نصب و تعمیر کولر گازی بوش

تعمیر کولر گازی بوش تنها توسط تکنسین متخصص و آموزش دیده در این زمینه قابل انجام است. برای نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی بوش تنها کافیست، درخواست آنلاین خود را ثبت کرده یا با ما تماس بگیرید تا هماهنگی لازم جهت اعزام تکنسین انجام گیرد.

تماس با ما
تعمیرات کولر گازی
ویژگی های کاراباما
متخصصان با تجربه
متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

کاراباما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات
سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های کاراباما در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه های منصفانه
هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

اولویت با تعمیر خدمات
اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

تعمیرات، نصب و سرویس کولر گازی بوش

این روزها دیگر کولر گازی یک وسیله رفاهی نیست و تبدیل به یکی از ضروریات زندگی شده است. اگر در خانه یا محل کارتان هستید، گذراندن روزهای گرم تابستانی بدون کولر گازی بسیار طاقت فرسا و عذاب آور خواهد بود. بنابراین در صورت از کار افتادن کولر گازی خود و یا کارکرد مشکل دار آن، لازم است هرچه سریعتر بدنبال تعمیرکار کولر گازی بوش باشید.

بوش یکی از برندهای معتبر کولر گازیست که رضایت مشتریان خود را با تولید محصولات باکیفیت بدست آورده است. اما کولر گازی های بوش برای حفظ عملکرد بهینه و صحیح خود، نیازمند مراقبت یا همان سرویس منظم دوره ای هستند. همچنین در صورتی که کولر گازی بوش شما دچار مشکل شده و به اندازه کافی خنک نمی کند، تعمیرات آن توسط متخصص بوش الزامی خواهد بود. نگران گشتن بدنبال تعمیرکار متخصص کولر گازی خود نباشید. کاراباما صدها متخصص کولر گازی بوش را برای خدمت رسانی به شما در اختیار دارد که در کوتاهترین زمان در محل شما حاضر خواهند بود.

نصب کولر گازی بوش

نصب کولر گازی بوش یکی از خدماتی است که توسط مرکز تعمیر لوازم خانگی کاراباما به صورت تخصصی و اصولی انجام خواهد شد. در صورتی که مراحل نصب و راه اندازی کولر گازی بوش به درستی انجام نشود، ممکن است در کوتاه مدت دستگاه شما با مشکل روبرو شده و نیاز به تعمیر داشته باشد.

هنگام نصب دستگاه توجه داشته باشید، یونیت داخلی در مقابل نور مستقیم آفتاب نباشد، دیواری که یونیت داخلی را به آن متصل می‌کنید تحمل وزن دستگاه را داشته باشد، یونیت داخلی از طرفین فضای آزاد داشته باشد، سطح زیرین یونیت خارجی صاف و تراز باشد و برای جلوگیری از از نشتی آب تمامی دریچه‌ها و اتصالات به دقت چک شود.

تعمیرکار کولر گازی بوش

در صورت خرابی کولر گازی، حتما از یک تعمیرکار کولر گازی بوش که در این زمینه مهارت کافی دارد، کمک بگیرید. انجام تعمیرات کولر گازی بوش توسط فرد بی‌تجربه، علاوه بر افزایش هزینه تعمیرات، مشکل دستگاه شما را نیز بیشتر می‌کند.

اگر فن کولر گازی بوش کار نمی‌کند یا دستگاه شما روشن نمی‌شود، کولر گازی نشتی آب دارد، سر و صدای زیادی دارد، کویل آن یخ زده یا دستگاه خنک نمی‌کند، می‌توانید با مرکز تخصصی کاراباما تماس بگیرید تا هماهنگی لازم جهت اعزام تکنسین متخصص انجام بگیرد.

ضمانت خدمات تعمیر کولر گازی بوش

کلیه خدمات و تعمیرات کولر گازی بوش با گارانتی 180 روزه به مشتریان ارائه می‌شود. چنانچه طی 180 روز از زمان دریافت خدمات، مجددا کولر گازی شما با مشکل روبرو شود، تکنسین دیگری اعزام شده، دستگاه شما به صورت رایگان تعمیر خواهد شد.

