استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

راهنمای جامع ارور یخچال فریزر هیمالیا

کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا

یخچال فریزر‌های هیمالیا از جمله محصولات باکیفیت داخلی کشور است که در مقایسه با نمونه‌های خارجی مانند سامسونگ، ال جی و بوش قیمت پایین‌تری دارد. اما این صرفه‌جویی در هزینه باعث کاهش چشم گیر کیفیت نشده و هیمالیا کیفیت قابل قبولی را ارائه کرده است از این رو می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. اکثرا در یخچال فریزر‌های ایرانی، کیفیت ساخت به نسبت مشابه‌های خارجی پایین‌تر بوده؛ اما به همان میزان نیز، در هزینه‌های مالی میان آن‌ها تفاوت وجود دارد. با همه این‌ها لزوم توجه و مراقبت از دستگاه‌ها، امری ضروری بوده و موجب افزایش طول عمر یخچال و کارکرد مطمئن و صحیح آن‌ها می‌گردد.

چنانچه بر روی نمایشگر یخچال هیمالیا، کد خطا یا ارور نمایش داده می‌شود، به این معناست که دستگاه ایراد یا مشکلی را در سیستم تشخیص داده است. در این مواقع ممکن است مشکل بوجود آمده سطحی بوده و نیازی به تعمیر یخچال نباشد. در این مقاله از کاراباما، کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا را برای چند مدل مختلف آن برای شما عزیزان گردآوری کرده‌ایم. برای استفاده از معانی کد‌های خطا یا ارور‌های یخچال هیمالیا، می‌توانید از دفترچه‌های راهنما نیز استفاده نمایید.

معانی کد‌های خطای یخچال هیمالیا در عیب‌یابی دستگاه و تعمیر یخچال می‌تواند بسیار مفید باشد. پس از اینکه راهنمایی‌های لازم برای رفع کد خطای یخچال هیمالیا را مطالعه نمودید، جهت تعمیر یا رفع ارور اقدامات لازم را انجام دهید.

در صورتی که یخچال فریزر هیمالیا در خانه داشته و کد خطا یا ارور آن را نمی‌یابید و یا حس می‌کنید نیاز به تعمیرکار متخصص برای تعمیر دارید، متخصصان و تعمیرکاران مجرب کاراباما در خدمت شما هستند، تا در سریعترین زمان، تعمیر یخچال هیمالیا را برای شما انجام دهند.

اگر جهت برطرف کردن مشکل یخچال خود به کمک تعمیرکار نیاز دارید، همین حالا درخواست تعمیرات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا متخصصان حرفه ای و با تجربه کاراباما در سریعترین زمان ممکن، جهت هماهنگی با شما تماس حاصل فرمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار یخچال سامسونگ

علامت‌های روی نمایشگر یخچال هیمالیا

در این بخش تعدادی از علامت‌ها و کد‌هایی که ممکن است در مدل‌های مختلف یخچال فریزر هیمالیا بر روی صفحه نمایشگر یخچال ببینید را توضیح می‌دهیم. تفاوت این علائم و کد‌ها این است که هیچ کام کدخطا و ارور نبوده و به وجود مشکل اشاره ندارند.

علامت و کد DF در یخچال فریزر هیمالیا:

در صورتی که ارور df در نمایشگر یخچال فریزر هیمالیا مشاهده کردید، به هیچ وجه نگران نباشید. این کد، ارور یا کد خطا نبوده و به وجود مشکل و ایراد در یخچال اشاره نمی‌کند. درواقع زمانی که یخچال به حالت برفک زدایی اتوماتیک می‌رسد، سیکل برفک زدایی شروع شده و هیتر یخچال برفک‌ها را آب می‌کند. در این هنگام کد df بر روی نمایشگر هیمالیا نشان داده می‌شود. در این مواقع از باز و بسته کردن بی‌جهت درب خودداری کنید.

علامت و کد SF در یخچال فریزر هیمالیا:

فریزر‌های هیمالیا در بیشتر مدل‌های خود دارای دکمه super freeze در پنل کاربری می‌باشند که جهت انجماد سریع مواد غذایی به کار می‌رود. با فشار دادن این دکمه یا نگه داشتن آن به مدت ۳ ثانیه، کمپرسور بصورت بی‌وقفه به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه کار کرده و دما را به ۲۸- درجه می‌رساند و سپس از حالت سوپر خارج می‌شود. اگر این حالت فعال شود، عبارت sf بر روی نمایشگر فریزر هیمالیای شما به صورت هر ۱۰ ثانیه یکبار نمایش داده خواهد شد که هیچ گونه نگرانی ندارد.

توجه کنید که در برخی مدل‌های هیمالیا که دارای برد الکترونیکی هستند، می‌توان کارکرد حالت سوپر فریز را به صورت دستی و با فشار دادن دکمه متوقف نمود. اما در مدل‌های دیگر باید تا پایان کارکرد این حالت منتظر بمانید.

علامت و کد SC در یخچال فریزر هیمالیا:

مشابه با حالت سوپر فریز، دکمه super cool در پنل یخچال هیمالیا تعبیه شده است و برای خنک‌سازی سریع داخل یخچال به کار می‌رود. با فشار دادن یا نگه داشتن این دکمه به مدت ۳ ثانیه این حالت انتخاب شده و عبارت sc به صورت ۱۰ ثانیه یکبار در نمایشگر یخچال هیمالیا نشان داده می‌شود. حالت سوپر کول سبب می‌شود تا فن داخلی به مدت بیش از ۴ ساعت مداوم کار کند.

علامت و کد EC در یخچال فریزر هیمالیا:

در صورتی که یخچال هیمالیا را در وضعیت مصرف اقتصادی قرار داده باشید، عبارت ec به صورت متناوب هر ۱۰ ثانیه یکبار بر روی نمایشگر یخچال نشان داده خواهد شد. حالت اقتصادی در زمانی که درب یخچال به مدت ۷۲ ساعت باز نشود، سبب کاهش مصرف انرژی و عملکرد بهینه یخچال فریزر با قرار دادن یخچال در ۴ درجه و فریزر در ۱۸- درجه می‌گردد. با باز شدن درب به صورت اتوماتیک یخچال از این حالت خارج می‌شود.

علامت و کد RF در یخچال فریزر هیمالیا:

زمانی که با دکمه‌های کم و زیاد به تنظیم دمای یخچال مشغول می‌شوید، عبارت rf بر روی نمایشگر ظاهر می‌شود و در کنار آن دمای ۱ تا ۷ درجه که به ترتیب توسط شما قابل انتخاب است. علامت rf بر روی نمایشگر طبیعی و به معنای refrigerator یعنی یخچال است.

علامت و کد ارور Al در یخچال فریزر هیمالیا:

ارور al در یخچال فریزر هیمالیا برای چیه؟ این سؤال بسیاری از افرادست که بار‌ها از متخصصین کاراباما پرسیده شده است. در مواردی که یخچال یا فریزر هیمالیای شما کارکرد طبیعی نداشته و دمای داخل دستگاه بالاست، چراغ هشدار دهنده به جهت اطلاع‌رسانی روشن شده یا به حالت چشمک زن در می‌آید و کد خطا یا ارور Al بر روی نمایشگر یخچال یا فریزر هیمالیا نشان داده می‌شود. علامت Al مخفف کلمه Alarm به معنای هشدار است و درنتیجه خطا یا مشکل مجزایی نیست. بدین ترتیب اقدامی هم جهت رفع ارور al در فریزر هیمالیا وجود ندارد. بلکه باید مشکل اصلی کارکرد نادرست و سرد نکردن یخچال فریزر را پیدا نمود. توصیه می‌شود حتماً از کمک یک متخصص تعمیرات هیمالیا استفاده کنید.

