دانلود دفترچه راهنمای یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی (LG)

دانلود دفترچه راهنمای یخچال ال جی

در این مقاله از کاراباما، دفترچه راهنمای فارسی یخچال فریزر ال جی را برای برخی از مدل های رایج یخچال های ال جی قرار داده ایم. برای دانلود آن ها کافیست بر روی گزینه دانلود دفترچه راهنما کلیک نمایید.

ال جی یکی از بزرگترین شرکت های چند ملیتی حال حاضر جهان است که در زمینه تولید لوازم خانگی نیز از شرکت های پیشرو در این عرصه به شمار می آید. لوازم خانگی ال جی و از این میان تولیدات یخچال، یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی از جمله بهترین لوازم خانگی باکیفیت موجود در بازار محسوب می شوند و از این بابت مشتریان زیادی خواهان خریداری محصولات لوازم خانگی ال جی، بخصوص یخچال های ال جی می باشند.

ال جی با ارائه خدمات مشتریان مورد انتظار، توانسته است رضایت مشتریان خود را حفظ نماید. از ویژگی های خوب یخچال فریزرهای ال جی، می توان به دفترچه های راهنمای فارسی اشاره نمود. دفترچه راهنمای ساید بای ساید ال جی و یا دیگر مدل های یخچال ال جی، حاوی اطلاعات ارزشمندی برای مشتریان است. از این قبیل می توان به کدهای خطا یا ارورهای یخچال ال جی و یا نحوه عیب یابی و رفع مشکلات خفیف دستگاه اشاره نمود.

با این وجود بهتر است به خاطر داشته باشید که دفترچه راهنمای یخچال ال جی حاوی اطلاعات تخصصی و یا آموزش فنی نحوه تعمیر یخچالهای ال جی نمی باشد. لذا در صورت بروز مشکلات جدی و یا نمایش خطای اساسی از سوی دستگاه که قادر به رفع آن نبودید، حتما می بایست به افراد متخصص مراجعه نمایید.

متخصصان تعمیرکار یخچال فریزرهای ال جی در کاراباما آمادگی کامل برای رفع هرگونه خطا و مشکل بوجود آمده برای دستگاه شما را دارند. برای ثبت سفارش خود با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید و یا بصورت آنلاین درخواست تعمیر یخچال فریزر ال جی خود را ثبت نمایید.

دانلود دفترچه راهنمای فارسی یخچال ال جی

دانلود دفترچه راهنمای فارسی یخچال فریزر ال جی-فریزر پایین

دانلود دفترچه راهنمای فارسی یخچال فریزر ال جی

مدل IR-P1281ZCR

IR-P1281ZCB

مدل IR-P1241ZCR

IR-P1241ZCB

دانلود دفترچه راهنمای فارسی ساید بای ساید ال جی

مدل

KF-P9901USN || KF-P9901ULN || KF-P9901UBN

خلاصه خدمات
Rate :
4 based on 5 votes
نوع سرویس
تعمیر یخچال و ساید بای ساید

یک دیدگاه بنویس!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *