نصب، سرویس و تعمیرات یخچال بوش

مرکز تخصصی تعمیرات یخچال بوش برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات یخچال بوش که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به تعویض فیلتر، تعمیر یخساز، نصب، سرویس، تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش اشاره کرد.

و یا با شماره تلفن ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات  می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های یخچال بوش، مناسبترین فرد جهت تعمیر یخچال بوش شما می باشند.

متخصصان حرفه ای و باتجربه
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه به عهده میگیرد.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

تعمیر یخچال بوش

تعمیر یخچال بوش یخچال فریزر و یا ساید بای ساید یکی از لوازم پر استفاده و ضروری در هر خانه ای می باشد به طوری که نمی توان خانه ای را بدون آن تصور کرد و خراب شدن آن حتی برای چند ساعت می تواند باعث از بین رفتن مواد غذایی و ضرر مالی زیادی شود؛ اما جای نگرانی نیست متخصصان تعمیرات یخچال بوش ما در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل یخچال شما را حل خواهند کرد.

تعمیر یخچال فریزر بوش

اگر برای تعمیر یخچال بوش خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای و باتجربه تعمیرات یخچال فریزر بوش ما می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل دستگاهتان برطرف شود. از جمله مشکلات متداولی که نیاز به تعمیرکار یخچال بوش دارد می توان به صدای غیرطبیعی یخچال، کار نکردن کمپرسور یخچال، خراب شدن یخساز، روشن نشدن دستگاه و… اشاره کرد.

تعمیر ساید بای ساید بوش

مرکز تخصصی تعمیرات بوش سال های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی به مشترکین محصولات لوازم خانگی بوش را بر عهده دارد و توانسته است در طی سال‌ها کار در این زمینه خاطره خوبی را از ارائه خدمات یخچال ساید بای ساید بوش در ذهن مشتریان خود ثبت کند. مرکز تخصصی تعمیرات یخچال بوش با داشتن متخصصان حرفه ای تعمیر ساید بای ساید بوش توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار تعمیر و سرویس ساید بای ساید بوش را در تعمیرگاه مجاز یخچال بوش عهده‌دار شود.

سرویس یخچال بوش

سرویس یخچال بوش با توجه به شرایط اقتصادی امروز، سرویس و نگهداری لوازم خانگی سنگین مانند یخچال امری ضروری است؛ چرا که عدم رسیدگی به موقع به دستگاه باعث بزرگ تر شدن مشکل آن و در نتیجه تحمیل هزینه های زیاد خواهد شد.  سرویس به موقع یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش می تواند باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه و همچنین بالا رفتن راندمان آن شود.

سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش

سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش عبارتست از انجام یک سری امور جهت حفظ دستگاه در بهترین شرایط کاری خود و نگهداری از سلامت آن. با انجام این امور مراقبتی درواقع شما از سالم بودن تمامی اجزاء و قطعات پر کار یخچال فریزر و ساید بای ساید خود مطمئن شده و در صورت وجود ایرادات جزئی در هر جزء، به رفع این مشکلات و جلوگیری از تشدید آنها می پردازید. این کار سبب عملکرد عالی دستگاه شما و افزودن به عمر مفید آن خواهد شد.

متخصین مجرب کاراباما آماده ارائه خدمات خود در زمینه سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش شما هستند و مجموعه کارهای لازم جهت سرویس یخچال شما که شامل تعویض لاستیک دور درب یخچال، تعویض فیلتر، تنظیم صحیح ترموستات، بررسی کمپرسور و اواپراتور یخچال، بررسی فشار گاز مبرد و تشخیص کمبود آن و… می شود را با نهایت دقت و تخصص اجرا خواهند نمود.

نصب یخچال بوش

نصب یخچال بوش به طور کلی هدف اصلی از نصب اصولی یخچال بالا بردن راندمان و طول عمر مفید یخچال می باشد.

نصب یخچال فریزر بوش

معمولا نصب یخچال فریزر روال ساده و بدون دردسری دارد. با این حال نصب برخی یخچال فریزرهای خارجی، پیچیدگی هایی دارد که به تخصص یک تکنسین مجرب نیازمند است. در هنگام نصب یخچال فریزر بوش می بایست به نکاتی از جمله فضای مناسب برای نصب یخچال در آشپزخانه، تراز بودن یخچال، اتصال صحیح و آب بندی شده لوله های انتقال آب به یخچال، نصب صحیح فیلتر یخچال، تنظیم دمای ترموستات و موارد دیگری که به کارکرد نرمال و کارآمد دستگاه کمک می کنند، دقت ویژه ای داشت. تکنسین های کاراباما برای انجام این خدمات در خدمت شما هستند.

نصب ساید بای ساید بوش

یخچال های ساید بای ساید بوش نسبت به دیگر مدل های یخچال، دارای ابعاد نسبتا بزرگتری هستند و همین جهت ممکن است جابه جایی آنها در فضاهای کوچک و تنگ و عبور دادن آنها از درب منازل مشکل باشد. در این شرایط نصب یخچال ساید بای ساید بوش علاوه بر مواردی که در خصوص نصب یخچال مورد اهمیت است، شامل مواردی چون باز و بسته نمودن درب های یخچال، دستگیره ها و… نیز می باشد. تکنسین های متخصص کاراباما خدمات نصب یخچال بوش شما را به دقت انجام خواهند داد.

خدمات یخچال بوش

خدمات یخچال بوش یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی بوش است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها مرکز تعمیرات بوش گام بزرگی را در زمینه تعمیر، سرویس و خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوش (Bosch) بردارد.
با وجود این پشتیبانی شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی بوش تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم خدمات فنی بوش به صورت شبانه روز در مرکز تعمیرات یخچال بوش در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمات رسانی به شما هستند.
در صورتی یخچال خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید. در غیر این صورت تعمیرات دستگاه هایی که فاقد گارانتی می باشند را می توانید به این مرکز بسپارید.

تعویض فیلتر یخچال بوش

تعویض فیلتر یخچال بوش هدف اصلی استفاده از فیلتر در آبسردکن های یخچال، تصفیه آب از املاح و مواد معدنی و آلودگی های احتمالی می باشد. اما استفاده از این فیلترها مدت زمان داشته و نیاز به تعویض دارند.

زمان تعویض فیلتر یخچال بوش

از آنجایی که کار فیلترها تصفیه آب می باشد، قطعا پس از گذشت مدت زمان مشخصی، فیلترها از املاح و مواد معدنی اشباع می شوند و کیفیت لازم را برای ادامه فرایند تصفیه از دست می دهند و حتی در مواقعی که تعویض فیلتر یخچال به موقع انجام نمی شود، باعث بودار و طعم دار شدن آب می شوند. به طور کلی حداکثر هر ۶ ماه یکبار باید اقدام به تعویض فیلتر یخچال بوش خود نمایید؛ اما اگر در مناطقی  زندگی می کنید که آب شرب املاح زیادی دارد، در بازه زمانی کوتاه تری باید اقدام به تعویض فیلتر یخچال بوش خود کنید.

در صورتی که یخچال ساید بای ساید بوش شما مجهز به دستگاه آبسردکن می باشد، برای تعویض به موقع فیلتر یخچال خود می توانید با کاراباما تماس بگیرید و یا درخواست خود را از طریق فرم به صورت آنلاین ثبت نمایید. متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن به محل شما اعزام شده و اقدام به تعویض فیلتر یخچال بوش شما می نمایند.

تعمیر یخساز یخچال بوش

تعمیر یخساز بوش از جمله اتفاقات رایج و مشکلات متداول یخچال فریزرها و ساید بای سایدهای بوش، خرابی یخساز و از کار افتادن یخساز یخچال است. مشکلات مربوط به یخساز یخچال بوش می تواند در دو دسته کلی قرار بگیرد. دسته اول: مشکل درست نکردن یخ توسط یخساز یخچال بوش می باشد و در دسته دوم، یخساز یخ می سازد اما یخ از یخچال خارج نمی شود.

مشکلات مربوط به یخساز یخچال بوش جز هر دسته که باشند می توانند به دلایل زیر اتفاق بیوفتند:

 • مسدود بودن و گرفتگی مجرای انتقال آب
 • خرابی شیر برقی ورودی آب
 • گرفتگی فیلتر آب، خرابی برد کنترلی یخساز
 • خرابی ترموستات قالب یخساز
 •  خرابی مدول یخساز
 • خرابی سلنوید دیسپنسر (یخساز)
 • ایراد میکروسوئیچ قفل درب

اگر یخچال شما هم با چنین مشکلی مواجه شده است و شما نمی دانید علت یخ درست نکردن یخچال ساید بای ساید بوش شما چیست، جای نگرانی نیست! می توانید با کاراباما تماس بگیرید.

متخصصان تعمیر یخچال بوش ما با داشتن سال ها تجربه و تخصص در زمینه تعمیر انواع مدل های یخچال بوش، بهترین انتخاب برای رفع مشکل یخ درست نکردن یخساز یخچال بوش شما هستند.

عیب یابی و مشکلات رایج یخچال بوش 

عیب یابی یخچال بوش، برطرف نمودن مشکلات متداول آن و انجام سرویس یا تعمیرات یخچال بوش، همگی به داشتن دانش تخصصی در رابطه با نحوه عملکرد یخچال، اجزای مختلف دستگاه و وظایف و کارکرد هر یک بستگی دارد. به علاوه، داشتن تجربه انجام تعمیرات یخچال و ابزارآلات خاص نیز مهم است. بنابراین انجام عیب یابی ها و یا امور تعمیرات، مسئله ای است بسیار حساس که هر فردی صلاحیت لازم برای انجام آنها را ندارد. در صورتی که جهت عیب یابی و برطرف کردن مشکل دستگاه خود به کمک نیاز دارید متخصصان باتجربه کاراباما می توانند در سریعترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما مراجعه کنند و مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند.

نظرات کاربران

مهدی کبیری
۲۵ دی ۱۳۹۵

سلام می خواستم ببینم ساید بای ساید بوش با ضمانت نامه rk معتبره ؟؟ ممنون میشم جواب برام ایمیل کنید باتشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۶ دی ۱۳۹۵

  سلام
  دوست عزیز محصولاتی که وارد ایران میشوند ممکن است توسط شرکت های وارد کننده با هر گارانتی ارائه شود که بسته به نوع گارانتی و شرایطی که دارد متفاوت است پس توصیه میشود نوع گارانتی و شرایط آن را از فروشندگان معتبر بخواهید

لیلی
۱۲ بهمن ۱۳۹۵

درب یخچال ما رو تا باز میکنیم دفعه دوم گیر میکنه و باز نمیشه

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۲ بهمن ۱۳۹۵

  سلام
  درب یخچال شما نیاز به ریگلاژ شدن دارد که باید توسط خود شما یا تعمیرکار مجاز یخچال بوش این کار انجام شود

زیبا حسینی
۱۵ بهمن ۱۳۹۵

سلام
ایا یخچال بوش الارم داره یا نه؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۵

  بله دارد

زیبا حسینی
۱۵ بهمن ۱۳۹۵

یخچال بوش الارم داره؟ چون مال ما فقط فریزرش کار میکنه؟

رويا نگارستاني
۲۴ بهمن ۱۳۹۵

سلام من یخچال فریزر دو قلو بوش خریدم یخچال برفک میزنه چرا

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۶ بهمن ۱۳۹۵

  سلام
  اگر یخچال فریزر بوش نو فرسا خریداری کرده اید نباید برفک بزند ولی اگر این اشکال وجود دارد و هنوز ار تاریخ گارانتی آن باقی مانده است حتما با نمایندگی رسمی بوش در در شهر ستان خود برای ارایه خدمات تعمیرات تماس برقرار کنید

رضا پورهاشمی
۱۸ اسفند ۱۳۹۵

سلام حدود هفت تا هشت ماه پیش یخچال فریزر ساید باید ساید بوش خریدم الان متوجه شدم قاب دور شیشه طبقات یخچال در حال ترک خوردن است به نحوی که طبقه بالا دو ترک و طبقه وسط یک ترک برداشته است اگر به این ترتیب پیش برود چند ماه دیگر کلا قاب ها خواهند شکست و شیشه ها خواهند افتاد با نمایندگی تماس گرفتم می گویند شامل گارانتی نمیشود و از طرف دیگر قطعه یدکی آن ایران نیست باید سفارش بدهیم از خارج بیآورند و هزینه اش هم که دویست و هفتاد هزار تومان برای هر طبقه است با شماست, گذشته از هزینه چه تضمینی است که اگر طبقات جدید بخرم آنها هم بعد از چند ماه به این سرنوشت دچار بشوم لطفا راهنمایی بفرمایید آیا جایی هست که قاب دور شیشه ها را عوض یا ترمیم کنند؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۸ اسفند ۱۳۹۵

  سلام
  دوست گرامی این قطعات به دلیل خاص بودن هر جایی یافت نمیشود و شاید یکی از دلایل گران قیمت بودن آن همین موضوع است شما حتما باید از مراکز تهیه لوازم و قطعات یدکی درخواست تهیه داشته باشید

عليرضا كريم زاده
۲۴ فروردین ۱۳۹۶

سلام
ما یک یخچال فیزر بوش داریم که بعد از نه سال آلارم مقطع میزنه و نمیدونیم چشه لطفا مارو راهنمایى کنید

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  از سرمای یخچال فریزر شما کم شده است یا خیر ؟ و چه مشکلی به جز این مشکل به وجود امده ؟ در نهایت یخچال را از برق کشیده و ۱ ساعت بعد راه اندازی کنید امکان برطرف شدن عیب بالاست

حمید دهقان مقدم
۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

با سلام سال ۸۰یخچال وفریزر بوش جدا جدا خریداری کردیم که فریزر بدون برفک هست لیکن ۵ساله فریزر هر چند وقتی حدود دوماهی یکبار برفک میزنه چندتعمیرکار امده دیده گفتن بورد خرابه ولی هیچ کدوم نتونستن بوردشو پیدا کنن ایا شما میتونین بورد برام بفرستین یا تعمیرکنید ازشهر رفسنجان هستم ممنون

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام
  نخیر ما امکان ارسال برد به شهرستان را نداریم حتما با نمایندگی رسمی شهر یا شهرستان خودتان تماس گرفته و این مشکل را با ایشان هماهنگ کنید

علیرضا فرج تبریزی
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

باسلام فریزر شش کشو بعدازتمیزکاری موقع خاموش/روشن شدن صدای تق شدید میدهد کار کردنرمال لطفا راهنمایی کنید

  کارشناس 2 : علوی
  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام این صدا از کجا شنید میشود ؟ و به احتمال ریاد بست لوله های پشت یخچال شل شده یا باز شده است حتما چک کنید و در صورت برطرف نشدن اطلاع دهید

علیرضا فرج تبریزی
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

باسلام بکارشناسان واقای علوی…بستهاولوله های پشت فریز چک شد موردی نبود اشکال همچنان برقراراست ..چه پیشنهادی دارید متشکرم

  علیرضا فرج تبریزی
  ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

  لطفا جواب بدید

ساری
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

باسلام موقع راه اندازی اول فریزر آلارم می دهد و تمام چراغ دماها روشن و خاموش می شند تقریبا ۴ دقیق گذاشتم ولی سرویس نمیاد چرا؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام
  لطفا کمی واظح تر درباره مشکل صحبت کنید

امیرحسین مرشد
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

سلام.و عرض خسته نباشید خدمت کارشناسان محترم.من یخچال فریزر بوش مدل KGN56A03 ME دارم.طی ۵ سال استفاده دوبار ترموفیوز سوخته.و توسط نمایندهء خدمات تعویض شده.حقیقتش خسته شدم.مشکل از کجاست.؟از خط تولید ایرادی دارن؟…والا من به سابقهء بوش اعتماد کردم…ولی …پشیمونم
لطفا راهنمایی بفرماین
ممنونم.

  سودابه صادقپور
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر
  فریزر ۸ کشو بوش داریم(قدیمی)لاستیک دور آن خراب شده،از کجا میتونم یدکی آن را تهیه کنم؟

عليرضا كريم زاده
۵ خرداد ۱۳۹۶

سلام خدا قوت آقاى پیرنیا
یخچال فریزر ما هر از گاهى صداى تق و توق بلند ازش میاد و یخساز هم نداره.حدود یک ماهه
آلارم مقطع میزنه خاموش میکنیم بعد یک ساعت روشن میکنیم نرمال کار میکنه ولى بعد ۶،٧ ساعت دوباره آلارم میده.یک بارم کلى آب داد زیرش و توش که تمیز کردیم
اگه نیاز به سرویس داره شما تبریز کیو معرفى میکنید ؟حدودا ١٠ سال هست که بدون عارضه کار کرده.

م داوری
۷ خرداد ۱۳۹۶

سلام
یخچال و فریزر ساید داریم حدود ۸سال کارکرده
جدیدا صدای ابمیوه گیری یا انگار ذاخلش صذای گرفتگی دارد
و ستون بین یخچال و فریزر بسیار داغ است
لطفا راهنمایی کنید تشکر

لیلا
۲ تیر ۱۳۹۶

سلام،وقت بخیر.یخچال و فریزر دوقلوی بوش دارم،سوالم اینه که آیا یخچال هم آلارم داره مثل فریزر؟
و یخچال بعد از باز کردن و بسته شدن،صدای خور خور میده و همینطور دیواره ی یخچال برفک زده،ممنون میشم راهنمایی کنید.

محمد طاعتی
۱۳ تیر ۱۳۹۶

سلام و خسته نباشید
فریزر بوش رو دیروز خریداری کردم نصاب ساعت ۵:۳۰ عصر نصب کرد شروع به بوق زدن کرد ممتد فرمودن مشکل از اهنربای بوردش می باشد
با یک اهنربای کوچک که روش چرخاند مشکل حل شد تا ساعت ۴ صبح که مجدد شروع به بوق ممتد کرد. ایا بنظرتون دلیلش چی می تونه باشه
سپاس

وحیده خسروشاهی
۲۴ شهریور ۱۳۹۶

سلام. من حدود یک هفته است یخچال فریزر روهمی فریزرپایین بوش مدل KGN76AI304 رو خریداری کردم و نصب و راه اندازی شده. دمای یخچال و فریزر خیلی سرد هست منتها مشکلی که واقعا کلافه ام کرده و من حتی در یخچالهای ایرانی هم ندیدم اینه که داخل یخچال همه چیز مرطوبه، همه چیز از بطری آب و شیشه های ترشی و مربا گرفته تا خود قفسه ها و طبقات یخچال که مثل شیشه بخارگرفته زمستونی میشه با دست روشون نقاشی کرد! دما ییخچال رو کم و زیاد کردم ، لاستیک دورش و چک کردم باز نباشه اما مشکل حل نشد. این مشکل تمام یخچالهای بوش هست یا قابل رفعه؟ اصلا ایراد کار از کجاست؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

حامد پراپری
۱۹ مهر ۱۳۹۶

با سلام
طبقه شیشه ای داخل یخچال ما شکسته، چطوری می تونم تهیه کنم؟

مهسا
۲۶ مهر ۱۳۹۶

سلام ما یخچال دوقلو مدل GSN36Bl304 خریدیم یخچالش صدا میده ولی فریزرش اینطور نیست….مشکلش چیه؟

محمد رضا نوری
۲ آبان ۱۳۹۶

سلام
بنده یخچال فریزر بوش مدل KGN 56AW20U/03 FD9404 خریداری کرده ام . در حال حاضر یک قطعه پلاستیکی سفید کوچک مربوط به لولای درب قسمت یخ ساز آن شکسته است که میخواهم خریداری کنم و ضمنا نمایشگر روی درب یخچال چشمک میزند در حالی که ظاهرا همه چیز درست است

محمد رضا نوری
۲ آبان ۱۳۹۶

بنده یخچال فریزر بوش مدل KGN 56AW20U/03 FD9404 خریداری کرده ام . در حال حاضر یک قطعه پلاستیکی سفید کوچک مربوط به لولای درب قسمت یخ ساز آن شکسته است که میخواهم خریداری کنم و ضمنا نمایشگر روی درب یخچال چشمک میزند در حالی که ظاهرا همه چیز درست است

  کارشناس 2 : علوی
  ۲۰ آبان ۱۳۹۶

  سلام
  اگر به تازگی خریداری کرده اید حتما به شماره داخل دفترچه گارانتی خدمات پس از فروش بوش تماس گرفته و اعلام خرابی کنید

  امامی
  ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

  سلام سال نود یک یخچال فریزر بوش خریدیم پس ازسه سال که دوره گارانتی دستگاه بودبدون مشکل وخیلی خوب بود اما ازسال نود وسه تا حال یک پرونده ازحضورتعمیرکاریخچال داریم ومدتی هم هست که بی خیال تعمیرکارشدیم وهربیست وچندروزیک بار یخچال گرم میشود وماپس ازتخلیه کامل یخچال وفریزر وبازکردن دیواره وکف فریزریخهای کف راآب ودیواره وکف رامی بندیم ودستگاه رابه برق می زنیم آیا راه حل مناسب این مشکل راسراغ دارید؟

سعید شاهمرادی
۳ اسفند ۱۳۹۶

سلام
وقت بخیر
هنگام راه اندازی فریزر بوق میزد که یه بار خاموش روشن کردم تا یکی دو روز ok شد ولی باز بعد از آن بوق میزنه
ممنون میشم که منو راهنمایی کنین با سپاس

مهدی شکیبا
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام اقای پیرنیا,یخچال دوقلوی بوش داریم دوهفتس من دمای فریزر رورومنفی ۱۸ تنظیم میکنم ولی برمیگرده به دمای منفی ۲۴ ومدام بوقش بصدادرمیاد اینم بگم که فریزر خنک میکنه ولی با۲۴ نه تنظیمات ۱۸ خودم,هردرجه ای تنظیم میکنم واسه فریزرتعریف نمیشه وبرمیگرده به منفی ۲۴,ممنون میشم راهنمایی کنید

رشیدی
۱۳ مرداد ۱۳۹۸

سلام آقای پیرنیا، بنده یخچال فریزر بوش دارم که حدودا هر ۳۰ روز داخل یخچال گرم میشه و باید به مدت ۲ الی ۳ روز از برق بکشی و مجددا را اندازی کنی تا به حالت عادی برگردد. به نمایندگی ( خرم آباد لرستان) مرجعه کردم گفتند مشکل از سنسورهای یخچال است و تعویض کرند اما مشکل حل نشد.لطفا راهنمایی بفرمایید.

سلام- نادر اطهری از اراک هستم.
۲۶ مرداد ۱۳۹۸

نادر
با سلام-دوساله که ساید بوش از مدل KAP80A40ME والبته از بانه خریداری کردم. چند روزیه یخ سازش کار نمی کنه- لاین آب درسته ، اما آب گیری درون ظرف انجام نمیشه- وبنابراین یخسازی اتفاق نمیفته.
می تونه شیر برقی خراب شده باشه ؟. اگر درست بود ایراد از کجای دیگه ممکنه باشه؟.
خیلی ممنون میشم مثل همیشه سخاوتمندانه جواب شما رو بشنوم. سپاسگزارم.

حسین
۱۲ شهریور ۱۳۹۸

سلام من یکسال و نیمه که ساید بوش خریدم و استفاده میکنم از حدود یک ماه پیش هم آلارم تعویض فیلتر آب ظاهر شد که من تنبلی کردم و پشت گوش انداختم.جدیدا چه یخ رو روی حالت قالبی انتخاب کنم چه حالت خُرد شده فقط یخ خُرد شده میده بیرون.میشه راهنمایی بفرمایین؟

محمد
۲۹ شهریور ۱۳۹۸

سلام
بنده یخچال دوقولوی بوش مدل kag90aw204 دارم.
یکی از قفسه های روی در یخچال(جای تخم مرغی)یک در شیشه ای داره.
متاسفانه در شیشه ای شکسته.شما دارید؟

  کارشناس 4: جعفری
  ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

  سلام دوست گرامی
  متاسفانه ما فروشگاه قطعات به صورت جداگانه نداریم. پیشنهاد می کنیم با شماره های موجود در داخل دفترچه راهنمای یخچال بوش خود تماس بگیرید.