نصب، سرویس و تعمیر یخچال ال جی

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات یخچال ال جی، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما

نمایندگی یخچال ال جی

ویژگی های خدمات ما

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه خدمات یخچال ال جی می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های یخچال ال جی، مناسب ترین فرد جهت ارائه خدمات به شما می باشند.

تعمیرکار ال جی و بوش
گارانتی خدمات

۱۸۰روز گارانتی خدمات

ما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه به عهده میگیریم.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه شما بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های شفاف

تمامی هزینه های دریافتی از شما شفاف و تحت نظارت این مجموعه می باشد. همچنین حدود قیمت، پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های ما در اکثر شهرها و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما به صورت سیار حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

جهت تعمیر یخچال ال جی به کمک نیاز دارید؟

تعمیر یخچال ال جی یخچال فریزر و یا ساید بای ساید یکی از لوازم پر استفاده و ضروری در هر خانه ای می باشد به طوری که نمی توان خانه ای را بدون آن تصور کرد و خراب شدن آن حتی برای چند ساعت می تواند باعث از بین رفتن مواد غذایی و ضرر مالی زیادی شود؛ اما جای نگرانی نیست متخصصان تعمیرات یخچال ال جی ما در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل یخچال شما را حل خواهند کرد.

تعمیر یخچال فریزر ال جی

اگر برای تعمیر یخچال ال جی خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای و باتجربه تعمیرات یخچال فریزر ال جی ما می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل دستگاهتان برطرف شود. از جمله مشکلات متداولی که نیاز به تعمیرکار یخچال ال جی دارد می توان به صدای غیرطبیعی یخچال، کار نکردن کمپرسور یخچال، خراب شدن یخساز، روشن نشدن دستگاه و… اشاره کرد.

تعمیر ساید بای ساید ال جی

مرکز تخصصی تعمیرات ال جی سال های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی به مشترکین محصولات لوازم خانگی ال جی را بر عهده دارد و توانسته است در طی سال‌ها کار در این زمینه خاطره خوبی را از ارائه خدمات یخچال ساید بای ساید ال جی در ذهن مشتریان خود ثبت کند. این مرکز با داشتن متخصصان حرفه ای تعمیر ساید بای ساید ال جی توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار تعمیر و سرویس ساید بای ساید ال جی را در تعمیرگاه مجاز یخچال ال جی عهده‌دار شود.

یخچال ال جی به درستی کار نمی کند و نیاز به سرویس دارد؟

سرویس یخچال ال جی با توجه به شرایط اقتصادی امروز، سرویس و نگهداری لوازم خانگی سنگین مانند یخچال امری ضروری است؛ چرا که عدم رسیدگی به موقع به دستگاه باعث بزرگ تر شدن مشکل آن و در نتیجه تحمیل هزینه های زیاد خواهد شد.  سرویس به موقع یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی می تواند باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه و همچنین بالا رفتن راندمان آن شود.

سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی

سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی عبارتست از انجام یک سری امور جهت حفظ دستگاه در بهترین شرایط کاری خود و نگهداری از سلامت آن. با انجام این امور مراقبتی درواقع شما از سالم بودن تمامی اجزاء و قطعات پر کار یخچال فریزر و ساید بای ساید خود مطمئن شده و در صورت وجود ایرادات جزئی در هر جزء، به رفع این مشکلات و جلوگیری از تشدید آنها می پردازید. این کار سبب عملکرد عالی دستگاه شما و افزودن به عمر مفید آن خواهد شد.

متخصین مجرب کاراباما آماده ارائه خدمات خود در زمینه سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی شما هستند و مجموعه کارهای لازم جهت سرویس یخچال شما که شامل تعویض لاستیک دور درب یخچال، تعویض فیلتر، تنظیم صحیح ترموستات، بررسی کمپرسور و اواپراتور یخچال، بررسی فشار گاز مبرد و تشخیص کمبود آن و… می شود را با نهایت دقت و تخصص اجرا خواهند نمود.

جهت نصب یخچال ال جی به کمک نیاز دارید؟

نصب یخچال ال جی به طور کلی هدف اصلی از نصب اصولی یخچال بالا بردن راندمان و طول عمر مفید یخچال می باشد.

