استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

علت آبگیری مداوم لباسشویی، آبگیری و تخلیه همزمان و تخلیه شدن آب لباسشویی

مشکلات مرتبط با آبگیری ماشین لباسشویی

چرا ماشین لباسشویی یکسره آبگیری می کند؟ علت آبگیری زیاد ماشین لباسشویی و قطع نشدن آن چیست و راهکارهای رفع مشکل کدامند؟ علت آبگیری و تخلیه همزمان لباسشویی چیست؟ و یا علت تخلیه شدن آب ماشین لباسشویی به کدام خرابی کدام قطعه مربوط است؟

ممکن است این سوالات، سوالات شما نیز باشند! به همین دلیل به کمک تجربه و دانش فنی متخصصین کاراباما مطالبی را در این خصوص برای شما عزیزان گردآوری نموده ایم، تا با مطالعه آنان در صورتی که امکان رفع مشکل را داشته باشید، خودتان برای اینکار اقدام نمایید. در این مقاله به توضیح قطع نشدن آب ورودی به لباسشویی یا علت آبگیری مداوم و زیاد لباسشویی و نیز مشکلات تخلیه و علت تخلیه شدن سریع آب لباسشویی می پردازیم.

البته توجه داشته باشید که تعمیرات ماشین لباسشویی به هیچ وجه کار ساده و بی دردسری نبوده و توصیه میکنیم که تنها برخی از مواردی را که نیاز به تجربه فنی و یا تخصص بالایی ندارند، شخصا انجام دهید. سایر موارد به دلیل حساس بودن قطعات و پیچیدگی های ساختاری ماشین لباسشویی، نیازمند مهارت و تجربه بالا در انجام تعمیرات می باشد و در صورت دستکاری های ناشیانه، نه تنها ممکن است باعث تشدید مشکل به وجود آمده شوید، بلکه حتی به خود و دستگاه نیز آسیب وارد کنید. در صورتی که جهت برطرف کردن مشکل دستگاه خود نیاز به کمک تکنسین حرفه ای و باتجربه دارید، از قسمت زیر برند دستگاه خود را انتخاب کنید و در غیر این صورت ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.

ما در کاراباما سالهاست که به مشتریان تمامی برندهای معتبر ایرانی و خارجی لوازم خانگی خدمات ارائه میکنیم، بنابراین اگر برند ماشین لباسشویی شما سامسونگ، ال جی و بوش نمیباشد نیز میتوانید از طریق فرم زیر درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن، جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار لباسشویی

علت آبگیری مداوم ماشین لباسشویی و قطع نشدن آن

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام استفاده از لباسشویی و شروع به کار دستگاه، متوجه آبگیری زیاد لباسشویی و قطع نشدن آن شوید. گاهی حتی با کشیدن پریز برق دستگاه هم ورود آب به داخل قطع نمی شود! طبیعتا در این موارد سرریز کردن و نشتی آب لباسشویی دور از انتظار نخواهد بود. اما چرا آبگیری ماشین لباسشویی متوقف نمی شود؟ کدام قطعه یا قعات را باید بررسی نمود؟

شیر ورودی آب یا شیر برقی لباسشویی

شیر ورودی آب لباسشویی که شیر برقی هم گفته می شود، برای پر کردن ماشین لباسشویی از آب سرد یا گرم استفاده می شود. این شیر با استفاده از سلنویدهای الکتریکی و به وسیله تایمر یا برد کنترل الکترونیکی و همچنین سوئیچ سطح آب کنترل می شود. بدین ترتیب که ابتدا جریان به وسیله تایمر یا برد به سوئیچ سطح آب و پس از آن به سلنویدهای شیر برقی می رسد تا باز یا بسته شوند.

شیر ورودی آب یا شیر برقی لباسشویی

یکی از علت های قطع نشدن آبگیری لباسشویی به خرابی شیر برقی مربوط است. در صورت وجود ایراد در شیر ممکن است در هنگام آبگیری لباسشویی دستور بسته شدن سلنویدها صادر نشود. تعویض شیر برقی راهکار ساده ایست که می تواند در این مواقع مشکل دستگاه شما را برطرف سازد.

برای تشخیص معیوب بودن شیر، لباسشویی را از برق بکشید، اگر همچنان آبگیری ادامه داشت، شیر مشکل دارد. اما در صورتی که ورود آب به داخل لباسشویی متوقف شد، ایراد از برد کنترلی یا تایمر لباسشویی خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیل دانش فنی خود، به مطلب عیب یابی لباسشویی مراجعه کنید تا از علل بروز مشکلات و راه حل آنها باخبر شوید.

تایمر یا برد کنترل الکترونیکی

برد الکترونیکی لباسشویی یکی دیگر از موارد دخیل در مشکل آبگیری زیاد لباسشویی است. این برد در صورتی که معیوب باشد، می تواند فرمان اشتباهی به شیر برقی و یا سایر قطعات ارسال نموده و در روند آبگیری دستگاه اخلال به وجود آورد. پیش از اقدام به تعویض برد که هزینه بالایی دارد، بهتر است ابتدا تمامی موارد دیگر را بررسی نمایید.

سنسور آب یا سوئیچ تشخیص سطح آب

این قطعه وظیفه تشخیص میزان آب ورودی به لباسشویی و مقدار آب موجود در داخل لباسشویی را برعهده دارد. اگر ایرادی در سوئیچ سطح آب باشد، سیگنال اشتباه به شیر برقی ارسال می کند که از بسته شدن آن جلوگیری کرده و علت قطع نشدن آب ورودی لباسشویی خواهد بود.

در صورتی که با مشکلات تخلیه نشدن آب لباسشویی یا آبگیری نکردن لباسشویی روبه رو هستید، حتما به مقالات اختصاصی کاراباما در این خصوص مراجعه کنید.

علت تخلیه شدن آب ماشین لباسشویی یا آبگیری و تخلیه همزمان لباسشویی

یکی دیگر از مشکلات آبگیری ماشین لباسشویی، تخلیه شدن آب لباسشویی بصورت خود بخود و نیز آبگیری و تخلیه همزمان لباسشویی است. در این حالت آب وارد شده به داخل لباسشویی بلافاصله و یا پس از مدت کوتاه خارج می شود و یا با آبگیری و ورود آب به داخل لباسشویی، همزمان آب تخلیه و خارج می شود. تخلیه آب یا توسط پمپ تخلیه و پمپاژ آن صورت می گیرد و یا از طریق مسیر تخلیه بدون عمل پمپاژ خارج می شود، که اصطلاحا “سیفون شدن” گفته می شود. این مشکل می تواند لباسشویی را در یک چرخه طولانی درگیر ساخته و زمان شستشو را ساعت ها طولانی کند. برخی از مواردی که می بایست در این حالت بررسی شوند عبارتند از:

خرابی پمپ تخلیه لباسشویی

در صورتی که تخلیه آب از لباسشویی در حالی انجام می شود که پمپ باز بوده و مسیر تخلیه باز است اما پمپاژ صورت نمی گیرد، عملیات سیفون انجام می شود. این مورد که سبب تخلیه شدن آب داخل لباسشویی است، موجب می شود تا لباسشویی برای ورود آب همچنان تلاش نموده و دستگاه دچار مشکل آبگیری و تخلیه همزمان گردد.

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

باز بودن پمپ تخلیه می تواند به دلیل گیر کردن پمپ، گیر افتادن لباس یا جوراب در داخل پمپ و باز ماندن آن و یا خرابی و ایراد در ساختار و مکانیزم پمپ تخلیه اتفاق افتاده باشد. متعاقبا تعمیرکاران ماهر با بررسی، عیب یابی و در صورت نیاز تعویض پمپ تخلیه قادر به رفع مشکل به وجود آمده برای شما خواهند بود.

ارتفاع کم شیلنگ تخلیه

مسیر خروج و تخلیه آب از ماشین لباسشویی، ابتدا از طریق شیلنگ تخلیه و سپس چاه فاضلاب خانه است. شلنگ تخلیه باید به طور معمول 50 الی 60 سانتی متر از سطح زمین بالاتر باشد. همچنین در صورتی که چاه فاضلاب نسبت به سطح آب داخل لباسشویی در مکان پایینتری قرار داشته باشد، به واسطه نیروی گرانش تخلیه آب اتفاق خواهد افتاد. بنابراین در هنگام نصب لباسشویی به طریقه صحیح نصب لوله ها و اتصالات دقت کنید.

خرابی برد الکترونیکی

برد الکترونیکی وظیفه کنترل و ارسال جریان به قطعات مختلف دستگاه را برعهده دارد. بنابراین در صورتی که اشکالی در آبگیری یا تخلیه لباسشویی وجود داشته باشد، ممکن است بدلیل ارسال فرمان اشتباه از برد به قطعه صورت گیرد. این مشکل که به دلیلی خرابی و ایراد برد الکترونیکی اتفاق می افتد، با تعویض برد توسط متخصص تعمیرات لباسشویی قابل حل خواهد بود.

با این حال دقت نمایید که پیش از آنکه به بررسی و تعویض برد الکترونیکی لباسشویی اقدام کنید، تمامی موارد موجود دیگر را نیز بررسی نمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
محمدعلی محمودی کهنی

با سلام ماشین لباسشویی باکنشت است. پس از شستشو و آبکشی اقدام به تخلیه آب مینماید. ولیکن تخلیه متوقف نمیشود و تا زمانی که تایمر را با دست جلو نبریم همچنان لباسشویی درحال آبگیری و تخلیه همزمان آب میباشد. لطفا راهنمائی فرمائید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام آیا تخلیه آب انجام میشود یا بعد از تخلیه آب این مشکل به وجود میاید ؟
  ولی در کل احتمال خرابی تایمر و یا پمپ آب وجود دارد که باید بررسی و نظر دقیق صادر شود

  پاسخ دهید

سلام. وقت بخير
من يه ماشين لباسشويي دوقلو لايف مشکل تخلیه آب داریم. موقع كار كردن آبش كم كم تخليه ميشه به طوري كه موقع اتمام شست و شو آب كمي داخل ديگ شست و شو وجود داره، يه مشكل ديگه هم اينه كه تا يه حد مشخصي ميتونم آب بريزم. تقريبا تا روي پرزگيرش و بيشتر از اون با سرعت تخليه ميشه. ميشه لطفا راهنمايی كنين؟ ممنون

پاسخ دهید

فرزانه

سلام ماشین لباسشویی ما مدل ال جی تمام اتومات WFT9200EP هست مشکل لباسشویی اینه که به محض اینکه لباسشویی هنوز چنددور نچرخیده برای شستن لباس در حین چرخش داره تخلیه هم میکنه بعد که یکم اب تخلیه میشه باز لباسشویی عمل ابگیری انجام میده خب اینطوری هم پودر لباسشویی تخلیه میشه و فرصت تمیزی لباسها پیدا نمیشه علت چیه؟

پاسخ دهید

  شهلا شفیعی

  سلام ماشین لباسشویی ما هیوندا مدل8112میباشد مشکلی که دارد این که وقتی لباس میریزی میخواد شروع به شستشوکنه آب داخل ماشین میشه بعد 2دقیفه ارورE11میده وقتی دوباره استارت میزنی آب داخل ماشین میشه که بیش از اندازه که باید باشه آب میشه وباز ارورE11میده بنظر شما مشکل از کجاست .درضمن فشار آب طرف صبح خیلی خوبه من همان صبح روشن میکنم باز ارورمیده

  پاسخ دهید

   همت محمودی

   باسلام ماشین لباسشویی پارس۷کیلویی دارم که مدام درحال شستنه وتخیله وخشک نمیکنه مجبورم خاموش کنم وبعد بزنم تخلیه و خشک کارکنه اتوماتش کار نمیکنه

   پاسخ دهید

سلام لباسشویی ما جدید زیاد بلدنیستیم باهاش کار کنیم .نمیدونم چرا همش آب رو تخلیه میکنه .باید شلنگ رو بگیریم بالا. مدلش الجی.14 کیلو.دکمه خاصی داره که آب رو داخلش حفظ کنه

پاسخ دهید

  مهناز انصاری

  سلام، وقت بخیر
  لباسشویی نا سامسونگ تمام اتوماتیک و درب بالا می باشد. مدتیست زمان روشن شدن و تعیین زمان، فقط آب وارد دستگاه میشود و همان لحظه و بدون توقف خارج میشود یعنی آب در ماشین جمع نمیشود که ماشین راه بیفتد. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ دهید

   جلال ک

   سلام. ما هم دقیقا همین لباسشویی رو داریم. همین مشکل هم داشت.با افزایش ارتفاع محل تخلیه به حدود 1 متر، مشکل حل شد

   پاسخ دهید

سبحانی

سلام. قطع نکردن اب ورودی لباسشویی از خرابی شیر برقی میتونه باشه؟ لباسشویی پر از اب میشه ،ممنون میشم راهنمایی کنید.

پاسخ دهید

شهریار مویدنژاد

سلام خسته نباشید
ماشین لباسشویی ما مدل Hisense HQ قدیمی هست
به هر روشی امتحان کردیم نشد، لباسشویی یکسره آب رو تخلیه میکنه و نمیزاره شستشو انجام بشه
لطفا راهنمایی کنید چیکار کنیم

پاسخ دهید

واقعا زحمت کشیدین با راهنماییتون تونستم مشکل آبگیری لباسشویی رو برطرف کنم

پاسخ دهید

  عیسی نوشاد

  با سلام. همزمان که آب وارد میشود از پایین خارج میشود و ذخیره سازی انجام نمی دهد باید چیکار کرد . LG SMART INVERTER

  پاسخ دهید

   کارشناس5: شعبانی

   با سلام دوست عزیز. اولا به یاد داشته باشید که رفع مشکل لباسشویی به این سادگی نیست و حتما باید تعمیرکار ماهر دستگاه را بازبینی کند و بعد از عیب یابی دقیق برای رفع آن اقدام شود. اما اگر مشکل آبگیری و تخلیه همزمان لباسشویی دارید، مواردی که باید بررسی شوند برد دستگاه، پمپ تخلیه و لوله تخلیه هستند. در صورتی که مشکل برطرف نشد شیر برقی و سوئیچ سطح آب هم باید بررسی شوند.

   پاسخ دهید

سلام و خسته نباشید
لباسشویی بنده مشکل تخلیه آب داره و آب داخل دیگش نگه نمیداره. آروم آروم تخلیه میشه. مشکل از کجاست؟
اگه امکانش هست راهنمایی کنید

پاسخ دهید

میرهاشم موسوی

باسلام
مدل لباسشویی من کنوود 863میباشد. شیر برقی سالم میباشد ولی آبگیری انجام نمیشود.

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  سلام دوست عزیز. مواردی که ممکن است سبب این مشکل شوند بسیارند. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با عدم ورود آب به دستگاه مطلب اختصاصی ما را مطالعه فرمایید.

  پاسخ دهید

حکیم هوتی

دستگاه ال جی وقتی دستگاه خاموش است اب را قطع نمیکند چکارباید بکنم لطفا راهنمایی کنید متشکر

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  سلام دوست عزیز. لباسشویی شما باید بازدید شود تا بتوان بطور قطع گفت اما احتمال بسیار زیاد ایراد از شیر برقی است که باید تعویض شود

  پاسخ دهید

مهرداد قدسی

سلام و خسته نباشید و ممنون از وقتی که برای کمک صرف میکنید
لباسشویی من هیتاچی درب از بالا هست. متوجه شدم که هنگام آب گرفتن برای شستشو، ماشین بیش از حد آبگیری میکنه و قطع نکرد تا حدی که آب از لگن داخلی سر ریز کرد و از زیر لباسشویی بیرون زد. این اتفاق چه دلیلی میتونه داشته باشه و آیا امکان صدمه به موتور در این حالا وجود داره؟ ممنون.

پاسخ دهید

  محمدی

  سلام خسته نباشین من لباسشویه توشیبا در از بالا ۱۰ کیلویی دارم درحال آبگیری آبش تخلیه میشه شلنگ تخلیه ش هم چک کردم ک ۵۰ سانت از زمین فاصله داشته باشه لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دهید

فتاحی

سلام من لباسشویی رو به طرف بغل خواباندم که پیچ زیرش را عوض کنم بعد که روشن کردم دائم آبگیری میکنه دلیلش چیه ؟البته به نظر خودم سنسور کنترل سطح آب هست ولی نمیدونم کجاست دقیقا؟

پاسخ دهید

حامد حسینی

سلام خسته نباشید. لباسشویی اتوماتیک داریم ولی آب داخلش جمع نمیشه یعنی به محض اینکه آب میاد تخلیه میکنه سریع. مشکل از کجاست؟ اگه راهنمایی انجام بدید ممنون میشم

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز همانطور که گفتیم علت تخلیه شدن آب لباسشویی به صورت غیر عادی به ایراد پمپ تخلیه، شلنگ تخلیه و برد لباسشویی مربوط است که باید توسط تعمیرکار ماهر بررسی شود.

  پاسخ دهید

جواد ميرزائي ورزنه

با سلام
ماشين لباسشويي مديا مدل 1277 دارم ، به محض روشن شدن آبگيري شروع و يكسره ادامه پيدا مي كند. گفتند عيب از برد هست و بايد تعويض بشه. سوال من اينه كه برد قابل تعمير هست يا نه؟ با توجه به قيمت بالاي برد اگه خريد كردم و باز هم مشكل حل نشد و معلوم شد عيب از برد نبوده تكليف چيه ؟

پاسخ دهید

علی رضایی

ممنون. مشکل آبگیری مداوم و تخلیه آب لباسشویی داشتیم که با کمک راهنمایی های شما مشکل حل شد. بسیار متشکرم

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. خوشحالیم که توانسته ایم به شما کمک کنیم دوست عزیز

  پاسخ دهید

اکبر سرمستی

سلام..از کرج تماس میگیرم ..لباسشویی ما آبسال AD536 هست که انالوگ میباشد و تنظیمات ان با یک ولوم چرخشی انجام میشود..مشکل اونجاست که ماشین بین کار روی یه حالت گیر میکنه و آبگیری مستمر داره و قطع نمیشه. به صورتی که آب از ماشین به شدت بیرون میریزه و وقتی به صورت دستی این ولوم رو یه درجه یا تیک به جلو میبریم، آبگیری قطع و دستگاه به کار خودش ادامه میده تا انتها…مشکل اون گیر هست که اگه نباشیم آب تمام خونه رو میگیره… لطفا علت این آبگیری مداوم لباسشویی رو توضیح بدید و بگید چجوری حل میشه؟ ایا قابل تعمیره یا باید تعویض بشه؟

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز احتمال مشکل در تایمر یا برد الکترونیکی لباسشویی شما است که سبب قطع نشدن آبگیری لباسشویی شده است. این مشکل قابل حل بوده و کافیست با یک تعمیرکار ماهر جهت بررسی و عیب یابی لباسشویی تماس بگیرید.

  پاسخ دهید

محمد قاسمی

باسلام.دستگاه لباسشویی خانه ما،شروع به کار که آب میگیره،از اون طرفم خارج میکنه.چطور شیرتخلیه رو تست کنم؟

پاسخ دهید

اسماعیل پیکر

باسلام ماشین دوقلو پاکشوما بعداز آبگیری بلافاصله خودبخود شروع به تخلیه آب میکند.لطفا راهنمایی بفرمایین

پاسخ دهید

عبدالحسین عباسیان

سلام
لباسشویی دوقلو دارم که آب تخلیه می‌کنه سیفون (لاستیک)مورد نداره فنر رو عوض کردم باز هم اب خالی میکنه

پاسخ دهید

  امیر ارسلان اسعدی کیش

  با سلام. ماشین لباسشویی ماپاکروان اتوماتیک ۸ کیلویی مدل ۸۴۴۰۱ است از شیر آب گرم هیچگونه آبی داخل دستگاه نمی شود ایا در حال شستشوی همه حالات و نوغ لباسها باید اب گرم وارد سیستم شود. ما همیشه زمان را روی ۳۰ دقیقه حالت شستشوی سریع تنظیم می کنیم. آیا ممکن است دلیل نیامدن اب گرم انتخاب حالت شستشوی سریع باشد یا اینکه در هر حالتی ماشین کار کند باید از هردو نوع اب گرم و سرد استفاده کند؟در ضمن شیر داخلی ورودی اب را نیز عوض کردم و جواب نداد. سوال دوم اینکه در این حالت که فقط یک ورودی اب کار می کند ایا بهتر است از اب گرم استفاده کنم یا همان اب سرد استفاده شود؟ممنونم از کسانیکه پاسخ دهند و سایت خوب شما

  پاسخ دهید

   کارشناس5: شعبانی

   با سلام.
   دوست عزیز اگر لباسشویی تنها به شیر آب سرد هم متصل باشد، برای کارکرد آن کفایت میکند چون دستگاه برای آب گرم موجود برای شستشو میتواند توسط هیتر داخلی خود آب را گرم کند. نیاز به آب گرم با توجه به برنامه اتخابی شما است. در برنامه ای که دمای آب به مقدار لازم بالا نباشد، آب گرم لازم نیست. اما اگر برنامه انتخابی شما دمای آب را در 50 60 درجه تنظیم کند آب گرم لازم است که یا دستگاه با هیتر تامین میکد و یا از شیر آب گرم وارد میشود. در این حالت شیر آب گرم برای کارکرد بهتر دستگاه و حفظ انرژی و عملکرد بهینه تر مناسب میباشد. با توجه به گفته شما احتمال خرابی شیر وجود دارد که باید دقیقتر توسط متخصص بررسی شود.

   پاسخ دهید

   حسام محمدی نیا

   مایک لباسشویی حایر داریم روشن میکنیم فقت یکسره آب میریزه

   پاسخ دهید

    نسیم اسلام پور

    سلام حسام عزیز
    شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر ماشین لباسشویی رو ثبت کنید.
    ما در کنارتون هستیم

    پاسخ دهید

فرشاد رضائی

با سلام لباسشویی هنگام آبگیری قطع نمیشود گاهی وقت‌ها همزمان تخلیه میشود گاهی وقتها هم از آب پر می شود دلیل چیست

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز بنظر میرسد که شیر برقی ورودی آب به لباسشویی شما دچار مشکل شده و نیاز به تعویض دارد. اگر تجربه و تخصص لازم برای تعویض شیر لباسشویی را ندارید، برای رفع مشکل آبگیری مداوم لباسشویی تان متخصصین کاراباما را به شما پیشنهاد می کنیم.

  پاسخ دهید

علی باباگلی

با سلام.لباسشویی آبسال داریم که موقع آبگیری و شست و شو آب بیش از حد میگیرد.لطفا راهنمایی بفرمایید .ممنونم

پاسخ دهید

امید فلاحی

سلام وقت بخیر لباسشویی سامسونگ اتومات روی برنامه low خوب کار میکنه ولی روی max پس از آب گیری آب را بدون اینکه پمپ تخلیه روشن شود تخلیه میکند لطفا راهنمایی بفرمایید

پاسخ دهید

سید هادی شیردل

سلام .وقت بخیر . ماشین لباسشویی ابسال 5 کیلویی دارم . ماشین روشن میشود . تمام دستورات در صفحه نمایشگرش ظاهر میشود و حتی زمان ، دور موتور و نوع دستور قابل مشاهده است ولی ماشین شروع بکار و ابگیری نمیکند . شیر برقی و هیدرواستات و حتی برد هم تست شد و سالم میباشد .
چیکار کنم . 2 تا تعمیر کار هم نفهمیدن مشکل چیه ؟

پاسخ دهید

محمد حسن زاد

با سلام لباسشویی سامسونگ درب از جلو هستش وقتی روشن میکنیم درب قفل میشه ولی چراغ قفل روشن نمیشه بخاطر همین کار نمیکنه

نمایندگی سامسونگ

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام محمد عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر لباسشویی سامسونگ رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید