استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ و نحوه برطرف کردن آن

کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ شما کد خطا یا ارور نشان می دهد؟ ماشین های ظرفشویی جدید سامسونگ به همراه یک سیستم تشخیص خطا ساخته می شوند. اگر ماشین ظرفشویی شما خطا یا اشکالی در سیستم شناسایی کند، یک کد خطا نشان می دهد. کد خطا معمولاً به صورت ترکیبی از عدد و حروف نمایش داده می شود، و به شما می گوید که اشکال بصورت حدودی در کدام بخش دستگاه بوجود آمده است. آگاهی از علت بروز ارور نشان داده شده ماشین ظرفشویی، به شما کمک می کند که اقدام آگاهانه تری برای برطرف کردن آن انجام دهید.

اگر به عنوان یک تکنسین و تعمیرکار ماشین ظرفشویی این مقاله کاراباما را مطالعه می کنید، اطلاعات بیان شده می تواند به شما در حل سریع تر مشکل کمک نماید. اما اگر یک استفاده کننده عادی هستید و در خصوص تعمیر ماشین ظرفشویی هیچ گونه تجربه عملی ندارید، این مطلب صرفاً برای بالا بردن آگاهی شما در رابطه با مشکلات ظرفشویی تان خواهد بود. همچنین یکی دیگر از منابعی که می تواند بسیار مفید واقع گردد، دفترچه راهنمای ظرفشویی سامسونگ می باشد. لازم بذکر است که، ما به هیچ وجه اقدام شخصی جهت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خودتان را توصیه نمی کنیم! زیرا ممکن است علاوه بر ریسک آسیب رساندن به خود و دستگاه، مشکل موجود را نیز بزرگ تر کنید! بهتر است حتما از طریق یک تکنسین مجرب و ماهر جهت عیب یابی ظرفشویی سامسونگ و تعمیر آن اقدام کنید.

اگر جهت برطرف کردن مشکل ماشین ظرفشویی خود به کمک تعمیرکار نیاز دارید، همین حالا درخواست تعمیرات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا متخصصان حرفه ای و با تجربه کاراباما در سریعترین زمان ممکن، جهت هماهنگی با شما تماس حاصل فرمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ

کد خطا یا ارور 4E ظرفشویی سامسونگ

کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت بروز ارور 4E ماشین ظرفشویی سامسونگ:

تشخیص عدم وجود آب 6 دقیقه پس از شروع به کار ماشین ظرفشویی

بررسی و تعمیر:

ابتدا بررسی کنید که شیر آب ماشین ظرفشویی باز است. سپس قطع کن شیر آب، دریچه ورودی آب و اتصالات سیم کشی روی شیر ورودی باید مورد بررسی قرار بگیرند و در صورت نیاز جایگزین شوند.

مطلب پیشنهادی: چرا ظرفشویی آبگیری نمی کند؟

کد خطا یا ارور 4E1 ظرفشویی سامسونگ

کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت بروز ارور 4E1 ماشین ظرفشویی سامسونگ:

دمای آب ورودی به ماشین ظرفشویی، بیش از 176 درجه فارنهایت (80 درجه سانتی گراد) است.

بررسی و تعمیر:

دمای شیر آب گرم آشپزخانه باید مورد بررسی قرار بگیرد. اگر دمای آن بیش از 120 درجه فارنهایت (50 درجه سانتی گراد) باشد، باید دمای آب را پایین بیاورید. اگر دمای آب زیر 176 درجه فارنهایت (80 درجه سانتی گراد) است، ترموستات (سنسور دما) معیوب است و باید جایگزین شود و اگر مشکل همچنان پابرجا بود، باید مجموعه برد اصلی (PBA) جایگزین شود.

کد خطا یا ارور tE1 ظرفشویی سامسونگ

کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت بروز ارور tE1 ماشین ظرفشویی سامسونگ:

خطای ترموستات (سنسور دما)

بررسی و تعمیر:

در صورت بروز خطای tE1 باید تمامی اتصالات و سیم های ترموستات مورد بررسی قرار بگیرند و هر کدام که آسیب دیده اند، جایگزین شوند. در صورتی که مشکل از سیم ها نباشد باید خود ترموستات جایگزین شود و اگر مشکل همچنان باقی بود باید برد اصلی (PBA) جایگزین شود.

کد خطا یا ارور 5E یا SE ظرفشویی سامسونگ

کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت بروز ارور 5E یا SE ماشین ظرفشویی سامسونگ:

ظرفشویی آب را تخلیه نمی کند و یا اینکه سرعت تخلیه آب به اندازه کافی نیست.

بررسی و تعمیر:

لوله ها و شلنگ های تخلیه باید برای هر گونه انسداد و گرفتی مورد بررسی قرار بگیرند و در صورتی که آسیب دیده اند، باید جایگزین شوند. همچنین پمپ تخلیه باید مورد بررسی فنی قرار بگیرد و در صورتی که آسیب دیده باشد، جایگزین شود.

اطلاعات بیشتر در این خصوص را در عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی بیابید.

کد خطا یا ارور OE ظرفشویی سامسونگ

کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت بروز ارور OE ماشین ظرفشویی سامسونگ:

تشخیص سرریز شدن آب

بررسی و تعمیر:

در چنین مواقعی، حتماً ابتدا ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید. سپس دریچه شیر ورودی آب و برد اصلی (PBA) را بررسی نموده و در صورت لزوم جایگزین کنید.

کد خطا یا ارور LE ظرفشویی سامسونگ

کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت بروز ارور LE ماشین ظرفشویی سامسونگ:

نشت آب تشخیص داده شده است.

بررسی و تعمیر:

برای مشکل نشت آب از زیر ماشین ظرفشویی، باید همه شلنگ ها، لوله ها و پمپ تخلیه برای هرگونه آسیب و ترک خوردگی مورد بررسی قرار بگیرند و در صورت معیوب بودن جایگزین شوند.

کد خطا یا ارور HE ظرفشویی سامسونگ

کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت بروز ارور HE ماشین ظرفشویی سامسونگ:

المنت هیتر خراب شده است.

بررسی و تعمیر:

ماشین ظرفشویی باید از پریز برق جدا شود و اتصالات سیم کشی هیتر مورد بررسی قرار بگیرد. در صورتی که هیتر آسیب دیده باشد، باید جایگزین شود. اگر هیتر مشکلی ندارد، باید مجموعه برد اصلی (PBA) جایگزین شود.

کد خطا یا ارور HE1 ظرفشویی سامسونگ

کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت بروز ارور HE1 ماشین ظرفشویی سامسونگ:

ترموستات دمای 176 درجه فارنهایت (80 درجه سانتی گراد) یا بیشتر را در داخل ماشین ظرفشویی تشخیص می دهد.

بررسی و تعمیر:

دوشاخه ماشین ظرفشویی را از پریز برق بکشید. درب دستگاه را باز کنید و به دقت درجه حرارت آب درون ماشین ظرفشویی را بررسی کنید. اگر دمای آب نزدیک به 176 درجه فارنهایت بود، احتمالاً رله هیتر بر روی برد اصلی (PBA) گیر کرده است که باید PBA اصلی جایگزین شود. اگر دمای آب کمتر از 176 درجه فارنهایت بود، احتمالاً ترموستات (سنسور تشخیص دما) معیوب است و باید جایگزین شود. اگر مشکل همچنان پابرجا بود، باید PBA اصلی جایگزین شود.

کد خطا یا ارور 9E ظرفشویی سامسونگ

کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت بروز ارور 9E ماشین ظرفشویی سامسونگ:

پایین بودن سطح آب.

بررسی و تعمیر:

ظروف عمیقی را که از آب پر شده اند، از ماشین ظرفشویی خارج کرده، آب آن ها را خالی نمایید و برنامه شستشو را دوباره راه اندازی نمایید. در صورتی که ظرفشویی شما تراز نبود، پایه ها را تنظیم نمایید تا دستگاه تراز شود. دوشاخه دستگاه را از برق بکشید و سیم های شل شده سیم کشی را برای سنسور سطح آب مجدداً متصل نمایید. اگر سیم کشی ها آسیب دیده اند، آن ها را جایگزین نمایید. اگر اتصالات سیم ها مشکلی ندارد، احتمالا سنسور سطح آب باید جایگزین شود.

کد خطا یا ارور bE2 ظرفشویی سامسونگ

کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت بروز ارور bE2 ماشین ظرفشویی سامسونگ:

گیر کردن دکمه در کنترل پنل

بررسی و تعمیر:

تمام دکمه های روی کنترل پنل را برای آزاد کردن دکمه گیر کرده فشار دهید. اگر دکمه گیر کرده آزاد نشد، باید کنترل پنل جایگزین شود.

مطلب پیشنهادی: طرز استفاده و عملکرد دکمه های ماشین ظرفشویی

کد خطای Heavy در ظرفشویی سامسونگ

علت بروز ارور Heavy ماشین ظرفشویی سامسونگ:

نشت آب

بررسی و تعمیر:

این مشکل مربط به شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی می باشد. بررسی کنید که شلنگ مسدود نبوده و موجب پس زدن آب نشود و در صورت پیچ خوردگی شلنگ آن را صاف کنید. اگر شلنگ قابل استفاده نیست آن را تعویض نمایید.

ارور یا خطای چشمک زدن چراغ های Heavy, Delicate و Quick

علت بروز ارور چشمک زدن چراغ های Heavy, Delicate و Quick ماشین ظرفشویی سامسونگ:

خطای سنسور دما. اگر چراغ های Heavy, Delicate و Quick چشمک می زنند، اما دکمه Normal چشمک نمی زند، به معنای آن است که سنسور دمای ماشین ظرفشویی مشکل پیدا کرده است.

بررسی و تعمیر:

برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی را بدون مواد شوینده اجرا کنید. اگر چراغ ها همچنان روشن هستند، تعویض قطعه مورد نیاز است.

ارور یا خطای چشمک زدن چراغ های Delicate و Quick

علت بروز ارور چشمک زدن چراغ های Delicate و Quick ماشین ظرفشویی سامسونگ:

ماشین ظرفشویی فکر می کند که درب باز است.

بررسی و تعمیر:

به درستی درب را ببندید و ببینید که آیا چراغ ها خاموش می شوند یا نه. اگر چراغ ها خاموش نشدند، سوئیچ درب معیوب است.

کد خطا یا ارور PE ظرفشویی سامسونگ

کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت بروز ارور PE ماشین ظرفشویی سامسونگ:

خطای نیمه بار

بررسی و تعمیر:

ظرفشویی را از برق جدا کنید و هر سیم شل شده بر روی موتور توزیع کننده و سوئیچ توزیع کننده را دوباره متصل کنید. در صورتی که سیم ها آسیب دیده اند، آن ها را تعویض کنید. اگر سیم ها مشکلی ندارند، مجموعه توزیع کننده را که شامل بشقاب، موتور توزیع کننده و میکروسوئیچ است را تعویض کنید.

کد خطا یا ارور E1 ظرفشویی سامسونگ

بروز خطای e1 نشانگر مشکل آبریزش یا نشتی در ظرفشویی سامسونگ می باشد. البته می تواند به معنای دور بالای موتور پمپ نیز باشد، که به دلیل نشتی به وجود آمده است. از جمله علل بروز این کد خطا، نشتی در اتصالات لوله های پایین ظرفشویی و قرار گیری نادرست شلنگ تخلیه در پایین تر از فاضلاب سینک می باشد که اجازه تخلیه صحیح آب از ظرفشویی را ممکن نمی سازد.

زمانیکه پمپ تخلیه در حال کار بوده و اختلاف فشار مورد نیاز وجود ندارد، به معنای وجود نشتی در دستگاه بوده که در اینصورت کد خطای e1 بر روی ظرفشویی سامسونگ ظاهر می گردد. در این حالت معمولا قسمتی از دستگاه نشتی دارد. لذا لوله ها را به دقت بررسی کنید. ممکن است گرفتگی یا مسدودیتی موجب کاهش فشار شده باشد و یا اینکه خود پمپ معیوب است.

کد خطا یا ارور E2 ظرفشویی سامسونگ

این ارور که در بعضی از مدل های ماشین ظرفشویی سامسونگ وجود دارد، به دلیل وجود مشکل و خطا در تغذیه آب ظرفشویی نمایش داده می شود. برای رفع آن اقدامات زیر را پیش بگیرید:

• منبع تغذیه آب دستگاه را چک کرده و اطمینان حاصل کنید که شیر ورودی آب باز می باشد.
• لوله آب متصل به دستگاه را چک کرده و از خم نبودن و نبود پیچش در آن اطمینان حاصل نمایید.
• فشار آب ورودی را کنترل نمایید. این فشار نباید خیلی کم باشد. بازه مورد قبول 0.5 تا 8 بار میباشد.

کد خطا یا ارور E4 ظرفشویی سامسونگ

گاها ارور e4 در ماشین ظرفشویی سامسونگ به چشم می خورد. این خطا از وجود مشکلی در تغذیه آب گرم دستگاه خبر می دهد. هرگاه با این ارور مواجه شدید می بایست دمای آب ورودی به دستگاه را کنترل نمایید. اگر این دما بسیار پایین باشد، ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل خواهد شد. در صورتی که دمای آب در حد نرمال بوده اما ارور e4 در ظرفشویی سامسونگ از صفحه نمایش پاک نشده و همچنان باقی می ماند، می توانید برای رفع مشکل ظرفشویی سامسونگ خود با متخصصان کاراباما تماس حاصل فرمایید.

کد خطا یا ارور 4C ظرفشویی سامسونگ

کد خطا یا ارور 4c در نمایشگر ماشین ظرفشویی سامسونگ، به وجود مشکل در تامین آب دستگاه اشاره دارد. برای رفع این خطا اقدامات زیر را انجام دهید و در صورتی که پس از انجام آنها همچنان موفق به رفع خطای 4c ظرفشویی سامسونگ خود نبودید، میتوانید با تعمیرکاران متبحر و باتجربه کاراباما تماس بگیرید.

• ابتدا شیر آب را بررسی کنید و از باز بودن کامل آن مطمئن شوید.
• ممکن است تأمین آب ماشین ظرفشویی به طور کل قطع شده باشد.
• بررسی کنید که شیر آب ورودی و یا لوله انتقال آب به دستگاه یخ نزده باشند و یا توسط عاملی مسدود نشده و دچار گرفتگی نشده باشند.
• فیلتر شبکه ای را چک نمایید تا مسدود نباشد.

کدهای خطا یا ارورهای F1، F2، F3، F4، F5، F6، F7، F8 و F9 ظرفشویی سامسونگ

این کدهای خطا که در برخی موارد در ماشین های ظرفشویی سامسونگ به چشم میخورند، همگی به اختلالات عملکرد دستگاه مربوط میشوند و عمدتا از بروز مشکل در برد الکترونیکی و موتور دستگاه خبر می دهند. یکی از کارهایی که ممکن است در بسیاری از موارد مشکل گشا باشد، به سادگی ریست کردن دستگاه است.

برای ریست ظرفشویی سامسونگ ابتدا دستگاه را خاموش کرده و از برق بکشید. همچنین شیر ورودی آب را نیز ببندید. اجازه دهید دستگاه در این حالت به مدت 15 تا 20 دقیقه باقی بماند. سپس دوباره شیر آب را باز نموده و دستگاه را به برق متصل کنید و دکمه روشن و استارت سیستم را فشار دهید. در صورتیکه همچنان ماشین ظرفشویی شما ارورهای مذکور را نشان می دهد، بهتر است با تعمیرکار حرفه ای تماس گرفته و از او بخواهید دستگاه را بازرسی نماید.

ارور یا کد خطای F3 و F5:

ارور کدهای f3 و f5 شاید نسبت به بقیه کدهای این گروه رایج تر باشند. زمانی که کد خطای f3 بر روی نمایشگر ظرفشویی سامسونگ نشان داده می شود، معمولا بدین معناست که دستگاه دچار مشکل نشتی یا آبریزش در بخشهای پایینی شده است. در چنین مواقعی اگر سینی پایینی از آب پر باشد، سوئیچ شناور فعال شده و دستگاه ارور f3 را نشان خواهد داد.

جهت رفع کد خطای f3 ظرفشویی سامسونگ، می توانید دستگاه را از برق بیرون کشیده و سپس ظرفشویی را به عقب کج کنید تا تمامی آب تخلیه شود. بهتر است حوله و سطلی جهت تخلیه آب در دسترس داشته باشید. در صورتی که این امر اتفاقی یکباره باشد، پس از تخلیه سوئیچ به حالت قبلی بازگشته و ارور از نمایشگر پاک میشود. در غیر اینصورت، قسمتی از دستگاه دچار نشتی و آبریزش شده و می بایست توسط تکنسین مجرب بررسی گردد.

ارور f5 از گیر کردن، گرفتگی و یا خرابی بازوهای آبپاش ظرفشویی خبر می دهد. بازوهای آبپاش را چک کنید. می توانید با استفاده از جرم گیر، هر گونه جرم و یا زنگ زدگی ممکن را بر روی بازوها از بین ببرید. در صورتی که نتوانستید مشکل را برطرف نمایید، جای نگرانی نیست، با متخصصان کاراباما تماس گرفته و در کوتاهترین زمان ممکن دستگاه خود را مانند گذشته سالم تحویل بگیرید.

کد خطا یا ارور LC ظرفشویی سامسونگ

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما، وجود نشتی یا آبریزشی را در دستگاه تشخیص دهد، کد خطا یا ارور lc بر روی نمایشگر دستگاه نشان داده خواهد شد. ارور مورد نظر به وجود نشتی در کل سیستم اشاره می کند و لذا یافتن محل دقیق نشتی ممکن است ساده نباشد.

جهت رفع ارور ابتدا به دنبال محل دقیق نشتی یا آبریزش ظرفشویی باشید. در صورتی که محل اتصال شیر ورودی آب نشتی دارد، آب را از کنتور قطع کنید و سپس شیر ورودی را بسته و دستگاه را از برق بکشید. آنگاه با تهیه شیر و اتصال جدید، اقدام به تعویض آن نمایید. در صورتی که شخصا نمی توانید شیر را تعویض نمایید، با متخصصان کاراباما تماس گرفته و کار را به افراد حرفه ای بسپارید.

اگر از سایر محصولات سامسونگ شامل لوازم خانگی مختلفی مانند یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، تلویزیون، کولر گازی و غیره استفاده می کنید و دستگاه شما با مشکل مواجه شده است و به دنبال بهترین و سریعترین خدمات سامسونگ هستید، خدمات تعمیرات سامسونگ کاراباما را به شما پیشنهاد می کنیم. کافیست درخواست خود را ثبت نموده و زمان و محل حضور تعمیرکار سامسونگ متخصص را مشخص نمایید. در سریعترین زمان ممکن متخصصین کاراباما برای رفع هرگونه مشکل دستگاه شما حاضر شده و به صورت گارانتی شده تعمیرات سامسونگ را ارائه خواهند نمود. 

 

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

شبنم طنازیان

با سلام. فقط با این کامنت خواستم از گروه شما و بخصوص پیگیری و تخصص تکنسین مربوطه که به من ارجاع داده شد جهت حل مشکل ماشین ظرفشویی تشکر و قدردانی کنم.

  کارشناس 4: جعفری

  تشکر از شما. هدف مجموعه تعمیرات تخصصی کاراباما ارائه بهترین خدمات با رویکرد جلب رضایت شما می باشد.

   ملاحت اتشکاهی

   سلام ماشین ظرفشویی سامسونگ من مدل d148s است خود به خود d13 ارور داده دکمه رو هرجا میچرخونم همونو نشون میده، لطفا راهنمایی کنید ایرادش چیه؟

  سیمارضایی

  با درود بر تیم کاراباما
  ظرفشویی سامسونگ ما بین ۳الی ۵دقیقه پس از روشن شدن ارور 4E میدهد.

  علی غزنوی فر

  سلام خسته نباشین من ماشین ظرف شوی و روشن میکنم رو حالت اقتصادیه وهرچه بقیه دکمه هااا رو میزنم تغییر نمیکنه فقط اون ی حالتشه اونم استارت میزنی بعد ی دقیقه خاموش میشه اونم کار نمیکنه نمیشوره ممنون میشم راهنمایی کنین

گلچین

با سلام
ماشین ظرفشویی D146 روشن نمیشود
برق ورودی و میکروسوئیچ رو هم چک کردم
هنوز مشکل حل نشده است
لطفا راهنمایی نمایید ؟

پیمان

سلام و تشکر از شما
ماشین ظرفشویی سامسونگ d153 دارم بعد چند دقیقه کار کردن خطای 1E می ده.علت خطا و راه حل را می خواستم.
متشکرم

احسان مقدم

سلام
وقت بخیر
من ظرفشویی سامسونگ D146 دارم و یکی دو روز هست که روی هر حالت شستشو که میزارم روی یه تایم مشخص ثابت مانده و صدای خفیف و یکنواختی از دستگاه خارج میشه و زمان کم نمیشه تمامی حالتها رو هم روی تست مود چک کردم و همه گزینه ها با موفقیت رد میشه و همه سیستم سالم هست. چه اشکالی می تونه داشته باشه پس؟
لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام.ظرفشویی مدل D148wدارم سالمه کار می کنه ولی نمی تونم خاموشش کنم تا هر وقت که تو برق هس چراغ مانیتور روشنه

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست گرامی سوال شما کمی گنگ میباشد. آیا ظرفشویی خاموش نشده و مشغول به انجام کار است؟ یا تنها چراغ صفحه نمایشگر روشن است؟

   زهرا حیدری

   ماشین ظرفشویی ساسونگ مدل d151STS دارم بعد از چند وقیقه کارکرد بدون تینکه آب بکشد کد E3 نمایش داده میشه وخاموش میشود. راهنماییم کنید ممنون میشم.

   فرشته خیرخواه

   سلام خسته نباشید ،ماشین ظرفشویی سامسونگ من مدتیه ظرفارو نه تنها تمیز نمیشوره بلکه آثارغذاوچربی هم روی ظروف میمونه .دفعه آخری هم که برنامه شستشو تموم شد ارور f5 رونشون میداد .لطفا راهنمایی کنین.سپاسگذارم

  یاس ملکی

  سلام ظرفشویی سامسونگ مدل d154دارم واشر دور دربش پوسیده شده آیا واشر برای تعویضش هست یا نایاب شده

زهرا صدر

سلام
ماشین ظرفشویی سامسونگ مدلD146 دارم
کدخطای f3 میداد
یک بار آب داخلش را خالی کردیم و ریست کردیم، خطا نداد ولی بعد یک بار شستشو دوباره کد را داد
تکنسین آمد، سنسور کد را قطع کرد و ماشین را شروع به کار کرد، ناگهان ماشین از کار افتاد و گفت بردش سوخت، آب نشتی داده و برد سوخته
حال بهترین کار چیست و برای تعمیر چه کنیم؟ ممنون

  کارشناس5: شعبانی

  سلام. دوست عزیز همانطور که در متن گفته شده، ارور f3 به آبریزش یا نشتی ظرفشویی سامسونگ مربوط است و تشخیص تکنسین درست بوده. اما متاسفانه برد دستگاه شما سوخته است و راهی جز تعویض آن ندارید. البته رفع مشکل نشتی به نوبه خود پابرجاست. حتما همواره در مراجعه به تعمیرکار لوازم خانگی از متخصص بودن فرد و مهارت و تجربه بالا برای حل مشکل به صورت اصولی اطمینان حاصل کنید.

عادل عابدی

با سلام مدل ظرفشویی بنده D147 و ارور 1e رو نشون میده اگه میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

سلام
ماشین ظرفشویی من بعد ار 1 ساعت کار کردن که هیچ مشکلی نداشت در اواخر کار خطای 4E میده لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر

سلام ماشین ظرفشویی سامسونگ دارم هر برنامه که میزنم یه تایمی متوقف میشه و کار نمی کنه مثلا تایمر رو ۲:۳۴ثابت میمونه در حالیکه ثانیه شمار چشمک میزنه اما کار نمی کنه