مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون در محل (TV Repairs)

جهت جلوگیری از آسیب دیدن قطعات تلویزیون و نصب اصولی آن، می‌بایست کلیه خدمات نصب و تعمیر تلویزیون را منحصرا از مراکز معتبر دریافت کنید.برای نصب یا تعمیر انواع مدل‌های تلویزیون، کافیست درخواست آنلاین خود را ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید.

تماس با ما
تعمیرکار تلویزیون
برند دستگاه

برند دستگاه خود را انتخاب کنید

ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

تعمیر تلویزیون ال ای دی (LED) و ال سی دی (LCD)

 

تعمیرات تلویزیون

نصب تلویزیون نیازمند دقت و مهارت است

با توجه به اینکه نصب صحیح تلویزیون اهمیت زیادی دارد، لازم است برای این منظور از افراد متخصص و دارای دانش کافی کمک بگیرید. تکنسین‌های کاراباما از شناخت کافی در زمینه نصب انواع مدل‌های تلویزیون برخوردارند و می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن دستگاه شما را راه‌اندازی کنند.

انتخاب محل مناسب نصب، تنظیم سطح و فاصله دید، نصب اصولی تلویزیون روی دیوار، ارتفاع استاندارد نصب تلویزیون، نحوه جابجایی و حمل آن، فاصله مناسب آنتن و خطوط برق و … از مواردی است که هنگام نصب تلویزیون باید مورد توجه قرار بگیرد. تکنسین‌های کاراباما با در نظرگرفتن کلیه موارد فوق اقدام به نصب دستگاه شما خواهند کرد.

مراحل نصب تلویزیون توسط تکنسین‌های کاراباما به صورت زیر است:

1- بازکردن کارتن و بررسی تمامی لوازم جانبی تلویزیون

2- بلند کردن و حمل تلویزیون به صورت اصولی (هنگام حمل نباید صفحه تلویزیون لمس شود و بیش از حد بر فریم دستگاه فشار وارد شود.)

3- اتصال دستگاه جانبی به تلویزیون

4- اتصال پایه‌ها به تلویزیون

5- بررسی اتصال شبکه

6- راه‌اندازی تلویزیون

اگر قصد دارید تلویزیون خود را روی دیوار قرار بدهید، بهتر است نصب آن را به تکنسین‌های کاراباما بسپارید.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون در منزل

تعمیر صفحه LCD تلویزیون، توسط تکنسین‌های ماهر امکان‌پذیر است

یکی از حساس‌ترین خدمات تعمیرات تلویزیون، تعمیر صفحه LCD است که باید توسط تکنسین‌های آموزش دیده و واجد شرایط صورت بگیرد، تا دستگاه متحمل خسارت و هزینه بیشتر نشود. نکته مهم آنکه، ابتدا باید میزان آسیب به صفحه نمایش تلویزیون شما توسط تکنسین بررسی و معلوم شود که آیا امکان تعمیر صفحه نمایش وجود دارد یا شدت آسیب دیدگی زیاد است و نمی‌توان آن را تعمیر کرد.

تعمیر صفحه LCD تلویزیون یکی از خدماتی است که توسط تکنسین‌های کاراباما باکیفیتی بالا و دقت قابل توجه انجام خواهد شد. تلاش تکنسین‌های مجموعه، ارائه خدمات باکیفیت و تعمیر صفحه LCD دستگاه شما به بهترین شکل ممکن است. توجه داشته باشید، اگر ال سی دی تلویزیون شما شکسته باشد یا ضربه شدید خورده باشد، امکان تعمیر آن وجود نخواهد داشت.

تعمیر صفحه LED تلویزیون، از خدمات ارزنده کاراباما

تلاش مجموعه کاراباما همواره رضایت مشتریان و ارائه خدمات باکیفیت و فوری به آنها بوده است. تکنسین‌های این مجموعه از دانش و تجربه کافی در زمینه تعمیر صفحه LED تلویزیون برخوردارند و اگر امکان تعمیر صفحه LED تلویزیون شما وجود داشته باشد، آن را بدون نقص تعمیر می‌کنند.

LED اساسی‌ترین بخش تلویزیون است که در صورت آسیب یا شکستگی، عملکرد تلویزیون شما به طور کلی مختل می‌شود. در صورتی که شدت آسیب دیدگی به صفحه نمایش تلویزیون زیاد باشد، LED آن شکسته باشد یا میزان آبخوردگی تلویزیون زیاد باشد امکان تعمیر آن وجود ندارد. توجه داشته باشید، در صورت شکستگی ال ای دی بهتر است به جای صرف هزینه برای تعویض صفحه نمایش، برای خرید یک دستگاه جدید اقدام کنید. زیرا از نظر اقتصادی و هزینه بسیار به صرفه‌تر خواهد بود.

هزینه تعمیر تلویزیون چطور محاسبه می‌شود؟

هزینه تعمیر تلویزیون به فاکتورهای مختلفی از جمله میزان آسیب دیدگی، مدل دستگاه، هزینه قطعه (در صورت تعویض آن)، کیفیت قطعات، نوع خرابی و … بستگی دارد. پس از ثبت درخواست اینترنتی در سایت یا تماس با کاراباما، هماهنگی برای اعزام تکنسین انجام می‌شود. قبل از اعزام تکنسین به منزل و محل کار برای تعمیر تلویزیون، حدود قیمت به شما اعلام می‌شود و تمامی هزینه‌ها پس از انجام کار از شما دریافت خواهد شد.

تعمیر تلویزیون در محل

تعمیر تلویزیون در محل یکی از خدماتی است که توسط مرکز تخصصی کاراباما باکیفیتی بالا و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. به دلیل حضور تکنسین‌های کاراباما در سراسر شهر و نزدیکی منزل و محل کار شما، امکان اعزام تکنسین تعمیر تلویزیون در همان روز ثبت درخواست برای شما فراهم خواهد شد. اولویت تکنسین‌های مجموعه، تعمیر و تعویض قطعات تلویزیون در محل است و تنها در صورتی دستگاه شما به کارگاه منتقل می‌شود که امکان رفع مشکل آن در منزل وجود نداشته باشد.

آیا کاراباما قطعات تلویزیون را تعمیر می کند؟

آیا کاراباما قطعات تلویزیون را تعمیر می کند؟

با توجه به اینکه هزینه تعمیر قطعات تلویزیون نسبت به هزینه تعویض آن کمتر است، اولویت کاراباما در ابتدا تعمیر قطعه است. اگر امکان تعمیر وجود نداشته باشد، اقدامات لازم برای تعویض و استفاده از قطعات اورجینال انجام خواهد گرفت. برای جلوگیری از بروز آسیب جدی به تلویزیون از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید. به دلیل احتمال شوک الکتریکی و آتش سوزی، هرگز شخصا اقدام به تعمیر دستگاه نکنید.

در صورت وارد شدن ضربه به دستگاه، ورود اجسام خارجی به داخل آن، انتشار دود یا بوی غیرعادی از تلویزیون، سریعا دوشاخه دستگاه را از پریز بیرون بکشید و با یک مرکز تعمیرات تلویزیون تماس بگیرید.

برخی از خدمات مربوط به تعمیر تلویزیون که توسط مرکز تخصصی کاراباما انجام می‌شود:

