نصب و تعمیر کولر گازی گری

تعمیر کولر گازی گری امر دشواری است و لازم است توسط تکنسین متخصص و آموزش دیده در این زمینه انجام شود تا در آینده آسیب جدی وارد به دستگاه شما نشود. برای نصب، سرویس و تعمیر کولرگازی گری تنها کافیست درخواست آنلاین خود را ثبت کرده یا با ما تماس بگیرید تا اقدامات لازم برای اعزام تکنسین صورت بگیرد.

تماس با ما
تعمیرات کولر گازی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی گری

این روزها دیگر کولر گازی یک وسیله رفاهی نیست و تبدیل به یکی از ضروریات زندگی شده است. اگر در خانه یا محل کارتان هستید، گذراندن روزهای گرم تابستانی بدون کولر گازی بسیار طاقت فرسا و عذاب آور خواهد بود. بنابراین در صورت از کار افتادن کولر گازی خود و یا کارکرد مشکل دار آن، لازم است هرچه سریعتر بدنبال تعمیرکار کولر گازی گری باشید.

خدمات تخصصی کاراباما برای کولر گازی گری شما

مسلما هر سال و یا با بروز هر مشکلی برای کولرتان قصد تعویض آن را ندارید. اما بهتر است بدانید که در صورتی که از دستگاه خود مراقبت نکنید یا تعمیرات آن را توسط افرادی که متخصص رسیدگی به برند کولر گازی شما نیستند، انجام دهید، خسارات زیادی را دیده و ممکن است مجبور به اینکار شوید. به همین دلیل هر ساله کولر گازی گری خود را سرویس کرده و در مواقع خرابی آن حتما به متخصص گری معتمد خود مراجعه نمایید.

نصب اصولی و بر طبق استاندارد کولر گازی گری، علاوه بر اینکه در کارکرد پربازده دستگاه تاثیر گذار است، از بروز برخی مشکلات رایج کولر گازی نیز جلوگیری می نماید. سرویس منظم و هر ساله دستگاه توسط متخصص خود، موجب شناسایی ایرادات جزئی آن شده و پیش از بروز مشکل آنها را رفع می نماید و تعمیرات کولر گازی گری نیز جهت برطرف نمودن مشکلات دستگاه و بازگرداندن آن به شرایط کاری بیشترین بازدهی مورد نیاز است.

کاراباما با تکیه بر دانش تخصصی به روز، سالها تجربه تعمیرات تخصصی انواع کولرهای گری و تعهد متخصصین گری خود، خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی گری را در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ارائه می نماید. افزون بر آنچه که موجب صلاحیت تعمیرکاران متخصص ما برای رسیدگی به کولر گازی شما می شود، با بیمه دستگاه شما از سوی شرکت نگران هیچ گونه خسارات نخواهید بود و نیز با ارائه گارانتی معتبر چند ماهه به شما کیفیت خدمات متخصصین خود را تضمین خواهیم کرد.

نصب کولر گازی گری

نصب کولر گازی گری دارای مراحل مختلفی است و می‌بایست به صورت اصولی انجام شود تا پس از راه اندازی به دستگاه آسیبب وارد نشده، نیاز به صرف هزینه برای تعمیر دستگاه شما نباشد.

هنگام نصب کولر گازی گری، به موارد زیر توجه داشته باشید:

انتخاب مکان مناسب برای نصب پنل کولر گازی: محل نصب دستگاه دور از نور مستقیم خورشید و گرما باشد.

نصب صفحه به دیوار داخلی: از تراز بودن صفحه حتما اطمینان حاصل کنید.

ایجاد یک سوراخ در دیوار برای عبور لوله‌ها و کابل‌ها : برای شیب‌بندی مناسب لوله خروجی آب،  جهت سوراخ باید به سمت بیرون و پایین باشد.

بررسی اتصالات برق: از اتصال سیم‌های کابل به سوکت‌ها مطمئن شوید.

اتصال لوله ها به دستگاه: لوله‌های مسی و لوله تخلیه کولر گازی را با یک نوار پلاستیکی ببندید. برای آزادسازی جریان آب، لوله تخلیه را در پایین قرار دهید.

لوله کشی کولر گازی، انتخاب محل مناسب و بررسی اتصالات الکتریکی دستگاه، از موارد مهم هنگام نصب کولر گازی گری است که باید به دقت انجام شده تا کولر گازی شما دچار مشکل نشود.

تعمیرکار کولر گازی گری

تعمیر کولر گازی گری از جمله مسائلی است که باید توسط یک مرکز تعمیر لوازم خانگی معتبر و تکنسین آموزش دیده در این زمینه انجام شود تا از ایجاد هزینه‌های اضافه برای تعمیر دستگاه شما جلوگیری کند.

اگر اسپلیت شما برفک می‌زند و گرمای مطلوبی ندارد، روشن نمی‌شود یا به صورت ناگهانی خاموش می‌شود، نشتی دارد یا آب پرتاب می‌کند، لازم است برای تعمیر آن اقدام کنید و از یک تعمیرکار کولر گازی گری کمک بگیرید.

سرویس کولر گازی گری

سرویس کولر گازی گری به صورت منظم، علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه شما به افزایش بهره‌وری کولر گازی و کاهش مصرف انرژی کمک بسیاری خواهد کرد.

در صورتی که تعمیرات و سرویس کولر گازی گری، توسط فرد متخصص انجام شود، ایرادات جزئی دستگاه تشخیص داده شده، از بروز آسیب جدی‌تر به دستگاه شما جلوگیری خواهد شد.

شستشوی فیلترهوای اسپلیت، شارژ گاز کولرگازی، بررسی لوله درین (مسیر خروجی آب) و … از اقداماتی است که هنگام سرویس دوره‌ای دستگاه انجام می‌شود.

سرویس و تعمیر کولر گازی گری در تهران

سرویس و تعمیر کولر گازی در تهران در کم‌ترین زمان و باکیفیتی بالا توسط مرکز تعمیر کولر گازی کاراباما انجام می‌شود. سرویس به موقع دستگاه و پیداکردن ایرادات جزئی علاوه بر کاهش مصرف برق و افزایش کارکرد کمپرسور، شما را از صرف هزینه‌های بیشتر برای تعویض قطعات یا تعمیر اسپلیت گری نجات می‌دهد.

ضمانت تعمیر کولر گازی گری

کلیه تعمیرات و خدمات مرکز کاراباما با گارانتی 6 ماهه به مشتریان ارائه می‌شود. بدین صورت که اگر تا 180 روز پس از تعمیر دستگاه، مجدد کولر گازی شما با مشکل روبرو شد، تکنسین دیگری به منزل شما اعزام شده، به صورت رایگان کولرگازی شما را تعمیر یا قطعات دستگاه را تعویض خواهد کرد.

تعمیر کولر گازی گری در منزل

با حضور تکنسین متخصص کاراباما در سراسر شهر، اقدامات لازم برای تعمیر کولر گازی گری در منزل یا محل کار شما در سریع‌ترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت. برای اعزام تکنسین در محل تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

کاراباما تمام مشکلات کولر گازی شما را رفع می کند؟

کولر گازی گری نشتی آب دارد، فن بیرونی دستگاه به خوبی کار نمی‌کند یا روشن نمی‌شود، سر و صدای عجیبی دارد، سرمای کولر گازی کم شده یا به خوبی خنک نمی‌کند و … مشل دستگاه‌تان هر چه که باشد، می‌توانید برای عیب یابی و تعمیر اسپلیت گری با مرکز تعمیر لوازم خانگی کاراباما کمک بگیرید.

کاراباما قطعات کولر گازی گری را هم تعمیر می کند؟

باتوجه به اینکه هزینه‌های مربوط به تعویض قطعات بسیار بیشتر از هزینه تعمیر کولر گازی گری است، اولویت تکنسین کاراباما در گام اول، تعمیر اصولی دستگاه خواهد بود. در صورتی که امکان تعمیر وجود نداشته باشد، تکنسین اقدام به تعویض قطعه و استفاده از قطعات اورجینال می‌نماید.

برخی از قطعاتی که توسط مرکز کاراباما تعمیر یا تعویض می‌شود:

 • اواپراتور
 • بلوور
 • کندانسور
 • ریموت
 • موتور فن
 • برد
 • فیلترهوا
 • کمپرسور
 • خازن
 • لوله مویی
 • و …

کاراباما کدام برندهای کولر گازی گری را تعمیر می کند؟

تکنسین متخصص و آموزش دیده کاراباما، می‌تواند انواع مختلف برندهای کولر گازی گری را نصب، سرویس و تعمیر نماید.

انواع برندهای کولر گازی گری که توسط مرکز کاراباما تعمیر می‌شود عبارتند از :

 • گری مدل اکسنت Accent
 • گری مدل G4 Matic-H24C3
 • گری مدل S4 MATIC
 • گری مدل پلار Pular
 • گری مدل Q4 Matic-H24C3
 • گری مدل S4 MATIC J24H1
 • گری مدل ICOOL-H12H1
 • گری مدل SAVE-H30H1

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات کولر گازی گری را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی گری را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

تعمیر کولر گازی در اصفهان

تعمیر کولر گازی در لاهیجان

تعمیر کولر گازی در کرج

تعمیر کولر گازی در رشت

سوالات متداول

هزینه تعمیر کولر گازی گری به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نصب و سرویس کولر گازی گری

از جمله خدمات کولر گازی گری (Gree) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر کولر گازی گری و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده کولر گازی گری خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیرات کولر گازی گری

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات کولر گازی گری را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه کولر گازی گری شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با نمایندگی کولر گازی گری که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
فرزاد

سلام کولر گازی من همش از زیرش اب میده تو تابستان مشکلش چی میتونه باشه

پاسخ دهید

  سلام به شما کاربر گرامی
  ابریزش کولر دلایل قراوانی دارد که یکی از انها کمیود با نبود گاز سیستم است ولی با زمانی که کولر توسط یک متخصص بازدید نشود نمیتوان نظر قطعی داد

  پاسخ دهید

   فاطمه حیاتی

   سلام من یک کولری گازی پنجره ای بیست و پنج هزار (پنجره ای ) دارم ترمستات ش خراب شده هر جایی گشتم پیدا نکردم تورو خدا راهنمایی کنید از کجا میتونم پیداش کنم

   پاسخ دهید

    عباس زینلی

    سلام اگه مشکل از ترموستات باشه یه ترومستات کولر 24000هم بزاری ایرادش برطرف میشه

    پاسخ دهید

  مصطفی

  سلام مشکلی نداره دوتا لوله ی پانلت که تو خونه وصله خب عایق نشده.پانلت رو در بیار لوله ی خود پانل که متصل میشه به لوله ای که میره به قسمت موتوذ با چسپ مخصوص که میپیچن دورش عایقش کن تا رطوبت دورش جمع نشه

  پاسخ دهید

   بله شماهم درست میگین این هم یکی از دلایله ابریزی کولر گازیه

   پاسخ دهید

   علی یوسفی

   سلام
   من کولرم پشت پنجره ای ۲۵۰۰۰گریه متاسفانه بدلیل هوای گوگردی منطقه آواپراتورش از بین رفته چندین جا مراجعه کردم موفق نشدم گیر بیام ..شما قطعات هم میفروشین؟

   پاسخ دهید

    نسیم اسلام پور

    سلام دوست عزیز
    شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
    ما در کنارتون هستیم

    پاسخ دهید

  سالاری

  سلام خسته نباشید میشه یه قسمت اشنایی با کنترل اسپیلت گری هم بزارید …

  پاسخ دهید

   کارشناس 1: پیرنیا

   سلام
   ما در قسمت آموزش سایت یک آموزش مفصل درباره نحوه استفاده از ریموت کنترل قرار داده ایم که با جستجو در سایت امکان مشاهده آن وجود دارد.

   پاسخ دهید

  parisa rzaii

  سلام ریموت کنترل ما مادر رو شماره ۲۵ثابت مونده بالا پایین نمیره اصلا کنترل سالمه علامت torbo رنگ قرمز رو صفحه کولر هست کولر گری مدل ۳۶هزار

  پاسخ دهید

ناصر سارلی

با سلام من اسپیلیت گری خریدم گارانتی دار. نمایندگی اسپیلیت گری گنبد بعد از ده روز برای نصب اومدن ولی متاسفانه کارت گارانتی در دستگاه من موجود نبوده یا توسط فروشنده تحویل داده نشده یا تو حمل و نقل گم شده.حالا راهی برای المپنی کارت گرفتن موجود هست یا نه اگه هست چطوری .با تشکر

پاسخ دهید

  محمد پیرنیا

  سلام
  متاسفانه فقط از طریق فروشگاهی که خریداری کردید امکان پیگیری هست

  پاسخ دهید

مجید تدین

سلام اسپلیت ۲۴۰۰۰ گری دارم پرتاب بادش خود ب خود کم و زیاد میشه

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  2 حالت وجود دارد
  1- دستگاه شدیدا به سرویس نیاز دارد که در صورت توان میتوانید به قسمت آموزش سایت مراجعه و از آموزش تعمیر کولر گازی استفاده کنید یا با تماس با دفاتر تعمیرگاهی درخواست سرویس کنید
  2- خرابی موتور فن بلور یا برد فرمان کولر گازی شما که برای تشخیص دقیق نیاز به بازدید تعمیرکار نمایندگی کولر گازی گری است
  با تشکر

  پاسخ دهید

  با سلام ریموت کنترل روی حالت اتومات هست از این حالت خارج کنید

  پاسخ دهید

سیدمهدی موسوی

بهترین وضعیت کولر گری ۳۶۰۰۰ که سر کنه تو چه حالتی هست?

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  کولر گازی اصلی ترین کازش تولید سرما است و یهترین حالت دستگاه نسبت به شرایط آب و هوایی شما متغییر است مثلا اگر در مناطق مرطوب هستید باید در حالت dry یا رطوبت گیر استفاده کنید
  ولی کلی ترین و بهترین حالت ممکن برای کولر گازی تنظیم اون روی درجه 20 تا 22 درجه است چون این درجه درجه اسایش ما انسانهاست که نه احساس سرما کرده و نه عرق میکنیم .

  پاسخ دهید

   سلام خدمت دوست گرامی حالت dry به هیچ عنوان برای مناطقی با درصد رطوبت بالا نباید استفاده شود و باید در حالت cool باشد حتما

   پاسخ دهید

سیدمهدی موسوی

بسیار عالی میباشد.

پاسخ دهید

امیرمحمد رمضانی

سلام یه کولر گازی اسپیلت خریدم ، ولی هر وقت میخواهم روشن کنم ،دودقیقه کارمیکنه بعدش روی نمایشگرش H6 را نشان میده میخواستم بدونم مشکل کولر اسپیلت چیه؟

پاسخ دهید

امیرمحمد رمضانی

خوب برای رفع باید چیکارکنم

پاسخ دهید

امیرمحمد رمضانی

به قسمتکد خطا مراجعه کردم انگلیسی بود لطفا راهنمای کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این ارور مربوط به موتور فن داخلی است یا عدم کاردکرد آن
  این موارد را چک کنید
  سیم ترمینال قطع نشده باشد
  موتور را بادست بچرخانید شاید جام کرده باشد
  برد دستگاه با مشکل مواجه شده است
  یا در آخر اختمال سوختن موتور قن داخلی هست

  پاسخ دهید

امیرمحمد رمضانی

از کجا بفهمم که برد دستگاه با مشکل مواجه شده؟؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  از راه تست کردن باید فهمید اگر برد فرمان صادر نمیکند و فرمان نمیگیرد یا اینکه فرمان ها را ناقص صادر میکند دچار مشکل شده و لفظ سوختن نیز برای برد درست نیست چون شاید تمامی این اشکلات از به مشکل خوردن یک خازن یا مقاومت روی برد به وجود امده باشد پس حتما باید در این زمینه با یک تعمیرکار مشورت کنید

  پاسخ دهید

  غلامرضا‌ارجمند

  باسلام‌ کولر ما ‌که ۴ ماه‌ کارکرده‌ از پنل‌ ان ‌اب‌ ریخته ‌می‌شود‌ علت ‌ان ‌چیست

  پاسخ دهید

امیرمحمد رمضانی

سلام اگه موتور فن داخلی سوخته باشه
راه تشخیص دادنش چطوریه،،، و قیمت تعویضش چقدره.؟
اگه میشه راهنمایم کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  اگر تعمیرکار باشید به راحتی قابل تشخیص است ولی به صورت تئوری قابل توضیح دادن نیست حتما باید با یک تعمیرکار مشورت کنید کار نکردن موتور فن همیشه دلیل یر سوختن ان نیست
  نسبت به توان و ظرفیت و مدل دستگاه قیمت های مختلفی دارد

  پاسخ دهید

مهدی شیروانی

باسلام
کولر گاری 24000 داریم چهار ساعت روشن است و باد سرد میده بعد از آن موتورش از کار می افته و فقط فن آن کار میکنه

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  با این اطلاعات کم نمیتوان به عیب دستگاه پی برد ولی اگر مطمن هستید که این کاربه صورت طبیعی انجام نیمشود یعنی کولر زمانی که دمای اتاق شما را به اندازه کافی میرساند قطع میشود با یک تعمیرکار مشورت کنید
  البته قبل از ان در صورت امکان حتما با مراجعه به قسمت اموزش نسبت به سرویس کولر اقدام کنید

  پاسخ دهید

محمد حسین

سلام من یه کولر گری ۳۰۰۰۰گرفتم بعد از دو ماه استفاده یه هویی خاموش میشه بعد دوباره رو شن می کنم بعد از پنج دقه دوباره خاموش میشه لطفا راهنماییم کنید مشکل از چیه راستی بعد از خاموش شدن روی نمایشگر کولر دمای ۳۱ نشون میده

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  با این اطلاعات هیچ گونه راهنمایی نمیشه کرد باید حتما کولر توسط تعمیرکار کولر گری بازدید شود

  پاسخ دهید

عبدالله باقري اصل

سلام يك كولر گري ٣٠٠٠٠ دوتكه دارم از ساعت يازده صبح الي شش بعداز ظهردر فصل تابستان ارور E6 ميزنه ولتاژ برق ٢٢٠ ولت است در ضمن كابل ارتباطي بين دو پانل را عوض كردم ولي تغيير نكرد به تمام تعمير كاران كولرگازی گری در شهرستان مراجعه كردم ولي نتيجه نگرفتم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  توجه کنید زمانی که کولر شما با مشکل مواجه میشود دقبقا زمانی است که دمای هوا در بالاترین حد خودش قرار داره که بیشتر کولر هایی که مشکل دارند در این ساعت از کار میافتند حتما چک کنید که کندانسور در جای مناسبی نصب شده باشد (از نظر تایش افتاب و تخلیه هوا) و اینکه از تمیز بودن و سرویس شدن به موقه کندانسور و پنل داخلی اطمینان حاصل کنید و دقت کنید که گاز دستگاه شما سالم و کامل باشد
  البته احتمال مشکل داشتن کمپرسور هم وجود دارد که این در مرحله اخر و احتمال کمتری دارد که بعد از چک کردن این موارد در صورت برطرف نشدن با یک تعمیرکار کولر گری مشورت کنید

  پاسخ دهید

محمود جهانگیری

سلام کولر گری 9000دارم بعد حدود 2ساعت کارناگهان فشارپرتاب باد شدید وروی صفحه مانیتورعلامت H6 ظاهر وسپس خاموش با نمایندگی تماس اما متاسفانه پاسخگو نبودند چکار کنم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این ارور مربوط به فن یونیت داخلی است رمانی که فن در دور بالاتر یا پایین تری از میزان تعیین شده کار کنید این ارور نمایش داده میشود به دلیل تخصصی بودن برطرف کردن این عیب شما میبایست با نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری تماس گر فته و مشکل خود را درمیان بگذارید

  پاسخ دهید

علي جاويدان

سلام split gree 30000 power j30c3گرفتم صداي اون زياده فن هم رو كمترين حالته ! مشكل از كجاشه

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  با نمایندگی کولر گازی گری محل زندگی خود تماس بگیرید تا بازدید کنند به این شکل نمیتوان عیب را تشخیص داد

  پاسخ دهید

علی رمضانپور

سلام در مورد کولر گازی گری 24000 میشه طوری تنظیمش کرد که مثلا دمای سالن به 25 که رسید اتوماتیک خاموش بشه یه مدت که گذشت هوای سالن رو به گرمی رفت باز اتوماتیک روشن بشه؟؟؟؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  سیستم کارکرد تمامی کولر گازی ها به همین شکل است که شما منظورتون هست وقتی مثلا temp را روی 22 قرار میدید دما را به 22 رسانده و کمپرسور خاموش شده وقتی هوا گرم شد دوباره روشن میشود

  پاسخ دهید

منصور

سلام خسته نباشید
بهترین نوع کولر اسپلیت گری فقط سرمایش چه مدلی هست از نظر شما؟
به من نوع G matic رو گفتن خیلی خوبه فقط همین جی ماتیک سه نمونه رو خودم دیدم
G matic H – G matic N – G matic E لطفا راهنماییم کنید تا بهترینش رو خریداری کنم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این مدل های کولر گازی گزی تقریبا در یک رنج است و برای اطلاعات دقیق درباره مشخصات فنی و قیمت باید به نمایندگی کولر گازی گری مراجعه کنید یا از فروشگاه های معتبر خریداری کنید

  پاسخ دهید

علی دادخدایی پور

با سلام،،،،نزدیک به سه ماه است کولر گری بیست و چهار هزار خریدم و از زمان نصب تا الان ریزش اب داره و همچنین آب رو پرتاب میکنه ،،،طوری ریزش ابش زیاده که گچ خونه م خراب شده وچند بار هم با نصاب تماس گرفتم که راه حلی پیدا نکرد،،،ضمنا کولر من گارانتی هم داره که نصاب گفتن باید یک قطعش تعویض بشه که تا الان اینکارو نکردن ،،،،لطفا بنده رو راهنمایی کنین تا سریعتر بتونم مشکل کولرم رو برطرف کنم چون هم گچ خونه م خراب شده هم ارامش ندارم به علت پرتاب اب ،،،،ممنونم،،،ازستان کرمان براتون پیامک میفرستم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  تمام هماهنگی های تعمیراتی باید با نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری شهرستان خودتان انجام شود و در صورت هرگونه عدم رسیدگی و شکایت میتوانید این مشکل را با نمایندگی گری تهران درمیان بگذارید

  پاسخ دهید

عبدالرحیم قاطع

سلام کولرما36000هزارمی باشدازپنج شنبه خاموش شدتعمیرکارآوردیم گفتندفن سوخته می باشد فن جدید خریدیم ولی متاسفانه هرنیم ساعت به حالت فن می افتدوصدای فن هم درمی آیدمشکلش چیه لطفاراهنمایی کنین هوابسیارگرم می باشد

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست عزیز منظورتون از فن کدوم فن ؟ فن داخلی کولر گازی یا فن بیرونی و اگر میتونید اطلاعات دقیق تری برای راهنمایی ارایه کنید و در غیر این صورت حتما باید تعمیرکار کولر گازی گری از نزدیک کولر رو چک کنن

  پاسخ دهید

آرش محمدی

سلام .آیا کمپرسور کولر گازی گری ساخت شرکت میتسوبیشیه؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  کمپرسور کولر گازی گری نسبت به مدل های مختلف آن برند های مختلفی است

  پاسخ دهید

رضا الله بخشیان

با سلام من قصد دارم یک نمایندگی کولر گازی گری در اصفهان بزنم،البته ناظر و طراح تاسیسات مکانیکی پایه 2 هستم و تا حدودی تجربه دارم.اگر امکان داره راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  شما باید با دفتر نمایندگی کولر گازی گری در تهران تماس حاصل کنید

  پاسخ دهید

محمد رضا یعقوبی

با سلام و خسته نباشید
من یک کولر گازی گری دارم که ما به دلیل تعمیرات پنل رو باز کردیم.و بعد از نقاشی اونرو توسط متخصص نصب کردیم سرجاش.یک هفته اسپیلت بدون ایراد کار می کرد.ام بعد از یک هفته از پنل شروع به ابریزی کرد.چندتا تعمیرکار اومد دید و گفت پنل تراز هست و درست.اب داخل لوله درین میره اما بعد از 5دقیقه دیگه نمیره.انگار خلع شده.علت چی میتونه باشه؟ما لوله رو هم فنر زدیم و تا 15 متر باز بود.چون لوله های درین به فاضلاب متصل هستند.اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این مورد باید توسط کارشناس دقیقا برسی بشه که مشکل اصلی از کجاست ولی شما خروجی لوله رو تست و از باز بودن وشیب داشتن مطمن شوید اگر باز هم حل نشد لوله خروجی اب را تا یک متر بعد از پنل داخلی کولر گازی عایق کنید و نتیجه را از همین طریق گزارش بدین

  پاسخ دهید

حسن حسن نیا

سلام وقتتون بخیر من سرویس کار سرمایشی و… هستم کمبرسور گری مدل 24000هایلی 417چند بیتیو هست میخام تعویض کمبرسور کنم …یا میشه شماره تعمیر کار فنی تون رو برام برارید ممنون شما شمارم 09111149550 حسن نیا

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  تعویض کمپرسور کار کاملا تخصصی هست که پیشنهاد میدم به هیچ عنوان اگر تجربه کافی ندارید اقدام به این کار نکنید مهمتر از تعویض کمپرسور پیدا کردن علت سوختن کمپرسور قبلی است پس حتما این کار را به نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری شهرتان یا یک تعمیرکار کولر گازی گری حرفه ای و باتجربه بسپارید.

  پاسخ دهید

محسن میرزایی

سلام.خسته نباشید
اسپلیت 30000 گری من ساعت 8 صبح اتومات روشن میشهو 5 بعد از ظهر خاموش میشه.روی کنترل رو چک کردم و دیدم روی تایمر 8 صبح onو 17بعد از ظهر off زده.لطفا راهنمایی کنید تا از روی تایمر بردارم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  اگر دنبال یاد گرفتن نحوه کارکرد ریموت کنترل کولر گازی هستید میتوانید به این آموزش مراجعه کنید ولی ساده ترین ترین راه برای کنسل کردن این حالت این است که شما برق اصلی کولر گازی ر ا قطع کرده و باطری ریموت کنترل هم خارج کنید و دوباره جا بزنید در این حالات کولر گازی در اتوماتیک روشن شده که میتوانید از طریق گزینه مود آن را به حالت سرمایش تغییر دهید

  پاسخ دهید

رسول مهرعیزاده

سلام . من تازه کولر گری گرفتم . برای امتحان سیستم گرمایش آن متوجه شدم که صدای بسیار زیادی داره در حالی که در حال سرما دهی این مشکلو ندارم و خیلی بی سرو صدا کر میکنه . صدای موتور در زمان گرمایش بسیار زیاده علت چیست؟ ممنمون

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این صدایی که شما میفرمایید دقیقا ار کدام قسمت سیستم شنیده میشود و اگر دستگاه شما دارای گارانتی است باید با شماره ای که داخل دفترچه گارانتی تماس گرفته و از نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری درخواست سرویس کنید تا کولر شما را به صورت کامل مورد برسی قرار دهند

  پاسخ دهید

رسول کاویانی

باسلام آیا برچسب انرژی نصب شده روی کولر گری واقعی است یا جنبه تبلیغاتی دارد

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  اگر کولر گازی خود را از نمایندگی کولر گری خریداری کرده باشید و نه از فرشنده های نامعتبر تمامی اطلاعات روی برچسب فنی صحت داشته به دلیل اینکه هنگام تولید و واردات کولر گازی تمامی مراحل صحت استاندارد انجام میشود

  پاسخ دهید

عادل مَنِش داوي

با سلام و خسته نباشيد
چند روزي هست كولر اسپيلت گري خونه دقيقا سرساعت 2/30 نصف شب خاموش ميشه وبعد ما بايد دوباره بلافاصله اونو روشن كنيم ضمنا تايمر كنترول كولر هم به حالت خاموشه. يكي از دوستان ميگه اشكال از سنسورييه كه مانع يخ زدن كولر ميشه لطفا راهنمايي فرمائيد. با تشكر

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  شما برق اصلی کولر گازی خودتون رو به مدت 20 دقیقه قطع کنید و باطری کنترل کولر گازی خودتون رو هم خارج کنید و بعد از 20 دقیقه هم باطری را جازده و هم ابینکه برق کولر رو وصل کنید و کولر گازی را روی حالت cool روشن کنید اگر با این کار کولر به حالت عادی برنگشت به احتمال قوی برد یا یکی از متعلقات آن دچار مشکل شده است

  پاسخ دهید

روح اله قیطاسی

سلام کولر گری ۳۰ هزار دارم بعد از یک قطعی برق شهر دچار خطایی بشکل زیر شد که هر سه ثانیه چراغ پاور قرمز چشمک میزنه و کنترل عمل نمیکنه حالا خواهشمندم اول علت مشکل و بعد نحوه برطرف کردنش و نیز کد خطای گری به فارسی را برام ارسال فرمایید با تشکر فراوان

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  برای برسی خطای ذکر شده باید کولر گازی مورد برسی قرار بگیرئ ولی درباره کد خطای کولر گازی گری شما میتوانید به قسمت آموزش سایت مراجعه و آن را دانلود کنبد آموزش

  پاسخ دهید

سراوانی

سلام
وقت بخیر
میخواستم ببینم این اسپلیت12هزار گری که از سمت جنوب واردمیشه به قول معروف یکیش بانه اعتبار داره
گارانتی هم نداره
میشه اینارو گارانتی کرد
در مقابلش وجهی رو به نمایندگی داد تا گارانتی بشن
قیمت این اسپلیت 12 هزار بدون گارانتی وبا گارانتی چقدر هستش؟
سپاسمندم اگه پاسخ بدین
یاعلی

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این کالاهایی که عموما بدون گارانتی هستن قاچاق بوده و نمایندگی کولر گازی گری هم این کالا ها را گارانتی نمیکند درباره کیفیت هم باید عرض کنم که هیچ گونه نظری درباره کیفیت نمیتوان داد
  و اینکه ما به هیچعنوان از قیمت محصولات اطلاعی نداریم.
  ولی توصیه میکنیم که محصولات خودتان را با ضمانت از فروشنده دریافت کنید یا از نمایندگی رسمی کولر گازی گری خرید کنید

  پاسخ دهید

گودرز پیشکار

سلام وقت بخیر
کولر گازی که خریدم مدل9000 هست دوسال پیش خریدم الان روشن که میکنم ارورh3 میدهد
لطفا راهنمایی کنید
باتشکر

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  برای اطلاع پیدا کردن از علت و نوع ارور کولر گازی گری لطفا به قسمت آموزش سایت مراجعه کنید

  پاسخ دهید

mojtaba mohammadi

نحوه خاموش کردن و روشن کردن کولر گازی رو از روی پنل می خواستم بدونم…..ممنون

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  در مدل های مختلف کولر گازی گری دکمه پاور در جاهای مختلفی نصب شده است ولی معمولا در سمت راست پنل یک دکمه برای خاموش یا روشن کردن پنل تعبیه شده است

  پاسخ دهید

مجید رضایی

سلام
من یک کولر اسپلیت گری دارم دیروز پنل خارجی خاموش شد
دوشاخه رو از برق کشیدم و زدم برق دوباره کولر رو با ریموت روشن کردم ولی متاسفانه کمپرسور و فن بیرونی بعد از پنج ثانیه در سرویس بودن همزمان با هم خاموش،میشه ولی پنل داخلی روشن میمونه. کنتاکتور و خازن هم نو کردم ولی مشکل حل نشد . ممکنه از برد داخلی باشه؟ برد واسه خرید گیر میاد؟ حدودا قیمتش چنده . خواهشا راهنمایی کنید
با تشکر

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست عزیز قبل از اینکه شما بخواهید کاری انجام بدین یا اینکه به قکر تهیه برد کولر گازی یا یک کولر گاری نو باشید منطقی ترین کار پیدا کردن عیب کولر گازی است که اگر شما تعمیرکار کولر گازی گری هستید اطلاعات بیشتری بدین مثل اینکه وقتی کمپرسور یا فن بیرونی قطع میشود آیا روی برد بیرونی فرمان دارید یا اینکه کلا مادر برد فرمان را به کمپرسور و فن قطع میکند؟ یا اینکه کولر گازی شما قبل از قطع شدن کمپرسور چند آمپر می کشد و…..

  پاسخ دهید

مجید رضایی

سلام وقتی گمپرسور وفن همزمان خاموش بشه و پنل داخلی کارمیکنه با فشار دادن شاسی کنتاکتور کمپرسور میاد تو سرویس ولی فن نمیاد
امکان داره ترموستات دستور قطع رو بده البته ترموستات کمپرسور رو خارج میکنه
وسیله اندازه گیری امپر ندارم متاسفانه

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست عزیز بیشتر کولر گازی های موجود ازکنتاکتور فقط برای راه اندازی کمپرسور اسپیلت استفاده میکنند نه برای فن به دلیل اینکه گاهی اوقات نیاز است فن بدون دخالت کمپرسور فعال باشد به همین دلیل با توجه به مشکل شما احتمال خرابی در بردفرمان وجود دارد یا اشکال در کابل فرمان به هرحال به وسیله ابزار مخصوص باید کاملا برسی شود

  پاسخ دهید

پریصا

با سلام و خسته نباشید
کولر بعد روشن شدن روی کمپرسور نمی افتد و بعد 20 دقیقه ارور E5 می دهد و چراغ روشن خاموش چشمک می زند.
تعمیر کار کولر گری چک کرد از خازن و برق نبود اما موتور با شوک راه نیفتاد. به تنهایی هم امتحانش کردن کار نیفتاد. خواستم ببینم امیدی هست از کمپرسور نباشد؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  اگر کمپرسور با برق مستقیم وارد مدار نشده است و اینکه خازن هم عوض شده ولی مشکل خل نشده احتمال خرابی کمپرسور کولر گازی گری خیلی بالاست ولی باز هم اگر مطمن نیستید باید با یک کولر شما توسط یک تعمیرکار دوم برسی شود

  پاسخ دهید

  پیمان. ق

  سلام کولر گازی گری 36 هزار دارم ی چند روز میشه که کولر آف نمیشه و سردی قبل هم نداره قبلا اصلا نمی‌شد که روشنش کنی از نظر سرد کردن الان. یک ساله گرفتمش ولی امسال اصلا مثل پارسال نیست از نظر خنک کردن و الان هم این مشکل آف نشدن داره لطفاً رهنمای کنید

  پاسخ دهید

سمیرا حاجی شاه

با سلام و تشکر از پاسختون
بررسی کردند و مشخص شد اورلود می کند. چون فن و موتور باهم از کار می افتن.. با توجه به اینکه اورلود درون پوسته کمپرسور است رفع عیب امکانپذیر است؟
با سپاس

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  دوست عزیز در صورت ار کار افتادن فن و کمپرسور کولر گازی گری همزمان با هم مشکل از اورلود نیست چون در صورت اورلود کردن دستگاه فقط کمپرسور از مدار خارج میشود نه فن و کمپرسور باز هم برسی دقیق تری داشته باشید و اطلاع بدین

  پاسخ دهید

پریصا

با سلام
بله جناب. از اورلود نبود و موتور کاملا” جام شده بود و با برق مستقیم هم کار نکرد..اما چندتا تعمیر کار اوردم نتونستن علت را متوجه بشند. گفتن تعجب آوره موتور پیستونی بعد از 4 ماه کار کردن الان که هوا خنکه اینطور جام کرده..بنظر شما چطور باید علت جام شدن رو بفهمیم..ممکنه سیستم کولر ایراد داشته باشه؟
البته الان دیگه کولر رو بردن که روش موتور بذارند./با سپاس فراوان

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  دلایل زیادی برای جام کردن یا سوختن کمپرسور اسپیلت گری وجود دارد که نمیتوان یه صورت حدسی یا تقریبی به این موارد اشاره کرد بلکه باید حتما تمام سیکل کولر گازی مورد برسی قرار گرفته و علت سوختن یا جام کردن کمپرسور پیدا بشه…

  پاسخ دهید

ملیکا سبزی

با سلام و روز بخیر
از اسپیلت خود برای گرما دهی استفاده میکنم و بعد از نیم ساعت کار کردن روی قسمتی که درجه درج میشود H1 نوشته میشود و دیگر کار نمیکند.علت چیست؟
با سپاس از شما

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست عزیز این علامت دیفراست یا یخ زدایی اجباری سیستم است به دلیل سرمایی هوا بعد از مدتی استفاده کویل های کندانسور کولر گازی در بیرون یخ زده و باید این یخ به وسیله سیستم دیفراست اب شود و این عمل کاملا طبیعی است ولی اگر بعد از مدتی کولر گازی دوباره شروع به گرمادهی نکند دچاز مشکل بوده و باید حتما توسط تعمیرکار متخصص نمایندگی کولر گری چکاب شود تا علت این عیب مشخص شود ما هم نمیتوام توضیحی در مورد علت این اشکال بدیم چون فقط با بازدید حضوری یک تعمیرکار این کار عملی است

  پاسخ دهید

محسن یعقوبی

سلام اسپیلت گرمایشی GREE دارم فقط گرمایشی برای سرویس غیر از شستشو فیلتر ها آیا سرویس دیگری بایستی بشود یا خیر؟؟؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  مسلما هر یک سال یا 2 سال باید سرویس کلی برای بالا بردن راندمان دستگاه انجام شود ولی کاری که شما بتوانید انجام دهید فقط تمیز کردن فیلتر داخلی میباشد و کار بیشتری نمیتوان انجام داد

  پاسخ دهید

کیوان

سلام خسته نباشید این کولر گری آیا سیستم گرمایشی هم داره؟ رو هیت میبرم گرما نداره چرا؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست عزیز شما باید اول چک کنید که ایا کولر گازی شما دارای سیستم گرمایش هست یا نه و بعد نخوه استفاده از اون رو که در اموزشی تخت عنوان نحوه استفاده از ریموت کنترل کولر گازی وجود دارد مطالعه کنید و در صورتی که به نتیجه نرسیدید با یک تعمیرکار کولر گازی گری تماس گرفته و از ایشان کمک بخواهید البته اگر سوال دیگری هم داشتید در خدمت هستیم.