نکته:

گاهی اوقات مواردی همچون چشمک زدن دمای یخچال و بوق کشیدن یخچال ممکن است شما را نگران کرده باشد. بنابراین توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکل به مطالب اختصاصی هر یک مراجعه نمایید.

علامت قطره آب در یخچال هیمالیا:

این علامت معادل با ارور df در یخچال هیمالیاست و به معنای فعال شدن سیکل دیفراست و برفک زدایی می‌باشد.

عبارت ERROR در نمایشگر یخچال فریزر هیمالیا:

هر گاه عبارت ERROR بر روی نمایشگر یخچال فریزر هیمالیا روشن شود، به معنای آن است که برد کنترل و یا یکی از اجزاء برد و سیکل تبرید دچار اشکال شده است.

اگر برای رفع مشکل خود به کمک و اطلاعات بیشتر احتیاج داشتید، حتما مطالب آموزشی عیب یابی یخچال هیمالیا را مطالعه نمایید.

کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا مدل بتا

کد خطای F1 یخچال هیمالیا:

این خطا به سنسور اوپراتور فریزر مربوط است. خرابی و یا قطع بودن سنسور اوپراتور فریزر باید چک شود و همچنین مقدار مقاومت اهمی سنسور اواپراتور بررسی شود. ممکن است خرابی از مدار برد کنترلی دستگاه باشد. در صورتی که در انجام تعمیرات یخچال تجربه ندارید، دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با مرکز تعمیر لوازم خانگی مجاز تماس بگیرید.

کد خطای F2 یخچال هیمالیا:

اشکال از سنسور کابین فریزر می‌باشد. مقدار مقاومت سنسور را بررسی کنید. در صورت لزوم و بنابر تشخیص تکنسین، سنسور را تعویض کنید. ممکن است مشکل بدلیل خرابی برد دستگاه باشد. در صورتی که در انجام تعمیرات یخچال سر رشته ندارید، بهتر است دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطای F3 یخچال هیمالیا:

این ارور به سنسور اوپراتور یخچال مربوط است. مواردی که می‌بایست بررسی شوند، عبارتند از: خرابی سنسور اوپراتور، مقدار مقاومت سنسور، سیم های ارتباطی و خرابی مدار برد دستگاه.

کد خطای F4 یخچال هیمالیا:

این ارور به خطای سنسور کابین یخچال اشاره دارد. سنسور یخچال را بررسی نموده و مقاومت آن را اندازه گیری کنید. در صورت نیاز آن را تعویض نمایید. همچنین احتمال خرابی برد دستگاه نیز وجود دارد.

کد خطای E1 یخچال هیمالیا:

این ارور به معنای خطای فن فریزر است. فن فریزر را چک کنید و اگر تشخیص داده شد که معیوب است، فن را تعویض کنید. ممکن است خرابی از برد باشد.

کد خطای E2 یخچال هیمالیا:

فن یخچال دچار ایراد شده است. مقاومت فن یخچال را بررسی کنید. احتمال دارد فن یخچال سوخته باشد. ممکن است خرابی از مدار برد الکترونیک دستگاه باشد. بهتر است یخچال را از پریز بیرون کشیده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطای E3 یخچال هیمالیا:

این کد خطا به معنای اشکال در فن کندانسور می‌باشد. فن کندانسور رابررسی و در صورت نیاز تعویض کنید.

کد خطای E6 یخچال هیمالیا:

گرمای بیش از حد و یا مشکل گازی دلیل بروز خطا هستند. ممکن است دمپر کانال هوا یخ زده باشد. موارد نامبرده را بررسی کنید. توصیه می‌شود با تعمیرکار مجرب تماس بگیرید.

کد خطای H1 یخچال هیمالیا:

در صورت بروز خطای حاضر، هیتر اواپراتور فریزر دچار مشکل شده است. هیتر اواپراتور فریزر و مقاومت آن را بررسی نمایید. در صورت تشخیص تکنسین، هیتر را تعویض کنید. ممکن است خرابی از برد دستگاه باشد.

کد خطای H2 یخچال هیمالیا:

مشکل از هیتر سینی فریزر است. بهتر است هیتر را تعویض نمایید. خرابی برد دستگاه را نیز مدنظر داشته باشید. در این حالت بدلیل فنی بودن تعمیر یخچال، بهتر است با مرکز تخصصی تعمیرات یخچال هیمالیا تماس بگیرید.

کد خطای H3 یخچال هیمالیا:

در صورت بروز این خطا، مشکل به هیتر اواپراتور یخچال مربوط می شود. مقاومت هیتر را چک کرده و در صورت نیاز تعویض کنید. برد دستگاه نیز ممکن است خراب باشد.

کد خطای H4 یخچال هیمالیا:

اشکال در هیتر سینی یخچال وجود دارد. تعویض هیتر را مدنظر داشته باشید. همچنین ممکن است خرابی از برد دستگاه باشد.

کد خطای C1 یخچال هیمالیا:

ارور c1 یخچال فریزر هیمالیا به خرابی کمپرسور آن اشاره دارد. لذا سریعا دستگاه را از برق کشیده و با تعمیرگاه تخصصی تعمیر یخچال هیمالیا تماس حاصل فرمایید.

کد خطای C2 یخچال هیمالیا:

دمای دستگاه مناسب نبوده و دلیل بروز خطاست.

کد خطای L2 یخچال هیمالیا:

سیستم روشنایی یخچال ایراد دارد.

کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا مدل رویال 666

کد خطا یا ارور E0:

اشکال از سیستم یخ ساز یخچال است. سیم های ارتباطی را چک کنید. ممکن است خرابی از برد دستگاه باشد.

کد خطا یا ارور E3:

این خطا به سنسور اوپراتور مربوط می‌شود. مقاومت سنسور اوپراتور را اندازه بگیرید. خرابی سنسور اوپراتور، مدار برد الکترونیک، المنت و ترموفیوز می‌توانند دلایل احتمالی بروز ارور باشند.

کد خطا یا ارور E8:

این پیغام خطا به مشکل سنسور محیطی دلالت دارد. خرابی سنسور محیط می‌تواند دلیل احتمالی بروز خطا باشد. مقدار مقاومت آن را چک کنید. ممکن است به دلیل خرابی ترموفیوز یا مدار برد الکترونیک دستگاه نیز باشد.

کد خطا یا ارور EE:

این ارور به دلایلی چون ناهنجاری در سنسور یخ ساز، خرابی سنسور و یا اتصال کوتاه، ممکن است روی دهد. تعویض سنسور به احتمال قوی مشکل را برطرف خواهد نمود.

کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا مدل آاگ

کد خطا یا ارور F1:

خطای سنسور دمای فریزر در داخل کابین کمپرسور است. در این حالت، کمپرسور به مدت 20 دقیقه روشن و سپس برای 20 دقیقه خاموش می‌شود. توصیه ما این است که دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

کد خطا یا ارور F2:

سنسور اوپراتور فریزر در این حالت مشکل دارد. خرابی و یا قطعی سنسور اوپراتور فریزر ممکن است دلیل خطا باشند. سنسور اوپراتور را به دقت بررسی کنید. همچنین مدار برد کنترل دستگاه نیز به بررسی احتیاج دارد.

