تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی باکنشت

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی باکنشت

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند باکنشت برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که باکنشت از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند باکنشت جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی باکنشت در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین باکنشت در کاراباما با نصب لباسشویی باکنشت بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی باکنشت با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی باکنشت توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی باکنشت را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی باکنشت به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی باکنشت در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی باکنشت پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی باکنشت را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی باکنشت، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی باکنشت که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی باکنشت را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت  را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نصب و سرویس لباسشویی باکنشت

از جمله خدمات ماشین لباسشویی باکنشت (Bauknecht) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی باکنشت خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیر لباسشویی باکنشت

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی باکنشت شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
عباس فرزانه

سلام من از مشهد مزاحمتان می شوم . لباسشویی ما چندی است که تامیر کار نمی کند لطفا یک تعمیر گاه در مجاز انگشت در مشهد معرفی بفرمایید -با تشکر

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  برای پیدا کردن نمایندگی در شهر یا شهرستانتان باید با 118 تماس گرفته و شماره انها را از 118 بخواهید

  پاسخ دهید

  محمد حسینی

  سلام لباسشویی فرانکفورد1400 هست ارورf14میده مال کدوم قسمت از دستگاه هست ممنونم

  پاسخ دهید

هادی اژدر

با سلام لباس شویی ما باکنشت مدل فرانکفورت 1400 است مدتی است که برنامه را کامل اجرا نمیکند لطفا یک نمایندگی در اصفهان به من معرفی کنید
باتشکر

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  شما برای اطلاع از نمایندگی های شهرستان خودتان باید شماره تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی باکنشت را از 118 شهرستان خودتان درخواست کنید و در صورت عدم دسترسی به نمایندگی محلی به نزدیک ترین تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی در اصفهان سر بزنید

  پاسخ دهید

   فرهاد

   با سلام خسته نباشید ماشین لباسشویی باکنشت دارم که آب را خوب تخلیه نمیکنه و طبیعتا خشک هم نمیکنه پمپ تخلیه را مدتی قبل عوض کردن ولی درست نشد ممکنه اشکال فقط از پمپ نباشه لطفا مشاوره بدین

   پاسخ دهید

سلام
از اصفهان مزاحم شما میشوم لباسشویی بکنشت مدل فرانکفورت 1400دارم که برنامه را کامل اجرا نمیکند وتعمیرکاران عیب را خرابی برد آن میدانندکه باید تعویض شود آیا شما برد آن را دارید. لطفا شماره تماس اعلام فرمایید .باتشکر

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  متاسفانه برد کنترل این دستگاه فعلا موجود نمی باشید .

  پاسخ دهید

سلام
باتشکر اززحمات جنابعالی
ببخشید برد آن قابل تعمیر نیست ؟
یا جایگزین دیگر.

پاسخ دهید

خانم جواهری

سلام چهارساله ماشین لباسشویی 6 کیلویی باکنشت دارم چند وقته زود به زود پمپ پر میشه و گاهی کف میزنه بیرون اشکال از کجاست؟
آیا اتصال این ماشین به آبگرم آبگرمکن ضرری ندارد؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  منظور از پر شدن پمپ چیه ؟ و این که بیرون زدن کف از ماشین لباسشویی دلایل زیادی داره که یکی از دلایل آن استفاده زیاد از حد از موار شوینده است و درباره وصل کردن اب گرم ابگرمکن به ماشین لباسشوی باید عرض کنم این کاره درستی است به شرطی که به شیر مخصوص اب گرم ماشنی لباسشویی وصل شود چون در غیر این صورت به ماشین لباسشوی و لباس های شما اسیب وارد خواهد شد

  پاسخ دهید

نوروز علی پناه

سلام من از اصفهان مزاحم میشم ماشین لباس شویی ما باکنشت.
مخزن پراز اب می شود البته از نصف بالاتر. واب از جا پودر ی میزنه بیرون. تعمیر کار اوردیم هیدروستات رو عوض کرد اما عیب بر طرف نشد لطفا ما را راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  ماشین لباسشویی شما چه مدلی است و اینکه دیجیتال است یا انالوگ و این اتفاق چه زمانی برای شما ایجاد میشود

  پاسخ دهید

نوروز علی پناه

باتشکر از لطف شما

پاسخ دهید

موسوی

سلام علیکم
یه دستگاه ماشین لباسشوئی باکنشت 11 کیلوئی داریم
ارور F11 میده
میگن اسپید کنترلر آن آسیب دیده
ممکنه بفرمائید چقدر هزینه تعمیر آن هست
تشکر
09121433512

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان اعلان قیمت برای تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت شما به این صورت وجود ندارد شما باید با نمایندگی لباسشویی باکنشت در شهرتان تماس گرفته و موضوع را با ایشان درمیان یگذارید

  پاسخ دهید

  سیدحسین

  سلام دوست عزیز F11 میشه رله هیتر آب گرم بهتر بگم رله هیتر آب گرمکنش خراب شده و اگر میخواهد دستش نزنید و کار کند با دکمه های تنظیم دما که در جلوی ماشین قرار دارد با دکمه منفی دمای آب بیارید پایین ب شکلی که فقط بشه آب سرد

  پاسخ دهید

امین قنبرزاده

با سلام و خسته نباشید.
لباسشویی wa 5056 دارم. در قسمت فوقانی مخزن مواد شوینده، تنظیم کننده مسیر آب دارای قطعه پلاستیکی قرمز رنگی میباشد که شکسته شده. آیا این قطعه موجود است و یا راه حل دیگری پیشنهاد میکنید.
با تشکر

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  نخیر این قطعه شما موجود نیست برای تهیه به نمایندگی رسمی باکنشت در شهر یا استان خود مراجعه کنید

  پاسخ دهید

رضانیا

سلام خسته نباشید ماشین لباسشویی من باکنشت آنالوگ هست زمان آب گیری آب از جا پودری میزنه بیرون و قل قل میکنه مشکلش چیه؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان بسته شدن ورودی آب از شیر برقی به جا پودری یا بسته شدن خروجی آب به دیگ وجود دارد که باید سیستم به صورت کامل برسی شود

  پاسخ دهید

محسن يزدى زاده

سلام ازاصفهان مزاحم ميشم باكنشت١٤٠٠فرانكفورت داريم وقتى دوشاخ برق روبه پريزميزنيم كنتوربرق ميپره لطفاًراهنمايى كنيدعلت چيه؟ممنونم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست عزیز این مشکل دلایل زیادی دارد که باید برسی شود و به صورت دقیق نظردهی شود امکان اتصالی و خرابی در قطعات زیادی مانند موتور ماشین لباسشوی ، پمپ تخلیه و …. وجود دارد

  پاسخ دهید

حمید جوست

با سلام لباسشویی قدیمی باکنشت مدل wa 709s دارم باکس کنترل مرکزیش خراب شده ایا قطعه ش موجود هست ؟ تعویض کنیم.با تشکر وسپاس از کرمانشاه.

پاسخ دهید

WA5055_500
سلام
این مدل ماشین لباسشویی را دفترچه راهنماش رامیخواستم دراصفهان به نمایندگیها سرزدم نتونستم پیداکنم میشه کمکم کنید؟

پاسخ دهید

حسن ریاضی

کارتون خیلی درسته من لباسشوییم خراب بودن به ده جا که میگفتن نمایندگی لباسشویی باکنشت هستن زنگ زدن نتونستن درستش کنن ولی همکار شما 3 روزه مثل روز اول درستش کرد

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  خواهش میکنم دوست گرامی وظیفه ما ارایه خدمات تخصصی و به موقع به شماست

  پاسخ دهید

رضا قنوی

سلام.خوشبختانه ماشین لباسشویی ما بعد از حدود 10-12سال هیچ مشکلی نداره فقط در لایه های پلاستیکی دور درب جرم گرفته.چجوری میتونم جرمگیری کنم؟ خودم به فکر این افتادم که از پشت دستگاه ، باز کنم و لاستیک دور در را بیرون بیاورم و بعد از شستشو مجددا سرجایش ببندم.

پاسخ دهید

رضا قنوی

از اینکه پاسخی به سوال بنده ندادید گله مندم.

پاسخ دهید

با سلام. تایمر ماشین لباسشویی من خراب شده است. آیا تایمر موجود دارید.

پاسخ دهید

  کارشناس 2 : علوی

  سلام
  نخیر امکان فروش قطعات یدکی را نداریم

  پاسخ دهید

   سلام من وقتی لباسهام رو میشوم لکه سفید مواد شوینده روش میمونه باید چیکار کنم اگه ممکنه راهنمایی کنید.ممنونم

   پاسخ دهید

سلام
یه لباسشویی باکنشت مدله 5055-500wA آنالوگه.
روشه استفاده شو یاد ندارم میشه یه راهنمایی بکنید.در ضمن شیره پشتش رو به آبه گرم وصل کردم چون تک شیره مشکلی نداره ؟حالتشم گذاشتم روی minچون خیلی بخار میکرد.لطفا اگه دفترچه راهنما هم داره بفرستین

پاسخ دهید

  سلام شماره یک برای لباس های خیلی چرک و دوبار شست وشو هستش شماره دو آبکشی و شماره سه یکبار شست و شو . این ماشین لباسشویی خودش گرمکن داره و احتیاجی به اب گرم نداره اما می تونین از اب گرم هم استفاده کنین ولی نباید انقدر گرم باشهک لباسها خراب شن

  پاسخ دهید

سلام مرسی از اطلاعات مفیدتون. حدود یک ساله که ماشین لباسشویو روشن میکنم داخل جای پودر
هیچ آبی ریخته نمیشه تا پودر ماشین به داخل مخزن بره خودم با لیوان اب میریزم تا پودر شسته بشه. مرسی از راههنماییتون

پاسخ دهید

یوسف رحیمی

سلام .وقت بخیر.ما لباسشوی باکنشتwa5100
دارم کارکرد عادی خودشو دار اما یعضی مواقع وقتی ماشین داره کار میکنه اب ورودی به داخل مخزن قطع نمیشه و مخزن سر ریز میشه .علت چی میتونه باشه.با تشکر

پاسخ دهید

مهدی دوستی

سلام. تقریبا دوماه پیش تعمیرکار پاکنشت اومدن لباسشویی مارو تعمیر کرد ازش یه فاکتور بابت تعمیر درخواست کردیم یه فاکتور بدون مهر شرکت داد به ما زمانیکه درخواست فاکتور معتبر یعنی دارای مهر شرکت درخواست کردیم دقیقا نزدیک دوماه هستش که دارن هر دفعه به یک شکلی از دادن فاکتور تفره میرن. میخوام بدونم مگه هزینه اضافی گرفتن که یه فاکتور معتبر به ما نمیدن

پاسخ دهید

محمد جواد

سلام ماشین لباسشویی باگنشت دارم دکمه استارت رو که میزنم ماشین آبگیری نمیکند و خطای f02 میدهد و صدای پمپ تخلیه فقط میدهد و پمپ تخلیه را عوض کردم درست نشد شلنگهای هیدرو استات را چک کردم سالم است شلنگ اب ورودی هم سالم است ولی از هیدرو استات به سوییچ برق نمیرسد ایا احتمال دارد هیدرو استات خراب باشد.در ضمن امکان دارد برد مشکل پیدا کرده باشد.این اتفاقات زمانی شروع شد که ماشین را جا به جا کردم و مسیر تخلیه افزایش پیدا کرد.لطفا راهنماییم کنید.

پاسخ دهید

احمدزارعی

سلام لباسشویی باکنشت7kgارورF08میده تعمیرکار میگه از برد هستش لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ دهید

ابراهیم افشارزاده

یه ماشین لباسشویی باکنشت دارم ازش راضیم خیلی ساله دارم خاستم یه اطاق نو براش بگیرم فرسوده شده

پاسخ دهید

سلام روز بخیر
ماشین لباسشویی ما با زبان آلمانی است.
میخاستم اطلاعات دقیق آن را بفهمم
مدل WAK600 هست

پاسخ دهید

اسماعیل خوش اخلاق

با سلام
مشکل فیکس ماندن تایمر لباسشویی باکنشت مدل WA 5100 چگونه حل میشود?
سپاس

پاسخ دهید

سلام من وقتی لباسهام رو میشوم لکه سفید مواد شوینده روش میمونه باید چیکار کنم اگه ممکنه راهنمایی کنید.ممنونم

پاسخ دهید

بایرامی

سلام
من 12 ساله لباسشویی باکنشت دارم مدل WA5056 و تا الان مشکلی نبوده الان خود به خود اب و گرم میکنه به طوری که اصلا نمیشه به شیشه ماشین دست بزنی اینقدر داغ میشه به نظرتون مشکل از کجاست؟

پاسخ دهید

تابان

سلام
میخواستم نحوه استفاده از ماشین لباسشوئی باکنشت مدل WA5056 جهت hand wash رو بدونم و اینکه این نوع شستشو چقدر زمان می بره.روی ماشی لباسشوئی فقط شکل داره و تایمر نداره.

پاسخ دهید

هادی نعمتی

سلام من هم ماشین لباسشوئئ مدل wa5055 دارم و الان خیلی اذیت میکنه تایمر جلو نمیره و اگه حواست بهش نباشه تموم لباسا رو با حرارت زیاد داغون میکنه و از قسمت جاپودری بخار بسیار داغ بیرون میاد در حالیکه دماش صفره و دمایی بش ندادم .میشه راهنمایی کنید حداقل میشه درستش کرد یا نه متشکرم

پاسخ دهید

کتی احمدی

سلام.دفترچه راهنمای ماشین باگنشت رو میخواستم

پاسخ دهید

شهاب شرعیاتی

سلام
دفترچه راهنما ماشین لباسشوئی را میخواستم.با تشکر

پاسخ دهید

فریبا وکیلی

سلام لباسشویی من تایمرش از کار افتاده تو شهرمون این قطعه رو‌پیدا نکردم.
تو تهران از کجا میتونم بخرم؟؛

پاسخ دهید

لباسشویی باکنشت در قسمت صافی آبریزی دارد

پاسخ دهید

  رضا ایروانی

  سلام لباسشویی من تایمرش از کار افتاده تو شهرمون این قطعه رو‌پیدا نکردم.
  تو تهران از کجا میتونم بخرم؟؛

  پاسخ دهید

   کارشناس 4: جعفری

   سلام دوست گرامی، ما تعمیرگاه مجاز لباسشویی باکنشت هستیم که در حوزه سرویس و تعمیرات لباسشویی باکنشت فعالیت می کنیم و فروش قطعات به صورت جداگانه نداریم.

   پاسخ دهید

   امیرحسین رحیمی

   سلام وقت بخیر ، یک لباسشویی باکنشت Wa 5056 داریم موقع خشک کردن خیلی سروصدا میکنه و لرزش شدید داره ، عیب از چی میتونه باشه ، ممنون از پاسخگوییتون

   پاسخ دهید

سید مهدی عباسی

با سلام و خسته نباشید لباسشویی باکنشت دارم سه نظامش شکسته لطفا راهنمایی کنید با تشکر

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، سه نظام لباسشویی باکنشت شما باید تعویض شود.

  پاسخ دهید

غلامرضا رحمانی

سلام خسته نباشید.ماشین لباس شویی باکنشت مدلwa5055دارم تایمر آن دردو جاگیر میکنه ورد نمشه آیا تایمر آن موجوداست یا نمونه دیگری جایگزین نمیشه کرد.باتشکر

پاسخ دهید