تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی باکنشت

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی باکنشت

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند باکنشت برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که باکنشت از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند باکنشت جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی باکنشت در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین باکنشت در کاراباما با نصب لباسشویی باکنشت بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی باکنشت با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی باکنشت توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی باکنشت را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی باکنشت به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی باکنشت در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی باکنشت پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی باکنشت را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی باکنشت، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی باکنشت که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تعمیرکار واجد شرایط تخصیص می دهند.
02

مرحله سوم

تعمیرکار جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی باکنشت را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت  را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مرکز خدمات تماس گرفته اید در کمتر از 180 روز دوباره ایجاد شود این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برطرف نماید.

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

تمامی متخصصان این مرکز علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

داشتن چند ده هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات این مرکز رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش لباسشویی باکنشت

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات ماشین لباسشویی باکنشت (Bauknecht) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی باکنشت خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی لباسشویی باکنشت

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی باکنشت شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

عباس فرزانه
۷ آذر ۱۳۹۵

سلام من از مشهد مزاحمتان می شوم . لباسشویی ما چندی است که تامیر کار نمی کند لطفا یک تعمیر گاه در مجاز انگشت در مشهد معرفی بفرمایید -با تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۸ آذر ۱۳۹۵

  سلام
  برای پیدا کردن نمایندگی در شهر یا شهرستانتان باید با ۱۱۸ تماس گرفته و شماره انها را از ۱۱۸ بخواهید

هادی اژدر
۳۰ آذر ۱۳۹۵

با سلام لباس شویی ما باکنشت مدل فرانکفورت ۱۴۰۰ است مدتی است که برنامه را کامل اجرا نمیکند لطفا یک نمایندگی در اصفهان به من معرفی کنید
باتشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۳ دی ۱۳۹۵

  سلام
  شما برای اطلاع از نمایندگی های شهرستان خودتان باید شماره تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی باکنشت را از ۱۱۸ شهرستان خودتان درخواست کنید و در صورت عدم دسترسی به نمایندگی محلی به نزدیک ترین تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی در اصفهان سر بزنید

اژدر
۱۴ دی ۱۳۹۵

سلام
از اصفهان مزاحم شما میشوم لباسشویی بکنشت مدل فرانکفورت ۱۴۰۰دارم که برنامه را کامل اجرا نمیکند وتعمیرکاران عیب را خرابی برد آن میدانندکه باید تعویض شود آیا شما برد آن را دارید. لطفا شماره تماس اعلام فرمایید .باتشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۵ دی ۱۳۹۵

  سلام
  متاسفانه برد کنترل این دستگاه فعلا موجود نمی باشید .

اژدر
۱۵ دی ۱۳۹۵

سلام
باتشکر اززحمات جنابعالی
ببخشید برد آن قابل تعمیر نیست ؟
یا جایگزین دیگر.

خانم جواهری
۲۵ دی ۱۳۹۵

سلام چهارساله ماشین لباسشویی ۶ کیلویی باکنشت دارم چند وقته زود به زود پمپ پر میشه و گاهی کف میزنه بیرون اشکال از کجاست؟
آیا اتصال این ماشین به آبگرم آبگرمکن ضرری ندارد؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۶ دی ۱۳۹۵

  سلام
  منظور از پر شدن پمپ چیه ؟ و این که بیرون زدن کف از ماشین لباسشویی دلایل زیادی داره که یکی از دلایل آن استفاده زیاد از حد از موار شوینده است و درباره وصل کردن اب گرم ابگرمکن به ماشین لباسشوی باید عرض کنم این کاره درستی است به شرطی که به شیر مخصوص اب گرم ماشنی لباسشویی وصل شود چون در غیر این صورت به ماشین لباسشوی و لباس های شما اسیب وارد خواهد شد

نوروز علی پناه
۲۵ دی ۱۳۹۵

سلام من از اصفهان مزاحم میشم ماشین لباس شویی ما باکنشت.
مخزن پراز اب می شود البته از نصف بالاتر. واب از جا پودر ی میزنه بیرون. تعمیر کار اوردیم هیدروستات رو عوض کرد اما عیب بر طرف نشد لطفا ما را راهنمایی کنید

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۶ دی ۱۳۹۵

  سلام
  ماشین لباسشویی شما چه مدلی است و اینکه دیجیتال است یا انالوگ و این اتفاق چه زمانی برای شما ایجاد میشود

نوروز علی پناه
۲۵ دی ۱۳۹۵

باتشکر از لطف شما

موسوی
۹ بهمن ۱۳۹۵

سلام علیکم
یه دستگاه ماشین لباسشوئی باکنشت ۱۱ کیلوئی داریم
ارور F11 میده
میگن اسپید کنترلر آن آسیب دیده
ممکنه بفرمائید چقدر هزینه تعمیر آن هست
تشکر
۰۹۱۲۱۴۳۳۵۱۲

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۵

  سلام
  امکان اعلان قیمت برای تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت شما به این صورت وجود ندارد شما باید با نمایندگی لباسشویی باکنشت در شهرتان تماس گرفته و موضوع را با ایشان درمیان یگذارید

  سیدحسین
  ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام دوست عزیز F11 میشه رله هیتر آب گرم بهتر بگم رله هیتر آب گرمکنش خراب شده و اگر میخواهد دستش نزنید و کار کند با دکمه های تنظیم دما که در جلوی ماشین قرار دارد با دکمه منفی دمای آب بیارید پایین ب شکلی که فقط بشه آب سرد

امین قنبرزاده
۲۸ بهمن ۱۳۹۵

با سلام و خسته نباشید.
لباسشویی wa 5056 دارم. در قسمت فوقانی مخزن مواد شوینده، تنظیم کننده مسیر آب دارای قطعه پلاستیکی قرمز رنگی میباشد که شکسته شده. آیا این قطعه موجود است و یا راه حل دیگری پیشنهاد میکنید.
با تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۸ بهمن ۱۳۹۵

  سلام
  نخیر این قطعه شما موجود نیست برای تهیه به نمایندگی رسمی باکنشت در شهر یا استان خود مراجعه کنید

رضانیا
۲۰ اسفند ۱۳۹۵

سلام خسته نباشید ماشین لباسشویی من باکنشت آنالوگ هست زمان آب گیری آب از جا پودری میزنه بیرون و قل قل میکنه مشکلش چیه؟

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۴ اسفند ۱۳۹۵

  سلام
  امکان بسته شدن ورودی آب از شیر برقی به جا پودری یا بسته شدن خروجی آب به دیگ وجود دارد که باید سیستم به صورت کامل برسی شود

محسن يزدى زاده
۲۳ اسفند ۱۳۹۵

سلام ازاصفهان مزاحم میشم باکنشت١۴٠٠فرانکفورت داریم وقتى دوشاخ برق روبه پریزمیزنیم کنتوربرق میپره لطفاًراهنمایى کنیدعلت چیه؟ممنونم

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۳ اسفند ۱۳۹۵

  سلام
  دوست عزیز این مشکل دلایل زیادی دارد که باید برسی شود و به صورت دقیق نظردهی شود امکان اتصالی و خرابی در قطعات زیادی مانند موتور ماشین لباسشوی ، پمپ تخلیه و …. وجود دارد

حمید جوست
۲۳ اسفند ۱۳۹۵

با سلام لباسشویی قدیمی باکنشت مدل wa 709s دارم باکس کنترل مرکزیش خراب شده ایا قطعه ش موجود هست ؟ تعویض کنیم.با تشکر وسپاس از کرمانشاه.

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۲۳ اسفند ۱۳۹۵

  سلام
  نخیر متاسفانه این قطعه موجود نیست

نوید
۵ فروردین ۱۳۹۶

WA5055_500
سلام
این مدل ماشین لباسشویی را دفترچه راهنماش رامیخواستم دراصفهان به نمایندگیها سرزدم نتونستم پیداکنم میشه کمکم کنید؟

  meAfshin76
  ۶ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  متاسفانه دفترچه راهنمای این محصول موجود نمیباشد

حسن ریاضی
۶ تیر ۱۳۹۶

کارتون خیلی درسته من لباسشوییم خراب بودن به ده جا که میگفتن نمایندگی لباسشویی باکنشت هستن زنگ زدن نتونستن درستش کنن ولی همکار شما ۳ روزه مثل روز اول درستش کرد

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۶ تیر ۱۳۹۶

  سلام
  خواهش میکنم دوست گرامی وظیفه ما ارایه خدمات تخصصی و به موقع به شماست

رضا قنوی
۲۲ شهریور ۱۳۹۶

سلام.خوشبختانه ماشین لباسشویی ما بعد از حدود ۱۰-۱۲سال هیچ مشکلی نداره فقط در لایه های پلاستیکی دور درب جرم گرفته.چجوری میتونم جرمگیری کنم؟ خودم به فکر این افتادم که از پشت دستگاه ، باز کنم و لاستیک دور در را بیرون بیاورم و بعد از شستشو مجددا سرجایش ببندم.

رضا قنوی
۲۶ شهریور ۱۳۹۶

از اینکه پاسخی به سوال بنده ندادید گله مندم.

آصفی
۱۴ آبان ۱۳۹۶

با سلام. تایمر ماشین لباسشویی من خراب شده است. آیا تایمر موجود دارید.

  کارشناس 2 : علوی
  ۱۹ آبان ۱۳۹۶

  سلام
  نخیر امکان فروش قطعات یدکی را نداریم

   مریم
   ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

   سلام من وقتی لباسهام رو میشوم لکه سفید مواد شوینده روش میمونه باید چیکار کنم اگه ممکنه راهنمایی کنید.ممنونم

امین
۹ اسفند ۱۳۹۶

سلام
یه لباسشویی باکنشت مدله ۵۰۵۵-۵۰۰wA آنالوگه.
روشه استفاده شو یاد ندارم میشه یه راهنمایی بکنید.در ضمن شیره پشتش رو به آبه گرم وصل کردم چون تک شیره مشکلی نداره ؟حالتشم گذاشتم روی minچون خیلی بخار میکرد.لطفا اگه دفترچه راهنما هم داره بفرستین

الهه
۲۷ اسفند ۱۳۹۶

سلام مرسی از اطلاعات مفیدتون. حدود یک ساله که ماشین لباسشویو روشن میکنم داخل جای پودر
هیچ آبی ریخته نمیشه تا پودر ماشین به داخل مخزن بره خودم با لیوان اب میریزم تا پودر شسته بشه. مرسی از راههنماییتون

یوسف رحیمی
۲۶ فروردین ۱۳۹۷

سلام .وقت بخیر.ما لباسشوی باکنشتwa5100
دارم کارکرد عادی خودشو دار اما یعضی مواقع وقتی ماشین داره کار میکنه اب ورودی به داخل مخزن قطع نمیشه و مخزن سر ریز میشه .علت چی میتونه باشه.با تشکر

مهدی دوستی
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

سلام. تقریبا دوماه پیش تعمیرکار پاکنشت اومدن لباسشویی مارو تعمیر کرد ازش یه فاکتور بابت تعمیر درخواست کردیم یه فاکتور بدون مهر شرکت داد به ما زمانیکه درخواست فاکتور معتبر یعنی دارای مهر شرکت درخواست کردیم دقیقا نزدیک دوماه هستش که دارن هر دفعه به یک شکلی از دادن فاکتور تفره میرن. میخوام بدونم مگه هزینه اضافی گرفتن که یه فاکتور معتبر به ما نمیدن

محمد جواد
۲۱ تیر ۱۳۹۷

سلام ماشین لباسشویی باگنشت دارم دکمه استارت رو که میزنم ماشین آبگیری نمیکند و خطای f02 میدهد و صدای پمپ تخلیه فقط میدهد و پمپ تخلیه را عوض کردم درست نشد شلنگهای هیدرو استات را چک کردم سالم است شلنگ اب ورودی هم سالم است ولی از هیدرو استات به سوییچ برق نمیرسد ایا احتمال دارد هیدرو استات خراب باشد.در ضمن امکان دارد برد مشکل پیدا کرده باشد.این اتفاقات زمانی شروع شد که ماشین را جا به جا کردم و مسیر تخلیه افزایش پیدا کرد.لطفا راهنماییم کنید.

احمدزارعی
۵ مهر ۱۳۹۷

سلام لباسشویی باکنشت۷kgارورF08میده تعمیرکار میگه از برد هستش لطفا راهنمایی کنید.

ابراهیم افشارزاده
۱۷ مهر ۱۳۹۷

یه ماشین لباسشویی باکنشت دارم ازش راضیم خیلی ساله دارم خاستم یه اطاق نو براش بگیرم فرسوده شده

حامد
۲۰ مهر ۱۳۹۷

سلام روز بخیر
ماشین لباسشویی ما با زبان آلمانی است.
میخاستم اطلاعات دقیق آن را بفهمم
مدل WAK600 هست

اسماعیل خوش اخلاق
۳۰ دی ۱۳۹۷

با سلام
مشکل فیکس ماندن تایمر لباسشویی باکنشت مدل WA 5100 چگونه حل میشود?
سپاس

مریم
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام من وقتی لباسهام رو میشوم لکه سفید مواد شوینده روش میمونه باید چیکار کنم اگه ممکنه راهنمایی کنید.ممنونم

بایرامی
۳۱ خرداد ۱۳۹۸

سلام
من ۱۲ ساله لباسشویی باکنشت دارم مدل WA5056 و تا الان مشکلی نبوده الان خود به خود اب و گرم میکنه به طوری که اصلا نمیشه به شیشه ماشین دست بزنی اینقدر داغ میشه به نظرتون مشکل از کجاست؟

تابان
۲۴ مهر ۱۳۹۸

سلام
میخواستم نحوه استفاده از ماشین لباسشوئی باکنشت مدل WA5056 جهت hand wash رو بدونم و اینکه این نوع شستشو چقدر زمان می بره.روی ماشی لباسشوئی فقط شکل داره و تایمر نداره.

هادی نعمتی
۱۱ آبان ۱۳۹۸

سلام من هم ماشین لباسشوئئ مدل wa5055 دارم و الان خیلی اذیت میکنه تایمر جلو نمیره و اگه حواست بهش نباشه تموم لباسا رو با حرارت زیاد داغون میکنه و از قسمت جاپودری بخار بسیار داغ بیرون میاد در حالیکه دماش صفره و دمایی بش ندادم .میشه راهنمایی کنید حداقل میشه درستش کرد یا نه متشکرم

کتی احمدی
۵ آذر ۱۳۹۸

سلام.دفترچه راهنمای ماشین باگنشت رو میخواستم

شهاب شرعیاتی
۲۴ آذر ۱۳۹۸

سلام
دفترچه راهنما ماشین لباسشوئی را میخواستم.با تشکر

فریبا وکیلی
۱۷ دی ۱۳۹۸

سلام لباسشویی من تایمرش از کار افتاده تو شهرمون این قطعه رو‌پیدا نکردم.
تو تهران از کجا میتونم بخرم؟؛

کاظم
۱۰ بهمن ۱۳۹۸

لباسشویی باکنشت در قسمت صافی آبریزی دارد