کد خطا یا ارور F3:

سنسور اوپراتور اشکال دارد. مقدار مقاومت سنسور اوپراتور چک شود. در صورت نیاز، تعویض سنسور اوپراتور و یا تعویض یا تعمیر مدار برد الکترونیک دستگاه را انجام دهید.

کد خطا یا ارور F4:

این ارور حاکی از ایراد سنسور اوپراتور یخچال است. خرابی سنسور اوپراتور یخچال، ایراد سیم های ارتباطی، خرابی مدار برد دستگاه و… می‌توانند عامل بروز این کد خطا باشند.

کد خطا یا ارور F5:

به کمبود سرما اشاره دارد.

کد خطا یا ارور یخچال فریزر هیمالیا مدل کمبی 530

ارور F1 یخچال فریزر هیمالیا:

خطای سنسور دمای فریزر. کمپرسور 20 دقیقه روشن و 20 دقیقه خاموش است. بهتر است مقاومت سنسور و دمای فریزر را چک کنید.

ارور F2 یخچال فریزر هیمالیا:

این خطا زمانی ظاهر می شود که سنسور اوپراتور فریزر دارای ایراد باشد. خرابی و یا قطعی سنسور اوپراتور فریزر و همچنین خرابی مدار برد کنترلی دستگاه می‌توانند دلیل بروز خطا باشند.

ارور F3 یخچال فریزر هیمالیا:

ارور به خطای سنسور دمای یخچال اشاره می‌کند. سنسور در این حالت، 20 دقیقه روشن و 20 دقیقه خاموش کار خواهد نمود. باید مقاومت سنسور را بررسی نمود و در صورت تشخیص تعویض کرد.

ارور F4 یخچال فریزر هیمالیا:

سنسور اوپراتور یخچال در این مواقع ایراد دارد. سنسور اوپراتور یخچال به کلی خراب شده و یا اشکال از سیم های ارتباطی است. ممکن است خرابی در مدار برد دستگاه باشد. دستگاه را از برق جدا کنید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

ارور F5 یخچال فریزر هیمالیا:

به معنای کمبود سرمایش می‌باشد.

ارور F8 یخچال فریزر هیمالیا:

این ارور به قطع بودن کابل فن یخچال و یا نچرخیدن صحیح فن اشاره می‌کند.

 


اگر ارور یا راه حل مدنظر خود را در لیست بالا پیدا نکردید، حتما مشکل خود را از طریق کامنت با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت کارشناسان کاراباما پاسخ دهند.


نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
حمید رضا صادقی

سلام
یخچال من هیمالیا مدل ساید هست
پیغام Df روی صفحه بصورت چشمک زن
و همچنین بوق زدن های گاه و بیگاه و مقتی بوق شروع میشه چند ساعت بوق میزنه

پاسخ دهید

  بهمن محمدبیگی

  سلام. داداش داره برف زدایی میکنه به خاطر گرمایت

  پاسخ دهید

   سلام اگر به صورت مداوم این کار تکرار میشه بدونید به داخل یخچال هوا وارد میشه برای خود من دریچه یخساز رفته بود بالا گیر کرده بود کشیدمش پایین مشکل به طور کامل حل شد

   پاسخ دهید

    علی نخبه زارع

    سلام درود بر مهندسین گرامی
    یخچال ما هیمالیا دوقلو هستش ارور c3 داده
    ممنون میشم راهنمایی کنید

    پاسخ دهید

     رضا محمدیاری

     با سلام یخچال هیمالیا مدل r405 دارم دما روی ۴ تنطیم میکنیم اما روی ۱۵ میمونه و چشمک میزنه دور فن هم یخ میبنده
     ۱۲ ساعت خاموش نگه داشتم و یخ ها اب شدن اما تاثیری نداشت

     سعید معصومی

     سلام وخسته نباشید به اساتید گرامی. یخچال ما دوقلوی پانوراما هستش. ارور c3 داده. ممنون میشم راهنمایی کنید مشکلش چیه. با تشکر از شما

     شهباز گودرزی

     سلام خسته نباشید ،فریزر ما چندماه بعد از نصب صفحه نمایش کم رنگ شد که نمایندگی اومدو صفحه رو عوض کرد مجدد بعد از یکماه کم رنگ شد والان چنددیقه ای یکبار الارم میزنه و error میزنه تو صفحه نمایشش،ما نگران شدیم اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

     نسیم اسلام پور

     سلام دوست عزیز
     شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
     ما در کنارتون هستیم

     سعید عسگری

     سلام پخچال ما هیمالیا دوقلو هست ایرادش ترول علامت C1میادی ممنون از پاسختون

    جابر احمدی

    سلام . من یخچال دوقلو هیمالیا مدل پانوراما دارم الان خطای E0 داده و قسمت یخچال هم خاموش شده مشکل چی میتونه باشه.

    پاسخ دهید

    سلام روي صفحه فريزر هيمالیای من مدل پانوراما پيغام f خالی ميده و همش چشمك ميزنه اب سرد كن هم غير فعال مبشه علتش چيه ممنونم

    پاسخ دهید

    عبدالله صدری

    یخجال فریزر ما کلمه cاورده و هی چشمک میزنه

    پاسخ دهید

     علوی

     سلام دوست عزیز
     اگر دستگاهتون نیاز به تعمیر داره می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین کارشناسان رو برای تعمیر دستگاهتون ثبت کنید.
     موفق باشید

   فاطمه چرمی

   سلام برای مشکل خطر c2فریزر هیمیالیا چ باید کرد؟

   پاسخ دهید

    سلام.یخچال من هیمالیا دودر(بالا یخچال وپایین فریزر).کد-df- نشون میده.یخچالشم سرد نمیکنه.مشکل کجاس؟تشکر

    پاسخ دهید

     نسیم اسلام پور

     سلام دوست عزیز
     شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
     ما در کنارتون هستیم

   معصومه موحدی

   سلام خسته نباشید یخچال مت مدل دوقلو هیتش و روی نمایشگر فریزرعلامتC3-چشمک زن اومده مشکلش چیه ؟ علامت موتور وفن هم حرکت نمیکنه

   پاسخ دهید

    سلام دوست عزیز
    اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
    ما در کنارتون هستیم

    پاسخ دهید

    نوذری

    سلام کد خطای HFبه چه معناست

    پاسخ دهید

   سلام فریزر هیمالیا یخ ساز من دو روزی میشه ارور ان روشن شده بدون وجود هیچ کدی دمای کابین هم مناسب است علت چیست ؟

   پاسخ دهید

  ازادی

  سلام یخچال فریز من هیمالیا هستش برا قسمت فریزر ارور f2 میده
  چ مشکلی داره و هزینش چقد میشه؟

  پاسخ دهید

   فایزه شاهسونی

   باسلام
   یخچال فریزر دو قلو هیمالیا داریم.
   فریزر دو روز هست ک ارور بدون کد میزنه علتش چی میتونه باشه؟تاکید میکنم ارور بدون کد

   پاسخ دهید

    سلام اگر علامت سی چشمک زن هست و بدون خطاست .برفک گرفته نیاز هست 24ساعت فریزر را پلاکش رو بکشید تا برفم اب بشه.من همین مشکل رو داشت و نمایندگی دید .الان هم خدا روشکر خوب شد

