تعمیر یخچال بوش

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار یخچال
یادداشتی در رابطه با ویروس کرونا
ایمنی و آسایش تمام کسانی که از خدمات کاراباما استفاده میکنند همیشه اولویت اصلی ما است. بنابراین ما جهت سازگاری با شرایط موجود، در حال بررسی اخبار و توصیه های سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت در جهت حفظ ایمنی و سلامت مشتریان و متخصصان خود هستیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر بر روی اینجا کلیک کنید.

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات یخچال بوش

یکی دیگر از یخچال های باکیفیت خارجی بازار بوش است که با طراحی زیبای محصولات خود، انواع یخچال های خانگی را در مدل های متنوع ساده، فریزردار درب از بالا، فریزردار درب از پایین، درب فرانسوی و ساید بای ساید تولید می نماید. بوش که برندی آلمانی بوده در ساخت یخچال های خود از تکنولوژی های پیچیده و به روزی استفاده می کند. همین امر سبب شده تا بسیاری از تعمیرکاران تخصص و تسلط کافی برای رسیدگی به این یخچال را نداشته باشند و در صورت بروز مشکل از عهده تعمیرات آن برنیایند. بدون شک نداشتن دانش تخصصی و تجربه کافی، تنها سبب وارد آمدن خسارات بیشتر به دستگاه و یا رفع مشکل آن به صورت موقتی و غیر اصولیست که می تواند هزینه های شما را نیز بیشتر نماید.

کاراباما متخصص یخچال بوش شماست

تعمیرکار یخچال بوش در کاراباما با گذراندن دوره های تخصصی و دانش فنی به روز و نیز تجربه سالها تعمیرات بر روی انواع مدل ها و ظرفیت های مختلف برند بوش، صلاحیت لازم برای رسیدگی به دستگاه شما و ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر یخچال بوش را دارد. تمامی خدمات متخصصین ما بر طبق اصول استاندارد بوش بوده و تعهد شرکت با بیمه دستگاه شما در طول تعمیرات آن اثبات می گردد. بنابراین هیچ جای نگرانی را برای شما باقی نمی گذارد. همچنین اطمینان ما در قبال خدمات متخصصین بوش خود و نیز کیفیت کار آنان به این اندازه است که تمامی خدمات انجام شده را تا چند ماه بعد نیز گارانتی می نماییم.

مهم نیست یخچال بوش شما دچار کدام مشکل است

حتی برندهای باکیفیت همچون بوش نیز ممکن است دچار مشکل شوند که آنها را نیازمند تعمیرات می سازد. به دلایلی همچون ضربه، نوسان الکتریکی، فشار کارکرد طولانی، استفاده نامناسب و غیره، ممکن است دمای داخل یخچال گرم شده و خنک نکند. این مشکل در کنار مشکلات دیگری همچون نوسانات دمایی داخل یخچال، از کار افتادن لامپ یخچال، فیلتر تصفیه، فن های تهویه، هیتر دیفراست، فن کندانسور یا کمپرسور و یا موارد دیگر، می توانند موجب خسارات به شما شوند.
برخی از مشکلات ممکن است ساده و توسط خود شما قابل حل باشد، اما بسیاری از آنان نیازمند دانش تخصصی و تجربه است و بنابر قیمت یخچال، توصیه اکید ما سپردن دستگاه به متخصص آن است. نکته مهم قابل حل بودن تمامی این مشکلات است که تخصص بالای تعمیرکاران کاراباما تضمین کننده آن بوده و یخچال بوش شما را مانند گذشته به کارکرد نرمال خود در زمانی کوتاه بازمی گرداند.

