تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی وست پوینت

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند وست پوینت برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که وست پوینت از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند وست پوینت جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی وست پوینت در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین وست پوینت در کاراباما با نصب لباسشویی وست پوینت بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی وست پوینت با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی وست پوینت توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی وست پوینت را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی وست پوینت به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی وست پوینت در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی وست پوینت پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی وست پوینت را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی وست پوینت، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده تعمیرات لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی وست پوینت که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی وست پوینت را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

تعمیر لباسشویی در رشت تعمیر لباسشویی در کرج
تعمیر لباسشویی در لاهیجان تعمیر لباسشویی در اصفهان
تعمیر لباسشویی در تهران

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نصب و سرویس لباسشویی وست پوینت

از جمله خدمات ماشین لباسشویی وست پوینت (Westpoint) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی وست پوینت خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیر لباسشویی وست پوینت

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی وست پوینت شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
ابراهیم

با سلام خدمت شما
لباسشویی ما هنگام چرخش صدایی عجیب میده میخواستم بدونم علتش چیه

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  منظور از چرخش کار کردن در هنگام خشک کردن لباس است یا در زمان شستشو ؟
  دلایل زیادی از جمله خراب شدن بلبرینگ ، شفت ، و دیگ لباسشویی برای این اتفاق وجود دارد که با اطلاعات دقیق تر امکان راهنمایی بهتری وجود دارد

  پاسخ دهید

  طاها صالحی زاده

  سلام واحترام
  اقدام به خرید یک دستگاه لباسشویی وست پوینت نمودم نیازمند نصب آن هستم.
  آبادان کوی ذوالفقاری خ ۴۰ متری شهدای۵ فرعی۳

  پاسخ دهید

  سعیدجمعه زاده

  سلام مایک لباس شویی وست پوینت مدل ملاثانی.5کیلویی مال ده سال پیشه. وقتی تایمرش میچرخونم وسط شستشو شستن وسط شستشویهوگیرمیکنه متوقف میشه کلا. تابازمیرم یک شماره میچرخونم تاباز شروع شستن میکنه.چکارش هست؟هزینه قطعه اش چنده؟

  پاسخ دهید

علی کسمایی

سلام قفل در ماشین لباسشویی شکسته

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  خوب چه کاری از دست ما بر میاید …؟

  پاسخ دهید

   هادی عزیزیان

   باسلام وخسته نباشید؛بنده ازلباسشویی ویست پوینت مدل Wmc583استفاده میکنم ولی درحال کارکردن Err8میده تعمیرکارم آوردم نتونستن درستش کن بنده ساکن بوکان هستم استان آذربایجان غربی لطفاراهنمایی کنید

   پاسخ دهید

  سعید رحیم زاده

  سلام ببخشید ماشین لباسشویی ما وست پوینت مدل 5کیلویی دارم مال 8سال قبل وقتی درجه ماشین تنظیم میکنم ودکمه روشن را میزنم بعد ازحدود یک دقیقه دکمه روشن شروع به چشمک زدن میکند مشکل چیست و چقدر هزینه دارد

  پاسخ دهید

ف اسماعیلی

سلام لباسشویی ما نمیدونم چرا درست کار نمیکنه یک عالمه آب و برق مصرف میکنه و مدت شستشوی طولانی داره کلافه شدم خودش به صورت اتوماتیک نمیره مرحله بعد چه کنم؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دلیل اینکه شما میفرمایید که ماشین لباسشویی شما اب و برف زیادی مصرف میکند چیه و اینکه لباسشویی شما چه مدلی است البته باید توضیحات کامل تری برای حل این مشکل ارایه بفرمایید

  پاسخ دهید

عبداله زاده

سلام نمایندگی تو تبریز ندارین؟؟؟من خریدم ولی نماینده ای پیدا نمیکنم چیکار کنم؟؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  شما باید به دفترچه راهنمای محصول خریداری شده رجوع کنید و با شماره خدمات پس از فروش محصولتان تماس برقرار کنید

  پاسخ دهید

سلام لباسشویی من مدل wmc_560s.x،هست و خشک کن خیلی تکون میخوره وصدای وحشتناکی میده،بخاطر خشک کن که خیلی تکون میخوره کلید پاور انگار تکون خورده و کلید و که فشار میدم روشن میشه ولی انگشتمو که بر میدارم خاموش میشه،چکار باید بکنم لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این تکان های شدید متاسفانه به احتمال خیلی زیاد به دیگر قطعات ماشین لباسشویی اسیب رسانده که حتما باید توسط تعمیرکار برسی شود و قابل ذکر است هر چه زودتر قبل از استفاده مجدد اقدام به تعمیر و سرویس کنید

  پاسخ دهید

محمدرضا محمدی نیا

سللم وقت بخیر سال نو مبارک.مدل لباسشویی ما wmc_560s هست.
مناسفانه یکی از پایه های دربش شکست و من لباس داخلش بود دربشو بستم و روشنش کردم.وقتی که کارش تموم شد دیگه دربش باز نمیشه.به اون پایه کوچیک مربوط میشه؟چه زمانی تعمیرکارهاتون هستن بیان تعویض کنن پایشو؟البته یه لاستیک دور درب هم میخاد.

پاسخ دهید

  meAfshin76

  سلام
  دوست گرامی برای ثبت درخواست تعمیرات با تعمیرگاه تماس بگیریذ و درباره لاستیک دور درب هم با ایشان هماهنگی کنید

  پاسخ دهید

سعید رادتبار

سلام
خسته نباشید
لباس شویی بعد از چند ثانیه آبگیری کلا متوقف میشه و چراغ ایست و برنامه چشمک میزنه فیلترها و شیر برقی سالم هستن علت رو لطفا بگین
لطفا محل فیوز ها رو هم بگین

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  دوست گرامی این مشکلی نیست که با همین اطلاعات کم بتوان عیب دقیق را عنوان کرد یا اینکه اطلاعات دقیق عنوان کنید یا اینکه از یک تعمیرکار متخصص بخواهید که ماشین لباسشویی شما را بازدید کرده و عیب یابی نمایند

  پاسخ دهید

مطهری

سلام لباسشویی ما وقتی روی 54دقیقه تنظیمش میکنم از اون ساعت خیلی بیشتر ادامه داره

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  این مشکل تازگی به وجو امده است و اینکه روی یک برنامه خاص این اتفاق می افتد ؟

  پاسخ دهید

علی فلاحیان

ماشین وست پوینت ما اخیرا آب کثیف از زیرش میاد بیرون . چیکارش کنبم..

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  احتمال پارگی یا ترک خوردن شیلینگ یا یکی از متعلقات دز زیر ماشین ظرفشویی شما وجود دارد که باید برسی و تعمیر شود

  پاسخ دهید

علی فلاحیان

سلام مجدد. همانطور که گفتم ماشین ما در حین کار کردن آب کثیف از زیرش میاد فقط در حال خشک کردن. وقتی ماشین رو در حالت بدون خشک کن میذاریم کار می کنه نشتی نداره…ما در شهرستان جم در استان بوشهر هستیم و نمایندگی نداریم. به نظرتون علت چیست؟

پاسخ دهید

حسین کچوئی

سلام ماشین لباسشویی ماارورE12میده مشکل از کجاست

پاسخ دهید

مجید خانی

سلام من ماشین لباسشویی وست پوینت دارم یه مدته فقط کلید پاورش روشن میشه ودیگه هیچ کار نمیکنه حتی دیگه خاموشم نمیشه هر تعمیرگاهیم بردم قبول نکرده نمایندگی هم دو ماهه داره میاد ببینه هر روز بهش میزنگم ولی نمیاد چیکار کنم من یزد هستم لطفا راهنماییم کنید
09131512695

پاسخ دهید

بهنازصفاپور

باسلام.لباسشویی ما مدل WMI-5810.HRSهست!چند وقتیه چراغ قرمزاستاپ بعداز چرخوندن پروگرم روشن میشه اما دکمه های دیگش کار نمیکنه.بایدچیکار کنیم؟

پاسخ دهید

امید میری

با سلام
لطفا نامیندگی جهت تعمیر لباسشویی وست پوینت در شهرری معرفی نمایید
ضمنا مشکل پایه لباسشویی است که موقع خشک کردن باعث لرزش میشه و دیگر اینکه گاهی اوقات از لوله تخلیه آب چکه میکنه
لطفا راهنمایی نمایید

پاسخ دهید

ابوذر تنها

سلام صفحه کلیدای لباسشویی بهم ریخته مثلا میخوای پلی کنی خاموش میشه یا میخوای تنظیم نوع لباس انتخاب کنی درجه آب گرم بالا پاین میشه اشکال کجاست ممنونم

پاسخ دهید

محمد هادي مروجي

سلام جسارتا نمايندگي تو شيراز هم دارين؟؟

پاسخ دهید

  کارشناس 4: جعفری

  سلام
  خیر، در حال حاضر خدمات ما به استان های تهران، البرز و گیلان محدود می باشد. در صورت نوسعه استان های تحت پوشش حتما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

  پاسخ دهید

یوسف ولی خانی

سلام باعرض تبریک سال نو بنده ساکن قم هستم کلید روشن خاموش لباس شویی مدل WMC-560Sخراب شده است نیاز به قطعه دارم راهنمایی فرمایید

پاسخ دهید

ایدارحمانی

سلام ایاکسی میدونه چرا لباس شویی ویس پوینت بعدشستشودوسه باررودرابکشی خشک کن میره براشماهم همین مدله یا برامن اینجوریه

پاسخ دهید

محمدرضا مولوی

ماشین لباسشویی وست پوینت دارم که مرتبا اب ورودی را تخلیه میکنه و مراحل بعدی شسته شو انجام نمیشه حدود 7یا 8 علامت زیر را نشان میدهد error1

پاسخ دهید

غلامرضا ریاحی

۲ ماه از خرید لباس شویی وست پونت مگذرد که موقع پرس صدای زوزه از خودش در می اورد

پاسخ دهید

علی عباسی

سلام لباسشویی وست پوینت دارم . بعد از اتمام شستشو و خشک کردن ارورe5 میدهد. در ضمن آب را هم گرم نمیکنه . مثلا میزنیم روی ۴۵ درجه ، چند دقیقه ای طول میکشه تا شروع به شستشو کنه و دما رو هم الکی نشون میده بعد شستشو انجام میده و در آخر سر ارور e5
به نظر شما مشکل از کجاست؟

پاسخ دهید

محبوبه كياني

باعرض سلام
لباسشوييم روشن ميشه ولي هي ميزنه در باز است ارور ميزنه
نمايندگي پيدا نكردم اهواز چيكار كنم ؟

پاسخ دهید

  کارشناس5: شعبانی

  با سلام. دوست عزیز با توجه به آنچه گفتید احتمالا مشکل از قفل درب یا سوئیچ آن است. باید مجموعه قفل رب به طور کامل بررسی شود و قطعات معیوب تعویض گردند. متاسفانا کاراباما در اهواز فعلا خدماتی ندارد. توصیه می کنیم از یک متخصص ماهر برای رفع مشکل کمک بگیرید تا به طور صحیح و اصولی مشکل رفع شود.

  پاسخ دهید

مهدی ت

با سلام خدمت شما و کارشناسان عزیز
ما یه لباسشویی وست پوینت مدل wmc_580 داریم که وقتی روشن میکنیم بعد از ۳ دقیه آبگیری قطعه هیدروستاتش یه تیک صدا میده و ارور Err6 رو نمایش میده،چند نفر اومدن و هیدروستاتش رو عوض کردن و بازم مشکل برطرف نشد و توی شهر ما کسی نمتونه عیب دستگاه رو پیدا کنه.
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که این ارور ۶ برای کدوم قسمت دستگاه میشه.
من از استان گلستان پیام میدم و اگر اینجا نمایندگی دارین ممنون میشم که این مشکل منو. برطرف کنید.
باتشکر از سایت خوبتون

پاسخ دهید

محمد شکوری

مارک پمپ تخلیه لباسشویی وست پوینت چیه..؟؟ممنون میشم پاسخ بدین.

پاسخ دهید