 • دیر روشن شدن تلویزیون: از مهم‌ترین دلایل دیر روشن شدن تلویزیون، خرابی برد پاور و مین برد است. برخی مواقع ممکن است وجود مشکل در منبع تغذیه علت بروز این مشکل باشد. اگر تلویزیون شما دیر روشن می‌شود باید قطعات اصلی دستگاه توسط یک تکنسین متخصص مورد بررسی قرار بگیرد.
 • خاموش شدن ناگهانی تلویزیون: ساده‌ترین دلیل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، نوسانات جریان برق و فعال بودن تایمر خاموشی است. گاهی به دلیل خرابی سی پی یو، آی سی برد یا مین برد، تلویزیون شما ناگهانی خاموش می‌شود. در اینصورت می‌بایست دستگاه توسط یک تکنسین متخصص مورد بررسی قرار بگیرد.
 • ماندن تلویزیون در حالت استندبای: اگر تلویزیون شما در حالت استندبای می‌ماند، باید پاور و مین برد توسط تکنسین متخصص بررسی و در صورت خرابی تعویض شود.
 • قطع شدن تصویر چند ثانیه پس از روشن شدن: اگر تلویزیون روشن می شود و چند ثانیه بعد، تصویر قطع می شود، باید برد بک لایت توسط تکنسین مورد بررسی قرار بگیرید.
 • قطع شدن تصویر تلویزیون: قطع شدن تصویر تلویزیون به دلایل مختلفی از جمله معیوب شدن بک لایت، خرابی برد پاور رخ می‌دهد. در صورت قطع شدن پیاپی تصویر تلویزیون بهتر است یک تکنسین متخصص آن را عیب یابی کند.
 • پرش تصویر تلویزیون: یکی از مشکلات متداولی که ممکن است برای تلویزیون شما به وجود آید، پرش تصویر است. برای رفع این مشکل باید پنل تلویزیون توسط تکنسین بررسی و در صورت خرابی تعویض شود.
 • سیاه شدن صفحه تلویزیون: سوختگی پیکسل، وجود مشکل در پنل و خرابی بک لایت از مهم‌ترین دلایل سیاه شدن صفحه تلویزیون است. در صورت خرابی هریک از این قطعات باید از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید تا قطعات را به صورت تخصصی بررسی کند.

نکات مراقبتی جهت جلوگیری از تعمیر تلویزیون

با مراقبت درست و اصولی از تلویزیون می‌توانید باعث عملکرد بهتر و در نتیجه افزایش عمر مفید آن شوید. برخی از نکات مراقبتی جهت جلوگیری از تعمیر تلویزیون و آسیب به آن عبارتند از:

1-دستگاه را در معرض مستقیم نور آفتاب، نزدیک شوفاژ و شومینه و در محل‌های بسیار مرطوب قرار ندهید.

2-اشیا سنگین را روی تلویزیون و کابل‌های برق قرار ندهید.

3-از پاشیدن آب روی تلویزیون خودداری کنید.

4-از قراردادن اشیا حاوی آب مانند گلدان روی تلویزیون خودداری کنید.

5-تلویزیون را در محلی نصب کنید که عاری از امواج رادیویی باشد.

6-برای پیشگیری از داغ شدن تلویزیون، دقت کنید بین دستگاه و دیوار حداقل 10 سانتی متر فاصله باشد.

7-از دست زدن به صفحه یا قراردادن انگشت روی آن خودداری کنید.

8-اگر می‌خواید تلویزیون را جابجا کنید، ابتدا آن را خاموش کرده سپس آنتن و کابل‌ها را جدا کنید.

9-برای داشتن بهترین کیفیت تصویر، از کابل اچ دی ام ای استفاده کنید.

10-باتری‌های نو و کهنه را باهم استفاده نکنید زیرا موجب آسیب به کنترل می‌شود.

11-برای عملکرد بهتر و افزایش طول عمر تلویزیون، آن را به طور منظم تمیز کنید.

12-در صورت تجمع گرد و غبار روی سیم برق، آن را تمیز کنید.

13-حمل و جابجایی تلویزیون را به افراد حرفه‌ای بسپارید.

آیا تعمیرات تلویزیون در کاراباما شامل ضمانت می شود؟

کلیه خدمات مربوط به تعمیر تلویزیون در کاراباما با ضمانت 180 روزه ارائه می‌شوند. در صورتی که پس از تعمیر، تلویزیون شما مجددا با همان مشکل مواجه شد، تکنسین دیگری به منزل یا محل کارتان اعزام می‌شود و تلویزیون شما بار دیگر و بدون دریافت هزینه تعمیر خواهد شد.

بدون شک می‌توان لقب پرکاربردترین وسیله الکترونیک در منزل را به تلویزیون اهدا کرد که همین امر احتمال بروز ایراد و خرابی آن را افزایش می‌دهد. اما در زمان بروز ایراد و خرابی، تعمیر تلویزیون توسط کارشناسان ماهر از اهمیت زیادی برخوردار است. برای دریافت خدمات تعمیر تلویزیون در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین یا تلفنی در مرکز تخصصی کاراباما ثبت کنید.

مراحل تعمیر تلویزیون در کاراباما

مرکز تخصصی کاراباما یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده کلیه خدمات مربوط به تعمیر تلویزیون در کشور است که تکنسین‌های آن به صورت میانگین از 11 سال تجربه کار عملی در زمینه تعمیرات تلویزیون برخوردار هستند.

برای انجام تعمیر تلویزیون توسط تکنسین‌های مرکز تخصصی کاراباما، ابتدا باید درخواست خود را به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت کنید. پس از ثبت درخواست، کارشناسان مجموعه برای هماهنگی با شما تماس می‌گیرند و سپس بر حسب نوع ایراد فنی و برند و مدل تلویزیون بهترین تکنسین را برای انجام خدمات مورد نظر شما انتخاب می‌کنند. تکنسین انتخاب شده در اولین فرصت با شما تماس گرفته و روز و ساعت حضور به منظور ارائه خدمات را هماهنگ می‌کند. شما می‌توانید پس از انجام تعمیرات، هزینه را به صورت نقدی یا آنلاین پرداخت کنید.

کاراباما، چه برندهایی از تلویزیون را تعمیر می کند؟

تلویزیون یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین ابزارهای الکترونیکی و در عین حال سرگرمی است که امروزه در هر خانه‌ای یکی از مدل‌های آن برای سرگرمی، بازی، تماشای فیلم و سریال و غیره وجود دارد. تلویزیون‌ها نیز مانند هر ابزار الکترونیکی دیگری به دلیل استفاده طولانی مدت و سایر دلایل ممکن است دچار نقص و ایراد فنی شوند. در این شرایط باید دستگاه را برای تعمیر به مراکز و افرادی سپرد که به جدیدترین روش‌های تعمیر هر برند به صورت تخصصی آشنایی داشته باشند.

مجموعه کاراباما برای هر برند تلویزیون یک تیم تخصصی تشکیل داده است که تکنسین‌های آن از جدیدترین روش‌های تعمیر محصولات این برندها مطلع هستند و بهترین خدمات تعمیر را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن ارائه می‌کنند. ال جی، سامسونگ، سونی، ایکس ویژن، پاناسونیک، توشیبا، دوو، شارپ، فیلیپس، هایسنس و اسنوا برندهایی از تلویزیون هستند که تکنسین‌های کاراباما خدمات مربوط به تعمیر محصولات آن‌ها را ارائه می‌کنند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ (Samsung)

تلویزیون‌های برند سامسونگ همواره یکی از بهترین محصولات در بازار به حساب می‌آیند که افراد زیادی یکی از مدل‌های آن را برای منزل خود خریداری می‌کنند. سامسونگ در طراحی تلویزیون‌های خود از صفحه نمایش بسیار با کیفیت، که جزو بهترین صفحه نمایش‌های دنیا محسوب می‌شود، بهره می‌برد. تلویزیون‌های سامسونگ بر اساس جدیدترین فناوری‌های روز دنیا طراحی شده و از امکانات و قابلیت‌های زیادی برخوردار هستند.

به همین دلیل در صورت بروز نقص و ایراد فنی در هر یک از تلویزیون‌های سامسونگ، فرایند تعمیر باید به صورت تخصصی و توسط تکنسین‌های ماهر و آشنا به جدیدترین روش‌های تعمیر انجام شود. تکنسین‌های تیم تخصصی سامسونگ در مرکز کاراباما از جدیدترین روش‌های تعمیر تلویزیون‌های سامسونگ مطلع هستند و به طور میانگین از 11 سال تجربه در این زمینه برخوردارند و می‌توانند بهترین خدمات را در سریع‌ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه نمایند.

تعمیر تلویزیون ال جی (LG)

برند ال جی مانند سامسونگ یک برند کره‌ای شناخته شده در جهان است در در زمینه طراحی و ساخت انواع تلویزیون یکی از بهترین‌ها به شمار می‌آید. این برند همواره در طراحی و ساخت محصولات خود کیفیت و نوآوری را در دستور کار قرار داده و یکی از با کیفیت‌ترین تلویزیون‌ها را در دنیا تولید و به بازار عرضه می‌کند. تلویزیون‌های ال جی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که از جدیدترین و به‌روزترین فناوری‌ها در این عرصه بهره می‌برند.

مرکز تخصصی کاراباما برای تلویزیون‌های برند ال جی یک تیم اختصاصی تشکیل داده است که تمامی تکنسین‌های این تیم از سابقه بسیار خوبی در تعمیر تلویزیون‌های ال جی به صورت عملی برخوردار هستند.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن (X Vision)

برند ایکس ویژن یکی از برندهای ایرانی در زمینه تولید لوازم الکترونیکی و خانگی است. از محبوب‌ترین محصولات برند ایکس ویژن می‌توان به تلویزیون‌های آن اشاره کرد که در مدل‌های مختلف و مطابق با فناوری‌های روز دنیا تولید و عرضه می‌شود. تلویزیون‌های برند ایکس ویژن در بین کاربران طرفداران زیادی دارد و افراد مختلف یکی از مدل‌های این برند را متناسب با نیازها و بودجه خود برای منزل خریداری می‌کنند.

مرکز تخصصی کاراباما به لطف تکنسین‌های ماهر و با تجربه خود انواع خدمات مربوط به نصب، سرویس و تعمیر تلویزیون‌های ایکس ویژن را به دارندگان هر کدام از مدل‌های این برند ارائه می‌کند. تکنسین‌های این مجموعه به جدیدترین روش‌های تعمیر تلویزیون ایکس ویژن تسلط داشته و در کمترین زمان ممکن و با بالاترین میزان کیفیت خدمات مربوطه را به متقاضیان ارائه می‌کنند.

تعمیر تلویزیون سونی (Sony)

برند سونی را می‌توان به جرأت بهترین برند تولید کننده لوازم الکترونیکی، صوتی و تصویری و خانگی در دنیا دانست که در طول سال‌های متوالی محصولاتی با بهترین کیفیت را تولید و به بازار عرضه کرده است به طوری که نام سونی با فناوری و تکنولوژی عجین شده است. تلویزیون‌های برند سونی یکی از بهترین مدل‌های تلویزیون در دنیا هستند که بهترین تصویر را در کنار امکانات و قابلیت‌های مختلف و مطابق با فناوری‌ها روز به کاربران ارائه می‌کنند.

تلویزیون‌های سونی نیز با تمام کیفیتی که دارند مانند هر وسیله الکترونیکی دیگری به دلایل مختلف دچار نقص و ایراد فنی شده و نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. با توجه به فناوری‌های بکار رفته در طراحی و تولید تلویزیون سونی، تعمیر تلویزیون سونی باید توسط تکنسین‌های ماهر و مسلط به جدیدترین روش‌های تعمیر انجام بگیرد. تیم اختصاصی سونی در مرکز تخصصی کاراباما از تکنسین‌های با تجربه و ماهر تشکیل شده است که می‌توانند با جدیدترین روش تعمیر انواع تلویزیون‌های سونی را در سریع‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت به متقاضیان ارائه کنند.

مراحل انجام کار
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیر تلویزیون را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب و تعمیرات تلویزیون را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

 

سوالات متداول

هزینه تعمیر تلویزیون به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

در اغلب موارد و نظر به تشخیص تکنسین تعمیرات تلویزیون با توجه به حساسیت و ظرافتی که دارد، در منزل یا محل کار شما انجام نخواهد شد، و لازم است که دستگاه به کارگاه منتقل شده و با دستگاه‌های پیشرفته عیب یابی و تعمیر شود.
مواردی که الزاماً در کارگاه قابل تعمیر هستند:
• تعمیرات پنل، فلت و قاب ( هر گونه آسیب دیدگی، زدگی و شکستگی و...)
• تعمیر و تعویض برد دستگاه (مین برد، پاور، تیکان و ...)
مواردی که به تشخیص تکنسین امکان تعمیر را در منزل دارند:
• کاهش نور و رنگ تصویر (به شرطی که با تشخیص تکنسین ناشی از بک لایت دستگاه باشد - صرفاً برای دستگاه‌هایی زیر 42 اینچ)
• تعمیرات بلندگو (به شرطی که با تشخیص تکنسین ارتباطی به برد دستگاه نداشته باشد)

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
ابراهیم امانی

یک نصف لیوان آب به ال سی دی تلویزیون در حال روشن پاشیده شده که آن را خاموش کردیم یک ساعت بعد که روشن کردیم عادی بود بعد از گذشت نیم ساعت متوجه دو خط عمود در صفحه شدیم و آن را تا 6 ساعت بعد روشن نکردیم ولی وقتی روشن کردیم باز همان حالت بود آیا بیشتر می شود لطفا صادقانه راهنمایی بفرمایید

پاسخ دهید

احمدروحی

سلام،من تلویزیون ال جی 4973 خریدم ایا کارشناسان شما ارتقا و اپدیت سیستم تلویزیون انجام میدهند؟

پاسخ دهید

سلام. خسته نباشید. رو صفحه تلویزیون ال ای دی یک نقطه ابی رنگ ایجاد شده که باید نزدیک تلویزیون وبه دقت بررسی کنی تا دیده بشه. به نظر شما این نقطه در همین حد می مونه یا به مرور زمان ببیشتر می شه ودردسر ایجاد می کنه اگر بیشتر می شه، حداکثر تا چه مدت زمانی خودشو نشون می ده؟ نمایندگی حاضر به تعویض پنل هست ایا بفرستم برا تعویص یا نه موردی نداره؟ ممنونم

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

   ابوالفضل قاسمی

   سلام .آ دابتورتلویزیون سونی مدل 43اینچ k800cسوخته مشخصات آ دابتورسوخته 19/5vو5/2Aمی باشد متاسفانه این نوع آ دابتوردربازار یافت نشده ومجبور شدم آ دابتور جدید بامشخصات 19/5vو6/2Aبا همان برندسونی خریداری کنم آ یا بایک واحد آ مپر بیشتر آ سیبی به دستگاه وارد میشود ممنونم از شما

   پاسخ دهید

فخرالدین موسوی

سلام تلوزیون من چانگهانگ۵۰اینچ هست یکماه استفاده کردم یهوی خاموش شده هیچ چراقی هم روشن نمیشه میخوام ببینم مشکلش چی هست

پاسخ دهید

خسروطهوری

بادرودیکدستگاه تلویزیون۶۵فیلیپس دارم نیازبمین بردباشماره پارت715RLPCB0000000303Aدارد ایاموجوددارید

پاسخ دهید

گلزاده

با سلام و خسته نباشید . تلویزیون ۶۵ اینچ شیائومی ما دیگه روشن نمیشه. فقط صدا داره. البته محل زندگی ما رشت هستش و متاسفانه اینجا نمایندگی تعمیرات تلویزیون شیائومی وجود نداره. آیا از همکاران شما نمایندگی در رشت هست که قادر به ارائه کمک به ما باشه؟

پاسخ دهید

حسین زرشگی

پنل شکسته ال ای دی تریدی

پاسخ دهید

حمید صامت پناه

سلام تلویزیون من ال جی ۵۵ اینچ هست.و بک لایت احتمالا آسیب دیده. و تصویر تلویزیون نیمی سیاه هست.

پاسخ دهید

حمیدرضا ترک دهنو

خوبه سریع رسیدگی کردن اومدن ولی برای تحویل نمیشه گفت خوبه چون مدت بیشتری از اون تایمی که گفته بودن شد

پاسخ دهید