نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی مدیا توسط نمایندگی لباسشویی مدیا

نمایندگی تعمیرات لباسشویی مدیا برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات لباسشویی مدیا که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به نصب، تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی مدیا اشاره کرد.

و یا با شماره ۵۴۵۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید.

متخصصان باتجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات  می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های ماشین لباسشویی مدیا، مناسبترین فرد جهت تعمیر ماشین لباسشویی مدیا شما می باشند.

متخصصان حرفه ای و باتجربه
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، به عنوان یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد و مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه به عهده میگیرد.

اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

تعمیر ماشین لباسشویی مدیا

تعمیر ماشین لباسشویی مدیا

اگر به دلیل مشکلات متداول ماشین لباسشویی از جمله روشن نشدن یا شروع نشدن برنامه شستشو، نچرخیدن دیگ، قفل شدن درب لباسشویی، تخلیه نکردن، سرریز کردن، نشتی آب و… لباسهای کثیفتان روی هم تلنبار شده و سردرگم و کلافه به دنبال تعمیرکار مناسب جهت تعمیر لباسشویی مدیا خود هستید، کافیست تعمیرات دستگاه خود را به متخصصان نمایندگی لباسشویی مدیا بسپارید تا با عیب یابی و تعمیر قطعات لباسشویی مثل تایمر، برد کنترلی، موتور، پمپ، قفل درب و … مشکل آن را در سریعترین زمان ممکن برطرف نمایند.
تعمیرات ماشین لباسشویی به خصوص تعمیر لباسشویی برند های خارجی مانند مدیا، به دلیل تکنولوژی به کار رفته در ساخت این دستگاه ها از حساسیت ویژه ای برخوردار است. به طوری که انجام این تعمیرات توسط افراد ناشی می تواند هزینه ها و خسارات گزافی را برای شما به بار آورد. در همین راستا، متخصصین نمایندگی ماشین لباسشویی مدیا با سالها تجربه و گذراندن دوره های تخصصی، انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه نموده و جهت کاهش هزینه های تعمیرات اولویت کار خود را بر مبنای تعمیر قطعات و نه تعویض آنها قرار می دهند.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی مدیا

خدمات پس از فروش لباسشویی مدیا (Midea) یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی مدیا است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات مدیا  گام بزرگی را در زمینه تعمیر ، سرویس و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی مدیا بردارد.
با وجود این پشتیبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی مدیا تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات ماشین لباسشویی مدیا به صورت شبانه روز در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی مدیا در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.
در صورتی لوازم خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید.

سرویس ماشین لباسشویی مدیا

سرویس ماشین لباسشویی مدیا

رسیدگی به ماشین لباسشویی مدیا و مراقبت از آن به افزایش عمر مفید دستگاه کمک می کند. متخصصین کاراباما با ارائه سرویس ماشین لباسشویی مدیا در حفظ کارآیی دستگاه شما به یاری تان می آیند. با انجام سرویس های منظم سالانه و یا هر شیش ماه یکبار، می توان هرگونه ایراد جزئی موجود در لباسشویی را قبل از تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ و دردسری کلافه کننده، برطرف نمود و درنتیجه ماشین لباسشویی را در شرایط کاری بسیار خوب و بهره وری بالا نگه داشت.

سرویس لباسشویی مدیا توسط متخصصین لباسشویی کاراباما، با بهترین کیفیت ممکن انجام شده و مجموعه اقداماتی همچون بررسی لباسشویی و بخش های مختلف آن، بررسی و تعمیر یا تعویض قطعات مختلف و اجزاء دستگاه، تعویض لاستیک دور درب و… را در بر می گیرد.

نصب ماشین لباسشویی مدیا

نصب ماشین لباسشویی مدیا

نصب ماشین لباسشویی مدیا شامل مراحل و اقداماتی است که باید به صورت صحیح و اصولی انجام شود. نصب لباسشویی مدیا از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که نصب غیر اصولی و نادرست لباسشویی مدیا می تواند منجر به مشکلاتی بسیار جدی در آینده مانند آسیب رسیدن به موتر به مرور زمان شود. از طرفی با معرفی مدل های جدید لباسشویی مدیا، نحوه چگونگی نصب آن ها نیز می تواند گاها پیچیده و تخصصی باشد، چرا که برخی از تنظیمات و قطعات آنها با سیستم لوله کشی و برقی کشور ما همخوانی ندارد و ممکن است نیاز به تغییراتی در هنگام نصب شود.

تکنسین های متخصص نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در کاراباما با سالها تجربه در زمینه نصب لباسشویی مدیا، به این مهارت دست یافته اند تا حتی مدرن ترین لباسشویی های Midea را نیز به شیوه صحیح و اصولی نصب و راه اندازی نمایند. از جمله اقدامات انجام گرفته در این خصوص می توان به انتخاب جایگاه مناسب برای نصب دستگاه، تراز بودن، اتصال شیرهای آب و اتصالات برقی، لوله کشی های ورودی و خروجی و… اشاره نمود.

عیب یابی و مشکلات رایج ماشین لباسشویی مدیا

اطمینان از سالم بودن و کارکرد بی عیب و نقص ماشین لباسشویی مدیا بسیار مهم و حیاتی است. با این حال اگر مشکلی در سیستم لباسشویی شما وجود داشته باشد، یا ایراداتی جزئی در هنگام کارکرد لباسشویی تان به چشم میخورد، نگران عیب یابی و رفع مشکل لباسشویی خود نباشید. متخصصان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در کاراباما، در عیب یابی و رفع مشکلات متداول ماشین لباسشویی به کمک شما خواهند آمد.

عیب یابی ماشین لباسشویی مدیا از چندین جهت بسیار مهم است. روند عیب یابی صحیح دستگاه، پیش از هر چیز به مشکلات و ایرادات لباسشویی تان پایان می دهد. علاوه بر این، در صورتی که ایرادات جزئی سیستم لباسشویی خود را شناسایی و عیب یابی نمایید، می توانید از رخ دادن اشکالات بزرگتر و جدی تر دستگاه جلوگیری کنید تا نیازی به صرف هزینه زیاد برای تعمیر لباسشویی مدیا نباشد. بیشترین مشکلات تعمیراتی که مشتریان برای رفع آن با تعمیرگاه ماشین لباسشویی مدیا شهرتان تماس برقرار کرده اند موارد زیر می باشد.

ماشین لباسشویی آبریزش دارد و یا چکه می‌کند:
این مشکل می تواند به دلیل استفاده بیش از حد از مواد شوینده در لباسشویی، شل شدن شلنگ ها، انسداد شلنگ تخلیه، پمپ ها، نشتی و سوراخ شدن یا ترک برداشتن دیگ لباسشویی و شلنگ تزریق آب به دیگ و غیره باشد. دقت داشته باشید که در صورت مشاهده هرگونه آبریزش باید فوراً تا برطرف شدن مشکل دستگاه را از برق کشیده شده و به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید چون احتمال برق گرفتگی یا ریختن آب روی موتور یا اجزای الکترونیکی دستگاه وجود دارد و این مسئله باعث ده ها برابر شدن هزینه تعمیرات خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “علت نشت آب (آبریزش) از ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

آب ماشین لباسشویی به درستی تخلیه نمی شود:
در صورتی که پمپ تخلیه شما معیوب باشد، تسمه فرسوده یا پاره شده باشد و یا شلنگ تخلیه آب مسدود شده باشد، آب در داخل دیگ ماشین لباسشویی مانده و تخلیه نمی شود. در صورتی که آب به درستی تخلیه نشود امکان بروز مشکلات جدی دیگری نیز بوجود می آید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “دلایل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

لکه هایی بر روی لباس ها بوجود آمده است:
اگر لباس دارای لکه بوده و این لکه ها پس از شست و شو هنوز باقی مانده اند، ممکن است که با شست و شوی آب و مواد شوینده پاک نشوند؛ اما در صورتی که لکه ای بر روی لباس نبوده و پس از شست و شو این لکه ها بوجود آمده اند، ممکن است دلیل آن نشت روغن از موتور لباسشویی باشد که دچار مشکل شده است.

ذرات پودر یا مایع شوینده بر روی لباس ها باقی می ماند:
وجود ذرات پودر لباسشویی بر روی لباس های شما ممکن است ناشی از ایراد اجزای داخلی یا تنظیمات دستگاه باشد و یا اینکه شیر آب سرد ورودی دچار گرفتگی رسوبی شده و آب به میزان کافی به داخل دیگ منتقل نمی شود.

