تعمیر ماشین لباسشویی مدیا

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی مدیا، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تماس با ما
تعمیرکار لباسشویی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی مدیا

خدمات کاراباما برای انواع ماشین لباسشویی مدیا

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه های الکتریکی و مکانیکی نیازمند مراقبت است و بنابر دلایلی همچون وارد آمدن ضربه، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و… و یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن گردد. در چنین شرایطی تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات لباسشویی می تواند خسارات بیشتری به بار آورد.
با انتخاب برند مدیا برای ماشین لباسشویی منزلتان تصمیم درستی گرفته اید، چرا که مدیا از ماشین های لباسشویی باکیفیت بازار به شمار می آید. قدم بعدی انتخاب متخصص برند مدیا جهت انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن می باشد. کاراباما برای کمک به شما و ارائه خدمات لباسشویی مدیا در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی است.
اگر به تازگی جا به جا شده اید، متخصصین مدیا در کاراباما با نصب لباسشویی مدیا بر طبق اصول استاندارد آن می توانند در راه اندازی دستگاه به کمک شما بیایند. سرویس لباسشویی مدیا با عیب یابی دقیق توسط تکنسین ما، مشکلات و ایرادات جزئی لباسشویی شما را رفع و به عمر مفید آن می افزاید. همچنین اگر لباسشویی شما دچار مشکل شده و لباسها را به خوبی نمی شوید، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی مدیا مختص شماست. بیش از صدها تعمیرات لباسشویی مدیا توسط متخصصین مجرب کاراباما به انجام رسیده و تجربه و دانش فنی متخصصین ما صلاحیت آنها برای رسیدگی به دستگاه شماست. بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

کاراباما کدام مشکلات لباسشویی مدیا را تعمیر می کند؟

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی مدیا به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی مدیا در کاراباما قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی مدیا پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

کاراباما کدام قطعات لباسشویی مدیا را تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین کاراباما تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه های تعمیرات شما کاهش یابند. همچنین، در مواقعی که قطعه اصلی مورد نیاز در بازار موجود نیست، می توان به رفع مشکل لباسشویی و ارائه خدمات ادامه داد. با این وجود، پس از عیب یابی دقیق تعمیرکار لباسشویی مدیا، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، برعهده متخصص لباسشویی بوده و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب می گردند.
خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات لباسشویی مدیا که توسط کاراباما تعمیر/ تعویض می شوند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب و مجموعه آن
• تایمر
• برد الکترونیکی
• و…

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات لباسشویی مدیا را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی مدیا را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

سوالات متداول

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی مدیا به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نصب و سرویس لباسشویی مدیا

از جمله خدمات ماشین لباسشویی مدیا (Midea) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر ماشین لباسشویی مدیا و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی مدیا خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیر لباسشویی مدیا

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی مدیا را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی مدیا شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکتی که دستگاه شما را گارانتی کرده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
عباس بوالحسنی

سلام من تعمیرکارم یه لباسشویی میدیا آوردند تعمیرگاه مثل لباسشویی توعکس خودتون درش قفل کرده بود ازطریق سوئیچ بازش کردم بعده روشنش کردم ارور 11درلباسشویی میدان توی دفترچه هم آورند چکارش کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

پاسخ دهید

سلام.من لباسشویی میدیا دارم.مثل لباسشوییهای دیگه قسمت پاینش در تخلیه نداره . من باید چکار کنم؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  اجتمالا روی پیچ تخلیه شما یک قاب سفید رنگ سراسری وجود دارد که شما باید اول این قاب را بار کنید و بعد از ان پیج یا در پوش تخلیه دیده خواهد شد

  پاسخ دهید

   زهره ث

   سلام ماشین لباسشویی را که روشن میکنیم اصلا کار نمیکند و بعد چند ثانیه چراغ خشک کن شروع به چشمک زدن میکند و ماشین بوق میزند

   پاسخ دهید

    سلام دوست عزیز
    اگر دستگاهتون نیاز به سرویس یا تعمیر داره می تونید با کاراباما (خط 02158406) تماس بگیرید و درخواست اعزام حرفه ای ترین متخصصان تعمیر و سرویس دستگاهتون رو ثبت کنید.
    ما در کنارتون هستیم

    پاسخ دهید

  سمیراسیفی

  سلام وقت بخیر،ماشین لباسشویی من مدیامدلwu_14826-8kgهست،اون صدایی که قبل موقع خاموش وروشن کردن،وتعویض برنامه هاش داشت کامل قطع شده،خواستم بپرسم برنامه دست کاری شده یاخراب شده؟

  پاسخ دهید

سلام
لباسشویی ما در زمان انجام تخلیه اب برای خشک کردن لباسها زمان رو نگه میداره و چند دقیقه روی مثلا زمان ۱۶ دقیقه میمونه.لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  یعنی آب ماشین لباسشویی شما کاملا تخلیه نمیشود ؟ یا اینکه عمل خشک کن انجام نمیشود؟

  پاسخ دهید

حسین ملکی

سلام ماشین لباسشویی ما مدله wmf1277-Wاست مشکل ما اینه که وقتی شسته شو تموم میشه اب داخل دستگاه تخلیه نمیشه لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید

  meAfshin76

  سلام
  این مشکل دلایل زیادی دارد که شایع ترین آن خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی یا خرابی برد فرمان یا تایمری دستگاه است که باید برسی شود برای این کار با نزدیک ترین نمایندگی رسمی تعمیرات لباسوییی میدیا تماس بگیرید

