نصب، سرویس و تعمیر پکیج تاچی توسط نمایندگی پکیج تاچی

نمایندگی تعمیرات پکیج تاچی برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات پکیج تاچی که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به نصب، تعمیرات و سرویس پکیج تاچی اشاره کرد.

و یا با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات  می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های پکیج تاچی، مناسبترین فرد جهت تعمیر پکیج تاچی شما می باشند.

متخصصان حرفه ای و باتجربه
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، به عنوان یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد و مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه به عهده میگیرد.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

تعمیر پکیج تاچی

تعمیر پکیج تاچی کارکرد قابل اعتمادتر پکیج های دیواری در مقایسه با سیستم های گرمایش مرکزی و یا آبگرمکن ها، به علاوه طول عمر مفید بیشتر و هزینه های نگهداری پایین آنها، موجب شده است که پکیج های دیواری از جمله پکیج تاچی یکی از محبوب ترین سیستم های گرمایشی در اکثر منازل باشند.

با این حال، بدلایل متفاوتی مانند استهلاک کارکرد مداوم پکیج، نگهداری و استفاده های ناصحیح از دستگاه و یا بروز ایرادات فنی در قطعات مختلف سیستم، امکان بوجود آمدن اشکال و از کار افتادن پکیج همواره وجود خواهد داشت. در چنین مواقعی یکی از اولویت های تصمیم گیری در تعمیر پکیج تاچی، کمک گرفتن از متخصصین حرفه ای تعمیرات پکیج تاچی است به گونه ای که در سریعترین زمان ممکن بخصوص در فصل سرما، قادر به رفع مشکل و تعمیرات پکیج تاچی شما به بهترین شکل ممکن باشند.

عیب یابی و رفع مشکلات پکیج تاچی اعم از روشن نشدن، خاموش شدن، آبریزش یا نشتی، سر و صدای زیاد و… توسط متخصصین نمایندگی پکیج تاچی برای مدل های مختلف پکیج تاچی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. همچنین این متخصصان با ارائه مشاوره در زمینه نگهداری و استفاده صحیح از پکیج به شما کمک خواهند نمود.

خدمات پس از فروش پکیج تاچی

خدمات پس از فروش پکیج تاچی (Tachi) یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی تاچی است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات تاچی گام بزرگی را در زمینه تعمیر ، سرویس و خدمات پس از فروش پکیج تاچی بردارد.
با وجود این پشتیبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی تاچی تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات پکیج تاچی به صورت شبانه روز در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تاچی در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.
در صورتی لوازم خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید.

سرویس پکیج تاچی

سرویس پکیج تاچییکی از کارهایی که اغلب توسط افراد نادیده گرفته میشود، نگهداری و رسیدگی به موقع از پکیج تاچی است که اصطلاحا سرویس پکیج تاچی گفته می شود. می دانیم که پکیج دیواری همانند سایر دستگاه هایی که روزانه از آنها استفاده می کنیم، تحت استهلاک زیادی قرار گرفته و گاها با استفاده نابجا و ناصحیح می تواند دچار ایراداتی در عملکرد خود شود.

سرویس پکیج تاچی که می بایست به صورت سالانه صورت بگیرد، شامل مجموعه مواردیست که باعث اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه خصوصا پیش از رسیدن فصل سرما می شود و به کارکرد پکیج دیواری در بالاترین میزان بازدهی خود کمک می نماید.

متخصصین باتجربه نمایندگی پکیج تاچی قادرند تا با بررسی پکیج تاچی شما و تست بخش های مختلف آن، از وجود ایرادات و اخلالات کوچکی که ممکن است در آینده به مشکل بزرگتری تبدیل شوند و یا در میانه یک روز سرد زمستانی منجر به خاموش شدن و از کار افتادن پکیج شما شود، پیشگیری کنند و این ایرادات را به طور کلی رفع نمایند.

ممکن است بسیاری از مشکلات رایج پکیج دیواری تاچی همانند روشن نشدن دستگاه، برای شما نیز پیش آمده باشد. در صورتی که سرویس پکیج تاچی خود را به صورت دوره ای انجام دهید، نه تنها به عمر مفید دستگاه خود می افزایید؛ بلکه از مشاوره متخصصین نمایندگی پکیج تاچی برای رفع این مشکلات نیز بهره مند می شوید که ممکن است راه حل بسیار ساده ای نیز داشته باشند.

نصب پکیج تاچی

نصب پکیج تاچی

نصب پکیج تاچی به صورت صحیح و اصولی بر عملکرد آن بسیار تاثیرگذار است؛ چرا که فرایند نصب پکیج تاچی حساسیت ها و جزئیات بسیاری دارد و تنها توسط تکنسین های متخصص نصب پکیج تاچی قابل انجام است؛ توجه کنید به هیچ وجه نباید نصب این پکیج ها را به افراد غیر حرفه ای سپرد. رعایت نکردن این موارد علاوه بر اینکه در کارکرد پکیج اختلال ایجاد می کند، می تواند منجر به مشکلات آتی برای پکیج نیز گردد.

بسیاری از افراد به دلیل نداشتن تخصص و آگاهی لازم، پکیج دیواری خود را در محل مناسبی نصب نمی کنند که این امر می تواند ضمن بروز مشکل در عملکرد دستگاه خطرآفرین نیز باشد؛ بنابراین اولین اقدام مهم هر نصاب حرفه ای پکیج تاچی، بررسی و انتخاب محل مناسب برای نصب پکیج تاچی است و باید موارد متعددی مانند وجود اکسیژن کافی برای احتراق، عدم جریان شدید باد، استحکام دیوار و مصالح ساختمانی، فضا و ابعاد کافی اتاق نصب و نحوه قرارگیری لوله ها، دودکش و اتصالات پکیج را نیز پیش از نصب پکیج تاچی بررسی کند.

علاوه بر این، پیچیدگی های فنی مدل های مختلف پکیج های تاچی، نصب و راه اندازی صحیح آن ها را تنها توسط متخصصین حرفه ای نصب پکیج تاچی ممکن می سازد. نصب اصولی و صحیح پکیج تاچی می تواند از برخی مشکلات رایج دستگاه چون خرابی پمپ یا مشکل خاموش شدن مداوم جلوگیری نماید. مرحله بعدی لوله کشی پکیج، اتصال شیلنگ ها و دودکش پکیج است و نهایتا اطمینان از آب بندی صحیح اتصالات انجام شده و در پایان تست پکیج و بازرسی و تایید نهایی نصاب پکیج تاچی است که این مرحله نیز موارد متعدد دیگری را دربر می گیرد.

عیب یابی و مشکلات رایج پکیج تاچی

اطمینان از سالم بودن و کارکرد بی عیب و نقص پکیج تاچی بسیار مهم و حیاتی است. با این حال اگر مشکلی در سیستم پکیج شما وجود داشته باشد، یا ایراداتی جزئی در هنگام کارکرد پکیج تان به چشم میخورد، نگران عیب یابی و رفع مشکل پکیج خود نباشید. متخصصان نمایندگی تعمیر پکیج تاچی در کاراباما، در عیب یابی و رفع مشکلات متداول پکیج به کمک شما خواهند آمد.

عیب یابی پکیج تاچی از چندین جهت بسیار مهم است. روند عیب یابی صحیح دستگاه، پیش از هر چیز به مشکلات و ایرادات پکیج تان پایان می دهد. علاوه بر این، در صورتی که ایرادات جزئی سیستم پکیج خود را شناسایی و عیب یابی نمایید، می توانید از رخ دادن اشکالات بزرگتر و جدی تر دستگاه جلوگیری کنید تا نیازی به صرف هزینه زیاد برای تعمیر پکیج تاچی نباشد. بیشترین مشکلات تعمیراتی که مشتریان برای رفع آن با تعمیرگاه پکیج تاچی شهرتان تماس برقرار کرده اند موارد زیر می باشد.

نمایندگی تعمیرات پکیج

سرویس به موقع پکیج تاچی

حتی اگر پکیج شما به درستی کار می­ کند، سرویس پکیج تاچی به صورت منظم و طبق برنامه می­ تواند به کارکرد بهینه و طولانی شدن طول عمر مفید آن بیافزاید. لذا همواره برنامه سرویس کردن پکیج تاچی خود را توسط سرویسکار ماهر و تعمیرکار پکیج تاچی در نظر داشته باشید. توصیه می­ شود که این کار را سالانه و در ابتدای شروع فصل سرما انجام دهید تا در میانه زمستان با مشکلات ناخواسته مثل گرم نکردن آب، خاموش شدن ناگهانی  و… مواجه نگردید. در صورتی که به سرویس پکیج دیواری تاچی خود نیاز دارید می توانید از طریق پر کردن فرم ثبت درخواست و یا تماس تلفنی، ما را از درخواست خود مطلع سازید.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

چک کردن مشعل پکیج در پکیج های باز

در پکیج­ های قدیمی – معمولا مدل­ هایی که مربوط به ۱۰ سال قبل می­ باشند – پنجره­ایی تعبیه شده که از طریق آن می ­توان مشعل پکیج را مشاهده نمود. اگر پکیج شما به درستی کار کند و احتراق کاملی داشته باشد، رنگ شعله باید آبی باشد. هر زمان که رنگ شعله پکیج به زرد تغییر پیدا کرد، با نمایندگی تعمیرات پکیج تاچی تماس بگیرید.

اگر شعله پکیج خاموش شد، با استفاده از دفترچه راهنما از دستورات و مراحل روشن کردن دوباره شعله پیروی کنید. بطور معمول، این کار با گرفتن کلید ریست و سپس فشار دادن دکمه احتراق انجام می ­شود.

بعد از اینکه شعله دوباره روشن شد، احتمالا لازم است که کلید ریست را برای حداقل ۳۰ ثانیه نگه دارید. اگر با چند بار امتحان موفق به راه اندازی آن نشدید، با همکاران ما در کاراباما تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل شما را حل نمایند.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

عدم گرما و یا علت گرم نشدن آب پکیج (در پکیج های دریچه باز یا قدیمی)

در سیستم ­های دریچه باز، اگر شعله پیلوت روشن بوده اما همچنان گرما یا آب گرمی وجود ندارد، احتمالا مشکل از شیر توپی است. شیر در مخزن تغذیه و انبساط گیر کرده است. نشانه­ های معمول این مشکل سرد بودن رادیاتورهای طبقات بالا و نبودن آب و هوا در داخل رادیاتورها به هنگام هواگیری آن­ها می ­باشد. همچنین پمپ چرخشی نیز ممکن است بسیار پر سرو صدا باشد.

اگر به مخزن تغذیه و انبساط سر بزنید (معمولا در کنار تانک آب سرد است) آن را خالی می ­بینید. در این حالت بالا و پایین کردن شیر توپی را امتحان نمایید. با این کار شیر باید دوباره به کار بیوفتد و مخزن تغذیه و انبساط پر شود.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

پکیج های جدید (پکیج بسته)

سیستم ­های قدیمی، دریچه باز و غیر چگالشی پکیج، هوا را از محیط داخل خانه می ­گیرند. اما در مدل ­های جدید پکیج دیواری یا همان سیستم­ های بسته و چگالشی، هوای پکیج از بیرون تامین می­ شود. این بدین معنی است که مدل­ های بسته و چگالشی جدید پکیج، معمولا هوای تازه ­تری را استفاده نموده و در بازدهی و مصرف انرژی عملکرد بهتری دارند. سری­ های بسته و چگالشی پکیج حداقل ۲۵% کارآمدتر و بهینه­ تر از سری­ های قدیمی غیر چگالشی عمل می ­کنند.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

نگهداری و سرویس پکیج های دود کش دار

صاحبان پکیج­ های خانگی دودکش ­دار که بصورت داخلی در خانه نصب می ­شوند، باید از خطرات موجود آگاه و به فکر ایمنی دودکش ­های پکیج خود باشند. این مدل پکیج ­ها از فن و دودکش برای خروج گازهای حاصل از احتراق و تامین هوا و اکسیژن مورد نیاز خود استفاده می­ کنند. دودکش ها معمولا لوله­ های فلزی بوده که از بالای پکیج خارج و گازهای حاصل از احتراق را که عمدتا از CO2 (مونواکسید کربن) تشکیل شده است به خارج هدایت می ­کنند.

 وضعیت نامطلوب یک دودکش به همراه پکیجی که به درستی کار نمی ­کند، می­ تواند شما و خانواده­ تان را در معرض خطر جدی مسمومیت مونواکسید کربن قرار دهد. این امر موجب خطرات مرگ و میر ناشی از خفگی و آسیب ­های جدی می­ گردد.

تعمیرکاران و متخصصان نصب پکیج، باید دودکش ­ها را از لحاظ نشتی و وجود هرگونه سوراخ و عیب و نقص بازرسی نمایند و به درستی و با مهارت در جای خود نصب نمایند. همچنین بازرسی نقاط حساس همچون چفت و بست کردن لوله­ ها در قسمت زانویی نباید فراموش گردد. در معرض دید بودن دودکش­ های پکیج کار بازرسی را توسط متخصص فنی راحت ­تر می ­سازد، لذا در صورت امکان از پنهان کردن دودکش ­ها و تعبیه آنان در پشت دیوارها پرهیز نمایید.

 • همواره از مسدود نبودن دودکش­ های خود در پشت بام اطمینان حاصل نمایید و هیچگاه پکیج خود را با چیزی نپوشانید و مانع مسدود شدن دریچه­ های هوا نشوید.
 • به یاد داشته باشید که حل مشکلات مربوط به پکیج پکیج تاچی می­ تواند پیچیده باشد. لذا در صورتی که برای پکیج شما مشکلی پیش آمده، بهترین کار تماس با افراد فنی و متخصصین باصلاحیت برای عیب یابی پکیج تاچی و رفع مشکل آن می­ باشد.

در صورت لزوم می ­توانید با ما در کاراباما تماس گرفته و در اسرع وقت مشکل خود را برطرف نمایید.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

رسوب زدایی پکیج تاچی و سرویس مدار گرمایش

با مرور زمان رسوبات در سیستم پکیج شما و درون لوله ­ها به وجود آمده و باعث افت فشار و همچنین کاهش میزان گرمایش کلی می­ گردد. در چنین حالتی می ­توانید با کمک  سرویسکار پکیج کار رسوب زدایی پکیج تاچی خود را انجام دهید. این کار علاوه بر اینکه موجب از بین رفتن رسوبات و جرم­ های موجود در پکیج و رادیاتورها می ­شود، سبب بهبود کارایی پکیج و افزایش عمر مفید آن می­ گردد.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

قابلیت ضد قفل خودکار پمپ پکیج

امروزه بسیاری از پکیج­ های گازی قابلیت ضد قفل خودکار پمپ دارند. در فصول گرم بدلیل استفاده نکردن از مدار گرمایشی پکیج و جهت جلوگیری از قفل شدن و خشک شدن پمپ، قابلیتی در پمپ پکیج تعبیه شده است که بسیار کارآمد می ­باشد. این قابلیت بصورت خودکار سبب کارکرد پمپ و چرخش آن شده و آب را در لوله­ ها به جریان ­می ­اندازد. این کار سبب جلوگیری از مشکلات در راه اندازی و استارت دوباره پکیج و پمپ در فصول سرد خواهد شد.

در صورتی که پکیج شما از چنین قابلیتی برخوردار نیست، خودتان می ­توانید هر از چند گاهی با روشن نمودن سیستم گرمایش مرکزی حتی در فصول گرم نیز اینکار را انجام دهید. می ­توانید به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه پمپ را روشن نموده و بگذارید کار کند، این امر سبب از بین رفتن رسوبات و کارکرد بهینه و بی اشکال پکیج می­ گردد.

دقت داشته باشید اگر به هر دلیل کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از دستگاه مشاهده می کنید باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید. 

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک پکیج شما اشکال اساسی پیدا کند! هم اکنون درخواست تعمیر پکیج تاچی خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با نمایندگی تعمیرات پکیج تاچی تماس بگیرید. ما با کمک متخصصین با تجربه خود همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری

دفترچه راهنمای پکیج دیواری تاچی

ممکن است در مواقع ضروری به دفترچه راهنمای پکیج تاچی خود نیاز داشته باشید. این دفترچه حاوی اطلاعات مهمی در رابطه با نحوه استفاده، اشکالات و خطاهای احتمالی، چگونگی نگهداری و … می ­باشد. لذا سعی کنید دفترچه راهنمای پکیج تاچی خود را حتی المقدور در مکان مشخص و در دسترسی قرار دهید تا در مواقع ضروری بتوانید از آن استفاده نمایید. خیلی از افراد این دفترچه ­راهنما را گم می­ کنند اما جای نگرانی نیست. بسیاری از شرکت­ های تولیدکننده محصولات پکیج، در وبسایت های خود فایل این دفترچه­ ها را برای دانلود قرار داده ­اند.

نظرات کاربران

مرتضی فاطمی
۱۳ فروردین ۱۳۹۶

سلام
آیا سیستم تاچی طوری هست که اگر از آب گرم مصرفی استفاده کنیم همزمان آب رادیاتور دیگر گرم نمیشود؟!

  کارشناس 1: پیرنیا
  ۱۵ فروردین ۱۳۹۶

  سلام
  احتمال خرابی سنسور یا سرویس نشدن پکیج شما وجود دارد

ميرزايي
۱۱ آبان ۱۳۹۶

علت سرد شدن رادیاتورها چیست؟یا گرم نشدن مجدد رادیاتورها؟

ميثم
۲ آذر ۱۳۹۶

سلام
پکیج کاملا سالم هست. در حالت زمستانی قرار دادم همه شیرها را هم باز کردم. دما رو هم روی ۵٠ قرار دادم ولی شوفاژ ها اصلا گرم نمی شود.( شوفاژها هم کاملا هواگیری شدن و شیر ورود و خروجی ها هم چک شده و باز هستند)

شرکت غزل الکترونیک گیلان
۱۳ آذر ۱۳۹۶

با سلام و خسته نباشید . دستگاه پکیج دیواری ما الان چند ماه ( در حدود سه ماه ) میشود که فقط ارور ۰۴ میدهد و با اینکه نصاب و تعمیر کار مربوطه منبع انبساط را بدلیل سوراخ بودن تعویض و و یک قطعه دیگر را ( ظاهرا بگفته خودش سنسور آبگرم ) را نیز تعویض نموده و لی بعد از مدت یکی دو روز دوباره همان ارور را میدهد و الان نیز وقتی با نامبرده تماس میگیریم اظهار میکند که دیگر با تاچی کار نمیکند . چکار باید بکنم حتی به تعمیر کار دیگر تاچی نیز در رشت زنگ زدم متاسفانه اظهار داشتند که نصاب مربوط باید کارها انجام دهد و بار دیگر نیز جواب تلفن را هم نداد . البته لازم بذکر است دستگاه مربوط به سال ۹۱ و مدل آن نیز ظاهرا قدیمی و مدل یکتا میباشد . در صور ت امکان با توجه به اینکه مربوط به کارگاه میباشد و کارگر ان نیاز به وسیله گرمایشی با توجه به سردی هوا دارند خواهشمندیم راهنمائی لازم را بفرمائید . البته دستگاه در استان گیلا شهر صنعتی بندر انزلی میباشد . ممنون میشم .

صابر والایی
۱۷ آذر ۱۳۹۶

سلام
زمانیکه در فصل سرما رادیاتورها گرم ولی شیر آب گرم برای استفاده گرم نمیشود مشکل از چیست؟!

الهام
۲۳ دی ۱۳۹۶

سلام. ما الان ۳ ساله پکیج دیواری تاچی نصب کردیم ولی الان مدتیه هنگ میکنه و یک دفعه دمای شوفاژ میاد پایین. و هرچی دکمه افزایش را میزنیم عمر نمیکنه و اصلا دکمه استارتش هم کار نمیکنه باید پریز را از تو برق در آریم و دوباره بزنیم تا از هنگی در بیاد. برای رفع این مشکل چکار باید کرد. در ضمن نمایندگی در یزد داره یا نه؟؟

مرضیه عسکری
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

سلام ما دو ساله پکیج دیواری تاچی داریم الان اب گرمش سرده دماش بالا نمیره علت چیه با تشکر

سمیه بشری
۲۲ مرداد ۱۳۹۷

سلام علت ارور Ep چیست
ارور Ep صدای بوق ممتد میده علتش چیه ؟ الان توی این فصل شوفاژ رو خاموش کردیم ولی فقط آب گرم داریم هر چند وقت یه بار بوق میزنه و ارور Epمیده باید برق رو قطع کنم اما باز خوب نمیشه چکار کنیم

  ذرخشان مهر
  ۷ دی ۱۳۹۷

  باعرض سلام
  ۱-فشاردستگاه به زیر نیم باررسیده باید فشار رو به ۱٫۲باربرسونین
  ۲-اگه فشار درست بود ومانومتر فشار هم سالم بود ورسوب نگرفته بود با پرشر آب تست بشه درصورت خرابی تعویض بشه
  ۳-اورینگ واتصالات دستگاه واتصالات زیر پکیج ورادیاتورها کنترل بشه که نشتی نداشته باشن
  ۴-فشار وگرفتگی منبع انبساط کنترل گردد

محمد صالحی
۱۶ مهر ۱۳۹۷

سلام. من یه دستگاه آبگرمکن دو مبدله تاچی مدل دی گرفتم. الان دوسال هست استفاده میکنم. چند وقت پیش آب سرد و گرم میشد. ثابت نمیموند. تماس با سرویس کار گرفتم و اومد یه سرویس رسوب گیری با مواد انجام داد و درست شد. اما به دو ماه نرسید و دوباره همون حالتی شد. الان سرویسش کردم دوباره اما درست نشد . فقط قسمت آبگرمکنش اینطوری . قسمت شوفاژش درسته. لطفا راهنمایم کنید مشکل از چیه؟

فلاح
۲۳ مهر ۱۳۹۷

با سلام. پکیج ما مدل smart b میباشد.اب سرویس بهداشتی گرم است ولی در حالت زمستانی رادیاتورها اصلا گرم نمیشود.شیر رادیاتورها باز،ورودی وخروجی اب باز میباشد للطفا راهنمایی کنید

كاظم محمدعليزاده
۲۵ آبان ۱۳۹۷

باسلام وخسته نباشید لطفا خطای پکیچ E1راچگونه میتوانم برطرف کنم تاحدودی آشنای فنی دراین زمینه دارم

محمد رضا فرهمند
۱۴ آذر ۱۳۹۷

سلام
من از فروشگاه ادارمون پکیج ۲۸۰۰۰ تاچی خریدم
ولی اصلا هیج جای محصول ۲۸۰۰۰ بودنش رو درج نکرده
لازمه بگم بنده پکیج ۲۸۰۰۰ اسمارت (لمسی )خریدم
لطفا راهنمایی کنید
این مورد رو چطور تشخیص بدم؟؟؟
سپاس

شیدا میرحق جو
۲۲ دی ۱۳۹۷

سلام تورو خدا لطفا جواب بدین واقعا دیوانه شدیم.پکیج ما الان به مدت دوماهه که ارور E1میده و صدا میخوره و وقتی این ارورو میده پکیج و اب سرد میشه تا حالا ۶بار تاسیسات اومده دوتا چیزش هم عوض کرده ولی هنوز درست نشده.اول گفتن تو لولش جرمه باید سابیده شه همه این کارا رو کردن ولی هنوز درست نشده توروخدا اگه میدونین بگین مشکلش چیه.شبانه روز صدا میخوره داره دیوانمون میکنه.پکیجمون همین مارک تاچی مدل اسمارته

عربلو
۷ آبان ۱۳۹۸

سلام ما به تازگی ازپکیج تاچی مدل اکو استفاده میکنیم البته ازقبل روی این خونه بوده وماتازه ازحالت زمستانش استفاده میکنیم درجه رادیاتورها روی ۷هستش اما احساس میکنم خونه بخوبی گرم نمیشه دلیلش چیه ممنون ازشما

حسین شاماری
۱۵ آذر ۱۳۹۸

سلام پکیج ما تاچی هستش یه مدته رو حالت زمستانه سوت و زوزه میکشه وقتی دما رو میارم زیر ۶۰ کمتر میشه تعمیرکار آوردم گفت پمپشه ولی فهمیدم بلد نیست الکی میگه ، ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که مشکل از کجاست۰