نصب یخچال فریزر ال جی

معمولا نصب یخچال فریزر روال ساده و بدون دردسری دارد. با این حال نصب برخی یخچال فریزرهای خارجی، پیچیدگی هایی دارد که به تخصص یک تکنسین مجرب نیازمند است. در هنگام نصب یخچال فریزر ال جی می بایست به نکاتی از جمله فضای مناسب برای نصب یخچال در آشپزخانه، تراز بودن یخچال، اتصال صحیح و آب بندی شده لوله های انتقال آب به یخچال، نصب صحیح فیلتر یخچال، تنظیم دمای ترموستات و موارد دیگری که به کارکرد نرمال و کارآمد دستگاه کمک می کنند، دقت ویژه ای داشت. تکنسین های کاراباما برای انجام این خدمات در خدمت شما هستند.

نصب ساید بای ساید ال جی

یخچال های ساید بای ساید ال جی نسبت به دیگر مدل های یخچال، دارای ابعاد نسبتا بزرگتری هستند و همین جهت ممکن است جابه جایی آنها در فضاهای کوچک و تنگ و عبور دادن آنها از درب منازل مشکل باشد. در این شرایط نصب یخچال ساید بای ساید ال جی علاوه بر مواردی که در خصوص نصب یخچال مورد اهمیت است، شامل مواردی چون باز و بسته نمودن درب های یخچال، دستگیره ها و… نیز می باشد. تکنسین های متخصص کاراباما خدمات نصب یخچال ال جی شما را به دقت انجام خواهند داد.

ثبت درخواست خدمات یخچال ال جی

بعد از ثبت درخواست توسط شما، کارشناسان جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما، تکنسین متخصص به محل اعزام گردد.

تعویض فیلتر یخچال ال جی

تعویض فیلتر یخچال ال جی هدف اصلی استفاده از فیلتر در آبسردکن های یخچال، تصفیه آب از املاح و مواد معدنی و آلودگی های احتمالی می باشد. اما استفاده از این فیلترها مدت زمان داشته و نیاز به تعویض دارند.

زمان تعویض فیلتر یخچال ال جی

از آنجایی که کار فیلترها تصفیه آب می باشد، قطعا پس از گذشت مدت زمان مشخصی، فیلترها از املاح و مواد معدنی اشباع می شوند و کیفیت لازم را برای ادامه فرایند تصفیه از دست می دهند و حتی در مواقعی که تعویض فیلتر یخچال به موقع انجام نمی شود، باعث بودار و طعم دار شدن آب می شوند. به طور کلی حداکثر هر ۶ ماه یکبار باید اقدام به تعویض فیلتر یخچال ال جی خود نمایید؛ اما اگر در مناطقی  زندگی می کنید که آب شرب املاح زیادی دارد، در بازه زمانی کوتاه تری باید اقدام به تعویض فیلتر یخچال ال جی خود کنید.

در صورتی که یخچال ساید بای ساید ال جی شما مجهز به دستگاه آبسردکن می باشد، برای تعویض به موقع فیلتر یخچال خود می توانید با کاراباما تماس بگیرید و یا درخواست خود را از طریق فرم به صورت آنلاین ثبت نمایید. متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن به محل شما اعزام شده و اقدام به تعویض فیلتر یخچال ال جی شما می نمایند.

تعمیر یخساز یخچال ال جی

تعمیر یخساز ال جی از جمله اتفاقات رایج و مشکلات متداول یخچال فریزرها و ساید بای سایدهای ال جی، خرابی یخساز و از کار افتادن یخساز یخچال است. مشکلات مربوط به یخساز یخچال ال جی می تواند در دو دسته کلی قرار بگیرد. دسته اول: مشکل درست نکردن یخ توسط یخساز یخچال ال جی می باشد و در دسته دوم، یخساز یخ می سازد اما یخ از یخچال خارج نمی شود.

مشکلات مربوط به یخساز یخچال ال جی جز هر دسته که باشند می توانند به دلایل زیر اتفاق بیوفتند:

 • مسدود بودن و گرفتگی مجرای انتقال آب
 • خرابی شیر برقی ورودی آب
 • گرفتگی فیلتر آب، خرابی برد کنترلی یخساز
 • خرابی ترموستات قالب یخساز
 •  خرابی مدول یخساز
 • خرابی سلنوید دیسپنسر (یخساز)
 • ایراد میکروسوئیچ قفل درب

اگر یخچال شما هم با چنین مشکلی مواجه شده است و شما نمی دانید علت یخ درست نکردن یخچال ساید بای ساید ال جی شما چیست، جای نگرانی نیست! می توانید با مرکز تخصصی تعمیرات یخچال ال جی در کاراباما تماس بگیرید.

متخصصان تعمیر یخچال ال جی ما با داشتن سال ها تجربه و تخصص در زمینه تعمیر انواع مدل های یخچال ال جی، بهترین انتخاب برای رفع مشکل یخ درست نکردن یخساز یخچال ال جی شما هستند.

خدمات یخچال ال جی

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات یخچال ال جی (LG) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر یخچال ال جی و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده یخچال ال جی خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی یخچال ال جی

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات یخچال ال جی را انجام می دهد و نمایندگی یخچال ال جی نمی باشد. اگر گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ و در صورتی که گارانتی و ضمانتنامه یخچال ال جی شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکت گلدیران تماس حاصل فرمایید.

تعداد کل نظرات: 74

 • Avatar
  محمود

  قسمت ۱۳ ارور cd مربوط به چی میشه روی صفحه نمایش این ارور نمایش داده میشه

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   یخچال فریزر ال جی شما چه مشکلی دارد در حال حاضر ؟

 • Avatar
  محمد ابراهيمي

  با سلام .کمپرسور یخچال فریزر ساید LG317نیاز دارم .از کجا تهیه کنم

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   از نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی یا مراکز فروش قطعات و لوازم یدکی یخچال فریزر

 • Avatar
  عبدالرحیم فرامرز عالیان

  سلام شیشه طبقه وسط یخچال ما شکسته است و تعویض باید شود متشکرم

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   مدل یخچال فریزر خوتان را اعلام کنید

 • Avatar
  جواد یاسمی

  سلام ببخشید اب و یخ یخچال ساید مدل در این در به شدت بوی بد میده میخواستم ببینم مشکل ازکجاست

  • Avatar
   کارشناس 2 : علوی

   سلام
   چند وقت است که فیلتر یخچال تعویض نشده ؟
   و اینکه محفظه آب دستگاه را کاملا چک کنید تا از سالم بودن آب آن مطمن شوید

 • Avatar
  سرور علوی

  سلام یخچال فریزر من مدتی ست صدای شبیه وزوز داره،توضیح این که عید مدتی در فریزر باز مانده و بخشی از مواد غذایی آب شدند ،اینک عملکردیخچال و فریزر عادی ست..ممکن است موتور صدمه دیده باشد؟

  • Avatar
   کارشناس 2 : علوی

   سلام
   این صدا دقیقا از کدام نقطه یخچال فریزر شما شنیده میشود و اینکه ایا در سرما دهی یخچال فریزر اشکالی به وجود امده است ؟

 • Avatar
  پدرام لعلی

  با سلام بنده از سنندج مزاحمتون شدم
  شیر برقی سایدم مدل GR – L268FBB دچار مشکل شده با نمایندگی یخچال ال جی در سنندج تماس گرفتم گفتند باید سفارش بدند .خواستم بدونم چند روز طول میکشه بفرستند سنندج و قیمتش چنده؟
  با تشکر

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   امکان ارائه قیمت به این صورت وجود ندارد و درباره اینکه چند روز طول میکشد باید حتما با نمایندگی یخچال ال جی در سنندج تماس گرفته و از ایشان استعلام کنید.

 • Avatar
  حسین صمصامی

  سلام ما یخچال قریزر ال جی یک ماه پیش گرفتیم تازه باز کردیم یکی از پایه هاش نیست از کجا میشه تهیه کرد

 • Avatar
  فاطمه مصلایی پور

  با سلام چکونه می تونم درب کشو یخچال فریزر ال جی با مدل ۳۸۵۰jS81331G را تهیه کنم

 • Avatar
  طاها

  با سلام
  فن DC یخچال ساید ال جی نیاز دارم لطفاً راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم

 • Avatar
  مهدی کارجو

  سلام
  ببخشید شما میتونید درب بیرونی یخچال رو هم تعویض کنید
  منظورم اون در کوچیک رو که تو در اصلیه
  مدل یخچالم GTF3025GLD

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   نخیر فعلا این امکان وجود ندارد متاسفانه

 • Avatar
  احمد

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم این سپر زیر یخچال رو دارین توی اسباب کشی گم شده ساید بای ساید ال جی دستگاه مون
  منظورم یه پلاستیک زیر دو تا در به صورت سر تا سر هستش

