نصب، سرویس و تعمیر پکیج ایساتیس توسط نمایندگی پکیج ایساتیس

نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات پکیج ایساتیس که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به نصب، تعمیرات و سرویس پکیج ایساتیس اشاره کرد.

و یا با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات  می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های پکیج ایساتیس، مناسبترین فرد جهت تعمیر پکیج ایساتیس شما می باشند.

متخصصان حرفه ای و باتجربه
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، به عنوان یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد و مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با ۱۸۰ روز گارانتی ۱۸۰ به عهده میگیرد.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

تعمیر پکیج ایساتیس

تعمیر پکیج ایساتیسکارکرد قابل اعتمادتر پکیج های دیواری در مقایسه با سیستم های گرمایش مرکزی و یا آبگرمکن ها، به علاوه طول عمر مفید بیشتر و هزینه های نگهداری پایین آنها، موجب شده است که پکیج های دیواری از جمله پکیج ایساتیس یکی از محبوب ترین سیستم های گرمایشی در اکثر منازل باشند.

با این حال، بدلایل متفاوتی مانند استهلاک کارکرد مداوم پکیج، نگهداری و استفاده های ناصحیح از دستگاه و یا بروز ایرادات فنی در قطعات مختلف سیستم، امکان بوجود آمدن اشکال و از کار افتادن پکیج همواره وجود خواهد داشت. در چنین مواقعی یکی از اولویت های تصمیم گیری در تعمیر پکیج ایساتیس، کمک گرفتن از متخصصین حرفه ای تعمیرات پکیج ایساتیس است به گونه ای که در سریعترین زمان ممکن بخصوص در فصل سرما، قادر به رفع مشکل و تعمیرات پکیج ایساتیس شما به بهترین شکل ممکن باشند.

عیب یابی و رفع مشکلات پکیج ایساتیس اعم از روشن نشدن، خاموش شدن، آبریزش یا نشتی، سر و صدای زیاد و… توسط متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه نمایندگی پکیج ایساتیس برای مدل های مختلف پکیج ایساتیس در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. همچنین این متخصصان با ارائه مشاوره در زمینه نگهداری و استفاده صحیح از پکیج به شما کمک خواهند نمود.

خدمات پس از فروش پکیج ایساتیس

خدمات پس از فروش پکیج ایساتیس (Isatis) یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی ایساتیس است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات ایساتیس گام بزرگی را در زمینه تعمیر ، سرویس و خدمات پس از فروش پکیج ایساتیس بردارد.
با وجود این پشتیبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی ایساتیس تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات پکیج ایساتیس به صورت شبانه روز در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ایساتیس در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.
در صورتی لوازم خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید.

سرویس پکیج ایساتیس

سرویس پکیج ایساتیسیکی از کارهایی که اغلب توسط افراد نادیده گرفته میشود، نگهداری و رسیدگی به موقع از پکیج ایساتیس است که اصطلاحا سرویس پکیج ایساتیس گفته می شود. می دانیم که پکیج دیواری همانند سایر دستگاه هایی که روزانه از آنها استفاده می کنیم، تحت استهلاک زیادی قرار گرفته و گاها با استفاده نابجا و ناصحیح می تواند دچار ایراداتی در عملکرد خود شود.

سرویس پکیج ایساتیس که می بایست به صورت سالانه صورت بگیرد، شامل مجموعه مواردیست که باعث اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه خصوصا پیش از رسیدن فصل سرما می شود و به کارکرد پکیج دیواری در بالاترین میزان بازدهی خود کمک می نماید.

متخصصین باتجربه نمایندگی پکیج ایساتیس قادرند تا با بررسی پکیج ایساتیس شما و تست بخش های مختلف آن، از وجود ایرادات و اخلالات کوچکی که ممکن است در آینده به مشکل بزرگتری تبدیل شوند و یا در میانه یک روز سرد زمستانی منجر به خاموش شدن و از کار افتادن پکیج شما شود، پیشگیری کنند و این ایرادات را به طور کلی رفع نمایند.

ممکن است بسیاری از مشکلات رایج پکیج دیواری ایساتیس همانند روشن نشدن دستگاه، برای شما نیز پیش آمده باشد. در صورتی که سرویس پکیج ایساتیس خود را به صورت دوره ای انجام دهید، نه تنها به عمر مفید دستگاه خود می افزایید؛ بلکه از مشاوره متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه نمایندگی پکیج ایساتیس برای رفع این مشکلات نیز بهره مند می شوید که ممکن است راه حل بسیار ساده ای نیز داشته باشند.

نصب پکیج ایساتیس

نصب پکیج ایساتیس

نصب پکیج ایساتیس به صورت صحیح و اصولی بر عملکرد آن بسیار تاثیرگذار است؛ چرا که فرایند نصب پکیج ایساتیس حساسیت ها و جزئیات بسیاری دارد و تنها توسط تکنسین های متخصص نصب پکیج ایساتیس قابل انجام است؛ توجه کنید به هیچ وجه نباید نصب این پکیج ها را به افراد غیر حرفه ای سپرد. رعایت نکردن این موارد علاوه بر اینکه در کارکرد پکیج اختلال ایجاد می کند، می تواند منجر به مشکلات آتی برای پکیج نیز گردد.

بسیاری از افراد به دلیل نداشتن تخصص و آگاهی لازم، پکیج دیواری خود را در محل مناسبی نصب نمی کنند که این امر می تواند ضمن بروز مشکل در عملکرد دستگاه خطرآفرین نیز باشد؛ بنابراین اولین اقدام مهم هر نصاب حرفه ای پکیج ایساتیس، بررسی و انتخاب محل مناسب برای نصب پکیج ایساتیس است و باید موارد متعددی مانند وجود اکسیژن کافی برای احتراق، عدم جریان شدید باد، استحکام دیوار و مصالح ساختمانی، فضا و ابعاد کافی اتاق نصب و نحوه قرارگیری لوله ها، دودکش و اتصالات پکیج را نیز پیش از نصب پکیج ایساتیس بررسی کند.

علاوه بر این، پیچیدگی های فنی مدل های مختلف پکیج های ایساتیس، نصب و راه اندازی صحیح آن ها را تنها توسط متخصصین حرفه ای نصب پکیج ایساتیس ممکن می سازد. نصب اصولی و صحیح پکیج ایساتیس می تواند از برخی مشکلات رایج دستگاه چون خرابی پمپ یا مشکل خاموش شدن مداوم جلوگیری نماید. مرحله بعدی لوله کشی پکیج، اتصال شیلنگ ها و دودکش پکیج است و نهایتا اطمینان از آب بندی صحیح اتصالات انجام شده و در پایان تست پکیج و بازرسی و تایید نهایی نصاب پکیج ایساتیس است که این مرحله نیز موارد متعدد دیگری را دربر می گیرد.

عیب یابی و مشکلات رایج پکیج ایساتیس

اطمینان از سالم بودن و کارکرد بی عیب و نقص پکیج ایساتیس بسیار مهم و حیاتی است. با این حال اگر مشکلی در سیستم پکیج شما وجود داشته باشد، یا ایراداتی جزئی در هنگام کارکرد پکیج تان به چشم میخورد، نگران عیب یابی و رفع مشکل پکیج خود نباشید. متخصصان نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در کاراباما، در عیب یابی و رفع مشکلات متداول پکیج به کمک شما خواهند آمد.

عیب یابی پکیج ایساتیس از چندین جهت بسیار مهم است. روند عیب یابی صحیح دستگاه، پیش از هر چیز به مشکلات و ایرادات پکیج تان پایان می دهد. علاوه بر این، در صورتی که ایرادات جزئی سیستم پکیج خود را شناسایی و عیب یابی نمایید، می توانید از رخ دادن اشکالات بزرگتر و جدی تر دستگاه جلوگیری کنید تا نیازی به صرف هزینه زیاد برای تعمیر پکیج ایساتیس نباشد. بیشترین مشکلات تعمیراتی که مشتریان برای رفع آن با تعمیرگاه پکیج ایساتیس شهرتان تماس برقرار کرده اند موارد زیر می باشد.

نمایندگی تعمیرات پکیج

سرویس به موقع پکیج ایساتیس

حتی اگر پکیج شما به درستی کار می­ کند، سرویس پکیج ایساتیس به صورت منظم و طبق برنامه می­ تواند به کارکرد بهینه و طولانی شدن طول عمر مفید آن بیافزاید. لذا همواره برنامه سرویس کردن پکیج ایساتیس خود را توسط سرویسکار ماهر و تعمیرکار پکیج ایساتیس در نظر داشته باشید. توصیه می­ شود که این کار را سالانه و در ابتدای شروع فصل سرما انجام دهید تا در میانه زمستان با مشکلات ناخواسته مثل گرم نکردن آب، خاموش شدن ناگهانی  و… مواجه نگردید. در صورتی که به سرویس پکیج دیواری ایساتیس خود نیاز دارید می توانید از طریق پر کردن فرم ثبت درخواست و یا تماس تلفنی، ما را از درخواست خود مطلع سازید.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

چک کردن مشعل پکیج در پکیج های باز

در پکیج­ های قدیمی – معمولا مدل­ هایی که مربوط به ۱۰ سال قبل می­ باشند – پنجره­ایی تعبیه شده که از طریق آن می ­توان مشعل پکیج را مشاهده نمود. اگر پکیج شما به درستی کار کند و احتراق کاملی داشته باشد، رنگ شعله باید آبی باشد. هر زمان که رنگ شعله پکیج به زرد تغییر پیدا کرد، با نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس تماس بگیرید.

اگر شعله پکیج خاموش شد، با استفاده از دفترچه راهنما از دستورات و مراحل روشن کردن دوباره شعله پیروی کنید. بطور معمول، این کار با گرفتن کلید ریست و سپس فشار دادن دکمه احتراق انجام می ­شود.

بعد از اینکه شعله دوباره روشن شد، احتمالا لازم است که کلید ریست را برای حداقل ۳۰ ثانیه نگه دارید. اگر با چند بار امتحان موفق به راه اندازی آن نشدید، با همکاران ما در کاراباما تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل شما را حل نمایند.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

عدم گرما و یا علت گرم نشدن آب پکیج (در پکیج های دریچه باز یا قدیمی)

در سیستم ­های دریچه باز، اگر شعله پیلوت روشن بوده اما همچنان گرما یا آب گرمی وجود ندارد، احتمالا مشکل از شیر توپی است. شیر در مخزن تغذیه و انبساط گیر کرده است. نشانه­ های معمول این مشکل سرد بودن رادیاتورهای طبقات بالا و نبودن آب و هوا در داخل رادیاتورها به هنگام هواگیری آن­ها می ­باشد. همچنین پمپ چرخشی نیز ممکن است بسیار پر سرو صدا باشد.

اگر به مخزن تغذیه و انبساط سر بزنید (معمولا در کنار تانک آب سرد است) آن را خالی می ­بینید. در این حالت بالا و پایین کردن شیر توپی را امتحان نمایید. با این کار شیر باید دوباره به کار بیوفتد و مخزن تغذیه و انبساط پر شود.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

پکیج های جدید (پکیج بسته)

سیستم ­های قدیمی، دریچه باز و غیر چگالشی پکیج، هوا را از محیط داخل خانه می ­گیرند. اما در مدل ­های جدید پکیج دیواری یا همان سیستم­ های بسته و چگالشی، هوای پکیج از بیرون تامین می­ شود. این بدین معنی است که مدل­ های بسته و چگالشی جدید پکیج، معمولا هوای تازه ­تری را استفاده نموده و در بازدهی و مصرف انرژی عملکرد بهتری دارند. سری­ های بسته و چگالشی پکیج حداقل ۲۵% کارآمدتر و بهینه­ تر از سری­ های قدیمی غیر چگالشی عمل می ­کنند.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

نگهداری و سرویس پکیج های دود کش دار

صاحبان پکیج­ های خانگی دودکش ­دار که بصورت داخلی در خانه نصب می ­شوند، باید از خطرات موجود آگاه و به فکر ایمنی دودکش ­های پکیج خود باشند. این مدل پکیج ­ها از فن و دودکش برای خروج گازهای حاصل از احتراق و تامین هوا و اکسیژن مورد نیاز خود استفاده می­ کنند. دودکش ها معمولا لوله­ های فلزی بوده که از بالای پکیج خارج و گازهای حاصل از احتراق را که عمدتا از CO2 (مونواکسید کربن) تشکیل شده است به خارج هدایت می ­کنند.

 وضعیت نامطلوب یک دودکش به همراه پکیجی که به درستی کار نمی ­کند، می­ تواند شما و خانواده­ تان را در معرض خطر جدی مسمومیت مونواکسید کربن قرار دهد. این امر موجب خطرات مرگ و میر ناشی از خفگی و آسیب ­های جدی می­ گردد.

تعمیرکاران و متخصصان نصب پکیج، باید دودکش ­ها را از لحاظ نشتی و وجود هرگونه سوراخ و عیب و نقص بازرسی نمایند و به درستی و با مهارت در جای خود نصب نمایند. همچنین بازرسی نقاط حساس همچون چفت و بست کردن لوله­ ها در قسمت زانویی نباید فراموش گردد. در معرض دید بودن دودکش­ های پکیج کار بازرسی را توسط متخصص فنی راحت ­تر می ­سازد، لذا در صورت امکان از پنهان کردن دودکش ­ها و تعبیه آنان در پشت دیوارها پرهیز نمایید.

 • همواره از مسدود نبودن دودکش­ های خود در پشت بام اطمینان حاصل نمایید و هیچگاه پکیج خود را با چیزی نپوشانید و مانع مسدود شدن دریچه­ های هوا نشوید.
 • به یاد داشته باشید که حل مشکلات مربوط به پکیج پکیج ایساتیس می­ تواند پیچیده باشد. لذا در صورتی که برای پکیج شما مشکلی پیش آمده، بهترین کار تماس با افراد فنی و متخصصین باصلاحیت برای عیب یابی پکیج ایساتیس و رفع مشکل آن می­ باشد.

در صورت لزوم می ­توانید با ما در کاراباما تماس گرفته و در اسرع وقت مشکل خود را برطرف نمایید.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

رسوب زدایی پکیج ایساتیس و سرویس مدار گرمایش

با مرور زمان رسوبات در سیستم پکیج شما و درون لوله ­ها به وجود آمده و باعث افت فشار و همچنین کاهش میزان گرمایش کلی می­ گردد. در چنین حالتی می ­توانید با کمک  سرویسکار پکیج کار رسوب زدایی پکیج ایساتیس خود را انجام دهید. این کار علاوه بر اینکه موجب از بین رفتن رسوبات و جرم­ های موجود در پکیج و رادیاتورها می ­شود، سبب بهبود کارایی پکیج و افزایش عمر مفید آن می­ گردد.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

قابلیت ضد قفل خودکار پمپ پکیج

امروزه بسیاری از پکیج­ های گازی قابلیت ضد قفل خودکار پمپ دارند. در فصول گرم بدلیل استفاده نکردن از مدار گرمایشی پکیج و جهت جلوگیری از قفل شدن و خشک شدن پمپ، قابلیتی در پمپ پکیج تعبیه شده است که بسیار کارآمد می ­باشد. این قابلیت بصورت خودکار سبب کارکرد پمپ و چرخش آن شده و آب را در لوله­ ها به جریان ­می ­اندازد. این کار سبب جلوگیری از مشکلات در راه اندازی و استارت دوباره پکیج و پمپ در فصول سرد خواهد شد.

در صورتی که پکیج شما از چنین قابلیتی برخوردار نیست، خودتان می ­توانید هر از چند گاهی با روشن نمودن سیستم گرمایش مرکزی حتی در فصول گرم نیز اینکار را انجام دهید. می ­توانید به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه پمپ را روشن نموده و بگذارید کار کند، این امر سبب از بین رفتن رسوبات و کارکرد بهینه و بی اشکال پکیج می­ گردد.

دقت داشته باشید اگر به هر دلیل کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از دستگاه مشاهده می کنید باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید. 

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک پکیج شما اشکال اساسی پیدا کند! همین حالا درخواست تعمیرات پکیج ایساتیس خود را ثبت کنید و از ۱۰% تخفیف بهرمند شوید و یا با نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس تماس بگیرید. ما با کمک متخصصین با تجربه خود همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

دفترچه راهنمای پکیج دیواری ایساتیس

ممکن است در مواقع ضروری به دفترچه راهنمای پکیج ایساتیس خود نیاز داشته باشید. این دفترچه حاوی اطلاعات مهمی در رابطه با نحوه استفاده، اشکالات و خطاهای احتمالی، چگونگی نگهداری و … می ­باشد. لذا سعی کنید دفترچه راهنمای پکیج ایساتیس خود را حتی المقدور در مکان مشخص و در دسترسی قرار دهید تا در مواقع ضروری بتوانید از آن استفاده نمایید. خیلی از افراد این دفترچه ­راهنما را گم می­ کنند اما جای نگرانی نیست. بسیاری از شرکت­ های تولیدکننده محصولات پکیج، در وبسایت های خود فایل این دفترچه­ ها را برای دانلود قرار داده ­اند.

تعداد کل نظرات: 64

 • Avatar
  مصطفی دهنوی

  با سلام و خسته نباشید . من دو سالی هست که از پکیج ایساتیس استفاده میکنم تا الان به مشکلی روبرو نشدم تازگی پکیج مرتب خاموش و روشن میشه نمیدانم مشکل چیست لطفا راهنمایی کنید . با تشکر

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   دوست عزیز این مشکلی که شما فرمودید یک مشکل کلی است که به این صورت امکان برسی و اغلام نظر وجود ندارد اگر امکان دارد اطلاعات بیشتری بفرمایید در غیر این صورت با یک تعمیرکار متخصص مشورت کنید تا برای حل این مشکل به صورت حضوری به شما کمک کنند

 • Avatar
  حسین اسماعیل زاده

  سلام
  من دوساله ک پکیج ایساتیس دارم اوایل موقع زمستون داخل پکیج بعد از بالا رفتن دما تق تق صدا میداد نماینده سرویس کرد صداش کمتر شد و الان فشار آب گرم خروجی خیلی کم شده و کسی حاضر به تعمیرش نیست ….لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   دوست گرامی بعد از این مدت دستگاه شما نیاز به تعمیر و سرویس برا جرم گیری دارد

   • Avatar
    افشین سامه

    سلام ۶ماهه پکیج ایساتیس گرفتم از ده روز پیش پکیج هر ۴ یا ۵ ساعت Error یک میده .بعد از ریست کردن دوباره روشن میشه بازم ۴ ساعت دیگه همونError یک رو میده.تعمیرکار آوردم هواگیری کرد و تمام قطعات رو مرتب با جرم گیر شست.ولی بازم درست نشده.تعمیرکار میگوید صد در صد از جایی نشتی دارد. همه جا رو نگاه کردم نشتی ندیدم ولی تعمیرکار میگید شاید لوله های که از داخل خانه عیور کردن به اندازه کمی نشتی دارن و باعث کم شدن بار میشود.لطفا راهنمایی کنید .ممنون

 • Avatar
  علی نوری

  سلام چند روز که آب از لوله تخلیه مخزن خارج میشه و مخزن خالی از آب میشه مشکل از چیه لطفا راهنمایی و در صورت نیاز به سرویس تعمیرکار تون رو اعزام کنید ش تماس ۰۹۱۲۵۱۶۳۴۸۳

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   بار دستگاه چه شماره ای را نشان میدهد؟

 • Avatar
  محمدرضا پورمنتظری

  پگیج ایساتیس مدل سیمات را دو سال است که نسب کرده ام و از همان ابتدا چند مشکل داشت و سرویس کار های مختلفی اومدند ولی تا حالا مشکل حل نشده ومشکل جدید که جای نگرانی دارد اینه که وقتی پگیج می خواهد روشن شود صدای بلندی مثل انفجار می دهد و چند بار روشن خاموش کردم و لی مشکل حل نشد لطفا راهنمایی نمایید تشکر
  ۰۹۲۱۲۱۲۹۵۱۵

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   دوست عزیز انفجاری روشن شدن پکیج دلایل زیادی دارد که باید برطف شود مانند تنظیم نبودن یا خراب بودن جرقه زن و…. که به هیچ عنوان توصیه نمیشود که خودتان اقدام به تعمیر پکیج خودتان اقدام کنید بلکه از یک تعمیرکار متعهد و متخصص کمک بگیرید

 • Avatar
  بهنام امانی

  پکیج من هر بار که شیر اب باز وبسته نیشه پیام e2 میده. ومتاسفانه در قزوین نمایندگی نداره انگار. چکار باید بکنم اگر شماره نمایندگی در قزوین دارید لطف کنید بدید در ضمن فشار روی ۲ و۳ بازی میکنه نه کم میشه نه زیاد چطوری فشارو کم کنم تشکر

  • Avatar
   meAfshin76

   سلام
   لطفا با یک تعمیرکار متخصص مشاوره کنید تا پکیج شما را از نزدیک بازدید کنند

 • Avatar
  Mehran

  چرا دستگاه ارور e6میدهد؟دستگاه مدل ۳۰۰۰۰میباشد

  • Avatar
   meAfshin76

   سلام
   احتمال خرابی سنسور آن وجود دارد

 • Avatar
  علی رضا ابوالقاضی

  با سلام پکیج ایساتیس ما error e2 می دهد و قطع میشود هرچه ریست می کنیم درستنمی شود. قبلا با ریست درست می شد ولی الان نه.

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   احتمال خرابی در سنسور داخلی زیاد است باید سنسور تست و تعویض شود

 • Avatar
  کامیار

  سلام من پکیج ایساتیس FF26 فن دارو خریدم. مساحت زیر بنام۲۴۰ متره. میخواستم ببینم جواب میده؟

  • Avatar
   کارشناس 2 : علوی

   سلام
   این اطلاعات را باید از فروشنده مربوط بپرسید تا به صورت دقیق و کامل شما را در جریان قرار دهند

 • Avatar
  Ali

  سلام پکیج من جرغه میزند ولی روشن نمی شود ودر سفحه نمایش Fg نمایش داده میشود

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   امکان خرابی یا عدم تنظیم جرقه زن وجود دارد که باید حتما برسی و تعمیر شود

 • Avatar
  محمد علی رزمی

  باسلام
  پکیج ما صدا میده و دچار افت فشار و اینکه یه آقایی نگاه کردن و گفتن که مخزن سوراخ شده و هم پمپ خراب شده هم پکیج.میخواستم ببینم مخزن قیمتش چنده و قابل تعمیر هست یا نه.

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   دوست گرامی امکان قیمت دهی به این صورت وجود ندارد ولی امکان تعمر مخزن هست

 • Avatar
  م.یزدی

  سلام وقت بخیر. پکیج منزل ما مدام ارور میده ایساتیس هست مارکش. یه سره هم اب سرده یه وقتایی تو حموم میمونیم از یردی اب و دیگه هم درست نمیشه که نمیشه مدام باید یکی وایسه بالا سرش و ری استارتش کنه ک ارورش بره تازه جدیدا ارورش میره و باز هم میاد طوری که درست نمیشه و شما از حمام منصرف می شید کلا …. کسی هم نیست شکر خدا که تعمیرش کنه ممکنه بفرمایید باید چیکار کنیم؟

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   پکیج شما چه اروری میدهد ؟ و اینکه شما زمانی که شیر اب حمام را بدون استفاده از دوش باز میکنید باز هم همین مشکل را دارید؟

 • Avatar
  علیرضا بقایی

  پکیج خطای عدم گردش آب کافی می دهد یعنی چراغ قرمز آب همزمان با دو چراغ سبز ۴۰ و۵۰درجه سبز خاموشن وروشن می شود برای رفع عیب چکار باید کرد دوم اینکه هنگام استفاده از آب گرم ناگهان آب سرد می شود علت چیست باتشکر

 • Avatar
  سیادت

  سلام بزرگواران
  از امروز صبح چند بار از آب گرم استفاده کردم ولی حالا دیگه شیر آب گرم رو باز می کنم پکیج روشن نمی شه و آب گرم ندارد و آب سرد خارج می شود. صفحه نمایش روشن است و هیچ اروری نشان نمی دهد. فشار هم روی ۱/۷ می باشد.

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   باید از فشار آب ورودی مطمن شوید و اینکه ایا جرقه زن دستگاه شما کار میکند ؟

   • Avatar
    سیادت

    عرض ادب و سپاس بی حد از توجه و عنایت شما.

    – آیا کاور جلوی دستگاه با باز کردن چهار پیچ زیر آن و سپس با فشار به بالا باید به راحتی خارج شود؟

    احترام و قدردانی
    سیادت

    • کارشناس1: پیرنیا
     کارشناس1: پیرنیا

     سلام
     با توجه به مدل دستگاه احتما وجود پیچ در بالای پکیج هم وجود دارد که بعد از باز کردن کمی به جلو و بالا فشار دهید

 • Avatar
  احمدرضا ایزدی

  سلام پکیج چراغ ۶۰ روشن میشود علت چیست؟

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   مدل پکیج را عنوان کنید و اینکه در چه مرحله ای این ارور نشان داده میشود

 • Avatar
  سید مهدی هراتی

  با سلام پکیج ما ایساتیس هست و مدام درجه آب در عرض یک ساعت به صفر میرسه و رادیاتور ها هم همیشه سرد هست. مدتی است که فشار آب گرم هم خیلی کم شده است. و ارور e7 میده. بیست روز هم هست که با تعمیرکار تماس میگیریم هر روز برای اومدن امروز و فردا میکنه. لطفا راهنمایی کنید واگر امکان داره شماره یه تعمیرکار و به من بدید. من رودهن هستم. ممنون

 • Avatar
  حبیب موسوی

  سلام
  میخواستم بدونم صدایی شبیه به تخلیه آب تو پکیج ایساتیس عادی هست؟کلا برای زمستون که میخوایم از شوفاژ استفاده کنیم باید تنظیمات پکیج رو تغییر بدیم؟ یه راهنمایی کلی نحوه استفاده از پکیج میفرمایید

 • Avatar
  مهدی مهمدی

  سلام پکیج من ایساتیس هست میخواستم بدونم برای سرویس منبع انبساط توسط والف باد چکار باید کرد. بنده به نمایندگی دسترسی ندارم لطفا راهنمایی کنید.

 • Avatar
  gh.n

  با سلام ایا بردهای پکیج کاریز اپودیت میشه

 • Avatar
  gh.n

  با سلام ایا بردهای پکیج کاریز قابلیت اپودیت شدن داره

 • Avatar
  علیرضا نیک

  سلام
  پکیج بنده ارور P23 میدهد گاهی شعله قطع میشه گاهی دما زیاد میشه.مشکل چیست
  هزینه حدودی تعمیراتش چقدره؟
  ممنون

 • Avatar
  حسین علی اکبری

  دستگاه من آب را بطور یکنواخت گرم نمیکند ظاهرا” خاموش و روشن میشود آیا ممکن است از جرقه زن دستگاه باشد؟ و خودم می توانم کاری انجام دهم یا تکنسین باید ببیند؟

 • Avatar
  ابراهیم

  پکیج ایساتیس دارم.فشارش روی ۲٫۸۰ هست.این فشار زیاد نیست؟بعدها مشکل پیش نیاره؟

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   فشار رور ۱٫۵ باز تنظیم کنید این مناسب ترین حالت است

 • Avatar
  علبرضا م

  باسلام پکیج من ایستاس سیمات می باشد ،که برای شوفاژ ها در زمستان بار اول روشن و تاموش میشه و مجدد روشن میشه و الان مشکلش اینه که آب گرم مصرفی خونه سرد است درجه ۴۰ چشمک زن رو نشون میده مشکل چیه لطفا راهنمایی کنید و اگر در کرمان شماره نمایندگی دارین بفرستبن ممنون ۰۹۱۳۷۴۵۱۶۲۴

 • Avatar
  مهران سعیدی

  باسلام لطفا یک کارشناس در دفتر مرکزی پاسخ گوی مشکلات فنی یا سئوالات فنی باشد بنده تماس گرفتم گفتم هفته پیش تعمیرکار شما اومده و فشار رو روی ۱٫۴ تنظیم کرده آیا این فشار مناسبه ؟ اوپراتور میگه باید درخواست تعمیرکار بدهید بیاد اونجا ازش بپرسین?
  ولی نکته مثبت این است که با یک تلفن همان روز تعمیرکار اعزام و پکیج سرویس شد.

 • Avatar
  مرتضی زینالی

  با عرض سلام و خسته نباشید
  پکیج مدل سیمات که هنگام استفاده از آب گرم صدای تق تق میدهد . لطفاً علت را بیان کنید.شایان ذکر است که چند روز پیش یکی از تعمیرکاران نمایندگی اقدام به تعویض شیر برقی و شیر کنترل نمود ولی مجدداً صدا میداد.پس از بررسی مجدد اعلام نمودند که پمپ آب خراب است و بایستی تعویض گردد.با توجه به قیمت بالای پمپ میخواستم بدونم امکان تعمیر پمپ وجود دارد؟

 • Avatar
  کمال نادری

  سلام رادیاتورهای من با توجه به اینکه درجه حرارت روی بیشترین حد ممکنه ولی خیلی کرم نمیشن من فشار را روی ۱/۵ تنظیم میکنم ولی بعد از چند ساعت میاد پاین علت چیه ؟

 • Avatar
  ح.احمدی

  سلام
  پکیج ما به صورت خودکار خاموش میشه و دیگه با ریست کردن و قطع برق و تنظیم بار و … هم روشن نمیشه.
  چند بار در سالهای مختلف تعمیرکار ایراد رو موقتی رفع کرده ولی هر بار بخصوص در فصل سرما ما این مشکل رو داریم.
  لطفا منو راهنمایی کنید. ضمنا می خواستم بدونم در روزهای تعطیل هم خدمات تعمیر ارائه میشه؟

 • Avatar
  محسن احمدی

  باسلام پکیج ما ایساتیس هستش یه دوهفته ای هست که وقتی روشن میکنه بعداز چند لحظه علامت خطر روشن میشه دوباره فندک میزنه بازهم همین منوال بعداز ۶ الی ۷مرتبه دوباره کامل روشن میشه

 • Avatar
  سیامک شوقی

  سلام.من پکیج ایساتیس سیمات نصب کردم بعضی وقتا چراغ زردش روشن میشه وکارنمیکنه.چندبارم ریسیتش کردیم درست نشد.چراغ سبز off وon هم روشنه ولی کارنمیکنه.

 • Avatar
  غفوری

  سلام برد پکیج ما که مدل ۳۰هزار ایساتیس سوپر لوکس هست با رعدوبرق سوخته و فعلا نمایندگی شهر خودمون نداره و ظاهرا خود شرکت هم نداره ،باید چکار کنم ؟ممنونم

 • Avatar
  علي جعفريان

  با سلام
  احتراما به عرضتون برسونم که مدل پکیج مورد استفاده ما FF26 هست که مدتیست کدERROR E8 رو نشون میده و صداهای مختلفی هم از محظه پکیج به گوش میرسه، لازم به ذکر است که فشار بار هم پس از خاموش شدن به عدد ۰٫۲۰ میرسه و به سختی بالا میره.

 • Avatar
  هیوا توشیح

  با سلام پکیچ ما از نوع ایساتیس ۲۶ff است خطای E1 میده میگن باید بار بین ۱ و ۱٫۵ باشه که انجام دادم ولی باز خطا برمیگرده , البته در موقع روشن بودن حات زمستانه و یا تاموقعی که شیر آب گرم باز است خطا نمی ده و نرماله مشکل میتونه از چی باشه لطفا” راهنمایی کنید.

 • Avatar
  روح الله آهنگر

  با سلام
  پکیج ما ایساتیس مدل سیماته
  چند وقته که کلا وقتی میخواد روشن شه بار اول چراغهای ۴۰و۵۰و۸۰ روشن میشه و پکیج خاموش میشه بار دوم چراغهای ۵۰و۶۰و ۸۰ روشن میشه و چراغ ریاستش روشن میشه
  چند روزه که کلا روشن نمیشه
  سمت فیروزکوه آیا نماینده ای دارید

 • Avatar
  توكلي

  با سلام . پکیج اینجانب ایساتیس مدل ۲۴۰۰۰ است ۳ ماه پیش توسط نمایندگی سرویس کامل شده ولی آلارمی که دارد نمایشگر E7 رو نشون میده و درجه آب ۳۱ است هر دفعه باید راه اندازی مجدد بزنیم و شیر آب و باز کنیم تا آب گرم شود و به درجه ۵۰ برسد . اگه ۵ تا ۱۰ دقیقه آب رو ببندیم باز باید بریم سروقت پکیج و راه اندازی مجدد بزنیم . موقع حمام اصلا یکی باید جلو پکیج وایسه . نمایندگی تعمیر هم نمی دونه مشکل چیه . باید چکار کنیم . راهنمایی کنید .

 • Avatar
  فرضعلی حیدری

  سلام پکیچ ایساتیس دارم در حالت زمستانه فن دایم بصورت ۲۴ ساعته روشن است اصلا فن خاموش نمی شود اما فن آبگرمن مشکلی ندارد بعد از خاموش شدن پکیچ بعد از چندثانیه خاموش می شود ولی فن حالت زمستانه همیشه روشن است

 • Avatar
  فریدون وفایی

  سلام پکیج ماتابستونه اس خوبه ولی روی زمستانه میگذاریش به صدایی میده .ما دادیم تعمیرش کنن میگن دومیلیون هزینه اش است .مگه قیمت پکیچ چقده که این مبلغ هزینه ی تعمیر یه قطعش میشه .اگه در خرم آباد با الیگودرز نمایندگی مجاز دارین لطفا به مابگین باتشکر.

 • Avatar
  محمد ابراهیمی

  سلام
  چهار ساله پکیج ایساتیس دارم الان به تازگی اول فن به کار می افته بعد مشعل روشن میشه بعد از دو ثانیه مشعل خاموش میشه بعد از ۵ تا ۶ ثانیه مشعل دوباره روشن میشه و این بار دیگه کار میکنه هم برای گرمایش رادیات ها و هم برای آب گرم مصرفی همین حالت رو داره
  راه حل مشکل چیه لطفاً راهنمایی فرمایید سپاسگزارم

 • Avatar
  مژگان مهاباد

  سلام وخسته نباشید پکیج من ایستاتیس هست سرویس کار مجاز سرویس کرده فقط میگه گاز دیر به مخزن میرسه وچندبارجرقه میزنه تاروشن شه وریست میشه گفته شیرگازش باید عوض بشه باتوجه به اینکه شیر گاز پکیج الان گرونه راه دیگه ای نداره

 • Avatar
  سعید احمدی

  سلام
  در دفترچه راهنمای ایساتیس خطایی هست که چراغهای ۶۰ – ۷۰ – ۸۰ به همراه دودکش به صورت چشمک زن نمایش داده میشود و جلوش نوشته قطع شعله به دلیل خیزش شعله !! حال برای رفع این خطا چه کاری لازم است و یا کدام قطعه مشکل پیدا کرده ؟ لطفا راهنمایی کنید

 • Avatar
  حامدپارسا

  سلام هیچ کلیدی از دکمه های پکیج کار نمیکند انگار هنگ کرده ریست هم نمیشه

 • Avatar
  حامدپارسا

  سلام هیچ کلیدی از دکمه های پکیج کار نمیکند انگار هنگ کرده ریست هم نمیشه_ فشار آب هم هیچ وقت ثابت نیست از ۵_۱تا ۳ همیشه متغیره

 • Avatar
  مهدی عبدالهی

  با سلام چهار ساله پکیج ایستاتیس مدل نیواستار فن دار دارم از همه چیش ناراضی ام در مقایسه ای که با پکیح های دروستان و اقوام در مارک های ایران رادیاتور و بوتان داشتن ایستاتیس خیلی مشکلات داره و اگه می تونستم عوضش می کردم ولی خب شده ۸ میلیون. بزرگترین مشکلش همین دیجیتال بودن و ارورهای مختلف اونه جدیدا هم پمپ سوزونده که یه میلیون خرج گذاشته. و تو این سه سال مرتب برای مسائل مختلف سرویس شده. از خریدش بشدت پشیمانم

 • Avatar
  م.کرمی

  سلام وقت بخیر، با تشکر از شما
  پکیج ما چندین ماه هست که روشن نشده و تعمیر کار پوشش پشت پمپ و سنسور نشان ده باید تعویض کنن قیمت این قطعات با اجرتشون چقدر میشه؟

 • Avatar
  بهنام میرزایی

  سلام پکیج ما نزدیک به چهار ساله که نصبه.الان دایما کد خطای E2نشون میدخ.زنگ زدم نمایندگی میگه برای شما مدل اشکیه..این و بنداز دور بوتان مدل پرلا بخر.پکیج ما فقط ۲ سال داره استفاده میشه.۲ سال اول واحد خالی بوده.لطفا راهنمایی کنید

 • Avatar
  مریم رجب پور

  سلام خسته نباشید پکیج من ایستاتیس هست و الارمE0 رو نشون میده وخاموش هم نمیشه باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

 • Avatar
  صفری

  سلام واقعا پکیج های ایساتیس بی مصرف هستن من ۵ ساله دارم هر سال زمستون که میخوام روشن کنم مشکل توش بوجود میاد و هرسال باید از نمایندگی بیان سرویس و یه قطعش درست کنند امسالم که گفتن پمپش مشکل داره و با کلی هزینه باید عوض بشه واقعا هدف ساختن شما از این پکیج بی مصرف چیه همه هم که تو نظرات که دادن با مشکل مواجح شدن کسی نگفته این مارک پکیج عالیه واقعا متاسفم

 • Avatar
  عباس امیری

  سلام پکیج من از شیر (تخلیه) آب میده آیا باید شیر تخلیه رو عوض کنم

یک دیدگاه بنویس!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *