استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

راهنمای طرز استفاده از مایکروفر و مایکروویو سامسونگ، ال جی و…

طرز کار با مایکروویو و مایکروفر

توجه: به طور کلی طرز استفاده از مایکروویو سامسونگ، کنوود، دوو، ال جی و .. تقریبا مشابه هم است و آنچه که مثلا باعث تفاوت طرز کار مایکروویو دوو با طرز استفاده از مایکروویو کنوود و یا ال جی می شود، عموما تفاوت در تنوع عملکردها و دکمه های مایکروو است. از این رو در این مقاله سعی کردیم درباره طرز کار با همه مایکروویو ها و دکمه هایی که در خیلی از مدل ها مشترک هستند صحبت کنیم. برای کار کردن با سایر قابلیت های مختص مدل و برند مایکروفر یا مایکروویو خود، بهتر است دفترچه راهنمای آن را به طور کامل مطالعه نمایید.

مایکروویو یا مایکروفر می تواند یک وسیله بسیار خوب برای گرم کردن باقی مانده وعده غذایی شما و یا طبخ سریع یک غذای تازه باشد. اما خیلی از کسانی که مایکروفر استفاده می کنند فقط از آن برای گرم کردن غذا استفاده می کنند و از ویژگی های مختلف ماکروفر خود استفاده نمی کنند. یکی از دلایل آن این است که طرز کار مایکروویو را به طور صحیح نمی دانند و همچنین با همه قابلیت های دستگاه آشنا نیستند.

اگر شما هم جزء کسانی هستید که با طرز کار مایکروویو خود آشنا نیستید و تا به حال از همه قابلیت های دستگاه خود استفاده نکرده اید و یا اینکه مایکروویو خود را به تازگی خریداری کرده اید و می خواهید از آن استفاده کنید، حتما همه بخش های این مقاله را دنبال کنید.

همچنین برای تعمیر ماکروفر ال جی به صورت تخصصی کلیک کنید.

گرم کردن غذا در مایکروویو

1) باقی مانده غذاهای 1 تا4 روز گذشته را می توانید دوباره گرم و مصرف کنید. باقی مانده غذای 5 روز یا بیشتر نباید دوباره گرم و یا خورده شوند. زیرا به احتمال زیاد فاسد شده و یا اینکه حاوی باکتری های زیادی هستند.

آموزش طرز کار با ماکروفر و ماکروویو- گرم کردن غذا در ماکروفر

2) مواد غذایی را به صورت حلقه ای روی یک بشقاب سرامیکی یا یک کاسه شیشه ای بچینید. قرار دادن مواد غذایی در وسط بشقاب یا کاسه باعث می شود غذا در لبه بشقاب سریعتر از غذا در مرکز آن گرم شود. از فشار دادن مواد غذایی به صورت حلقه ای در لبه بشقاب یا کاسه خودداری کنید. این کار باعث می شود غذا به طور یکسان گرم نشود.

هنگام استفاده از مایکروویو همیشه مواد غذایی را در ظروف سرامیکی یا شیشه ای گرم کنید. ظروف پلاستیکی می توانند ذوب شوند و یا حتی غذای شما را آلوده کنند. ظروف فلزی نیز می توانند در مایکروویو جرقه بزنند و خطر آتش سوزی به همراه داشته باشند.

از استفاده کردن از ظروف سرامیکی یا شیشه ای که دارای روکش طلا یا قطعات فلزی هستند خودداری کنید زیرا در مایکروویو جرقه خواهند زد.

آموزش طرز کار با ماکروفر و ماکروویو- ظرف مناسب برای ماکروفر

3) قبل از گرم کردن، مواد غذایی را با یک پوشش پلاستیکی ضخیم بپوشانید تا از پاشیدن مواد غذایی در مایکروویو جلوگیری کنید. از یک پوشش ضخیم و گنبدی ساخته شده از پلاستیک بادوام که برای استفاده در مایکروویو طراحی شده، استفاده کنید.

هنگام گرم شدن غذا، درپوش پلاستیکی نیز به شما در حفظ بخار غذایی که گرم می کنید، کمک کند و این امر باعث کمتر خشک شدن آن در مایکروویو می شود.

همچنین می توانید از یک دستمال کاغذی ضخیم و یا کاغذ روغنی به عنوان یک جایگزین بر روی مواد غذایی استفاده کنید. دستمال کاغذی را بیش از یک دقیقه روی غذا نگذارید، زیرا در صورت طولانی تر ماندن در مایکروویو ممکن است بسوزد.

آموزش طرز کار با ماکروفر و ماکروویو- طرز گرم کردن غذا در ماکروفر

4) یک بار که غذا ار گرم کنید، خودتان متوجه می شوید که چه مدت زمان برای گرم کردن غذای پخته شده لازم است. با گرم کردن غذا به مدت یک دقیقه شروع کنید. سپس آن را از مایکروویو بیرون آورده و بررسی کنید تا ببیند آیا به اندازه کافی برای شما گرم است یا خیر. غذا را هم بزنید، به دنبال بخار حاصل از غذا باشید و آن را امتحان کنید تا ببینید به اندازه کافی گرم شده است.

اگر غذا به اندازه کافی برای شما گرم نیست، آن را برای 30 ثانیه تا یک دقیقه دیگر گرم کنید. گرم کردن غذا را در فواصل 30 ثانیه تا یک دقیقه ادامه دهید تا به میزان دلخواه شما گرم شود.

گرم کردن غذا در مدت زمان کوتاه باعث می شود غذای شما بیش از حد داغ نشود و به این ترتیب عطر و طعم آن تغییر نمی کند.

آموزش طرز کار با ماکروفر و ماکروویو- مدت زمان گرم کردن غذا در ماکروفر

 

5) بعضی از غذاها را بطور جداگانه گرم کنید تا خیلی خشک یا تر نشوند. بسته به آن چه که در حال گرم کردن مجدد آن هستید، ممکن است لازم باشد غذاهای مختلف خود را به صورت جداگانه گرم کنید. ابتدا مواد غذایی متراکم مانند گوشت را گرم کنید چرا که گرم شدن آن ها بیشتر طول می کشد. سپس مواد غذایی با چگالی کمتر مانند ماکارونی یا سبزیجات پخته را گرم کنید.

به عنوان مثال، اگر درحال گرم کردن همبرگر هستید، همراه با آن نان را گرم نکنید زیرا علاوه بر اینکه باعث طعم گرفتن نان می شود، رطوبت همبرگر باعث تر شدن نان خواهد شد.

آموزش طرز کار با ماکروفر و ماکروویو- گرم کردن غذاها به صورت جداگانه

 

6) برای گرم کردن مجدد برخی از غذاها مانند پیتزا از مایکروویو استفاده نکنید چرا که ممکن است زیادی خشک و یا تر شوند. به جای اینکه یک قطعه پیتزا باقیمانده را در مایکروویو گرم کنید، آن را در فر گرم کنید. با قرار دادن یک تکه آب روی آن و پوشاندن آن با فویل تا زمانی که گرم شود حباب ها را در فر گرم کنید.

از گرم کردن گوشت پخته شده مانند گوشت گاو، مرغ در مایکروویو خودداری کنید، زیرا بسیار خشک و لاستیکی می شود. در عوض، گوشت را در اجاق گاز یا یک ظرف مخصوص روی اجاق گاز گرم کنید.

آموزش طرز کار با ماکروفر و ماکروویو- گرم کردن گوشت و پیتزا در ماکروفر

 

پخت غذا با مایکروفر

1) غذاهای منجمد را با استفاده از ماکرویو یخ زدایی کنید. دستورالعمل های موجود روی برچسب شام مایکروویو را برای زمان پخت مناسب دنبال کنید. مایکروویو شما ممکن است دارای دکمه یخ زدایی باشد که می توانید از آن برای پختن غذای منجمد استفاده کنید. می توانید پخت غذای منجمد را با ضریب 7 دقیقه برای هر 500 گرم غذا را امتحان کنید.

همیشه مواد غذایی منجمد را برای یخ زدایی در مایکروویو در یک ظرف سرامیکی یا شیشه ای قرار دهید.

حتما غذایی را که برای یخ زدایی در مایکروویو قرار می دهید یک بار به هم بزنید تا نقاطی از آن یخ زده یا سرد نماند. اگر قسمت هایی از غذا سرد یا یخ زده بود، مجددا آن را به مدت 30 ثانیه تا یک دقیقه در داخل دستگاه قرار دهید.

آموزش طرز کار با ماکروفر و ماکروویو- یخ زدایی با ماکروفر

2) می توانید سبزیجات را در مایکروویو بخار کنید. سبزیجات خام مانند کلم بروکلی، هویج و گل کلم را در یک بشقاب سرامیکی یا در یک کاسه شیشه ای قرار دهید. می توانید مقداری آب با کمی کمی کره به سبزیجات اضافه کنید تا به بخارپز شدن آن ها کمک کند. سبزیجات را با یک درپوش مایکروویو بپوشانید سپس، آن ها را به مدت 2-3 دقیقه در مایکروویو بپزید. سبزیجات را هم بزنید و برای مدت زمان 1 دقیقه دوباره آن ها را در مایکروویو قرار دهید تا به اندازه کافی بخارپز شوند. بعد از پختن می توانید فلفل سیاه ، نمک و سایر ادویه ها را به سبزیجات بخار پز اضافه کنید.

آموزش طرز کار با ماکروفر و ماکروویو- بخارپز کردن سبزیجات در ماکروفر

3) ماهی را نیز می توانید با نمک و فلفل و لیمو مزه دار کنید و در مایکروویو بپزید. برای پخت ماهی آن را در یک ظرف سرامیکی قرار دهید و روی آن را با پلاستیک مخصوص مایکروویو بپوشانید. ماهی را به مدت 1 تا 2 دقیقه در مایکروویو بپزید تا رنگ گوشت آن سفید شود. البته زمان پخت ماهی به اندازه، شکل و ضخامت فیله بستگی دارد.

آموزش طرز کار با ماکروفر و ماکروویو- طبخ ماهی در ماکروفر

4) برخی از مایکروویوها دکمه مخصوص درست کردن پاپ کورن دارند. شما می توانید با توجه به برچسب روی دکمه های مایکروفر، زمان مناسب برای درست کردن پاپ کورن را بخوانید. ذرت ها را در یک کیسه پلاستیکی در باز که قابل استفاده در مایکروویو است قرار دهید و تا زمانی که دیگر صدای پریدن آن ها را می شنوید به درست کردن آن ها ادامه دهید.

آموزش طرز کار با ماکروفر و ماکروویو- درست کردن پاپ کورن در ماکروفر

5) سوپ یا سس را در مایکروویو نپزید. سوپ ها و سس ها هنگام پختن در مایکروویو، مستعد پاشیدن و مشتعل شدن هستند. به جای مایکروویو، آنها را روی اجاق گاز آماده کنید.

آموزش طرز کار با ماکروفر و ماکروویو- گرم کردن سوپ در ماکروفر

نگهداری از مایکروویو

1) تمیز کردن مایکروویو در عملکرد بهتر و طولانی مدت آن تاثیر گذار است. هفته ای یکبار مایکروویو را تمیز کنید. برای پاک کردن قسمت داخلی مایکروویو از یک پارچه مرطوب استفاده کنید. با استفاده از یک ماده پاک کننده طبیعی مانند جوش شیرین و آب، مواد غذایی داخل مایکروویو را پاک کنید. همچنین می توانید از ترکیب آب و مایع ظرفشویی را برای تمیز کردن مایکروویو استفاده کنید.

آموزش طرز کار با ماکروفر و ماکروویو- تمیز کردن ماکروفر

2) پس از مدتی، مایکروویو شما ممکن است بو بگیرد، به خصوص اگر به طور مرتب تمیز نشود. برای از بین بردن بوی بد مایکروویو می توانید1 تا 1.5 فنجان (240 تا 350 میلی لیتر) ترکیب آب و آبلیمو را به همراه پوست یک لیمو در یک کاسه شیشه بریزید. سپس کاسه را درون مایکروویو قرار دهید و آن را برای مدت زمان 4-5 دقیقه گرم کنید.

بعد از اینکه آب از جوش افتاد با استفاده از دستکش نسوز ظرف را از مایکروویو خارج کنید. سپس می توانید با استفاده از یک پارچه تمیز داخل مایکروویو را تمیز کنید.

آموزش طرز کار با ماکروفر و ماکروویو- تمیز کردن ماکروفر

3) اگر متوجه شدید مایکروویو شما به طور صحیح غذا را گرم نمی کند و یا زمان زیادی برای پخت غذاها طول می کشد، دستگاه شما دچار مشکل شده است و باید برای تعمیر مایکروویو خود اقدام کنید. در چنین شرایطی از مایکروویو خود استفاده نکنید زیرا ممکن است باعث ایجاد جرقه و یا بوی سوختگی شود. دستگاه را از برق جدا کرده و برای تعمیر آن اقدام کنید.

آموزش طرز کار با ماکروفر و ماکروویو- تعمیر ماکروفر

آیا مایکروویو شما دچار مشکل شده است؟ همین حالا درخواست تعمیرات مایکروویو خود را ثبت کنید! خیلی زود مشکل دستگاه شما را برطرف می کنیم.

معنی علائم روی مایکروویو چیست؟

مایکروویو شما ال جی، سامسونگ، دوو، کنوود و یا هر برندی که باشد پر از شکل های مختلف روی پنل کنترل است، اما معنی این علائم واقعا چیست و چه کاربردی دارند؟ طرز کار با دکمه های مایکروویو چگونه است؟ در این بخش درباره رایج ترین علائم مایکروویو های برندهای مختلف صحبت می کنیم. به این ترتیب شما به راحتی متوجه می شوید که چگونه می توانید با عملکردهای بخار، گریل و یا فن کار کنید. اگر به دنبال علائمی هستید که در این لیست وجود ندارد، بهتر است به دفترچه راهنمای مایکروویو یا مایکروفر خود مراجعه کنید تا بتوانید به خوبی طرز کار با مایکروفر یا مایکروویو خود را یاد بگیرید.

طرز کار با دکمه ماکروویو

مایکروویو (Microwave)

شما می توانید برای یخ زدایی سریع یا گرم کردن غذا از تنظیمات مایکروویو استفاده کنید. بعلاوه، مایکروویو برای پختن سبزیجات و سیب زمینی بسیار مناسب است. اگر آنها را در مایکروویو بپذید، به مقدار کمتری آب نسبت به ماهیتابه نیاز دارید. به این ترتیب ویتامین های موجود در غذا حفظ می شوند و شما آنها را با آب نمی ریزید.

طرز کار با دکمه برشته کردن ماکروویو

برشته کردن (Crisp)

با استفاده از این عملکرد می توانید سیب زمینی سیب زمینی سرخ شده ترد درست کنید و یا رویه پیتزای خود را برشته کنید. عملکرد برشته کردن فقط در پخت ترکیبی با یک کاسه یا بشقاب سرخ کن کار می کند. در حالی که گریل از قسمت بالا به ظرف شما حرارت می دهد، ظرف خیلی داغ نیز از زیر حرارت را به غذای شما منتقل می کند. برای سرعت بخشیدن به فرآیند پخت می توانید از عملکرد برشته کردن استفاده کنید.

طرز کار با دکمه یخ زدایی ماکروویو

یخ زدایی (Defrost)

با حالت یخ زدایی می توانید مواد غذایی را بدون گرم کردن آن ها یخ زدایی کنید. به سرعت می توانید یک تکه نان را برای صبحانه یا گوشت چرخ کرده را برای سس ماکارونی یخ زدایی کنید. اگر از حالت یخ زدایی در مایکروویو استفاده می کنید، باید وزن را انتخاب کنید، سپس مایکروویو با زمان و قدرت توان مناسب برای یخ زدایی را فعال کنید.

طرز کار با دکمه اجاق گاز فن ماکروویو

اجاق گاز فن (Fan oven)

علامت فن در واقع عملکرد هوای گرم مثل فر برقی است. در این حالت مایکروویو از یک فن استفاده می کند تا گرما را به طور مساوی در داخل دستگاه پخش کند. مزیت این عملکرد این است که می توانید نسبتاً سریع  غذای خود را طبخ کنید.

طرز کار با دکمه بخارپز ماکروویو

بخارپز (Steam)

عملکرد بخارپز در مایکروویو برای بخارپز کردن سبزیجات استفاده می شود. کافیست سینی بخارپز را با آب پر کنید و سپس آن را درون مایکروویو قرار دهید. در این روش شما سبزیجات را بدون از بین بردن طعم، ویتامین ها و ساختار آن ها آماده می کنید.

طرز کار با دکمه گریل کامل ماکروویو

گریل کامل  (Full grill)

با این دکمه شما گریل کامل یا همان حالت کباب کردن را انتخاب می کنید. شما می توانید برای گریل یا کباب کردن گوشت، ماهی یا سبزیجات از این حالت استفاده می کنید. حالت گریل برای درست کردن برش های گوشتی واقعا ضخیم توصیه نمی شود. در واقع این حالت کار پخت و پز را انجام نمی دهد و بیشتر برای ایجاد حالت کبابی روی مواد غذایی به کار می رود. هنگامی که بخواهید برش گوشت های خیلی ضخیم را با این حالت کباب کنید، اکثر اوقات بیرون گوشت حالت سوختگی پیدا می کند در حالی که داخل آن هنوز به خوبی پخته نشده است!

طرز کار با دکمه گریل جزئی ماکروویو

گریل جزئی  (Part grill)

شما می توانید از گریل جزئی مانند گریل کامل اما با مقادیر کمتر استفاده کنید. در این حالت شما از بخشی از گریل استفاده می کنید. دقت کنید که کدام قسمت را می خواهید گریل کنید، سپس ظرف را در جای مناسب معمولا در وسط ماکروویو قرار دهید.

بعضی از مدل های ماکروفر دارای سه درجه برای گریل هستند؛

گریل (1) با حرارت زیاد در مدت زمان کوتاه عمل می‌کند و برای همبرگر، ماهی، مرغ و… مناسب است.

گریل (2) با حرارت کم در مدت زمان زیاد عمل می‌کند و برای زمانی که وقت کافی برای پخت دارید مناسب است.

گریل (3) با حرارت و مدت زمان به اندازه هم عمل می‌کند و برای برشته کردن زیر غذا مناسب است. مثل درست کردن ته دیگ، زیر کیک، ته چین و زیر خمیرها.

طرز کار با دکمه پیتزاپز ماکروویو

تنظیمات پیتزاپز  (Pizza setting)

دکمه پیتزاپز اغلب یک پخت ترکیبی بین convection oven و heating element در زیر دکمه microwave oven است. گرمای اضافی از زیر باعث می شد که پیتزای شما ترد و خوشمزه شود. البته این حالت می تواند برای سایر غذاهایی که از پایین نیاز به حرارت اضافی دارند نیز استفاده شود. این حالت در همه مدل ها و برندهای مایکروویو وچود ندارد.

طرز کار با دکمه گرما از پایین ماکروویو

گرما از پایین  (Lower heat)

در این حالت تمام گرما توسط یک المنت گرمایشی در پایین مایکروویو ایجاد می شود. شما می توانید از این دکمه برای پخت غذا و پخت بن ماری استفاده کنید. حتی برای غذاهایی که در دمای بالا پخته می شوند نیز این حالت مفید است. با استفاده از این حالت می توانید مطمئن باشید که زیر یک پیتزا یا کیک بدون اینکه بالای آن بسوزد پخته می شود.

طرز کار با دکمه گرما از بالا ماکروویو

گرما از بالا  (Upper heat)

از حالت گرما از بالا برای کیک هایی که پخته شده اند و هنوز نیاز به پخت بیشتر دارند استفاده می شود. به عنوان مثال برای پخت پای سیب اگر از المنت گرما از بالا استفاده کنید می توانید از برشته شدن بیش از حد خمیر پای جلوگیری کنید.

طرز کار با دکمه گریل فن ماکروویو

حالت گریل فن (Fan grill mode)

هنگامی که این حالت را انتخاب می کنید، دستگاه شما مرتب بین فن و گریل تغییر حالت می دهد. به این ترتیب، مایکروویو هر چند وقت یکبار، هوای گرم در اطراف ظرف شما را می وزد و قطعات بزرگ گوشت و ماهی نیز به خوبی پخته می شوند. اگر فقط از حالت گریل برای قطعات بزرگ گوشت و ماهی استفاده کنید، ممکن است قسمت های بیرونی حالت سوختگی پیدا کند در حالی که قسمت داخلی آن هنوز خام است.

کانوکشن (convection)

ممکن است این دکمه روی ماکروفر به اختصار conv نیز نوشته شده باشد. حالت کانوکشن مایکروویو، هوای گرم را به داخل محفظه هدایت می‌کند و به کمک سیستم تهویه، آن را در سراسر فضای داخلی به طور یکسان پخش می‌کند. به این شکل در تمام طول پخت دما به اندازه مد نظر شما ثابت می‌ماند. از این حالت ماکروفر برای پخت انواع کیک و شیرینی استفاده می‌شود. برای استفاده از این حالت، دمای ماکروفر را طبق رسپی روی اندازه مد نظر خود قرار می‌دهید و دکمه START را فشار می‌دهید، بعد از رسیدن دستگاه به دمای تنظیم شده، ماکروفر بوقمی‌زند. حالا می‌توانید مواد غذایی خود را برای پخت در ماکروفر یا سولاردام قرار دهید و با تنظیم زمان کافی، پخت کیک، شیرینی و… را آغاز کنید.

کانوکشن
نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
مریم نجاری

باسلام و عرض خسته نباشید
مایکروفر سولاردام من برج 10 سرویس شده و هیچ مشکلی نداره. ولی وقتی برای پختن کیک از پایه کوتاه می خواهم استفاده کنم جرقه میزنه. روکش پایه رو چک کردم مشکلی نداره علت جرقه زدن رو متوجه نمیشم و می ترسم به دستگاه آسیب بزنه. چکار باید کنم

پاسخ دهید

آزیتا قهرودی

راهنماییتون عالی بود
لطفاً طرز استفاده کامل از ماکروفر paradiseرو بذارید

پاسخ دهید

سلام من کارایی بامایکرویوروبلدنیستم مارک نیولایف لطفاراهنمایی کنید

پاسخ دهید

محمدعلی مظفری

سلام
لطفا طریقه راه اندازی مایکروویو سامسونگ را از ابتدا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

علی زنگنه

سلام
راهنمای مایکروویو بوتان رو میتونید بذارید لطفا
خیلی از کلیدا رو ماکروفر بوتان داره که متاسفانه با مطالعه این مقاله هم متوجهش نشدم
ممنون میشم

پاسخ دهید

مریم حاجی پور

سلام مایکروویو من کراون هستش تقریبا 13 سال پیش خریدم ولی هیچی بجز گرم کردن غذا بلد نیستم میشه راهنمایی کنید

پاسخ دهید

حامد شرفی

سلام و آرزوی سلامتی.ماکروویو cl4tronicمدل787روش استفاده را نمیدانیم .لطفاً راهنمای بفرمایید باتشکر شرفی

پاسخ دهید

  هستی کریمیان

  سلام مایکروویو من مد GOSONICمدل ۵۳۰ اصل نمیدونم چطور استفاده کنم کیک و پیتزا میپزم خشکش میکنه

  پاسخ دهید

   اسکندریته

   سلام خسته نباشین منم مایکروویو دارم فقط برای گرم کردن عدا استفاده مکنم میشه توصیح دهید روش استفاده مخصا کیک درس مکنم یک طرفش خشک میشه ممنون میشم

   پاسخ دهید

    خانم نوری

    سلام خسته نباشید مایکروویو من مدل ماژور اصلا دفترچه ندارم که راهنمایی کاربادستگاه و بلدباشم امکان تهیه دفترچه راهنمایی راچگونه باید داشته باشم

    پاسخ دهید

رقیه لک زایی

با سلام ممنون هستم که توضیح دادین که چگونه از مایکروفر استفاده کنم من تاحالا هیچی نپختم فقط نون گرم کردم انشاالله بتونم استفاده بیشتری کنم با راهنمیی شما

پاسخ دهید

سلیمی

لطفا طرز استفاده از مایکروفر ماجور را هم بگین ممنون

پاسخ دهید

مجتبی مهران پور

با سلام برای چرخاندن میله مخصوص کباب به طور خودکار چه کلیدی باید زده شود

پاسخ دهید

سلام من مایکروفرمو تازه گرفتم دفترچه راهنماش تو جهاز کشون گم شد…نمیدونم کجا هس کل دفترچه ها هس جز مایکروفرم
مارکش تکنو هست کسی میتونه کمک کنه در این باره؟؟

پاسخ دهید

ایلیا حشمتی

با سلام وخسته نباشید لطفا طرز استفاده از ماکروویو سامسونگ مدل CE3780ATرابگید ممنون

پاسخ دهید

مجید جهانی

طرز استفاده از ماکروفر sapoR

پاسخ دهید

سلام من ماکروفر سولاردم مدل فوما ژاپن هست طرز کار کردن با اون بلد نیستم میشه راهنمایی کنید

سلا م من ماکروفر سولار دم مدل فوما هست روش اون رو برام میگید

پاسخ دهید

مهین مرجان

سلام مدل ماکروفر Tecnokit=ITaLy=chen تنظیمات بهم ریخته برای گرم کردن لگه چند ثانیه میزدم انجام میداد الان اگه درجه زیاد کنم دود میکنه و خیلی سخت گرم میکنه .و دکمه استار هم سفت شده احتیاج به تعویض دکمه هم دارد لطفا بررسی کنید متشکرم

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  سلام وقت بخیر
  جهت اعزام تکنسین به محل، می‌توانید به صورت آنلاین و یا با تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید.

  پاسخ دهید

آزاده رادین

سلام
من مایکروویو ال جی بدون گریل دارم اصلا منویی که این فیلم شما داره برای من نداره ضمن اینکه دفترچه راهنمای فارسی هم نداره ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

علیرضا آدم بکان

سلام من یه مدل از akai دارم که متاسفانه قدیمی و هیچ دستور استفاده از دستگاه را ندارم امکان راهنمایی دارید؟
سپاس

پاسخ دهید

خاطره توکلی

سلام من مایکروفر کویین دارم میخام کیک وپیتزا درست کنم توش چطوری تنظیم کنم

پاسخ دهید