نصب و تعمیر کولر گازی جنرال

کولر گازی جنرال سیستم پیچیده و فناوری پیشرفته‌ای دارد. بنابراین لازم است کلیه‌ی مراحل مربوط به نصب، سرویس و تعمیر این دستگاه توسط تکنسین متخصص انجام شود تا در آینده متحمل صرف هزینه های سنگین برای تعویض قطعات یا خرید یک دستگاه جدید نشوید. برای نصب، سرویس و تعمیرات در محل، کافیست درخواست آنلاین خود را ثبت کرده یا با تماس بگیرید.

تماس با ما
تعمیرات کولر گازی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

تعمیر، سرویس و نصب کولر گازی جنرال

مسلما با انتخاب اسپلیت جنرال تصمیم درستی را در پیش گرفته اید، زیرا یکی از بهترین و باکیفیت ترین برندهای حال حاضر که از رضایت مشتریان نیز برخوردار است، جنرال می باشد. با این حال در گذر سالیان و به دلیل استهلاک ناشی از کارکرد طولانی مدت دستگاه، یا به سبب علل دیگری همچون نصب غیر استاندارد کولر گازی یا نوسانات الکتریکی و غیره، بروز مشکلاتی در کولر گازی جنرال شما یا از کار افتادن آن چندان هم دور از ذهن نیست. آنچه در این مواقع بسیار حائز اهمیت خواهد بود، واگذاری دستگاه به متخصص برند جنرال است تا خدمات سرویس یا تعمیر کولر گازی را به درستی و به صورت حرفه ای و اصولی انجام نماید.

تعمیرات کولر گازی جنرال خود را به کاراباما بسپارید

نصب اصولی و تعمیرات کولر گازی جنرال می تواند در کارکرد بهینه و عملکرد مطلوب دستگاه شما بسیار موثر باشد و همچنین از بروز برخی مشکلات نیز جلوگیری نماید. علاوه بر این، جهت حفظ عملکرد دستگاه می بایست به صورت منظم سرویس کولر گازی جنرال خود را انجام دهید. در این مواقع مشکلات و ایرادات جزئی نیز شناسایی و پیش از وقوع مشکلات جدی تری برطرف می شوند. نهایتا در هنگام بروز مشکل و خرابی اسپلیت خود، تنها به تعمیرکار متخصص جهت انجام تعمیرات مراجعه نمایید، تا از ریسک خسارات ناشی از دستکاری افراد غیر متخصص در امان باشید.

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال شما را توسط متخصصین مجرب جنرال خود در سریعترین زمان و به صورت گارانتی شده ارائه می نماید. کافیست با ما تماس بگیرید تا در همان روز و یا فردای آن به منزل شما آمده و کولرگازی شما را مجددا به کار بیاندازیم. افزون بر این، ما دستگاه شما را بیمه خواهیم کرد تا هیچ گونه نگرانی از بابت خدمات دریافتی نداشته باشید.

هیچ نگرانی بابت تعمیر کولر گازی جنرال خود نداشته باشید

کولر گازی روشن نمی شود، مدام خاموش می شود، کمپرسور داغ کرده و روشن نمی شود، سر و صدای ناهنجاری از کولر تولید می شود، تعادل دمایی وجود ندارد و کولر مدام روشن و خاموش می شود. هر یک از موارد اشاره شده ممکن است برای کولر گازی جنرال شما نیز اتفاق بیوفتد. بنابراین در صورت مشاهده هر یک از آنها و یا مشکلات دیگری برای دستگاه خود، بلافاصله به متخصص معتمد خود مراجعه نمایید. با تکیه بر سالها تجربه، دانش تخصص به روز و هزاران تعمیرات مختلف بر روی انواع کولرهای جنرال، متخصصین ما هر گونه مشکل پیش آمده برای دستگاه شما را برطرف نموده و رفع اصولی آن را تضمین می کنند.

در صورت معیوب بودن قطعات کولر شما و عدم امکان تعمیر آنان، قطعات اورجینال تهیه شده از مراکز فروش معتبر بر روی دستگاه شما نصب خواهد شد و تمامی مراحل با نظارت ما انجام خواهد گردید.

سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

کلیه‌ی خدمات مربوط به نصب، راه‌اندازی، سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال در تهران، توسط تکنسین های متخصص و آموزش دیده‌ی کاراباما در کمترین زمان و با کیفیت بالا انجام خواهد شد.

در صورتی که دستگاه شما روشن نمی‌شود، کنترل اسپلیت کار نمی‌کند، دستگاه باد خنک ندارد، آب از پنل داخلی دستگاه سر ریز می‌شود، صدای غیرعادی یا لرزش از کولر گازی جنرال شنیده می‌شود و … می‌توانید با ما تماس بگیرید تا اقدامات لازم برای اعزام متخصصین در محل انجام گیرد.  تمامی متخصصین تعمیرکار این مجموعه در حوزه تعمیر کولر گازی در تهران آموزش دیده اند و می‌توانند تعمیرات دستگاه شما را در مدت کوتاهی به انجام برسانند.

نصب کولر گازی جنرال

در صورتی که فرآیند راه اندازی و نصب کولر گازی جنرال توسط تکنسین آموزش دیده انجام نشود، ممکن است شاهد کاهش طول عمر دستگاه و خرابی زود هنگام آن باشید. برای نصب یا تعمیر اسپلیت جنرال به صورت اصولی و در کمترین زمان ممکن، کافیست با ما تماس بگیرید.

هنگام نصب کولر گازی جنرال لازم است به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • انتخاب مکان مناسب برای نصب کولر گازی جنرال : یونیت داخلی دستگاه نباید در معرض نور مستقیم آفتاب یا حرارت بخاری و شوفاژ باشد. دقت داشته باشید زیر یونیت کولر هیچ وسیله‌ی برقی نباشد، یونیت داخلی پشت وسایل بزرگ قرار نگیرد و دیوار محل نصب دستگاه به قدر کافی محکم باشد.
 • لوله کشی کولر گازی برای اتصال به کندانسور بیرونی : برای لوله کشی دستگاه، از لوله های مسی نازک‌تر از 8  میلی متر یا لوله های له شده استفاده نکنید چون شیر انبساط مسدوده شده و باعث آسیب به مسیر لوله کشی می‌شود.
 • نصب کندانسور دستگاه : کندانسور بیرونی دستگاه باید در محلی نصب شود که کمترین میزان گرد و غبار را داشته باشد. گرد و غبار باعث بسته شدن راه کوئل‌ها و مسیرهای اصلی دستگاه شده و به دستگاه شما آسیب وارد می‌کند. بهترین مکان برای نصب کندانسور کولر گازی جنرال باید توسط تکنسین متخصص تشخیص داده شود.
 • وصل کردن برق دستگاه : برای جلوگیری از آسیب به دستگاه، فرآیند سیم کشی بین کندانسور و پنل باید توسط نیروی ماهر انجام شود.

تعمیرکار کولر گازی جنرال

تعمیرکار کولر گازی جنرال با تشخیص به موقع و رسیدگی به ایرادات جزئی دستگاه، از صرف هزینه های سنگین برای تعویض قطعات و تعمیر کولرگازی جنرال جلوگیری می‌کند.

در صورتی که دستگاه شما خنک نمی‌کند، دستگاه خاموش شده و به کار نمی‌کند، سر و صدای زیادی دارد، فقط دور تند کولر گازی جنرال کار می‌کند، موتور دستگاه از کار افتاده است یا دستگاه شما به صورت ناگهانی خاموش می‌شود، لازم است هرچه سریع‌تر برای تعمیر اسپلیت جنرال اقدام کرده تا از بروز آسیب جدی‌تر به کولر گازی جلوگیری کنید.

سرویس کولر گازی جنرال

با سرویس کولر گازی جنرال به‌صورت دوره‌ای و سالانه‌، ایرادات جزئی دستگاه توسط تکنسین متخصص تشخیص داده خواهد شد و در صورت نیاز اقدامات لازم برای تعمیر کولرگازی جنرال انجام شده و از خرابی بیشتر جلوگیری می‌شود.

تمیز کردن فیلتر هوای کولر گازی، بررسی فن پنل داخلی دستگاه، برد اصلی و کندانسور، بررسی لوله ها و مسیر تخلیه‌ی آب و سنسورهای کولر گازی جنرال، از اقداماتی است که هنگام سرویس دستگاه انجام می‌شود.

ضمانت تعمیر کولر گازی جنرال

کاراباما کلیه‌ی خدمات تعمیر را با 180 روز گارانتی به مشتریان ارائه می دهد به این ترتیب که اگر در مدت کمتر از 180 روز پس از تعمیر کولر گازی جنرال شما توسط تکنسین‌های کاراباما، مشکل دستگاه‌تان مجددا بروز کرد، تکنسین دیگری به منزل‌تان اعزام شده و کولرتان را به طور رایگان تعمیر خواهد کرد.