تعمیر کولر گازی بوش در منزل

با حضور تکنسین متخصص کاراباما در سراسر شهر، امکان تعمیر کولر گازی بوش در منزل یا محل کار شما در سریع‌ترین زمان ممکن فراهم خواهد شد. کمپرسور یا کندانسور کولر گازی بوش نیاز به تعمیر دارد، برد الکترونیکی دستگاه خراب شده، خازن کولر گازی سوخته و باید تعمیر شود، گاز کولر گازی بوش تمام شده و نیاز به شارژ دارد و …. برای اعزام تکنسین متخصص در محل تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

کاراباما تمام مشکلات کولر گازی بوش شما را رفع می کند؟

کولر گازی بوش به اندازه کافی خنک نمی‌کند، دستگاه به صورت ناگهانی خاموش و روشن می‌شود، ریموت کولر گازی بوش کار نمی‌کند، کمپرسور و کندانسور کولر گازی بوش خراب شده است و … برای عیب یابی دستگاه و تعمیر کولر گازی بوش تنها کافیست با مرکز تخصصی کاراباما تماس بگیرید.

کاراباما قطعات کولر گازی بوش را هم تعمیر می کند؟

برای کاستن هزینه‌ها، اولویت تکنسین کاراباما در ابتدا تعمیر اصولی کولر گازی بوش است. در صورتی که امکان تعمیر دستگاه وجود نداشته باشد، اقدامات لازم برای تعویض قطعات کولر گازی بوش صورت می‌گیرد.

ریموت کنترل، فیلترهوا، کندانسور، لوله مسی، خازن، برد الکترونیکی، موتور فن و … از قطعاتی است که توسط مرکز تعمیر کولر گازی کاراباما تعمیر یا تعویض می‌شود.

کاراباما کدام مدل های کولر گازی بوش را تعمیر می کند؟

تکنسین متخصص مرکز کاراباما، کلیه برندهای کولر گازی بوش را به صورت اصولی و حرفه‌ای تعمیر می‌کند.

انواع مدل های کولر گازی بوش که توسط مرکز کاراباما تعمیر می‌شود:

 • بوش مدل  AQ30UUQX
 • بوش مدل AQ24UUQX
 • بوش مدل B1ZMA/I30602
 • بوش مدل B1ZMI30100
 • بوش مدل VERTU
 • بوش مدل B1ZMA/I18602
 • بوش مدل B1MZA/I12602
 • بوش مدل B1ZMA/I24602

خدمات کولر گازی بوش توسط متخصصان کاراباما

مسلما هر سال و یا با بروز هر مشکلی برای کولرتان قصد تعویض آن را ندارید. اما بهتر است بدانید که در صورتی که از دستگاه خود مراقبت نکنید یا تعمیرات آن را توسط افرادی که متخصص رسیدگی به برند کولر گازی شما نیستند، انجام دهید، خسارات زیادی را دیده و ممکن است مجبور به اینکار شوید. به همین دلیل هر ساله کولر گازی بوش خود را سرویس کرده و در مواقع خرابی آن حتما به متخصص بوش معتمد خود مراجعه نمایید.

نصب اصولی و بر طبق استاندارد کولر گازی بوش، علاوه بر اینکه در کارکرد پربازده دستگاه تاثیر گذار است، از بروز برخی مشکلات رایج کولر گازی نیز جلوگیری می نماید. سرویس منظم و هر ساله دستگاه توسط متخصص خود، موجب شناسایی ایرادات جزئی آن شده و پیش از بروز مشکل آنها را رفع می نماید و تعمیرات کولر گازی بوش نیز جهت برطرف نمودن مشکلات دستگاه و بازگرداندن آن به شرایط کاری بیشترین بازدهی مورد نیاز است.

کاراباما با تکیه بر دانش تخصصی به روز، سالها تجربه تعمیرات تخصصی انواع کولرهای بوش و تعهد متخصصین بوش خود، خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی بوش را در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ارائه می نماید. افزون بر آنچه که موجب صلاحیت تعمیرکاران متخصص ما برای رسیدگی به کولر گازی شما می شود، با بیمه دستگاه شما از سوی شرکت نگران هیچ گونه خسارات نخواهید بود و نیز با ارائه گارانتی معتبر چند ماهه به شما کیفیت خدمات متخصصین خود را تضمین خواهیم کرد.

کاراباما کدام مشکلات کولر گازی بوش و چه قطعاتی را تعمیر می کند؟

مشکلاتی که در انواع کولرهای گازی و نیز بوش به چشم می خورند، متفاوت بوده و می توانند علل مختلفی داشته باشند. برخی از آنان ممکن است به سادگی تغییر تنظیمات ریموت کنترل کولر گازی شما حل شده و برخی دیگر نیز به تعمیرات تخصصی توسط تکنسین ماهر نیاز داشته باشند. اگر کولر گازی شمانشتی داشته و کمبود گاز دارد، هوای گرم پرتاب می کند، سر و صدای عجیب و بلندی دارد، فن آن کار نمی کند، کمپرسور آن از کار افتاده است و یا آبریزش دارد، قطعا به کمک یک متخصص کولر گازی نیازمند هستید.

متخصصین بوش در کاراباما قادر به تعمیر کولر گازی شما در کمترین زمان ممکن هستند. ما با در اولویت قرار دادن تعمیر قطعات کولرتان به فکر هزینه های شما نیز هستیم و تنها در صورتی که قطعه معیوب و غیر قابل تعمیر باشد، به تعویض آن با قطعات ارجینال اقدام می کنیم. برخی از قطعات کولر گازی بوش که توسط متخصص ما تعمیر یا تعویض می شوند عبارتند از:

 • برد کنترل اصلی کولر گازی بوش
 • برد کنترل دما کولر گازی بوش
 • برد رله کولر گازی بوش
 • ترموستات کولر گازی بوش
 • کمپرسور کولر گازی بوش
 • کندانسور کولر گازی بوش
 • ترمیستور کولر گازی بوش
 • اورلود کولر گازی بوش
 • و…

ویژگی های کاراباما
مرحله اول
درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید.
01
مرحله دوم
کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.
02
مرحله سوم
تکنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه کند.
03
مرحله چهارم
بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تکنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
04
نظرات مشتریان
خدمات کاراباما در استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان

شهرهایی که کاراباما خدمات تعمیرات کولر گازی بوش را در آنها ارائه می کند

کاراباما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی بوش را در تمامی شهرهای استان تهران، البرز، گیلان و اصفهان ارائه می کند. از جمله شهرهای مهمی که توسط کاراباما پشتیبانی می شوند می توان به تهران، کرج، رشت، انزلی، لاهیجان، فردیس، اصفهان و… اشاره کرد.

تعمیر کولر گازی در اصفهان

تعمیر کولر گازی در لاهیجان

تعمیر کولر گازی در کرج

تعمیر کولر گازی در رشت

سوالات متداول

هزینه نصب و تعمیر کولر گازی بوش به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و... بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل 180روز گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف کاراباما می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 6ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

نصب و سرویس کولر گازی بوش

از جمله خدمات کولر گازی بوش (Bosch) که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر کولر گازی بوش و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده کولر گازی بوش خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیرات کولر گازی بوش

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات کولر گازی بوش را انجام می دهد و  در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ اگر گارانتی کولر گازی بوش شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با نمایندگی کولر گازی بوش که دستگاه شما را گارانتی کرده است و شماره آن در دفترچه گارانتی نوشته شده تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه کاربران
مهدی لاهیجی

با سلام
بنده کولر گازی بوش 30000 رو از کردستان قیمت کردم گفتن 3500000 با تحویل در محل و نصب رایگان
ایا این کولر اصل و اینورتر دار هست یا خیر
عکس کیت اینورترش رو هم بمن نشون دادن
لزفا راهنمایی بفرمایید

پاسخ دهید

علیرضا عطائی

با سلام ، کولر گازی بوش ما که پس از انتهای فصل تابستان خاموش شد تا الآن بعلت نداشتن اتصال پریزی برق آن مستقیم وصل بود تا اینکه بصورت تصادفی با آلارم های « دید…دید » گاه بی گاه صفحه نمایشگر آن خاموش و روشن می شد.ابتدا فکر کردیم از ریموت باشد …چکار کردیم و باتری در آوردیم، بعد از مدتی مجددا آلارم زد و فیوز برق را Off کردیم، مجدد On ، کولر این مرتبه اصلا روشن نشد!!! علت چیست؟

پاسخ دهید