تعمیر کولر گازی ال جی (LG)

تعمیر کولر گازی ال جی، با توجه به حضور تکنسین‌هایی که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی این برند آموزش دیده اند، کار دشواری نیست. کاراباما تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیرات کولرگازی ال جی را با کیفیتی کم نظیر به مشتریان خود ارائه می‌دهد. برای برخورداری از خدمات این مرکز، می‌توانید درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید. هماهنگی جهت اعزام تکنسین به منزل یا محل کار شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت.

تماس با ما
تعمیر کولر گازی ال جی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی

تحمل روزهای گرم تابستان سخت و آزاردهنده است به خصوص اگر در حال انجام کار مهمی باشید یا در جایی با آب و هوای گرم زندگی می کنید. کولر گازی یکی از بهترین راه حل های ممکن در چنین شرایطیست که به دلیل مزایای چشم گیر آن از کولرهای آبی و دستگاه های دیگر رواج بیشتری پیدا کرده است. همچنین بسیاری از کولرهای گازی امروزی، قابلیت گرمایش و استفاده در زمستان را هم دارند که دامنه کاربرد آنها را وسیعتر نیز نموده است.

یکی از بهترین کولر گازی های باکیفیت موجود در بازار ال جی است که در انواع ظرفیت ها و تنوع مدل ها به تولید محصولاتی کم صدا و کم مصرف می پردازد. کیفیت کولر گازی ال جی را از عملکرد بالای آن می توان فهمید، اما در صورتی که دستگاه همچون گذشته قادر به خنک کردن کافی محیط نباشد، یا در عوض هوای خنک باد گرم در خانه پخش نماید، نشانه خرابی و وجود مشکل است که آن را نیازمند تعمیرات توسط متخصص ال جی می گرداند. کاراباما تمامی متخصصان ال جی دارای صلاحیت را برای رسیدگی به کولر گازی شما در اختیار دارد.

سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی در تهران

سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی در مراکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی با در نظر گرفتن فناوری پیشرفته این برند، ضروری به نظر می‌رسد.  کولر گازی برند ال جی در سال‌های اخیر جای خود را در میان خانواده‌های ایرانی باز کرده است. در واقع می‌توان گفت این برند از جمله محبوب‌ترین برندها در زمینه لوازم خانگی است. با گذشت زمان برند ال جی نیز تغییرات زیادی را در فناوری محصولات خود اعمال کرده است. بنابراین اهمیت زیادی دارد که همه خدمات مربوط به کولر گازی ال جی، توسط افرادی انجام شود که شناخت کافی نسبت به ساختار این محصول دارند. خوشبختانه کاراباما تسهیلات مناسبی را برای سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی در تهران فراهم کرده است. تمامی تعمیرکاران این مجموعه در حوزه تعمیر کولر گازی در تهران به خوبی آموزش دیده اند و می‌توانند خدمات مورد نظر شما را در مدت کوتاهی به انجام برسانند.

تعمیر کولر گازی ال جی در منزل

تعمیر کولر گازی ال جی در منزل یا محل کار شما، ایده آل ترین شکل ارائه خدمات تعمیر برای این دستگاه است، چرا که کولر گازی از دو پنل خارجی و داخلی تشکیل شده است و ایراد پیش آمده برای آن می‌تواند مرتبط با یکی از این دو پنل باشد. تعمیرکار کولر گازی ال جی بعد از بررسی دستگاه تشخیص خواهد داد که مشکل در کدام یک از پنل‌هاست. سپس می‌تواند اقدام درست را جهت راه اندازی مجدد دستگاه شما روی دست بگیرد.

تعمیرات کولر گازی ال جی توسط متخصصین کاراباما

ال جی یکی از برندهای گران قیمت است که با توجه به شرایط اخیر اقتصادی، هزینه تعمیرات کولر گازی ال جی افزایش یافته است، همچنین قطعات یدکی اورجینال این برند نیز در بازار کمتر یافت می شود. از سویی سرویس و تعمیرات این برند کره ای، نیازمند داشتن تخصص و تسلط بر نحوه کار اجزای آن، بخصوص مدل های دارای کمپرسور اینورتر می باشد. بنابراین، در هیچ حالتی نباید تعمیر کولر گازی خود را به افراد غیرمتخصص و یا تکنسین برندهای دیگر کولر گازی بسپارید تا خسارات احتمالی ناشی از آن را متحمل نشوید. ممکن است مشکل دستگاه شما تشدید شده و یا مشکلات دیگر بروز نماید و به دستگاه آسیبی وارد شود. در بهترین حالت نیز به صورت موقتی مشکل کولر گازی برطرف می شود.

متخصصان سرویس کولر گازی ال جی در این مرکز، با بیش از سالها تجربه، هزاران تعمیرات موفق بر روی انواع کولر گازی الجی را به ثبت رسانده اند و بهترین انتخاب شما جهت انجام خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی هستند. هرگونه نشت یابی و شارژ گاز مجدد کولر گازی شما و یا خدمات دیگر، بر اساس استانداردهای ال جی، توسط متخصصین باتجربه ما و با اعطای گارانتی معتبر چند ماهه در پایان تعمیرات انجام می شود.

ضمانت تعمیر کولر گازی ال جی در تهران به چه صورت است؟

تمامی خدماتی که از مجموعه کاراباما دریافت می‌کنید، شامل گارانتی هستند، و تعمیر کولر گازی نیز از این قاعده مستثنی نیست. زمانی که دستگاه شما توسط تکنسین کاراباما تعمیر می‌شود اطلاعات تماس شما و خدماتی که دریافت کرده اید در سیستم مجموعه ثبت خواهد شد. در صورتی که طی مدت 6 ماه پس از تعمیر کولر گازی ال جی شما، مشکل برطرف شده مجددا بروز کرد، تکنسین دیگری به منزل یا محل کارتان اعزام شده، بدون دریافت هزینه کولر گازی شما را تعمیر خواهد کرد.

کاراباما تمام مشکلات کولر گازی ال جی شما را برطرف می‌کند؟

بله. ایراد کولر گازی شما هر چه که باشد، تکنسین‌های کاراباما در زمان کوتاهی دستگاه را عیب یابی کرده و مشکل آن را برطرف می‌کنند. کولرگازی ال جی شما خنک نمی‌کند، روشن نمی شود یا سر و صدای زیادی دارد یا هر ایراد دیگری که دارد، تکنسین آموزش دیده در زمینه این برند قادر به رفع آن خواهد بود. کافیست دستگاه عیب شده، منشا دقیق مشکل پیدا شود. پروسه تعمیر دستگاه با توجه به دانش و تجربه تعمیرکار کولر گازی زمان زیادی نخواهد گرفت.

تعمیر قطعات کولر گازی ال جی نیز توسط کاراباما صورت می‌گیرد؟

تعمیر قطعات کولر گازی به جای تعویض، اولویت تعمیرکاران مجموعه کاراباماست. تکنسینی که به منزل یا محل کار شما مراجعه می‌کند، ابتدا تلاش خواهد کرد که قطعه معیوب را به بهترین شکل ممکن تعمیر و کولرگازی را مجددا راه اندازی کند. اما در صورتی که تعمیر قطعه امکان پذیر نباشد، تکنسین نظر به تعویض آن خواهد داد. به این ترتیب، بعد از اعلام هزینه، تعویض قطعه با یک قطعه ارجینال انجام خواهد شد.

کاراباما کدام مشکلات آن را برطرف می کند؟

خنک نکردن کولر گازی ال جی شما می تواند دلایل متعددی داشته باشد، از جمله گرفتگی فیلترها، تنظیم نبودن درجه یا حالت کولر گازی که به راحتی توسط ریموت کنترل کولر قابل تغییر است و یا دلایل دیگری همچون کمبود گاز مبرد، ایراد در کمپرسور، ایراد در کندانسور، ایراد ترموستات، ایراد در برد کنترل اصلی یا برد کنترل دما و… که همگی به عیب یابی و تعمیرات اصولی و استاندارد توسط تعمیرکار کولر گازی ال جی نیازمند است. برخی از مشکلات متداول دیگر کولر گازی ال جی که باید توسط متخصص آن برطرف شوند، عبارتند از:

 • خاموش شدن ناگهانی کولر گازی
 • چکه کردن و آبریزش کولر گازی
 • خاموش نشدن و یکسره کار کردن کولر
 • کار نکردن فن کولر گازی
 • روشن و خاموش شدن دائمی کولر
 • روشن نشدن و کار نکردن کمپرسور
 • و…

نگران قدیمی یا جدید بودن مدل، ظرفیت و نوع کولر گازی ال جی خود نباشید. تمامی مدل های کوار گازی ال جی از قبیل اسپلیت ال جی، پنجره ای، ایستاده، داکت اسپلیت ال جی و… توسط متخصصین مجرب کاراباما به صورت تضمینی تعمیر خواهند شد. همچنین با اولویت تعمیر به جای تعویض قطعات، کولر گازی شما را تعمیر خواهیم کرد تا هزینه های تعمیر کولر گازی شما نیز کاهش یابد.

 

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات کولر گازی ال جی را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی ال جی را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

تعمیر کولر گازی در اصفهان

تعمیر کولر گازی در لاهیجان

تعمیر کولر گازی در کرج

تعمیر کولر گازی در رشت

سوالات متداول

هزینه تعمیر کولر گازی ال جی (LG) به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
مهری محمد علی زاده

سلام و خسته نباشید.
فن بیرونی سوخته.قیمت قطعه رو میخواستم.ما بابل هستیم و قطعه اش اینجا موجود نیست.مدل ال جی,کولر گازی,اینورتر,۱۸۰۰۰،MV186STQ

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  متاسفانه ما تامین قطعات نداریم به نمایندگی کولر گازی ال جی در شهر خودتون یا مرکز استان مراجعه کنید امیدوارم پیدا بشه

  پاسخ دهید

   فرزانه خالقی

   اسپیلت ما الان که خاموشه از زیرش آب می ریزه اشکال کجاست من اصلا نمی تونم برم ببینم می خوام بدونم باید چکار کنم؟ شماره نمایندگی کولر گازی ال جی لطفا می فرستین

   پاسخ دهید

   راضیه محمودیان

   خنکی نداره چن وقت پیش گازکردم دوباره کمی یخ میزنه و خنکیش خیلی خیلی کمه

   پاسخ دهید

  حمیدرضا کاشانی

  درود، کولر گازی ما چند روزیست که خروجی اب نداره

  پاسخ دهید

   سلام دوست عزیز
   شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

نادر حمیدی اصل

باسلام و عرض خسته نباشید کولر گازی LG مدل تایتان 24000 بنده مشکل پیدا کرده هنگام روشن کردن ابتدا روی فن کار میکند سپس وقتی که میخواهد روی کمپرسور بیوفتد فیوز برق خانه میپرد لطفا من راهنمایی کنید آیا موتور آن سوخته یا اینکه خازن آن خراب شده ؟ آیا کولر گازی ال جی من قابل تعمیر است یا نه؟ متشکرم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  از اینکه مشکل کولر گازی ال جی شما کجاست که تا چکاپ کامل سیستم نمیتوان نظر دقیق داد ولی درباره تعمیر شدن یا نشدن کولر گازی باید عرض کنم که بله حتما کولر گازی شما قابل تعمیر است و باید توسط یک تعمیرکار کولر گازی ال جی بازدید و تعمیر شود.

  پاسخ دهید

  رشید کرم نیا

  سلام.
  کولر گازی اسپلیت من صدا ی غیر عادی میدهد لطفا تعمیر کار بفرستید.

  پاسخ دهید

   سلام دوست عزیز
   پیام شما جهت پیگیری موضوع به واحد مربوطه اطلاع داده شد.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

سلام ما ساکن تهران هستیم و به تازگی یک کولر گازی الجی نیو تایتان داریم که یه ماه خریدیم بعد موقع که روشن هست صدا عادی داره ولی موقعی که میره رو فن دوباره میخواد استارت بزنه 10 تا 15 ثانیه بیرون انگار سوت میکشه مشکل چیه؟ آیا خراب شده یا عادی هست؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  بله این یک مشکل در سیستم کولر گازی ال جی شماست که حتما باید با نمایندگی کولر گازی ال جی در تهران که شماره آن داخل دفترچه گارانتی است تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ دهید

  علی اصغررضاپور

  سلام کولر گازی ما موقع روشن کردن کندانسور صدا بدی میده آیا مشکلش از کمپرسور شه یا ن مدل ال جی 24000

  پاسخ دهید

کوروش کیوان

سلام.
برد کولر گازی اینورتر ۲۴۰۰۰ در زمانی که برق قطع و وصل شد سوخته است. قیمت حدودا چند است؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان اعلام قیمت قطعات کولر گازی ال جی در این سایت وجود ندارد شما می توانید با مراجعه به نمایندگی کولر گازی ال جی در تهران خودتان این قطعه را درخواست کنید.

  پاسخ دهید

با سلام،
می خوام فقط پنل کولر گازی رو تعویض کنم.
فهرست مدل ها و قیمت ها رو از کجا می تونم ببینم.
آیا شما کار مربوط به جابجایی پنل رو هم انجام می دید؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام بله تکنسین های ما ضمن انجام تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی، خدمات جا به جایی و نصب کولر گازی ال جی شما را انجام می دهند. برای اطلاع از هزینه نصب کولر گازی ال جی می توانید پس از ثبت درخواست تعمیرات و حضور تکنسین در محل، از خدمات مشاوره ایشان استفاده نمایید و سپس در صورت تمایل اقدام به جا به جایی و نصب کولر گازی ال جی خود نمایید.

  پاسخ دهید

حامد حيدري

سلام يه شركت برگ گارانتي به من داده به نام سبلان سرويس ميخواستم ببينم اعتبارش رو چه جوري ميشه چك كرد که نمایندگی کولر گازی ال جی در تهران هست واقعا؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی شما می توانید برای اطلاع از لیست نمایندگی کولر گازی ال جی، با گلدیران تماس بگیرید.

  پاسخ دهید

لیلا صبوری

سلام
نمایندگی کولر گازی ال جی بعد از اتمام گارانتی هم خدمات تعمیرات میده؟

پاسخ دهید

امیر رضا جشنی

سلام شماره تماس نمایندگی کولر گازی ال جی در تهران رو برای جا به جایی و نصب کولر گازی ال جی می خواستم

پاسخ دهید

میلاد جباری

سلام شما کار تعمیر کولر گازی ال جی رو در مشهد هم انجام میدید؟ یعنی توی مشهد هم نمایندگی کولر گازی ال جی دارید؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی
  در حال حاضر خدمات تعمیر کولر گازی ال جی در مرکز تخصصی کاراباما به استان های تهران، البرز و گیلان محدود است. در صورت ارائه خدمات در استان های دیگر در آینده، اطلاع رسانی خواهیم کرد.

  پاسخ دهید

سعید علی پور

سلام میخواستم هزینه جابه جایی و نصب کولر گازی ال جی در یک مکان دیگه چقدر میشه؟

پاسخ دهید

رعنا شیرازی

سلام ببخشید نمایندگی کولر گازی ال جی کولرهاش رو تا چه مدت گارانتی می کنه؟ من دو ساله که کولرم رو خریدم الان خوب خنک نمی کنه

پاسخ دهید

پرهام دلاور

کولر ۳۶ هزار دارم مرتب آف میکنه و از پنل داخل آب میریزه ، ۶ ماه پیش سرویس توسط خود نمایدگی کولر گازی ال جی انجام شده.
محل قرار گیری دکمه منوال در کولر های ال جی دقیقا کجا هست؟

پاسخ دهید

شهرام نیازی

با سلام کولر نو ال جی ۲۴۰۰۰ مدل دوال اینورتر خریداری کردم گارانتی نداره از همون اول شلنگی خروجی اب که در قسمت پایین سمت راست پنل وصل میشه و تا وسط پلن میاد از همون روز اول ترک داشت که یجور سمبل شد ولی متاسفانه اب میده سوال اینکه قطعه پیدا میشه یا باید با همین شلنگ تراز وصل و پینه شه …قسمت دوم شلنگ که به انتهای قسمت اول وصل میشه و اب و تا آخر خارج میکنه مشکل نداره و فقط قسمت اولش خرابه

پاسخ دهید

سلام کولر گازی 24000مدلBSUW246K3B0 هست بعد نیم ساعت کار کردن دستگاه بیرونی خاموش میشه مشکل از چه چیزی میتوته باشه البته من برقش رو قطع کردم برق خازنش رو خالی کردم جواب نداد لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  حسین احمدی

  داگ اسپلت ۳۰ هزار lg است اصلا خنک نمیکنه صمنا لوله که از کمپورسر عایق بندی شده که به داخل داگ میره سرد نیست

  پاسخ دهید

جواد رجبی پور

باسلام نیازمند نصاب کولرگازی ال جی هستم تازه خریدم باضمانت گلدیران برای شهرستان بویین زهرا

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  در حال حاضر کاراباما فقط در استان های
  تهران، البرز، گیلان و اصفهان نمایندگی فعال داره
  اگر در هر کدام از این شهرها هستید ما در خدمتتون هستیم.
  موفق باشید

  پاسخ دهید

ملیحه رمضانی

کولرما نیاز به سرویس داره مقداری روغن داده مشهد اقبال **** خیلی فورسه لطفا

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام ملیحه عزیز
  متاسفانه در حال حاضر کاراباما فقط در استان های
  تهران، البرز، گیلان و اصفهان نمایندگی فعال داره
  اگر در هر کدام از این شهرها هستید ما در خدمتتون هستیم.
  موفق باشید

  پاسخ دهید

یونس پورصادق

باد خنک با کیفیت نمی دهد

پاسخ دهید

راضیه محمودیان

سلام کولر گازی پنجره ای دارم ک یبار خنک نمیکردخیلی یخ میزد ک اصلا رادیاتش دیده نمیشد بردم گفتن گاز نداره گازش کردن ولی الان دوباره کمی یخ میزنه وخنکیش خیلی خیلی کمه
نمایندگی ال جی

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام راضیه عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر کولر گازی ال جی رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

رضا‌ابراهیم‌ابادی

سلام وخسته نباشید اسپیلت ال جی ۲۴۰۰۰ موتور سوخته است اگر تعمیر شود آیا جواب می دهد بخاطر هزینه های قطعات بالاست

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  سلام دوست عزیز
  ممنون از شما
  جهت اطلاع از این مورد و ثبت درخواست تعویض یا تعمیر، لطفا با شماره‌ی 02158406 تماس بگیرید.

  پاسخ دهید

محمود بلندرفتار

سلام میخواستم کولر پنجره ای خودمو برام سرویس کنین کی میاین

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر کاربر گرامی
  جهت ثبت درخواست خود لطفا با شماره‌ی 02158406 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ دهید

ابراهیم توکل

با سلام واحترام،یکی ازهمکارتان اسفند ماه کولرگازی اینجانب را سرویس کرده وگفتند که سرمای کولردرست شده الان که روشن کردم هیچ تغییری حاصل نشد تقاضای رسیدکی مجدد دارم

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر کاربر گرامی
  لطفا جهت پیگیری مشکل پیش آمده، با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ دهید