ماشین لباسشویی روشن نمی شود و از کار افتاده است:
بسیاری از مواقع این مشکل ناشی از فعال شدن سوئیچ عدم تعادل می باشد که به دلیل عدم توازن بار به وجود می آید. برای رفع این مشکل می توانید لباس ها را به صورت یکنواخت در داخل سبد ماشین لباسشویی قرار دهید و مجدداً دستگاه را راه اندازی نمایید. اگر مشکل همچنان باقی بود ممکن است ایراد از برد فرمان بوده یا تایمر الکترونیکی دچار مشکل شده باشد که در چنین مواقعی باید دستگاه توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی مدیا بازدید شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “علت روشن نشدن ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

سبد ماشین لباسشویی به درستی نمی چرخد و یا اصلاً نمی چرخد:
زمانی که آب موجود در لباس ها در انتهای سیکل شست و شو همچنان زیاد باشد، می تواند نشانه این باشد که سبد لباسشویی به درستی نمی چرخد. این مشکل می تواند به چند دلیل ایجاد شود: سوئیچ درب و یا ضامن درب مشکل داشته باشد، سلنوید چرخش سوخته باشد، مشکلی در سیم های رابط وجود داشته باشد، تسمه دستگاه پاره و یا بریده شده و یا ایرادی در اجزای داخلی یا تایمر الکترونیکی به وجود آمده باشد.

لرزش بیش‌ازاندازه ماشین لباسشویی مدیا:
درصورتی‌ که ماشین شما دچار لرزش بیش از حد می باشد، ممکن است دلیل این مشکل تراز نبودن لباسشویی باشد و یا اینکه دستگاه بر روی کفپوش نامناسب و لق قرار گرفته باشد. همچنین پدها یا نوارهای لرزش گیر داخلی (که ممکن است خورده یا ساییده شده باشند) می توانند عامل این مشکل باشند. دقت داشته باشید که این یکی از شایع ترین مشکلات ماشین لباسشویی است که در صورت برطرف نشدن با هر بار استفاده به اجزای بیشتری آسیب زده و باعث بالا رفتن هزینه تعمیرات خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله “علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

آب سرد وجود ندارد:
در این حالت ممکن است شیر ورودی آب سرد به دستگاه بسته نشده باشد و یا رسوبات موجود موجب انسداد شیر و شلنگ متصل به آن شده باشند یا مادر برد اصلی دستگاه فرمان وارد شدن آب به دستگاه را صادر نکند.

دقت داشته باشید اگر به هر دلیل کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از دستگاه مشاهده می کنید باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید. 

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک ماشین لباسشویی شما اشکال اساسی پیدا کند! هم اکنون درخواست تعمیر لباسشویی مدیا خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مدیا تماس بگیرید. ما با کمک متخصصین با تجربه خود همیشه آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

تعداد کل نظرات: 25

 • Avatar
  عباس بوالحسنی

  سلام من تعمیرکارم یه لباسشویی میدیا آوردند تعمیرگاه مثل لباسشویی توعکس خودتون درش قفل کرده بود ازطریق سوئیچ بازش کردم بعده روشنش کردم ارور ۱۱درلباسشویی میدان توی دفترچه هم آورند چکارش کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   لطفا مدل ماشین لباسشویی مدیا خودتان را بفرمایید

 • Avatar
  سحر

  سلام.من لباسشویی میدیا دارم.مثل لباسشوییهای دیگه قسمت پاینش در تخلیه نداره . من باید چکار کنم؟

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   اجتمالا روی پیچ تخلیه شما یک قاب سفید رنگ سراسری وجود دارد که شما باید اول این قاب را بار کنید و بعد از ان پیج یا در پوش تخلیه دیده خواهد شد

 • Avatar
  a .imani

  سلام
  لباسشویی ما در زمان انجام تخلیه اب برای خشک کردن لباسها زمان رو نگه میداره و چند دقیقه روی مثلا زمان ۱۶ دقیقه میمونه.لطفا راهنمایی کنید.

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   یعنی آب ماشین لباسشویی شما کاملا تخلیه نمیشود ؟ یا اینکه عمل خشک کن انجام نمیشود؟

 • Avatar
  حسین ملکی

  سلام ماشین لباسشویی ما مدله wmf1277-Wاست مشکل ما اینه که وقتی شسته شو تموم میشه اب داخل دستگاه تخلیه نمیشه لطفا راهنمایی کنید

  • Avatar
   meAfshin76

   سلام
   این مشکل دلایل زیادی دارد که شایع ترین آن خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی یا خرابی برد فرمان یا تایمری دستگاه است که باید برسی شود برای این کار با نزدیک ترین نمایندگی رسمی تعمیرات لباسوییی میدیا تماس بگیرید

 • Avatar
  a. imanifard

  سلام
  من تعمیر کار لباسشویی هستم . یه لباسشویی مدیا اوردن که بعد از شستشو و تخلیه کامل اب مدت زیادی پمپ تخلیه کار میکنه و زما ن مثلا روی ۸و۷ تکرار میشه. هیدروستات هم تعویض کردم و برد هم شستشودادم بازم مشکل رفع نشده. لطفا راهنمایی کنید.

  • Avatar
   meAfshin76

   سلام
   از تمیز وسالم بودن شیلنگ هیدروستات مطمن هستید ؟ اگر از این موارد مطمن هستید برد را برای برسی به یک تعمیرکار بردهای الکترونیکی ارجاع بدید

 • Avatar
  نایبی

  سلام
  ما ماشین لباسشویی داریم که پس از ششتشو دوباره ابگیری می کند می خواستم بذونم علتش چیه

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   ایا این مشکل در یک برنامه خاص تکرار میشود یا در تمام برنامه ها و اینکه چند بار عمل آبگیری ماشین لباسشویی تکرار میشود ؟

 • Avatar
  محمد شمس

  ماشین لباسشویی ما وقتی کار میکنه شیشه جلو بینهایت داغ میشه ماشین و کلا ۵ ماه خریدیم میشه راهنماییم کنید مچکرم

  • محمد پیرنیا
   محمد پیرنیا

   سلام
   داغ شدن شیشه جلو ارتباط مستقیم با دمای اب ماشین لباسشویی شما دارد حتما دمای آب را در حالت متعادلتری قرار دهید تا به لباس های شما اسیبی وارد نشود پیشنهاد میشود از برنامه های پیش فرض ماشین لباسشویی استفاده کنید

 • Avatar
  زینب موسوی

  سلام
  ابسردکن مدیا خریدم ولی اب گرمش خرابه باید چیکار کنم ؟

 • Avatar
  زینب

  سلام من لباسشویی مدیا دارم جدیدا وسط کار کردن یهو گیر میکنه و وایمیسته و باید خاموش کنیم از اول دوباره بره. مشکلش چیه؟

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   امکان مشکل در برد فرمان یا تایمر ماشین لباسشویی شما بالاست که باید کاملا برسی و عیب یابی شود البته قبل از هر کار تست کنید که در تمام برنامه ها این مشکل را دارید ؟

 • Avatar
  محمدریاحی

  سلام ماشین لباسشویی من درب وسطش شکسته قطعه یدکی ازکجا باید بخرم

 • Avatar
  ariya

  سلام ماشین لباسوشویی مدیا ما به شدت صدا میده .کاملا تراز هس.بعد وقتی داره میشوره یا خشک کردن زمان برا چند دقیقه ثابت میمونه.وقتی خیلی زمان ثابت میشه ماشین به شدت بو سوختگیری میده.وقتی میخواد شروع به کار کردن یا پایان کار میشه لگن شست و شوش یه صدا بدی میده .لطفا رهنمایی کنید

  • کارشناس1: پیرنیا
   کارشناس1: پیرنیا

   سلام
   منظور شما از بوی سوختگیری یو سوختن سیم است ؟

 • Avatar
  رضا توکلی

  با سلام و عرض ارادت
  بنده ساکن کیش میباشم و برد تغذیه لباسشویی میدیا با مدل MG70-B12701
  سه عدد از،مقاومتهای SMD سوخته اند
  اگر امکان دارد عکس برد دستگاه را برای اینجانب ارسال فرموده تا با تشخیص ظرفیت‌های مقاومتهای سوخته شده آنها را تعویض نمایم
  با تشکر
  توکلی

 • Avatar
  امین سلم

  سلام دوماه یه ماشین لباسشویی مدیا ۷کیلو گرفتم،ولی این ماشین اب گرم اصلا نمیگیره فقط با اب سرد میشوره و لباسا رو تمیز نمیکنه،ورودی اب گرمش هم وصله،مشکل کجاس؟

 • Avatar
  بشیر حبیبی

  سلام من لباسشوییم نه عمل خشک کردن و انجام میده نه آبکشی میکنه نه هم تخلیه باید چیکار کنم

 • Avatar
  محمد بیاتی

  سلام .شاید لباسشویی تا پایان گارانتی خوب باشه .خدا نکنه قطعه ای ازش خراب بشه .ماشاالله هیچ کس جوابگو نیست .آخی مگه میشه یه برد گیر نیاد از تهرانش گرفته تا….بفرمایید چکار باید بکنیم؟شما بفرمایید برد از کجا خریداری کنیم؟

 • Avatar
  علیرضا ملایی

  سلام – ماشین لباسشویی ما در زمان استارت صدای خرخر میده و راه نمیافته -ممنون میشم راهنمایی کنید.

یک دیدگاه بنویس!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *