استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

راهنمای کامل ارور لباسشویی دوو (Daewoo) به همراه راه حل

ارور لباسشویی دوو

در این مقاله از کاراباما، کد‌های خطای لباسشویی دوو را معرفی می‌نماییم و علت خطا یا ارور لباسشویی دوو و راه حل‌های رفع خطا را نیز بررسی می‌کنیم. خطا یا ارور لباسشویی دوو پیغامی است که بر روی صفحه نمایش یا همان پنل کاربری در جلوی دستگاه نشان داده می‌شود. برخی از رایج‌ترین خطا‌ها و ارور‌های ماشین لباسشویی دوو را در ادامه بیان می‌کنیم.

لازم است بیان شود که ارائه ارور‌های لباسشویی دوو تنها به منظور آگاهی بخشی بوده و برای انجام تعمیرات یا رفع مشکلات و خطای ماشین لباسشویی دوو، می‌بایست از دانش فنی و تجربه کافی در زمینه تعمیر لوازم خانگی برخوردار باشید. لذا مراجعه به افراد متخصص و حرفه‌ای به هنگام بروز خطا و یا مشکل برای ماشین لباسشویی دوو، بسیار مهم بوده و همواره باید از انجام تعمیرات تخصصی بصورت شخصی اجتناب کرد. چرا که ممکن است مشکلات بزرگتر و خسارات بیشتری به همراه داشته باشد و حتی  به از کار افتادن لباسشویی بطور کلی بیانجامد.

در صورتی که قصد دارید اطلاعات بیشتر در خصوص عیب یابی لباسشویی دوو داشته باشید، حتما به این مقاله سر بزنید.

اگر جهت برطرف کردن مشکل ماشین لباسشویی خود به کمک تعمیرکار نیاز دارید، همین حالا درخواست تعمیرات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا متخصصان حرفه ای و با تجربه کاراباما در سریعترین زمان ممکن، جهت هماهنگی با شما تماس حاصل فرمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار لباسشویی

علت خطا یا ارور LE لباسشویی دوو

این خطا مربوط به اشکال در باز بودن درب لباسشویی است. بدین معنا که درب باز بوده و یا بطور کامل بسته نشده است. سه علت می توانند در ظاهر شدن ارور le موثر باشند:

1- هنگامی که درب باز است، دکمه شروع یا start/pause فشرده شده است.
2- قفل درب خراب است.
3- برد الکترونیکی به قفل درب سیگنال نمی‌فرستد.

نحوه رفع ارور LE لباسشویی دوو

درب را بررسی کنید که محکم بسته شده باشد. اگر شئ یا چیزی مانع از بسته شدن درب شده آن را بردارید. در صورتی که میکروسوئیچ درب خراب شده است، می‌بایست تعویض گردد. اگر اشکال از برد لباسشویی باشد، تعمیرات تخصصی لازم بوده و باید تکنسین دستگاه را بازرسی نماید. از این رو پیشنهاد می‌کنیم از مرکز تخصصی مجاز تعمیر لباسشویی کاراباما استفاده کنید.

علت خطا یا ارور IE لباسشویی دوو

این خطا مربوط به ورودی آب به دستگاه است. علت های احتمالی برای نمایش ارور ie در لباسشویی های دوو، را می توان چنین شرح داد:

1- شیر آب بسته است.
2- فیلتر شیر ورودی مسدود است.
3- شیر برقی نامرغوب است یا خراب شده است.
4- پمپ تخلیه در حین آبگیری کار می‌کند.
5- سنسور سطح آب (هیدروستات) نامرغوب یا خراب است.
6- PCB مشکل دارد و سطح آب را بررسی نمی‌کند.

نحوه رفع ارور IE لباسشویی دوو

شیر آب را چک کنید که بسته نباشد. اگر فیلتر ورودی آب مسدود می‌باشد، مسدودیت های فیلتر را باز نمایید و یا فیلتر را تعویض نمایید. اگر سنسورهای کنترل کننده سطح آب، شیر برقی، پمپ تخلیه، یا PCB ایراد دارند، ممکن است تعویض این قطعات لازم باشد. با توجه به این امر که عوامل زیادی به بروز خطای ie مرتبط اند، دستگاه می‌بایست توسط تکنسین متخصص تعمیر لباسشویی دوو بازرسی شده و سپس راه حل نهایی پیشنهاد گردد.

علت خطا یا ارور OE لباسشویی دوو

این خطا مربوط به اشکال در تخلیه آب است. از جمله علل احتمالی برای نمایش ارور oe در لباسشویی های دوو، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- لوله تخلیه پیچ خورده و یا مسدود شده است.
2- پمپ تخلیه خراب شده و موجب بروز خطا شده است.
3- در خلال مرحله تخلیه، آبگیری نیز انجام می‌گردد.
4- هیدروستات خراب است.
5- PCB مشکل داشته و سطح آب را بررسی نمی‌کند.
6- دور موتور درام به مقدار تنظیم شده از قبل نرسیده است.

نحوه رفع ارور OE لباسشویی دوو

برای رفع خطا یا ارور oe ابتدا لوله یا شیلنگ تخلیه را بررسی کنید. در صورت مسدود بودن آن را باز نمایید. فیلتر پمپ تخلیه را تمیز و یا تعویض کنید. اگر پمپ تخلیه کار نمی‌کند، بهتر است آن را تعویض کنید. همچنین در صورتی که اشکال از شیر ورودی، سنسور سطح آب، PCB و یا برد الکترونیکی است، بنابه نظر تکنسین تعمیر یا تعویض آنان باید انجام گردد.

علت خطا یا ارور UE لباسشویی دوو

این خطا مربوط به تراز نبودن لباسشویی می‌باشد. معمولا علت بروز آن درهم پیچیدگی و گره خوردن لباسها و قرار گرفتن آنها در یک سمت درام می‌باشد که منجر به عدم توازن لباسشویی دوو می‌گردد.

 نحوه رفع ارور UE لباسشویی دوو

برای حل مشکل کافی است، دستگاه را متوقف نموده و درب دستگاه را باز کنید و پس از باز نمودن لباس‌ها دوباره آنها را پخش کنید. با اینکار، ارور ue می‌بایست از صفحه نمایش پاک شود.

علت خطا یا ارور E1 لباسشویی دوو

این ارور مربوط به فشار آب می‌باشد. عللی چون خرابی شیر برقی، کار نکردن پمپ تخلیه، ایراد از میکروسوئیچ فشار و نیز PCB می‌توانند دلایل ظهور ارور e1 در لباسشویی دوو باشند.

علت خطا یا ارور E1 لباسشویی دوو

نحوه رفع ارور E1 لباسشویی دوو

ابتدا باید فشار آب را اندازه گیری نمایید. از آنجا که این خطا می‌تواند دلایل بهم مرتبطی داشته باشد، رفع آن و تعمیر لباسشویی نیازمند تخصص تکنسین است. تعویض قطعات از کار افتاده ممکن است لازم باشد.

علت خطا یا ارور E2 لباسشویی دوو

ارور e2 به لبریز شدن آب از لباسشویی اشاره دارد. دلایل احتمالی بروز خطا شامل موارد زیر هستند:

1- بدلیل خراب بودن شیر برقی عملیات آبگیری پیوسته انجام می‌شود.
2- شیر ورودی سالم است اما سنسور سطح آب (سنسور فشار) خراب است.
3- پمپ تخلیه کار نمی‌کند و یا به هر دلیل از کار افتاده است.

نحوه رفع ارور E2 لباسشویی دوو

می‌بایست لباسشویی توسط تکنسین متخصص بازرسی، عیب یابی و سپس تعمیر گردد. معمولا ایراد با تعویض قطعاتی چون شیر ورودی یا شیر برقی، سنسور سطح آب و یا پمپ تخلیه ممکن است حل شود.

علت خطا یا ارور E4 لباسشویی دوو

این خطا به نشتی آب لباسشویی مرتبط است. نشتی آب از درام و یا لوله تخلیه آب دلیل بروز خطا می‌باشد.

نحوه رفع ارور E4 لباسشویی دوو

ابتدا لوله تخلیه را بررسی نمایید. در صورت وجود هرگونه ترک یا پارگی، لوله به تعویض نیاز دارد. در صورت اطمینان از نشتی آب از درام لباسشویی، باید با مرکز خدمات پس از فروش دستگاه تماس گرفته و از کمک تکنسین متخصص استفاده نمایید.

علت خطا یا ارور E5 لباسشویی دوو

خطای e5 با اشکال ولتاژ بالا در ارتباط است. از جمله دلایل بروز آن می توان به 2 مورد زیر اشاره نمود:

1- لباسها در بین لاستیک درب و درام گیر افتاده اند.
2- PCB یا برد الکترونیکی ایراد دارد.

نحوه رفع ارور E5 لباسشویی دوو

در صورت گیر افتادن لباس‌ها، آنها را بصورت یکنواخت در ماشین پخش کنید. اگر مشکل از PCB یا برد الکترونیکی باشد، لباسشویی به بازرسی و تعمیر تخصصی توسط تکنسین احتیاج دارد.

علت خطا یا ارور E6 لباسشویی دوو

ظهور خطای e6 به وجود مشکلی اضطراری دلالت دارد و دلیل بروز آن می تواند عواملی چون موارد زیر باشد:

1- لباسها بین لاستیک درب و درام گیر افتاده اند.
2- سوکت موتور یا سیم کشی ها مشکل دارند.
3- موتور مشکل دارد یا سوخته است.
4- PCB یا برد الکترونیکی ایراد دارد.

نحوه رفع ارور E6 لباسشویی دوو

ابتدا یکنواخت بودن پخش لباس‌ها و گیر نیافتادن آنها را چک کنید. در صورت خراب بودن یا سوختن موتور، باید آنرا تعویض نمایید. همچنین اگر رله مشکل دارد، تعویض آن ممکن است ارور ظاهر شده را برطرف سازد. در صورتی که اتصال کوتاه رخ داده و یا مشکل از PCB یا برد دستگاه باشد، از کمک تکنسین استفاده نمایید.

علت خطا یا ارور E7 لباسشویی دوو

این خطا به مشکل در نحوه چرخش و جهت چرخش موتور دلالت دارد. دلایل بروز آن عبارتند از:

1- موتور در جهت عکس می چرخد.
2- IC موتور دچار عیب شده و از کار افتاده است.

نحوه رفع ارور E7 لباسشویی دوو

برای رفع ارور e7 تکنسین مربوطه می تواند PCB و یا موتور را تعویض نماید. اگر ایراد از IC موتور باشد می‌توان با تعویض آن خطای ظاهر شده را رفع نمود.

علت خطا یا ارور E8 لباسشویی دوو

این خطا به مشکل در موتور لباسشویی اشاره می‌کند. اتصال نادرست موتور و سیم کشی ها یا از کار افتادن موتور بطور کل سبب بروز این ارور می‌گردد.

نحوه رفع ارور E8 لباسشویی دوو

سوکت‌های موتور و سیم کشی های مربوطه را چک کنید و در صورت نیاز تعویض نمایید. اگر موتور خراب شده و یا سوخته است، تعویض آن مورد نیاز است.

علت خطا یا ارور E9 لباسشویی دوو

ارور e9 به ایراد در سنسور فشار مربوط است. معمولا خرابی یا از کار افتادن هیدروستات لباسشویی یا سنسور سطح آب دستگاه دلیل بروز این خطا می‌باشد.

نحوه رفع ارور E9 لباسشویی دوو

برای برطرف نمودن این خطا، در صورتی که ایراد از برد لباسشویی باشد با تعویض آن مشکل برطرف می‌گردد. اگر سنسور سطح آب ایراد دارد به کمک تعویض آن ممکن است خطا برطرف گردد.

علت خطا یا ارور B3 لباسشویی دوو

این خطا به دور موتور اشاره دارد. در صورتی که دور موتور در زمان شروع گردش موتور، بصورت اشتباه توسط سنسور تشخیص داده شده و اطلاعات آن به برد انتقال یابد، ارور b3 در لباسشویی دوو ظاهر می‌گردد.

نحوه رفع ارور B3 لباسشویی دوو

تکنسین متخصص باید ابتدا ولتاژ را اندازه گیری نماید تا کمتر از مقدار مناسب نباشد. سپس برد الکترونی و سنسور دستگاه باید چک شوند و در صورت لزوم تعویض گردند.

علت خطا یا ارور IB لباسشویی دوو

ترانزیستور دو قطبی مشکل دارد. دلیل بروز این ارور را می توان خرابی در برد لباسشویی دانست.

نحوه رفع ارور IB لباسشویی دوو

برای رفع مشکل، دستگاه باید توسط تعمیرکار متخصص لباسشویی بازدید و بررسی شود.

علت خطا یا ارور H2 لباسشویی دوو

این خطا به خرابی و ایراد در ترمیستور اشاره دارد. از جمله عوامل بروز خطای h2 می توان به نصب نادرست و یا خرابی ترمیستور بطور کل اشاره نمود.

نحوه رفع ارور H2 لباسشویی دوو

اتصالات ترمیستور را بررسی کنید. برای عیب یابی دقیق و رفع این خطا، بازرسی تکنسین باتجربه لازم است. در صورتیکه ایراد ترمیستور باشد، تعویض آن ممکن است به رفع خطا بیانجامد.

علت خطا یا ارور H4 لباسشویی دوو

این خطا با داغ شدن بیش از حد ترمیستور در ارتباط است. در صورتی که المنت بدون وجود آب در داخل درام گرم شود و یا اینکه بطور کل المنت معیوب باشد، ارور h4 نشان داده می شود. ایراد برد الکترونیکی نیز می تواند موجب ظهور این خطا شود.

نحوه رفع ارور H4 لباسشویی دوو

برای رفع ارور مشاهده شده ابتدا سطح آب را چک کنید. سپس المنت حرارتی را بررسی نموده و در صورت خرابی تعویض نمایید. همچنین بررسی عملکرد برد الکترونیکی به برطرف شدن مشکل کمک می‌نماید.

علت خطا یا ارور H5 لباسشویی دوو

این ارور با دمای آب مرتبط است. معمولا ایراد در المنت حرارتی بطوریکه دمای آب در برنامه شستشوی لباس های پشمی و ظریف به بیش از 45 درجه برسد، عامل بروز این کد می‌گردد.

نحوه رفع ارور H5 لباسشویی دوو

معمولا در این موارد ترمیستور یا المنت حرارتی نیاز به تعویض خواهند داشت. در این مواقع تکنسین باید دستگاه را بازرسی کرده و پس از عیب یابی دقیق، راه حل رفع مشکل را پیشنهاد دهد.

علت خطا یا ارور H6 لباسشویی دوو

خطای h6 مربوط به اشکال در المنت حرارتی می‌شود. دلیل بروز این ارور معمولا کار نکردن المنت حرارتی بوده بدین صورت که پس از گذشت 15 دقیقه، دمای آب 2 درجه هم بالا نرفته باشد.

نحوه رفع ارور H6 لباسشویی دوو

برای رفع ارور، تعمیرکار لباسشویی دوو می‌بایست پس از بررسی های لازم در صورت نیاز المنت حرارتی و سیم کشی های مربوطه را تعویض نماید.

علت خطا یا ارور H8 لباسشویی دوو

داغ شدن بیش از حد المنت مورد توجه ارور h8 می‌باشد. معمولا اگر المنت حرارتی بدون حضور آب در درام داغ شود یا سطح آب کم باشد، ارور ظاهر می‌گردد.

نحوه رفع ارور H8 لباسشویی دوو

در صورت کم بودن سطح آب، افزایش مقدار آب مشکل را برطرف می‌نماید. اگر مشکل از برد الکترونیکی یا خود المنت حرارتی باشد، تعویض آنان توسط تکنسین متخصص لازم است.

علت خطا یا ارور PFE لباسشویی دوو

این خطا مربوط به اشکال در فیلتر پمپ می‌باشد. دلایل بوجود آمدن ارور pfe می توانند مواردی از جمله عناوین زیر باشند:

1- فیلتر پمپ تخلیه مسدود شده است.
2- پمپ تخلیه در طول مرحله خشک کن، کار نمی‌کند.
3- مقدار زیادی پودر شوینده استفاده شده است.
4- لوله تخلیه بالاتر از یک متر از زمین قرار گرفته است.

نحوه رفع ارور PFE لباسشویی دوو

ابتدا اقداماتی چون تمیز نمودن فیلتر و یا تعویض پمپ تخلیه را انجام دهید. همچنین از مناسب بودن مقدار پودر شستشو اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که لوله تخلیه به اشتباه در جای نامناسب نصب شده است آن را جابه جا نمایید و در ارتفاع کمتر از یک متر قرار دهید.


اگر ارور یا راه حل مدنظر خود را در لیست بالا پیدا نکردید، حتما مشکل خود را از طریق کامنت با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت کارشناسان کاراباما پاسخ دهند.


نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
محمد کردی

سلام ماشین لباسشویی 8 کیلویی توی یک تایمی ثابت میمونه و رد نمیشه تایمر و یک عمل رو پشت سر هم هی تکرار میکنه.چه باید کرد؟؟؟؟!

پاسخ دهید

  این دقیقا مشکل لباسشویی من هم هست لطفا اگر کسی میدونه این مشکل چطور حل میشه حتما نظر بده

  پاسخ دهید

   مجید عابدینی

   این عیب بخاطر حجم زیاد لباس هست چنانچه لرزش دیگ زیاد باشه و با سنسور پشت دیگ برخورد کنه سنسور قطعو وصل شده و مرتب مرحله آبگیری و تخلیه تکرار میشه

   پاسخ دهید

   سلام ارور e5 داشت. حوله سنگین داخلش بود و نسبتا خالی بود. یه پتو مسافرتی اضافه گردن توازن برقرار شد و اوکی شد خداروشکر سپاس از توضیحاتتون.

   پاسخ دهید

   افشین

   سلام وقت بخیر ارورE13مشکلش چیه لطفا راهنمایی بفرمائید

   پاسخ دهید

  علیرضا

  وقتی خیلی پودر لباسشویی میریزید عملیات شستشو رو بطور خودکار بیشتر میکنه تاید کمتری استفاده کنین

  پاسخ دهید

  فاطمه عباسیان

  سلام وقت بخیر
  مدل لباسیشویی ما دوو clean jet shower A+++ نه کیلوگرم هست، موقعی که دکمه استارت رو فشار می دیم ماشین کار نمی کنه و هیچ عکس العملی نشون نمی ده ، درب هم کاملا بسته شده و مشکل ظاهری نداره ارور هم نمی ده

  پاسخ دهید

   کارشناس5: شعبانی

   با سلام. لطفا دقیق تر توضیح دهید کار نکردن لباسشویی دوو شما به چه صورت است؟ آیا دستگاه روشن می شود اما نمی چرخد؟ آیا به لباسشویی دوو شما برق می رسد؟ آیا سایر تنظیمات هم با مشکل رو به روست؟

   پاسخ دهید

   سلام مال ماهم اینطوری شده بود فیوزش عوض کردیم درست شد

   پاسخ دهید

سلام
ارور rhd لباسشویی دوو مربوط به چیه؟

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. این ارور به ندرت اتفاق می افتد و به ایراد در برد الکترونیکی لباسشویی دوو مربوط است. حتما باید از یک متخصص بخواهید تا آن را برطرف نماید.

  پاسخ دهید

درنا توپریززاده

من یه کاپشن انداختم تو لباس شویی،و 7 دیقه مونده بود تموم شه که ارور pfe داد.البته مایع هم زیاد ریخته بودم.الان لباس مونده توش.چیکار باید بکنم؟

پاسخ دهید

روح اله رسولی

سلام
ماشین لباسشویی دوو بنده ،تازه خریداری شده و در هفته چندین مرتبه در حین کار مثلا با زمان 14 دقیقه ،در دقیقه نهم گویی هنگ کرده و یکسره در حالت تخلیه آب مانده و از شیلنگ خروجی آب را خارج میکند .اگر آن را خاموش نکنم ساعت ها در همین حالت میماند ،از ورودی آب را گرفته و از خروجی تخلیه میکند. گاهی نیز ارور E1 میدهد . قابل توجه در هر دو حالت پس از یکی ،دو ساعت خاموش کردن ماشین عیب برطرف میگردد.
باسپاس

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز ممکن است ایراد از شیر برقی شما باشد و یا مشکل از برد دستگاه باشد. در هر حالت پیشنهاد میکنیم که از یک متخصص برای بررسی لباسشویی و عیب یابی آن کمک بگیرید.

  پاسخ دهید

زهرا قنواتی

با درود. قفل کودک ماشين لباسشویی DAEWOO قفل شده و نتونستم بازش کنم، قبلاً هم این اتفاق افتاده بازش کردم و قفل را خاموش کردم. ولی از دیروز نشد.

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. خاموش و روشن کردن قفل کودک در مدل های مختلف دوو متفاوت است. معمولا بدین صورت است که با فشار دادن چند ثانیه 1 یا 2 دکمه که تحت عنوان Child Lock مشخص شده می توانید قفل کودک را فعال و غیرفعال کنید. اما اگر این اتفاق تکرار می شود احتمالا کلید و یا برد دستگاه ایراد دارد.

  پاسخ دهید

   صمد حیدری

   سلام لباسشویی دوو تمام اتوماتیک در دقیقه 11 کار نمی‌کند لطفا راهنمایی کنید

   پاسخ دهید

اویس انداز

ماشین لباسشویی دوو ارور rhd میده بعد از چند دقیقه کار کردن. خطای rhd دوو به چه معناس؟

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز ارور rhd در ماشین لباسشویی دوو به خطای برد الکترونیکی مربوط است.

  پاسخ دهید

   سلام لباسشویی دوو من گاهی ارورHb می دهد علت چیست

   پاسخ دهید

   الهه زارع

   لباسشویی دوو ۸ کیلو پیغام ارور LE میده در رو چک کردم ولی بازم کار نمیکنه و همین پیغام میاد

   پاسخ دهید

حسین کیا

سلام ماشین لباسشویی پریمو دوو ۸ کیلویی یک هفته است خریدم موقع نصب مصاب اشتباها شیر آب را به شیر گرم وصل کردن و متوجه نشده و تست گرفتن که سپس شیر را در آورده ولی از ماشین لباسشویی پس از باز شدن درب بخار فروان خارج شد بعد از رفتن نصاب لباسشویی یکبار لباس شست سپس نمی دونم از کی صدای ققل درب شروع شد و درب در حالت خاموش هم قفل می شد از پایین دستگاه درب را باز کردیم ولی برای شستشو ارور h5 داد که بعد از یکبار قطع برق دستگاه دوباره شروع به کار کرد ولی فردا دوباره به همان شکل قبل شد به نظر شما علت چیست(یک هفته از خرید دستگاه گذشته)

پاسخ دهید

مختار تبریزیان

سلام خسته نباشید
ماشین لباسشویی من پیام d:30 میده
معناش چیه ؟

پاسخ دهید

فاطمه سهرابی

لباسشویی من این پیام رومیده منظورش چی میشه؟E03

پاسخ دهید

رامین رئوفی

سلام‌.لباسشویی دوو دارم یکی دو روز ارور E6 میده.بدون لباس روشن میکنم ۴۰ دقیقه کامل کار کرد ارور هم نداد.لباس گذاشتم داخلش دوباره بعد چند دقیه ارور E6 داد.در لباسشویی قفل میشه آبگیری میکنه تخلیه میکنه ولی ارور میده

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام رامین عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر ماشین لباسشویی رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

حبیبی

سلام ماشین لباسشویی بنده بعد از چند دقیقه کار کردن بعد از این که ۱۲ دقیقه ی دیگه مونده ارور EO4 میده.. ممنون میشم اگه علت و راه حل این مشکل رو بهم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر دوست عزیز
  این کد خطا به نشتی آب لباسشویی مربوط است. می‌توانید لوله تخلیه آب را بررسی کنید. در صورتی که پارگی یا ترک داشته باشد باید تعویض شود. اما اگر نشتی آب از درام لباسشویی باشد، باید با مرکز تماس پس از فروش تماس گرفته شود.

  پاسخ دهید