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تعمیرکار واجد شرایط تخصیص می دهند.
02

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات یخچال بوش را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات یخچال بوش را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر یخچال بوش به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

خدمات یخچال بوش

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات یخچال بوش (Bosch) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر یخچال بوش و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده یخچال بوش  خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نظرات کاربران

مهدی کبیری
14 ژانویه 2017

سلام می خواستم ببینم ساید بای ساید بوش با ضمانت نامه rk معتبره ؟؟ ممنون میشم جواب برام ایمیل کنید باتشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  15 ژانویه 2017

  سلام
  دوست عزیز محصولاتی که وارد ایران میشوند ممکن است توسط شرکت های وارد کننده با هر گارانتی ارائه شود که بسته به نوع گارانتی و شرایطی که دارد متفاوت است پس توصیه میشود نوع گارانتی و شرایط آن را از فروشندگان معتبر بخواهید

   حمید شاهرخی
   22 آوریل 2020

   سلام خسته نباشید رو در یخچال خط افتاده رنگش رفته درست میشه

لیلی
31 ژانویه 2017

درب یخچال ما رو تا باز میکنیم دفعه دوم گیر میکنه و باز نمیشه

  کارشناس 1: پیرنیا
  31 ژانویه 2017

  سلام
  درب یخچال شما نیاز به ریگلاژ شدن دارد که باید توسط خود شما یا تعمیرکار مجاز یخچال بوش این کار انجام شود

زیبا حسینی
3 فوریه 2017

سلام
ایا یخچال بوش الارم داره یا نه؟

زیبا حسینی
3 فوریه 2017

یخچال بوش الارم داره؟ چون مال ما فقط فریزرش کار میکنه؟

رويا نگارستاني
12 فوریه 2017

سلام من یخچال فریزر دو قلو بوش خریدم یخچال برفک میزنه چرا

  کارشناس 1: پیرنیا
  14 فوریه 2017

  سلام
  اگر یخچال فریزر بوش نو فرسا خریداری کرده اید نباید برفک بزند ولی اگر این اشکال وجود دارد و هنوز ار تاریخ گارانتی آن باقی مانده است حتما با نمایندگی یخچال بوش در در شهر ستان خود برای ارایه خدمات تعمیرات تماس برقرار کنید

رضا پورهاشمی
8 مارس 2017

سلام حدود هفت تا هشت ماه پیش یخچال فریزر ساید باید ساید بوش خریدم الان متوجه شدم قاب دور شیشه طبقات یخچال در حال ترک خوردن است به نحوی که طبقه بالا دو ترک و طبقه وسط یک ترک برداشته است اگر به این ترتیب پیش برود چند ماه دیگر کلا قاب ها خواهند شکست و شیشه ها خواهند افتاد با نمایندگی تعمیرات یخچال بوش تماس گرفتم می گویند شامل گارانتی نمیشود و از طرف دیگر قطعه یدکی آن ایران نیست باید سفارش بدهیم از خارج بیآورند و هزینه اش هم که دویست و هفتاد هزار تومان برای هر طبقه است با شماست, گذشته از هزینه چه تضمینی است که اگر طبقات جدید بخرم آنها هم بعد از چند ماه به این سرنوشت دچار بشوم لطفا راهنمایی بفرمایید آیا جایی هست که قاب دور شیشه ها را عوض یا ترمیم کنند؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  8 مارس 2017

  سلام
  دوست گرامی این قطعات به دلیل خاص بودن هر جایی یافت نمیشود و شاید یکی از دلایل گران قیمت بودن آن همین موضوع است شما حتما باید از مراکز تهیه لوازم و قطعات یدکی درخواست تهیه داشته باشید

عليرضا كريم زاده
13 آوریل 2017

سلام
ما یک یخچال فیزر بوش داریم که بعد از نه سال آلارم مقطع میزنه و نمیدونیم چشه لطفا مارو راهنمایى کنید

  کارشناس 1: پیرنیا
  16 آوریل 2017

  سلام
  از سرمای یخچال فریزر شما کم شده است یا خیر ؟ و چه مشکلی به جز این مشکل به وجود امده ؟ در نهایت یخچال را از برق کشیده و ۱ ساعت بعد راه اندازی کنید امکان برطرف شدن عیب بالاست

حمید دهقان مقدم
21 آوریل 2017

با سلام سال ۸۰یخچال وفریزر بوش جدا جدا خریداری کردیم که فریزر بدون برفک هست لیکن ۵ساله فریزر هر چند وقتی حدود دوماهی یکبار برفک میزنه چندتعمیرکار امده دیده گفتن بورد خرابه ولی هیچ کدوم نتونستن بوردشو پیدا کنن ایا شما میتونین بورد برام بفرستین یا تعمیرکنید ازشهر رفسنجان هستم ممنون

  کارشناس 1: پیرنیا
  22 آوریل 2017

  سلام
  نخیر ما امکان ارسال برد به شهرستان را نداریم حتما با نمایندگی رسمی شهر یا شهرستان خودتان تماس گرفته و این مشکل را با ایشان هماهنگ کنید

علیرضا فرج تبریزی
4 می 2017

باسلام فریزر شش کشو بعدازتمیزکاری موقع خاموش/روشن شدن صدای تق شدید میدهد کار کردنرمال لطفا راهنمایی کنید

  کارشناس 2 : علوی
  4 می 2017

  سلام این صدا از کجا شنید میشود ؟ و به احتمال ریاد بست لوله های پشت یخچال شل شده یا باز شده است حتما چک کنید و در صورت برطرف نشدن اطلاع دهید

علیرضا فرج تبریزی
6 می 2017

باسلام بکارشناسان واقای علوی…بستهاولوله های پشت فریز چک شد موردی نبود اشکال همچنان برقراراست ..چه پیشنهادی دارید متشکرم

ساری
8 می 2017

باسلام موقع راه اندازی اول فریزر آلارم می دهد و تمام چراغ دماها روشن و خاموش می شند تقریبا ۴ دقیق گذاشتم ولی سرویس نمیاد چرا؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  8 می 2017

  سلام
  لطفا کمی واظح تر درباره مشکل صحبت کنید

امیرحسین مرشد
16 می 2017

سلام.و عرض خسته نباشید خدمت کارشناسان محترم.من یخچال فریزر بوش مدل KGN56A03 ME دارم.طی ۵ سال استفاده دوبار ترموفیوز سوخته.و توسط نمایندگی خدمات بوش تعویض شده.حقیقتش خسته شدم.مشکل از کجاست.؟از خط تولید ایرادی دارن؟…والا من به سابقهء بوش اعتماد کردم…ولی …پشیمونم
لطفا راهنمایی بفرماین
ممنونم.

  سودابه صادقپور
  12 آگوست 2019

  سلام وقت بخیر
  فریزر ۸ کشو بوش داریم(قدیمی)لاستیک دور آن خراب شده،از کجا میتونم یدکی آن را تهیه کنم؟

عليرضا كريم زاده
26 می 2017

سلام خدا قوت آقاى پیرنیا
یخچال فریزر ما هر از گاهى صداى تق و توق بلند ازش میاد و یخساز هم نداره.حدود یک ماهه
آلارم مقطع میزنه خاموش میکنیم بعد یک ساعت روشن میکنیم نرمال کار میکنه ولى بعد ۶،٧ ساعت دوباره آلارم میده.یک بارم کلى آب داد زیرش و توش که تمیز کردیم
اگه نیاز به سرویس داره شما تبریز کیو معرفى میکنید ؟حدودا ١٠ سال هست که بدون عارضه کار کرده.

م داوری
28 می 2017

سلام
یخچال و فریزر ساید داریم حدود ۸سال کارکرده
جدیدا صدای ابمیوه گیری یا انگار ذاخلش صذای گرفتگی دارد
و ستون بین یخچال و فریزر بسیار داغ است
لطفا راهنمایی کنید تشکر

ایران خرمی
23 ژوئن 2017

سلام،وقت بخیر.یخچال و فریزر دوقلوی بوش دارم،سوالم اینه که آیا یخچال هم آلارم داره مثل فریزر؟
و یخچال بعد از باز کردن و بسته شدن،صدای خور خور میده و همینطور دیواره ی یخچال برفک زده،ممنون میشم شماره یا آدرس نمایندگی یخچال بوش در تهران رو بگین کجاست.

محمد طاعتی
4 جولای 2017

سلام و خسته نباشید
فریزر بوش رو دیروز خریداری کردم نصاب ساعت ۵:۳۰ عصر نصب کرد شروع به بوق زدن کرد ممتد فرمودن مشکل از اهنربای بوردش می باشد
با یک اهنربای کوچک که روش چرخاند مشکل حل شد تا ساعت ۴ صبح که مجدد شروع به بوق ممتد کرد. ایا بنظرتون دلیلش چی می تونه باشه
سپاس

