تعمیر پکیج بوتان

جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیر پکیج بوتان، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات پس از فروش بوتان به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار پکیج
یادداشتی در رابطه با ویروس کرونا
ایمنی و آسایش تمام کسانی که از خدمات کاراباما استفاده میکنند همیشه اولویت اصلی ما است. جهت سازگاری با شرایط موجود و حفظ ایمنی و سلامت، تمامی متخصصان موظف به رعایت تمامی نکات بهداشتی توصیه شده توسط سازمان جهانی بهداشت و وزارت بهداشت میباشند. در صورتی که قصد دریافت خدمات از کاراباما را دارید لطفا نکات زیر را جهت حفظ سلامتی خود و تعمیرکار رعایت فرمایید :
1. از دست دادن با متخصص خودداری کنید.
2. تا جایی که میتوانید فاصله خود را با متخصص حفظ کنید.
3. دستگاهی که قرار هست تعمیر شود را قبل و بعد از انجام کار ضدعفونی کنید.
4. هزینه را اینترنتی پرداخت کنید و از رد و بدل کردن پول نقد پرهیز کنید.

ویژگی های کاراباما

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

سرویس و تعمیر پکیج بوتان

مشکلات پکیج بوتان و راه حل آنان

پکیج بوتان از جمله برندهای خوب و باکیفیت پکیج دیواری در بازار است که می تواند در روزهای سرد زمستانی خانه شما را گرم و آب داغ مورد نیاز جهت استحمام و غیره را در هر زمانی برای شما مهیا سازد. اما کم نیستند تعداد کسانی که در اواسط زمستان با پکیج بوتان خود به مشکل خورده و از خرابی  و بروز مشکل در آن شکایت می کنند و به دنبال نمایندگی پکیج بوتان جهت دریافت خدمات پس از فروش بوتان هستند.

بسیاری از این افراد از تعداد مکرر بروز یک مشکل و هر بار تعمیر پکیج بوتان و صرف هزینه و مجددا تکرار همان مشکل به ستوه آمده و در فکر تعویض کلی پکیج دیواری خود افتاده اند!

اشتباهی که اغلب این افراد انجام می دهند، دو مورد بیشتر نیست. اول اینکه از مراقبت از دستگاه و سرویس پکیج بوتان خود به صورت منظم و به موقع در شروع زمستان غافل بوده اند. دوم اینکه جهت انجام سرویس و یا تعمیرات پکیج بوتان، نزد یک تعمیرکار متخصص بوتان نرفته و پکیج خود را به افراد غیر متخصص سپرده اند. طبیعتا کمبود دانش تخصصی، نبود تسلط بر انواع مدل های پکیج دیواری بوتان و کمبود تجربه تعمیرات پکیج بوتان به نتیجه ای جز این نیز نخواهد انجامید.

ما در کاراباما وضعیت شما را در هنگام خرابی پکیج بوتان و نبود گرما و آب گرم به خوبی درک می کنیم و برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه های شما، با استفاده از متخصصین مجرب و باسابقه بوتان تیم متخصصین مان به منزل شما آمده و سرویس و تعمیر پکیج بوتان شما را در کوتاه ترین زمان انجام می دهیم.

تعمیر پکیج بوتان را به متخصصین کاراباما بسپارید

نصب اصولی پکیج دیواری برای کارکرد دستگاه در بهینه ترین حالت و بیشترین راندمان حرارتی و نیز جلوگیری از برخی مشکلات متداول پکیج، الزامیست که باید توسط متخصص بوتان انجام گیرد. این کار معمولا توسط نمایندگی پکیج بوتان انجام شده و جزو خدمات پس از فروش بوتان می باشد.

اما سرویس پکیج بوتان متفاوت است و جهت شناسایی مشکلات و ایرادات جزئی پیش از آنکه به مساله جدی بدل شوند، لازم بوده و به حفظ عملکرد پکیج شما در حالت کارکرد بیشینه خود کمک می کند. البته لازم است تا سرویس پکیج بوتان نیز توسط متخصص بوتان انجام گیرد تا نتیجه مطلوب حاصل شود. پس از بروز مشکل و خرابی دستگاه نیز، بلافاصله تعمیرات پکیج بوتان خود را توسط متخصص آن انجام داده و از تشدید مشکل و گسترش آن جلوگیری کنید.

با بیش از هزاران تعمیر پکیج بوتان موفق ثبت شده در کاراباما برای انواع مدل ها و ظرفیت های پکیج دیواری بوتان، متخصصین ما با هر گونه مشکل احتمالی در پکیج دیواری شما آشنایی کامل داشته و رفع آنان را به صورت تضمینی انجام خواهند داد. متخصص پکیج بوتان در کاراباما با کمک دانش تخصصی به روز خود و تجربه و تسلط بالا در انجام هر گونه خدمات پس از فروش بوتان از جمله نصب، سرویس و تعمیر پکیج بوتان شما، در کمترین زمان و بر طبق اصول و استانداردهای بوتان به دستگاه شما رسیدگی خواهد نمود.

انتخاب کاراباما تصمیم درست شما خواهد بود، چرا که ما بهترین افراد دارای صلاحیت را در اختیار شما قرار داده ایم!

نگران تعمیر پکیج بوتان خود نباشید

ما ارزش دستگاه شما را به خوبی می دانیم و از نگرانی و عدم اطمینان شما کاملا آگاهیم. بسیاری از تعمیرکاران در عوض رفع مشکل، به تشدید آن و خسارت به دستگاه نیز دست می زنند که همه اینها ناشی از نبود و یا کمبود تخصص است. به همین دلیل با بیمه پکیج دیواری بوتان شما در طول تعمیرات آن، خیال شما را آسوده خواهیم کرد. علاوه بر این، در پایان تعمیرات پکیج بوتان و به نشانه تضمین کیفیت خدمات خود، با اعطای گارانتی معتبر چند ماهه به شما، تعهدمان در قبال خدمات انجام شده را ثابت می کنیم.

مشکلات متفاوتی ممکن است برای پکیج دیواری بوتان اتفاق بیوفتد، از جمله:

 • پکیج هر چند دقیقه یا هر چند ساعت یکبار خاموش می شود
 • پمپ آب پکیج دچار مشکل شده است
 • برد الکتریکی ایراد دارد
 • صفحه نمایش خاموش شده و دکمه ها کار نمی کنند
 • کد خطا یا ارور ظاهر شده و از بین نمی رود
 • از زیر پکیج آب می چکد
 • و…

در صورتی که این موارد یا مشکلات دیگری را در پکیج دیواری بوتان خود مشاهده کردید، بلافاصله با کاراباما تماس بگیرید. متخصصین ما صرف نظر از مدل و ظرفیت پکیج بوتان شما، هر گونه مشکل دستگاه را به صورت تضمینی برطرف می کنند. همچنین، امکان تعمیر برخی قطعات به جای تعویض آنان وجود دارد که با توجه به در اولویت قرار داشتن تعمیر قطعات، این امر علاوه بر افزایش عمر مفید دستگاه شما به کاهش هزینه تعمیر پکیچ بوتان شما نیز می انجامد.

مراحل انجام کار

مرحله اول

درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01

مرحله دوم

کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02

مرحله سوم

تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03

مرحله چهارم

بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04

نظرات مشتریان

خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیر پکیج بوتان را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب و تعمیرات پکیج بوتان را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر پکیج بوتان به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

خدمات پس از فروش پکیج بوتان

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات پکیج بوتان (Butane) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر پکیج بوتان و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده پکیج بوتان خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نمایندگی پکیج بوتان

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات پکیج بوتان را انجام می دهد و نمایندگی بوتان نمی باشد. در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه پکیج بوتان شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکت بوتان که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

هادی میرشکار

سلام کارت گارانتی پکیج بوتان رو گم کردم چطور. المثنی بگیرم ؟؟
به این ایمیل یا شماره تماس خبر بدین ممنون از شما

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  شما فقط باید با همراه داشتن فاکتور خرید به فروشگاهی که مجصول را از آن خریداری کرده اید مراجعه کنید تا شما را برای انجام این کار کمک کنند

   علی رضا علی نژاد

   با سلام
   یه دوسالی بدلیل مسافرت از پکیج بوتانم استفاده نکردم. میخواستم کارشناستان در منطقه شهرک غرب برای سرویس بیاد.
   ممنون

    نسیم اسلام پور

    سلام علی رضای عزیز
    شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر پکیج بوتان رو ثبت کنید.
    ما در کنارتون هستیم

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی ما نمایندگی بوتان نیستم شما حتما باید با نمایندگی رسمی بوتان تماس بگیرید

   سینا شکارچی زاده

   با سلام من در طبقه دوم یک ساختمان پنج طبقه ساکنم که متراژ خانه ام حدودا ۶۵ متر است میخواستم بپرسم واسه این خونه باید آبگرمکن فن دار بخرم یا بدون فن؟

    هادی حاجی

    با سلام و خسته نباشید . ماکروفر بوتان ما نیاز به سرویس دارد چطور می توانیم از خدمات شما استفاده کنیم ؟

محسن نوری

سلام
من میخوام تعمیرات پکیج رو یادبگیرم و واسه حومه شرق در صورت امکان کار کنم.کسی میتونه منوراهنمایی کنه؟

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  پکیج یکی از لوازمی است که تعمیر آن نیاز به اموزش دقیق و تخصصی دارد و این به خاطر خطراتی است که در صورت رعایت نکردن اصول تعمیرات ممکن است برای استفاده کننده گان وجود اید ولی شما میتواند به اموزشگاه های زیر نظر فنی حرفه ای یا خود فنی حرفه ای مراجعه کنید

   حمید شفیعی

   پکیج بوتان مدل اپتیما مشکل فنی دارد و روشن نمیشود.

  علیرضاحیدری

  سلام پکیج بوتان خودبخودخاموش میشود خطای E29 میدهد

عباس حسینی

سلام من از طریق فنی حرفه ای کد استاندارد تعمیرات پکیج رو گرفتم الان چطور میتونم برای تعمیرات وسرویس اقدام کنم؟؟ممنون میشم جواب بدین

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  شما باید به یکی از نمایندگی های شرکت بوتان مراجعه کنید و در صورت نیاز شما را برای ادامه کار راهنمایی میکنند

بابک اکبری

باسلام و خسته نباشیدوعرض ادب ،استاد محترم مایک پکیج شاپه مدل2.31FFداریم که مدتی است کارنمیکند بدینصورت که وقتیکه میخواهی آب شیررابازکنی مشعل روشن نمیشود ولی هنگامی که کلید انتخابگر رابه حالت زمستان میگذاری مشعل روشن میشود ودر حالت عادی وخاموش هم چراغ سنسور آب مصرفی روشن هست لطفا خواهشمندم بنده راراهنمائی کنیدایا سنسور آب
مصرفی خراب است یا اشگال جای دیگری هست ودرضمن بنده ازچه سایتی میتوانم کاملا مشخصات ورفع عیب این پکیح مذبور را دانلود کنم.وناگفته نماند که مافقط از این پکیج فقط ازآب مصرفیش استفاده میکنیم .خواهشمندم بنده راکاملاّ راهنمائی کنید ودراسرع وقت جواب سئوالم را ایمیل کنید خیلی خیلی ممنون ومتشکرم.

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی هر علتی برای خرابی دستگاه شما محتمل است که نظر دقیق درباره اینکه کدام قطعه خراب یوده و باید تعویض یا تعمیر گردد نیست بلکه تنها درصورتی این امکان وجود دارد که پکیج شما توسط یک تعمیرکار مجاز برسی شود. اگر دستگاه شما گارانتی دارد حتما با نمایندگی خدمات پکیج بوتان تماس بگیرید.

   مازیار منعم

   سلام پیکج من مدل مدل آپتیما هستش چند وقتیه که بعضی اوقات چراغ قرمز میشه و پیکج کار نمیکنه یکبار که خاموش روشن میکنم راه میوفته ممنون میشم علت رو بگید

  مهرداد شهبازی

  سلام،احتمال زیاد داره فلوسوییچش خراب باشه،
  اگه دوست داشتی تو تلگرام پیام بده ب این شماره راهنمایی کنم

  مرجان طاووسی

  پکیجم از دیروز خاموش شد و هرچی هم ریست کردم خاموش و روشن کردم دیگه روشن نشد… تلفنی هم پیغام گذاشتم…. لطفا تماس بگیرید با موبایلم… خونه سرد شده مجبورم گاز روشن کردم

حسين ندايي

سلام
چند وقت پيش آب گرم پكيج ضعيف شد تعميركار بوتان از نمایندگی پکیج بوتان شرق تهران اومدجرم گيرى كرد بعد ٣ ماه دوباره ضعيف شد دوباره جرمگيرى كرديم الان بعد ٣ ماه دوباره ضعيف شده چيكار كنم
لطفا هزينه هم بفرماييد چقدر ميشه؟

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام اگر شما در منطقه ای زندگی میکنید که اب مصرفی شما دارای جرم بالایی است حتما باید فیلتر های مخصوص استفاده کنید

حسن پاکدل

سلام
پکیچ ما یک دفعه شروع به ریزش آب کرد از لوله ای که هیچ اتصالی ندارد لطفاً راهنمایی کنید
الان پکیچ رو خاموش کردم و شیر ورودی را هم بسته ام من ساکن کرجم لطفا شماره نمایندگی پکیج بوتان در کرج رو بفرستین

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  پکیج شما سر ریز کرده و شیر اطمینان فعال شده باید دلیل این اتفاق رو بفهمید درجه بار دستگاه چه عددی رو نشان میدهد ؟

   حسن پاکدل

   سلام
   درجه 1.5 هست

   حسن پاکدل

   شیر ورودی رو باز کردم آب قطع شده ولی فشار رفت رو 3

    محمد شاهسواری

    با سلام من تازه خونه خریدم که پکیج 22000مدل پارما داره.تازه دیشب گذاشتمش روی حالت زمستانی .البته دوتا از چهار تا رادیاتور رو فعال کردم .مشکل اینه که همه فضای رادیاتور گرم میشه اما نه خیلی گرم ومشکل دوم اینه که عقربه نشانگر فشار مدام افت میکنه وهر 10ساعت یکبار باید هوا گیری بشه

با سلام
لطفاً راهنمایی کنید
عقربه پکیج ما یکدفعه شروع به بالا رفتن میکنه علت چیست
هر چقدر هم که فشار شو کم میکنم باز خودش شروع به بالا رفتن میکنه
چکار کنم

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این مشکل در کدام خالت اتفاق میافتد حالت زمستانه یا تابستانه ؟

حمیدرضارستمی

با سلام، ایا میشود پکیج اپتیما 2400 فن دار دو مبدله را به تک مبدله تبدیل کرد؟، چون پکیج روبرای سرویس دادم نمایندگی تعمیرات بوتان، ولی بعد از سرویس پکیج تغییرکرده، مثلا در حالت تابستانه وقتی آب گرم رو باز میکنی ، عقربه فشار رادیاتور تکان میخوره، در صورتی قبلا اینجوری نبود، با تشکر

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام اگر دستگاه شما دارای گارانتی بوتان است حتما باید با خود شماره نمایندگی بوتان تماس برقرار کنید چون به هیچ عنوان ایجاد تغییر در کارکرد پکیج اصولی نبوده و احتمال به وجود امدن مشکلات زیادی خواهد شد

حمیدرضارستمی

با توجه به پیام قبلیم، حدود سه ساله پکیج رو دارم و برای سرویس دادم، ولی احساس میکنم پکیج تغییر کرده، با توجه به توضیحاتی که قبلا دادم، یا وقتی فشار رادیاتو رو روی 1/5 تنظیم میکنم، فشارش میاد روی 1/3 در صورتی که قبلا اینجوری نبود، خواستم بدونم احتمال دستکاری یا برداشتن قطعه از پکیج هست، مثلا دو مبدله بوده ، تبدیل به تک مبدله شده باشه، یا هر چیز دیگه، ممنون

  صفی خانی

  سلام خسته نباشید بوتان مدل bn320i دارم افت فشار شدید داره از شیر فشارش اب میچکه وفشار فقط یک روز ثابته و صفر میشه و اب ولرمه با گرونی پکیج نمیتونم بکیجی تهیه کنم قابل درست شدن هست ممنون

مهدی نوری

سلام، من یک پکیج بوتان دارم که مشکل گرم وسرد شدن آب مصرفی دارد وهمچنین در هنگام مصرف آب چراغ چشمک زن قرمز شده و آب سرد میشود باآنکه دو روز بیشتر از سرویس پکیج بوتان مون نگذشته اما تغییری نکرده ،ممنون میشم راهنماییم کنین.

عبدالله سطوتی

سلام صافی پلاستیکی که داخلش سنگ داره سوراخ شده نشری آب داره قابل تعویض هست لطفا شماره نمایندگی پکیج بوتان در غرب تهران رو بدین

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  بله امکان تعویض وجود دارد

  تقی پور

  سلام
  از زیر پکیج در اواخر زمستان، آب شروع کرد به چکه کردن. وقتی هم که گذاشتم روی حالت تابستان، تفاوتی نکرد. مشکل چیه؟

اسحاق جوانمردی

با سلام مدتی است دستگاه پکیج بوتان ما خود به خود چراغش قرمز می شود بعداز قرار دادن دکمه در وسط وبعد به حالت زمستانی دوباره شروع به کار کردن می کند چندبارتعمیر کار اوردم هربار آن را سرویس کردند ولی فرقی نمی کرد لطف کنید راهنمایی کنید چون اینجا تعمیرکار خوبی وجود ندارد

رامتین

با سلام،من پکیج بوتان اپتیما دارم که امسال ضعیف شده و رادیاتورها با اینکه درجه دما را زیاد می کنم زیاد داغ نمیشه ولی آبگرم مصرفی خوب گرم میشه و فشارش هم خوبه.دوستان لطفا بفرمائید علتش چیه.ممنون که جواب میدید.

کریم مرادیان

سلام
مشکل پکیج ما اینه که اتوماتش تو حالت زمستان ‌(گرم کردن رادیاتور)خوب کار نمیکنه وخود به خود خاموش میشه و اگه از اب گرم استفاده کنیم خوبه و مشکل نداره اونم نباید از اب گرم زیاد استفاده کرد مثلا حموم رفتن. چندین سرویس کار اومده و حل نشده ممنون میشم راهنمایی کنید .ما ساکن پرند هستیم اگه سروبس کار دارید و میتونه بیا د حدود هزینه سرویس پکیج بوتان رو بگین یا اگه لطف کنید راهنمای کنید ممنون میشم .مدل پکیج اوپتیما

سلام. دستگاه پکیج ما مدل calda venezia هست و وقتی روی حالت زمستانی میذاریم مشعل روشن میشه اما خیلی سریع خاموش میشه و شوفاژا گرم نمیشن. چراغش هم سبز چشمک زن هست توی حالت زمستانی. مشکل چیه؟ چه باید کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

امیدی

از دیروز ظهر پکیج منزل کلا خاموش شده هر بار زنگ زدیم به شماره نمایندگی بوتان تهران و قسمت خدمات پس از فروش بوتان گفتن میان برای سرویس دستگاه تا این لحظه هنوز کسی نیامده. متاسفم برای شرکت بوتان و قسمت خدمات پس از فروشش

بامین تهویه

محصولات بوتان همیشه جزو بهترین هاست

توکلی

با سلام یک دستگاه پکیچ بوتان فن دار اپتیما دارم موقع حمام اب سرد وگرم می شود ودمای رادیاتورها هم خیلی کاهش پیدا کرده وسپس 2بارگیری دستگاه انجام میشه ومجددا مقداری گرم می شوند بطور خلاصه دیر زیر بار میره سرویس پکیج بوتان هم اقدام کردیم. سرویسکار مبلغ بالایی هم پول گرفت 160000تومان واز ان لحظه به بعد بدتر هم شد به نظر شما چکار باید کرد

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام شما قبل از هر کاری باید اگر فشار شکن اب در وردی اب مصرفی مانند حتما دارید ان را برداریدمنظور از فشار شکن توری یا صافی اب است و بعد تست کرده و نتیجه را اعلام کنید

آرش شاهین راد

متاسفانه یه هوزینگ پکیج میشکنه باید پمپی هم که سالمه دوباره همراهش تهیه کنی بعد میگن بوتان انتخابی مطمئن

صدف سروش

سلام وقت بخیر پکیج منزل از دیروز چراغش قرمز شده و آب گرم نمیشه و چراغهای سبز چشمک زن شده دلیلش چی میتونه باشه ؟

سلام و عرض ادب. من سختی گیر پکیج رو عوض کردم تقریبا چند ساعت بعد از آن اب نشت می کند تعمیرکار هم برای تعمیر پکیج بوتان اومد باز بعد دو سه ساعت همون جور شد هیچ شکستگی نداره ولی از محل جدار شیشه ای و سرش که پلاستیک آبی رنگه اب می ریزه بیرون. پیچی برای هوا کشی هم در سرش وجود نداره. به نظرتان عیب از کجاست

مهدی جوادی

با سلام پکیج منزل ما از چند روز پیش erorمیده e29 میزنه بعد از ریست کردن شروع به کار کردن میکنه دوباره بعداز چندبار استارت زدن دباره eror e29 میزنه سرویس کار اوردم میگه از برد اصلی هستش لطفا راهنمایی کنید چکار کنم.ممنون.بوتان مدل cv424s

  اسماعیل رجبی

  احتمال داره سنسور ntc رادیاتور خراب باشه و زودتر از زمان خودش فرمان خاموش شدن به برد میده .

فرهاد علیپور

باسلام
رادیاتورها رو هوا گیری کردم پمپ رو هم هوا گیری کردم فشار پمپ ثابته اما حرارت رادیاتورها بالا نمیره پکیج روشن میشه تا 87درجه میرسه بعد خاموش میشه تا 35درجه بعد دوباره روشن میشه تا 87درجه میرسه اما رادیاتورها زیاد گرم نمیشه یه مقداری بالای رادیاتور گرم میشه پایینش گرم نمیشه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

احمد علیمرادی

سلام .ابگرم کن ابو کامل گرم میکنه دلی وقتی شیر اب گرم و میبندی .درجه ک رو اون حد مد نظر میرسه شعله خاموش نمیشه و ب ابگرم کن فشار میاد و شیر تخلییه اظطراری فعال میشه .

رضانصیری

باعرض سلام و خسته نباشید
پکیج بوتان مدل cv424s داریم ارور E29میداد ک همون قطعی برق شیربرقی گازه،برقکشی شیربرقی قطعی نداره خود شیربرقی هم بابرق۲۲۰تست کردیم سالمه.مشکل از برد بود ک برق رو وصل نمیکرد ضمنا پمپ آب رو هم تست کردیم سالمه ک آمپر نمیکشه ک باعث سوختگی برد بشه.برد رو عوض کردیم و تست کردیم ارور رفع شد ولی بعداز ۲روز دوباره همون ارور و مشکل پیش اومد.حالا اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنونتون میشم ک عیب از کجاس؟

سلام، پکیج خونمون (مدل کالدا ونزیا) گرمایش خوبی نداره و شوفاژهای داخل پذیرایی داغ نمیشن! چ مشکلی داره؟ و اینکه هزینه تعمیر پکیج بوتان حدودا چقدر میشود؟

مسعود

هزینه سرویس پکیج بوتان چقدر هست ؟ در خواست سرویس کنم امروز می ایند ؟

کرمان تاسیسات

مطالب بسیار مفید و سودمندی دارید.
کد خطای E02 پکیج بوتان مدل پرلا به همراه روشن شدن چراغ قرمز چشمک زن
ارور 2 در پکیج بوتان مدل پرلا به معنی قطع شدن یا عمل کردن کلید حرارتی است. به زبان خودمانی یعنی دستگاه جوش آورده و overheat کرده است. بنا بر این یکی از موارد زیر دلیل آمدن این کد خطا روی صفحه دیجیتال پکیج پرلا بوتان میباشد.
ممنون میشوم از سیات ما هم دیدن نموده و از مطالب آن در کنار مطالب پر محتوا و مفید ای نسایت استفاده نمایید.

وحید آراد

سلام وقت بخیر پکیچ بوتانcv424s دارم دستگاه مرتب بافشارخروجی خوب کار میکرد تا اینکه الان شیرآب کم باز میکنی دمای آب شروع به بالا رفتن میکنه ولی به محض بازکردن شیر تا آخر آب سرد میشه .بچه ها فکر کنم دست به تنظیمات دستگاه و کلید تعمیر کار زدن ممکنه بخاطر این باشه

رضا حیدری

سلام پکیج مول ۲۴ هزار ما نصب کردیم
هرکاری میکنیم روشن نمیمونه الان داریم یخ میکنیم
افت فشار داشت هواگیری کردیم
چند بار اینجوری شده بود ولی الان دیگه روشن نمیمونه مشکلش چیه
تو این برف و سرما اینم شد قوز بالای قوز امشب

سامان باجلوند

باعرض سلام و خسته نباشید
اگه ممکنه میخواستم هزینه نصب پکیج و رادیاتور رو بدونم
باتشکر

محمد جواد قشلاقی

شیر اب گرم که باز میشه اب قهوه ای میشه

موسی ایزدخواه

ابگرمکن ما بوتان مدلb3315ifهست. هنوز نو گارانتی شرکت بوتان هست. الان خروجی اب نداریم اندازه شیر سماور خروجی اب هست ابگرمکن روشن نمیشود. راهنمایی کنید. منطقه ۲۲ هستیم. تشکر

علی حسینی

سلام ببخشید من نازی آباد زندگی می کنم پارسال از نمایندگی بوتان تهران برای آپارتمانم پکیج خریدم، تا الان مشکلی نداشته. ولی نزدیک یه هفته است که آب یا سرده یا ولرم. لطفا آدرس یا شماره نمایندگی بوتان جنوب تهران رو برای تعمیر پکیج بوتان برام بفرستین. با تشکر

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی ما تعمیرگاه مجاز پکیج بوتان و سایر لوازم خانگی هستیم اما نمایندگی شرکت بوتان نیستیم. بهتر است به دفترچه راهنمای دستگاه خود مراجعه کنید و تاریخ گارانتی را بررسی کنید، در صورتی که گارانتی پکیج شما به پایان رسیده می توانید درخواست خود را ثبت نمایید و از خدمات تعمیر پکیج بوتان در کاراباما بهرمند شوید.

رضا قاضی

سلام ببخشید ادرس نمایندگی بوتان در کرج رو بذارین تو سایتتون لطفا

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی ما نمایندگی بوتان نیستم بلکه تعمیرگاه مجاز بوتان و سایر برندهای لوازم خانگی هستیم. در صورتی که به آدرس یا شماره تلفن نمایندگی بوتان در کرج نیاز دارید به دفترچه دستگاه خود و یا سایت شرکت بوتان مراجعه کنید.

  کارشناس 4: جعفری

  سلام دوست گرامی، در صورتی که به هر گونه اطلاعات درباره نمایندگی پکیج بوتان در کرج نیاز دارید بهتر است به سایت خود نمایندگی بوتان مراجعه کنید. ما مرکز تعمیرات پکیج بوتان به صورت تخصصی هستیم و نمایندگی پکیج بوتان نیستیم.

مصطفی جمال زاده

سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم که این قعطه رو تویض میکنند چه جوری باید بفهمیمم که این قطعه که تعویض شده نوع هست یا کارکرده که تکنسین میبنده …لطفا جواب سوال من رو بدید ممنون

علیرضا کرمانی

سلام پکیج ما یه هفته است که به حالت انفجاری روشن میشه پکیج ما هنوز گارانتی داره. آدرس یا شماره نمايندگي پكيج بوتان تهران در منطقه 22 رو لطفا بفرستین ؟

س.محمدزاده

باسلام درصورت خریدپکیج بوتان از استان عیراستان سکونت آیا گارانتی شاملش میشه؟وهزینه نصبودر اینومواقع برعهده شرکت بوتان هست یا خریدار؟

محمد آبروان

آبگرمکن دیواری من مدل b15 قسمت بلای دیافراگم خراب میباشد به چند نمایندگی مراجعه کردم ، میگن موجود نیست .
از گجا میتونم تهیه کنم

پیام رستمی

سلام
فشار پکیج بوتان افت می‌کند، شیر را از زیر باز می‌کنم و فشار را روی ۲ تنظیم می‌کنم ولی بعد از یکی دو روز دوباره میاد پایین و به صفر نزدیک میشه. نشتی در شیر یا رادیاتورها نداریم.
لطفا راهنمایی بفرمایید.

سیدمحمدرضا آسوده

سلام
نوع دستگاه پکیچ دیواری Perla Pro
ایراد : کلید درجه دمای شوفاژ کار نمیکنه

سیروس کوهی

پکیج روشن هست تا میخواد گرم بشه دکمه قرمز میشه آب کرم نمیشه دگمه قرمز چشمک زن میاد درجه بالا نمیره
هواگیری کردیم و فشار را تنظیم کردم بازم اینطوری هست

محمد حسین آبادی

باسلام و خسته نباشید برای نصب پکیج 24هزار بوتان درخواست داشتم

  سلام دوست عزیز
  می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای نصب دستگاهتون رو ثبت کنید.
  موفق باشید

مهران سالاری

سلام.پکیج بوتان مدل اپتیما دارم.صفحه دایره ای شکل که ولوم های کم و زیاد شدن دستگاه روی ان قرار دارد خراب شده و میخواهم آنرا تعویض کنم.ممنون میشم کمک کنید

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

مهدی فتح الله زاده

جهت نصب پگیج تازه خریداری شده

ماشاءالله دوستی

بازدید پکیچ بوتان