نصب و تعمیر کولر گازی هایسنس

در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی هایسنس، لازم از یک مرکز معتبر تعمیر کولر گازی کمک بگیرید. با تعمیر اصولی کولر گازی توسط تکنسین متخصص دستگاه شما به درستی راه اندازی خواهد شد. برای اعزام تکنسین متخصص در کوتاه‌ترین زمان، کافیست درخواست آنلاین خود را ثبت کرده یا با ما تماس بگیرید.

تماس با ما
تعمیرات کولر گازی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی هایسنس

این روزها دیگر کولر گازی یک وسیله رفاهی نیست و تبدیل به یکی از ضروریات زندگی شده است. اگر در خانه یا محل کارتان هستید، گذراندن روزهای گرم تابستانی بدون کولر گازی بسیار طاقت فرسا و عذاب آور خواهد بود. بنابراین در صورت از کار افتادن کولر گازی خود و یا کارکرد مشکل دار آن، لازم است هرچه سریعتر بدنبال تعمیرکار کولر گازی هایسنس باشید.

نصب کولر گازی هایسنس

نصب کولر گازی هایسنس به صورت اصولی، علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه، موجب بهبود کارکرد و عملکرد کولر گازی می‌شود.

از مهم‌ترین اقداماتی که هنگام نصب و راه‌اندازی کولر گازی هایسنس باید به آن توجه داشت، تا در آینده به دستگاه آسیب وارد نشود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • محل قرارگیری و نصب کولر گازی مناسب باشد. (در مقابل نور مستقیم آفتاب نباشد، از هر طرف فضای آزاد داشته باشد.)
 • دیواری که کولر گازی روی آن نصب می‌شود مستحکم بوده و تحمل وزن دستگاه را داشته باشد.
 • برای جلوگیری از نشتی، کلیه دریچه‌ها و اتصالات لوله کشی دستگاه باید قبل از نصب بررسی شود.
 • اتصالات و عایق‌های کولر گازی به ‌درستی و در محل مناسب نصب شود.

خدمات تخصصی کاراباما برای کولر گازی هایسنس شما

مسلما هر سال و یا با بروز هر مشکلی برای کولرتان قصد تعویض آن را ندارید. اما بهتر است بدانید که در صورتی که از دستگاه خود مراقبت نکنید یا تعمیرات آن را توسط افرادی که متخصص رسیدگی به برند کولر گازی شما نیستند، انجام دهید، خسارات زیادی را دیده و ممکن است مجبور به اینکار شوید. به همین دلیل هر ساله کولر گازی هایسنس خود را سرویس کرده و در مواقع خرابی آن حتما به متخصص هایسنس معتمد خود مراجعه نمایید.

نصب اصولی و بر طبق استاندارد کولر گازی هایسنس، علاوه بر اینکه در کارکرد پربازده دستگاه تاثیر گذار است، از بروز برخی مشکلات رایج کولر گازی نیز جلوگیری می نماید. سرویس منظم و هر ساله دستگاه توسط متخصص خود، موجب شناسایی ایرادات جزئی آن شده و پیش از بروز مشکل آنها را رفع می نماید و تعمیرات کولر گازی هایسنس نیز جهت برطرف نمودن مشکلات دستگاه و بازگرداندن آن به شرایط کاری بیشترین بازدهی مورد نیاز است.

کاراباما با تکیه بر دانش تخصصی به روز، سالها تجربه تعمیرات تخصصی انواع کولرهای هایسنس و تعهد متخصصین هایسنس خود، خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی هایسنس را در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ارائه می نماید. افزون بر آنچه که موجب صلاحیت تعمیرکاران متخصص ما برای رسیدگی به کولر گازی شما می شود، با بیمه دستگاه شما از سوی شرکت نگران هیچ گونه خسارات نخواهید بود و نیز با ارائه گارانتی معتبر چند ماهه به شما کیفیت خدمات متخصصین خود را تضمین خواهیم کرد.

تعمیرکار کولر گازی هایسنس

تعمیرکار کولر گازی هایسنس با بررسی فیلتر دستگاه، کندانسور، فن و ترموستات کولر گازی و تشخیص به موقع ایرادات جزئی، اقدامات لازم را برای تعمیر کولر گازی هایسنس انجام داده و از بروز آسیب جدی‌تر به دستگاه جلوگیری می‌کند.

از جمله مشکلاتی که لازم است توسط تکنسین متخصص عیب یابی و رفع شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کولرگازی هایسنس سرمای مطلوبی ندارد.
 • کولر گازی هایسنس سر و صدای زیادی دارد.
 • کولرگازی نشتی آب دارد یا آب از پنل داخلی دستگاه چکه می‌کند.
 • فن کولر گازی هایسنس از کار افتاده است.
 • کویل‌های کولر گازی هایسنس یخ می‌زند.
 • آب از لوله درین کولر گازی تخلیه نمی‌شود.
 • کمپرسور کولر گازی هایسنس بیش از حد داغ می‌کند.

سرویس کولر گازی هایسنس

با سرویس کولر گازی هایسنس به صورت منظم و دوره‌ای، ایرادات جزئی دستگاه توسط تکنسین ماهر تشخیص داده شده و نیازی به صرف هزینه‌های سنگین برای تعویض قطعات یا تعمیر کولر گازی هایسنس نخواهد بود.

سرویس سالانه کولر گازی به بهبود عملکرد و همچنین افزایش طول عمر دستگاه نیز کمک بسیاری می‌کند.

اقداماتی که توسط تکنسین متخصص در فرآیند سرویس کولر گازی انجام می‌شود، به صورت زیر است:

 • تمیزکردن فیلتر هوای کولر گازی
 • بررسی و سرویس کندانسور، فن و ترموستات
 • بررسی قطعات کولرگازی و تعویض قطعات معیوب
 • بررسی و ترمیم لوله کشی داخلی و خارجی کولر گازی
 • شارژ گاز کولر گازی هایسنس در صورت نیاز

سرویس و تعمیر کولر گازی هایسنس در تهران

سرویس و تعمیر کولر گازی هایسنس در تهران توسط مرکز کاراباما در کم‌ترین زمان و بالاترین کیفیت انجام خواهد شد. در صورتی که کولر گازی هایسنس نشتی دارد، دستگاه سر و صدای زیادی دارد، کولر گازی هایسنس سرمای مطلوبی ندارد یا دستگاه شما روشن نمی‌شود، می‌توانید برای تعمیر کولر گازی هایسنس از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید. تکنسین های کاراباما در زمینه تعمیر کولر گازی در تهران به خوبی آموزش دیده اند و می‌توانند خدمات مورد نظر شما را در مدت کوتاهی انجام دهند.

ضمانت تعمیر کولر گازی هایسنس

تمامی خدمات و تعمیرات مرکز کاراباما با گارانتی 180 روزه به مشتریان ارائه داده می‌شود.

چنانچه طی مدت 180 روز از زمان دریافت خدمات، مجددا دستگاه شما با مشکل روبرو شد، تکنسین دیگری به منزل یا محل کار شما اعزام شده و پروسه تعمیر کولر گازی هایسنس بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه اضافی انجام خواهد شد.

تعمیر کولر گازی هایسنس در منزل

با توجه به حضور تکنسین‌های کاراباما در سراسر شهر، فرآیند تعمیر کولر گازی هایسنس در منزل یا محل کار شما در همان روز انجام خواهد شد. با اعزام تکنسین متخصص در محل، مشکلات کولر گازی هایسنس در کم‌ترین زمان برطرف شده و آسیب جدی به دستگاه وارد نمی‌شود.

کاراباما تمام مشکلات کولر گازی هایسنس شما را رفع می کند؟

اگر کولر گازی هایسنس روشن نمی‌شود، دستگاه سر و صدای زیادی دارد، کندانسور کولر گازی یخ زده است، ریموت دستگاه کار نمی‌کند و … می‌توانید برای تعمیر دستگاه خود از مرکز تعمیرات تخصصی کاراباما کمک بگیرید. کاراباما کلیه مشکلات مربوط به نشتی آب، یخ زدگی کندانسور، از کار افتادن کمپرسور، کارنکردن فن، داغ کردن بیش از اندازه کمپرسور و … را عیب یابی و به صورت اصولی برطرف می‌کند.

کاراباما قطعات کولر گازی هایسنس را هم تعمیر می کند؟

باتوجه به هزینه بالای تعویض قطعات نسبت به هزینه تعمیر کولر گازی هایسنس، اولویت تکنسین کاراباما در مرحله نخست، تعمیر قطعات دستگاه است. در صورتی که امکان تعمیر کولر گازی وجود نداشته باشد، اقدامات لازم برای تعویض و استفاده از قطعات اورجینال انجام می‌شود. برخی از قطعات کولر هایسنس که توسط تکنسین کاراباما تعمیر یا تعویض می‌شود، عبارتند از:

 • کمپرسور
 • کندانسور
 • اواپراتور
 • برد الکترونیکی
 • سنسور
 • خازن
 • فن و پروانه کولر گازی
 • اکسپنشن

کاراباما کدام برندهای کولر گازی هایسنس را تعمیر می کند؟

کلیه خدمات مربوط به نصب، سرویس و تعمیر انواع برندهای کولر گازی هایسنس توسط مرکز کاراباما به صورت حرفه‌ای انجام می‌شود.

انواع برندهای کولرگازی هایسنس که توسط کاراباما تعمیر می‌شوند عبارتند از:

 • هایسنس مدل مایا HRH-24TQ
 • هایسنس مدل HIH-12TG
 • هایسنس مدل 9000 HIH-09TG
 • هایسنس مدل 18000 HIH-18TG
 • هایسنس مدل HRH 18 TQ
 • هایسنس مدل HRH-12TQ
 • هایسنس مدل 30000 HRH-30TQ
 • هایسنس مدل HRH-12DB
 • هایسنس مدل 24000 HIH-24TG
 • ایستاده هایسنس R410a مدل HFH-45FM
 • ایستاده هایسنس مدل HFH-36FM-Hi
 • ایستاده هایسنس R410a مدل HFH-55FM

ویدئو نحوه سرویس کولر گازی هایسنس

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات کولر گازی هایسنس را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی هایسنس را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر کولر گازی هایسنس به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

سرویس و نصب کولر گازی هایسنس

از جمله خدمات کولر گازی هایسنس (hisense) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر کولر گازی هایسنس و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده کولر گازی هایسنس خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیرات کولر گازی هایسنس

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات کولر گازی هایسنس را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه کولر گازی هایسنس شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با نمایندگی کولر گازی هایسنس که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
زهرا نقی زاده

سلام بنده قصد خرید کولر گازی را دارم از شرکت محترم هایسنس سوال که برای من پیش آمده این است . من قصد دارم یونیت خارجی ( کمپرسور ) کولر بزارم در مشاعات آیا ایجاد گرما وصدا میکند ؟ ایا باید خارج از ساختمان درهوای آزاد باشد ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید . متشکرم

پاسخ دهید

محمد غفاری

سلام
وقت بخیر
کولر گازی برنامه گرمایشی‌ش کار نمیکنه
دماسنج ۲۰ درجه نشون میده
روی ۳۲ درجه مبزارم ولی فقط فن داره و هیچ گرمایی نمیزنه

پاسخ دهید

جعفر نعمتی

سلام وقت بخیر اسپیلت ایستاده ۳۶۰۰۰ هاسنس دارم که زیر بار نمیرود یا اگر زیر بار برود بعداز لحظاتی خارج می شود یک تعمیر گفت که سنسور خراب است لطفا راهنمائی بفرمایید ممنون ومتشکر

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید