استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

کد خطا یا ارور یخچال زیمنس

کد خطا یا ارور یخچال زیمنس

چگونه کد خطا یا ارور یخچال زیمنس را برطرف کنیم؟

اهمیت وجود یخچال در هر خانه‌ای بر هیچ‌کس پوشیده نیست. بدون یخچال، مواد غذایی ما از بین رفته و علاوه بر ضرر مالی، متحمل خساراتی خواهیم شد که بر سلامتی ما نیز تاثیر مخربی خواهند داشت. به همین دلیل هم در زمان بروز مشکل، باید بدون معطلی جهت تعمیر یخچال اقدام کنیم. یکی از متداول‌ترین مشکلاتی که افراد در هنگام استفاده از یخچال با آن مواجه می‌شوند، مشاهده کد خطا یا ارور یخچال است.

کد خطا یا ارور یخچال، زمانی نمایش داده می‌شود که بخشی از یخچال با مشکل مواجه شده و به این طریق، می‌توانید پیش از بدتر شدن مشکل، از وجود آن باخبر شوید. یخچال زیمنس، مجهز به سیستم هوشمندی است که بلافاصله پس از مواجهه با مشکل، با نمایش کد خطا یا ارور مخصوص آن مشکل، شما را از آن مطلع می‌کند. به همین دلیل بر آن شدیم تا در این مقاله از کاراباما به شرح کد خطا یا ارور یخچال زیمنس بپردازیم و شما را با مشکلات متداول این دستگاه نیز اشنا کنیم. البته توجه داشته باشید که تفسیر دقیق کد خطا یا ارور یخچال زیمنس برای تعمیر یخچال زیمنس، نیازمند تخصص و تجربه بوده و برطرف کردن این ارورها نیز تجهیزات و مهارت خاص خود را لازم دارد؛ پس به هیچ وجه شخصا در جهت رفع مشکلات یخچال زیمنس اقدام نکنید تا متحمل خسارات بعدی نیز نشوید.

اگر جهت برطرف کردن مشکل یخچال خود به کمک تعمیرکار نیاز دارید، همین حالا درخواست تعمیرات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا متخصصان حرفه ای و با تجربه کاراباما در سریعترین زمان ممکن، جهت هماهنگی با شما تماس حاصل فرمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار یخچال سامسونگ

مشکلات متداول یخچال زیمنس چیست؟

اصولا مشکلات متداول انواع یخچال‌ها بسیار به یکدیگر شبیه است، اما شاید بد نباشد در اینجا به مشکلات متداول یخچال زیمنس نیز اشاره کنیم. مشکلاتی که می‌تواند گاهی موجب از کار انداختن کل دستگاه شده و خسارات بزرگی را به بار بیاورد:

  • یخچال زیمنس خنک نمی کند
  • موتور یخچال زیمنس یکسره کار می کند
  • یخساز یخچال زیمنس از کار افتاده و یا به درستی کار نمی کند
  • نشت آب از زیر یخچال زیمنس
  • فریزر زیمنس از کار افتاده است
  • فن یخچال زیمنس کار نمی کند
  • یخچال زیمنس روشن نمی شود

کد خطا یا ارور یخچال زیمنس

نکته:

در صورتی که متوجه کد خطا یا ارور یخچال زیمنس شدید ولی نتوانستید آن را در اینجا و یا در دفترچه راهنمای یخچال زیمنس پیدا کنید، به هیچ‌ وجه شخصا وارد عمل نشوید و حتماً از تعمیرکار یخچال زیمنس کمک بخواهید؛ برای این کار می‌توانید هم به‌صورت آنلاین و با مراجعه به وب‌سایت کاراباما درخواست تعمیر یخچال زیمنس را ثبت کنید و هم می‌توانید با شماره 02158406 تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی شما را راهنمایی کنند.

در جدولی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، به شرح انواع کد خطا یا ارور یخچال زیمنس پرداخته شده و روش برطرف کردن برخی از آن‌ها نیز شرح داده شده است؛ اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر با کد خطا یا ارور مواجه شدید، مراتب را به تکنسین ارجاع دهید؛ زیرا تنها در این صورت است که می‌توانید مطمئن باشید که مشکل پیش آمده، اصولی رفع خواهد شد و به سایر قطعات دستگاه شما نیز آسیبی نخواهد رسید.

فراموش نکنید که گاهی یک حرکت اشتباه، ممکن است موجب از بین رفتن کل دستگاه شما شده و هزینه‌ی خرید دستگاه جدید را به شما متحمل کند.

جدول کد خطا یا ارور یخچال زیمنس

کد خطا شرح خطا
E1 سنسور دمای یخچال دچار مشکل شده و باید دقیق‌تر بررسی شود. برای این کار، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E2 سنسور تبخیرکننده دچار مشکل شده و عملکرد آن مختل شده است. احتمالا نیاز به تعویض سنسور باشد. فورا یخچال را از برق بکشید و با کاراباما تماس بگیرید.
E3 سنسور فریزر خراب شده و نیاز به تعویض دارد. فورا یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E4 سنسور دمای یخچال فریزر خراب شده و برد الکترونیکی هم با مشکل روبه‌رو شده است. بدون معطلی یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E6 سنسور اوپراتور فریزر با اختلال مواجه شده و سیستم دیفراست نیاز به بررسی دقیق‌تر دارد. برای این منظور، یخچال را از برق بکشید و با کاراباما تماس بگیرید.
E7 سنسور اوپراتور یخچال با اختلال مواجه شده و برد الکترونیکی نیاز به بررسی دقیق‌تر دارد. برای این منظور، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E10 ماژول پاور دستگاه خراب شده. فورا یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E11 ماژول نمایشگر زیمنس خراب شده. بدون معطلی یخچال را از برق بکشید و با کاراباما تماس بگیرید.
E20 ماژول پاور و ماژول نمایشگر، هردو دچار مشکل شده‌اند و باید فورا بررسی شوند. برای این منظور، یخچال را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

در جدول بالا، انواع کد خطا یا ارور یخچال زیمنس شرح داده شده است تا بتوانید در زمان بروز هرگونه خطایی به آن مراجعه کرده و از علت بروز آن باخبر شوید؛ با آگاهی از آنچه که یک کد خطا قصد دارد به شما منتقل کند، قادر خواهید بود تا ارور پیش آمده را بهتر و صحیح‌تر به تکنسین مربوطه ارجاع دهید و در حل سریع‌تر و بهتر مشکلتان قدمی بردارید.

فراموش نکنید که بهتر است پیش از هر اقدامی، ولو چک کردن لاستیک درب یخچال، مورد پیش آمده را با افراد متخصص مطرح کنید تا مشکلی در سیستم یخچال به وجود نیاید و صدمه‌ای به قطعات آن وارد نشود. یخچال زیمنس مجهز به تکنولوژی پیشرفته‌ای است که حل مشکلات آن را برای افرادی که در زمینه تعمیر آن تخصص نداشته باشند، مشکل می‌سازد؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم مشکلات یخچال زیمنس را به دست تکنسین متخصص این نوع از یخچال‌ها بسپارید.

آیا برایتان پیش آمده که با کد خطا یا ارور یخچال زیمنس مواجه شده باشید و نتوانسته باشید آن را در این جدول پیدا کنید؟ آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید و اگر در این مورد سوالی دارید نیز مطرح کنید تا کارشناسان کاراباما هرچه سریع‌تر پاسخگوی شما باشند.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.