امکان تعمیر کولر گازی جنرال در منزل وجود دارد؟

در صورت مشاهده هرگونه ایراد اعم از خنک نکردن دستگاه، چکه چکه کردن آب، یخ زدگی، قطع شدن فیوز برق بعد از روشن شدن دستگاه و … می‌توانید درخواست آنلاین خود را ثبت کرده یا با ما تماس بگیرید. با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر وجود دارند، امکان تعمیر کولر گازی در منزل و در کمترین زمان برای شما فراهم است.

کاراباما تمام مشکلات کولر گازی جنرال شما را رفع می کند؟

تمامی مشکلات مربوط به کمپرسور، خرابی فن، شارژ گاز کولر گازی جنرال، مشکلات مخزن یا لوله های انتقال گاز مبرد، خرابی ترموستات و … توسط تکنسین متخصص کاراباما شناسایی شده و  برطرف می‌شود. با تعمیر و سرویس کولر گازی جنرال در زمان مناسب، می‌توانید در هزینه های مربوط به تعویض قطعات دستگاه صرفه جویی کنید.

کاراباما قطعات کولر گازی جنرال را هم تعمیر می کند؟

اولویت اول تعمیرکاران کاراباما، تعمیر قطعات است در صورتی که امکان تعمیر نباشد، اقدامات لازم برای تعویض و استفاده از قطعات اورجینال انجام می‌شود. برخی از قطعاتی که توسط تکنسین کاراباما تعمیر یا تعویض می‌شوند به صورت زیر است:

 • بلوور
 • موتور بلوور
 • موتور دمپر
 • کندانسور
 • کمپرسور
 • ترمیستور
 • برد الکترونیکی
 • فیلتر هوا
 • فن کولر گازی
 • چشمی کنترل
 • کنترل کولر گازی
 • خازن
 • لوله مویی دستگاه
 • پروانه موتور فن

و…

کاراباما کدام مدل‌های کولر گازی جنرال را تعمیر می کند؟

متخصصین کاراباما، انواع مدل‌های کولر گازی جنرال را تعمیر می‌کنند که شامل موارد زیر می‌شود:

 • جنرال گلد Gold
 • جنرال zh
 • جنرال مکس دیجیتال R410
 • جنرال مکس لبخند طلایی R410
 • جنرال طرح لبخند استیل R410
 • جنرال طرح لبخند شکار R22
 • دی ان جنرال لبخندی جدید R410
 • جنرال کاشیو R410

برخی از کدهای خطای کولر گازی جنرال

نام خطا مشکل
E2-L2 اشکال در سنسور اتاق
E3-L1 اشکال در سنسور لوله
E4-L5 وضعیت غیرعادی در واحد خارجی
E5-L6 موتور فن داخلی سیگنال برگشتی به برد ندارد
E6 خطای شیر برقی
E7 خطای سنسور خارجی
E8 محافظ گرمای بالا
E9 خطا در پمپ آب

 

 

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات کولر گازی جنرال را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب و تعمیرات کولر گازی جنرال را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

تعمیر کولر گازی در اصفهان

تعمیر کولر گازی در لاهیجان

تعمیر کولر گازی در کرج

تعمیر کولر گازی در رشت

سوالات متداول

کاراباما برخلاف سایر مجموعه‌ها، تنها تعمیرات لوازم خانگی را انجام داده و بیش از 10 سال با آموزش‌های دوره‌ای و آشنا نمودن تکنسین‌ها با روش‌های نوین تعمیرات، آزمون ورودی و نظارت بر تمامی سفارش‌ها تلاش کرده است تا به عنوان تخصصی‌ترین مجموعه لوازم خانگی در ایران شناخته شود.

با توجه به دلایل مختلف خرابی کولر گازی، اعلام هزینه نهایی پس از عیب یابی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه و با نظارت مستقیم کاراباما به مشتریان اعلام خواهد شد.

به دلیل حضور تکنسین‌های تعمیر اسپلیت کاراباما در تمامی مناطق تحت پوشش، امکان ارائه خدمات در همان روز فراهم می‌باشد.

بله؛ تمامی خدمات ارائه شده توسط کاراباما با 6 ماه گارانتی انجام می‌شود.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
محسنی

سلام علیکم کولر من جنرال 30هزار طرح لبخند است بعلت هوای گرم خوزستان موتور اوتاری آن سوخت موتور پیستونی تایلندی براش گذاشتم حالا با گاز کم کار میکند ولی خوب خنک نمکند ولی وقتی پرگازبشه نیم ساعتی کار می کند وصدا ی ناهنجاری میدهد و اورلود میشود لوله مویی هم عوض شد آیا میتواند از شیر چهارطرفه باشد متشکرم م

پاسخ دهید

  حسین ساجدی

  کولرما لولش ۲تیکه بود مهره بود یکیو اواردم جوش داد گاز زد بازم خوب خنک نکرد الان بعد ۱ماه ضعیفترهم شده خنکیش

  پاسخ دهید

   مارال ایار

   کولراسپیلت ۲۴هزار اوجنرال بانه داریم از پناداخلی اون آبرچکه میکنه سرویس انجام دادن مشکل حل نشدممنونم راهنمایی کنین

   پاسخ دهید

    نسیم اسلام پور

    سلام دوست عزیز
    شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
    ما در کنارتون هستیم

    پاسخ دهید

  حسین محمدی

  کنترل مناسب دستگاه را پیدا نکردم وایرد اصلی پخش باد پنل ماست که ثابت مونده آدم اذیت میشه خواهشن پیگیری و بررسي بشه ممنونم از زحمات شما

  پاسخ دهید

  علی یوسفی

  سلام من یک کولر 24000 جنرال دارم که کمپرسور سوخته ومن یک کمپرسور روتوی 24000 براش تهیه کردم ولی مشکلی که الان براش پیش اومده بعداز وکیم کردن وقتی میخوای شروع کنی به شارژ گاز کولر اصلا گاز نمیگیره وگیج به سمت خلع کشیده میشه وامپر دستگا در شروع کار چیزی حدود 4.5 امپر میکشه ولی امپر هم بالا نمیره صدای کمپرسور هم به نظرم زیاد ممنون میشم راهنمائی کنید.

  پاسخ دهید

   نسیم اسلام پور

   سلام دوست عزیز
   شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
   ما در کنارتون هستیم

   پاسخ دهید

  خواستم بدونم پنل های بیرونی اسپلیت میشه شستشوداد؟کلی پر پرنده واشغال بخودش گرفته پرازخاک شده نمیدونم صاحبخونه کی سرویس کرده اینو

  پاسخ دهید

  محمدی

  سلام، ما کولر اجنرال داریم، اصلا خوب خنک نمیکنه، خواستم علتش رو بپرسم، احتمال داره مشکل از گاز کولر باشه یا همگانیه و بخاطر افت ولتاژه…. چون تا قبل اینکه اوج گرما برسه کاملا خوب بود

  پاسخ دهید

سلام
پنل کولر سر و صدای زیادی داشت من پنل رو باز کردم و اون پنکش که میچرخه اسمشو نمیدونم چیه رو در آوردم سمت چپ هم.ن پره اون شفت حدودا4سانتیش لق شده میخواستم بدونم قابل تعمیره یا باید تعویزش کرد و اینکه باید کجا مراجعه کنم ممنون

پاسخ دهید

  مجتبی قربان نژاد

  سلام
  کولر دو تیکه دارم خیلی آف می‌کنه و در واقع بیشتر آف هست. تعمیرکار آوردم برای چک کردن گازش که گفت مشکل نداره. گفت احتمالا بخاطر محل نصب موتور بیرون هست چون تقریبا سه طرفش دیواره البته روبروش برای پرتاب باد کاملا باز هست. مشکل چی می‌تونه باشه؟
  باتشکر

  پاسخ دهید

میثم کرمی

سلام موتور کولر جنرال ۳۰۰۰۰ میخوام تهیه کنم راهنمایی میفرمایین قیمت و محل خریداری محصول رو؟

پاسخ دهید

افروز

سلام ارور f3در کولر جنرال زده که مربوط میشه به بالابودن محافظ ولتاژ عیب تو چ قسمتی میتونه باشه

پاسخ دهید

پرستو میرزایی

سلام کولرذگرما و سرما تیکه یخ پرتاپ میکنه و صدایه غیر طبیعی میده و انگار چیزی مثع تیکه سنگ توش میچرخه لطفا راهنماییم کنید ممنون

پاسخ دهید

رضاعباسیفرد

سلام.من کولر۳۰۰۰۰طرح لبخند دارم . که ارورE4میده.و خاموش میشه.میتونید بگید که عیبش چی هست و چطور برطرفش کنم.ممنون اگر نمی تونم لطفا یه تعمیرکار خوب از نمایندگی کولر گازی جنرال برامون بفرستین

پاسخ دهید

یاسرمعین الدینی

سلام کولر۲۴۰۰۰طرح لبخندی دارم بعدازدوسال کارکردن الان وقتی که روی بخاری میزنم اززیرموتوراب میده مشکلدکجاس ممنون

پاسخ دهید

  محمدرضامنوچهری

  سلام وقت بخیر کولر گازی 30000سری لبخند دارم روشن که میشه 5ثانیه بعد خاموش میشه ارور ای هفت میده

  پاسخ دهید

میلاد جهان نورد

سلام وقت بخیر، کولر جنرال گلد داریم و وقتی ک روشن میکنیم بعد از تقریبا ده دیقه یه ربع ارور P6 روی ال ای دی ظاهر میشه. درخواست تعمیر و بررسی از طرف نمایندگی کولر گازی جنرال دارم.

پاسخ دهید

احمدي

سلام كولر گازي ٢٤٠٠٠ دارم زماني در زمستان براي اولين بار تو اين فصل (بعد از چند ماه استفاده نكردن ) زدم به برق يك لحظه چراغ on ان روشن ميشود بلافاصله خاموش ميشود مثل اينكه يك لحظه برق تو دستگاه مياد حتي به روشن كردن سيستم هم نميرسه
راهنمايي ميفرماييد مشكل از كجاست
كولر را سه سال خريدم و تعداد استفاده از ان به تعدتد انگشتان دست هم نميرسد

پاسخ دهید

زهرا لشکری

سلام موتور کولرم جام کرده قابل تعمیر هست

پاسخ دهید

علی فاطمی

سلام کلر اُجنرال ۳۰۰۰۰هر چی از حالت mode میخایم رویه حالت گرمایشی رو انتخاب کنیم قابلیت انتخاب رو نداره میشه راهنمایی کنید ممنون

پاسخ دهید

جراح زاده

سلام من تازه به تهران نقل مکان کردم. برای نصب کولر گازی جنرال مون به آدرس یا شماره نمایندگی کولر گازی جنرال در تهران نیاز دارم. لطفا راهنمایی بفرمایین.

پاسخ دهید

  بطحایی،میانه

  سلام،کولر گازی جنرال پنج ساله داریم،دوساله پس از بیست پنج دقیقه تو هوای گرم بعدازظهر خاموش می‌کنه وشبهای خنک خاموشی ندارد با این توضیحات دقیق شما بفرمایید چکار کنیم ؟

  پاسخ دهید

   محمد رضا شاهقلی

   برای نصب کولر جنرال شهرستان ساری

   پاسخ دهید

    نسیم اسلام پور

    سلام دوست عزیز
    در حال حاضر کاراباما فقط در استان های
    تهران، البرز، گیلان و اصفهان نمایندگی فعال داره
    اگر در هر کدام از این شهرها هستید ما در خدمتتون هستیم.
    موفق باشید

    پاسخ دهید

کامران

پنل کنترل دیواری خاموش شده دلیلش چیست

پاسخ دهید

علیرضا نظری

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما :
دیشب بعد از استفاده از کولر گازی که دارای سرمایش عالی بود خاموش کرده و فردا بعد از آمادن از سرکار روشن کردم که دیدم هوای تولید شده توسط کولر گازی گرم می باشد و قسمت اتصال لوله مسی به پنل داخلی برفک زده خاموش کرده و بعد از یک ساعت روشن کردم و باز هم باد گرم از کولر گازی خارج می شد.
لطف راهنمایی کنید بنده رو که مشکل کجاست .
کولر گازی جنرال سری لبخند ۳۰۰۰۰ R410a
در ضمن هنگام استفاده از کولر گازی چه روز و چه شب درجه آن روی ۲۴ بوده است .

ممنون از راهنمایی بنده

پاسخ دهید

داود پرور

با سلام خدمت شما ، کنکور گازی ۳۰۰۰۰ جنرال گلد خریداری کردم میخواستم در خواست کنم نمایندگی شما کولر گازی را برام نصب کنند با تشکر پرور

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای نصب دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

   باقری

   سلام
   لطفا جهت نصب و راه اندازی کولر جنرال لبخند ۲۴هزار راهنمایی کنید.

   پاسخ دهید

    نسیم اسلام پور

    سلام دوست عزیز
    شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای نصب دستگاهتون رو ثبت کنید.
    ما در کنارتون هستیم

    پاسخ دهید

مرجان نيكنام

سلام جابه جايي كولر گازي جنرال داريم

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای نصب دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

مصطفی لطفی

داخل کولر برفک میزند و بادش گرم است

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

قاسم دغاغله

با سلام کولر اجنرال خریدم نصاب میخام با ضمانت

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای نصب دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

زهرا قنبرزاده

کولر ما باید شارژ بشه و هم نیاز ب سرویس دارد کنترلش هم خرابه لطفا پیگیری کنید هوا خیلی گرمه

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان در زمینه تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

رضا ابراهیمی

سلام وقت بخیر . ببخشید من یه کولر دارم جنرال طرح لبخند . چند وقت که خاموش نمیکنه دما گذاشتم رو ۲۵ . اگه دما رو ببرم رو ۲۸ به بالا موتور بیرون آف می‌کنه ولی از ۲۷ به پایین خیر مدام روشن و پنل داخلی یخ میزنه . گاز گیری جدید ، تعویض لوله مویی ، روغن موتور ، سنسور دما هم تعویض شده . لطفا راهنمایی بفرمائید

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

خانم کمالی

سلام داکت اسپیلت ما اثلا خنک نمیکنه مارک جنرال گلد هستش

پاسخ دهید

  سلام دوست عزیز
  اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

عباس بخت جو

کولر گازی خنک نمیکند

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام دوست عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر دستگاهتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

سمیرا قلی پور

خوب خنک نمی‌کند وهر از گاهی خودش خاموش و روشن میشود

پاسخ دهید

خانم کتیرایی

کولر ما خوب خنک نمی کند در ۱۷ درجه مثل ۲۵ درجه است

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام خانم کتیرایی عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر کولرتون رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

مسلم چاکرزهی

سلام خسته نباشید
بنده نزدیک به یک سال میشه که یه کولر پنجره ای اجنرال دسته دوم گرفتم ۱۸هزار یک ماه میشه تازه نصبش کردم روز اول تا نیم ساعت اولش خوب بود کمپرسور بالا اومد بعد از اون هر وقت روشن میکنم فقط روی فن کار میکنه کمپرسور بالا نمیاد لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم(چابهار)

پاسخ دهید

سیادت

سلام سلام �کولرگازی ما کمی صدا داره صداش مال چیه حالت شله‌شله میکنه داخلش راهنمایی بفرمایید یکساله خریداری شده موتورکاوازاکی
juldv ;,gv ‘hcd [kvhg
sv,ds ;,gv ‘hcd [kvhg

پاسخ دهید

  نسیم اسلام پور

  سلام سیادت عزیز
  شما می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان برای تعمیر کولر گازی رو ثبت کنید.
  ما در کنارتون هستیم

  پاسخ دهید

سلام ودرود
قاب کولر گازی من ۲۴۰۰۰ جنرال شکار طرح لبخندی گاز R22 مدل GNR … در اثر گرما ذوب شده است پنل کار می کند چطوری می توانم قاب پیدا کنم ایا شما قاب را عوض می کنید
ممنونم

پاسخ دهید

سید احمد معظمی

سلام کولر ۱۸۰۰۰ جنرال پنجره ای هنگام کم و زیاد کردن ازپشت کلید جرقه زد بوی سوختگی اومد دیگه روشن نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر کاربر گرامی
  این مشکل باید توسط تکنسین ها بررسی شود. در صورتی که هیچگونه تخصصی ندارید بهتر است کولر را روشن نکرده و برای اعزام متخصص به محل با شماره تلفن 02158406 تماس بگیرید. متخصصین ما در کاراباما سریعا به محل اعزام خواهند شد.

  پاسخ دهید

دیبا فرجی

برای سرویس کولر گازی

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر کاربر گرامی
  جهت ثبت درخواست سرویس کولر گازی، لطفا با شماره تلفن 02158406 تماس بگیرید.

  پاسخ دهید

نسرین توکلی

سرویس کولر گازی جن ال

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  وقت بخیر
  جهت ثبت درخواست سرویس، باید فرم موجود در وبسایت را تکمیل نمایید. و یا با شماره تلفن 02158406 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ دهید

عطا رنجبر

کنترل کولر گازی جنرال را گن کردیم، چه جوری بدون کنترل روشن میشه

پاسخ دهید

سیدصالح احمدی

سلام خسته نباشید کولر جنرال گلد ۲۴ هزار ما خوب خنک نمیکنه نمیدونم چرا

پاسخ دهید

  فرهاد محمدی

  سلام کاربر گرامی
  این مشکل می تواند دلایل متعددی داشته باشد. در صورت نیاز شما می توانید با شماره تلفن 02154584 تماص حاصل فرمایید.

  پاسخ دهید