تعمیر ماشین لباسشویی بکو

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی بکو، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی بکو

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند بکو برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که بکو از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند بکو جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی بکو در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین بکو در کاراباما با نصب لباسشویی بکو بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی بکو با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بکو مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی بکو توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی بکو را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی بکو به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی بکو در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی بکو پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی بکو را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی بکو، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص تعمیر لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی بکو که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی بکو را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی بکو را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

تعمیر لباسشویی در رشت تعمیر لباسشویی در کرج
تعمیر لباسشویی در لاهیجان تعمیر لباسشویی در اصفهان
تعمیر لباسشویی در تهران

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بکو به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نصب و سرویس لباسشویی بکو

از جمله خدمات ماشین لباسشویی بکو (Beko) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی بکو و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی بکو خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیر لباسشویی بکو

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی بکو شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
محمد نجفی

ماشین لباسشویی بکو مدلWMB71041برد لباسشویی

پاسخ دهید

ماشین لباسشویی پس از آبگیری بدون اقدام به شستشو اقدام به تخلیه آب می کند

پاسخ دهید

ابوالفضل

سلام ماشین لباسشویی ئسط کار خاموش شد و دیگه روشن نمیشه .اخیرا جابجایی یا هرنو تغییر توی وضعیت لباسشویی نبوده .لطفا راهنمایی کنید چکار کنم.

پاسخ دهید

    کارشناس 1: پیرنیا

    سلام
    در چه مرحله ای از این اتفاق میافتد و مدل ماشین لباسشویی خودتان را برای راهنمایی بیشتر اعلام کنید

    پاسخ دهید

وحید احمدی

درود.ببخشید جوابیه رو به ایمیل میفرستید؟

پاسخ دهید

سلام
ببخشید من پنج ماهی میشه لباسشویی بکو مدل WCB 71241 PTL دارم از همون روز اول که نمایندگی برام نصب کرد موقع شستشو و خشکن خیلی صدا داره و لرزش داره.. چند بار به نمایندگی شهرمون گفتم ولی گفت اشکال نداره طبیعیه..ولی ازون روز هروقت که استفاده میکنیم هر دفعه صداش و لرزشش بیشتر میشه..خواهشمندم راهنمایی بفرمائید.ممنون
خراسان رضوی-شهرستان تایباد

پاسخ دهید

محمود نظری

سلام ماشین لباسشویی بکو مدل WMD57120 دارم که شیشه درب شکسته راهنمایی فرمایید.

پاسخ دهید

سلام .ماشین لباسشویی زمان تا مرحله آبکشی پیش میره ولی دیگه آبکشی نمیکنه متوقف میشه .لطفا راهنمایی کنید .نمایندگی هم نیست شهر ما

پاسخ دهید

سلام .ماشین لباسشویی تا مرحله آبکشی پیش میره ولی دیگه آبکشی نمیکنه متوقف میشه .لطفا راهنمایی کنید .نمایندگی هم نیست شهر ما

پاسخ دهید

غلامرضا قربانی

سلام .ماشین لباسشویی تا مرحله آبکشی پیش میره روی زمان ۲۵ دقیقه متوقف میشه .لطفا راهنمایی کنید .نمایندگی هم نیست شهر

پاسخ دهید

بهداد

سلام .لباسشویمونو تازه راه انداختیم.پیش از کف زدن تخلیه میکنه .بعد خشک میکنه.شست و شو انجام نمیده لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

امیر اشوری

سلام ماشین لباسشویی بکو با مدل WM2508K کلید تنظیم شستشو خراب شده است آیا امکان تعمیرش هست؟

پاسخ دهید

مریم عفتی

سلام درب لباسشویی شکسته شده چطور باید تعویض بشه

پاسخ دهید

سیدرضامیراحمدی

با سلام سال ۹۲ ماشین لباسشویی بکو رودرکاشان خریداری کردم بعداز چهارسالماشین روکه روشن کردم از کار افتاد تعمیر کار آوردم گفت موتورش سوخته من هم یک ماشین دیگه خریداری کردم الان میخوام تعمیرش کنم از یک تعمیر کار تلفنی سوال کردم گفت امکانش ضعیفه سوخته باشه الان ساکن سمنان هستم ماشین هم درسمنان خراب شد الان باید چکار کنم

پاسخ دهید