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   باید از مراکز فروش قطعات و لوزام یکی در شهر یا شهرستان محل سکونتتان اقدام به تهیه این قطعه کنید

 • Avatar
  حسین پوررمضان

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم درب یخچال ساید قابل تعویض هست یا نه اگه هست درب راست قسمت بالا هزینش چقدره

 • Avatar
  صفايي

  سلام طبقه داخلی یخچال فریزرم نگهدارنده شیشه که پلاستیکی است شکسته شما دارین؟؟؟؟

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   نخیر این قطعه برای یخچال فریزر ال جی شما موجود نیست

 • Avatar
  امیریل

  سلام
  میبخشین مزاحم میشم هزینه تمام شده شارزگاز یخچال ساید باگازR120چقدره بااجرت ممنونم اگه لطفا جواب بدین

 • Avatar
  نادر

  سلام ببخشید مدتی است فریزر بنده یخ نمکند خواستم ببینم باید چکار کرد یک میل هم زدم برای شما ممنون شب خوش

 • Avatar
  احسان

  Ic یخچال فریزر ال جی ۸۳۲ نیاز داریم، کجا تهیه کنیم؟

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   جایی ای سی یخچال فریزر فروخته نمیشود

 • Avatar
  شیری

  صدای ویز ویز بلند یخچال و فریزر دوقلو ب.چ.دلیل است

 • Avatar
  محمد

  سلام یخچال دو قولو ال جی دارم از چند روز پیش از بدنه قسمت پایین یخچالش آب می دهد علتش چیه؟

 • Avatar
  سروش

  سلام وقت بخیر
  فن خنک کننده موتور یخچال خراب شده گریپاچ کرده و مدام صدا میده. چطور میتونم فن یدکیش رو تهیه کنم؟
  لطفا آدرس نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی رو بگذارید

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   از نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در شهر خودتان امکان تهیه این قطعات را دارید.

 • Avatar
  عباس آقایی

  باسلام، هنگام جابجایی یخچال اسمارت اینورتر ازپله ها صدای تق شنیده شد ومدتی بعد از زیریخچال مقداری آب خارج شد علت آن چیست؟

 • Avatar
  مهدی مقیمی

  با عرض سلام
  بنده از یخچای ساید بای ساید ال جی مدل KF-P890 استفاده میکنم. مشکلی که مدتی هست بوجود اومده اینه که دمای قسمت یخچال خیلی کم هست با اینکه تنظیمات دما روی ۶ درجه هست که بالاترین میزان دما هست
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 • Avatar
  احمدرضا

  سلام
  بدنه ی یخچال ما یه ذره فرورفتگی داره
  چطور باید صافش کنیم

 • Avatar
  احمدرضا

  سلام
  بدنه ی یخچال ما یه ذره فرورفتگی داره
  چطور باید صافش کنیم؟؟

 • Avatar
  محسن چ

  سلام خسته نباشید یخچال الی فریزر بالا دارم الان دو روز هست که هر سی ثانیه سه بوق ممتد می زنه برق و درب بررسی کردم مشکلی نداره علت چیست ممنون

 • Avatar
  مهدی افشار

  سلام یخ ساز بعد ایجاد یخ ، یخ ها به هم میچسبند پارسال نماینده ال جی امد یک میلیون پرداخت کردیم و سیستم یخ ساز را تا حدودی درست کرد من جمله تعویض تیغه ولی هم چنان مشگل قبلی را دارد
  سوال دوم یکباره دستگاه خروج ابسرد از کار افتاد
  سوم اینکه چراغ درب بیرونی چشمک میزند

 • Avatar
  محمد نوری

  با سلام وخسته نباشید،لطفااگه امکان داره بفرمائید چطوری میشه یخچال رو از حالت نمایشگاهی خارج کرد.سپاسگذارم

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   هر مدل از یخچال ها با روش خاصی از این حالت خارج میشود لطفا مدل یخچال فریزر خودتان رو اعلام کنید

 • Avatar
  رضا دهدار

  سلام
  از محل برداشت آب یخچال فشار آن خیلی کم است ویا بعضی مواقع اصلا بیرون نمی آید ضمنا وقتی تنظیم یخساز را میزنیم یخی ساخته نمیشود .امکان دارد برای فیلتر یخچال باشد؟ لطفا راهنمایی بفرمائید وچه فیلتری بایستی تعویض گردد.

 • Avatar
  پریا خلیل نسب

  با عرض سلام
  ما یه یخچال فریز ال جی خریدیم. اولش که به برق میزنیم درست کار میکنه!ولی بعد یه مدت برد الکتریکیش غیر فعال میشه و دیگه نمیشه با استفاده از برد دما رو تغیرر داد و یه علامت cروی برد نشون میده!
  آیا بردش خرابه؟ایراد از کجاست؟اگه بردش خرابه هزینش چه قدر میشه؟

 • Avatar
  مهدی نوری فراهانی

  سلام وقت بخیرسایدال جی هر۳۰secondصدای beepسه تایی میدهدچراغهای پنل هم روشن میشوندباoff-onهم مشکل برطرف نشدلطفاراهنمایی بفرمایین سپاسگذارم

 • Avatar
  نیلوفر نوری

  دلیل صدای یخچال

 • Avatar
  مرضیه

  سلام خسته نباشید.
  مدتی هست حدودا دو هفته که از ساید صدای وزوز میاد و بعد مدتی قطع میشه.این صدا دقیقا از پشت فریزر شنیده میشه و هیچ تغییری در دما یا عملکرد فریزر بوجود نمیاد.فقط میخواستم بدونم مشکلی وجود نداره؟ممنون

 • Avatar
  محدثه صفاری

  سلام . یخچال مدتی است یخ می زند و دما رو هم روی عدد ۴ تنظیم کردم علت چیست ؟

 • Avatar
  مونا مولایی

  سلام درب یخچال من ضربه خورد و یکمی فرو رفت برای درست کردنش باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید؟

 • Avatar
  علی طباطبایی

  سلام درب بالایی یخچال فریزر ال جی مدل b135dct موجوده؟؟
  ‌قیمت و هزینه ارسال به سمنان رو لطف می کنید؟؟

 • Avatar
  محدثه

  سلام کشوهای فریزر یخچال ال جی من بر اثر بی احتیاطی در اسباب کشی شکستن لطفا راهنمایی کنید از کجا باید تهیه شون کنم.؟

 • Avatar
  محمود صمدیان

  مدل ساید بای ساید:GRJ-317PBS
  مدل مشابه منتاژ ایران: SX5532SB
  ایراد: عدم عملکرد صحیح آبریز
  شرح ایراد:
  با فشردن میکروسوئیچ آبریز چراغ شب روشن شده و صدای عملکردن رله از کنترل یونیت واقع در بالای سقف یخچال به گوش میرسد. ولی آبی از نازل بیرون نمی آید.
  این ایراد پس از قطع و وصل برق به مدت یک ساعت و نیم به وجود آمد.

 • Avatar
  یگانه

  سلام خسته نباشید من یخچال فریزر دوقلو ال جی دارم دخترم رفته کشوفریزر رو باز کنه حواسش نبوده کشیده یک طرف از بدنش جدا شده از کجا باید خدمات بگیرم ؟؟لطف کنید جواب بدین ایا گارانتی ۱۰سالش شامل قطعات فریزر هم میشه یا فقط موتوره؟؟

 • Avatar
  لیلا احمدی

  سلتم و خسته نباشید داخل فریزر من یه ترگ بزرگ برداشته میخاستم ببینم دلیلش چیه چون ضربه ای بهش وارد نشده و اینکه ایا تعمیر میشه؟

 • Avatar
  Majid

  با سلام آیا امکان تعویض درب فریزر یخچال ساید هست چون درب سمت فریزر یخچال ما پوسیده به علت آب و یخ گیری زیاد

 • Avatar
  کیارش اقایان

  بورد ساید ۳۱۷ ال جی موجود دارید قیمت چنده.
  با سپاس از شما

 • Avatar
  فرزاد حاجی میرقاسمی

  با سلام:جک درب بار یخچالم کهGR-P267TLQ هستش .شکسته است.میخواستم ببینم که آیا درست میشه؟وهزینه تعمیر حدودا چقدر میشه؟

 • Avatar
  نسیم

  سلام خسته نباشید ببخشید یخچال فریزر الجی ما…فریزر بسیار سرد میکند ولی یخچال انگار خاموش شده علتش چیه…با تشکر

 • Avatar
  محمد جواد مرشدی

  سلام.خدا قوت
  زیر ابریز و یخ ریز یخچال ال جی رنگ سیلور زنگ زده و داره زنگ زدگیش پیشرفت میکنه چیکار کنیم بیشتر نشه و من همیشه خشک میکنم از داخل درب هست چیکار کنیم؟

  • Avatar
   علي اكبر حسيني

   سلام من هم همین مشکل رو دارم

 • Avatar
  علیرضا نادری

  سلام
  پایه یکی از طبقات فریزی شکسته است چطوری می توانم تهیه کنم

 • Avatar
  جعفری

  سلام درب یخچال ساید الجی من از ۳ قسمت ضربه خورده و فرو رفته امکان درست کردنش وجود داره لطف راهنمایی کنید

 • Avatar
  فاطمه میرزازاد

  سلام در سایدم مدل ۵۵۰ns بالا پایینه باهم مماس نیست

 • Avatar
  بابک سامانی

  سلام دستگیره درب یخچال فریزر ال جی مدل kf_8508DEPF ( دستگیره قسمت یخچال ) بدلیل شکستگی لازم دارم . با سپاس

 • Avatar
  علی قربانی

  سلام درب یخچال من از سه قسمت ضربه خورده وفرو رفته آیا درست میشه

 • Avatar
  صادق آبرا

  سلام پدال ابسردکن یخچال ما ترک برداشته
  مدل gr-439gr
  ایا این مدل پدال رو نمایندگی ها دارن

 • Avatar
  محمد نوری

  سلام؛یخچال از مدل ۲ طبقه بالا یخچال پاپپن فریزر هستش
  ی مدتی هست انکار از طبقه بالای یخچال بوی بدی میاد و اصلا اون کارایی و خنکی و گردش هوای قبل رو نداره
  لطفا راهنماییم کنید

 • Avatar
  یزدانی

  سلام یخچال ال جی ما طبقه شیشه ای شکسته و یک طبقه پلاستیکی در مدل GR_B842HLPL

 • Avatar
  امین

  سلام
  من یخچال الجی dor in dor گرفتم
  ۱ روز بعد از راه اندازی ارور cf e رو پانل کنترلی میاد
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنو

 • Avatar
  کتابی

  سلام
  داخل فریزر ما بدون اینکه ضربه بخوره یه ترک برداشته میخواستم ببینم باید چی کارش کنم

 • Avatar
  عبداله کوراوند

  سلام یخچال فریزر ساید ال جی داریم که الان ۴ماه بخاطر ی واشر بدون استفاده فقط داره خاک میخوره ،ی واشر مال پایین درب فریزر هست که خراب شده ،ی واشرمشکی رنگ هست ،لطفآ راهنمایی بفرمایید

 • Avatar
  کریمی

  باسلام.
  نیاز به تعویض یک سری لوازم جانبی مربوط به یخچال الجی مدل پایونیر دارم(GR-S929WF):
  جالیوانی – پدال آب – پدال یخ – قیف یخ

  • Avatar
   کارشناس 4: جعفری

   ساتم دوست گرامی
   شما می توانید درخواست خود را از طریق فرم ثبت درخواست و یا تماس با شماره ۵۴۵۸۴ ثبت نمایید تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی شود.

 • Avatar
  مجید

  سلام نصب یخچال نو هزینه دارد یا نه ؟

 • Avatar
  امیرمهدی خلیلی

  سلام وخسته نباشین
  ساید بنده یخ میزنه وبعد از ی ماه یخ نمیزنه
  چند بار سرویس کار اومده اوابراتور رو جوش داده و گازش کرده شستشو کرده ولی دوباره مشکل پیدا کرده
  الان سه روز گرم بود فریزر الان خود بخود دوباره سرد شد مشکل کجاست

 • Avatar
  Ahmadi

  سلام
  در یخچال ساید ال جی مدل md 72
  موجود هست برای تعویض؟
  موقع اسباب کشی در ساید آسیب دیده میخواستم برام تعویض کنید
  ممنون

 • Avatar
  شیرلنی

  سلام.من یخچال فریزر دُر این دُر ال جی تازه چند ماهی هست که خریدم ولی متاسفانه از فریزر صدای پت پت شنیده میشه علت چی چیزی میتونه باشه؟؟؟؟

 • Avatar
  حسن

  سلام
  یخچالم سایده صدای بیب بیب میده خطای focused cooling نمایش میده
  علتش چیه؟

یک دیدگاه بنویس!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *