تعمیر ماشین لباسشویی دوو

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی دوو، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی دوو

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند دوو برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که دوو از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند دوو جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی دوو در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین دوو در کاراباما با نصب لباسشویی دوو بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی دوو با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی دوو توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی دوو را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی دوو به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی دوو در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی دوو پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی دوو را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی دوو، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی دوو که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی دوو را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی دوو را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نصب و سرویس لباسشویی دوو

از جمله خدمات ماشین لباسشویی دوو (Daewoo) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی دوو و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی دوو خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیر لباسشویی دوو

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی دوو شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
ازاد احمدی

سلام خسته نباشید لباسشویی خطای e2 نمایش میده . لطفا یه راه حلی برای تعمیر لباسشویی دوو می خام

پاسخ دهید

  مصطفی ترکاشوند

  سلام خسته نباشید
  لباسشویی هیچ مشکل فنی نداره اما تو اسباب کشی یه ضربه خورده الان صدای تراکتور میده نگه میدارمش صداش میفته حتی یه فیلم ازش گرفتم کامل مشخصه منظورم چیه

  پاسخ دهید

  حمزه حسنی

  خرابی موتور

  پاسخ دهید

  مسعودالبرزی

  سلام احترام لباسشویی دوو دارم وقتی روشن میکنم صدای تق تق خیلی زیاد ایجاد می‌کنه

  پاسخ دهید

میثم صالحی

سلام مدتیه که برنامه شستشو لباسشویی ما خیلی طولانی تر از زمانی میشه که نشون میده. آدرس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران رو میفرتین تا برای تعمیر لباسشوییم اقدام کنم. ممنونم

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، برای تعمیر لباسشویی دوو خود نیازی به مراجعه حضوری ندارید. شما می توانید به راحتی همین جا درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی دوو خود را ثبت کنید تا فورا به درخواست شما رسیدگی شود.

  پاسخ دهید

   رمضانی

   سلام خسته نباشید لباسشویی من ابریزش داره اول فک کردم شلنگش سوراخ شده ولی پشتشو دیدم ب شلنگ ربطی نداشت و ظاهرا هم چیزی معلوم نبود داخل خیلی کم اب میاد علتش چی هست و چکارکنم ممنون

   پاسخ دهید

   فاطمه استانیا

   ماشین لباس شوی صدای زیادی داره

   پاسخ دهید

   محدثه نوری

   سلام لباس شویی کار می کنه ولی وقتی ب ۱۱ دقیقه ک میرسه گیر می کنه تایمش فقط لباس رو میشورع انگار ک درجا میزنه خشک نمی کنه تایمشم ن کم میشه ن زیاد کلا خاموشش می کنیم بعد دوبارع روشن می کنیم اونم بعد از یک روز تا دوبارع درست کار کنه

   پاسخ دهید

    عظیم ساعی

    باسلام لباسشویی ما دوو هست دوتا از پایه هاش خراب شده و ماشین ثابت نیست موقع کار،، ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا می تونیم تهیه کنیم باتشکر

    پاسخ دهید

  سعید واعظی

  لباسشویی در موقع خشکن دور تند نمیره و بعضا ارور میده و کلمه es میاد . چکار کنم . محل سکونتم نظرآباد کرج هست

  پاسخ دهید

   رمضانی

   سلام خسته نباشید لباسشویی ما نشتی وابریزش داره داخل خیلی کم اب میاد خودم حدس زدم ک شلنگش سوراخ شده ولی وقتی پشتش دیدم ربطی ب شلنگ نداشت و ظاهرا چیزی معلوم نبود وهز داخل بود ک ریزش داشت چکار باسد بکنم ممنون

   پاسخ دهید

   باقری

   سلام لباسشویی من بعضی موقع لباسهای مشکی که میشوره بعد از خشک شدن همه جاش سفیدک میبنده یا پودر ماشین روی لباس می مونه باید چکار کنم؟

   پاسخ دهید

  سیدرضامحمدیان ثابت

  سلام احترام لباسشویی دووروشن میکنیم گردونه داخل نمیچرخه چه با لباس چه بدون لباس، ولی آب تخلیه میشه-

  پاسخ دهید

   سلام دوست عزیز
   اگر دستگاهتون نیاز به تعمیر داره می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

    یونس جمشیدی

    سلام چند مدتیه از لباسشوی.استفاده میکنیم.نشت آب از جا پودری داری یم. لطف کنی ی راهنمایی بکنی .ممنون میشم.
    نمایندگی دوو

    پاسخ دهید

     نسیم اسلام پور

     سلام یونس عزیز
     شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو رو ثبت کنید.
     ما در کنارتون هستیم

مریدی

سلام و خسته نباشید لطفا شماره نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در کرج را ارسال فرمایید. با تشکر

پاسخ دهید

احسان

سلام خسته نباشید
سوالم در مورد لباسشویی دوو مدل پریمو ۸۳ هستش ایا wifi داره یا خیر

پاسخ دهید

مرتضی سرایی

سلام وقت بخیر، لباسشویی ما زمان خشک کردن لباس یه مقدار لرزشش زیاد شده لطفا راهنمایی کنید که نیاز به تعمیر داره یا خیر ممنون

پاسخ دهید

شوکت سلیمانی

سلام ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود درصورتی که چند روز قبل لباسها رو خوب شسته و آبکشی کزده است

پاسخ دهید

طاهره سادات بنی هاشمی

با سلام لباسشویی دوو بنده ۳ هفته ست که به خاطر error E8 در قسمت های برنامه قابل استفاده نیست

پاسخ دهید

فرخنده نعیمی

سلام یه لباسشویی تمام اتوماتیک طرح قدیمی دارم دربش خراب شده خواستم بدونم امکانش هست برام درب رو تعویض کنید

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواستتون رو جهت ارسال کارشناسان حرفه ای برای حل مشکلتون ثبت کنید.
  موفق باشید

  پاسخ دهید

پیام خود را اینجا بنویسیدماشین لباسشویی ما دووهست ارورLEمیدهخانومم هز نمایندگی تعمییر کا خواست برد ومیکروسوییچ برد اول که واسه ایهب ودهاب مبلغ 180هزار تومان درخواست کرد وبردو میکرو سوییچ و برد برای تعمییر من تعمییر کار سخت افزار تلفن همراه هستم بخاطر تجربه که دارم میدون اگع
ه قطعه ای مثل خازت
ن و ترانزیستور و بقیه نباید ماشین روشن بشه ایراد به تشخیص من نر افزاریه مپنون میشم راهنمایی کنید ایا درست تشخیص دادم ونیبت به قیمت که تعمییر کتر داده ارز ۳۵۰تا ۱۲۰۰منطقیه
منشکدم

پاسخ دهید

نوروز عبدلی

لباسشویی دوو ما ارور ال ای میدهد و قابت میماند ،خاموشش میکنیم دوباره کار میکنه بعضی وقتام کار نمیکنه

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام نوروز عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

رضا عضدی

یریمو80 ایابرنامه خشک کن تنها رو داره
نه ابکشی میخوام نه شستشو

پاسخ دهید