تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی
یادداشتی در رابطه با ویروس کرونا
ایمنی و آسایش تمام کسانی که از خدمات کاراباما استفاده میکنند همیشه اولویت اصلی ما است. بنابراین ما جهت سازگاری با شرایط موجود، در حال بررسی اخبار و توصیه های سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت در جهت حفظ ایمنی و سلامت مشتریان و متخصصان خود هستیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر بر روی اینجا کلیک کنید.

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی پاکشوما

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی پاکشوما

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند پاکشوما برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که پاکشوما از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند پاکشوما جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی پاکشوما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین پاکشوما در کاراباما با نصب لباسشویی پاکشوما بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی پاکشوما با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی پاکشوما توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی پاکشوما را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی پاکشوما به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی پاکشوما در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی پاکشوما پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی پاکشوما را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی پاکشوما، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی پاکشوما که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تعمیرکار واجد شرایط تخصیص می دهند.
02

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی پاکشوما را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش لباسشویی پاکشوما

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات ماشین لباسشویی پاکشوما (Pakshoma) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی پاکشوما خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی لباسشویی پاکشوما

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی پاکشوما شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

مجید زفیری
1 سپتامبر 2016

لباسشویی مدل ۶۰۵t ما بعد از تایم شستشو در حالت خشک کن عمل نمیکند و خاموش میشود. ایا علت از خرابی تایمر است . قطعات این مدل را چگونه دریافت کنیم . با تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  1 سپتامبر 2016

  سلام
  شما باید در زمانی که لباسشویی در اون حالت متوقف میشه با دست تایمر رو تحریک کنید و حرکت بدید به مرحله بعد اگر بعد از اون تمام مراحل به درستی انجام شده که مطمنا مشکل از تایمر میباشد در حتما باید با یک تعمیرکار ماشین لباسشویی تماس بگیرید

   بهادرصیادی
   4 مارس 2020

   تعمیر پمپ تخلیه لباسشویی ۷ کیلویی پاکشوما

  فردین نظری
  3 مارس 2020

  خراب شدن واشر درب لباس شوی

  Mahsa tayebi
  10 مارس 2020

  سلام..میخواستم بدونم تعویض موتور ماشین لباسشویی چقدر ممکنه زمان ببره…و هزینش چقدر میشه؟

وحیدباقری
4 سپتامبر 2016

ماشین لباسشویی اتومات داریم کارشوبخوبی انجام میده میشوره بعدکه لباسارودرمیاریم فرداش تومخزنش اب جمع شده راهنماییم کنید

  کارشناس 1: پیرنیا
  4 سپتامبر 2016

  سلام
  یکی از اصلی ترین دلایلی که میتونه داشنه باشه خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی پاکشوما شماست اگر زمانی که شما ماشین لباسشویی رو از برق خارج میکنید این آب کاملا قطع میشه احتمال خرابی برد فرمان یا تایمتر لباسشویی هست ولی اگر در حالت خاموشی هم آب جمع میشه شیر برقی ماشین لباسشویی شما مشکل داشته و در اولین زمان ممکن باید با بک تعمیرکار ماشین لباسشویی پاکوما تماس بگیربد

علی سلطانی
9 سپتامبر 2016

سلام لباسشویی ۷ کیلو یی خطای E3میدهد مشکل چیست

  کارشناس 1: پیرنیا
  9 سپتامبر 2016

  سلام
  شما میتوانید با مراجعه به قسمت آموزش سایت مراجعه کرده و این مشکل را برطرف کنید

سارا توحیدی
10 سپتامبر 2016

سلام…. شیشه ی درب ماشین لباسشویی اتومات ما شکست،،، خواستم بپرسم تعمیرش چجوریاس و قیمت تعمیرش چقدره؟! باتشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  10 سپتامبر 2016

  سلام
  اگر این شیشه درب ماشین لباسشویی شکسته شده یا ترک برداشته است قابل تعمیر نبوده و باید تعویض گردد برای این کار با نزدیک ترین تعیمرگاه مجاز ماشین لباسشویی پاکشوما محل زندگیتان تماس بگیرید.

سحر
20 سپتامبر 2016

سلام
لباس شویی مدل WFU70201 WT
تایمر زمان رو نشان نمیده مشکل از کجاست؟؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  20 سپتامبر 2016

  سلام
  مشکلات زیادی میتونه داشته باشه ولی باید کاملا از نزدیک برسی شده و نظر قطعی داده شود

  ندا یکتا
  5 نوامبر 2016

  با سلام اتومات لباسشویی پاکستان مدل ocean f650 دیگه عمل نمی کنه تو شهر ما(زابل)قطعش پیدا نمیشه لطفا راهنمایی کنید

   ندا یکتا
   5 نوامبر 2016

   پاکشوما مدل ocean f650 صحیح است

   کارشناس 1: پیرنیا
   5 نوامبر 2016

   سلام
   متاسفانه قطعات یدکی موجود نیست ولی قطعا اگر با یک تعمیرکار ماشین لباسشویی با تجربه داشته باشید مشکل را حل خواهد کرد.

رضا صمدی
17 اکتبر 2016

ماشین لباسشویی پاکشوما داریم بعد از استفاده و پایان کار متوجه شدیم روی مانیتورش نوشته شده LC و هیچ کدام از کلیدها کار نمی کنند. چکارباید کرد متشکرم .

  کارشناس 1: پیرنیا
  17 اکتبر 2016

  سلام
  دوست عزیز اروری که شما مشاهده کرده اید را دقیق تر توضیح بدین و اینکه آیا درب ماشین لباسشویی باز میشود ؟ و این ارور بعد از اینکه ماشنی لباسشویی را از برق اصلی جدا میکنید باز هم نشان داده میشود؟

  رضا صمدی
  18 اکتبر 2016

  باسلام مجدد نمایش CL موقعی است که در پریز برق میباشد و ۱۲ ساعت از برق گشیدیم جهت حذف از حافظه ، متاسفانه حذف نشد. باتشکر

علی صدیقی
10 نوامبر 2016

سلام
ماشین لباسشویی درب از بالا مدل XQB22-21GP رو دارم …. به مرحله آبکشی که میرسه بعد چند ثانیه همه چراغا باهم روشنو خاموش میشن و صدای بوقی مثل بوق خطر میده و بعد خاموش میشه …. در مرحله آبکشی اصلا آبی از بالا ی درب وارد دستگاه هم نمیشه …. مرحله خشک کن هم همین مشکل رو داره

لطفا راهنمایی بفرمایین

  کارشناس 1: پیرنیا
  12 نوامبر 2016

  سلام
  دوست عزیز احتمال خرابی شیر برقی دستگاه وجود دارد شما میبایست قسمت های مربوط به ورودی اب به دستگاه رو چک کنید و در صورت رفع نشدن مشکل با تعمیرگاه تماس بگیرید

  علی صدیقی
  11 ژانویه 2017

  سلام
  ماشین لباسشویی درب از بالا مدل XQB22-21GP رو دارم …. به مرحله آبکشی که میرسه بعد چند ثانیه همه چراغا باهم روشنو خاموش میشن و صدای بوقی مثل بوق خطر میده و بعد خاموش میشه …. در مرحله آبکشی اصلا آبی از بالا ی درب وارد دستگاه هم نمیشه …. مرحله خشک کن هم همین مشکل رو داره….. اما در مرحله اول که همون مرحله خیساندن باشه بدون مشکل آب از بالا روی هر درجه ای که تنظیم کرده باشم داخل دستگاه میریزه و مرحله شستشو هم دقیق و بدون مشکل انجام میشه !

  راهنمایی بفرمایین ممنون میشم

حسین لسانی
15 دسامبر 2016

سلام ضمن عرض خسته نباشید ماشین لباس شویی ما۱۰۱۶۴t هست و لباس ها رو خوب شسته نمیده مشکل کجاست؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  16 دسامبر 2016

  سلام
  منظور از خوب شسشتو ندادن چیه ؟ آبا چپ و راست موتور شما سالم است یعنی دیگ به سمت چپ و راست حرکت میکند ؟ لطفا واضح تر و کامل تر توضیح بدید

حمید میرعبداللهی
17 دسامبر 2016

سلام تسمه پشت موتور میفته و جا میندازم بازم تکرار میشه
علتش چیه

  کارشناس 1: پیرنیا
  18 دسامبر 2016

  سلام
  علتش میتونه لنگ زدن فولی باشه دقت کنید که پیچ فولی کاملا محکم شده باشه اگر با محکم کردن پیچ درست نشه حتما باید تعویض یا تعمیر انجام بشود

   علی
   4 جولای 2019

   سلام لباسشویی مدل pak_80134n بعد از آخرین شستشویی که انجام داده و خاموش شده
   حالا کلید پاور کار نمی کنه انگار برق قطعه و روشن نمی شه لطفاً کمک کنید تشکر

Sayed ali mousavi
18 دسامبر 2016

با سلام.لباسشویی مدل xpb72-12sدرب از بالا هست.لجن داخلش رو گرفته خوب نمیچ خه.هرکاری کردم پروانه از کف دیگش بیرون نمیاد تا لجن زدایی کنم.لطفا راهنمایی بفرمایید.

  کارشناس 1: پیرنیا
  19 دسامبر 2016

  سلام
  به خاطر جرم و سرویس نشدن در این سالها این اتفاق افتاده است با کمی مایع جرم گیر این مشکل حل خواهد شد

Sayed ali mousavi
18 دسامبر 2016

و در ضم علیرغم سالم بودن سیمها با تعویض مجدد،اتصالی داره و به شدت خطرناکه.برقش میگیره

  کارشناس 1: پیرنیا
  20 دسامبر 2016

  دوست عزیز وقتی شما از اتصالی یا برق دزدی ماشین لباسشویی صحبت میکنید به این معنی است که کل ماشین لباسشویی باید مورد برسی قرار بگیرد حتی امکان خرابی موتور یا پمپ هم وجود دارد که برق را به بدنه منتقل میکند

Sayed ali mousavi
20 دسامبر 2016

آقای پیر نیا با سپاس و قدر دانی از شما.ی مشکل دیگه ای هست.لجن روبی کردم.منتها پروانه هرز میچرخه.پیچ رو هر چقدرم سفت میکنم مجددا شل میشه.

  کارشناس 1: پیرنیا
  23 دسامبر 2016

  سلام
  دوست عزیز این پروانه هرز شده و اگر با نگه داشتن شافت باز هم همین مشکل را دارید حتما باید پروانه را عوض کنید

حجت میرزایی
7 ژانویه 2017

با سلام
لباسشویی پاکشوما ۷کیلویی هشت ساله دارم وخیلی راضیم چند روزی موقع آبگیری صدای زیادی همراه با لرزش داره ضمنا امروز محفظه لباسها نمی چرخید و تسمه ان صدا میداد که پشت ماشین و باز کردم و فوری رو چرخاندم درست شد زنگ زدم منتظر سرویس کار هستم ممنون میشم راهنمایی کنید. با تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  8 ژانویه 2017

  سلام
  این مشکل باید به صورت حضوزی برسی شود تا اطلاعات دقیق تری به شما داده شود چون شما چند عیب همزمان با هم در ماشین لباسشویی خودتان دارید ولی این امکان خرابی راه انداز ماشین لباسشویی شما یا تسمه آن بسیار بالاست

sj
13 ژانویه 2017

سلام خدا قوت
لباسشویی پاکشومای ما چند وقتی است که وقتی شروع به کار میکنه آب گیری شروع می شه ولی قطع نمیشه و مجبوریم خاموش و دوباره روشنش کنیم تا بالاخره درست بشده. مشکل از چیه؟

با تشکر فراوان

sj
13 ژانویه 2017

سلام خدا قوت
لباسشویی پاکشومای ما چند وقتی است که وقتی شروع به کار میکنه آب گیری شروع می شه ولی قطع نمیشه و مجبوریم خاموش و دوباره روشنش کنیم تا بالاخره درست بشده. مشکل از چیه؟

با تشکر فراوان

  کارشناس 1: پیرنیا
  15 ژانویه 2017

  سلام
  امکان دارد این مشکل مربوط به هیدروستات یا تایمر شما باشد که حتما باید مورد برسی قرار گرفته و تعمیر شود

