نصب و تعمیر کولر گازی اجنرال

در صورتی که تعمیر کولر گازی اجنرال به صورت اصولی انجام نشود، ممکن است در آینده شما را متحمل صرف هزینه‌های سنگین کند. بنابراین لازم است تعمیر قطعات این دستگاه توسط یک مرکز معتبر تعمیر کولر گازی انجام شود. برای نصب، سرویس و تعمیر کولرگازی اجنرال کافیست درخواست آنلاین خود را ثبت کرده یا با ما تماس بگیرید.

تماس با ما
تعمیرات کولر گازی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

تعمیر، سرویس و نصب کولر گازی اجنرال

اجنرال (ogeneral) یکی از برندهای معتبر کولر گازیست که رضایت مشتریان خود را با تولید محصولات باکیفیت بدست آورده است. اما کولر گازی های اجنرال برای حفظ عملکرد بهینه و صحیح خود، نیازمند مراقبت یا همان سرویس منظم دوره ای هستند.

نصب کولر گازی اجنرال

نصب کولر گازی اجنرال از جمله کارهای دشوار است که باید توسط تکنسین متخصص و آموزش دیده انجام شود زیرا در صورتی که پروسه نصب و راه‌اندازی دستگاه به درستی انجام نشود، ممکن است کولر گازی شما با مشکلات زیر روبرو شود:

اگر محل نصب دستگاه درست نباشد، گردش هوا به خوبی صورت نگرفته و باعث کاهش عملکرد کولر گازی می‌شود.

در صورتی که اطراف یونیت خارجی کولر گازی فضای کافی نباشد، مجرای هوای ورودی کندانسور محدود شده و باعث داغ شدن بیش از حد کندانسور، خاموش و روشن شدن ناگهانی دستگاه و کاهش کارایی کولر گازی می‌شود.

اگر قطعات و اجزای مختلف کولر گازی اجنرال، به درستی در جای خود تعبیه نشده باشند سر و صدای ناهنجار از دستگاه ایجاد خواهد شد.

برای جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه و صرف هزینه برای تعمیر کولر گازی اجنرال، لازم است نصب دستگاه را به یک تکنسین آموزش دیده بسپارید.

تعمیرکار کولر گازی اجنرال

تعمیرکار کولر گازی اجنرال با عیب یابی دستگاه و تعمیر کولر گازی اجنرال در کوتاه‌ترین زمان ممکن، از بروز آسیب جدی به دستگاه جلوگیری می‌کند و نیازی به پرداخت هزینه سنگین برای تعویض قطعات کولر گازی نخواهد بود.

پنل کولر گازی اجنرال یخ می‌زند: اگر گاز کولر گازی کم شده باشد، مسیر لوله‌ها مسدود شده باشد، اواپراتور، کندانسور و سنسور خارجی دستگاه خراب شده باشد، باعث یخ زدن پنل کولر گازی می‌شود که باید علت اصلی آن توسط تکنسین متخصص تشخیص داده شده و برطرف شود.

کولر گازی اجنرال به طور ناگهانی خاموش می‌شود: اگر کمپرسور یا خازن دستگاه سوخته باشد، ترموستات دچار مشکل شده باشد، پنل خارجی دستگاه در مکان نامناسب نصب شده باشد، برد الکترونیکی خراب شده باشد و … دستگاه به صورت ناگهانی خاموش می‌شود. برای رفع این مشکل و جلوگیری از آسیب جدی به دستگاه، لازم است از یک مرکز معتبر تعمیر کولر گازی اجنرال کمک بگیرید.

باد کولر گازی اجنرال گرم است و خنک نمی‌کند: در صورتی که فیلتر هوای کولر گازی کثیف باشد، گاز دستگاه تمام شده باشد، ترموستات کولر گازی تنظیم نباشد و کمپرسور یا برد دستگاه خراب شده باشد، می‌تواند باعث بروز این مشکل شود که لازم است توسط تکنسین آموزش دیده بررسی و به صورت اصولی برطرف شود.

سرویس کولر گازی اجنرال

سرویس کولر گازی اجنرال به صورت منظم، علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه، به بهبود عملکرد کولر گازی و کاهش مصرف برق نیز کمک بسیاری می‌کند.

برخی از مواردی که هنگام سرویس کولر گازی اجنرال توسط تکنسین انجام می‌شود:

 • بررسی فیلترهای کولرگازی (شستشو یا تعویض فیلتر در صورت نیاز)
 • تمیزکردن کویل کولر گازی اجنرال
 • بررسی و تنظیم ترموستات دستگاه
 • بررسی گاز کولر گازی و شارژ گاز دستگاه در صورت نیاز
 • تمیز کردن پنل و کندانسور کولر گازی

سرویس و تعمیر کولر گازی اجنرال در تهران

با حضور تکنسین های کاراباما در سراسر شهر، امکان سرویس و تعمیر کولر گازی اجنرال در تهران با کیفیتی بالا و در سریع‌ترین زمان ممکن برای مشتریان فراهم خواهد شد. در صورتی که گاز کولر گازی نیاز به شارژ دارد، برد دستگاه باید تعویض شود، کمپرسور کولر گازی باید تعمیر شود و …. می‌توانید از مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی کاراباما کمک بگیرید. تمامی تکنسین‌های کاراباما در حوزه تعمیر کولر گازی در تهران به خوبی آموزش دیده اند و می‌توانند خدمات مورد نظر شما را در مدت کوتاهی به انجام برسانند.

ضمانت تعمیر کولر گازی اجنرال

تمامی خدمات و تعمیرات کاراباما، با ضمانت 6 ماهه به مشتریان ارائه می‌شود. بدین صورت که اگر بعد از تعمیر، تا مدت 180 روز مجددا دستگاه شما با مشکل روبرو شد، تکنسین دیگری به منزل شما فرستاده می‌شود تا به صورت رایگان دستگاه شما را تعمیر کند.

تعمیر کولر گازی اجنرال در منزل

تعمیر کولر گازی اجنرال در منزل یا محل کار، از جمله خدماتی است که توسط مرکز کاراباما در کم‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. با تشخیص به موقع ایرادات جزئی، مشکلات دستگاه برطرف شده و اقدامات لازم برای تعمیر یا تعویض قطعات انجام می‌شود. برای اعزام تکنسین در محل و تعمیر کولر گازی اجنرال تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

سرویس و نصب کولر گازی اجنرال توسط متخصصان کاراباما

مسلما هر سال و یا با بروز هر مشکلی برای کولرتان قصد تعویض آن را ندارید. اما بهتر است بدانید که در صورتی که از دستگاه خود مراقبت نکنید یا تعمیرات آن را توسط افرادی که متخصص رسیدگی به برند کولر گازی شما نیستند، انجام دهید، خسارات زیادی را دیده و ممکن است مجبور به اینکار شوید. به همین دلیل هر ساله کولر گازی اجنرال خود را سرویس کرده و در مواقع خرابی آن حتما به متخصص اجنرال معتمد خود مراجعه نمایید.

نصب کولر گازی اجنرال بصورت اصولی و بر طبق استاندارد، علاوه بر اینکه در کارکرد پربازده دستگاه تاثیر گذار است، از بروز برخی مشکلات رایج کولر گازی نیز جلوگیری می نماید. سرویس منظم و هر ساله دستگاه توسط متخصص خود، موجب شناسایی ایرادات جزئی آن شده و پیش از بروز مشکل آنها را رفع می نماید و تعمیرات کولر گازی اجنرال نیز جهت برطرف نمودن مشکلات دستگاه و بازگرداندن آن به شرایط کاری بیشترین بازدهی مورد نیاز است.

کاراباما با تکیه بر دانش تخصصی به روز، سالها تجربه تعمیرات تخصصی انواع کولرهای اجنرال و تعهد متخصصین اجنرال خود، خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی اجنرال را در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ارائه می نماید. افزون بر آنچه که موجب صلاحیت تعمیرکاران متخصص ما برای رسیدگی به کولر گازی شما می شود، با بیمه دستگاه شما از سوی شرکت نگران هیچ گونه خسارات نخواهید بود و نیز با ارائه گارانتی معتبر چند ماهه به شما کیفیت خدمات متخصصین خود را تضمین خواهیم کرد.

تعمیر قطعات کولر گازی اجنرال توسط کاراباما

مشکلاتی که در انواع کولر گازی اجنرال به چشم می خورند، متفاوت بوده و می توانند علل مختلفی داشته باشند. برخی از آنان ممکن است به سادگی تغییر تنظیمات ریموت کنترل کولر گازی شما حل شده و برخی دیگر نیز به تعمیر قطعات کولر گازی اجنرال توسط تکنسین ماهر نیاز داشته باشند. اگر کولر گازی شما نشتی داشته و کمبود گاز دارد، هوای گرم پرتاب می کند، سر و صدای عجیب و بلندی دارد، فن آن کار نمی کند، کمپرسور آن از کار افتاده است و یا آبریزش دارد، قطعا به کمک یک متخصص کولر گازی نیازمند هستید.

متخصصین تعمیرات کولر گازی اجنرال در کاراباما قادر به رفع تمامی مشکلات پیش آمده برای دستگاه شما در کمترین زمان ممکن هستند. ما با در اولویت قرار دادن تعمیر قطعات کولرتان به فکر هزینه های شما نیز هستیم و تنها در صورتی که قطعه معیوب و غیر قابل تعمیر باشد، به تعویض آن با قطعات ارجینال اقدام می کنیم. برخی از قطعات کولر گازی اجنرال که توسط متخصص ما تعمیر یا تعویض می شوند عبارتند از:

 • برد کنترل اصلی
 • برد کنترل دما
 • برد رله
 • ترموستات
 • کمپرسور
 • کندانسور
 • ترمیستور
 • اورلود
 • و…

نگران تعمیر دستگاه خود نباشید، صرف نظر از ظرفیت، مدل و مشکل دستگاه شما تمامی کولر گازی های اجنرال توسط متخصصین تعمیر کولر گازی مجرب ما پشتیبانی می شوند.

کاراباما تمام مشکلات کولر گازی اجنرال شما را رفع می کند؟

کولر گازی اجنرال روشن نمی‌شود، نشتی آب دارد، باد کولر گازی اجنرال گرم است، به صورت ناگهانی خاموش می‌شود، هنگام روشن شدن دستگاه از پنل خارجی کولرگازی صدای ضربه شنیده می‌شود، از پنل کولر گازی آب چکه می‌کند و …. می‌توانید از مرکز تعمیر کولر گازی کاراباما راهنمایی بگیرید.

کاراباما کدام برندهای کولر گازی اجنرال را تعمیر می کند؟

برای نصب، سرویس و تعمیر انواع برندهای کولر گازی اجنرال، می‌توانید با مرکز تخصصی کاراباما تماس بگیرید یا درخواست آنلاین خود را ثبت کنید.

برندهای کولر گازی اجنرال که توسط مرکز کاراباما تعمیر می‌شود:

 • کولر گازی اجنرال مدل ASGS30LFCA
 • کولر گازی اجنرال مدل ASGA24UNWA
 • کولر گازی اجنرال مدل ASGA 36
 • کولر گازی اجنرال مدل ASGA12UNWA
 • کولر گازی اجنرال مدل ASGA30FUTA
 • کولر گازی اجنرال مدل ASGS24LFCA
 • کولر گازی اجنرال مدل ASGS12LFCA
 • کولر گازی اجنرال مدل ASGA36JCC
 • کولر گازی اجنرال مدل ASGA18UNWA
 • کولر گازی اجنرال مدل ASGG12JLCA
 • کولر گازی اجنرال مدل ASGA36FETA-P
 • کولر گازی اجنرال مدل ASGC30RWT
 • کولر گازی اجنرال مدل ASGS18LFCA
 • کولر گازی اجنرال مدل ASGA18LF

تعمیر کولر گازی اجنرال در اصفهان

نصب و تعمیرات کولر گازی اجنرال در اصفهان توسط تکنسین‌هایی انجام می‌شود که شناخت کافی نسبت به این دستگاه دارند. مجموعه کاراباما، آموزش تکنسین‌ها را در زمینه سرویس و تعمیر پرطرفدارترین برندهای کولر گازی، پایه و اساس خدمات خود قرار داده است. بنابراین تکنسینی که برای تعمیر کولر گازی اجنرال به منزل یا محل کار شما  اعزام می‌شود، از دانش فنی کافی و سال‌ها تجربه برخوردار است. تعمیر کولر گازی اجنرال شما، به شکل اصولی و بدون نقص صورت خواهد گرفت.

تعمیر کولر گازی اجنرال در کرج

تعمیر کولر گازی اجنرال در کرج و همه نقاط استان البرز در کنار تعمیرات سایر برندهای این دستگاه توسط تکنسین‌های کاراباما ارائه می‌شود. در واقع، تعمیرکاران مجموعه کاراباما در زمینه تمامی خدمات کولر گازی برند اجنرال، از نصب گرفته تا سرویس و تعمیرات، تجربه و دانش قابل قبولی دارند. به همین دلیل، خدمات مورد نظر دارندگان کولر گازی اجنرال در کرج با کیفیت بالا، در زمان مناسب و همراه با ضمانت ۱۸۰ روزه ارائه می‌شود.

تعمیر کولر گازی اجنرال در رشت

کولر گازی اجنرال یکی از برندهای پرطرفدار است که با تولید محصولات باکیفیت توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. این دستگاه ممکن است پس از مدتی با مشکل روبرو شده و نیاز به تعمیرات داشته باشد. باتوجه به پیچیدگی قطعات توصیه می‌شود برای تعمیر کولر گازی اجنرال در رشت حتما از یک تکنسین متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا نیازی به صرف هزینه هنگفت برای تعویض قطعات نباشد.

تعمیر کولر گازی اجنرال در لاهیجان

اجنرال یکی از برندهای پرطرفدار کولر گازی است که با تولید محصولات باکیفیت توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. این دستگاه ممکن است پس از مدتی با مشکل روبرو شده و به تعمیرات نیاز داشته باشد. با توجه به فناوری پیشرفته و حساسیت قطعات، توصیه می‌شود برای تعمیر کولر گازی اجنرال در لاهیجان از یک تکنسین ماهر کمک بگیرید تا به دستگاه شما آسیب جدی‌تری وارد نشود.

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات کولر گازی اجنرال را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی اجنرال را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله خدمات کاراباما میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

سوالات متداول

کاراباما برخلاف سایر مجموعه‌ها، تنها تعمیرات لوازم خانگی را انجام داده و بیش از 10 سال با آموزش‌های دوره‌ای و آشنا نمودن تکنسین‌ها با روش‌های نوین تعمیرات، آزمون ورودی و نظارت بر تمامی سفارش‌ها تلاش کرده است تا به عنوان تخصصی‌ترین مجموعه لوازم خانگی در ایران شناخته شود.

با توجه به دلایل مختلف خرابی کولر گازی اجنرال، اعلام هزینه نهایی پس از عیب یابی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و با نظارت مستقیم کاراباما به مشتریان اعلام خواهد شد.

به دلیل حضور تکنسین‌های تعمیر اسپلیت اجنرال کاراباما در تمامی مناطق تحت پوشش، امکان ارائه خدمات در همان روز فراهم می‌باشد.

بله؛ تمامی خدمات ارائه شده توسط کاراباما با 6 ماه گارانتی انجام می‌شود.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

سرویس و نصب کولر گازی اجنرال Ogeneral

از جمله خدمات کولر گازی اجنرال (OGeneral) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب و سرویس کولر گازی اجنرال و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده کولر گازی اجنرال خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
محمدی

سلام
ما دو هفته اس که کولر اجنرال خریدیم اما ازش بخار میاد و آب میچکه. از طرف نمایندگی کولر گازی اجنرال اومدن و عوضش کردن ولی کولر جدید هم همین مشکل رو داره
آیا تمام کولرهای اجنرال این مشکل رو دارن؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  باید با نمایندگی کولر گازی اجنرال شهر یا شهرستان خودتون تماس بگیرید تا مشکل رو برطرف کنن این کولر باید کاملا چک بشه

  پاسخ دهید

   درخشان دیلمی

   با سلام
   کولر گاز اجنرال دارم که احساس میکنم با توجه به اندازه موتر پرتاب باد آن کم و محوطه حال را خنک نمیکند و برای سرویس میخواستم تکنسین بفرستید .
   با سپاس

   پاسخ دهید

    کارشناس 4: جعفری

    سلام دوست گرامی، برای اعزام تکنسین سرویس کولر گازی اجنرال حتما باید درخواست خود را از طریق تماس و یا فرم به صورت آنلاین ثبت نمایید.

    پاسخ دهید

محمد جمالی

سلام کولر گازی اوجنرال 30000 دارم که دمای زیر صفر گرم نمیکنه. آیا امکانش هست موتورش تعویض بشه و بجای اسکورال موتور اینورتر بزاریم؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست عزیز سوال شما بسیار کلی است که جواب دادن به آن امکان پذیر نیست. برای حل شدن مشکل حتما با نمایندگی کولر گازی ogeneral در محل زندگیتان تماس بگیرید تا مشکل برطرف شود یا اگر اطلاعات فنی دارید علائم بیشتری را ذکر کنید تا کمکتان کنیم

  پاسخ دهید

   علی باقری

   سلام چندساله کولر گازی راسرویس نکرده ام میخواهم سرویس کنم آیا فیلتر هم لازم داره

   پاسخ دهید

  فریبا پاینده

  با سلام من در کیش منزل دارم و هر چند ماه یکبار به جزیره میام کولرم اجنرال هست و تازه گاز زدم بعد از چند ماه گاز کولر کم میشود

  پاسخ دهید

سلام خسته نباشید، مدتی است شیل جلوی کولر گازی دیواری من شکسته شده است، و متاسفانه به نمایندگی کولر گازی اجنرال در تهران مراجعه کردم ولی نتیجه ای حاصل نشد، میخواستم بدونم میتونید بنده رو راهنمایی کنید که در تهران کجا میشه پیدا کرد؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  متاسفانه به دلیل وارداتی بودن این محصولات قطعات و لوزام یدکی بسیار کمیاب بوده ولی باید به مراکز فروش لوازم یدکی کولر گازی مراجعه کنید

  پاسخ دهید

پیمان منصوری

درود و خسته نباشید
من یه کولر ۳۶۰۰۰ دیواری اجنرال دارم که یکی از فن های اون سوخته. در اهواز زندگی میکنم و حداکثر دمای این روزها 32 درجه است آیا مشکلی نداره تا تعمیر یا تهیه فنی که خراب شده کولر رو با یه فن روشن کنم؟
اگر با یه فن روشن کنم و مشکلی پیش بیاد آیا چراغ پنل آلارم میدهد تا قبل از بروز مشکل برای بورد آن را خاموش کنم؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  نخیر امکان استفاده کولر گازی با یک فن وجود ندارد چون تکمیل شدن سیکل سرمایی کولر گازی شما وابسته به کارکرد این دو فن است و در صورت استفاده به این صورت امکان اسیب رسیدن به اسپیلت شما بالاست

  پاسخ دهید

علی فرخ منش

سلام و خسته نباشید خدمت دوست عزیز
من یه کولر اسپلیت اجنرال 36 هزار دارم مدل قدیم و چراغ تایمر جلوی پنل زرد رنگ، خود به خود روشن میشه و کولر خاموش میشه. لطفا راهنمایی کنید عیب از کجاست؟ من خودم تعمیرکار کولر گازی اجنرال هستم و همه چیز رو چک کردم مثل گاز و…

پاسخ دهید

  مجتبی جعفری

  سلام یه کولر سی هزار اوجنرال چند ماه پیش خریدم، که خونه ام تکمیل شد ببرم نصب کنم، دیروز بردم نصب کرد نصاب برام، ولی کولر با کنترل کار نمیکنه یعنی کنترل سالمه، با دوربین موبایل امتحان کردم، کولرم با دکمه پاور خودش روشن میشه، ولی با کنترل کار نمیکنه، یعنی کنترل اشتباه بهم دادن یا چشم پنل مشکل داره

  پاسخ دهید

سیدحبیب موسوی

با سلام
من در مورد 6 تا Led کولر گازی اوجنرال میخواستم بدونم در کولر 36 هزار نشانگر چه مشکلی هستن

پاسخ دهید

مرادی

سلام من یک عدد ماژول برد کولر گازی اوجنرال دوتیکه ۳۶۰۰۰ هزار لازم دارم باید از کجا تهیه کنم

پاسخ دهید

  بابایی

  سلام
  وقت بخیر، جهت تهیه قطعه مورد نظرتون باید به نمایندگی کولر گازی اجنرال مراجعه کنید.

  پاسخ دهید

اسماعیل پورحسین

سلام وقت بخیر اسپلیت اجنرال موتور بزرگ دارم که بلیور اواپراتور خاموش ولی کمپرسور روشن مشکل از کجاست ممنون

پاسخ دهید

داود سوخانی

سلام،من یه کولر گازی اوجنرال اینورتر 30000 چهار پنله دارم پنل هاش کار میکنن ولی موتور کار نمیکنه تعمیرکار آوردیم گفتن بردش سوخته، میخواستم بدونم برد این کولر پیدا میشه یا نه ممنون از راهنمایتون

پاسخ دهید

سلام.من تازگی یک کولر اجنرال ۲۴۰۰۰ با گارانتی نمایندگی کولر گازی اجنرال گرفتم اما مشخصات برچسب روی پنل و کمپرسور مدل را ۳۰۰۰۰ نشون میده.از کجا باید بفهمم که این کولری که خریدم تقلبی نباشه. در ضمن وزن کمپرسور هم به نظر خودم خیلی سبک هستش حدودا ۲۵ تا ۳۰ کیلو. لطفا راهنماییم کنید

پاسخ دهید

محمدی

ضمن تشکر از راهنمایی سایت شما
لطفا میتونین بهترین راه تشخیص کولر گازی اجنرال کم مصرف اصلی با بدل و یا تقلبی در هنگام خرید چیست؟

پاسخ دهید

کیوان دریانورد

سلام. من یک کولر اجنرال دو تیکه 36هزار دارم که وقتی که روشن میکنم چراغ قرمز رنگ 5بار روشن و خاموش میشه و چراغ زرد یکسره روشن و خاموش میشود مشکل چيست؟ ممنون.

پاسخ دهید

مجتبی حسین پور

سلام خسته نباشید قیمت برد کولر گازی اجنرال پنچره ای چقدره؟ چطور از نمایندگی کولر گازی اجنرال می تونم تهیه کنم؟

پاسخ دهید

محسن پاک گهر

سلام من یک کولر گازی اجنرال 30هزار دارم که ارور e4 میداد تعمیرکار نمایندگی کولر گازی جنرال دستگاه چک کرد گفت مشکل از برد هستش و میگه نیاز به پوروگرام داره و برنامه رو نداره

پاسخ دهید

رضا زارع

سلام وقت بخیر آدرس یا شماره نمایندگی کولر گازی اجنرال در تهران رو لطفا برام بفرستین

پاسخ دهید

سلام هزینه جابه جایی و نصب کولر گازی اجنرال چقدر میشه حدودا؟

پاسخ دهید

سالار ارجمند

اگر گاز نشتی داشته باشد و نیاز به شارژ مجدد باشد ، آیا شامل گارانتی خواهد بود؟

پاسخ دهید

سلام.
میخواستم بپرسم دلیل خنک نبودن باد کولر گازی چی هست؟
در ضمن میخواستم یگم شما عاااالی هستید (:

پاسخ دهید

بهرام قاسمی

کولر گازی ما تازه نصب کردیم خنک نمی کنه

پاسخ دهید

سعید شهسواری

سرویس کولر اوجنرال ۱۲ سال که نصب شده هیچگونه برسی نشده خنک کندگیش کم شد دورش کم شده نیاز به یک سرویس گاز دارد

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

سیاوش کاملی

سلام کولرم اجنراله برد کولرم هنگ کرده خودکار روشن میشه خاموش میشه گرم میشه سرد میشه دوباره هی خاموش و روشن میشه قاطی کرده چکار باید کرد؟

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام سیاوش عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر کولر گازی اجنرال رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

علی طاهرخانی

کولر گازی ا جنرال خریداری شده متاسفانه نمایندگی نصب نداریم شما می توانی شماره تلفن یا کمکی بکنید . از استان قزوین شهرستان تاکستان

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  سلام کاربر گرامی
  متاسفانه در حال حاضر کاراباما فقط در چهار استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان خدمات ارائه می‌دهد.

  پاسخ دهید

علی محمودی

کولر اجنرال ۱۸۰۰۰ سرد و گرم ۱-. دیسیپلین نشان نمی‌دهد، ۲- نصب و راه اندازی .

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر دوست عزیز
  برای ثبت درخواست نصب و راه اندازی، لطفا با شماره تلفن 02154584 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ دهید

علیرضافاتحی

سرویس ، پر کردن گاز

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  عصر بخیر دوست عزیز
  جهت ثبت درخواست خود، لطفا با شماره تلفن 02154584 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ دهید

ناصرقاسمی

تعمیردرمحل دا رید موتورکولرم سوخت است مدل 24000مباشد

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر دوست عزیز
  جهت ثبت درخواست تعمیر، لطفا با شماره تلفن 02154584 تماس بگیرید. متخصصین کاراباما به محل اعزام خواهند شد.

  پاسخ دهید

فرح بخش

نصب کولر

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر
  برای ثبت سفارش تعمیر می توانید با شماره تلفن 02154584 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ دهید