نصب و تعمیر کولر گازی هیتاچی

تعمیر کولر گازی هیتاچی به دلیل فناوری پیشرفته و ظرافت‌هایی که دارد، تنها توسط یک تکنسین آموزش دیده امکان‌پذیر است. کاراباما با برخورداری از تکنسین‌های آموزش دیده و ماهر، تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی هیتاچی را با کیفیتی کم نظیر و در اسرع وقت ارائه می‌دهد. کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین یا از طریق تماس تلفنی ثبت نمایید تا هماهنگی جهت اعزام تکنسین در زمانی کوتاه صورت بگیرد.

تماس با ما
تعمیرات کولر گازی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

سرویس کولر گازی هیتاچی

این روزها دیگر کولر گازی یک وسیله رفاهی نیست و تبدیل به یکی از ضروریات زندگی شده است. اگر در خانه یا محل کارتان هستید، گذراندن روزهای گرم تابستانی بدون کولر گازی بسیار طاقت فرسا و عذاب آور خواهد بود. بنابراین در صورت از کار افتادن کولر گازی خود و یا کارکرد مشکل دار آن، لازم است هرچه سریعتر بدنبال سرویس کولر گازی هیتاچی باشید.

متخصصین هیتاچی در کاراباما قادر به تعمیر کولر گازی در کمترین زمان ممکن هستند. ما با در اولویت قرار دادن تعمیر قطعات کولرتان به فکر هزینه های شما نیز هستیم و تنها در صورتی که قطعه معیوب و غیر قابل تعمیر باشد، به تعویض آن با قطعات ارجینال اقدام می کنیم. برخی از قطعات کولر گازی هیتاچی که توسط متخصص ما تعمیر یا تعویض می شوند عبارتند از:

 • برد کنترل اصلی
 • برد کنترل دما
 • برد رله
 • ترموستات
 • کمپرسور
 • کندانسور
 • ترمیستور
 • اورلود
 • و…

نصب کولر گازی هیتاچی

نصب کولر گازی هیتاچی باید به صورت اصولی انجام شود تا در آینده متحمل صرف هزینه های اضافی برای تعویض قطعات یا تعمیر کولر گازی هیتاچی نشوید. از مهم‌ترین مواردی که می‌بایست هنگام نصب دستگاه به آن توجه داشت می‌توان به تراز بودن کولر گازی، وکیوم کردن، نحوه  جا به جایی، فضای باز اطراف دستگاه، ایمن سازی صفحه نصب، لوله کشی و اتصالات برق اشاره کرد.

برای نصب و راه اندازی کولر گازی هیتاچی به صورت حرفه‌ای و باکیفیتی بالا، می‌توانید با مرکز تخصصی کاراباما تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی هیتاچی در منزل

تعمیر کولر گازی هیتاچی در منزل یا محل کار یکی از خدماتی است که توسط تکنسین‌های مجموعه کاراباما به صورت تخصصی انجام می‌شود. اگر کولر گازی هیتاچی شما روشن نمی‌شود، سر و صدای زیادی دارد، سرمای مطلوبی ندارد، به طور ناگهانی خاموش می‌شود، آبریزش دارد، روی لوله‌ها یخ می‌زند، دستگاه نیاز به شارژ دارد و … لازم است اسپلیت شما توسط یک تکنسین متخصص بررسی شود.

ضمانت خدمات تعمیر کولر گازی هیتاچی

تمامی خدمات و تعمیرات کولر گازی هیتاچی با ضمانت 180 روزه به مشتریان ارائه می‌شود. بدین صورت که اگر تا 180 روز پس از دریافت خدمات، مجدد کولر گازی شما با مشکل روبرو شد، تکنسین دیگری به منزل یا محل کار شما اعزام شده تا به صورت رایگان اقدام به تعمیر دستگاه شما نماید.

تعمیرکار کولر گازی هیتاچی

با حضور تعمیرکار کولر گازی هیتاچی در سراسر شهر، امکان تعمیر دستگاه شما در همان روز فراهم خواهد شد. برای رفع نشتی کولر گازی، شارژ گاز، تعمیر برد یا موتور، رفع صدای ناهنجار حین کار، روشن نشدن، رفع مشکل یخ زدن پنل داخلی و جلوگیری از بروز آسیب جبران‌ناپذیر به کولر گازی هیتاچی، حتما از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید تا هرچه سریع‌تر دستگاه شما عیب‌یابی شود.

کاراباما تمام مشکلات کولر گازی هیتاچی شما را رفع می کند؟

اگر کولر گازی هیتاچی سرمای مطلوبی ندارد، ریموت کنترل کار نمی‌کند، فن دستگاه صدای زیادی دارد، به صورت ناگهانی خاموش و روشن می‌شود، کمپرسور آن کار نمی‌کند و …. می‌توانید با مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی کاراباما تماس بگیرید تا هماهنگی جهت اعزام تکنسین متخصص انجام شود.

خدمات تخصصی کاراباما برای کولر گازی هیتاچی شما

مسلما هر سال و یا با بروز هر مشکلی برای کولرتان قصد تعویض آن را ندارید. اما بهتر است بدانید که در صورتی که از دستگاه خود مراقبت نکنید یا تعمیرات آن را توسط افرادی که متخصص رسیدگی به برند کولر گازی شما نیستند، انجام دهید، خسارات زیادی را دیده و ممکن است مجبور به اینکار شوید. به همین دلیل هر ساله کولر گازی هیتاچی خود را سرویس کرده و در مواقع خرابی آن حتما به متخصص هیتاچی معتمد خود مراجعه نمایید.

نصب اصولی و بر طبق استاندارد کولر گازی هیتاچی، علاوه بر اینکه در کارکرد پربازده دستگاه تاثیر گذار است، از بروز برخی مشکلات رایج کولر گازی نیز جلوگیری می نماید. سرویس منظم و هر ساله دستگاه توسط متخصص خود، موجب شناسایی ایرادات جزئی آن شده و پیش از بروز مشکل آنها را رفع می نماید و تعمیرات کولر گازی هیتاچی نیز جهت برطرف نمودن مشکلات دستگاه و بازگرداندن آن به شرایط کاری بیشترین بازدهی مورد نیاز است.

کاراباما با تکیه بر دانش تخصصی به روز، سالها تجربه تعمیرات تخصصی انواع کولرهای هیتاچی و تعهد متخصصین هیتاچی خود، خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی هیتاچی را در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ارائه می نماید. افزون بر آنچه که موجب صلاحیت تعمیرکاران متخصص ما برای رسیدگی به کولر گازی شما می شود، با بیمه دستگاه شما از سوی شرکت نگران هیچ گونه خسارات نخواهید بود و نیز با ارائه گارانتی معتبر چند ماهه به شما کیفیت خدمات متخصصین خود را تضمین خواهیم کرد.

کاراباما قطعات کولر گازی هیتاچی را هم تعمیر می کند؟

اولویت تکنسین‌های مجموعه کاراباما در گام اول، تعمیر کولر گازی هیتاچی به صورت اصولی است. در صورتی که امکان تعمیر وجود نداشته باشد، اقدامات لازم برای تعویض قطعات انجام خواهد شد.

قطعاتی که توسط مرکز کاراباما تعویض یا تعمیر می‌شوند عبارتند از:

 • کمپرسور (موتور کولر گازی هیتاچی)
 • کندانسور (تقطیرکننده)
 • فیلتر هوا
 • لوله مویین
 • دریچه کولر گازی
 • برد الکتریکی
 • فیوز حرارتی
 • خازن
 • و…

کاراباما کدام مدل های کولر گازی هیتاچی را تعمیر می کند؟

تکنسین‌های مرکز تخصصی کاراباما با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه تعمیر اسپلیت، انواع مدل‌های مختلف کولر گازی هیتاچی را تعمیر خواهند کرد.

