کدهای خطا یا ارورهای لباسشویی پاکشوما و معانی هر یک

کد خطا یا ارور لباسشویی پاکشوما

مطمئنا شما نیز از حساسیت کدهای خطا یا ارورهای نشان داده شده بر روی صفحه نمایش لباسشویی خود اطلاع داشته و از اهمیت توجه به آنها باخبر هستید. مهمترین دلیل توجه و پیگیری ارورها، جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه و صرف هزینه کمتر برای رفع مشکل و پیش گیری از بروز خطاها و مشکلات جدی تر و پر هزینه تر در آینده می باشد.

آنچه که قابل توجه است، حدودی بودن ناحیه بروز خطا است. به عبارت دیگر زمانی که لباسشویی شما کد خطا یا اروری را نشان می دهد، به وجود مشکلی در عملکرد دستگاه پی برده که بصورت حدودی به بخش هایی از دستگاه که با آن در ارتباط اند، مربوط می گردد. لذا عیب یابی دقیق لباسشویی تنها در صورتی ممکن خواهد بود که دستگاه کاملا بازرسی شده و نیز تجربه و تخصص کافی وجود داشته باشد. این نکته لزوم بازرسی و رسیدگی تکنسین متخصص تعمیر لباسشویی به دستگاه را می رساند. هرچند برخی از ارورهای نشان داده شده توسط دستگاه را می توان به راحتی و پس از دنبال کردن راهنمایی های موجود در این مطلب برطرف نمود.

در این مقاله از کاراباما، کد خطا یا ارور لباسشویی پاکشوما و معنای آن را برای شما عزیزان قرار داده ایم. در صورتی که پس از خواندن این مطلب در عیب یابی ماشین لباسشویی پاکشومای خود به مشکل برخوردید، یا از رفع خطای موجود ناتوان بودید، می توانید با متخصصان ما در کاراباما با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید و یا درخواست خود را بصورت آنلاین در تعمیرات لباسشویی پاکشوما ثبت نمایید تا در اولین فرصت متخصصان ما با شما تماس گرفته و مشکل لباسشویی شما را حل نمایند.

ارور یا خطای PE لباسشویی پاکشوما

این ارور مربوط به خرابی هیدروستات می باشد.
در این مواقع لازم است هیدروستات دستگاه به دقت توسط تکنسین بررسی گردد و مقدار مقاومت پایه های آن اندازه گیری شود. در صورتی که هیدروستات معیوب بوده و یا سوخته باشد باید آن را تعویض نمود.

ارور یا خطای OE لباسشویی پاکشوما

این خطا مربوط به پمپ تخلیه دستگاه می باشد. همچنین ممکن است به دلیل ایراد در برد الکترونیکی لباسشویی ارور oe ظاهر گردد.
برای رفع ارور می بایست لوله تخلیه آب را بررسی نمایید تا دچار گرفتگی نباشد. همچنین لازم است پمپ تخلیه توسط تکنسین بازرسی شود و مقدار مقاومت سیم پیچ آن اندازه گیری شود. در صورتی که اشکال از پمپ و یا برد الکترونیکی باشد ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند.

ارور یا خطای DE لباسشویی پاکشوما

در صورتی که با خرابی میکروسوئیچ درب لباسشویی رو به رو باشید، ممکن است ارور de را بر روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده کنید. از جمله دلایل بروز این خطا سوختگی میکروسوئیچ درب و یا ایراد در برد الکترونیکی دستگاه است.
برای رفع این ارور لازم است که دستگاه را به تکنسین فنی بسپارید، چرا که تعمیر و تعویض قعطات مرتبط با این خطا حساس می باشد.

کد خطا یا ارورعلت بروز
E36شکستگی المنت
E3Cخرابی المنت
E3Dنوسان برق نرمال نیست
E40ایراد ایپروم در تشخیص خطا
E41ایراد ایپروم در تشخیص خطا
E60خرابی موتور
E61عدم تشخیص سرعت دور موتور
E62خطای غیر منتظره سرعت سنج
E63سرعت موتور در ۳ دقیقه بدون هیچ سیگنالی بیش از صفر شده است
کد خطا یا ارورعلت بروز
E00هیچ گونه خطا و مشکلی وجود ندارد
E10آب بیش از زمان مورد نیاز جریان دارد
E11مقدار آب در وضعیت های Start, Prewash, Error, Pause بیش از اندازه مجاز است
E12پیش گیری از سر ریز شدن آب
E20مدار پمپ ایراد پیدا کرده است
E21درب لباسشویی قفل نمی شود
E31ایراد قفل درب
E33خرابی سنسور سطح آب
E34مدار سنسور حرارت سنج سطح آب، ایراد پیدا کرده است
E35مدار سنسور حرارت سنج سطح آب، ایراد پیدا کرده است
خلاصه خدمات
Rate :
2.5 based on 2 votes
نوع سرویس
تعمیرات ماشین لباسشویی

یک دیدگاه بنویس!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *