نصب، سرویس و تعمیر یخچال ال جی

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات یخچال ال جی، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما

نمایندگی یخچال ال جی

ویژگی های خدمات ما

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه خدمات یخچال ال جی می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های یخچال ال جی، مناسب ترین فرد جهت ارائه خدمات به شما می باشند.

تعمیرکار ال جی و بوش
گارانتی خدمات

۱۸۰روز گارانتی خدمات

ما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه به عهده میگیریم.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه شما بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های شفاف

تمامی هزینه های دریافتی از شما شفاف و تحت نظارت این مجموعه می باشد. همچنین حدود قیمت، پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های ما در اکثر شهرها و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما به صورت سیار حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

جهت تعمیر یخچال ال جی به کمک نیاز دارید؟

تعمیر یخچال ال جی یخچال فریزر و یا ساید بای ساید یکی از لوازم پر استفاده و ضروری در هر خانه ای می باشد به طوری که نمی توان خانه ای را بدون آن تصور کرد و خراب شدن آن حتی برای چند ساعت می تواند باعث از بین رفتن مواد غذایی و ضرر مالی زیادی شود؛ اما جای نگرانی نیست متخصصان تعمیرات یخچال ال جی ما در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل یخچال شما را حل خواهند کرد.

تعمیر یخچال فریزر ال جی

اگر برای تعمیر یخچال ال جی خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای و باتجربه تعمیرات یخچال فریزر ال جی ما می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل دستگاهتان برطرف شود. از جمله مشکلات متداولی که نیاز به تعمیرکار یخچال ال جی دارد می توان به صدای غیرطبیعی یخچال، کار نکردن کمپرسور یخچال، خراب شدن یخساز، روشن نشدن دستگاه و… اشاره کرد.

تعمیر ساید بای ساید ال جی

مرکز تخصصی تعمیرات ال جی سال های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی به مشترکین محصولات لوازم خانگی ال جی را بر عهده دارد و توانسته است در طی سال‌ها کار در این زمینه خاطره خوبی را از ارائه خدمات یخچال ساید بای ساید ال جی در ذهن مشتریان خود ثبت کند. این مرکز با داشتن متخصصان حرفه ای تعمیر ساید بای ساید ال جی توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار تعمیر و سرویس ساید بای ساید ال جی را در تعمیرگاه مجاز یخچال ال جی عهده‌دار شود.

یخچال ال جی به درستی کار نمی کند و نیاز به سرویس دارد؟

سرویس یخچال ال جی با توجه به شرایط اقتصادی امروز، سرویس و نگهداری لوازم خانگی سنگین مانند یخچال امری ضروری است؛ چرا که عدم رسیدگی به موقع به دستگاه باعث بزرگ تر شدن مشکل آن و در نتیجه تحمیل هزینه های زیاد خواهد شد.  سرویس به موقع یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی می تواند باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه و همچنین بالا رفتن راندمان آن شود.

سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی

سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی عبارتست از انجام یک سری امور جهت حفظ دستگاه در بهترین شرایط کاری خود و نگهداری از سلامت آن. با انجام این امور مراقبتی درواقع شما از سالم بودن تمامی اجزاء و قطعات پر کار یخچال فریزر و ساید بای ساید خود مطمئن شده و در صورت وجود ایرادات جزئی در هر جزء، به رفع این مشکلات و جلوگیری از تشدید آنها می پردازید. این کار سبب عملکرد عالی دستگاه شما و افزودن به عمر مفید آن خواهد شد.

متخصین مجرب کاراباما آماده ارائه خدمات خود در زمینه سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی شما هستند و مجموعه کارهای لازم جهت سرویس یخچال شما که شامل تعویض لاستیک دور درب یخچال، تعویض فیلتر، تنظیم صحیح ترموستات، بررسی کمپرسور و اواپراتور یخچال، بررسی فشار گاز مبرد و تشخیص کمبود آن و… می شود را با نهایت دقت و تخصص اجرا خواهند نمود.

جهت نصب یخچال ال جی به کمک نیاز دارید؟

نصب یخچال ال جی به طور کلی هدف اصلی از نصب اصولی یخچال بالا بردن راندمان و طول عمر مفید یخچال می باشد.

نصب یخچال فریزر ال جی

معمولا نصب یخچال فریزر روال ساده و بدون دردسری دارد. با این حال نصب برخی یخچال فریزرهای خارجی، پیچیدگی هایی دارد که به تخصص یک تکنسین مجرب نیازمند است. در هنگام نصب یخچال فریزر ال جی می بایست به نکاتی از جمله فضای مناسب برای نصب یخچال در آشپزخانه، تراز بودن یخچال، اتصال صحیح و آب بندی شده لوله های انتقال آب به یخچال، نصب صحیح فیلتر یخچال، تنظیم دمای ترموستات و موارد دیگری که به کارکرد نرمال و کارآمد دستگاه کمک می کنند، دقت ویژه ای داشت. تکنسین های کاراباما برای انجام این خدمات در خدمت شما هستند.

نصب ساید بای ساید ال جی

یخچال های ساید بای ساید ال جی نسبت به دیگر مدل های یخچال، دارای ابعاد نسبتا بزرگتری هستند و همین جهت ممکن است جابه جایی آنها در فضاهای کوچک و تنگ و عبور دادن آنها از درب منازل مشکل باشد. در این شرایط نصب یخچال ساید بای ساید ال جی علاوه بر مواردی که در خصوص نصب یخچال مورد اهمیت است، شامل مواردی چون باز و بسته نمودن درب های یخچال، دستگیره ها و… نیز می باشد. تکنسین های متخصص کاراباما خدمات نصب یخچال ال جی شما را به دقت انجام خواهند داد.

ثبت درخواست خدمات یخچال ال جی

بعد از ثبت درخواست توسط شما، کارشناسان جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما، تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.

تعویض فیلتر یخچال ال جی

تعویض فیلتر یخچال ال جی هدف اصلی استفاده از فیلتر در آبسردکن های یخچال، تصفیه آب از املاح و مواد معدنی و آلودگی های احتمالی می باشد. اما استفاده از این فیلترها مدت زمان داشته و نیاز به تعویض دارند.

زمان تعویض فیلتر یخچال ال جی

از آنجایی که کار فیلترها تصفیه آب می باشد، قطعا پس از گذشت مدت زمان مشخصی، فیلترها از املاح و مواد معدنی اشباع می شوند و کیفیت لازم را برای ادامه فرایند تصفیه از دست می دهند و حتی در مواقعی که تعویض فیلتر یخچال به موقع انجام نمی شود، باعث بودار و طعم دار شدن آب می شوند. به طور کلی حداکثر هر ۶ ماه یکبار باید اقدام به تعویض فیلتر یخچال ال جی خود نمایید؛ اما اگر در مناطقی  زندگی می کنید که آب شرب املاح زیادی دارد، در بازه زمانی کوتاه تری باید اقدام به تعویض فیلتر یخچال ال جی خود کنید.

در صورتی که یخچال ساید بای ساید ال جی شما مجهز به دستگاه آبسردکن می باشد، برای تعویض به موقع فیلتر یخچال خود می توانید با کاراباما تماس بگیرید و یا درخواست خود را از طریق فرم به صورت آنلاین ثبت نمایید. متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن به محل شما اعزام شده و اقدام به تعویض فیلتر یخچال ال جی شما می نمایند.

تعمیر یخساز یخچال ال جی

تعمیر یخساز ال جی از جمله اتفاقات رایج و مشکلات متداول یخچال فریزرها و ساید بای سایدهای ال جی، خرابی یخساز و از کار افتادن یخساز یخچال است. مشکلات مربوط به یخساز یخچال ال جی می تواند در دو دسته کلی قرار بگیرد. دسته اول: مشکل درست نکردن یخ توسط یخساز یخچال ال جی می باشد و در دسته دوم، یخساز یخ می سازد اما یخ از یخچال خارج نمی شود.

