استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

کد خطاها یا ارورهای یخچال های سامسونگ [همه مدل ها]

کدهای خطا یا ارورهای یخچال های سامسونگ

در این مقاله ارورهای یخچال سامسونگ برای انواع مدل های مختلف یخچال فریزر سامسونگ، ساید بای ساید سامسونگ و یخچال های تک سامسونگ گردآوری شده است. راهنمایی لازم جهت رفع هر خطا یا ارور یخچال سامسونگ نیز معرفی می شود که به کمک آن می توانید مشکل را رفع کنید. اما در صورتی که ارور یخچال تان از بین نرفت، در اسرع وقت درخواست خود را در قسمت  تعمیرات یخچال سامسونگ یا فرم زیر ثبت کنید.

عیب یابی یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ به دلیل پیچیدگی ساخت دستگاه، همواره کار آسانی نبوده است. بنابراین استفاده از دفترچه راهنمای یخچال سامسونگ توصیه می شود. با استفاده از دفترچه راهنما متوجه خواهید شد که چه زمانی حضور تکنسین متخصص لازم است. به یاد داشته باشید که دستکاری سرخود دستگاه می تواند آسیب بیشتر و خسارات هنگفتی را به بار آورد. در ادامه این مقاله لینک دانلود دفترچه راهنما ارائه شده است.

اگر جهت برطرف کردن مشکل یخچال خود به کمک تعمیرکار نیاز دارید، همین حالا درخواست تعمیرات یخچال خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا متخصصان حرفه ای و با تجربه کاراباما در سریعترین زمان ممکن، جهت هماهنگی با شما تماس حاصل فرمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار یخچال سامسونگ

کد خطا یا ارور 1E یا SE یخچال سامسونگ

قطعی برق باعث می شود یخچال  فریزر سامسونگ خطاهای 1E یا SE را نشان دهد. در صورت بروز این مشکل، نیازی به خدمات تعمیر یخچال نیست. به سادگی دکمه های power save  و lighting  را به مدت 10 ثانیه فشار دهید تا خطا پاک شود یا دکمه های fridge  وfreezer  را همزمان به مدت 10 ثانیه فشار دهید تا کنترل پنل را ریست کنید و کد خطا را پاک کنید.

کد خطا یا ارور 4e یخچال سامسونگ

این کد خطا نشان ­دهنده از کار افتادن سنسور دیفراست فریزر می باشد. در بسیاری از موارد، جایگزینی این قطعه تنها راه حل ممکن می باشد. با این وجود، این خطا ممکن است ناشی از سیم های شل شده باشد. سیم ها را چک کرده و در صورت لزوم اصلاح نمایید. اگر مورد پیش آمده اینچنین باشد، خطا یا ارور به وجود آمده می تواند رفع گردد.

کد خطا یا ارور 5 و 5e یخچال سامسونگ

ارور 5e یخچال سامسونگ نشان دهنده از کار افتادن سنسور دیفراست فریزر و/ یا قطعی برق می باشد. ابتدا سعی کنید که با ری استارت چندباره یخچال خود این خطا یا ارور را رفع نمایید. اگر اینکار جواب نداد، سنسور یخزدایی فریزر خود را چک کرده و در صورت لزوم آن را تعویض نمایید.

کد خطا یا ارور 5e یخچال سامسونگ به مشکلی در یخ ساز دستگاه اشاره می کند. خود دستگاه و مهار سیم ها را چک نمایید. در صورت نیاز، دستگاه را از کار انداخته و هر بخش را بطور جداگانه بررسی کنید. اگر در صورت سرهم بندی دوباره و نصب آن هیچ بهبودی ملاحظه نشد، به فکر تعویض دستگاه خود باشید.

کد خطا یا ارور 6e یخچال سامسونگ

این مورد خطا یا ارور سنسور دمای محیط است که ممکن است پس از قطعی برق اتفاق بیافتد. برای رفع آن کلیدهای Power Freeze و Power Cool (یا دو کلید بالا سمت راست و چپ، اگر پنل یخچال شما متفاوت میباشد) را همزمان فشار دهید و به مدت 15 تا 20 ثانیه نگه دارید. معمولا همین ری استارت کردن ساده، یخچال را به کارکرد عادی خود باز می گرداند.