  پاسخ دهید

ابوالفضل سلطانی فر

با سلام
من کولر گازی گری مدل GREE GWH24MD-K1NTE5E/0 AIR CONDITIONE را خریدم برای استفاده در استان گیلان آیا در گیلان نمایندگی دارد؟ و این مدل را می توان در شمال استفاده نمود یا نه؟ لطفا راهنمایی فرمایید.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  بله امکان استفاده این کولر گازی در شمال کشور وجود دارد و شما میتوانید این کولر گازی استفاده کنید

  پاسخ دهید

سلام* کولر گازی سوپر مکس از لحاظ کارکد چطوره؟ لطفن راهنمایی بفرمایید برای خرید* بعدش اگه قسمت فن بعضی کولر بزرگتر از بقیه هستن دلیلش چیه در یک سایز مثلن 24000 گری فنش کوچکتر از سوپر مکس هست؟ چرا؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  ما یه هیچ عنوان امکان نظر دهی درباره برند یا مدل را نداریم و فقط امکان مشاوره فنی برای ما وجود دارد برای سوال دوم شما هم باید عرض کنم که این طراحی کاملا به نوع مهندسی و نظر شرکت سازنده بستگی دارد و امکان نظر دهی خواصی نیست

  پاسخ دهید

ساناز دريايي

سلام- با مشكل دار بودن رادياتور كولر گري فقط ميتوان راياتور آن را تعويض كرد؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  اگر بتوانید این رادیات های کندانسور اسپیلت گری رو پیدا کنید و مشکل از همین قطعه باشد بله با عوض کردن آن امکان برطرف شدن عیب هست

  پاسخ دهید

سلام
من برای مناطق جنوب کشور که دارای شرجی (رطوبت) زیاد هستند می خوام اسپلیت گری بگیرم
به نظر شما برای این مناطق اسپلیت های معمولی بهتره یا اینورتر دار؟
در کل به نظر شما چه سری از مدل های گری رو بگیرم (پاور یا جی ماتیک یا ای کول و …)؟
فضای من آپارتمانی دارای فضای 55 متر شامل اشپزخانه و سالن پذیرایی می باشد. اسپلیت 24000 یا 30000 بگیرم؟
ممنون

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی هیچ فرقی بین کولر گازی معمولی اینورتر به جز مصرف برق وجود ندارد فقط تفاوت هایی از نظر هزینه و بازده کولر گازی هست که باید با هم مقایسه شود ولی توصیه میشود که در مناطقی که شرجی بسیار بالایی دارد از کولر گازی معمولی استفاده شود چون امکان اسیب رسیدن به برد فرمان وجود دارد ولی این نکته خیلی علمی نیست فقط شاید از نظر احتیاط زیاد میتوان این کار را کرد
  درباره مدل های مختلف کولر گازی گری هم باید عرض کنم که از دفاتر فروش باید برسی شود اینجا امکان نظر دادن در این باره نیست همچنین دو فضای مختلف که از نظر مساحت برابر هستیند برای خنگ شدن به شرایط زیادی بستگی داردند از جمله میزان تردد – نورگیر بودن – تعداد اتاق – و …………

  پاسخ دهید

ابوالفضل سلطانی فر

آیا در استان گیلان نمایندگی گری وجود دارد لطفا راهنمایی فرمایید؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  با 118 شهر یا شهرستان خودتان تماس یگیرید و از ایشان شماره نمایندگی تعمیرات اسپیلت گری را درخواست نمایید

  پاسخ دهید

مهدی الهامی

سلام از اسپیلت گری دو کاره استفاده میکنم در تابستان و زمستان خیلی زیاد روی حالت فن میرود و انگار خاموش شده بعد از حدود 5 الی 10 دقیقه شروع به کار کردن میکند نمایندگی کولر گری جواب درستی هیچوقت نداد علت چی میتونه باشد؟
و چند روزی هست که از حالت سانتی گراد به فارنهایت تغییر داده شده چه جوری میتونم به حالت سانتی گراد برگردانم؟
با تشکر

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  درباره سوال اول باید عرض کنم که در چه حالتی فن فعال میشود گرمایش یا سرمایش
  درباره سانتی گراد هم شما میتوانید در تنظیمات کولر گازی این گزینه را تغییر دهید و اگر موفق به این کار نشدید کولر گازی را کاملا ریست کنید تا مشکل برطرف شود

  پاسخ دهید

   مهدی الهامی

   سلام
   در هر دو حالت فن فعال میشود.
   کدام تنظیمات را انجام دهم؟؟؟؟ نحوه ی ریست کردن هم لطفا توضیح دهید.

   پاسخ دهید

    کارشناس 1: پیرنیا

    این که میفرمایید روی فن میرود یعنی یک زمان خاص این اتفاق میافتد که اگر مدت کوتاهی مثلا چندین دقیقه کولر کار میکند و بعد مشکل اف شدن دارد احتمال اورلود کردن کمپرسور بسیار بالاست که باز هم باید برسی و نظر دقیق داده شود البته این توضیحات با توجه به اطلاعات کم شماست که اگر اطلاعات فنی دقیق و بیشتری در اختیار ما قرار دهید امکان دادن نظر دقیق تری هست و درباره ریست کردن هم بهترین راه قطع کامل برق کولر گازی گری به مدت چند دقیقه و وصل کردن آن است
    دقت داشته باشید که امکان مشکل در برد فرمان نیز وجود دارد

    پاسخ دهید

مهران

با سلام
سایز لوله های کولر گازی 18000 و 24000 چقدر است
آیا اگر از سایز لوله بزرگتر یا کوچک تر استفاده شود ایرادی به وجود خواهد امد؟؟
ممنون

پاسخ دهید

سید رضا میر صالحی

سلام باعرض خسته نباشی به همه تعمیرکارای خوبتون من مسئول اتاق سرور یک شرکت بزرگ که نمیشه نامش رو ببرم هستم اگر دیشب ساعت 11 شب همکارای شما برای تعمیر کولر گازی گری نمیرسیدند حتما مشکل جدی برای کار ما پیش میامد واقعا دست مریزاد خدا خیرتون بده
این تعمیرگاه کارش عالیه من واقعا راضی هستم

پاسخ دهید

پیمان عباسی

با سلام
من کولر گری 300000 دارم امسال که روشن کردم هنگام خاموش شدن 10 دقیقه فن توی مدار میماند و بعد کولر کاملا خاموش میشود
لطفا راهنمایی بفرمایید
با سپاس

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  در این ده دقیه کمپرسور و فن بیرونی هم مشغول به کار بودند یا اینکه فقط یونیت داخلی کار میکرد ؟

  پاسخ دهید

   پیمان عباسی

   با سلام جناب پیرنیا
   کولر را خاموش میکنم فقط یونیت داخلی کار میکند و فن و کمپرسور خاموش هستند

   پاسخ دهید

سلام ، نمایندگی فروش و تعمیرات کولر گازی گری شیراز دارید؟

پاسخ دهید

  کارشناس 2 : علوی

  سلام
  لطفا با 118 شهر شیراز تماس گرفته تا شماره های نمایندگی تعمیرات گری در مناطق مختلف را در اختیار شما قرار دهند

  پاسخ دهید

احسان علایی

با سلام کولر اسپلیت 24 هزار گری گرفتم فقط یک روز حالت عادی کار کرد روز دوم کولر رو که روشن میکردی پنل بیرونی استارت میخورد فن چند ثانیه روشن میشد اما روی موتور نمیرفت تعمیرکار اوردم. با شک دادن خازن چهار روز کار کرد اما دوباره مشکل پیدا کرد یه تعمیر کار دیگه اوردم خازن و کمک خازن انداخت اونم حدو یک هفته کار کرد بعد از اون دیگه نه با تعویض خازن و کمک خازن جواب نداد داد امپر کشی که کردن هفت بود گفتن از کمپروسر هست باید تعویض بشه نظر شما چیه در این موردد و ایا اگه کمپرسر تعویض بشه دوباره این مشکل پیش نمیاد

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  با توجه به کارهایی که برای کولر گازی شما انجام شده است باید عنوان کرد که احتمال خرابی کمپرسور شما بالاست ولی قبل از هر اقدامی چک کنید که ولتاژی که به کمپرسور میرسد مناسب است (کمتر یا بیشتر از حد مجاز نیست؟) و اگر از این موارد مطمین شدید کمپرسور را باید به صورت ولتاژ مستقیم تست کنید البته با توجه به اینکه کولر گازی گری خود را تازه خریداری کرده اید و دارای گارانتی است حتما با نمایندگی تعمیرات کولر گازی گری در شهرستان خود تماس برقرار کرده و مشکل را مطرح نماید

  پاسخ دهید

پیمان عباسی

با سلام مجدد
پیرو سئول قبلی اینجانب بعد ار خاموش کردن کولر بونیت داخلی حدود 10 دقیقه روشن هست و کار میکند ولی روی صفحه نمایشگ. علامت خاموش میباشد
یونیت بیرونی هم خاموش میباشد لطفا راهنمایی بفرمایید
با سپاس

پاسخ دهید

  پیمان عباسی

  با سلام سه باره
  لطفا به سئوال من هم جواب بدید
  پیشاپیش سپاسگزارم

  پاسخ دهید

پیمان عباسی

با سلام مجدد
پیرو سئوال قبلی اینجانب بعد از خاموش کردن کولر یونیت داخلی حدود 10 دقیقه روشن هست و کار میکند ولی روی صفحه نمایشگر علامت خاموش میباشد
یونیت بیرونی هم خاموش میباشد لطفا راهنمایی بفرمایید
با سپاس

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  باور کنید که اصلا سوال شما واضح نیست منظور شما این است که کولر گازی کاملا به کار خود ادامه میدهد و سرما و دارد ولی زمانی که کولر گازی خاموش میشود یونیت داخلی به مدت 10 دقیقه کار میکند و خاموش میشود ؟ منظور این است ؟

  پاسخ دهید

   پیمان عباسی

   سلام جناب پیرنیا
   بله همینطور هست
   کارکرد کولر کاملا درست است ولی زمانی که کولر را خاموش میکنم کمپرسور بیرونی خاموش میشود ولی یونیت داخلی با اینکه علامت قرمز خاموش رو نمایش میده به مدت 10 دقیقه پرتاب باد دارد و کار میکند سپس خاموش میشود

   پاسخ دهید

    کارشناس 1: پیرنیا

    احتمال خرابی در یکی از رله ها برد وجود دارد که باید برسی شود البته قبل از هر کاری کولر گازی را ریست کنید و دوباره راه اندازی کنید تا مطمن شوید

    پاسخ دهید

مهدی لاهیجی

سلام من برای فضای 75 متر (آشپزخونه+پذیرایی) و طبقه چهارم و اخرین طبقه شمالی پنجره های دوجداره نوساز تعداد پنجره ها کم می باشد سمت غربی منزل من ساخته شده یعنی پر هست و سمت شرقی خالی است با این تفاسیر کولر چند هزار بگیرم و اینکه مدل گری چطور مدلیه نسبت به سامسونگ و ال جی و میدیابرای من البته اولویت کم مصرف بودن یا همون اینورتر مهمه و بقیه موارد مث اسکن هوشمند و این چیزا مهم نیست
لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوس گرامی با توجه به توضیحات شما امکان این که ما برند ها یا مدل های مختلف کولر گازی را از نظر کیفی و قیمتی مقایسه کنیم وجود ندارد شما میبایست با مراجعه به دفاتر فروش این اطلاعات را دخواست کنید اما درباره اینکه چه کولر گازی با چه ظرفیتی خریداری کنید باید عرض کنم که شما میتوانید یک کولر گازی 240000 هزاز تهیه کرده و در این فضا استفاده کنید التبه اگر نیاز دارید که اتاق های خواب شما هم خنک شود حتما باید برای هر یک از آنها کولر گازی تهیه و نصب نمایید

  پاسخ دهید

امین محمدی

سلام من یک کولر گری خریدم حدودا 1ماه از روزی که نصاب اونونصب کرده فقط ارورE6میزنه بادشم گرمه چندین بار نمایندگی کولر گازی گری اومده نگاش کرده یکبار میگه بردشه یبار دیگه میگه سنسور وقتی هم بهش میگیمشماره شرکت وبهمون بده میگه ندارم ما باید مشکلمونو به کی بگیم ما کولر خریدیم برای تابستان نه فقط برای دکور

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی اگر کولر گازی شما بدون گارانتی است که باید توسط یک تعمیرکار متخصص برسی و تعمیر شود ولی اگر کولر گازی شما دارای گرانتی است و ازنمایندگی رسی کولر گازی گری خریداری شده است حتما با شماره داخل دفترچه تماس بگیرید تا از خدمات پس ار فروش نمایندگی کولر گازی گری به صورت رایگان بهرمند شوید

  پاسخ دهید

حجت طحان

سلام
كولر گازي ايستاده 55 هزار t matic برند گري 5 عدد مربوط به حسنيه
بعد از اين كه در زمستان قسمت گرمايش استفاده شده ، در تابستان قسمت cool
كمپرسور به سرويس نمي ايد….مدار برقي و گاز را چك كردم مشكلي ندارد
فن هاي كندانسور كار مي كنن ولي كمپرسور نه……؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  روشن نشدن کمپرسور کولر گازی شما دلایل بسیار زیادی دارد که باید برسی و شناسایی شود از جمله سوختن کمپرسور خرابی کنتاکتور افت ولتاژ و …. با این اطلاعات کم امکان راهنمایی دقیقی وجود ندارد

  پاسخ دهید

سید محمد

سلام.قصد خرید کولر گازی دارم اما محدودیت مکانی دارم
میشه لطف کنید ابعاد سینی داخل اطاق و پایه دیواری برای نصب تو تراس را برام بفرستین.
میخوام ببینم اصلا امکان نصب اش هست یا نه
ممنون میشم

پاسخ دهید

سلام یه کولر گازی گری میخوام بخرم چه مدل بخرم که یه خونه 120متری خنک کنه

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  شما باید اطلاعاتی رو که دارید با مراکز فروش درمیان بگذارید تا بهترین خرید و انتخاب رو به شما ارایه دهند

  پاسخ دهید

پويان

با سلام ،من يك هفته پيش كولر ٣٦٠٠٠ هزار گرى خريدم پرتابش خوبه ولى بادش زياد سرد نيست نسبت به كولرهاى مشابه با خودش ، گازش هم توسط تعمير كار کولر گازی گری چك شده كه گفت نشتى نداره ،مشكل ميتونه از كجا باشه ،

پاسخ دهید

مهران رمضانى

سلام من يه كولر گرى ٣٦٠٠٠ گرفتم متراژ خونه هم ١١٠متره و درب اتاقا هم قفله ولى سرماش كمه امروز هم كه روشن بود فيوز ٣٢ آمپرى كه سر راهش بود خراب شده فيوز هم تو حالت روشن موند و اصلا نپريد مشكل ميتونه چي باشه ضمن اينكه با فازمتر كه بدنه كمپرسور رو چك كرديم يه برق جزيي داشت كه با دست مشخص نبود ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

پاسخ دهید

آرمين فرهيخته

با عرض سلام ، من يه كولر ٣٦٠٠٠ گرى خريدم پرتابش خوبه بادش هم خنكه نه سرد دماى خونه تا قبل از روشن شدن كولر بين ٣٥تا٣٨ درجه هست كولر كه ده ساعت روشن باشه دما از روى ٣٠ پايينتر نمياد خواستم ببينم مشكل از كولره يا ساختمان بيش از حد گرمه .گازش هم توسط تعميركار چك شده ،متراژ ساختمان هم ١١٢متر هست ولى موقع خاموشى كولر به شدت گرمه تو ساختمون و اكثرا هم درش قفله و خاليه

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی شما نباید از این کولر انتظار داشته باشید که تمامی محیط شما را خنک کند این کولر گازی مناسب این محیط نیست و باید بازهم به ان اضافه کنید

  پاسخ دهید

ناصر آنائی

سلام خسته نباشید من کولر گازی گری ای کول 30000 خریدم.اسپیلت کولر صدای یخچال مانند میده نمیدونم طبیعی هستش یا سرویس میخواد

پاسخ دهید

مصطفی

سلام و خسته نباشید.کولر ایستاده مدل گری هر چند دقیقه eror E8 میده میخواستمن بدونم برا چیه.خروجی لوله هاشم چک کردم همش درسته ولی بازم اررور میده

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  اصلا کولر گازی شما روشن و باد سرد تولید میکند یا نه قبل از راه اندازی کمپرسور این مشکل به وجود میاید ؟

  پاسخ دهید

… … …

از چند نفر پرسیدم میگن کولر گری بهتره از بدون ضمانتش استفاده شه واقعا اینجوری بهتره؟؟!!واقعا اگه اینجوریه ک مسخرس که?

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی باور کنید ما امکان نظر دهی درباره انواع مدل های کولر گازی گری را نداریم ولی منطقی ترین حالت استفاده از مدل با ضمانت این کولر گازی است

  پاسخ دهید

محمد کاردان

با سلام
بنده اسفند سال ۹۳ اسپلیت دو تکه اینورتر سرماشی و گرماشی گری از شرکت نیا تهیه کرده ام
بعد دو سال پنل داخل در دور تند سرمایش یخ میبنده و خنک نمیکنه کارشناس میگه اواپراتور خراب شده و باید تعویض بشه
ولی این کولر اصلا کار نکرده زیاد و سرویسش به موقع اتحام شده
اگر میشه راهنمایی کنید و قیمت واپراتور مدل گری ۲۴
ای متیک رو بگید ممنون

پاسخ دهید

بهزاد صادقي

سلام
ارور E7 در كولر گازي گري ٣٦ هزار بخاطر چيه؟؟؟

پاسخ دهید

سلام میخوام کولر گری بخرم باتوه به شرجی بودن استان گیلان و همچنین تحریم موجود و اینکه گفته کیشه برد کولر به مشکل برمیخورد و کسی جواب گو نیست بهترین مدل که مصرف کم برق و سرما دهی بالا داشته باشد کدام مدل است

پاسخ دهید

سعیده همتیان

سلام
ما یک ماه کولر گازی گری خریدیم و نصب کردیم استان سرد و خشک هستیم.این کولر اصلا کار نمیکنه.موتور پشت بام روشن نمیشه و گاهی ارور e5 میده چکار کنیم گرما داریم‌میپزیم هزینه بالایی برای کولر دادیم بی فایده

پاسخ دهید

شکاری

سلام. من یه کولر ۴۸ هزار ایستاده گری دارم الان دو هفته ی میشه تا دمای داخل ب ۲۹ میرسه میره رو فن و بادش گرم میشه و بعد که دما داخل ب ۳۰ رسید باز میره رو موتور .وقتی رو موتوره خنکیش خوبه ولی این رو فن رفتن زیادی باعث شده دما از ۲۹ پایین نیاد لطفا بگید مشکلش چیه

پاسخ دهید

یونس پور

سلام . چطور میشه مطمعن شد که کولر گازی حالت گرمایش داره

پاسخ دهید

فاطمه حیاتی

سلام من کولر بیست وپنج هزار گری ( پنجره ای) دارم ترموستات ش خراب شد هر جا میگردم پیدا نشد شکل های دیگه پیدا میشه ولی ترموستات کولر من گیر نمیاد لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

موسوی

با سلام و احترام
با یک نصاب کولر تماس گرفتم و برای جابجایی کندانسور کولر گری مراجعه و کار را انجام داد. الان که به محل اتصال لوله های مسی به کندانسور نگاه کردم یکی از درپوش ها محکم بسته نشده و تقریبا نیمه باز است . آیا از لحاظ فنی مشکلی ندارد؟ نباید درپوش کاملا بسته شود؟

پاسخ دهید

ابراهیم ندایی

با سلام..خواستم بدونم پنل هم‌ دارین

پاسخ دهید

محمد حشمت پور

با سلام
رادیات داخلی ( پنل ) کولر ۳۰ هزار گری مدل power
خواستم رادیات کولر خودم چند بار جوش کاری شده
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

پاسخ دهید

شیخ پور

سلام ببخشید کولر ما وقتی از گرمایشش استفاده میکنیم دستگاهی که بیرون از خونه هست برفک میزنع وار زیرش آب چکه می‌کنه آیا این طبیعی هست؟

پاسخ دهید

  دنا بختیاری

  سلام
  پنل داخلی کولر یخ میزنه و آب میچکه، خنکه امت نسبت به قبل گرمتر شده
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دهید

کارگران

سلام. هزینه نصب کولر گری مدل 12000 بدون احتساب لوله کشی چقدره؟
هزینه گارانتی چقدره و برای چه مدت؟

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

حمداله مرشدزاده

تعویض شیر برنجی کمپرسور اشار کامل گاز

پاسخ دهید

جدایی

سلام. من کولر سرد و گرم ۲۴۰۰۰ گری دارم. حدود ۲ ماه پیش از حالت گرمش هم استفاده می کردم که ارور E1 داد و دیگه کار نکرد حتی با قطع و وصل کردن فیوز، حالت سردش هم مثل قبل خنک نمیکنه و موقع کار کردن هم قطع نمیشه یعنی یه سر کار میکنه. مشکلش چیه؟
تعمیرکار میگه باید وقتی هوا گرم شد بررسی بشه، آیا این حرف درسته؟

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

دیناروند

برای سرویس کولراسپیلت گری شماره تلفن میخوام دزفول

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر
  متاسفانه کاراباما در حال حاضر فقط در 4 استان تهران، اصفهان، البرز و گیلان خدمات ارائه می‌دهد.

  پاسخ دهید

آقای کامران

کولر گازی گری دچار مشکل شده نیاز به سرویس داره

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  سلام وقت بخیر
  برای سرویس کولر گازی خود با ما تماس بگیرید، و یا در سایت سفارش خود را ثبت کنید.

  پاسخ دهید