استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

دانلود دفترچه راهنمای پکیج دیواری تاچی

دانلود دفترچه راهنمای پکیج تاچی

شرکت سازنده پکیج دیواری تاچی (Tachi) یکی از تولید کنندگان موفق در ساخت پکیج های دیواری است که محصولات خود را در تیپ های A، B، C، D و F و 3 مدل معروف استار (star)، اکو (eco) و اسمارت (smart) روانه بازار کرده است.

یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت تولید پکیج تاچی، ارائه دفترچه راهنمای پکیج دیواری به همراه این محصولات بوده، که حاوی اطلاعاتی ارزشمند از جمله نحوه نصب صحیح پکیج دیواری، آشنایی با عملکرد و طریقه استفاده و شیوه صحیح نگهداری از دستگاه می باشند. لذا یکی از مهمترین منابعی که در ارتباط با پکیج های تاچی می تواند به شما کمک نماید، دفترچه های راهنمای این محصولات می باشد.

هرچند توجه به این امر حیاتی ست، که گاهی مشکلات و خطاهای بوجود آمده در عملکرد پکیج دیواری به قدری تخصصی و جدی است که تنها افراد دارای دانش تخصصی فنی و نیز تجربه کافی در زمینه سرویس پکیج تاچی می توانند از پس رفع آنان برآیند. در چنین مواردی کافی است با شماره 54584-021 تماس گرفته و یا درخواست خود برای تعمیر پکیج دیواری تاچی را بصورت آنلاین ثبت نمایید.

در این مقاله از کاراباما، فایل pdf دفترچه راهنمای پکیج دیواری تاچی برای مدل های استار (star)، اکو (eco) و اسمارت (smart) آورده شده و شما می توانید به راحتی با کلیک بر روی لینک دانلود دفترچه راهنما از آن بهره مند شوید.

دفترچه راهنمای فارسی پکیج تاچی برای مدل های استار Star اکو Eco اسمارت Smar

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
فرهاد کریم نژاد

دفترچه تنظیمات پکیچ دیواری تاچی

پاسخ دهید

  حسین پاشا

  با سلام و احترام
  لطفا در خصوص تبدیل حالت زمستانی به زمستانی پکیچ تاچی تیپ c (اکو) بنده را راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ دهید

   علی احمدی

   سلام پکیج تاچی،تو حالت زمستونی که میزاری مثلا 40 باز میاد پایینتر و هی تکرار میشه،خیلی هم بوق میزنه رو مخه،چشه؟ممنون

   پاسخ دهید

سعیدفلاحی

سلام
پکیج تاچی اسمارت
آبگرم مصرفی کارنمیکند،رادیاتورها مشکل ندارند امابابازکردن آبگرم مصرفی ته علامت دوش روی صفحه ظاهرمیشود ونه آبگرمی وجوددارد وصدای مشعل هم نمیاید،یعنی اصلاسیستم آبگرم مصرفی کارنمیکند وروشن نمیشود،انگارازبرددستورنمیگیرد،علت رامیخواستم بدانم،وبینمکدوم قطعه بایدعوض شود وازکجاتهیه کنم،نمایندگی درشهرما متاسفانه فعال نیست

پاسخ دهید

  س م بافت

  اولین احتمال درموردوجوداین اشکال میتواندبه توربین ورودی آبگرم مربوط باشدکه قطعه سوخته باشدیا پروانه ی پلاستیکی این قطعه شکسته باشدونتواندجریان ورودی آبگرم مصرفی را به برد گزارش دهدتاشعله تشکیل شود ودرموردهمین قطعه چنانچه فیش اتصال آن به بردقطع شده باشد بازهم درکارکرددستگاه اختلال ایجادمیکند.دومین قطعه که میبایست سلامت واتصال صحیح آن کنترل وبررسی شودترمیستوریاحسگردمای آبگرم خروجی دست گاه است که قطعه ای کپسولی شکل است وروی لوله ی خروجی آبگرم داخل دستگاه بالاترازمحلیست که شیلنگ آبگرم خروجی ازدستگاه را به لوله کشی آبگرم ساختمان وصل میکند.آخرین مورداختلال وایراددرپکیج همیشه به برددستگاه مربوط میشودکه تشخیص وتعمیرآن کار کاربرنیست ونیازاست افرادصاحب تجربه یا یک متخصص الکترونیک آن را بررسی کند.

  پاسخ دهید

حسین خمسلو

سلام خسته نباشید.پگچ ما مدل ایکو هست تو مصرف آب گرم هنگام حمام .درچه نمایش رو گزاشتن رو ۴۳.درهین استفاده به ۶۰ می رسه. سریع بر میگرده رو ۴۰.همین جوری تکرار میشه عقربه رو ۱ گزاشتن به ۶۰ که می رسه سریع رو ۱ نیم میره باز به یک بر میگرده

پاسخ دهید

اصغری

سلام خسته نباشید ببخشید درمورد پکیچ تاچی مدل اکوراهنمایی میخاستم.وقتی رادیاتور روشنه رو درجع ۶۰ میزارم فشارش میاد رو۳ وبیشتر وخاموش میشه هواگیری هم انجام دادم ولی نمیدونم مشکل از کجاست

پاسخ دهید

  علیرضا شهیرعباسی

  احتمال دارد فشار هوای منبع انبساط کاهش یافته باشد.

  پاسخ دهید

  س م بافت

  مطمئنا با بررسی دستگاه بهترمیتوان نظر قطعی داد ولی با توجه به شرایطی که فرمودید احتمال اینکه مسیرآبگرم پکیج شما جرم گرفته باشد وجوددارد ومورددومی که موجب چنین حالتی میشودحسگریا ترمیستور ی که دمای آبگرم را کنترل میکند مشکل دارد وآخرین مورد احتمال وجودمشکل در برددستگاه میتواندباشد.

  پاسخ دهید