وحیده خسروشاهی
15 سپتامبر 2017

سلام. من حدود یک هفته است یخچال فریزر روهمی فریزرپایین بوش مدل KGN76AI304 رو خریداری کردم و نصب و راه اندازی شده. دمای یخچال و فریزر خیلی سرد هست منتها مشکلی که واقعا کلافه ام کرده و من حتی در یخچالهای ایرانی هم ندیدم اینه که داخل یخچال همه چیز مرطوبه، همه چیز از بطری آب و شیشه های ترشی و مربا گرفته تا خود قفسه ها و طبقات یخچال که مثل شیشه بخارگرفته زمستونی میشه با دست روشون نقاشی کرد! دما ییخچال رو کم و زیاد کردم ، لاستیک دورش و چک کردم باز نباشه اما مشکل حل نشد. این مشکل تمام یخچالهای بوش هست یا قابل رفعه؟ اصلا ایراد کار از کجاست؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

حامد پراپری
11 اکتبر 2017

با سلام
طبقه شیشه ای داخل یخچال ما شکسته، چطوری می تونم تهیه کنم؟

مهسا
18 اکتبر 2017

سلام ما یخچال دوقلو مدل GSN36Bl304 خریدیم یخچالش صدا میده ولی فریزرش اینطور نیست….مشکلش چیه؟

محمد رضا نوری
24 اکتبر 2017

سلام
بنده یخچال فریزر بوش مدل KGN 56AW20U/03 FD9404 خریداری کرده ام . در حال حاضر یک قطعه پلاستیکی سفید کوچک مربوط به لولای درب قسمت یخ ساز آن شکسته است که میخواهم خریداری کنم و ضمنا نمایشگر روی درب یخچال چشمک میزند در حالی که ظاهرا همه چیز درست است

محمد رضا نوری
24 اکتبر 2017

بنده یخچال فریزر بوش مدل KGN 56AW20U/03 FD9404 خریداری کرده ام . در حال حاضر یک قطعه پلاستیکی سفید کوچک مربوط به لولای درب قسمت یخ ساز آن شکسته است که میخواهم خریداری کنم و ضمنا نمایشگر روی درب یخچال چشمک میزند در حالی که ظاهرا همه چیز درست است

  کارشناس 2 : علوی
  11 نوامبر 2017

  سلام
  اگر به تازگی خریداری کرده اید حتما به شماره داخل دفترچه گارانتی خدمات پس از فروش بوش تماس گرفته و اعلام خرابی کنید

  امامی
  17 آگوست 2019

  سلام سال نود یک یخچال فریزر بوش خریدیم پس ازسه سال که دوره گارانتی نمایندگی یخچال بوش دستگاه بود بدون مشکل و خیلی خوب بود اما ازسال نود وسه تا حال یک پرونده ازحضورتعمیرکاریخچال داریم ومدتی هم هست که بی خیال تعمیرکارشدیم وهربیست وچندروزیک بار یخچال گرم میشود وماپس ازتخلیه کامل یخچال وفریزر وبازکردن دیواره وکف فریزریخهای کف راآب ودیواره وکف رامی بندیم ودستگاه رابه برق می زنیم آیا راه حل مناسب این مشکل راسراغ دارید؟

سعید شاهمرادی
22 فوریه 2018

سلام
وقت بخیر
هنگام راه اندازی فریزر بوق میزد که یه بار خاموش روشن کردم تا یکی دو روز ok شد ولی باز بعد از آن بوق میزنه
ممنون میشم که منو راهنمایی کنین با سپاس

مهدی شکیبا
19 می 2019

سلام اقای پیرنیا,یخچال دوقلوی بوش داریم دوهفتس من دمای فریزر رورومنفی ۱۸ تنظیم میکنم ولی برمیگرده به دمای منفی ۲۴ ومدام بوقش بصدادرمیاد اینم بگم که فریزر خنک میکنه ولی با۲۴ نه تنظیمات ۱۸ خودم,هردرجه ای تنظیم میکنم واسه فریزرتعریف نمیشه وبرمیگرده به منفی ۲۴,ممنون میشم راهنمایی کنید

رشیدی
4 آگوست 2019

سلام آقای پیرنیا، بنده یخچال فریزر بوش دارم که حدودا هر ۳۰ روز داخل یخچال گرم میشه و باید به مدت ۲ الی ۳ روز از برق بکشی و مجددا را اندازی کنی تا به حالت عادی برگردد. به نمایندگی تعمیر یخچال بوش ( خرم آباد لرستان) مرجعه کردم گفتند مشکل از سنسورهای یخچال است و تعویض کرند اما مشکل حل نشد.لطفا راهنمایی بفرمایید.

سلام- نادر اطهری از اراک هستم.
17 آگوست 2019

نادر
با سلام-دوساله که ساید بوش از مدل KAP80A40ME والبته از بانه خریداری کردم. چند روزیه یخ سازش کار نمی کنه- لاین آب درسته ، اما آب گیری درون ظرف انجام نمیشه- وبنابراین یخسازی اتفاق نمیفته.
می تونه شیر برقی خراب شده باشه ؟. اگر درست بود ایراد از کجای دیگه ممکنه باشه؟.
خیلی ممنون میشم مثل همیشه سخاوتمندانه جواب شما رو بشنوم. سپاسگزارم.

حسین
3 سپتامبر 2019

سلام من یکسال و نیمه که ساید بوش خریدم و استفاده میکنم از حدود یک ماه پیش هم آلارم تعویض فیلتر آب ظاهر شد که من تنبلی کردم و پشت گوش انداختم.جدیدا چه یخ رو روی حالت قالبی انتخاب کنم چه حالت خُرد شده فقط یخ خُرد شده میده بیرون.میشه راهنمایی بفرمایین؟

محمد
20 سپتامبر 2019

سلام
بنده یخچال دوقولوی بوش مدل kag90aw204 دارم.
یکی از قفسه های روی در یخچال(جای تخم مرغی)یک در شیشه ای داره.
متاسفانه در شیشه ای شکسته.شما دارید؟

  کارشناس 4: جعفری
  21 سپتامبر 2019

  سلام دوست گرامی
  متاسفانه ما فروشگاه قطعات به صورت جداگانه نداریم. پیشنهاد می کنیم با شماره نمایندگی یخچال بوش یا شماره های موجود در داخل دفترچه راهنمای یخچال بوش خود تماس بگیرید.

سعید محقق زاده
3 مارس 2020

سلام خسته نباشید. درب یخچال بوش مدل kgn56lb304 که شیشه ای هست خود به خود شکست. آیا یدکی آن موجود هست؟ ممنون میشم پاسخ دهید.

  کارشناس 4: جعفری
  8 آوریل 2020

  سلام دوست گرامی، خیر ما تعمیرگاه مجاز یخچال بوش هستیم و فروشگاه قطعات یخچال بوش نیستیم.

حسین محمودی
1 آوریل 2020

باسلام
یخچال ما بوش آلمان است که روزی داخلش یخ می بندد
لطفا یک تعمیرکار وارد که محل کارش نزدیک پارک ملت باشد معرفی فرمایید
باتشکر ازشما

  کارشناس 4: جعفری
  8 آوریل 2020

  سلام دوست گرامی. در صورتی که گارانتی نمایندگی یخچال بوش شما به پایان رسیده است می توانید در همین صفحه از طریق فرم آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست تعمیرات یخچال بوش خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن نزدیک ترین تعمیرکار حرفه ای یخچال بوش را به محل مورد نظر شما اعزام نماییم

شیوا بهادر
8 آوریل 2020

سلام یخچال ما مدتیه صدای خیلی ناهنجار وبلندی ایجاد می کنه جوری که واقعا شب ها موقع خواب آزار دهند است. لطفا از نمایندگی تعمیرات یخچال بوش برای ما یه تعمیرکار خوب بفرستین

  کارشناس 4: جعفری
  8 آوریل 2020

  سلام دوست گرامی ما نمایندگی تعمیرات یخچال بوش بوش نیستیم بلکه مرکز تخصصی و تعمیرگاه مجاز یخچال بوش هستیم. اگر هنوز گارانتی نمایندگی تعمیر یخچال بوش شما به اتمام نرسیده است، حتما به دفترچه خود مراجعه کنید و با شماره نمایندگی تعمیرات یخچال بوش تماس بگیرید، در غیر این صورت می توانید درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی نماییم.

شاهین یاراحمدی
8 آوریل 2020

سلام ادرس یا شماره نمایندگی یخچال بوش در تهران رو لطفا برام بفرستین