کد خطا یا ارور 8e یخچال سامسونگ

این خطا یا ارور بدلیل از کار افتادن سنسور یخ ساز رخ می دهد. معمولا این بدین معناست که سنسور دچار قطعی شده و یا کار نمی کند. سیم کشی و خود سنسور را بررسی نمایید. ممکن است لازم باشد که کل این قسمت و یا بخشی از آن را تعویض نمایید.

کد خطا یا ارور 23e یخچال سامسونگ

اولا، این مورد ممکن است خطا یا ارور فن کندانسور باشد، که به مشکلی در عملکرد فن اشاره می­کند. پس حتما آن را بررسی نموده و اطمینان حاصل کنید که به درستی اتصال به برق داشته و کار می­کند. همچنین فن کندانسور را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی به برق متصل بوده و کار می کند. در صورت معیوب بودن، فن را تعمیر و یا تعویض نمایید.

ثانیا، این امر ممکن است بدلیل مشکلات صفحه کنترل و یا مهار سیم ها باشد (اگر اینچنین است، اقدام قبلی اثر گذار نخواهد بود). با استفاده از یک مولتی متر صفحه کنترل و مهار سیم ها را چک کنید. بعید نیست که صفحه کنترل نیاز به تعویض داشته باشد.

پیشنهاد مطالعه : خرابی و علت کار نکردن یخساز یخچال ال جی، سامسونگ و غیره + نحوه تعمیر یخساز

کد خطا یا ارور 25e یخچال سامسونگ

این خطای مربوط به دیفراست می باشد. برای رفع آن، تایمر یا همان زمان سنج و/ یا صفحه کنترل را چک کرده و در صورت مشاهده مشکل اقدامات لازم را انجام دهید.

کد خطا یا ارور 33e یخچال سامسونگ

این مشکل از کارکرد ناصحیح گرمکن لوله پرکن آب ناشی می شود. در بسیاری از موارد، این اتفاق زمانی که یخچال را تکان می دهید، اتفاق می افتد. بنابراین، اگر یخچال شما در مسیری حمل شده و یا در آشپزخانه تغییر موقعیت داده شده است، لوله پرکن آب را چک کنید. بست سیم در اطراف لوله، گرمکن لوله پرکن آب می باشد. اکنون می توانید خطا یا ارور بوجود آمده را رفع نمایید. برای این کار، کلیدهای روشنایی و ذخیره انرژی را همزمان فشار داده و آنها را برای مدت 8 الی 10 ثانیه نگه دارید. با این کار صفحه نمایش خود را ری ست خواهید کرد.

همچنین خطا ممکن است بدلیل صدمات فیزیکی که منجر به گودی یا تو رفتگی و تخریب عایق میشود، بوجود آید. در این شرایط، یک متخصص حرفه ای مورد نیاز است. بسته به شدت خسارت وارد شده، تعمیر یخچال سامسونگ و یا لزوم تعویض قسمتی از آن (و یا کل یخچال) تعیین میگردد. اگر باعث گودی و تو رفتگی در یخچال خود شده اید، لطفا با روش گرم کردن و سرد کردن قصد رفع مشکل را نداشته باشید. این کار موجب ذوب شدن عایق فومی گشته که خسارات جبران ناپذیری را برای یخچال به همراه خواهد داشت. در رابطه با ظاهر تخریب شده یخچال نیز چیزی لازم به گفتن نیست!

کد خطا یا ارور 39e یخچال سامسونگ

این خطا مربوط به سنسور یخ ساز میباشد و می توانید منتظر اتفاق افتادن یکی از این سه مورد باشید.

نخست، مشکل ممکن است در داخل و/ یا اطراف خود یخ ساز باشد. لطفا تمامی اتصالات اطراف یخ ساز را بررسی کنید (مهار سیم ها، خطوط آب و غیره). خطا یا ارور ممکن است از کار افتادن خود یخ ساز را مشخص نماید. اما به شما اطلاع نمی دهد که چه چیزی دقیقا در داخل آن از کار افتاده است. لذا شاید مجبور به از هم جدا کردن یخ ساز و بررسی تک تک قطعات کوچک آن شوید. زمانی که مشکل را شناسایی نمودید، با مرکز تخصصی خدمات پس از فروش سامسونگ تماس گرفته و مشکل را با آنان مطرح نمایید. آنان ممکن است که قطعه جدیدی را برایتان تهیه نمایند حتی اگر این مورد شامل وارانتی هم نباشد.

ثانیا، این خطا یا ارور ممکن است مربوط به کمبود آب در یخ ساز باشد. خط لوله آب و اجزاء آن که نزدیک به یخ ساز می باشند را بررسی نمایید. اگر کار نمیکند، یخ ساز ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد.

کد خطا یا ارور 40e یخچال سامسونگ

کد خطا یا ارور 40e یخچال سامسونگ

این خطای مربوط به فن بخش فریزر است، که حاکی از این بوده که فن بدلیل قطع ارتباط کار نمی کند. پیشنهاد می شود که سیم کشی ها و بورد مدار اصلی را بررسی نمایید.

کد خطا یا ارور 84e (یا 84c) یخچال سامسونگ

این خطا قفل شدگی روتور را علامت می دهد. اگر بر روی صفحه نمایش 84e نمایش داده شود، نشانه بسیار بدی است. تمامی کمپرسور DC سه سرعته ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. راه دسترسی به روتور قفل شده تنها از داخل کمپرسور امکان پذیر می باشد. زیرا این بخش مهر و موم و درواقع کمترین دسترسی را در میان بخش های یخچال های سامسونگ دارد. لذا به تجربه حرفه ای برای انجام این کار نیاز است. تنها یک فرد مجاز می تواند فریون یخچال را بازیابی نماید. بخاطر شیفت ولتاژی که در اثر قفل شدن روتور رخ می دهد، کد خطا یا ارور بر روی صفحه نمایش دیجیتال ظاهر می شود. زمانی که این اتفاق می افتد، یک برد کنترلی مبدل کد خطا را فعال می کند (فلش زدن برد کنترلی مبدل یک نشانه دیگری از مشکل می باشد). برخی از افراد بر این باورند که با تعویض خود برد کنترلی مبدل می­توان این خطا یا ارور را رفع نمود.

طی دهه گذشته، بسیاری از اقلام لوازم خانگی قابلیت اطمینان کمتری از خود نشان داده و استفاده از خدمات تعمیر لوازم خانگی رایج تر شده است. در صورتی که علاوه بر یخچال های سامسونگ از دیگر محصولات لوازم خانگی این برند استفاده می کنید و به دنبال خدمات سامسونگ جهت سرویس و تعمیرات دستگاه های مختلف خود هستید، می توانید به خدمات تعمیرات سامسونگ مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نمایید تا در اولین فرصت متخصص مجرب لوازم خانگی سامسونگ در محل شما حضور یابد.

کد خطا یا ارور 85e یخچال سامسونگ (به همراه 83e  و 86e)

این گروه از خطاها ممکن است از قطعی برق ناشی شوند (83e) و منجر به بی ثباتی جریان در مبدل PDA گردند. تمامی این خطاها می تواند بوسیله ری استارت کردن کل بخش برطرف گردد. یخچال را از برق بکشید، حدود یک دقیقه منتظر بمانید و دوباره به برق متصل کنید.

کدهای خطا یا ارورهای 88 یخچال سامسونگ

اگر کدهای 88 88، 83e ،85e یا 86e را بر روی صفحه نمایش یخچال سامسونگ خود مشاهده نمودید، اقدامات بعدی را انجام دهید: آن را خاموش کنید و یا از برق بکشید و برای 3 تا 5 دقیقه منتظر بمانید. سپس یخچال را دوباره روشن نموده و یا به برق بزنید، تا سیستم را ری ست کرده و خطاها را رفع نمایید. این کدهای خطا ممکن است بدلیل کارکرد ناصحیح مبدل PBA نیز اتفاق بیوفتند.

پیشنهاد مطالعه: علت کار نکردن فن یخچال

کد خطا یا ارور RD یخچال سامسونگ

ارور rd در یخچال سامسونگ، مربوط به یخ زدگی دمپر هوا می باشد. دمپر بین دریچه یخچال و فریزر قرار دارد و وظیفه آن انتقال سرما از فریزر به یخچال است. دمپر دستور انتقال سرما را با توجه به دمای یخچال، از برد الکترونیکی یخچال می گیرد.

گاهی اوقات دمپر یخ می زند و یا موتور دمپر یا سنسور آن خراب می شود.

دمپر بکار رفته در یخچال دریچه ای نیست که باز و بسته شود بلکه می توان گفت مانند سدی است که بی وقفه به اطراف می چرخد از این رو به یک سنسور مغناطیسی برای تشخیص زمان باز و بسته شدن نیاز دارد. ارور rd یخچال فریزر سامسونگ به این معنی است که دمپر به دلیل یخ زدگی یا خرابی موتور در موقعیت درست قرار ندارد و نمی تواند بچرخد و یا به دلیل معیوب بودن سنسور نمی تواند زمان درست باز و بسته شدن دمپر را تشخیص دهد.

ارور pc ساید بای ساید سامسونگ

ارور pc ساید سامسونگ نشان دهنده وجود یک مشکل ارتباطی با درب و واحد کنترل اصلی یخچال است. سیم زیر درب، بالا سمت چپ به درستی وصل نشده است و یا نیاز به تنظیم مجدد دارد. شما باید برق یخچال را قطع کنید و سیم بالای درب را بررسی کنید. بدون نگرانی سیم را جدا کرده و مجددا وصل کنید سپس یخچال را مجددا به برق وصل کنید. مشاهده خواهید کرد که ارور pc ساید سامسونگ شما پاک شده است.

ارور pc ساید سامسونگ

پیشنهاد مطالعه: علت عرق کردن داخل یخچال

ارورهای سری RB یخچال سامسونگ

کد خطا یا ارور 5 یخچال سامسونگ

این خطا به ایراد سنسور دمای یخچال اشاره دارد. برای رفع ارور اتصالات و سیم های مدار سنسور دما را بررسی کنید. ممکن است اتصال کوتاه و یا قطعی یکی از اتصالات دلیل بروز خطا باشد. در غیر این صورت ممکن است خرابی خود سنسور دلیل خطای یخچال باشد. لذا تعویض سنسور لازم خواهد بود. اگر سنسور نیز سالم باشد، احتمالا ایراد در مدار برد کنترلی یخچال است.

کد خطا یا ارور D یخچال سامسونگ

ارور d یخچال سامسونگ مدل rb به مشکل سنسور دیفراست دلالت دارد. برای رفع ارور d یخچال سامسونگ، پس از قطع جریان برق، می بایست سیم ها و اتصالات مدار سنسور را بررسی نمایید. اگر مشکلی وجود نداشته باشد، ایراد از خود سنسور دیفراست یخچال است که نیاز به تعویض دارد. همچنین ممکن است ایراد در مدار برد کنترلی یخچال باشد، لذا بررسی آن توسط تکنسین نیز لازم است.

کد خطا یا ارور E5 یخچال سامسونگ

اگر ارور e5 بر روی نمایشگر نشان داده شود، سنسور محیطی یخچال دچار مشکل شده است. در این حالت، ابتدا بررسی سیم ها و اتصالات مدار سنسور یخچال، سپس بازرسی خود سنسور دمای محیط و تعویض آن در صورت نیاز و نیز بررسی مدار برد کنترلی و تعمیر یا تعویض آن، از جمله اقداماتی است که توسط تکنسین باید صورت گیرد.

کد خطا یا ارور F5 یخچال سامسونگ

ارور f5 سری rb یخچال های سامسونگ به مشکل سنسور دمای فریزر اشاره دارد. دلیل بروز ارور f5 یخچال سامسونگ می تواند ایراد سیم کشی یا اتصالات مدار سنسور باشد و یا خرابی خود سنسور دمای فریزر که در این حالت باید تعویض گردد. همچنین مدار برد کنترلی دستگاه نیز باید بررسی گردد.

کد خطا یا ارور D5 یخچال سامسونگ

اشکال در سنسور دیفراست موجب بروز کد خطای مربوطه می گردد. در این حالت بررسی اتصالات، سنسور دیفراست و نیز مدار برد کنترلی دستگاه توسط تکنسین می بایست انجام گیرد.

دمای یخچال سامسونگ حالت چشمک زن دارد

هنگامی که درجه دما از 15 درجه سانتی گراد بالاتر می رود، صفحه نمایش این افزایش دما را به شما هشدار می دهد و چشمک می زند و صدای زنگ شنیده می شود. دما را به میزان پایین تر تغییر دهید و هنگامی که دمای یخچال به کمتر از 15 درجه سانتی گراد رسید یخچال سرد می شود و چشمک زدن صفحه نمایش متوقف می شود.

توجه: اگر درب خیلی طولانی باز بماند ممکن است این اتفاق بیفتد.

کدهای خطای یخچال سامسونگ و نمایش پیغام های آن به معنی این است که یخچال در حال اجرای حالت self test یا خود آزمایی می باشد. اگر تمام آیکون های صفحه نمایش یخچال و فریزر پس از وصل کردن یخچال به برق شروع به چشمک زدن کنند، این چشمک زدن کاملا طبیعی است چرا که یخچال فریزر سامسونگ در حال اجرای یک تست عیب یابی است و پس از پایان تست حالت چشمک زن متوقف می شود.

اجزا و قطعات یخچال فریزر را از جای خود خارج کرده اید و یک کد خطا نمایش داده می شود

هنگامی که یک قطعه الکتریکی یا الکترونیکی یا بخشی از یخچال را مثل یخ ساز، فن، سوئیچ، دمپر و … بر می دارید، در مدت زمان مشخصی کد خطا نمایش داده می شود. برای پاک کردن کد خطا کافیست یخچال را از برق بکشید و قطعه جدا شده را مجددا نصب کنید سپس دوباره یخچال را به برق وصل کنید تا به این ترتیب کد خطا پاک شود.

دانلود دفترچه راهنمای یخچال سامسونگ

خوشبختانه برای اکثر مدل های تولید شده یخچال فریزرهای سامسونگ، دفترچه راهنمای فارسی موجود است و به همراه دستگاه به مشتریان ارائه می گردد. در دفترچه راهنمای یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ می توان اطلاعات مفیدی چون نحوه نصب و استفاده صحیح از امکانات دستگاه، تنظیماتی برای حفظ دمای مناسب یخچال فریزر، نکاتی جهت عیب یابی یخچال، اطلاعات مربوط به کد خطا یا ارور یخچال سامسونگ و گارانتی محصول را پیدا نمود. از این رو مطالعه و دانلود دفترچه راهنمای یخچال فریزر سامسونگ به همه خریداران این محصول توصیه می گردد.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
محسن عزیزی

سلام :
یخچال سامسونگ مدتی است با خطای 63فریزر و 0 نمایشگر روبرو است و نماینده هم آمد کاری نتوانست بکند علت و چاره کار چیست

پاسخ دهید

  علیرضا زنده بودی

  در صفحه نمایش یخچال دو قلو سامسونگ تصویر دوشاخه دیده می‌شود علت چیست؟

  پاسخ دهید

   کورش زایرابراهیمی

   یخچال سامسونگ سایدبای سایددارم عکس دوشاخه روی درب یخچال نشانه چیست

   پاسخ دهید

مهدی پودینه

باسلام یخچال دوقلو 40فوت سامسونگ دارم الارمE3روی صفحه است .بوق میزنه.تا-5میاد.بعد ارلارم میدم .قسمت فریزر

پاسخ دهید

علی رجبی

سلام چند هفته هست که کف یخچالم پر از اب میشه پاک میکنم باز پر میشه خسته شدم

پاسخ دهید

علیرضا میرزایی

سلام یخ ساز ساید سامسونگ کارنمیکند مهندس شرکت ال سی دی و کانکشن های دستگاه وبرد سیستم را بررسی کرد ولی چیزی متوجه نشده اتفاق بعد از کار افتادن ترانس برق سر راه دستگاه صورت گرفت لطفا راهنمایی بفرمایید تشکر

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، پیشنهاد می کنیم مقاله “علت خرابی و کار نکردن یخساز یخچال و راهکارهای رفع مشکل” را مطالعه نمایید و در صورت لزوم از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید.

  پاسخ دهید

  محمد عفوریان

  درب فریزر ۲۴ساعت باز بوده العان یخچال صدا می دهد و و نمایشگر دما به صورت چشمک زن عمل می کند چکار کنیم؟

  پاسخ دهید

   سلام دوست عزیز
   اگر دستگاهتون نیاز به تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

  حمیدرضا مظفری مقدم

  یخچال ساید سامسونگ دارم قسمت فریزر یخ می‌شود قسمت شبکه فریزر برفک دار ولی فن که باید هوا را انتقال بدهد کار نمی‌کند فن تست شده سالم میباشد روی صفحه مانیتور یخچال ارور دارد قسمت نمایش درجه یخچال88 می‌زند که8سمت راست کم رنگ و8سمت چپ پر رنگ میباشد و قسمت درجه فریزر هم 8 سمت راست آن دل دل بازی میکن و8سمت چپ هم کم رنگ است خواهش میکنم عیب اونا بهم بگین ممنون میشم
  تعمیرگاه مجاز سامسونگ

  پاسخ دهید

   نسیم اسلام پور

   سلام حمیدرضای عزیز
   شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر یخچال ساید سامسونگ رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

محمود محمدی

سلام یخچال دوقلوی سامسونگ دارم متاسفانه فریزرش ارور ۲ و ۹ میدهد ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل از کجاست

پاسخ دهید

رضایی

سلام
مدل یخچال ما فریزر پایینه
هر چند دقیقه یه بار صداش موسیقیش میاد و یک درجه یخچالش اضافه میشه الان از 4 به9 تغییر کرده.لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ دهید

امان سلیمی

سلام وقت بخیر. یخچال ساید بای ساید سامسونگ دارم بعضی وقتها چراغ پاور فول روشن و خاموش میشه و زنگ می زنه

پاسخ دهید

عبدالباسط قلندرزهی

سلام روی نمایشگر یخچال سامسونگ ما ارور SE نشان میده و یخچال خاموشه

پاسخ دهید

سید حسین موسوی

سلام یخچال من دو قلود سامسونگ هست یه مدت بود خطای e6 میداد ولی الان خطای e9 میده چکار کنم؟

پاسخ دهید

شهره حاجی رجبی

درود برشما پس از آمدن برق یخچالی من SEرو چشمک زن داشت خیلی ترسیدم ولی از کد خطاهای شما استفاده کردم و مشکل رو حل کردم یک دنیا سپاسگزارم خدا خیرتان بده

پاسخ دهید

طاهر دریس

یخچال مدل RS27KASW1/HAC دارم که در صفحه نمایشگر دمای فریزرش چشمک میزند و محفظه فریزر هم گرم میشود در حالیکه کمپرسور کار میکند . تمام موارد از قبیل از برق کشیدن دو شاخه بمدت 3 دقیقه و تمیز کردن محفظه ها و اطمینان از بسته شدن صحیح درب ها و سالم بودن لاستیک دور درب ها و قرار گرفتن تمام اجزا در مکان خود را امتحان کردیم ولی متاسفانه جواب نداد. لطفا راهنمایی کنید. دریس از بندر ماهشهر ممنون

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  در حال حاضر کاراباما فقط در شهرهای
  تهران، البرز، گیلان و اصفهان نمایندگی فعال داره
  اگر در هر کدام از این شهرها هستید ما در خدمتتون هستیم.
  موفق باشید

  پاسخ دهید

فرح حاجی پور

یخچال فریز من فریزر کار می کنه ولی هفته قبل یخچال هر چی داخلش بود یخ زد و من مجبور شدم درجه یخچال را از کلد بیرون بیارم گفتم شاید درجه یخچال خیلی پایین است بعد از آن دیگر خنک نکرد و همه چیزها کپک زندن الان یخچال از برق کشیدم بیرون ولی نمی دونم چکار کنم

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

حمید یوسفی

ساید rs11ارور دیجیتال سمت یخچال خط پایین میدهد کدام قطعه مشکل دارد

پاسخ دهید