  پاسخ دهید

a. imanifard

سلام
من تعمیر کار لباسشویی هستم . یه لباسشویی مدیا اوردن که بعد از شستشو و تخلیه کامل اب مدت زیادی پمپ تخلیه کار میکنه و زما ن مثلا روی 8و7 تکرار میشه. هیدروستات هم تعویض کردم و برد هم شستشودادم بازم مشکل رفع نشده. لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ دهید

  meAfshin76

  سلام
  از تمیز وسالم بودن شیلنگ هیدروستات مطمن هستید ؟ اگر از این موارد مطمن هستید برد را برای برسی به یک تعمیرکار بردهای الکترونیکی ارجاع بدید

  پاسخ دهید

  پريسا

  سلام
  امروز جا پوردي لباسشويي رو درآوردم شستم وقتي تو جاش قرار دادم حالا ديگه بيشتر از يك سانت بيرون نمايد
  يعني ديگه نميشه توش پودر يا نرم كننده ريخت
  لطفاً راهنمايي كنيد

  پاسخ دهید

نایبی

سلام
ما ماشین لباسشویی داریم که پس از ششتشو دوباره ابگیری می کند می خواستم بذونم علتش چیه

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  ایا این مشکل در یک برنامه خاص تکرار میشود یا در تمام برنامه ها و اینکه چند بار عمل آبگیری ماشین لباسشویی تکرار میشود ؟

  پاسخ دهید

محمد شمس

ماشین لباسشویی ما وقتی کار میکنه شیشه جلو بینهایت داغ میشه ماشین و کلا ۵ ماه خریدیم میشه راهنماییم کنید مچکرم

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  داغ شدن شیشه جلو ارتباط مستقیم با دمای اب ماشین لباسشویی شما دارد حتما دمای آب را در حالت متعادلتری قرار دهید تا به لباس های شما اسیبی وارد نشود پیشنهاد میشود از برنامه های پیش فرض ماشین لباسشویی استفاده کنید

  پاسخ دهید

زینب موسوی

سلام
ابسردکن مدیا خریدم ولی اب گرمش خرابه باید چیکار کنم ؟

پاسخ دهید

سلام من لباسشویی مدیا دارم جدیدا وسط کار کردن یهو گیر میکنه و وایمیسته و باید خاموش کنیم از اول دوباره بره. مشکلش چیه؟

پاسخ دهید

  کارشناس 1: پیرنیا

  سلام
  امکان مشکل در برد فرمان یا تایمر ماشین لباسشویی شما بالاست که باید کاملا برسی و عیب یابی شود البته قبل از هر کار تست کنید که در تمام برنامه ها این مشکل را دارید ؟

  پاسخ دهید

محمدریاحی

سلام ماشین لباسشویی من درب وسطش شکسته قطعه یدکی ازکجا باید بخرم

پاسخ دهید

سلام ماشین لباسوشویی مدیا ما به شدت صدا میده .کاملا تراز هس.بعد وقتی داره میشوره یا خشک کردن زمان برا چند دقیقه ثابت میمونه.وقتی خیلی زمان ثابت میشه ماشین به شدت بو سوختگیری میده.وقتی میخواد شروع به کار کردن یا پایان کار میشه لگن شست و شوش یه صدا بدی میده .لطفا رهنمایی کنید

پاسخ دهید

رضا توکلی

با سلام و عرض ارادت
بنده ساکن کیش میباشم و برد تغذیه لباسشویی میدیا با مدل MG70-B12701
سه عدد از،مقاومتهای SMD سوخته اند
اگر امکان دارد عکس برد دستگاه را برای اینجانب ارسال فرموده تا با تشخیص ظرفیت‌های مقاومتهای سوخته شده آنها را تعویض نمایم
با تشکر
توکلی

پاسخ دهید

امین سلم

سلام دوماه یه ماشین لباسشویی مدیا 7کیلو گرفتم،ولی این ماشین اب گرم اصلا نمیگیره فقط با اب سرد میشوره و لباسا رو تمیز نمیکنه،ورودی اب گرمش هم وصله،مشکل کجاس؟

پاسخ دهید

بشیر حبیبی

سلام من لباسشوییم نه عمل خشک کردن و انجام میده نه آبکشی میکنه نه هم تخلیه باید چیکار کنم

پاسخ دهید

محمد بیاتی

سلام .شاید لباسشویی تا پایان گارانتی خوب باشه .خدا نکنه قطعه ای ازش خراب بشه .ماشاالله هیچ کس جوابگو نیست .آخی مگه میشه یه برد گیر نیاد از تهرانش گرفته تا….بفرمایید چکار باید بکنیم؟شما بفرمایید برد از کجا خریداری کنیم؟

پاسخ دهید

علیرضا ملایی

سلام – ماشین لباسشویی ما در زمان استارت صدای خرخر میده و راه نمیافته -ممنون میشم راهنمایی کنید.

پاسخ دهید

ناصر لطفی

سلام.من یه لباسشویی مدیا دارم 4ماه پیش بردم برا تعمیر الان که رفتم بیارمش کرایه ارسال قطعه از چین برام زده که بیشتر از خود قطعه است

پاسخ دهید

محسن سلطانی

سلام
من یه برد ماشین لباسشویی مدیا میخواستم لطفا راهنمای کنید

پاسخ دهید