    پاسخ دهید

   سید برات مرزانی

   سلام خسته نباشید خطای
   C4
   میزنه کسی میتونه راهنمایی کنه

   پاسخ دهید

  سلام فریز من خطای f2 میده میشه بگید عیبش چیه

  پاسخ دهید

   منصوربازوند

   با سلام یخچال داری خطا C1می باشد قبلا همین خظا داشته بررسی کردم ضعیف برق بود برق درست شد خطا رفع شد امروز دوباره همین مشکل داره ایا همون کار قبلی رو انجام بدم یا نه

   پاسخ دهید

  سلام. ارور c2 اومده رو یخچال الان باید یخچال رو بکشم یا نه، چیکار کنم؟؟

  پاسخ دهید

   فاطمه باریاب

   سلام یخچال فریزر هیمالیا دو قلو گرفتم ۵ روزه ب برق زدم امروز از پشت یخچال صدای آب میاد علامت قطره آب هم روشن شده،در ضمن وقتی میخواد یخچال کار کنه صدای اتصالی میده مشکل چیه؟

   پاسخ دهید

  مرتضی ظفری

  یخچال هیمالیا خود بخود مینویسه HFE
  پایینشم مینویسه HELLO
  همینجوری مونده
  خواهشا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید

   کیومرث موسی وند

   سلام خسته نباشید فریزر شروع به بوق زدن کرده روی صفحه dfیاal نشون میده بعد درجه رو 20 میره وچشمک میزنه هر چی منفی رو میزنی بر میگرده روی 20

   پاسخ دهید

    اسرا خادمی

    سلام ، میشه لطفا مشکل ارور HFE رو توی یخچال فریزر هیمالیا بگین . من تو همه سایت ها گشتم پیدا نکردم

    پاسخ دهید

  ابراهیم رهبری

  سلام . یخچال فریزر هیمالیا ۵۳۰ . نمایشگر hfcزده فقط صفحه اش روشنه هیچ چیز دیگه نمایش نمیده. صدای رله میاد ولی هیچ عملی صورت نمیگیره نه موتور روشن میشه نه نمایشگر درجه رو نشون نمیده .بعد از چند ساعت صفحه حالت عادی برمیگرده موتور شروع به کار میکنه تا دما رو به حد نرمال میرسونه . در روز چند بار این حالت پیش میاد .نمایندگی شهرمون جواب درستی نمیده.

  پاسخ دهید

   هیمن رحیمی

   سلام یخچال فریز هیمالیا ۵۲۰ آلارم مثلت قرمز رنگ که در داخش علامت تعجب قرار داره روشن شده لطفا راهنمایی کنید با تشکر

   پاسخ دهید

  ایمان برماسی

  در صفحه نمایشگر علامت HEfاومده کلی اب هم از زیر یخچال اومده مشک چیه جناب صادقی

  پاسخ دهید

علی رضا ی

El ،نمایشگر فریزر نشان میدهد

پاسخ دهید

امیرانداچه

ارورaFبه چه معناست یخچال ازبردخاموش روشن کردم ارور aL داد

پاسخ دهید

  سلام
  یخچال فریزر هیمالیا هشدار AL میاد و دمای فریزر پایین میاد و شروع به بیب زدن میکنه و تا زمانی که فریزر را خاموش نکنیم بیب زدنش قطع نمیشه و اینکه زود به زود می ره رو حالت df که برفک زدایی باشه علتش چیه ؟
  ممنون میشم زودتر پاسخ بدید
  با تشکر از شما

  پاسخ دهید

محمد حسین جوهری از ایوانعرب

سلام علتERORفریزر هیمالیا چیست FیاSنشان نمیدهد فقط کلمه ی ERORنشان میدهد . نگران هستیم خواهشا پاسخگو باشید

پاسخ دهید

  مجید قنبری

  سلام یخچال همیالیا مدل کمبی ۵۳۰ داریم چند روزه کد ارور HFt روی صفحه برد میاد و یخچال قطع میشه ممنون میشم عیب شو بگید

  پاسخ دهید

من واقعا از یخچال فریزر هیمالیا راضی نیستم سالی یه بار خداب میشه هر دفعه هم یک مشگل پیش میاد براش لطفا رسیدگی کنید جنس خوب تحویل مردم بدید.

پاسخ دهید

  جواد ویسی

  سلام یخچال فریزر من هیمالیاست روی صفحه بردش بصورت کمرنگ کلمه اِرور رو نوشته بعضی وقتا خاموش میشه بعضی وقتا کمرنگه دلیلش چیه البته ی بار گازش خالی شد تعمیرش کردم میتونه مال اون باشه ولی ی مدت طولانی خاموش بود

  پاسخ دهید

   لي لي

   با سلام
   فريزر من هيماليا است و چهار سال پيش خريدم . به تازگي إعداد صفحه نمايشگر خود به خود تا درجه ٥ گاهي هم ١٠ پايين مياد و بعد دوباره خودش ميره روي ٢٤ درجه . ممنون

   پاسخ دهید

سلام پیغام چشمک زن al چه معنی داره

پاسخ دهید

برادر علامت خطر dfخطرناکه؟

پاسخ دهید

نازنین ی

واقعا ممنون خیلی کمکم کرد

پاسخ دهید

محسن بحرانی

سلام
چشمک زن Al در فریزر هیمالیا چه معنایی و چگونه برطرف میشود.ممنون میشم زود جواب بدین.

پاسخ دهید

  یوسفی

  سلام و خسته نباشید علامت ارور c1 روی صفحه میاد به اینصورت که دمای یخچال میاد چند لحظه بعد ارور c1 میشه بفرمایید مشکل چیه

  پاسخ دهید

   احمد شاکری

   یخچال داخلش گرم شده دما رو ۲۳درجه ارور c1میزنه لطف راهنمایی کنید

   پاسخ دهید

    سلام دوست عزیز
    اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
    ما در کنارتون هستیم

    پاسخ دهید

  مصطفی امینی

  سلام
  یه یخچال فریزر هیمالیا نوفراست لوکس 530 دارم
  دمای فریزر ار 11به بالاتر نمیره
  یک روز کامل هم خاموشش کردم ودر هم باز
  الان عکس آچار اومده رو نمایشگر و پیغام C1 روی قسمت فریزر
  مشکلش چی هست؟

  پاسخ دهید

   محمدالماسی

   سلام.یخچال من هیمالیا دودر(بالا یخچال وپایین فریزر).کد-df- نشون میده.یخچالشم سرد نمیکنه.مشکل کجاس؟تشکر

   پاسخ دهید

    نسیم اسلام پور

    سلام دوست عزیز
    شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
    ما در کنارتون هستیم

    پاسخ دهید

  فاطمه موسوی

  سلام یخچال فریزر هیمالیا من زمستان ۱۷-بود و ثابت میموند روی این درجه حالا چراغ صفحه اون چشمک میزنه و زیاد میشه مثلا۶-یا-۸رو نشون میده الان که شده۱۱-ولی باز چشک میزنه و ثابت نمیمونه ی سری که ارورE1رو نشون داد از برق کشیدمش چند ساعت دیگه ارور نداد ولی چراغش چشمک زن هست میشه بگید دلیلش چیه

  پاسخ دهید

دهقان

باسلام فریزر ما تازه به برق زدیم هیمالیا مدل (nf305aeg) که دو کد زیاد تکرار میشه یکی SF و دیگری Rl یا Al به چه معناست متشکرم

پاسخ دهید

مصطفی

علت ارور al در فریزر هیمالیا چیه کسی میدونه

پاسخ دهید

رضا محمدی

سلام علامت al چی هست؟ تو دفترچه هم ننوشته. ممنون

پاسخ دهید

حسین رجب نیا

ببخشید روی نمایشگر فریزر هیمالیا ما پیغام al اومده

پاسخ دهید

محمدرضا لایقی

سلام
فریزر ما ارور df زده همراه با بوق

پاسخ دهید

سیدفرید نظاری

فریزر ما کدخطای c7 میزنه و برفک زده دلیلش چیه؟ واقعا که یخچال فریزر هیمالیا مزخرفه

پاسخ دهید

آبشیر ینی

سلام فریزر هیمالیا قدیمی دارم بعضی وقتا مرتب EC روی صفحه علامت میدهد. سرما هم ۱۸ درجه است.

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. فریزر شما به حالت صرفه جویی رفته است. متن مقاله را مجددا مطالعه فرمایید.

  پاسخ دهید

فیاضی

سلام خدمت دوستان یخچال فریز هیمالیا دارم . یخچال ارور L1 میدهد توی دفترچه موجود نیست . نمایندگی هم اومد بازدید کرد نمی دونست ارور چیه . لطفا اگر کسی می دونه راهنمایی کنه.

پاسخ دهید

مسلم جمشیدی

سلام علامت f2 نشانه چیه؟

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست گرامی این ارور به خرابی سنسور اواپراتور فریزر و یا ایراد برد دستگاه مربوط است

  پاسخ دهید

سلام یخچال ما دوقلو یخساز داره. علامت eco روی نمایشگره. برای چیه؟؟؟؟

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست گرامی این کد نشان دهدنده ارور نیست و نگرانی ندارد. دستگاه در حالت اکونومی یا صرفه جویی قرار دارد که مصرف برق کمتری خواهد داشت.

  پاسخ دهید

   سلطانی علاسوند

   باسلام. فریزر خونه من.الارم ظاهر شده. وبعدش عدد ۰۲ ظاهر میسه. علتش چیست.

   پاسخ دهید

  علی نظری

  باسلام وخسته نباشید یخچال دوقلوی هیمالیا آیس پول دارم که علامت c.روی ال ای دی کم نور شده و ولی نور ابسرکن زیاده طوری که شب آزار دهنده است ممنون میشم مشکلشو برام بگین.

  پاسخ دهید

باقری

سلام
لطفا راهنمایی فرمایید
چراغ درجه فریزر (بعنوان مثال ۵- درجه) روشن خاموش میشه؟؟؟

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست گرامی زمانی که یخچال فریزر شما نتواند به دمای تنظیم شده برسد، مدتی این دما بر روی نمایشگر به صورت مداوم روشن و خاموش شده یا اصطلاحا چشمک می زند. پیشنهاد میشود در دمای بالاتری تنظیم فرمایید. اگر کارکرد دستگاه با مشکل روبه رو شد از تعمیرکار یخچال کمک بخواهید

  پاسخ دهید

احمد محمدپور

با سلام و خسته نباشید. دو سال هستش یخچال هیمالیا خریدم لطفا راهنماییم کنید. یخچال معمولی تمام صفحه نمایش چشمک میزنه و بوق میزنه و اینکه ارور میزنه

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  سلام دوست گرامی. اگر دمای داخل به شدت افت نماید، این اتفاق روی خواهد داد. ممکن است مشکل از کمبود گاز باشد یا درب یخچال که به مدت طولانی باز مانده است. ممکن است درب و یا قفل معیوب باشد و خوب چفت نشود. همچنین ممکن است ایراد از برد کنترل یخچال باشد که باید توسط تعمیرکار بررسی گردد.

  پاسخ دهید

میلاد شیری

سلام‌میبخشید‌علامت ‌df روی نمایشگر دمای یخچال فریزر هیمالیا نشانه چیست؟ و باید چکار کنیم تا درست شه

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست گرامی یخچال مشکلی ندارد و این کد به معنای سیکل برفک زدایی اتوماتیک است.

  پاسخ دهید

   مریم میرزایی

   سلام علت خاموش شدن صفحه نمایش فریزر بعد از پاین آمدن دما چیست

   پاسخ دهید

  میثم مرادی

  سلام وقتتون بخیر فریزرnf305aeg داریم دماش پایین میاد با اینکه چراغ سبز مربوط به موتور روی برد روشن میشه ولی موتور کار نمیکنه تا دما تا منفی۱۰ پایین میاد آلارم alمیده بعد یا باید خاموش روشن کنیم یا در باز و بسته کنیم تاشروع به کار بکنه

  پاسخ دهید

   یخچال فریزر هیمالیا درش باز مونده شب و کیپ نشده حالا ارور میزنه و وسایلش نرم شده مدل یخساز هستش چیکار کنم لطفا کمکم کنید

   پاسخ دهید

  داداشی

  فریزرمال ی ده روزدرجش خودب خودتنظیم میشه وبوق میزنه ارورAlمیده الانم ارورdfمیده بایدچکارکنم

  پاسخ دهید

   سلام دوست عزیز
   اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

اسفندیار نوذری

سلام خسته نباشید ارور sf در فریزر هیمالیا مربوط به چه قسمتی می باشد؟ممنون

پاسخ دهید

  عبدالحسین یوسفی زاد

  سلام. یخچال فریزر دوقلو یخساز داره. نمایشگر به حالت ارور ودر پایین ان یک برگ سبز رنگ را نشان میدهد .برای چه لطفا راهنمایی کنید .
  باتشکر

  پاسخ دهید

فریده صالح آبادی

با سلام من یخچال ساید هیمالیا دارم که قسمت فریزر بوق میزنه و درجه تا 2 بالا میره و هر از گاهی مینویسه al چه مشکلی داره

پاسخ دهید

عبدالواحداستادعلی

خطای c2 در یخچال فریزر دوازده ساعت از برق دراوردیم گفتن خوب میشه ولی بعد سه روز دوباره علامت اومد

پاسخ دهید

  فروزان هاشمی

  سلام یخچال فریزر من هیمالیاست روی صفحه بردش بصورت کمرنگ کلمه اِرور رو نوشته بعضی وقتا خاموش میشه بعضی وقتا کمرنگه دلیلش چیه البته ی بار گازش خالی شد تعمیرش کردم میتونه مال اون باشه ولی ی مدت طولانی خاموش بود

  پاسخ دهید

مصطفی اختیاری

کد خطای al یعنی چه؟

پاسخ دهید

مسعود حسینی

با سلام و قبولی طاعات وعبادات
مدت دو سه سالی است که پخچال فریزر هیمالی دارم که ا فریزرش تا بحال دوبار دمای داخلیش کم میشه النم همینطور شده چکارش کنم مشگلش برطرف شه

پاسخ دهید

  زهره داروی

  سلام ببخشید فریزر هیمالیا سه ساله داریم.از دیشب ارورهای مختلف میده c9 c7 c1 c0 هرسری ی چیز .توش رو کلا خالی کردم خاموش کردیم باز روشن کردیم چندساعت درست شد باز ب همون حالت برگشت.یخچالساز گفت باید برد عوض بشه درسته؟؟؟؟

  پاسخ دهید

فاطمه پاسبان

سلام یک ماهه از یخساز یخچال هیمالیا مدل کمبی ۵۳۰ استفاده میکنیم .تا حالا دوبار مخزن یخساز پراز اب ولبریز شده …صدای ابگیری میاد اما قطع نمیشه و از مخزن یخساز لبریز میشه .یک ماه پیش هم این اتفاق افتاد.و مجبور شدم یخساز رو خاموش کنم تا ابگیری قطع بشه ..بعدش هم یخساز مشکلی نداشت و امروزباز دوباره همون اتفاق افتاد

پاسخ دهید

خیرخواه

علامت خطای یخچال ما اینه که دایما شمار تکرار میشه ویه خط درمیان علامتAL رو نشون میده درضمن دایما صدا میخوره

پاسخ دهید

عبدالحسین سنیسل

سلام من یخچال هیمالیا دارم وقتی برقش را وصل میکنم نمایشگر فقط دو خط تیره نشان میدهد نمایندگی هم امد نتونست کاری انجام دهد در ضمن موتور یخچال روشن میشود ولی سرمایی داخل حس نمیشود

پاسخ دهید

مصطفی ریحانی

سلام؛ کد خطای AL در یخچال فریزر هیمالیا بیانگر چیست؟

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  سلام. ارور al در یخچال فریزرهای هیمالیا به معنای وجود مشکل در عملکرد کلی دستگاه است. اگر در عیب یابی یخچال خود مهارتی ندارید، حتما از یک متخصص ماهر جهت رفع ارور al در یخچال فریزر هیمالیا کمک بگیرید.

  پاسخ دهید

بهزادحسینی

صفحه نمایشگرفریزرویخچال همیشه درحال چشمک زدن وکم زیادشدن درجه هاهستندایرادازچیه

پاسخ دهید

احمدقدبی

صفحه نمایش روشن خاموش میشه ویخچال کارنمیکنه

پاسخ دهید

هاشم قبادی

من یخچال فریزر همالیا دارم روی نمایشگر علامت al میاد میخواستم ببینم علتش چیه

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز علامت al در یخچال فریزر هیمالیای شما زمانی که دستگاه کارکرد غیر عادی داشته باشد و دمای داخل آن بالا باشد، بر روی نمایشگر ظاهر می شود. درواقع این ارور به معنای وجود مشکلی در عملکرد کلی دستگاه شماست که باید از یک متخصص برای بازدید دستگاه کمک بخواهید.

  پاسخ دهید

   سلام یه یخچال ساید بای ساید هیمالیا طرح آاگ ۴۵۰ داریم که برفک میبست، برد دستگاه رو تعویض کردم، ولی هنوز هم برفک میزنه و دماش از ۱۱ درجه پایین نمیاد، موتور یکسره کار میکنه ، مشکلش چیه؟

   پاسخ دهید

   محمدی

   با سلام
   روی صفحه یخچال ما هر دفعهHFE لطفا راهنمایی کنید

   پاسخ دهید

  فاطمه محمدیان

  سلام ما یخچال فریزر هیمالیا داریم ی مدته ک فریز همش صدای بوق بوق میده و دمای روی نمایشگر عوض میشه همیشه خودش دماش روی-۱۶بوده .و علامت ALبالا میاد رو فریزر نمیدونم مشکلش چیه چن روز پیش ۲۴ساعت هم از برق کشیدیم یخچالو ولی بازم الان آلارم میده و دمای روی-۷رفته اگه میشه راهنمایی کنید

  پاسخ دهید

عباسعلی حدادی

با عرض سلام مانیتور یخچال فریزر گیر در منهای24 کرده و تغییر نمی کند چگونه دما را تغییر دهیم

پاسخ دهید

  شهرام دادستان

  سلام وقت بخیر
  یخچال من هیمالیا و مدل ncom470 هست میخواستم در خصوص تنظیمات سرما یخچال و فریزر راهنمایی کنین

  پاسخ دهید

   امینی

   یخچال من روی دمای ۱۷ جشمک زن مانده و فقط چشمک میزند هیچ کاری نمیکند.سه ساعته
   .. نمیدونم چیکار کنم

   پاسخ دهید

Ahmad salehi

سلام شما خطای hftرو یخچالتون چطور پاک کردین ممنون میشم جواب بدین

پاسخ دهید

شهرام مرادی

سلام از دیشب علامت hft افتاده رو صفحه نمایش یخچال هیمالیا مدال ۵۳۰ لطفا راهنماییم بکنید که مشکلش چیه

پاسخ دهید

غلام سنجرانی

سلام یخچال فریزر هیمالیا داریم دو روز که ارور میده و رو صفحه نمایشگر پیغام RL نشون میده

پاسخ دهید

سلام
خسته نباشید
ببخشید فریزر ما مدام df روی نمایشگرش میاد و دماش میاد پایین و وقتی زیر ۹ میاد al هم روی صفحه اش نشون میده و دماش ب صفرم میرسه . حتی یخ بعضی مواد باز میشه و باید خاموش روشن کنیم
علت مشکلش رو میدونید؟

پاسخ دهید

حسین شجاعیان

سلام درفریزر هیمالیا که ترمینال ۶ خونه داره دوسر المنت اواپراتورو ۴سیم خروجی ازبرد که ازپشت میاد برنگهای ابی..قهو ای..مشکی وقرمز به چی وصل میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

با سلام و خداقوت خدمت شما علامت مثلث قرمز رگ با علامت تعجب وسط اون به چه دلیلیه؟ چه باید کرد؟

پاسخ دهید

,سلام وقت بخیر , من فریزر هیمالا دارم شستم بعد 24 ساعت به برق زدم الان هی چشمک میزنه و کلمه الارم میاد لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

پاسخ دهید

مسعود جوهری

فریزر هیمالیا مدل f305 ما ،دارای برودت خوبی میباشد ولی علامت alرا نشان میدهد و هر ۵ دقیقه صدای بوق ان به گوش میرسد.

پاسخ دهید

فریزر هیمالیا دارم مدتیه مدام دمای اون بالا پایین میشه،از کمترین به بیشترین دما میرسه و گاهی کدdf نیز نمایش میده

پاسخ دهید

فرهاد کاووسی

با سلام حدود یکماه پیش یخچال فریزر هیمالیا مدل آیس پول خریدم فریزرش از دیروز ارور f5 میده البته فریزر قطع و وصل هم می کنه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

پاسخ دهید

فهیم زمانی

سلام یخچال فریزر هیمالیا دو قلو گرفتم ۵ روزه ب برق زدم امروز از پشت یخچال صدای آب میاد علامت قطره آب هم روشن شده،در ضمن وقتی میخواد یخچال کار کنه صدای اتصالی میده مشکل چیه؟

پاسخ دهید

فاطمه باریاب

سلام یخچال فریزر هیمالیا دو قلو گرفتم ۵ روزه ب برق زدم امروز از پشت یخچال صدای آب میاد علامت قطره آب هم روشن شده،در ضمن وقتی میخواد یخچال کار کنه صدای اتصالی میده مشکل چیه؟

پاسخ دهید

جواد عبدالهی

سلام یخچال من هیمالیا 17 فوت دوقلو هوم بار دار بتا مدل NF280i هست که متاسفانه مدت زیادی هست که کلمه ارور روی صفحه نمایشگر نمایان شده بود و درجه یخچال را که روی عدد 5+ تنظیم کرده بودیم که یکدفعه به عدد 5- تبدیل شد ولی کارکرد یخچال همانند سابق بود ولی متاسفانه چند روزی هست که این عدد به 16- درجه هم رسیده است و دیگر سرمای قبل را ندارد و مواد غذایی را خراب میکند….
لطفا راهنمایی بفرمائید…

پاسخ دهید

ابوطالب فتحی مبینیان

درجه یخچال هی بالا پایین میشه بعضی موقع تا ۱۳ میره
بعد مدتی میاد پایین ،دوقلو هیمالیاست
فریز درسته،یخچال درجه اش بالا پایین میشه

پاسخ دهید

زهرا رستمی

سلام.من یخچال فریزر ۵۳۰ هیمالیا دارم چند وقتی میشه که موقع روشن شدن صدای بدی میده .پشت یخچالو هم وارسی کردم داخل سینی کنار موتورش اب جمع شده .میشه راهنماییم کنین عیبش چیه؟ ممنون.

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز جمع شدن آب اگر به اندازه بسیار زیادی نباشد که نشان از نشتی یخچال باشد، مشکلی نبوده و طبیعی است و با گرمای کمپرسور تبخیر می شود. اما در رابطه با صدای یخچال، این اتفاق در دستگاه های قدیمی به دلیل استهلاک آنها تا حدودی غیر قابل گریز است. آیا خنک کردن و یخ زدن فریزر مشکلی ندارد؟ اگر دستگاه عمر زیادی ندارد و یا صدا غیر طبیعی است توصیه می کنیم که حتما از یک تعمیرکار متخصص برای بازدید آن کمک بخواهید.

  پاسخ دهید

نعمت ثمره

فریزر بدون برفک هیمالیا مدل NF350AEG شماره از 18به2رسیده
وهشدار صدای بیپ و کلمه AL چشمک
میزند.ایا نشود ریست کنیم.لطفا راهکار دهید

پاسخ دهید

محمدرضا چرخیان

سلام، یخچال فریزر دو قلو دارم چند وقتی بود که هی دما فریزر بالا و پایین میشد، سوال کردیم و گفتن که بارش سنگینه بعد بارش را سبک و برای ۴۸ ساعت از برق کشیدیم که رفع ایراد بشه ولی متاسفانه برطرف نشده و با وجود خالی بودن درجه تا مثبت ۲۵ هم میرسه، لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

آلاء جوادی

سلام وخداقوت من دقیقا مفهوم ارور df در فریزر هیمالیا را متوجه نشدم چند روزی است که فریزر ما این آلارم را نشان میدهد نگران هستم آیا باید با تعمیرکار تماس بگیرم؟

پاسخ دهید

آرام عباسی

سلام دوساله یخچال هیمالیا گرفتیم و خطای f1 نشون میده سنسور هم عوض کردیم مجدد‌ خطا اومده نمیدونیم چکار کنیم

پاسخ دهید

امیر خرمی

سلام وقت بخیر . فریزر جنرال هاوی دارم ‌کد AL را را همراه سوت نمایش میده مشکلش چیه .

پاسخ دهید

حسن حسنی

باسلام،فریزر هیمالیا، ارورAl میدهد وبوق میزندودمای آن بالا میرود خواهشمندم راهنمایی کنید ممنون

پاسخ دهید

احد سیاری

Hft در صفحه نمایش میزنه و کامل ریست میشه

پاسخ دهید

مهدی میرزاییان

با سلام یخچال هیمالیا پانوراما خطای c2 لطفا راهنمایی فرمایید

پاسخ دهید

حمیدرضا

سلام خسته نباشید علامتMروی یخچال فریزر هیمالیا نشانگر چیست؟

پاسخ دهید

مالک جهانگیری

سلام وخسته نباشید فریزر هیمالیا دوقولو ارورe1داردچکاری میتوانم بکنم

پاسخ دهید

جواد هاشمیان

ارور c نشانه چیست

پاسخ دهید

علی جمالی

باسلام یخچال فریزر ما مدت دوماه خاموش بوده وهیچ برفکی هم نداره کاملا تمیز ولی حالا که روشنش کردیم کد dfرا نشان میدهد لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به تعمیر داره می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

سلام خسته نباشید
یخچال فریزر ما بعد از چند بار برق رفتن
تند تند علامت c1 میداد
ایا فقط دلیلش خرابی کمپرسور هستش،
باید از برق بکشمش؟؟

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به تعمیر داره می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

علی مهمدی

با سلام
یخچال فریز هیمالیا دارم درجه یخچال مدام در حال تغییره الان اومده رو ۲۰ برفک میزنه و از صبح هم اروره e2میده نمایندگی هم که جواب نمیده تو اهواز اینم از جنس ایرانی که خدمات پس از فروشش خیلی ضعیفه

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به تعمیر داره می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

علیخانی

Al میدهد ودما پایین وبعد بالا میرود

پاسخ دهید

اباذری

سلام من یخچال فریزر هیمالیا دارم امروز یخچال ارور میده موتورشم کار نمیکنه دماشم یا ۱ یا ۶ .فریزر هم دماش از منفی ۱۸ اومد منفی ۱۲ دماش کم میشه موتورشم یکسره کار میکنه میتونه از چی باشه

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

اکبر نوری

سلام دو ماه یخچال فریزر هیمالیا مدل پانوراما خریدم که که علامت c2 میده وبدنه یخچال بیش از حد گرم میشه ویخسازش هم دیگه یخ تولید نمیکنه

پاسخ دهید

محبوبه اکبری

سلام
چند روزه نمایشگر یخچال هیمالیا علامت F2نشون میده چه علتی داره وباید چیکار کنم؟

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

افسانه جهانشیری

سلام روی یخچال نمادE1نمایان شده ایراددستگاه چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

حمید رضا کشاورز

سلام خسته نباشید فریزر مدل هیمالیا چند روز است که ارور al میدهد ودمای روی نمایشگر_10 نشان میدهد لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

احمد اسماعیل زاده

سلام
خسته نباشید
یخجال من همالیافلیزر
مدل NOTROST-SYSTEM
کد ارور AL رو نشون میده لطفا بگید مشکلش چیه

پاسخ دهید

خسروی

سلام یخچال من هیمالیا است دو هفته ای است که دمای ان بلا مرود چند نفر هم امدن نگا کردن گفتن ایراد نارد میشه لطفا راهنمای کنید

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام خسروی عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر یخچال رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

مجتبی رزلانسری

چرا سنندج نمایندگی نداره باید چکار کنیم فریزر هیمالیا الارمAl میزنه دماش مدام میاد پایین

پاسخ دهید

نظر من اینه که تا اونجایی که میتونیم وسایل ایرانی نگیریم من هم یخچال هیمالیا گرفتم هم فریزرش دسته درب آن هفته اول شکست از بس بی کیفیته تعویض کردیم بازم شکسته و پایه های آن همچنین انگار از مواد کهنه پلاستیکی درش استفاده میکنن چند روز هم هست الانم هم فریزرش دچار نقصزشده و ارور H2 میزنهرحالام نمیدونم این همه مواد توش رو به کی و کجا بزارم

پاسخ دهید

امیر احدی

سلام خسته نباشید یخچال ما هیمالیا 530هست الان دوهفته میشه ک نماینده برد یخچال بردن بعد اوردن بازم ارور میده صفحه نمایشش HFEممنون میشم مشکلش و بگید سپاسگزارم

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام امیر عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر یخچال رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

حسین ملکی

الارم چراغ مثل برفک و بغلش شکل اب نشون میده.دلیلش چیه

پاسخ دهید

حسین ملکی

دوقلو هیمالیا دارم.الارم برفک و بغلش هم مثل اب .همش خاموش روشن میشه

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام حسین عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دوقلو هیمالیا رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

وحیدسلمان

سلام فریزرهیمالیادارم ارور ALمیزنه .مشکلش ازکجاست؟

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام وحید عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

احمدی

سلام خسته نباشید مدل یخچال ما هیمالیا ۵۳۰هست الان یه مدت هست ک روی صفحه نمایشگرش مینویسه HFEب نماینده هم گفتیم ولی سردر نیاورد میشه علتشو بگین سپاسگزارم

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر یخچال رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

مجتبی مرادی

سلام من یخچال فریزر دو طبقه هیمالیا دارم پیغام رو نمایشگرش چشمک زن میزنهH3ایرادش چیه

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام مجتبی عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر یخچال رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

حسین سابوته

یخچال من هیمالیا بالایخچال پایین فریزر .حدود دوهفته میشه اتومات نمیکنه روشن میشه دوساعت کارمیکنه خاموش میشه نیم ساعت .بعضی وقتا از دوساعت همبیشتر کارمیکنه ومن از برق میکشمش

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام حسین عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر یخچال رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

غلامرضا دلشادی

سلام.یخچال هیمالیا مدلR405 ارور F2 میده اگه بگید مشکل چیه ممنون میشم

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  سلام کاربر عزیز
  سنسور کابین فریزر ایراد دارد. مقاومت سنسور را بررسی کنید. برد دستگاه هم مشکل است خراب شده باشد. اگر در تعمیرات یخچال تخصص ندارید، با ما تماس بگیرید. متخصصین ما برای حل مشکل به محل اعزام خواهند شد.

  پاسخ دهید

ببخشید روی فریز ما علامت ارور به همراهh5میاره معنیش چیه؟

پاسخ دهید

حسین الیاسی

پیغامnf به چه معناست

پاسخ دهید

erfan kazmi

اقا سلام فریزر ما هیمالیاس خاموش کردیم واسه تمیز کردن بعد ک روشن کردیم سرما داره اما منجمد نمیکنه دلیلش چیه

پاسخ دهید

علی سعدی ال کثیر

ارورE2دریخچال فریزرویال چیست ممنون میشم راهنمای کنید

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر دوست گرامی
  ممکن است ایراد در فن یخچال باشد. مقاومت فن یخچال را بررسی کنید. احتمال سوختن فن یخچال نیز وجود دارد. حتی ممکن است مدار برد الکترونیک خراب شده باشد.

  پاسخ دهید

با سلام ، یخچال فریزر ساید هیمالیا ، فریزر هر از ۲۴ ساعت ارور dfمیده و هرشب این ارور تکرار میشه و صبح باید یه بار خاموش و روشن کنیم تا برطرف بشه ، دوباره مجدد نصف شب این ارور بوجود میاد آلان مدت یک هفته است این مشکل بوجود آمده ، اشکال از کجاست

پاسخ دهید

کوچک خانی

مشکل e2 در یخچال فریزر دوقلو هیمالیا پارانوما نشانه چیست و باید چه کاری انجام دهیم

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر دوست گرامی
  فن یخچال دچار ایراد شده است. مقاومت فن یخچال را بررسی کنید. احتمال دارد فن سوخته باشد، یا مدار برد الکترونیک دستگاه خراب باشد. یخچال را از پریز بیرون بکشید. برای اعزام تکنسین به محل، با ما تماس بگیرید.

  پاسخ دهید

کشاورز

سلام یخچال مدل ۱۷ فوت پانوراما هستش از این دوقلوها ارور Eo میده خواستم بدونم کسی میدونه مشکل از چیه ممنون میشم

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر
  ممکن است ایراد از سیستم یخ ساز یخچال باشد. سیم های ارتباطی را بررسی کنید. در صورتی که در این مقاله راه حل را نیافتید، برای اعزام تکنسین های متخصص ما، به صورت آنلاین یا تلفنی تماس بگیرید.

  پاسخ دهید

علی رضا خدیو

دمای یخچال فریزر پایین اومده ارور میزنه

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر
  چند مورد از متداول ترین علل پایین آمدن دمای یخچال:
  کار نکردن کمپرسور یا همان موتور یخچال
  کمبود گاز مثلا به علت نشتی
  کار نکردن فن ها و…

  پاسخ دهید

محمدی

سلام یخچال همالیا ارور f2میزنه فن داخل کابین کار نمکنه

پاسخ دهید

وحید محمدی

سلام یخچال همالیا ارور f2میزنه فن داخل کابین کار نمکنه

پاسخ دهید

حمزه موسوی

سلام یخچال فریز ما ارور h5میده میشه لطف کنید بگید دلیلش چیه؟

پاسخ دهید

تاجیک

سلام دلیل روشن شدن چراغ دیفراست یا همون قطره آب روی برد فریزر چیه ؟

پاسخ دهید

سعید طاهری

ساید مدل تسلا گرفتم ۱۵ روز از نصب میگذره قسمت فریزر رو صفحه دیجیتال ارور c1میزنه

پاسخ دهید

حسین شریفی

یخچال مدل الفا خریدم امروز نصب کردم بعداز سه ساعت که کار کرد علامت c2به صورت چشمک زن اختار میده مشکل چی .

پاسخ دهید

مجتبی عظیمی

سلام یخچال هیمالیا دارم خطا میزنه موتوره یخچال خاموش میشه بعد ی بار باز و بست کردن درب یخچال موتور شروع میکنه کار کردن

پاسخ دهید

هادی اوجی

یخچال فریزر دو قلو هیمالیا دارم . قسمت بالای یخچال آب جمع میشد یه میبست کسی از طرف نمایندگی اومد المنتش رو عوض کرد وقتی ک رفت یخچال رو زدیم ب برق نزدیک ۲ ساعت رو برفک زدایی بود و بعد یک ساعت بوق میزنه .علت چیه؟

پاسخ دهید

صاحبی

با سلام.
یخچال هیمالیا تووین کولینگ ۵۳۰ هست، توی انباری بود استفاده نمیکردیم. الان نصب کردیم و بهد از اینکه دمای یخچال و فریزرش به دمای تنظیم شده رسید موتور و فن داخل یخچال خاموش نشد و اتومات نکرد. بعد از ۱ ساعت یخچال رو خاموش کردم، بعد ۵ دقیقه روشن کردم، روی دمای فریزر ارور c1 داد، چراغ تعمیر هم روشن شد. موتور خاموشه و فن داخل فریزر خاموش نمیشه. بعد از تغییر دمای یخچال هر دو دوباره روشن میشن تا دمای مد نظر برسه. لطفا راجع به رفع مشکل راهنمایی کنید.
با تشکر

پاسخ دهید

حسین سامی

ecoیعنی چیه روی نمایشگر یخچال دوقلو هیمالیا

پاسخ دهید

مهدی کدیور

سلام یخچال فریزر هیمالیا مدل BFM850کلمبی بر روی برد خطای قرمز رنگICEاومده مشکل خاصی داره ممنون از راهنمایی شما

پاسخ دهید