انواع مدل‌های کولر گازی هیتاچی که توسط کاراباما تعمیر می‌شوند، به صورت زیر است:

 • هیتاچی مدل RAS-14QHA
 • هیتاچی مدل RAK-60PPA
 • هیتاچی مدل RAS-S24HPA
 • هیتاچی مدل RAK-50PPA
 • هیتاچی مدل RAS-S18CPA
 • هیتاچی مدل RAS-36QHA
 • هیتاچی مدل RAS-S30HPA
 • هیتاچی مدل RMB012HCHA2E
 • هیتاچی مدل RAM90QH5
 • هیتاچی مدل RAK-60PPA T

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات کولر گازی هیتاچی را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی هیتاچی را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

تعمیر کولر گازی در اصفهان

تعمیر کولر گازی در لاهیجان

تعمیر کولر گازی در تهران

تعمیر کولر گازی در کرج

تعمیر کولر گازی در رشت

سوالات متداول

هزینه نصب و تعمیر کولر گازی هیتاچی به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

تعمیرات، نصب و سرویس کولر گازی هیتاچی

از جمله خدمات کولر گازی هیتاچی (Hitachi) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر کولر گازی هیتاچی و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده کولر گازی هیتاچی خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیرات کولر گازی هیتاچی

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات کولر گازی هیتاچی را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه کولر گازی هیتاچی شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با نمایندگی کولر گازی هیتاچی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
سید امید علوی

با سلام
کولر گازی هیتاچی داریم که خنک نمی کند…

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  با سلام اگر در تهران هستید میتوانید با دفتر تعمرگاه به شماره 88304434 تماس بگیرید برای تعمیر کولر گازیتون

  پاسخ دهید

مهدی پهلوان نژاد

سلام. کولر گازی هیتاچی مدل ۳۰۰۰۰داریم .چراغ سبزش روشن شده ،فیلترش هم تمیزه..لطفا راهنمایی کنید که علتش چیه؟!!

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  شما باید مشخصات کاملتری از خرابی کولر گازی برای راهنمایی و تعمیر کولر گازی هیتاچی ارایه کنید

  پاسخ دهید

امین خنیفر

سلام کولر هیتاچی اسپیلت ۳۰۰۰۰ دارم که کنترل آن خراب شده احتیاج به یه کنترل اصلی دارم حتی اگر دست دوم باشد

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام با دفاتر تعمیرگاه تماس برقرار کنید یا به نمایندگی رسمی کولر گازی هیتاچی در شهر یا شهرستان خودتان مراجعه کنید

  پاسخ دهید

فاطمه جعفرى

سلام
ممنون ميشم شماره دفتر مركزى فروش كولرهاى گازى هيتاچى رو بگيد؟ (نمايندگى رسمى رو ميخوام كه محصولات رو به شهرستانها پخش ميكنن)
با يكى از نمايندگيهاى شهرستانها به مشكل بر خوردم ميخواستم موضوع رو با نمايندگى مركزى مطرح كنم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی ما در زمینه فروش محصولات هیتاچی هیچ گونه اطلاعاتی نداریم لطفا با نمایندگی رسمی فروش در شهرستان یا مراکز استان تماس بگیرید

  پاسخ دهید

کیوان

سلام کولر گازی هیتاچی 30000 داریم چون در منطقه ما نمایندگی وجود ندارد توسط نصاب های معمولی گازگیری شده اما شب ها پنل داخلی یخ می زند مشکل چیست؟ لطفا راهنمایی کنید. باز هم تکرار میکنم در شهرستان ما نمایندگی وجود ندارد و با نزدیکترین نمایندگی نیز حدود 200 کیلومترفاصله داریم.

پاسخ دهید

کیوان

سلام اگه میشه لطف کنید معادل غیر وزنی 2.51 کیلوگرم گازبرای موتور هیتاچی 30000 را به روشهای غیر وزنی بنویسید. با تشکر

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این امکان برای ما وجود ندارد شما میتوانید از راه های دیگر شارژ گاز استفاده کنید

  پاسخ دهید

کیوان

ببخشید اما یک نصاب گاززده چون مقداری کم کرده بود . روزها عالی سردمیکند ولی شبها برفک میزند و پرتاب باد کم می شود و هوا نسبت به روز گرم می شود گفتم شاید کم گاز زده باشد اگه استانداردش را بدونیم میشه بهش بگیم بیاد چک کنه.در منطقه ما نمایندگیوجود ندارد

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان خرابی در برد فرمان کولر گازی یا فن بلوور داخلی وجود دارد

  پاسخ دهید

امین لولمانی

سلام . کولر هیتاچی روشن نمیشه . برق داره ولی روشن نمیشه . چه احتمالاتی وجود داره . نمایندگی در رشت شمارشو اگر به خطم مسج کنین ممنون میشم . ۰۹۳۸۳۲۰۴۰۹۱

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان خرابی در برد فرمان وجود دارد یا عمل کردن یکی از فیوز های روی برد

  پاسخ دهید

امین وثوق

سلام . بنده سال 89 یک کولر هیتاچی خریدم و امثال متوجه شدیم که روشن نمیشه.چند ماه پیش بدلیل فاز شدن ارت نول ساختمان به صورت خفیف ال سی دی خونمون سوخت و مجبور به تعویض بردتلوزیون شدیم . الان متوجه شدیم که کولرمونم کار نمیکنه . متاسفانه بالغ بر 20 جا تلفن کردیم در گیلان و متاسفانه تمام بزرگواران یا فروشنده لوازم کوچک هیتاچی هستند یا ابزار هیتاچی یا کولرهای صنعتی هیتاچی و به صورت کاملا چشم تو چشم میگن که ما هیچ اطلاعاتی در باره خدمات پس از فروش کولر هیتاچی نداریم . به تهران نمایندگی آزادی هم زنگ زدم در جواب میگه خدمات هیتاچی در شهرستان موجود نمیباشد و چون ماکر معروفی نیست داره جمع میشه ما هم بدلیل داشتن کولرهای قدیمی فعلا سرکار هستیم . دوستان گرامی که این متن رو میخونند .در صورت وجود فردی در گیلان که آشنا به کولر هیتاچی هست و قطعات رو میتونه تهیه کنه با شماره 09383204091 تماس بگیره . که من بیشتر از این از خرید کولر هیتاچی پشیمون نشم . ممنون

پاسخ دهید

امین وثوق

قیمت برد دستگاه چقدره ؟ و آیا میتونین برد رو ارسال کنین برای ما؟ پشت کلید روشن خاموش کل دستگاه که درون پنل داخلی هست برق وجود داره و کلید هم سالمه . وای چهارتا کانال داخل رو با فازمتر چک میکنیم برق نداره . قبلشم بگم احتمالا فاز شدن نول ساختمانمونم وجود داشت . ممنون میشم راهنمایی کنین .

پاسخ دهید

امیر مبارک

با سلام
مدل کولر گاری بنده 24000می باشد .برق داخل پنل میاد ولی از کنترل فرمان نمی گیرد.چراغ سبز روی پنل 13بار چشمک میزنه .لطفا راهنمایی بفرماید.

پاسخ دهید

امیر عابدینی

سلام خسته نباشید کولر گازی ما ی مدته کار میکنه ولی خنک نمیکنه مثل قبل ی ساعت طول میکشه

پاسخ دهید

مريم آزاد

سلام. من دو تا اسپليت 12000 هيتاچي داشتم كه متاسفانه دزد كمپرسور هاي آونها رو از حياط باز كرده و برده خواستم ببينم مي تونم براشون كمپروسر تامين كنم؟
ممنون

پاسخ دهید