مشکلات مربوط به یخساز یخچال ال جی جز هر دسته که باشند می توانند به دلایل زیر اتفاق بیوفتند:

 • مسدود بودن و گرفتگی مجرای انتقال آب
 • خرابی شیر برقی ورودی آب
 • گرفتگی فیلتر آب، خرابی برد کنترلی یخساز
 • خرابی ترموستات قالب یخساز
 •  خرابی مدول یخساز
 • خرابی سلنوید دیسپنسر (یخساز)
 • ایراد میکروسوئیچ قفل درب

اگر یخچال شما هم با چنین مشکلی مواجه شده است و شما نمی دانید علت یخ درست نکردن یخچال ساید بای ساید ال جی شما چیست، جای نگرانی نیست! می توانید با مرکز تخصصی تعمیرات یخچال ال جی در کاراباما تماس بگیرید.

متخصصان تعمیر یخچال ال جی ما با داشتن سال ها تجربه و تخصص در زمینه تعمیر انواع مدل های یخچال ال جی، بهترین انتخاب برای رفع مشکل یخ درست نکردن یخساز یخچال ال جی شما هستند.

خدمات یخچال ال جی

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات یخچال ال جی (LG) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر یخچال ال جی و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده یخچال ال جی خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیرات تخصصی یخچال ال جی

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات یخچال ال جی را انجام می دهد و نمایندگی یخچال ال جی نمی باشد. اگر گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ و در صورتی که گارانتی و ضمانتنامه یخچال ال جی شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکت گلدیران تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

محمود
۳۰ اسفند ۱۳۹۵

قسمت ۱۳ ارور cd مربوط به چی میشه روی صفحه نمایش این ارور نمایش داده میشه

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  یخچال فریزر ال جی شما چه مشکلی دارد در حال حاضر ؟

محمد ابراهيمي
۲۰ فروردین ۱۳۹۶

با سلام .کمپرسور یخچال فریزر ساید LG317نیاز دارم .از کجا تهیه کنم

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۱ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  از نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی یا مراکز فروش قطعات و لوازم یدکی یخچال فریزر

عبدالرحیم فرامرز عالیان
۲۰ فروردین ۱۳۹۶

سلام شیشه طبقه وسط یخچال ما شکسته است و تعویض باید شود متشکرم

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۱ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  مدل یخچال فریزر خوتان را اعلام کنید

جواد یاسمی
۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

سلام ببخشید اب و یخ یخچال ساید مدل در این در به شدت بوی بد میده میخواستم ببینم مشکل ازکجاست

  کارشناس 2 : علوی
  ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام
  چند وقت است که فیلتر یخچال تعویض نشده ؟
  و اینکه محفظه آب دستگاه را کاملا چک کنید تا از سالم بودن آب آن مطمن شوید

سرور علوی
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

سلام یخچال فریزر من مدتی ست صدای شبیه وزوز داره،توضیح این که عید مدتی در فریزر باز مانده و بخشی از مواد غذایی آب شدند ،اینک عملکردیخچال و فریزر عادی ست..ممکن است موتور صدمه دیده باشد؟

  کارشناس 2 : علوی
  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام
  این صدا دقیقا از کدام نقطه یخچال فریزر شما شنیده میشود و اینکه ایا در سرما دهی یخچال فریزر اشکالی به وجود امده است ؟

پدرام لعلی
۳ خرداد ۱۳۹۶

با سلام بنده از سنندج مزاحمتون شدم
شیر برقی سایدم مدل GR – L268FBB دچار مشکل شده با نمایندگی یخچال ال جی در سنندج تماس گرفتم گفتند باید سفارش بدند .خواستم بدونم چند روز طول میکشه بفرستند سنندج و قیمتش چنده؟
با تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۴ خرداد ۱۳۹۶

  سلام
  امکان ارائه قیمت به این صورت وجود ندارد و درباره اینکه چند روز طول میکشد باید حتما با نمایندگی یخچال ال جی در سنندج تماس گرفته و از ایشان استعلام کنید.

حسین صمصامی
۵ خرداد ۱۳۹۶

سلام ما یخچال قریزر ال جی یک ماه پیش گرفتیم تازه باز کردیم یکی از پایه هاش نیست از کجا میشه تهیه کرد

فاطمه مصلایی پور
۷ خرداد ۱۳۹۶

با سلام چکونه می تونم درب کشو یخچال فریزر ال جی با مدل ۳۸۵۰jS81331G را تهیه کنم

طاها
۲۷ خرداد ۱۳۹۶

با سلام
فن DC یخچال ساید ال جی نیاز دارم لطفاً راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم

مهدی کارجو
۱۰ تیر ۱۳۹۶

سلام
ببخشید شما میتونید درب بیرونی یخچال رو هم تعویض کنید
منظورم اون در کوچیک رو که تو در اصلیه
مدل یخچالم GTF3025GLD

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۱ تیر ۱۳۹۶

  سلام
  نخیر فعلا این امکان وجود ندارد متاسفانه

احمد
۱۵ مرداد ۱۳۹۶

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم این سپر زیر یخچال رو دارین توی اسباب کشی گم شده ساید بای ساید ال جی دستگاه مون
منظورم یه پلاستیک زیر دو تا در به صورت سر تا سر هستش

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۶

  سلام
  باید از مراکز فروش قطعات و لوزام یکی در شهر یا شهرستان محل سکونتتان اقدام به تهیه این قطعه کنید

حسین پوررمضان
۱ شهریور ۱۳۹۶

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم درب یخچال ساید قابل تعویض هست یا نه اگه هست درب راست قسمت بالا هزینش چقدره

صفايي
۱۷ شهریور ۱۳۹۶

سلام طبقه داخلی یخچال فریزرم نگهدارنده شیشه که پلاستیکی است شکسته شما دارین؟؟؟؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۸ شهریور ۱۳۹۶

  سلام
  نخیر این قطعه برای یخچال فریزر ال جی شما موجود نیست

امیریل
۲۳ شهریور ۱۳۹۶

سلام
میبخشین مزاحم میشم هزینه تمام شده شارزگاز یخچال ساید باگازR120چقدره بااجرت ممنونم اگه لطفا جواب بدین

نادر
۲۸ شهریور ۱۳۹۶

سلام ببخشید مدتی است فریزر بنده یخ نمکند خواستم ببینم باید چکار کرد یک میل هم زدم برای شما ممنون شب خوش

احسان
۱۱ مهر ۱۳۹۶

Ic یخچال فریزر ال جی ۸۳۲ نیاز داریم، کجا تهیه کنیم؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۱ مهر ۱۳۹۶

  سلام
  جایی ای سی یخچال فریزر فروخته نمیشود

شیری
۱۳ مهر ۱۳۹۶

صدای ویز ویز بلند یخچال و فریزر دوقلو ب.چ.دلیل است

محمد
۲۷ مهر ۱۳۹۶

سلام یخچال دو قولو ال جی دارم از چند روز پیش از بدنه قسمت پایین یخچالش آب می دهد علتش چیه؟

سروش
۱۸ آبان ۱۳۹۶

سلام وقت بخیر
فن خنک کننده موتور یخچال خراب شده گریپاچ کرده و مدام صدا میده. چطور میتونم فن یدکیش رو تهیه کنم؟
لطفا آدرس نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی رو بگذارید

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۹ آبان ۱۳۹۶

  سلام
  از نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شهر خودتان امکان تهیه این قطعات را دارید.

عباس آقایی
۲۱ آبان ۱۳۹۶

باسلام، هنگام جابجایی یخچال اسمارت اینورتر ازپله ها صدای تق شنیده شد ومدتی بعد از زیریخچال مقداری آب خارج شد علت آن چیست؟

مهدی مقیمی
۲۳ آبان ۱۳۹۶

با عرض سلام
بنده از یخچای ساید بای ساید ال جی مدل KF-P890 استفاده میکنم. مشکلی که مدتی هست بوجود اومده اینه که دمای قسمت یخچال خیلی کم هست با اینکه تنظیمات دما روی ۶ درجه هست که بالاترین میزان دما هست
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

احمدرضا
۲۶ آبان ۱۳۹۶

سلام
بدنه ی یخچال ما یه ذره فرورفتگی داره
چطور باید صافش کنیم

احمدرضا
۲۶ آبان ۱۳۹۶

سلام
بدنه ی یخچال ما یه ذره فرورفتگی داره
چطور باید صافش کنیم؟؟

محسن چ
۲۵ آذر ۱۳۹۶

سلام خسته نباشید یخچال الی فریزر بالا دارم الان دو روز هست که هر سی ثانیه سه بوق ممتد می زنه برق و درب بررسی کردم مشکلی نداره علت چیست ممنون

مهدی افشار
۵ دی ۱۳۹۶

سلام یخ ساز بعد ایجاد یخ ، یخ ها به هم میچسبند پارسال نماینده ال جی امد یک میلیون پرداخت کردیم و سیستم یخ ساز را تا حدودی درست کرد من جمله تعویض تیغه ولی هم چنان مشگل قبلی را دارد
سوال دوم یکباره دستگاه خروج ابسرد از کار افتاد
سوم اینکه چراغ درب بیرونی چشمک میزند

محمد نوری
۵ دی ۱۳۹۶

با سلام وخسته نباشید،لطفااگه امکان داره بفرمائید چطوری میشه یخچال رو از حالت نمایشگاهی خارج کرد.سپاسگذارم

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۸ دی ۱۳۹۶

  سلام
  هر مدل از یخچال ها با روش خاصی از این حالت خارج میشود لطفا مدل یخچال فریزر خودتان رو اعلام کنید

   صدیقی
   ۴ اسفند ۱۳۹۸

   سلام، فیلتر هوای یخچال فریزر من چندوقته عوض نشده، چون از یکی از تعمیرکاران شرکت الجی گفت لازم به تعویض نیست فقط شستشو لازم داره، آیا برای یخچال مشکلی پیش میاد؟

رضا دهدار
۱۱ دی ۱۳۹۶

سلام
از محل برداشت آب یخچال فشار آن خیلی کم است ویا بعضی مواقع اصلا بیرون نمی آید ضمنا وقتی تنظیم یخساز را میزنیم یخی ساخته نمیشود .امکان دارد برای فیلتر یخچال باشد؟ لطفا راهنمایی بفرمائید وچه فیلتری بایستی تعویض گردد.

پریا خلیل نسب
۱۴ دی ۱۳۹۶

با عرض سلام
ما یه یخچال فریز ال جی خریدیم. اولش که به برق میزنیم درست کار میکنه!ولی بعد یه مدت برد الکتریکیش غیر فعال میشه و دیگه نمیشه با استفاده از برد دما رو تغیرر داد و یه علامت cروی برد نشون میده!
آیا بردش خرابه؟ایراد از کجاست؟اگه بردش خرابه هزینش چه قدر میشه؟

مهدی نوری فراهانی
۸ بهمن ۱۳۹۶

سلام وقت بخیرسایدال جی هر۳۰secondصدای beepسه تایی میدهدچراغهای پنل هم روشن میشوندباoff-onهم مشکل برطرف نشدلطفاراهنمایی بفرمایین سپاسگذارم

نیلوفر نوری
۱۲ بهمن ۱۳۹۶

دلیل صدای یخچال

مرضیه
۱ اسفند ۱۳۹۶

سلام خسته نباشید.
مدتی هست حدودا دو هفته که از ساید صدای وزوز میاد و بعد مدتی قطع میشه.این صدا دقیقا از پشت فریزر شنیده میشه و هیچ تغییری در دما یا عملکرد فریزر بوجود نمیاد.فقط میخواستم بدونم مشکلی وجود نداره؟ممنون

محدثه صفاری
۱۹ اسفند ۱۳۹۶

سلام . یخچال مدتی است یخ می زند و دما رو هم روی عدد ۴ تنظیم کردم علت چیست ؟

مونا مولایی
۲۰ اسفند ۱۳۹۶

سلام درب یخچال من ضربه خورد و یکمی فرو رفت برای درست کردنش باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید؟

علی طباطبایی
۱۳ خرداد ۱۳۹۷

سلام درب بالایی یخچال فریزر ال جی مدل b135dct موجوده؟؟
‌قیمت و هزینه ارسال به سمنان رو لطف می کنید؟؟

محدثه
۹ تیر ۱۳۹۷

سلام کشوهای فریزر یخچال ال جی من بر اثر بی احتیاطی در اسباب کشی شکستن لطفا راهنمایی کنید از کجا باید تهیه شون کنم.؟

محمود صمدیان
۱۹ تیر ۱۳۹۷

مدل ساید بای ساید:GRJ-317PBS
مدل مشابه منتاژ ایران: SX5532SB
ایراد: عدم عملکرد صحیح آبریز
شرح ایراد:
با فشردن میکروسوئیچ آبریز چراغ شب روشن شده و صدای عملکردن رله از کنترل یونیت واقع در بالای سقف یخچال به گوش میرسد. ولی آبی از نازل بیرون نمی آید.
این ایراد پس از قطع و وصل برق به مدت یک ساعت و نیم به وجود آمد.

یگانه
۲۷ تیر ۱۳۹۷

سلام خسته نباشید من یخچال فریزر دوقلو ال جی دارم دخترم رفته کشوفریزر رو باز کنه حواسش نبوده کشیده یک طرف از بدنش جدا شده از کجا باید خدمات بگیرم ؟؟لطف کنید جواب بدین ایا گارانتی ۱۰سالش شامل قطعات فریزر هم میشه یا فقط موتوره؟؟

لیلا احمدی
۲۸ مرداد ۱۳۹۷

سلتم و خسته نباشید داخل فریزر من یه ترگ بزرگ برداشته میخاستم ببینم دلیلش چیه چون ضربه ای بهش وارد نشده و اینکه ایا تعمیر میشه؟

Majid
۱۴ شهریور ۱۳۹۷

با سلام آیا امکان تعویض درب فریزر یخچال ساید هست چون درب سمت فریزر یخچال ما پوسیده به علت آب و یخ گیری زیاد

کیارش اقایان
۴ آبان ۱۳۹۷

بورد ساید ۳۱۷ ال جی موجود دارید قیمت چنده.
با سپاس از شما

فرزاد حاجی میرقاسمی
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

با سلام:جک درب بار یخچالم کهGR-P267TLQ هستش .شکسته است.میخواستم ببینم که آیا درست میشه؟وهزینه تعمیر حدودا چقدر میشه؟

نسیم
۱۴ خرداد ۱۳۹۸

سلام خسته نباشید ببخشید یخچال فریزر الجی ما…فریزر بسیار سرد میکند ولی یخچال انگار خاموش شده علتش چیه…با تشکر

محمد جواد مرشدی
۳۱ خرداد ۱۳۹۸

سلام.خدا قوت
زیر ابریز و یخ ریز یخچال ال جی رنگ سیلور زنگ زده و داره زنگ زدگیش پیشرفت میکنه چیکار کنیم بیشتر نشه و من همیشه خشک میکنم از داخل درب هست چیکار کنیم؟

  علي اكبر حسيني
  ۱۸ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من هم همین مشکل رو دارم

علیرضا نادری
۲۵ تیر ۱۳۹۸

سلام
پایه یکی از طبقات فریزی شکسته است چطوری می توانم تهیه کنم

جعفری
۲ مرداد ۱۳۹۸

سلام درب یخچال ساید الجی من از ۳ قسمت ضربه خورده و فرو رفته امکان درست کردنش وجود داره لطف راهنمایی کنید

فاطمه میرزازاد
۱۸ مرداد ۱۳۹۸

سلام در سایدم مدل ۵۵۰ns بالا پایینه باهم مماس نیست

بابک سامانی
۵ شهریور ۱۳۹۸

سلام دستگیره درب یخچال فریزر ال جی مدل kf_8508DEPF ( دستگیره قسمت یخچال ) بدلیل شکستگی لازم دارم . با سپاس

علی قربانی
۹ شهریور ۱۳۹۸

سلام درب یخچال من از سه قسمت ضربه خورده وفرو رفته آیا درست میشه

صادق آبرا
۱۶ شهریور ۱۳۹۸

سلام پدال ابسردکن یخچال ما ترک برداشته
مدل gr-439gr
ایا این مدل پدال رو نمایندگی ها دارن

محمد نوری
۱۹ شهریور ۱۳۹۸

سلام؛یخچال از مدل ۲ طبقه بالا یخچال پاپپن فریزر هستش
ی مدتی هست انکار از طبقه بالای یخچال بوی بدی میاد و اصلا اون کارایی و خنکی و گردش هوای قبل رو نداره
لطفا راهنماییم کنید

یزدانی
۱۵ مهر ۱۳۹۸

سلام یخچال ال جی ما طبقه شیشه ای شکسته و یک طبقه پلاستیکی در مدل GR_B842HLPL

امین
۱۶ مهر ۱۳۹۸

سلام
من یخچال الجی dor in dor گرفتم
۱ روز بعد از راه اندازی ارور cf e رو پانل کنترلی میاد
لطفا راهنمایی کنید
ممنو

کتابی
۷ آبان ۱۳۹۸

سلام
داخل فریزر ما بدون اینکه ضربه بخوره یه ترک برداشته میخواستم ببینم باید چی کارش کنم

عبداله کوراوند
۸ آبان ۱۳۹۸

سلام یخچال فریزر ساید ال جی داریم که الان ۴ماه بخاطر ی واشر بدون استفاده فقط داره خاک میخوره ،ی واشر مال پایین درب فریزر هست که خراب شده ،ی واشرمشکی رنگ هست ،لطفآ راهنمایی بفرمایید

کریمی
۱۰ آبان ۱۳۹۸

باسلام.
نیاز به تعویض یک سری لوازم جانبی مربوط به یخچال الجی مدل پایونیر دارم(GR-S929WF):
جالیوانی – پدال آب – پدال یخ – قیف یخ

  کارشناس 4: جعفری
  ۱۱ آبان ۱۳۹۸

  ساتم دوست گرامی
  شما می توانید درخواست خود را از طریق فرم ثبت درخواست و یا تماس با شماره ۵۴۵۸۴ ثبت نمایید تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی شود.

مجید
۲۵ آبان ۱۳۹۸

سلام نصب یخچال نو هزینه دارد یا نه ؟

امیرمهدی خلیلی
۱۱ آذر ۱۳۹۸

سلام وخسته نباشین
ساید بنده یخ میزنه وبعد از ی ماه یخ نمیزنه
چند بار سرویس کار اومده اوابراتور رو جوش داده و گازش کرده شستشو کرده ولی دوباره مشکل پیدا کرده
الان سه روز گرم بود فریزر الان خود بخود دوباره سرد شد مشکل کجاست

Ahmadi
۱۴ آذر ۱۳۹۸

سلام
در یخچال ساید ال جی مدل md 72
موجود هست برای تعویض؟
موقع اسباب کشی در ساید آسیب دیده میخواستم برام تعویض کنید
ممنون

شیرلنی
۱۷ دی ۱۳۹۸

سلام.من یخچال فریزر دُر این دُر ال جی تازه چند ماهی هست که خریدم ولی متاسفانه از فریزر صدای پت پت شنیده میشه علت چی چیزی میتونه باشه؟؟؟؟

حسن
۲۶ دی ۱۳۹۸

سلام
یخچالم سایده صدای بیب بیب میده خطای focused cooling نمایش میده
علتش چیه؟

حمید کیا
۲۹ دی ۱۳۹۸

سلام
میخواستم بدونم هزینه تعویض لوله های اب برای ابسردکن ویخ ساز ساید چقدر است