تعمیر کولر گازی ای اس ار

جهت دریافت خدمات نصب و تعمیرات کولر گازی ای اس ار، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لوازم خانگی
یادداشتی در رابطه با ویروس کرونا
ایمنی و آسایش تمام کسانی که از خدمات کاراباما استفاده میکنند همیشه اولویت اصلی ما است. جهت سازگاری با شرایط موجود و حفظ ایمنی و سلامت، تمامی متخصصان موظف به رعایت تمامی نکات بهداشتی توصیه شده توسط سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت میباشند. در صورتی که قصد دریافت خدمات از کاراباما را دارید لطفا نکات زیر را جهت حفظ سلامتی خود و تعمیرکار رعایت فرمایید :
1. از دست دادن با متخصص خودداری کنید.
2. تا جایی که میتوانید فاصله خود را با متخصص حفظ کنید.
3. دستگاهی که قرار هست تعمیر شود را قبل و بعد از انجام کار ضدعفونی کنید.
4. هزینه را اینترنتی پرداخت کنید و از رد و بدل کردن پول نقد پرهیز کنید.

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس، شارژ گاز و تعمیرات کولر گازی ای اس ار

نگران مشکلات کولر گازی ای اس ار و تعمیرات آن نباشید

این روزها دیگر کولر گازی یک وسیله رفاهی نیست و تبدیل به یکی از ضروریات زندگی شده است. اگر در خانه یا محل کارتان هستید، گذراندن روزهای گرم تابستانی بدون کولر گازی بسیار طاقت فرسا و عذاب آور خواهد بود. بنابراین در صورت از کار افتادن کولر گازی خود و یا کارکرد مشکل دار آن، لازم است هرچه سریعتر بدنبال تعمیرکار کولر گازی باشید.

ای اس ار یکی از برندهای معتبر کولر گازیست که رضایت مشتریان خود را با تولید محصولات باکیفیت بدست آورده است. اما کولر گازی های ای اس ار برای حفظ عملکرد بهینه و صحیح خود، نیازمند مراقبت یا همان سرویس منظم دوره ای هستند. همچنین در صورتی که کولر گازی ای اس ار شما دچار مشکل شده و به اندازه کافی خنک نمی کند، تعمیرات آن توسط متخصص ای اس ار الزامی خواهد بود. نگران گشتن بدنبال تعمیرکار متخصص کولر گازی خود نباشید. کاراباما صدها متخصص کولر گازی ای اس ار را برای خدمت رسانی به شما در اختیار دارد که در کوتاهترین زمان در محل شما حاضر خواهند بود.

خدمات تخصصی کاراباما برای کولر گازی ای اس ار شما

مسلما هر سال و یا با بروز هر مشکلی برای کولرتان قصد تعویض آن را ندارید. اما بهتر است بدانید که در صورتی که از دستگاه خود مراقبت نکنید یا تعمیرات آن را توسط افرادی که متخصص رسیدگی به برند کولر گازی شما نیستند، انجام دهید، خسارات زیادی را دیده و ممکن است مجبور به اینکار شوید. به همین دلیل هر ساله کولر گازی ای اس ار خود را سرویس کرده و در مواقع خرابی آن حتما به متخصص ای اس ار معتمد خود مراجعه نمایید.

نصب اصولی و بر طبق استاندارد کولر گازی ای اس ار، علاوه بر اینکه در کارکرد پربازده دستگاه تاثیر گذار است، از بروز برخی مشکلات رایج کولر گازی نیز جلوگیری می نماید. سرویس منظم و هر ساله دستگاه توسط متخصص خود، موجب شناسایی ایرادات جزئی آن شده و پیش از بروز مشکل آنها را رفع می نماید و تعمیرات کولر گازی ای اس ار نیز جهت برطرف نمودن مشکلات دستگاه و بازگرداندن آن به شرایط کاری بیشترین بازدهی مورد نیاز است.

کاراباما با تکیه بر دانش تخصصی به روز، سالها تجربه تعمیرات تخصصی انواع کولرهای ای اس ار و تعهد متخصصین ای اس ار خود، خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی ای اس ار را در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ارائه می نماید. افزون بر آنچه که موجب صلاحیت تعمیرکاران متخصص ما برای رسیدگی به کولر گازی شما می شود، با بیمه دستگاه شما از سوی شرکت نگران هیچ گونه خسارات نخواهید بود و نیز با ارائه گارانتی معتبر چند ماهه به شما کیفیت خدمات متخصصین خود را تضمین خواهیم کرد.

کاراباما کدام مشکلات کولر گازی ای اس ار و چه قطعاتی را تعمیر می کند؟

مشکلاتی که در انواع کولرهای گازی و نیز ای اس ار به چشم می خورند، متفاوت بوده و می توانند علل مختلفی داشته باشند. برخی از آنان ممکن است به سادگی تغییر تنظیمات ریموت کنترل کولر گازی شما حل شده و برخی دیگر نیز به تعمیرات تخصصی توسط تکنسین ماهر نیاز داشته باشند. اگر کولر گازی شمانشتی داشته و کمبود گاز دارد، هوای گرم پرتاب می کند، سر و صدای عجیب و بلندی دارد، فن آن کار نمی کند، کمپرسور آن از کار افتاده است و یا آبریزش دارد، قطعا به کمک یک متخصص کولر گازی نیازمند هستید.

متخصصین ای اس ار در کاراباما قادر به رفع تمامی مشکلات پیش آمده برای دستگاه شما در کمترین زمان ممکن هستند. ما با در اولویت قرار دادن تعمیر قطعات کولرتان به فکر هزینه های شما نیز هستیم و تنها در صورتی که قطعه معیوب و غیر قابل تعمیر باشد، به تعویض آن با قطعات ارجینال اقدام می کنیم. برخی از قطعات کولر گازی ای اس ار که توسط متخصص ما تعمیر یا تعویض می شوند عبارتند از:

 • برد کنترل اصلی
 • برد کنترل دما
 • برد رله
 • ترموستات
 • کمپرسور
 • کندانسور
 • ترمیستور
 • اورلود
 • و…

نگران تعمیر دستگاه خود نباشید، صرف نظر از ظرفیت، مدل و مشکل دستگاه شما تمامی کولر گازی های ای اس ار توسط متخصصین مجرب ما پشتیبانی می شوند.

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02

مرحله سوم

تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات کولر گازی ای اس ار را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب و تعمیرات کولر گازی ای اس ار را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر کولر گازی ای اس ار به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش کولر گازی ای اس ار

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات کولر گازی ای اس ار (ASR) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر کولر گازی ای اس ار و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده کولر گازی ای اس ار خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی کولر گازی ای اس ار

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات کولر گازی ای اس ار را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه کولر گازی ای اس ار شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

سلام.خسته نباشی کولر ۳۰هرار اسپلیت دارم صبح دیدم کولر خودبخود خاموش شده ولی درچه پرتاب باد اون بازمانده ولی کولر خاموشه. کولر روشن میشه ولی خواستم علتش رو بدونم.ایا بعدا مشکلی پیش نمیاد…؟

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست عزیز بنده اصلا متوجه پیام شما نشدم لطفا سولتان را شفاف تر مطرح کنید

سلام اسپليت گرما و سرماasr 270000رو هفته اول مهر ماه95 3.700.000 تومن خريداري كرديم وقتي رو گرما تنظيم ميكنيم 10دقيقه كار ميكنه سريع خاموش ميشه تا 45 دقيقه بعد روشن ميشه از نمايندگي اي كه خريديم پرسيديم ميگن اين مدل تو دماي زير صفر كار نميكنه در حاليكه وقتي دما بالاي صفر هم هست وضعيت اينجوريه و صداي زيادي هم داره
نمايندگي به ما گفته بود 45روز بعد نصب گارانتي صادر ميشه اما الان نزديك 3ماه از نصب ميگذره و هنوز به ما گارانتي تحويل ندادن
براي رفع مشكل خاموشي سريع و گارانتي چه كاري بايد انجام بديم؟

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  با توجه به این که شرکت گارانتی کننده کولر گازی شما مشخص نمیباشد حتما باید با شماره ای که داخل دفترچه گارانتی قید شده است تماس بگیرید و مشکل خودتان را مطرح کنید

سلام اسپلیت 30هزار دارم بعد از روشن شدن کولر عرض 2دقیقه E3 رو نمایش میده ایرادشو میخواستم بدونم باتشکر

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان خرابی سنسور اواپراتور یا برد فرمان کولر گازی شما بسیار بالاست که باید توسط تعمیرکار متخصص کولر گازی برسی و اعلام نظر شود

مصطفی

باسلام من کولر30هزارasrدارم روشن که کردم سرما نداره وارور4 میزنه ممنون میشم جواب بدبن

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  فن داخلی و کمپرسو کولر گازی شما کار میکند یا خیر ؟

  ایرج احمدی

  باسلام من کولر۳۰هزار asr دارم روشن که کردم سرما نداره وارور e4 میزنه ممنون میشم جواب بدبن

احمدرضا شیردل

کولر asr ۲۴هزار هست پنل روشن میشه به طول یک دیقه کار میکنه دستور به موتور هم نمیده و بعد یک دیقه پنل خاموش میشه بادگردان هم بازه و چراغ auto چشک میزنه پشت سر هم.میخواستم بدونم دلیلش چیه؟

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان خرابی برد فرمان کولر گازی ای اس ار شما بالاست که باید برسی و نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام شود

   احمدرضا شیردل

   کدوم قسمت برد اشکال داره؟

جمال زاد

سلام کنترل کولر گازیمون شکسته من انزلی هستم نتونستم کنترل تعمیر یا اینکه پیدا کنم بخرم مدلش asr_ims-1052912 میتونم از تهران تهیه کنم ؟تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  شما باید از مراکز و نمایندگی های رسمی کولر گازی ای اس ار در شهرستان یا مرکز استان درخواست ریموت کنترل کنید و در صورت عدم موجود بودن با تهران تماس گرفته تا در صورت امکان تهیه و ارسال شود

رضامحمدی

سلام تیغه بادگردان کولراسپیلت سی وچهارهزار ای اس آرموردنیازم میباشد لطف بفرمایید راهنمایی

نادرنفرسفیددشتی

سلام پنل جلوی کولر بنده آب ریزی دارد نمایندگی گفته پنل جلو باید عوض شود .قیمت پنل جلو چقدر است با توجه به اینکه تمام اشکالات از طرف نصاب نمایندگی بود .گارانتی تمام شده انقدر باز وبست کردند که حالا باید پنل بگیرم.اهواز نادرنفرسفیددشتی ۰۹۱۲۳۳۹۴۸۷۸

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی امکان قیمت دهی به این صورت وجود ندارد ولی اگر قرار به عوض شدن پنل هم باشد شما باید از نمایندگی مربوط این موضوع را رسیدگی و درخواست پنل جدید کولر گازی را داشته باشید

   مهدی یزدانی

   سلام.لطفا بفرمایید ارور ECاز خرابی چیست

کولر ای اس آر دارم در اوج گرما over loadمیکند مشکل از چیست?
خازن فن وشارژ گاز هم مشکل ندارند

عليرضا شاهي بيگ

با سلام از خوزستان بندر ماهشهر . پارسال كولر ASR با گارانتي خريدم . از روز اول نمايندگي دل ما رو خون كرد تا نصب كردن . بعد از نصب دچار مشكل شد و بعد از هزار بار پيغام و مشاجره تعميركار اونها اومدن الان كولر آمپر ميكشه و فيوز منياتوري اف ميكنه . از ديشب كولر ندارم توي گرماي 60 درجه و رطوبت بالاي 85 درصد . امروز به نمايندگي آقاي بچاري تماس گرفتم و خانمي يك شماره داده بعد از زنگ زدن اقايي گفت من مريضم و نبايد شماره منو ميداد . اين نمايندگي بسيار ضعيف كار ميكنه . صداقت در كار و پشتيباني تعميرات نيز ندارد . من مانده ام با كولري كه گارانتي دارد و خراب شده . ميترسم بدم تعميرات ديگر شركتها و مشكل اساسي داشته باشه و بعدا نمايندگي زير بار مسيوليت آن نرود . گجا ميتونم از اين نمايندگي شكايت كنم . با تشكر

عباس وکیل خیاط

با سلام از خوزستان اهواز .
۲ سال پیش کولر ۳۶ هزار asrخریدم خدمات توی اهواز به شدت ضعیفه (نمایندگی معصومی) برای نصب که دل مارو خون کرد تا نصبش کردن بعدش هم به خاطر نصاب بی تجربه کولر بنده مشکل پیدا کرد که کولر مجددا گازگیری شد توسط خود نمایندگی (با کلی تماس و جرو بحث) امسال هم که فنش مشکل پیدا کرده و بعد از چهار رو تماس با نمایندگی بنده را امروز و فردا میکنن . حتی حاظر به فرستادن سرویس کار نمیکنن که ببینن مشکلش چیه . خلاصه نمایندگی فوق العاده ضعیفیه توی خدمات .

میثم ابادی

با سلام کولر ای اس آر 32000داریم که.بمحض روشن شدن خودبخود کد ارور 7میزنه و خاموش میشود ،در شهر ما هم استان کرمان نمایندگی نیست ،لطفا.راهنمایی نمایید /ممنون

اسماعیل

من می خواهم تازه کولر گازی بخرم لطفا میشه بگید کولر asrخوب هست یا نه؟ اگر مارک بهتر میشناسید بگید.

حسن ضیا

سلام بنده نیاز مبرم به بلوور فن کولر 30000 ای اس ار دارم به دلیل شکستگی,مشخصات بلوور فن به طول81,وقطر10/8ده وهشت دهم,مهره از بیرون میخوره به همراه بوش پسونکی

سلام
کولر من بعد روشن کردن چند دقیقه کار میکنه بعد متوقف میشه و ارور اتومات میده و باید کلید مینیاتور قطع و وصل کرد
روشن نشدن کولر و فرمان نگرفتن از ریموت کنترل کولر

محسن سرکاریان

سلام کولر گازی ایستاده پیغام E14 می‌دهد و روشن نمی‌شود چکار باید کرد
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام.من یک کولر 36 ایستاده سال 94 خریدم.تابستون 95 شروع به آبریزی از زیر کولر توی اتاق میکرد و خلاصه کولر آبی بود نه گازی.گفتند اواپراتور یا همون رادیاتور داخل خراب است و باید عوض بشه که چون گارانتی بود عوض شد و تابستون 96 بدون اشکال کار کرد .ولی تابستون امسال 97 باز همین مشکل تکرار شده و باز هم میگویند که رادیاتور داخلی خرابه و باید عوض شود که گارانتی هم تموم شده و در صورت تعویض هم هیچ ضمانتی برای عدم بروز اشکال مجدد وجود ندارد.لطفا راهنمایی بفرمایید.نمایندگی تعمیرات هم همه چیز را چک کرده و موردی نیست.عدم گرفتگی درین – فشار گاز و ….
لطفا راهنمایی بفرمایید.با مدیر فنی کارخانه هم صحبت کرده ام ولی برای تعمیر و رفع عیب تا حالا هیچ نتیجه ای نگرفته ام.خیلی ممنون از لطف و راهنمایی شما.

رسول مهدیپور

با سلام و خسته نباشی یه کولر ۳۶هزار ایستاده ای اس ار دارم سرویس شده و گازگیری هم شده ولی of نمیکند حتی درجه رو ۲۲ هم گذاشتم دوباره of نمکنه علت چیست ممنون میشم

رسول مهدیپور

با سلام و خسته نباشی یه کولر ۳۶هزار ایستاده ای اس ار دارم سرویس شده و گازگیری هم شده ولی of نمیکند حتی درجه رو ۲۲ هم گذاشتم دوباره of نمکنه علت چیست ممنون میشم

موسوی

سلام
در قائمشهر نمایندگی تعمیرات دارید آیا؟
مشکل این است که با زدن دکمه پاور کنترل کولر اصلا کار نمیکنه یعنی اصلا روشن نمیشه فقط هر دو دقیقه صدای بیلیلینگ ازش شنیده میشه

فرشید

سلام کولر ASR تا دمای ۲۳ خوبه رو ۲۴ به بعد چراغ قرنز و اخطارش روش میشه مشمل چیه

عباس شوهانی

سلام بنده ساکن شوش دانیال استان خوزستان هستم یک ماه پیش یک کولر ایستاده ۵۰۰۰۰ ای اس آر خریداری کردم چند روزی هست که در ساعات مشخصی از روز تقریبا از ۱۰ صبح تا ۹ شب کولر دقیقا هر سه دقیقه آف میکنه نمایندگی هم تماس گرفتم بسیار ضعیف عمل میکنه امروز فردا میکنه لطفا راهنمایی کنید .

با سلام خسته نباشيد اسپيلت 27000 هزار asrهستش روشن ك ميكنى روى گاز نميره وبعداز مدتى ارورEC مياد اسپيلت قطع ميشه لطفا راهناي كنى؟

با سلام خسته نباشيد اسپيلت 27000 هزار asrهستش روشن ك ميكنى روى گاز نميره وبعداز مدتى ارورEC مياد اسپيلت قطع ميشه لطفا راهنماي كنى؟؟؟؟

محمد صحراگرد

سلام خسته نباشيد يك كولر ٣٠ هزار ASR
دارم و ارورE4 ميده ميشه راهنمايي كنيد

محمد علی خمری

سلام خدا قوت .ارور یا کد خطا E4 بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی (اسپیلت)ای اس آر(ASR)نشان دهنده چه مشکلی است .لطفا راهنمایی کنید .با سپاس

سلام. کولر گازی asr دارم وقتی روشن میکنم بعد چند ساعت ارور ec میده و خاموش میشه اما دریچه باز میمونه جدیدا دیگه ارور نمیده ولی یخ ریز پرت میشه بیرون.