیگ لباسشویی رخ می دهد، احتمالاً مشکل از شیلنگ تخلیه شما می باشد.

 • اتصالات شیلنگ باید بررسی شود تا از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل شود.
 • اتصالات شیلنگ تخلیه باید بررسی شود که ترک خورده یا آسیب دیده نباشند.
 • شیلنگ تخلیه باید برای وجود هر گونه جسم خارجی مسدود کننده بررسی شود. ممکن است جوراب گمشده شما در آن گیر افتاده باشد!
 • متصل بودن شیلنگ تخلیه به ماشین لباسشویی باید بررسی شود. شیلنگ تخلیه نباید هیچ گونه ترک و یا نشتی داشته باشد. اگر چنین مواردی وجود داشته باشد، باید آن قسمت بریده و مجدداً شیلنگ گیره زده شود. البته ممکن است ترجیح دهید یک شیلنگ جدید بخرید.
 • در صورتی که دستگاه ماشین لباسشویی خود را به تازگی خریداری کرده اید و مشکل تخلیه دارد و آب از آن چکه می کند، ممکن است دلیل آن اشتباهی در نصب دستگاه باشد. معمولا بخش دریچه تخلیه که شیلنگ تخلیه باید به آن متصل شود، توسط کارخانه مسدود می گردد. لذا از باز بودن آن در هنگام نصب دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

مطلب پیشنهادی کاراباما: نحوه راه اندازی و نصب ماشین لباسشویی

نشت آب از لباسشویی می تواند از شیلنگ ورودی آب باشد؟

ممکن است علت آبریزش ماشین لباسشویی شما اشکال در شیلنگ ورودی آب باشد.

 • شیلنگ های متصل به پشت دستگاه که به دو شیر آب سرد و گرم متصل اند باید برای هرگونه نشتی و پارگی بررسی شوند و در صورت نیاز تعویض گردند.
 • شیلنگ های ورودی آب باید به دقت بررسی شوند که به درستی در محل خود قرار گرفته باشند و هیچ گونه نقصی نداشته باشند. البته نباید بیش از حد محکم بسته شوند.
 • هر زمانی که این شیلنگ ها برداشته می شوند و مجدداً در جای خود قرار می گیرند، باید برای آن ها از یک واشر لاستیکی جدید استفاده شود. اگر از واشر لاستیکی جدید استفاده نشود ممکن است علت نشت آب لباسشویی از این واشرها باشد.
 • توصیه می شود برای جلوگیری از مشکلات آتی شیلنگ های آب، از نوع پلیمری یا شیلنگ های با پوشش فلزی استفاده نمایید که نسبت به نوع پلاستیکی دوام بیشتری دارند.

علت آبریزش لباسشویی دریچه شیر ورودی آب است؟

علت آب دادن ماشین لباسشویی می تواند به دریچه شیر ورودی آب مربوط باشد. لذا باید وجود هر گونه نشتی در آن را به دقت بررسی نمود. ممکن است:

 • دریچه دچار زنگ زدگی شده باشد.
 • مواد معدنی در شیر وجود داشته باشد.
 • دریچه شیر معیوب شده و نیاز به تعویض داشته باشد.

استفاده زیاد از مواد شوینده می تواند علت بیرون زدن کف از ماشین لباسشویی باشد؟

اگر سختی آب شما زیاد است و از نرم کننده آب استفاده می کنید، ممکن است مشکل نشت آب از ماشین لباسشویی شما، در نتیجه استفاده بیش از حد از این مواد باشد. هنگامی که از آب گرم و غیر سخت استفاده می‌ کنید، مقدار مواد شوینده‌ای که برای تمیز کردن لازم است، نسبت به استفاده از آب سخت و سرد، به شکل قابل توجهی کاهش می یابد. اما وقتی که مقدار آب و کف صابون زیاد باشد، پراکنده شده و ممکن است از لباسشویی به بیرون نشت پیدا کنند. سرریز شدن و نشت کف صابون از لباسشویی اتفاقیست که در این مواقع شاهد آن خواهید بود. از آنجایی که پودر شوینده و یا مایع نرم کننده را در داخل جاپودری لباسشویی می ریزید، بنابراین خروج آب و نشتی از جاپودری لباسشویی رخ خواهد داد. لذا یک دلیل نشتی آب و علت بیرون زدن کف از ماشین لباسشویی، به استفاده زیاد از پودر و یا استفاده از نوع نامناسب پودر و شوینده های تاریخ گذشته است.

علت آب دادن درب ماشین لباسشویی به خاطر لاستیک دور درب است؟

نشت آب از درب ماشین لباسشویی، در لباسشویی های درب از جلو و غالبا در اطراف لاستیک دور درب، امری بسیار رایج است. زیرا اغلب مواد زائد فرآیند شستشو (مانند مو، کرک لباس ها و…) در این قسمت جمع می شوند. با گذشت زمان، این ناخالصی ها به حدی می رسند که درب لباسشویی به درستی بسته نمی شود و در نتیجه آب از اطراف آن به بیرون نفوذ می کند. برای اینکه به چنین مشکلی برنخورید باید همیشه لاستیک دور درب لباسشویی را به دقت تمیز نمایید.

همچنین لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ممکن است به مرور زمان فرسوده، سوراخ و یا پاره شود و در حین کار، آب از لباسشویی به بیرون نشت پیدا کند. در نتیجه حتماً باید تعویض شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله آموزش نحوه تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی را مطالعه کنید. در صورتی که لاستیک شل شده و یا بخشی از آن کنده یا پاره شده باشد، می تواند علت خارج شدن کف از ماشین لباسشویی تان باشد.

علاوه بر لاستیک دور درب، امکان دارد که نشتی موجود بدلیل معیوب بودن قفل درب لباسشویی  و زبانه درب آن باشد. در این موارد با تعویض مجموعه قفل درب امکان رفع مشکل موجود دارد.

آیا پمپ تخلیه دلیل آبریزش ماشین لباسشویی است؟

پمپ تخلیه بر روی پولی خود یک لاستیک دارد که به دلیل پوسیدگی می‌تواند باعث آبریزش ماشین لباسشویی شود. بسیار از پمپ ها سوراخی دارند که اجازه می دهد آب از آن به صورت قطره قطره بیرون برود؛ اما اگر مقدار زیاد یا حتی کمی آب در اطراف پمپ تخلیه دیده شود، ممکن است علت نشت آب از ماشین لباسشویی، همین مسئله باشد. بنابراین باید برای تعمیر و یا تعویض پمپ تخلیه اقدام نمایید.

نقش دیگ ماشین لباسشویی در ریختن آب از لباسشویی چیست؟

وقتی که ماشین لباسشویی شما تراز نباشد، به مرور زمان به دلیل حرکت های اضافی زیاد ناشی از تراز نبودن لباسشویی، ایجاد سوراخ یا شکاف فرسایشی در ماشین لباسشویی و نشت آب از آن اتفاق می افتد. برای رفع این مشکل نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای ماشین لباسشویی دارید که معمولا هزینه نسبتا زیادی را به همراه خواهد داشت.

خرابی بلبرینگ و کاسه نمد در آبریزش لباسشویی چه تاثیری دارد؟

اگر نشتی آب لباسشویی از قسمت بلبرینگ و کاسه نمد دستگاه شما باشد، این مشکل به دلیل عدم تراز بودن و یا خراب شدن بلبرینگ ماشین لباسشویی و کاسه نمد به دلیل استفاده نادرست از ماشین لباسشویی مانند حجم لباس بیشتر از ظرفیت دستگاه به وجود می آید. از آن جا که این مشکل کاملاً تخصصی می باشد، حتماً باید توسط تکنسین متخصص تعمیر شود.

خرابی سوئیچ فشار و هیدرواستات چگونه باعث نشتی لباسشویی می شود؟

یکی دیگر از دلایل آب دادن ماشین لباسشویی خراب شدن سوئیچ فشار و لوله هیدرواستات ماشین لباسشویی است. سوئیچ کنترل سطح آب یا همان سوئیچ فشار معمولا پشت کنترل پنل قرار دارد و دارای یک محفظه پلاستیکی همراه با با یک لوله و سیم کشی جداگانه است. این سوئیچ در ماشین لباسشویی هایی که دارای برد الکترونیکی هستند، در زیر دیگ قرار دارد. سوئیچ فشار برای کنترل میزان آب در دیگ لباسشویی استفاده می شود. با پر شدن دیگ از آب به اندازه مناسب و رسیدن فشار هوا به نقطه تنظیم، سوئیچ باز می شود و شیر برقی را قطع می کند تا از ورود بیشتر آب به داخل دیگ جلوگیری کند. هر گونه خرابی، نشت یا انسداد در سیستم کنترل فشار و لوله هیدرواستات آن، مانع از فعال شدن سوئیچ می شود و شیر برقی همچنان باز مانده در نتیجه باعث سرریز شدن و آب دادن ماشین لباسشویی شود.

نشت آب از ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ

بسیاری از کاربران درباره علت آب دادن ماشین لباسشویی سامسونگ و یا علت آب دادن ماشین لباسشویی ال جی سوال می پرسند. همچنان که در ابتدا اشاره شد، چندان تفاوتی چندانی در نوع برند لباسشویی شما وجود ندارد. چرا که دستگاه شما از هر برند و مدلی که باشد، دلایلی که در این مقاله درباره آن ها صحبت شد، می تواند علت آب دادن لباسشویی ال جی یا سامسونگ شما باشد.

در صورتی که هیچ یک از موارد بالا در رفع مشکل آبریزش لباسشویی شما موثر نبودند، زمان آن رسیده تا با تماس با کاراباما، مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی، زمان بازدید دستگاه خود توسط کارشناسان باتجربه را با همکاران ما هماهنگ نمایید. برای این کار می توانید از طریق تکمیل فرم قرار گرفته در صفحه و یا تماس با شماره تلفن های مشخص شده در کوتاه ترین زمان از تخصص تعمیرکاران ما برای رفع مشکل خود بهره مند گردید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
پری ماه

سلام
لباسشویی اسنوا دارم. از قسمت تاید نشتی آب داره و آب پس میده. اشکال از چی است؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان شکستن یا ترک داشتن جاپودری زیاد است و یا اینکه کیپ شدن ورودی آب به جاپودری

  پاسخ دهید

  فاطمه سحرخیز

  یه لباس شویی سامسونگ در بالا داریم بعد زمان شست و شو هم چراغی که مربوط به ورود اب هسش روشن هس نمیدونم دست به کدوم دکمه زدم اگه میشه راهنمایی کنید

  پاسخ دهید

زارعی

سلام، ماشین لباسشویی ما ارج هستش که اخیراً دچار یه مشکل شده، و اون این هست که وقتی روشنش میکنیم آب از زیر نشت میکنه، تا به حال چند بار هم فیلتر رو تمیز کردیم ولی امروز باز هم اتفاق افتاد. اگر بگید دلیل نشت آب از زیر ماشین لباسشویی چیه و چه جور میشه درستش کرد ممنون میشم.

پاسخ دهید

سلام، ماشین لباسشویی من تکنوگاز هستش که اخیراً دچار یه مشکل شده، و اون این هست که وقتی روشنش میکنیم موقع تخلیه آب از زیر نشت میکنه، تا به حال چند بار هم فیلتر رو تمیز کردیم و لباسشویی بدون مشکل کار کرد ولی امروز باز هم آب از زیر ماشین نشت کرد. لباسها کاملا و تمیز شسته میشن اگر بگید دلیلش چیه و چه جور میشه درستش کرد ممنون میشم.

پاسخ دهید

باسلام. ماشین لباسشویی ال جی ما تو دور تند 1200، زیر کابینت آب میده. آبی که بیرون میده تمیزه. تقریبا یه ساله که استفاده میشه ازش. میشه راهنمایی کنید که علت نشت آب چی میتونه باشه؟

پاسخ دهید

محمدرضا اسدالهی

سلام علیکم
ماشین لباسشویی الجی مدل wd_8980ch دارم موقع آبکشی آب کم از زیرش می ریزدعلتش چیست با تشکر

پاسخ دهید

سلام – روز بخیر
من لباسشویی سامسونگ دارم- هنگام شروع عملیات شستشو آب از زیر لباسشویی به بیرون ریخته میشه – لطفا منو راهنمایی کنید که مشکل نشت آب از کجاست ؟

پاسخ دهید

sajjad. s

سلام لباسشویی ال جی ۸ کیلویی دارم موقع خشک کردن و تخلیه، آب تخلیه می شود ولی از زیرشم اب میاد باید چه کارکرد؟ با تشکر.

پاسخ دهید

  محمود رنجبر

  با سلام. بهترین کار این است که از یک متخصص کمک بگیرید. ولی در صورت عدم دسترسی به تعمیرکار، ابتدا اتصال شیلنگ به فاصلاب و سلامت ظاهریه شیلنگ تخلیه را بررسی کنید. اگر مشکلی نبود درب پشت لباسشویی را باز کرده و لباسشویی را روشن و در حالت تخلیه قرار دهید و مشاهده کنید اب از کدام قسمت نشت دارد؟ با توجه به توضیحات شما که در هنگام تخلیه این مشکل به وجود میاید، نشت آب از قسمت اتصالات پمپ یا خود پمپ یا از شیلنگ تخلیه میباشد.

  پاسخ دهید

مهسا ازادی

با سلام لباسشویی وست پوینت دارم ۹روز اثاث کشی کردم یه بار روشن کردم مشکل نداشت سری دوم فقط اب پر میکنه نمیچرخه و کار نمیکنه دوباره اب پر میکنه و از قسمت زیر درپوش تخلیه اب میده خیلی زیاد. درپوشم خالی کردم تمیز بود

پاسخ دهید

ایمان

سلام
ماشین لباسشویی ما موقعی که روشنش میکنیم اب از قسمت بالا (همون جایی که پودر لباسشویی توش میریزیم اب میریزه
مشکلش چیه؟؟

پاسخ دهید

امید سیرجانی

سلام یه چند باری از زیر ماشین لباسشویی در زمان کار کردن آب خارج میشد شیر تخلیه رو که باز کردم یه تیکه چوب کوچک داخلش بود آن رو برداشتم و در را بستم ولی از آن وقت به بعد از کنار درپوش در قطره قطره آب میده در حالی که درپوش هم سفت بسته شده لطفاً راهنمایی کنید چکارش کنم ممنون

پاسخ دهید

مرسی واقعا عالی بود و مشکل دستگاه رو برطرف کردم،اون سه تا شلنگ کوتاه که به محفظه پلاستیکی وصل میشد پاره شده بودن،ممنون از آموزش کاملتون

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. خوشحالیم که توانسته ایم به شما کمک کنیم دوست عزیز. هدف مجموعه کاراباما ارائه خدمات ممتاز به شماست. برای کسب اطلاعات در رابطه با سایر لوازم خانگی خود نیز می توانید به سایت ما مراجعه کرده و از مطالب مفید و آموزش های کاربردی بهره مند شوید.

  پاسخ دهید

بعضی موقع آب خود بخود وارد محفظه ماشین لباسشویی میشودعلت چیست؟

پاسخ دهید

  مجتبی

  شیر برقی معیوبه باید تعویض یا تعمیر بشه

  پاسخ دهید

  قاسمیان

  سلام، ما لباسشویی ال جی مدل w961436tc 7.5 کیلویی داریم که از وقتی خریدیم وقتی پرده یا پتو مسافرتی میندازیم بشوره از جاپودری کف میریزه بیرون ولی لباس های معمولی و کثیف این مسئله رو نداریم ، تعمیرکارهم اومد نگاه کرد گفت گرفتگی ندارد دلیلش چی میتونه باشه، ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

  پاسخ دهید

   کارشناس 4: جعفری

   سلام دوست گرامی، احتمالا هم میزان پودری که میریزید خیلی زیاد است و هم حجم پتو بزرگ است.

   پاسخ دهید

   ماشین لباسشویی lG داریم از زیر قسمت دگمه های تنظیم و روشن کردن آبریزی داره مخصوصا موقع آبکشی . لطفا راهنمایی کنید. ممنونم

   پاسخ دهید

حسین صفری

از مطالب ارزنده شما استفاده کردم. ممنونم. اگر ماشین لباسشویی را به بغل بخوابانم تا قسمتهای زیرینش را بازدید کنم، آسیب نمی بیند؟

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. ابتدا یک فرش یا پتو و یا چیزی با الیاف نرم را روی زمین قرار داده و به آرامی و با احتیاط کامل و به کمک یک نفر دیگر لباسشویی را روی آن قرار داده و به بغل بخوابانید.

  پاسخ دهید

   ,مهدی تقوانیا

   باسلام ماشین لباسشویی آبریزی ازطرف ظرف پودری بطوری که آب یکسره داره وارد ماشین شده، چه ماشین خاموش باشه چه ماشین روشن باشه فرقی نمیکنه آب یکسره می‌ریزه ،،،ازطرف آب ورودی(دریچه ورودی آب پودر)ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

   پاسخ دهید

  رادین دمی زاده

  سلام آب از قسمت پایین لباسشویی باشدت میریزه هم آب هم‌مایع…به محض شروع کار دستگاه آبی که وارد جاپودری میشه از پایین دستگاه به شدت میریزه دلیلش چیه

  پاسخ دهید

سیدهاشم احمدی

سلام خسته نباشید.لباسشویی ما وقتی که خاموش هم هست از بالای جاپودری آب وارد لباسشویی میکنه.حتی وقتی خاموشه.لطفا راهنماییم کنید.بخداپول تعمیرکردن ندارم.مرسی.

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، مشکل از شیر برقی یا شیر الکتریکی ماشین لباسشویی شماست و احتمالا باید تعویض شود.

  پاسخ دهید

حمید تازیکی

سلام ماشین لباسشویی ما دوو هست
هر از گاهی از قسمت جلو پایین اب میده که شامل هیچکدوم از مشکلاتی که گفتین نمیشه بنظرتون از کجاست نشتی
اصلا هم کف نداره

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، ممکن است مشکل از سوئیچ فشار لباسشویی شما و لوله های مرتبط با آن باشد. در غیر این صورت بهتر است دستگاه شما توسط یک متخصص تعمیر لباسشویی بررسی و عیب یابی شود.

  پاسخ دهید

  رادین دمی زاده

  سلام آب از قسمت پایین لباسشویی باشدت میریزه هم آب هم‌مایع…به محض شروع کار دستگاه آبی که وارد جاپودری میشه از پایین دستگاه به شدت میریزه دلیلش چیه

  پاسخ دهید

  علی ایجادی

  سلام لباسشویی مادر حالت خاموشی ازسوراخ بالای لاستیک دور در آب آب میده لطفا راهنماییم کنید باید چیکار کنم

  پاسخ دهید

مهرداد کشتکار

سلام خسته نباشد ماشین لباسشوی موقع ابگیری کردن همزمان از جلو (لباسشوی)دریچه اب تخیله میشه واب داخلش پر نمیشه

پاسخ دهید

فرشید بهرامی

با سلام.دستگاه من لباسشویی ۶ کیلویی سامسونگ است در حالت خاموش پر مخزن آب می شود

پاسخ دهید

علیرضا جقتایی

با سلام
تقریبا ۴۵ دقیقه که ماشین لباسشویی ( ایندزیت ) کار می کند شروع به نشت آب ( به صورت قطرات ) از کف ماشین می کند . این امر به چه علت می تواند باشد؟
با تشکر

پاسخ دهید

منصور قره داغی

با سلام و وقت بخیر.ماشین لباسشویی ۸ کیلویی الجی.چند روزی هست از قطعه زردی که روی لاستیک پشت در وصله قطره قطره اب میریزه خواستم بدونم ایرادش چیه ممنونم.

پاسخ دهید

پورمحمد

از قسمت کاسه نمد وبلبرینگ نشتی دارد هردو را عوض کردم بعد ده روز دوباره نشت میکند لطفا راهنمایی کنیدودر ضمن مدل لباسشویی حایره

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز توصیه میکنیم در صورت نداشتن تخصص و تجربه تعمیر نشتی لباسشویی حایر، اینکار را به افراد متخصص واگذار کنید. ممکن است به صورت اصولی و صحیح تعویض قطعات را انجام نداده باشید. به همین دلیل نشتی لباسشویی از کاسه نمد و بلبرینگ ادامه دارد. پیشنهاد میکنیم برای رفع مشکل قطعی خود با کاراباما تماس بگیرید.

  پاسخ دهید

   باسلام . ماشین لباسشویی دست دوم بکو خریدم یکسره واشر ماشین میشکنه علت چیه ؟؟؟ تا حالا دوبار تعمیرکار اومده واشر رو عوض کرده

   پاسخ دهید

    نسیم اسلام پور

    سلام جناب رجبی عزیز
    به نظر می‌رسه ماشین لباسشویی‌تون نیاز به سرویس یا تعمیر داره؛ شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
    ما در کنارتون هستیم

    پاسخ دهید

حمید باقری

با سلام
علت نشتی آب از زیر ماشین لباس شویی در مرحله آخر یعنی موقع آب کشی چیست؟
با تشکر

پاسخ دهید

ماشینلباسشویی سامسونک دارم اماکار میکنه اما وسط هاش حروف ال میاد دیکه استوب میده چکار کنم

پاسخ دهید

محمد وثوقی

با سلام.ماشین لباس شویی الجی ۸ کیلیو
علت نشتی آب از زیر ماشین لباس شویی در مرحله آخر یعنی موقع آب کشی چیست؟
با تشکر

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  سلام و عرض ادب
  اگر در مقاله حاضر علت را نیافتید، لطفا برای اعزام تکنسین به محل با ما تماس بگیرید.

  پاسخ دهید