نوید سلیمیان
15 ژانویه 2017

سلام
ماشین لباسشویی پاکشومای ما مدتیه که دکمه هاش کند عمل میکنه و چند بار باید دکمه را بزنی تا فرمان بگیره. یکبار هم باز کردم و همشو تمیز کردم اما فایده ای نداشت. به نظرتون مشکل کند شدن و دیر فرمان گرفتن از کجاست؟ ممنون

  کارشناس 1: پیرنیا
  17 ژانویه 2017

  سلام
  ماشین لباسشویی شما چه مدلی است ؟

علی صدیقی
15 ژانویه 2017

سلام
ماشین لباسشویی درب از بالا مدل XQB22-21GP رو دارم …. به مرحله آبکشی که میرسه بعد چند ثانیه همه چراغا باهم روشنو خاموش میشن و صدای بوقی مثل بوق خطر میده و بعد خاموش میشه …. در مرحله آبکشی اصلا آبی از بالا ی درب وارد دستگاه هم نمیشه …. مرحله خشک کن هم همین مشکل رو داره….. اما در مرحله اول که همون مرحله خیساندن باشه بدون مشکل آب از بالا روی هر درجه ای که تنظیم کرده باشم داخل دستگاه میریزه و مرحله شستشو هم دقیق و بدون مشکل انجام میشه !

راهنمایی بفرمایین ممنون میشم

مصطفی موسوی
22 ژانویه 2017

سلام. خسته نباشید. من پانل جلوی ماشین لباسشویی پاکشوما مدل ۱۰۱۶۴ رو میخوام.

  کارشناس 1: پیرنیا
  26 ژانویه 2017

  سلام
  متاسفانه قطعه درخواستی شما فعلا در انبار موجود نیست

حسین
26 ژانویه 2017

سلام.علت شکستن شیشه ماشین لباسشویی پاکشوما چیست . بعد از هربار استفاده شیشه ی ان ترک می خورد.

  کارشناس 1: پیرنیا
  30 ژانویه 2017

  سلام
  بعد از هر بار استفاده ؟ یعنی شما چندین بار شیشه ماشین لباسشویی خودتا را تعویض کرده اید ؟ احتما خرابی دیگه و برخورد با شیشه وچود دارد

حسین یوسفی
27 ژانویه 2017

سلام. علت شکستگی شیشه درب ماشین لباسشویی پاکشوما چیه؟ هنوز یکی دوماهی نمیشه که خریدیمش.

  کارشناس 1: پیرنیا
  29 ژانویه 2017

  سلام
  لطفا با شماره داخل دفترچه گارانتی محصول خودتان تماس گرفته و مطرح کنید

لعیا
28 ژانویه 2017

سلام ببخشید ماشین لباسشویی ما پاکسوماست وقتی میشوره خیلی میلرزه تا وسط اشپزخونه میاد از چی میتونه باشه ؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  30 ژانویه 2017

  سلام
  دلایل زیادی برای به وجود امدن این مشکل وجود دارد که میتوان به خرابی یا تراز نبودن لباسشویی خرابی بلبیرینگ لباسشویی یا خرابی شفت داخلی اشاره کرد

امیر نوروزیان
4 فوریه 2017

سلام
چند ماه پیش ماشین لباسشویی کند می چرخید و پس از تماس با تعمیر کار ایشان گفت خیلی پر و سنگین نکنید تا مشکلتان حل شود. مشکل حل شد. ولی آخرین بار در مرحله آخر آبکشی ایستاد ودیگر کار نکرد و بوی داغی داد. علت چی میتونه باشه؟ مدل ماشین ۴۵۲ATX می باشد.

  کارشناس 1: پیرنیا
  10 فوریه 2017

  سلام
  علت های زیادی دارد چطور بدون توضیحات کامل و عدم امکان بازدید ماشین لباسشویی امکان نظر دادن وجود داشته باشد ؟ شما باید با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی پاکشوما تماس گرفته و از ایشان کمک بخواهید

مرتضی زارعی
6 فوریه 2017

سلام .ماشین لباسشوییبنده در زمان دور تند سر صدا خیلی زیادی داره ولرزش زیاد نزدیک ۱۰سال هست که دارمش از روز اول همین طور بوده علتش چیست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  کارشناس 1: پیرنیا
  7 فوریه 2017

  سلام
  اگر از روز اول همینطور بوده احتمال تراز نبودن ماشین لباسشویی پاکشوما خیلی زیاد است که حتما بعد از این مدت به قطعات ان اسیب جدی وارد شده و حتما نیاز به سرویس و تعمیر دارد

موسی نباتی
10 فوریه 2017

با سلام . ماشین لباسشویی ۷ کیلویی pak80130f بعد از ابگیری موتور آن قدرت حرکت ندارد ولی موتور سالم است وخطایی نمی دهد ممکن است برد چه مشکلی داشته باشد

  کارشناس 1: پیرنیا
  14 فوریه 2017

  سلام
  دلایل زیادی برای این مشکل وچود دارد که باید برسی شود ولی امکان خرابی راه انداز دستگاه وجود دارد

اکبر عرب
11 فوریه 2017

سلام و خسته نباشید؛
مدتی است مقدار آب ورودی به ماشین لباسشویی کم شده است و باید از بالا آب بریزیم ، را ه حل چیست؟
و بعضی مواقع تایمر که به ۱۷ دقیق می رسد متوقف میشود و صدایی می دهد که با یکبار خاموش و روشن کردن درست میشود ، علت چیست و چه باید کرد؟ ممنون

  کارشناس 1: پیرنیا
  14 فوریه 2017

  سلام
  برای کم شدن اب ورودی شما شیرهای ورودی آب ماشین لباسشویی پاکشوما را چک کنید احتمال خرابی یا بسته شدن ان وجود دارد

سامان بیات
17 فوریه 2017

سلام
ماشین لباسشویی پاکشوما درب از بالا مدل XQB22-21GP دارم ….. کلا ۴ تا مرحله داره …. مرحله اول که خیسوندن هست خیلی خوب کار میکنه مرحله دوم هم که سشتن هست بدون مشکل کار میکنه مرحله سوم که آبکشی هست تخلیه آب کامل انجام میشه اما بعدش دیگه هیچ اتفاقی نمیفته و بعد چند ثانیه همه چراغای دستگاه باهم شروع به چشمک زدن میکنن و بوق اخطار میزنه و دستگاه خاموش میکنه …. اگه روی حالت مرحله خشک کن هم بذارم بازم همین حالت پیش میاد

مشکل از کجاست و توی چه رنجی هزینه تعمیرش میشه ؟

سپاس

  کارشناس 1: پیرنیا
  18 فوریه 2017

  سلام
  به این شکل امکان نظر دهی دقیق وجو ندارد ولی احتمال خرابی خشک کن ماشین لباسشویی شما بسیار بالاست

احسان شهبازی
21 فوریه 2017

سلام ،ماشین لباسشویی crop دارم ،حدود ۱۸ ماهه خریدم ،نزدیک دو ماهه ،بعضی وقتها بعد از شیتشو خشک کن کامل کار نمی کنه و روی تایم ۱۱ دقیقه در جا میزنه ،یا برمیگرده روی تایم ۱۷ و اخر سر هم علامت ueمیاد ،لباس دیگر هم میریزیم دوبتره همون میشه ،دو هفته پیش تعمیر کار بود بود ،گفتند مشکلی پیدا نکردیم ،بردشم نمیتونیم عوض کنیم چون شرکت از ما قبول نمی کنه ،حالا من باید چکار کنم ،یعنی اشتباه کردم جنس ایرانی خریدم

  کارشناس 1: پیرنیا
  21 فوریه 2017

  سلام
  دوست عزیز در تمام مراحل و با تمام برنامه های ماشین لباسشویی این اتفاق برای دستگاه شما میافتد یا اینکه در یک برنامه خاص این اتفاق میافتد

م اصغری
23 فوریه 2017

سلام. ماشین لباسشویی پاکشوما مدل ۸۰۵۰ دارم. پس از شستشو آب تخلیه میشه اما بعد از آبکشی آب تخلیه نمیشه. علت چیه؟ ممنون

  کارشناس 1: پیرنیا
  24 فوریه 2017

  سلام
  امکان خرابی در تایمر دستگاه بسیار زیاد است

احمد اهنگ
25 فوریه 2017

سلام پاکشوما مدل۱۰۱۶۴T پمپ تخلیه آب کار میکنه ولی آب رو تخلیه نمیکنه وروی دقیقه۱۴ درجا پمپ کار میکنه وقطع نمیکنه

  کارشناس 1: پیرنیا
  25 فوریه 2017

  سلام
  منظورشما این است که صدای کار کردن پمپ آب شنیده میشود ولی ابی تخلیه نمیشود ؟ اگر درست است احتمال خرابی یا ضعیف شدن پمپ اب ماشین لباسشویی شما بلاست که حتما باید برسی و تعویض گردد

علی وفادار
25 فوریه 2017

شفت تایمر ماشین لباس شویی ارج مدل دوتایمر پنچ کیلو یی جهت تعویض لازم دارم. سفید.

  کارشناس 1: پیرنیا
  26 فوریه 2017

  سلام
  متاسفانه این قطعه را موجود نداریم

آیلین محبی
26 فوریه 2017

باسلام
لباسشویی ما پاکشوما هفت کیلیوی مدل ۸۰۱۶۴t هست امروز یه دونه پادری گذاشتم داخلش و شستشوی quick 30 رو انتخاب کردم وقتی به دقیقه چهار رسید تایمر اون مدت زمان حدودا ده دقیقه طول کشید و تغییر نکرد بعدا از دقیقه چهار به ده رفت و تایمر اون بعد از چند دقیقه کلا قاطی کرد و برنامش بهم ریخت یعنی زمانش مثلا از چهار میرفت ده بعدا یهو میرفت پنج و…
اگر امکانش هست میشه راهنمایی کنین مشکل از کجاس
البته اینم بگم که وقتی پادری رو که خیس بود درآوردم بیرون خیلی سنگین شده بود
مرسی

  کارشناس 1: پیرنیا
  27 فوریه 2017

  سلام
  لطفا ماشین لباسشویی خودتان را کاملا خالی کنید و از برق بکشید بعد از مدتی دوباره راه اندازی کرده و چک کنید البته با لباس های متعادل و تمام برنامه ها را در این حالت چک کنید اگر مشکل شما حل نشد حتما با تعمیرگاه مجاز لباسشویی پاکشوما در شهر یا شهرستان خودتان تماس گرفته تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند

حاتم سنجابی
3 مارس 2017

سلام ماشین ما مدل پاکشوما میباشد اب میگیره تخلیه هم می کنه ولی دور نمی زنه

  کارشناس 1: پیرنیا
  5 مارس 2017

  سلام
  امکان خرابی موتور ماشین لباسشویی یا راه انداز موتور ، تایمر یا برد فرمان ماشین لباسشویی بسیار بالاست که باید برسی شود

حبیب رحیمی
8 مارس 2017

سلام ماشین لباس شویی من موقع کار در حالت دمای ۶۰درجه باز هم از آب گرم استفاده نمی کند چون حین کار آبگرمکن من روشن نمی شود شیر الکتریکی آب گرم ماشین عوض کردم بازهم درست نشده

  کارشناس 1: پیرنیا
  8 مارس 2017

  سلام
  شما دما را روی درجه کمتر از ۶۰ درجه قرار دهید و چک کنید که باز هم ماشین لباسشویی شما از اب گرم استفاده میکند البته قبل از این کار مطمن شوید که شیر اب گرم باز باشد

زهرا نصیری
22 مارس 2017

سلام عیدتون مبارک .
لباس شویی مادر شوهرم پاکشوما هست .
وقتی روشن میکنن کامل روشن میشه ولی play نمیکنه دکمش کار نمیکنه . قبل این که کار نکنه فقط ی تکون کوچیک بهش دادن . برای جا به جایی نمیدونم کجاش مشکل داره ..
الان همسرم لباسشویی رو باز کرده درست کنه ولی کار نکرد .
لباس شویی رو حدودا۸ ساله خریده . ممنون میشم راهنمایی کنید.

  meAfshin76
  24 مارس 2017

  سلام
  باید لباسشویی برسی شود این سوال بسیار کلی است و امکان پاسخ گویی دقیق به این سوال وچود ندارد لطفا کمی واضح تر توضیح بدید یا اطلاعات تعمیراتی کامل تری ارسال کنید

اصغر الحاقی
23 مارس 2017

با سلام و تبریک سال نو .لباسشویی ما پاکشوما ۵ کیلویی حدود چند سال است بدون هیچ گونه عیبی استفاده میکنیم ولی تازگی در تایم ۵۶ از زیر ان در جلو اب به بیرون چکه میکند .لوله بزرگ مشکی و لوله کوچک رابیرون اورده چک کردیم درست بود .در پمپ کوچک جلو را باز کردیم داخل به ظاهر درست بود .در ضمن در ۳۰و ۱۵ درجه بخوبی کار میکند و اب چکه نمیکند .لطفا راهنمایی بفرمایی .

  meAfshin76
  24 مارس 2017

  سلام
  لطفا دقیق بفرمایید آب از کدام قسمت ماشین لباسشویی خارج میشود؟

حسن خاکی زاده
23 مارس 2017

سلام، لباسشویی مدل PAK80264T دارم ، اول خطای te نشون داد که بعداز خاموش روشن کردن مجدد ، دیگه دائم خطای de میده ، اگه راهنمایی کنید متشکر میشم

  meAfshin76
  24 مارس 2017

  سلام
  این ارور مربوط به هیدروستات ماشین لباسویی پاکشوما است که امکان خرابی هیدروستات یا برد فرمان دستگاه شماست که باید برسی شود

اصغر الحاقی
24 مارس 2017

الحاقی هستم .همان طور که خدمت شما عرض کردم اب از قسمت جلو درست از پشت فیلتر چکه میکند . خود فیلتر اشکالی ندارد لوله لاستیکی هم سوراخ نشده .از همه مهمتر در تایم ۳۰ و ۱۴ هیچگونه اشکالی وجود ندارد .سپاس از لطف شما

  meAfshin76
  24 مارس 2017

  سلام
  با توجه به توضیحات شما در مراحلی که ماشین لباسشویی درحال تخلیه آب است این اتفاق میافتد که به احتمال خیلی زیاد شیلگ تخلیله یا یکی از لوله های متصل به آن پاره یا سوراخ شده است یا اینکه پوسته پمپ تخلیه ترک ورداشته است

علی غفاری
1 آوریل 2017

باسلام
ازماشین لباسشویی شش کیلویی پاکشومابه مدت شش ساله استفاده میکنیم،چندروزیست در هرتایمی که ماشین را روشن میکنیم بصورت مداوم فقط آب سردپرمیشه وهیچ قطع نمیشه،به هیچ عنوان نمیتونیم ازش استفاده کنیم، ممنون میشم راهنمایی کنین

  کارشناس 1: پیرنیا
  6 آوریل 2017

  سلام
  یعنی آب تا بالاتری از معمول در مخزن پر میشود و سرریز میکند ؟
  اگر این حالت وجود دارد به احتمال خیلی زیاد مشکل از هیدروستات ماشین لباسشویی یا تایمر میباشید که باید برسی و اطلاعات دقیق تری خدمت شما اعلام شود

محمد احمدیان
3 آوریل 2017

باسلام وخسته نباشید دوستم یه ماشین لباسشویی پاکشوما مدلpak-80130fدارد که آنرابه برق میزنی حتما بایدیه دکمه بزنی که چراغهای دوردکمه گرد خاموش شودوبه آن هربرنامه شستشو که بدی دکمه شروع راکه میزنی بعداز ۵ثانیه صدای قطع ووصل رله می آید وهمه چراغهای ال ای دی سمت راست شروع به چشمک زدن میکنند ویه دکمه که فشارمیدی ازچشمک زدن متوقف میشن وماشین هیچ کاری انجام نمیدهد ورودی آب آنرا چک کردیم وفیلترورودی آب راتمیزکردیم ولی آب واردماشین نمی شود لطفاً راهنمایی کنید. متشکرم

  کارشناس 1: پیرنیا
  4 آوریل 2017

  سلام
  دوست گرامی این مشکل باید به طور کامل توسط تعمیرکار برسی بشه و عیب دقیق به شما گفته بشه به هیچ عنوان امکان راهنمایی به این صورت با این اطلاعات کم نیست

   محمد احمدیان
   5 آوریل 2017

   ممنون ازتطف شما …پاینده باشی

   محمد احمدیان
   5 آوریل 2017

   شرمنده توتایپ عجله کردم ممنون ازلطف شما بازم ببخشید

سعید
4 آوریل 2017

با سلام اینا همشون که باس مراجعه به نمایندگی باشه چرا اینجا پست میزاریم ///خخخخ من لباسشوی دارم مدل ۷۰۱۰۲با۷کیلو
شیر اب سردش یکسره بازه قطعم نمیشه اینم زنگ بزنم نمایندگی یا اینجا حل بشو هست ببخشید رک گفتم

  کارشناس 1: پیرنیا
  4 آوریل 2017

  سلام
  اگر مشکلی باشه که با توضیح ما قابل حل باشه حتما اینجا توضیحات لازم داده میشه دوست گرامی درباره کار شما باید عرض کنم که امکان خرابی شیربرقی دستگاه شما مشکل دارد ولی در کل متوجه عیب دستگاه شما نشدم لطفا واضح تر توضیح بدهید

حبیب پناهی
7 آوریل 2017

سلام ماشین لباسشویی میدیا داریم که آب گیری میکند عملیات شستشو را انجام میدهد تا دقیقه ۱۵ بعد از آن که نوبت تخلیه هست باید ماشین تخلیه آب کند ماشین هیچ کاری انجام نمیدهد و فقط تایمر را که نشان میدهد زمان دارد حرکت میکند ولی در اصل کاری انجام نمیشود بعد از یه مدت هم خطای E21 میدهد -تمامی لوله ها را چک کردم پمپ تخلیه را بیرون آوردم و امتحان کردم خوب کار میکند بستم سر جاش فقط یه بار عملیات شستشو و تخلیه را تا پایان شستشو انجام داد و در شستشوی بعدی باز هم همان خطا را داد ممنون میشم کمک کنید

  کارشناس 1: پیرنیا
  10 آوریل 2017

  سلام
  دوست گرامی این مشکل در چه برنامه هایی به وجود میاید ؟ در تمام برنامه ها این مشکل تکرار میشود یا فقط در برنامه خاصی ؟

محمد یوسف سعیدی
13 آوریل 2017

ماشین لباشوییocean 603 atxدارم.آب گیری کامل ندارد و خشک می شوید.لوله ی متصل به هیدرواستات را تمیز کردم و هیدرواستات هم با فوت کردن داخلش قطع و وصل می شود .لطفا راهنمایی کنید.ممنون

  کارشناس 1: پیرنیا
  13 آوریل 2017

  سلام
  اگر از سالم بودن شیر برقی ماشین لباسشویی و متصل بودن آب به ماشین لباسشویی مطمن هستید حتما باید به صورت کلی هیدروستات برسی شود فوت کردن و صدا دادن هیدروستات دلیلی بر سالم بودم هیدروستات نیست امکان دوده زدن و رد نکردن جریان برق توسط پلاتین های هیدروستات وجود دارد حتما هیدروستات را یک مشابه عوض کنید در ضمن از سالم بودن برد و تایمر دستگاه مطمن شوید

مهدی خان آبادی
13 آوریل 2017

باسلام
وقتی که ماشین لباسشویی راراه اندازی میکنیم درمرحله ی اول که شستشوهستش هنوز خوب نشسته است آب راخارج میکند هردودقیقه یک بار آب خالی میکند ومجبورهستیم ماشین لباسشویی راخاموش کنیم ودوباره راه اندازی کنیم ودوباره آب خالی میکند لطفاراهنماییم کنید

  کارشناس 1: پیرنیا
  13 آوریل 2017

  سلام
  این مشکل به تایمر دستگاه یا برد فرمان ماشین لباسشویی شما مربوط میشوید البته باید به صورت تخصصی یک تعمیرکار ماشین لباسشویی شما را بازدید و عیب یابی نماید

   مهدی خان آبادی
   13 آوریل 2017

   ازنمایندگی تعمیرکاردرخواست کنیم میفرستن برامون آخه محل سکونت ما اطراف اصفهان هستش

پدرام
16 آوریل 2017

سلام. ماشین لباسشویی پاکشوما هفت کیلویی مدل wfu-70103wanw دارم.دیروز آشپزخونه رو با ترکیب آب و وایتکس شستم.روز قبلش هم از سوسک کش کامان که اسپری هستش استقاده کردم.سمتهای جلو و چپ و راستش و زیرش رو با کف شو برس دار و محلول آب و وایتکس شستم.به برق وصل نبود. بعد از اینکه یه روز کامل گذشت و آب آشپزخونه خشک شد به برق وصلش کردم الان تمام چراغ های روی ماشین لباسشویی و حتی تایمرش به دفعات نامحدود چشمک می زنه و خاموش روشن می شه. مشکل از گذاشت؟ممنئن میشم جواب بدین. ضمنا من توی رودبار گیلان هستم.نمایندگی تعمیر دارین اینجا؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  17 آوریل 2017

  سلام
  امکان اتصالی در قسمت پمپ تخلیه یا سیم های منتهی به موتور دستگاه زیاد است کمی تحمل کنید و از دستگاه استفاده نکیند و بعد از خشک شدن هم دستگاه را تست و در صورت حل نشدن مشکل دوباره مطرح بفرمایید

پدرام
19 آوریل 2017

سلام مجدد. پدرام هستم از رودبار گیلان. فرموده بودید صبر کنم تا ماشین لباسشویی ام خشک بشه بعد امتحانش کنم. الان بعد از چند روز چراغ ها و تایمرش به صورت کامل درست شدن و میشه بهش برنامه شستشو داد و تایمرشو تنظیم کرد. آب هم وارد ماشین میشه و پودر رو هم در آب مخلوط میکنه. اما نمی چرخه و شستشو انجام نمیشه.میخاستم بدونم مشکل فعلی از چیه.ممنون میشم جواب بدین.با تشکر

امیرعباس محمدپور
20 آوریل 2017

سلام یه ماشین لباسشویی پاکشوما مدل اوشن داریم که کلید قفل دربش سوخته میخواستم بپرسم که قطعشو میتونم از شما بگیرم؟و اینکه قیمتش چنده با هزینه ی پست؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  20 آوریل 2017

  سلام
  شما میتوانید از مراکز فروش لوازم و قطعات یدکی ماشین لباسشویی در شهرستان محل سکونتتان این قطعات را تهیه نمایید

مظفر دارابی
16 می 2017

دکمه های مدل PAK-10164T شاید با بیست بار زدن عمل کنه شاید نکنه، چیکارش کنیم؟

علی
20 می 2017

سلام با عرض خسته نباشید خدمتتون.
لباس شویی مدل ۸۰۵۰fhداریم که اول چراغ لاک درب خاموش و روشن میشد حالا میکروسوییچ رو عوض کردیم وقتی درب رو میبندیم و کلید استارت رو میزنیم آب وارد مخزن میشه اما بقیه کارش رو انجام نمیده ناگفته نماند وقتی درب رو می بندیم اصلا لاک نمیشه ولی چراغ لاک تا بعد از آب گیری روشن میمونه ولی بعد از آب گیری خاموش میشه.هیچ آلارمی از دستگاه نداریم

  کارشناس 1: پیرنیا
  25 می 2017

  سلام
  امکان اشتباه در سر هم بندی سیم های میکروسوییچ وجود دارد

علی صحرایی
24 می 2017

سلام
ماشین لباس شویی مدل۸۰۵۰fhما چراغ لاکش روشن و خاموش میشد و بوق بوق میکرد میکروسوئیچ دربش رو عوض کردم حالا ماشین آبگیری میکنه بعدش چراغ لاک خاموش میشه و دیگه هیچ اکشنی رخ نمیده نا گفته نماند که در این موقع که چراغ لاک روشنه درب لباس شویی قفل نمیشه
با تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  25 می 2017

  سلام
  به احتمال خیلی زیاد شما در سربندی سیم های میکروسوچ اشتباه کرده اید که باید برسی و اصلاح کنید

صادق جوان
29 می 2017

سلام و عرض ادب
گیربکس ماشین لباسشویی پاکشوما درب از بالا مدل XQB 22-21GP مشکل داره و فنر وسطی گیربکس زنگ زده و شکسته , فنر این گیربکس گیر میاد ؟و اگه فنرش گیر نمیاد ,گیربکس کاملش توبازار موجوده یا نه ؟ و قیمت حدودیش چنده ؟
با تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  30 می 2017

  سلام
  شما برای تهیه قطعات یدکی باید از مراکز فروش در خواست کنید

مصطفی
30 می 2017

سلام
لباسشویی مدل۸۰۱۳۴t درب اون قفل کرده باز نمشه چکار کنم
کلیدهای باز شدن قفل اون هم که همه مگفتند زدم باز نمیشه چندین دفعه هم دوباره روشن کردم روال عادی کارکند شاید بعد اتمام دربش باز بشه اما نشد
ممنون میشم سریع کمکم کنید

  کارشناس 1: پیرنیا
  30 می 2017

  سلام
  میکروسوییچ شما اتصالی کرده و مانع از باز شدن درب میکنه که باید میکروسویچ تعویض یا رفع عیب شود

احمد طوطی
17 ژوئن 2017

ماشین آب شتشو رو تخلیه نمیکنه. و در همون مرحله می‌مونه. پاکشومای هفت کیلویی دارم و ممکنه علت رو توضیح بدید.

تیزچنگ
22 ژوئن 2017

سلام .
ماشین پاکشوما شروع به آبگیری می کند ولی جریان آب ورودی قطع نمی شود بعد از چند دقیقه خطای ieرا میدهد.بعضی وقتها این مشکل خود بخود حل میشود.ولی اکثر این مشکل هست

عباسعلی نظافت فخرآبادی
2 جولای 2017

سلام ماشین لباسشویی ما روشن می شود ووقتی که می خواهد موتور واب را وارد کند یک خطلیی d3می دهد وهیج اتففاقی نمی افتد

  کارشناس 1: پیرنیا
  2 جولای 2017

  سلام
  امکان خرابی هیدروستات یا برد فرمان وجود دارد که باید برسی دقیق تری انجام شده و مشکل برطرف شود

زهره ساجدی
15 جولای 2017

سلام لباسشویی ما هنگامی که روشنش میکنم ی صدایی شبیه ضربه زدن تیک تیک میاد اومدن دیدین گفتن مشکل از موتوره حالا ما باید چیکار کنم یکبار هم گفتن.مشکل از برقش هست نظر شما چیست

  کارشناس 1: پیرنیا
  15 جولای 2017

  سلام
  باید برسی شود و مطمنا مشخص شود که این صدا از کجا شنیده میشود و اگر شما قصد تعمیر توسط یک تعمیرکار را دارید حتما باید به یک تعمیرکار اطمنیان کنید و اجازه دهید کار تعمیر ماشین لباسشویی شما را شروع کند

کیانی
9 آگوست 2017

سلام. لباسشویی پاکشوما ۷ کیلویی دارم . این ۷ کیلو چیه؟ وزن لباسهای خشک است ؟ بعد از شستشو روی ابکشی ناگهان چراغهای قسمت شستشو که دما رو نشون میده باهم روشن خاموش شدن … چند بار خاموش دوباره روشن کردیم ولی هر بار همین اتفاق می افتاد.راهنمایی کنید ممنون

مهدی گلشنی
22 سپتامبر 2017

با سلام و خسته نباشید.
ما ی لباسشویی حدودا ۸ سال پیش خریدیم که تاحالا خوب بود ولی چند روز مشکلی داره که آب واردش نمیشه حتی بدون لباس مخزنش میچرخه اما اب واردش نمیشه و errorمیده
ممنون میشم راهنمایی کنید.

  کارشناس 1: پیرنیا
  22 سپتامبر 2017

  سلام
  سیستم ابگیری یا قطعاتی که وظیفه این کار را بر عهده دارند یا برد فرمان یا تایمر ماشین لباسشویی شما با مشکل مواجه شده باید ماشین لباسشویی توسط یک تعمیرکار متخصص برسی و عیب یابی شود به این صورت امکان کمک چندانی نیست
  فقط تنها کاری که میتوانید انجام دهید این است که از وجود اب در وردی ماشین لباسشویی مطمن شوید

محمدعلی اسمعیلی
23 نوامبر 2017

سلام
لولای درب لباسشویی ۶۰۵t را از کجا میتونم تهییه کنم؟

امین نظری نیا
29 نوامبر 2017

با سلام و خدا قوت، ماشین لباسشویی پاکشوما ۸۰۵۰FH دارم که شیر ورودی آب به محض روشن شدن دستگاه باز میشه و قطع نمیکنه و فقط با خاموش کردن دستگاه قطع میشه اینم و از اونجایی شروع شد یه بار اتصالی کرد و فیوزهای منزل پرید الان روشن میشه ولی این مشکل رو داره و هیچ اروری هم نمیده. ممنون میشم جواب بدید. سپاس از محبتتون

Armin
20 ژانویه 2018

سلام.ماشین لباسشویی پاکشوما۷کیلویی مدل wFI-70413STدارم.روزه اوله خریدم.در مرحله ی اول که شست و شو انجام میشه خوب کار میکنه و هیچ صدایی نداره.اما وقتی به مرحله ی خشک کردن میرسه از بالای دستگاه صدا میاد.میشه لطف کنین بگین مشکل از چیه؟

خوشلو
26 ژانویه 2018

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
بنده یک ماسین لباسشویی ۷ کیلویی پاکشوما مدل WFU-70102WANW حدود دوسال پیش خریدم٬ این ماشین دو مشکل اساسی که از روز اول داشت یکی این بود که وسط شستشو خطای PE رو روی نمایشگرش نشون میده و متوقف میشه(با اینکه فشار آب به هیچ وجه در منطقه ما مشکلی نداره!) و دومین مشکلش سر و صدای زیادی موتورش هست که حتی در حال چرخش معمولی هم میاد(با اینکه هم نمایندگی خودش اومده نصب کرده و هم خودم چندین بار تراز بودنش رو با تراز چک کردم و مشکلی نداشته).
ممنون میشم در مورد علل این مشکلات و اینکه چه جوری میتونم خودم به صورت اولیه حلش کنم٬ منو راهنمایی کنید.
و اینکه آیا تعمیرکار حرفه ای و مجاز این لباسشویی ها در شهر تبریز میشناسین که در صورت لزوم به اونا رجوع کنیم؟
تشکر از لطفتون

احمد محمودی
12 فوریه 2018

سلام مدل ۱۰۱۶۴T درب ماشین باز نمیشه
حتی دکمه temp و option را باهم گرفتم ولی باز نمیشه لطفا راهنمایی کنید!!!
سپاس

محمد
15 مارس 2018

سلام
ی ماشین لباسشویی ۷ کیلویی پاکشوما داریم.خیلی راضی بودیم ازش.عید ۹۶ بوردش به مشکل خورد و ما تا الان که عید ۹۷ داره فرا میرسه نتونستیم راش بندازیم.به هر شماره ای زنگ میزنیم ی شماره دیگه میده و مارو پاس میدن بهم دیگه.ممنون میشم رسیدگی بشه

مرتضی
9 آوریل 2018

سلام من یه لباسشویی دسته دوم پاکشوما خریدم مدل pak605Tووقتی روی برنامه شستشو معمولی میزارم مخزن پر از اب میشه که سرریز میشه ولی روی برنامه ضریف شویی کارمیکنه ولی اونم پودر رو مصرف نمیکنه فقط تا ده دیقه مونده مصرف میشه نمیدنم چکارش کنم میشه راهنمایی کنین

Amirhossain _GH
13 آوریل 2018

ضمن سلام، تشکر میکنم از سایت مفید شما، من لباسشویی مدل ۶۰۶Tمدت ۱۴سال دارم مشکل عدم تخلیه اب داشت، از نمایندگی درخواست سرویس کار و نظر داد که دو عیب شیر برقی و عیب از پمپ تخلیه را عنوان کرد چونکه خودم فنی هستم پمپ تخلیه تعویض کردم و شیر برقی هم با برق مستقیم چک کردم و هر دو سالم هستند اما مشاهده میکنم سیم های برق ورود به فیش شیر برقی هر دو دارای برق فاز مثبت میباشد، ضمنا اب یکسره وارد و فقط از لوله مربوط به فاضل ابی خارج میشود و تایمر هم روی مرحله یک عمل قطع اب انجام نمی دهد و مخزن آبگیری نمیشود و اب مستقیم از قسمت لوله تخلیه خارج میشود ایا ممکن است سرویس کار فیش شیرهای برقی را بعد از بازدید اشتباه وصل کرده باشد؟؟ و چرا سیم شیر های برقی هر دو رشته دارای فاز مثبت شده است لطفا راهنمایی فرمایید ممنون

موسی بیرقی
27 می 2018

سلام
ماشین لباسشویی مدل ۱۰۱۶۴ دارم که بعد از شستشو درب آن باز نمی شود لطفا راهنمایی نمایید

درستکار
5 ژوئن 2018

سلام ماشین لباسشویی دوقلو به دور آخر یعنی علامت ۳،که میرسه به یکباره خاموش میشود مشکل چیست؟

صادق خوش نشین
25 جولای 2018

سلام خداقوت.
من ماشین لباس شویی ۶ کیلویی مدل wfu-6081 st پاکشوما رو دارم الان یکی دو روز هست لباس شویی در حالت خاموش وقتی درب رو باز میکنی می بینی داخلش پر آب هست و چاره ای جز تخلیه نداریم..کلا این لباس شویی رو چهار ماهه خریدم.در حال حاضر شیرهای آب پشت لباس شویی رو بستیم.مشکل چی میتونه باشه؟!بعضی وقتا هم دستت به بدنه میخوره برقت میگیره!!

حسین شاملو
30 نوامبر 2018

درود بر شما
ماشین قدیمی مدل ۶۰۶t دارم
برد برنامه شستشو که مکانیکی هست خراب شده
سوالم اینه برد یدکی برای تعویض هست
یا برد قابل تعمیره؟
تشکر بابت توجهتون

حسین شاملو
1 دسامبر 2018

درود بر شما
ماشین لباسشویی ۶۰۶t دارم که برد برنامه شستشو که مکانیکی هست ایراد داره
لطفا بفرمایید برد قابل تعمیر یا تعویض هست یا خیر
متشکرم

سعید رستمی
22 آگوست 2019

سلام وقت بخیر
برد لباسشویی پاکشوما ۷ کیلویی میخواستم
موجود دارین اگه دارین قیمت به چه شکله؟

امیر طاهری
24 سپتامبر 2019

سلام
لباسشویی مدل اوشن دارم ؛ جدیدا در آخرین مرحله که آبکشی و خشک کردن هستش کف بازی میکنه و در آخر لباسها کفی و خیس هستش ، ماشین رو خاموش میکنم تایمر رو یکدور میچرخونم و روی حالت آبکشی میزارم و کار رو درست انجام میده و بعضی اوقات سه چهار بار هم درست انجام نمیده . لطفا راهنماییم کنید
با تشکر

بهروز ایمانلو
24 ژانویه 2020

سلام و خسته نباشید
ماشین لباسشویی پاکشوما مدل wfi-80430wt موتور که لباسها را میچرخاند کار نمیکند و از نمایندگی آمدن و پشت موتور مداری را باز کردن علت را مدار فوق میداند و قیمت این قطعه چقدر هست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

فرشاد امانی
19 آوریل 2020

سلام. ماشین لباس شویی پاکشوما ۶ کیلویی دارم. نشون یه تعمیرکار دادم میگه موتورش سوخته. آیا مقرون به صرفه هست که درستش کنم یا ن؟

مرتضی
27 می 2020

با سلام دکمه های ماشین لباسشویی ۸۰۴۳۰ پاکشوما گیر کرده و کار نمیکنه برای رفع این مشکل چ کار باید کرد
ممکنه گچ گرفته باشه و ایا میشه که از مواد پاک کننده استفاده کرد با توجه به اینکه دکمه ها نزدیک پنل لباسشویی هستند