دانلود دفترچه راهنمای یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ

دانلود دفترچه راهنمای یخچال سامسونگ

سامسونگ یکی از نام آشنا ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی و نیز محصولات الکترونیکی دیگر می باشد، که بدلیل کیفیت بالای ساخت محصولات خود توانسته است بسیاری از بازارهای جهانی را در اختیار بگیرد. از جمله پر طرفدارترین محصولات خانگی این شرکت می توان به یخچال های سامسونگ در مدلهای مختلف یخچال فریزر، یخچال های دو قلوی سامسونگ، درب فرانسوی، فریزر بالا و پایین، ساید بای ساید سامسونگ و غیره اشاره نمود.

خوشبختانه برای اکثر مدل های تولید شده یخچال فریزرهای سامسونگ، دفترچه راهنمای فارسی موجود بوده و بهمراه محصولات به مشتریان ارائه می گردد. در دفترچه راهنمای ساید بای ساید سامسونگ می توان اطلاعات مفیدی شامل نحوه نصب و استفاده صحیح از امکانات دستگاه، تنظیماتی برای نگهداری دمای یخچال فریزر در دمای مناسب، نکاتی جهت عیب یابی دستگاه و نیز اطلاعات مربوط به کد خطا یا ارور یخچال سامسونگ و سایر موارد دیگر از جمله گارانتی محصول را پیدا نمود. از اینرو مطالعه دفترچه راهنمای یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ به همه خریداران این محصول توصیه می گردد.

در این مقاله از کاراباما، تعدادی دفترچه راهنمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ برای مدلهای مختلف قرار داده شده است. می توانید با کلیک بر روی گزینه دانلود دفترچه راهنما، نسخه pdf راهنمای محصولات را دریافت نمایید.

در صورتی که برای یخچال فریزر و یا ساید بای ساید برند سامسونگ شما مشکلی جدی پیش آمد که از عیب یابی و رفع آن ناتوان بودید، در اولین فرصت به متخصصان کاراباما با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید. همچنین میتوانید درخواست خود را بصورت آنلاین در تعمیرات یخچال سامسونگ ثبت نمایید.

دانلود دفترچه راهنمای فارسی یخچال ساید بای ساید سامسونگ

مدل RSG5D

مدل RSG5F

مدل RSG5K

مدل G26 STS SBS

مدل G26 W SBS

مدل G26 PN SBS

دانلود دفترچه راهنمای فارسی و انگلیسی یخچال ساید بای ساید سامسونگ

مدل Polaris W SBS

مدل Polaris SL

مدل RS25 SL

مدل RS25 SW

مدل Rosso 2 W SBS

مدل Rosso 2 ALF

مدل HM24 W SBS

مدل HM24 PN SBS

مدل HM34 W

مدل HM34 PN

مدل RS51K5

مدل RS55K5

خلاصه خدمات
Rate :
5 based on 4 votes
نوع سرویس
تعمیر یخچال و ساید بای ساید

تعداد کل نظرات: 1

  • Avatar
    تسلا

    با اجازه تون مطلب رو توی سایتم میزارم

یک دیدگاه بنویس!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *