نصب، سرویس و تعمیر پکیج ایمرگاس توسط نمایندگی پکیج ایمرگاس

نمایندگی تعمیرات پکیج ایمرگاس برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات پکیج ایمرگاس که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به نصب، تعمیرات و سرویس پکیج ایمرگاس اشاره کرد.

و یا با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات  می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های پکیج ایمرگاس، مناسبترین فرد جهت تعمیر پکیج ایمرگاس شما می باشند.

متخصصان حرفه ای و باتجربه
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، به عنوان یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد و مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه به عهده میگیرد.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

تعمیر پکیج ایمرگاس

تعمیر پکیج ایمرگاسکارکرد قابل اعتمادتر پکیج های دیواری در مقایسه با سیستم های گرمایش مرکزی و یا آبگرمکن ها، به علاوه طول عمر مفید بیشتر و هزینه های نگهداری پایین آنها، موجب شده است که پکیج های دیواری از جمله پکیج ایمرگاس یکی از محبوب ترین سیستم های گرمایشی در اکثر منازل باشند.

با این حال، بدلایل متفاوتی مانند استهلاک کارکرد مداوم پکیج، نگهداری و استفاده های ناصحیح از دستگاه و یا بروز ایرادات فنی در قطعات مختلف سیستم، امکان بوجود آمدن اشکال و از کار افتادن پکیج همواره وجود خواهد داشت. در چنین مواقعی یکی از اولویت های تصمیم گیری در تعمیرات پکیج ایمرگاس، کمک گرفتن از متخصصین حرفه ای تعمیرات پکیج ایمرگاس است به گونه ای که در سریعترین زمان ممکن بخصوص در فصل سرما، قادر به رفع مشکل و تعمیر پکیج ایمرگاس شما به بهترین شکل ممکن باشند.

عیب یابی و رفع مشکلات پکیج ایمرگاس اعم از روشن نشدن، خاموش شدن، آبریزش یا نشتی، سر و صدای زیاد و… توسط متخصصین نمایندگی پکیج ایمرگاس برای مدل های مختلف پکیج ایمرگاس در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. همچنین این متخصصان با ارائه مشاوره در زمینه نگهداری و استفاده صحیح از پکیج به شما کمک خواهند نمود.

خدمات پس از فروش پکیج ایمرگاس

خدمات پس از فروش پکیج ایمرگاس (IMMERGAS) یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی ایمرگاس است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات ایمرگاس گام بزرگی را در زمینه تعمیر ، سرویس و خدمات پس از فروش پکیج ایمرگاس بردارد.
با وجود این پشتیبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی ایمرگاس تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات پکیج ایمرگاس به صورت شبانه روز در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ایمرگاس در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.
در صورتی لوازم خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید.

سرویس پکیج ایمرگاس

سرویس پکیج ایمرگاسیکی از کارهایی که اغلب توسط افراد نادیده گرفته میشود، نگهداری و رسیدگی به موقع از پکیج ایمرگاس است که اصطلاحا سرویس پکیج ایمرگاس گفته می شود. می دانیم که پکیج دیواری همانند سایر دستگاه هایی که روزانه از آنها استفاده می کنیم، تحت استهلاک زیادی قرار گرفته و گاها با استفاده نابجا و ناصحیح می تواند دچار ایراداتی در عملکرد خود شود.

سرویس پکیج ایمرگاس که می بایست به صورت سالانه صورت بگیرد، شامل مجموعه مواردیست که باعث اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه خصوصا پیش از رسیدن فصل سرما می شود و به کارکرد پکیج دیواری در بالاترین میزان بازدهی خود کمک می نماید.

متخصصین باتجربه نمایندگی پکیج ایمرگاس قادرند تا با بررسی پکیج ایمرگاس شما و تست بخش های مختلف آن، از وجود ایرادات و اخلالات کوچکی که ممکن است در آینده به مشکل بزرگتری تبدیل شوند و یا در میانه یک روز سرد زمستانی منجر به خاموش شدن و از کار افتادن پکیج شما شود، پیشگیری کنند و این ایرادات را به طور کلی رفع نمایند.

ممکن است بسیاری از مشکلات رایج پکیج دیواری ایمرگاس همانند روشن نشدن دستگاه، برای شما نیز پیش آمده باشد. در صورتی که سرویس پکیج ایمرگاس خود را به صورت دوره ای انجام دهید، نه تنها به عمر مفید دستگاه خود می افزایید؛ بلکه از مشاوره متخصصین نمایندگی پکیج ایمرگاس برای رفع این مشکلات نیز بهره مند می شوید که ممکن است راه حل بسیار ساده ای نیز داشته باشند.

نصب پکیج ایمرگاس

نصب پکیج ایمرگاس

نصب پکیج ایمرگاس به صورت صحیح و اصولی بر عملکرد آن بسیار تاثیرگذار است؛ چرا که فرایند نصب پکیج ایمرگاس حساسیت ها و جزئیات بسیاری دارد و تنها توسط تکنسین های متخصص نصب پکیج ایمرگاس قابل انجام است؛ توجه کنید به هیچ وجه نباید نصب این پکیج ها را به افراد غیر حرفه ای سپرد. رعایت نکردن این موارد علاوه بر اینکه در کارکرد پکیج اختلال ایجاد می کند، می تواند منجر به مشکلات آتی برای پکیج نیز گردد.

بسیاری از افراد به دلیل نداشتن تخصص و آگاهی لازم، پکیج دیواری خود را در محل مناسبی نصب نمی کنند که این امر می تواند ضمن بروز مشکل در عملکرد دستگاه خطرآفرین نیز باشد؛ بنابراین اولین اقدام مهم هر نصاب حرفه ای پکیج ایمرگاس، بررسی و انتخاب محل مناسب برای نصب پکیج ایمرگاس است و باید موارد متعددی مانند وجود اکسیژن کافی برای احتراق، عدم جریان شدید باد، استحکام دیوار و مصالح ساختمانی، فضا و ابعاد کافی اتاق نصب و نحوه قرارگیری لوله ها، دودکش و اتصالات پکیج را نیز پیش از نصب پکیج ایمرگاس بررسی کند.

علاوه بر این، پیچیدگی های فنی مدل های مختلف پکیج های ایمرگاس، نصب و راه اندازی صحیح آن ها را تنها توسط متخصصین حرفه ای نصب پکیج ایمرگاس ممکن می سازد. نصب اصولی و صحیح پکیج ایمرگاس می تواند از برخی مشکلات رایج دستگاه چون خرابی پمپ یا مشکل خاموش شدن مداوم جلوگیری نماید. مرحله بعدی لوله کشی پکیج، اتصال شیلنگ ها و دودکش پکیج است و نهایتا اطمینان از آب بندی صحیح اتصالات انجام شده و در پایان تست پکیج و بازرسی و تایید نهایی نصاب پکیج ایمرگاس است که این مرحله نیز موارد متعدد دیگری را دربر می گیرد.

عیب یابی و مشکلات رایج پکیج ایمرگاس

اطمینان از سالم بودن و کارکرد بی عیب و نقص پکیج ایمرگاس بسیار مهم و حیاتی است. با این حال اگر مشکلی در سیستم پکیج شما وجود داشته باشد، یا ایراداتی جزئی در هنگام کارکرد پکیج تان به چشم میخورد، نگران عیب یابی و رفع مشکل پکیج خود نباشید. متخصصان نمایندگی تعمیر پکیج ایمرگاس در کاراباما، در عیب یابی و رفع مشکلات متداول پکیج به کمک شما خواهند آمد.

عیب یابی پکیج ایمرگاس از چندین جهت بسیار مهم است. روند عیب یابی صحیح دستگاه، پیش از هر چیز به مشکلات و ایرادات پکیج تان پایان می دهد. علاوه بر این، در صورتی که ایرادات جزئی سیستم پکیج خود را شناسایی و عیب یابی نمایید، می توانید از رخ دادن اشکالات بزرگتر و جدی تر دستگاه جلوگیری کنید تا نیازی به صرف هزینه زیاد برای تعمیر پکیج ایمرگاس نباشد. بیشترین مشکلات تعمیراتی که مشتریان برای رفع آن با تعمیرگاه پکیج ایمرگاس شهرتان تماس برقرار کرده اند موارد زیر می باشد.

نمایندگی تعمیرات پکیج

سرویس به موقع پکیج ایمرگاس

حتی اگر پکیج شما به درستی کار می­ کند، سرویس پکیج ایمرگاس به صورت منظم و طبق برنامه می­ تواند به کارکرد بهینه و طولانی شدن طول عمر مفید آن بیافزاید. لذا همواره برنامه سرویس کردن پکیج ایمرگاس خود را توسط سرویسکار ماهر و تعمیرکار پکیج ایمرگاس در نظر داشته باشید. توصیه می­ شود که این کار را سالانه و در ابتدای شروع فصل سرما انجام دهید تا در میانه زمستان با مشکلات ناخواسته مثل گرم نکردن آب، خاموش شدن ناگهانی  و… مواجه نگردید. در صورتی که به سرویس پکیج دیواری ایمرگاس خود نیاز دارید می توانید از طریق پر کردن فرم ثبت درخواست و یا تماس تلفنی، ما را از درخواست خود مطلع سازید.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

چک کردن مشعل پکیج در پکیج های باز

در پکیج­ های قدیمی – معمولا مدل­ هایی که مربوط به ۱۰ سال قبل می­ باشند – پنجره­ایی تعبیه شده که از طریق آن می ­توان مشعل پکیج را مشاهده نمود. اگر پکیج شما به درستی کار کند و احتراق کاملی داشته باشد، رنگ شعله باید آبی باشد. هر زمان که رنگ شعله پکیج به زرد تغییر پیدا کرد، با نمایندگی تعمیرات پکیج ایمرگاس تماس بگیرید.

اگر شعله پکیج خاموش شد، با استفاده از دفترچه راهنما از دستورات و مراحل روشن کردن دوباره شعله پیروی کنید. بطور معمول، این کار با گرفتن کلید ریست و سپس فشار دادن دکمه احتراق انجام می ­شود.

بعد از اینکه شعله دوباره روشن شد، احتمالا لازم است که کلید ریست را برای حداقل ۳۰ ثانیه نگه دارید. اگر با چند بار امتحان موفق به راه اندازی آن نشدید، با همکاران ما در کاراباما تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل شما را حل نمایند.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

عدم گرما و یا علت گرم نشدن آب پکیج (در پکیج های دریچه باز یا قدیمی)

در سیستم ­های دریچه باز، اگر شعله پیلوت روشن بوده اما همچنان گرما یا آب گرمی وجود ندارد، احتمالا مشکل از شیر توپی است. شیر در مخزن تغذیه و انبساط گیر کرده است. نشانه­ های معمول این مشکل سرد بودن رادیاتورهای طبقات بالا و نبودن آب و هوا در داخل رادیاتورها به هنگام هواگیری آن­ها می ­باشد. همچنین پمپ چرخشی نیز ممکن است بسیار پر سرو صدا باشد.

اگر به مخزن تغذیه و انبساط سر بزنید (معمولا در کنار تانک آب سرد است) آن را خالی می ­بینید. در این حالت بالا و پایین کردن شیر توپی را امتحان نمایید. با این کار شیر باید دوباره به کار بیوفتد و مخزن تغذیه و انبساط پر شود.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

پکیج های جدید (پکیج بسته)

سیستم ­های قدیمی، دریچه باز و غیر چگالشی پکیج، هوا را از محیط داخل خانه می ­گیرند. اما در مدل ­های جدید پکیج دیواری یا همان سیستم­ های بسته و چگالشی، هوای پکیج از بیرون تامین می­ شود. این بدین معنی است که مدل­ های بسته و چگالشی جدید پکیج، معمولا هوای تازه ­تری را استفاده نموده و در بازدهی و مصرف انرژی عملکرد بهتری دارند. سری­ های بسته و چگالشی پکیج حداقل ۲۵% کارآمدتر و بهینه­ تر از سری­ های قدیمی غیر چگالشی عمل می ­کنند.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

نگهداری و سرویس پکیج های دود کش دار

صاحبان پکیج­ های خانگی دودکش ­دار که بصورت داخلی در خانه نصب می ­شوند، باید از خطرات موجود آگاه و به فکر ایمنی دودکش ­های پکیج خود باشند. این مدل پکیج ­ها از فن و دودکش برای خروج گازهای حاصل از احتراق و تامین هوا و اکسیژن مورد نیاز خود استفاده می­ کنند. دودکش ها معمولا لوله­ های فلزی بوده که از بالای پکیج خارج و گازهای حاصل از احتراق را که عمدتا از CO2 (مونواکسید کربن) تشکیل شده است به خارج هدایت می ­کنند.

 وضعیت نامطلوب یک دودکش به همراه پکیجی که به درستی کار نمی ­کند، می­ تواند شما و خانواده­ تان را در معرض خطر جدی مسمومیت مونواکسید کربن قرار دهد. این امر موجب خطرات مرگ و میر ناشی از خفگی و آسیب ­های جدی می­ گردد.

تعمیرکاران و متخصصان نصب پکیج، باید دودکش ­ها را از لحاظ نشتی و وجود هرگونه سوراخ و عیب و نقص بازرسی نمایند و به درستی و با مهارت در جای خود نصب نمایند. همچنین بازرسی نقاط حساس همچون چفت و بست کردن لوله­ ها در قسمت زانویی نباید فراموش گردد. در معرض دید بودن دودکش­ های پکیج کار بازرسی را توسط متخصص فنی راحت ­تر می ­سازد، لذا در صورت امکان از پنهان کردن دودکش ­ها و تعبیه آنان در پشت دیوارها پرهیز نمایید.

 • همواره از مسدود نبودن دودکش­ های خود در پشت بام اطمینان حاصل نمایید و هیچگاه پکیج خود را با چیزی نپوشانید و مانع مسدود شدن دریچه­ های هوا نشوید.
 • به یاد داشته باشید که حل مشکلات مربوط به پکیج پکیج ایمرگاس می­ تواند پیچیده باشد. لذا در صورتی که برای پکیج شما مشکلی پیش آمده، بهترین کار تماس با افراد فنی و متخصصین باصلاحیت برای عیب یابی پکیج ایمرگاس و رفع مشکل آن می­ باشد.

در صورت لزوم می ­توانید با ما در کاراباما تماس گرفته و در اسرع وقت مشکل خود را برطرف نمایید.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

رسوب زدایی پکیج ایمرگاس و سرویس مدار گرمایش

با مرور زمان رسوبات در سیستم پکیج شما و درون لوله ­ها به وجود آمده و باعث افت فشار و همچنین کاهش میزان گرمایش کلی می­ گردد. در چنین حالتی می ­توانید با کمک  سرویسکار پکیج کار رسوب زدایی پکیج ایمرگاس خود را انجام دهید. این کار علاوه بر اینکه موجب از بین رفتن رسوبات و جرم­ های موجود در پکیج و رادیاتورها می ­شود، سبب بهبود کارایی پکیج و افزایش عمر مفید آن می­ گردد.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

قابلیت ضد قفل خودکار پمپ پکیج

امروزه بسیاری از پکیج­ های گازی قابلیت ضد قفل خودکار پمپ دارند. در فصول گرم بدلیل استفاده نکردن از مدار گرمایشی پکیج و جهت جلوگیری از قفل شدن و خشک شدن پمپ، قابلیتی در پمپ پکیج تعبیه شده است که بسیار کارآمد می ­باشد. این قابلیت بصورت خودکار سبب کارکرد پمپ و چرخش آن شده و آب را در لوله­ ها به جریان ­می ­اندازد. این کار سبب جلوگیری از مشکلات در راه اندازی و استارت دوباره پکیج و پمپ در فصول سرد خواهد شد.

در صورتی که پکیج شما از چنین قابلیتی برخوردار نیست، خودتان می ­توانید هر از چند گاهی با روشن نمودن سیستم گرمایش مرکزی حتی در فصول گرم نیز اینکار را انجام دهید. می ­توانید به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه پمپ را روشن نموده و بگذارید کار کند، این امر سبب از بین رفتن رسوبات و کارکرد بهینه و بی اشکال پکیج می­ گردد.

دقت داشته باشید اگر به هر دلیل کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از دستگاه مشاهده می کنید باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید. 

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک پکیج شما اشکال اساسی پیدا کند! هم اکنون درخواست تعمیر پکیج ایمرگاس خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با نمایندگی تعمیرات پکیج ایمرگاس تماس بگیرید. ما با کمک متخصصین با تجربه خود همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

دفترچه راهنمای پکیج دیواری ایمرگاس

ممکن است در مواقع ضروری به دفترچه راهنمای پکیج ایمرگاس خود نیاز داشته باشید. این دفترچه حاوی اطلاعات مهمی در رابطه با نحوه استفاده، اشکالات و خطاهای احتمالی، چگونگی نگهداری و … می ­باشد. لذا سعی کنید دفترچه راهنمای پکیج ایمرگاس خود را حتی المقدور در مکان مشخص و در دسترسی قرار دهید تا در مواقع ضروری بتوانید از آن استفاده نمایید. خیلی از افراد این دفترچه ­راهنما را گم می­ کنند اما جای نگرانی نیست. بسیاری از شرکت­ های تولیدکننده محصولات پکیج، در وبسایت های خود فایل این دفترچه­ ها را برای دانلود قرار داده ­اند.

نظرات کاربران

امیر بی مثل سرخاب
۱ اسفند ۱۳۹۵

سلام ،ماسه دستگاه ایمرگاز۲۸۰۰۰خریدیم.ومنزلمان گرمایش از هست متاسفانه مصرف گاز ماهیانه هرخانواربالای ۱۵ ۰۰ ۰۰ ۰۰ ریال می باشد،وهرتعمیرکارهم می آید نمی تواند ایرادکند،لطفا مارا راهنمایی فرمایید.باتشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲ اسفند ۱۳۹۵

  سلام
  دوست عزیز این دستگه ها مصرف طبیعی دارند وبعید است که مصرف زیادی داشته باشند شما میتوانید کنتور گاز خود را درحالت روشن بودن پکیج و درحالت خاموشی با یک کنتور مشابه مثلا همسایه ها مقاسه کنید

امیر بی مثل سرخاب
۲ اسفند ۱۳۹۵

جناب آقای پیرنیا
با سلام ،احتراما بااستحضارمی رساند.علاوه بر تعویض کنتور،رگلاتورگازنیزتوسط اداره گازتعویض شده است.باتشکرامیر

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۳ اسفند ۱۳۹۵

  خوب دوست عزیز آبا در فصل گرم سال شما اختلاف فاحشی بین هزینه قبض گاز با فصل زمستان مشاهده میکنید ؟ و اینکه این مورد را تست کنید که حتما میزان مصرف و امپر کنتور گاز خود را با یکی از اقوام و همسایه ها چک کنید

مهدی احمدی
۸ اسفند ۱۳۹۵

با سلام علت فشارکم در شیرهای آب گرم چیه ؟ آبگرمکن ایمرگاس سال نودویک نصب شده . آپارتمان طبقه دوم
با تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۸ اسفند ۱۳۹۵

  سلام
  علت جمع شدن جرم در مسیر اب است که باید سرویس و برطرف شود

جعفری از قم
۱۱ فروردین ۱۳۹۶

سلام ما ۴ دستگاه پکیج ایمرگاس خریدیم از خرابی قطعات و عیبای هفتگیش خسته شدیم یا ابو گرم نمیکنه یا رادیاتور رو داغ نمیکنه یا بردش میسوزه و یا لوله اب گرم زیر دستگاه برق داره و اب مصرفی داخلش برقه و یا هزار تا چیز دیگه سرویس کار و تعمیر کاراش هر هفته تماس میگیریم بیان

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۲ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  اگر مخصولات خریداری شده شما دارای گارانتی است حتما با نمایندگی تعمیرات در شهر یا شهرستان خودتان تماس بگیرید باور کنید با این حد از اطلاعات امکان راهمایی کردن وجود ندارد

بهروز کاوه
۲۱ فروردین ۱۳۹۶

با سلام قبض گاز ما در تابستان ۱۵ هزار تومان بود متاسفانه در بهمن ماه به ۱۶۵ هزار تومان رسید به هر کجا مراجع کردم در اخر جواب این شدسنسور تنظیم گاز دستگاه شما خراب است من هنوز قبض گاز را پرداخت نکردم تا بررسی کامل

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۱ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  این جواب بسیار سطحی و ناقص است اگر در نزدیک پکیج شما بوی گاز احساس نمیشود حتما باید پکیج دایما روشن باشد که مصرف بالایی داشته باشد که این احتمال آن بسیار کم است

مهرداد قربان زاده
۳ مهر ۱۳۹۶

سلام
دوره سرویس دوره ای پکیچ چه مدت زمانی می باشد

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۹ مهر ۱۳۹۶

  سلام
  قبل از سرد شدن هوا در مهرماه

علي فرجود
۲۹ مهر ۱۳۹۶

سلام وقت بخیر .ما خونه پکیج دیواری امروز متوجه شدم توو حموم آب گرم نمیاد رفتم سراغ پکیج دیدم دما رو ۳هست و لالا نمره و چراغ نارنجی صفحه آلارم میده چند بار خاموش ووشن کردم درست نشد.علتش چیه .باتشکر

سید یونس میرباقری
۴ آذر ۱۳۹۶

باسلام من یه شوفاژ ایمر گس دارم اونو هواگیری کردم فشار اب از ۳bar بیشتر شد واب از شیر زیر پکیج خارج میشه وبا اینکه فشار زیر ۱.۵ bar اومده هنوز اب قطع نشده وفشار اب کم میشه لطفا راهنماییم کنید. ممنون

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۷ آذر ۱۳۹۶

  سلام
  شیر اب گرم را باز کنید و دوباره عمل هواگیری را انجام دهید

حسین شاپورآبادی
۵ آذر ۱۳۹۶

سلام آقای پیر نیا
سال ۹۱ پکیچ ایمر گاس دیجیتال نصب کرده ام آب گرم همیشه مشکل داره تا شیر گرم باز میشه اخطار ۲۷ میده اول زمستان که میشه این مشکل پیش می یاد لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر شاپورآبادی

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۷ آذر ۱۳۹۶

  سلام
  در حالت تابستانه مشکلی نیست ؟
  امکان خرابی فلو سویچ یا برد فرمان هست که حتما باید برسی و عیب یابی شود

علی
۴ دی ۱۳۹۶

با سلام
علت افت فشار مدار گرمایش پکیج چیست؟
مسیر نشتی ندارد و هواگیری شده است

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۸ دی ۱۳۹۶

  سلام
  امکان سوراخ شدن منبع انبساط یا دلایل دیگر که باید برسی شود

فرهاد سلیمان فام
۱۶ دی ۱۳۹۶

سلام هواگیری پکیج های ایمرگاس به چه شکلی است؟!

مهدی عیوضی
۲۲ دی ۱۳۹۶

سلام
ایمرگاس من ارور ۲۷میداد تعمیر کار گفت مخزن سوراخ شده تعویض کرد بعد از ۲هفته دوباره ارور ۲۷ میده میگن پمپش نیم سوز شده باید عوض بشه درست میگن؟

رضازارع ازتبریز
۲۴ دی ۱۳۹۶

با سلام
پکیج ما مدل victrix 26 2Iهستش ،اخطار ۳۷ میده بعداز مدتی باروشن وخاموش کردن شروع به کار میکنه البته اینم بگم که ولتاژ خونه نوسانی نداره.ممنون

علی امینی
۴ بهمن ۱۳۹۶

سلام وقت بخیر
پکیج چگالشی ایمر ما به دفعات در روز ارور ۹۶ میده لطفا راهنمایی کنید…

سید محمد جواد موسوی
۱۴ اسفند ۱۳۹۶

سلام
من پکیج ایمرگای مدل میوز گرفتم. بعد یک سال هفته ای چندبار آب رو گرم نمی کنه و باید پکیج رو خاموش و روشن کنم تا درست بشه علت اون چیه؟؟؟؟

عباس نصیری
۴ فروردین ۱۳۹۷

سلام خسته نباشید سال ۹۱ایمر ۳۲۰۰۰ گرفتم خوبه ولی حدود یک ماه میشه موقع حمام اب که میخاد گرم شه در شعله بالا زود اتومات میشه و اب خیلی سریع سردو گرم میشه نعمیرکار نمایندگی اومد بعداز برسی گفتش مشکل در برد داره بهداز نصب برد جدید مشکل حل شده ولی گفته که نمیتونن برد رو تعمیر کنن میخواستم ببینم در این مورد میتونین کمکی بکنین بردش خیلی گرونه حدود ۷۰۰۰۰۰تومن

ميثم رضابخش
۱۷ فروردین ۱۳۹۷

دستگاه را روشن و اب گرم رو باز کرده و دستگاه علام میکند اب گرم باز هست ولی علامت مشعل روشن نمی شود واب گرم نمشود خرابی چیست

عباس جعفری
۲۷ فروردین ۱۳۹۷

با سلام ، در بعضی مواقع هنگامیکه شیر آب گرم را باز میکنیم پکیج ۳۲ کیلو وات در منزل ما صدا بیش از حد میدهد ، علت چیست؟

یاسر موسی لو
۲۶ مرداد ۱۳۹۷

سلام
وقت بخیر
ایمرگاس ۲۴۰۰۰ داریم
وقتی تو حالت زمستانه هست شوفاژ کار میکنه و مشکلی نداره و شعله تشکیل میشه
ولی وقتی آب بهداشتی می خواییم استفاده کنیم بعد از تشکیل شعله خاموش میشه و مجدد روشن و خاموش میشه
ایراد از سنسور اب گرم خروجی هست یا از برد دستگاه؟ممنون میشم راهنمایی کنین

حجت اله رحیمی
۸ مهر ۱۳۹۷

سلام
وقت بخیر
ایمرگاس ۲۸۰۰۰ داریم
وقتی تو حالت زمستانه هست شوفاژ کار میکنه و مشکلی نداره و شعله تشکیل میشه
ولی وقتی آب بهداشتی می خواییم استفاده کنیم بعد از تشکیل شعله خاموش میشه و مجدد روشن و خاموش میشه شیر گازی را هم عوض کردم ولی فرقی نکرده و مدام خاموش و روشن میشه .
ایراد از سنسور اب گرم خروجی هست یا از برد دستگاه؟ممنون میشم راهنمایی کنین

مرتضی
۲۹ مهر ۱۳۹۷

سلام . وقت بخیر
من یه پکیج MINI EOLO 24000 دارم. روی شعله کوتاه و متوسط خوبه ، اما وقتی که میخاد بره روی شعله بلند ، شعله خاموش میشه.
و در بعضی وقتها هم خودبخود خاموش و روشن میشه.
اروری هم که میده E04 هستش.
ممنون میشم راهنمایی کنید ایرادش از کجاست.

حیدری
۱۹ آبان ۱۳۹۷

با سلام و احترام
بنده یک ایمرگاز مدل آنالوگ دارم، سه روزی بود که به خاطر مسافرت شیر آب و گاز و بسته بودم ولی دوشاخه برق و قطع نکرده بودم ، حال که آمدم آب و گاز و باز کردم پکیج روشن نمی شود و چراغ چشمک زن سبز روی عدد ۶۰ چشمک می زند، علت چیست؟
با تشکر

علی
۱۹ آبان ۱۳۹۷

با سلام و احترام
بنده یه پکیج دیواری ایمرگاز آنالوگ دارم که یه ۵ سالی هست که نصب شده، سه روز پیش به علت مسافرت فلکه آب و برق و بستم ولی دوشاخه برق و کلید خاموش پکیج و خاموش نکردم، بعد از سه روز که از مسافرت برگشتم، فلکه گاز و آب و باز کردم، پکیج روی چراغ چشمک زن سبز وسطی روی شماره ۶۰درجه همش چشمک می زنه و پکیج روشن نمی شه، لطفا در صورت امکات ایراد از چیست.
با سپاس فراوان

مسلم رضایی
۲۸ آبان ۱۳۹۷

سلام. ببخشید پکیج خونه ما روشن میشه ولی دما اب رو بیشتر از ۳۴ درجه گرم نمیکنه علت چی میتونه باشه.

قاسم سلامت
۳ بهمن ۱۳۹۷

چرا رو پکیج من مینویسه ۵ بعد ۵دقیقخ روشن میشه

نبوی
۱۷ شهریور ۱۳۹۸

سلام دستگاه ما ۲۸ هزار دو مبدله است در حالت تابستانی وقتی آب گرم رو باز می کنیم خاموش میشه و ۰۱ میده مجبوریم توی تابستان هم در حالت زمستانی بذاریم یک بار هم بوردش تعمیر شده الانم نمایندگی زنجان سر در نمیاره میگه باید بوردش عوض بشه لطفا راهنمایی کنید. ممنون

محسن زراعتی
۵ مهر ۱۳۹۸

با سلام . اقا ما پکیجمونimmergas هست. بعد تا اب داغ را باز میکنیم یهو صفحه پیکج میاد و مینویسه ۱۱ و هی چشمک میزنه. الان من سرچ کردم دیدم مشکلش زده یا فنش خرابه یا تو دهنه دودکشش گرفته شده من الان باید چیکار کنم؟اگه نیاز به تعمیر داره چقدر هزینش میشه با تشکر. جواب منا بدین

محمد آشنایی
۸ آبان ۱۳۹۸

سلام پکیج ایمرگاز ما شوفاژها را گرم میکنه ولی اب شیر وحمام گرم نمیشه هیچ کدی نشان داده نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

رسول دواشی
۳ آذر ۱۳۹۸

سلام آقای پیر نیا
خسته نباشید
ما زمانی که پکیج را رو حالت آب – شوفاژ میزایم ، آب خوب گرم نمیشه؟
دلیلشچی میتونه باشه؟