استخدام تعمیرکار لوازم خانگی

نحوه تبدیل حالت زمستانه به حالت تابستانه در پکیج دیواری

نحوه تبدیل حالت زمستانه به حالت تابستانه در پکیج

همانطور که همه ما می دانیم پکیج دیواری یکی از بهترین وسایل گرمایش است چرا که علاوه بر تامین آب مصرفی وظیفه تامین گرمایش آب رادیاتورها را نیز بر عهده دارد. اما از آنجایی که در فصل تابستان نیازی به گرم کردن رادیاتورها نداریم، در پکیج های دیواری ویژگی ای با عنوان حالت تابستانه در نظر گرفته شده است که در این حالت دیگر پکیج آب رادیاتورها را گرم نمی کند و تنها آب گرم مصرفی را تامین می کند.

خیلی از افرادی که از پکیج دیواری استفاده می کنند از این ویژگی تبدیل حالت زمستانه به تابستانه پکیج آگاهی ندارند و یا اینکه به دلیل مدت زمان طولانی تغییر فصل فراموش می کنند که چگونه باید برای تبدیل حالت زمستانه به تابستانه اقدام کنند.

در این مقاله به آموزش تبدیل حالت زمستانه به حالت تابستانه پکیج می پردازیم و تمام کارهایی که برای تنظیم پکیج باید انجام شود را بیان می کنیم.

در صورتی که شما نیز از پکیج دیواری استفاده می کنید، و در رابطه با کارکرد صحیح آن دچار مشکل شده اید، می توانید درخواست تعمیر و یا سرویس پکیج خود را به صورت تلفنی و یا از طریق فرم زیر به صورت آنلاین ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین تکنسین حرفه ای و باتجربه را به محل شما اعزام نماییم.

اگر جهت برطرف کردن مشکل پکیج خود به کمک تعمیرکار نیاز دارید، همین حالا درخواست تعمیرات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا متخصصان حرفه ای و با تجربه کاراباما در سریعترین زمان ممکن، جهت هماهنگی با شما تماس حاصل فرمایند.

متخصصان باتجربه متخصصان باتجربه
گارانتی خدمات گارانتی خدمات
سرعت در ارائه خدمات سرعت در ارائه خدمات
هزینه های منصفانه هزینه های منصفانه
تعمیرکار پکیج

حالت زمستانه و تابستانه پکیج دیواری

در حالت زمستانه، پکیج دیواری هم وظیفه تامین آب گرم مصرفی و هم تامین آب گرم لازم برای رادیاتورها را بر عهده دارد. در فصل سرما هنگامی که حالت زمستانی پکیج فعال است، تامین آب گرم مصرفی بر تامین آب گرم لازم برای رادیاتورها ارجحیت دارد. به این معنی که مثلا وقتی می خواهید از دوش آب گرم استفاده کنید، رادیاتورها برای مدت زمان کوتاهی خاموش می شوند و از انرژی خود برای تا مین گرما استفاده می کنند تا به این ترتیب آب گرم مصرفی همیشه گرمای لازم را داشته باشد. در فصل گرما که از رادیاتورها استفاده نمی کنیم، حالت تابستانه پکیج تنها آب گرم مصرفی را تامین می کند.

نحوه تبدیل حالت زمستانه به حالت تابستانه در پکیج ایران رادیاتور

برای قرار دادن پکیج ایران رادیاتور در حالت تابستانی ابتدا باید با استفاده از ولوم سمت راست پکیج خود را خاموش کنید. برای این کار کافیست ولوم را بچرخانید و بر روی صفر قرار دهید. (عدد صفر: خاموش و عدد یک:روشن) سپس شیرهای رفت و برگشت رادیاتور را ببندید. در مرحله بعد، با استفاده از ولوم تنظیم دما، دمای پکیج را به اندازه مورد نیاز تنظیم نمایید که معمولا بهترین حالت این است که ولوم در حالت میانه قرار داشته باشد. مرحله آخر تنظیم حالت تابستانه با آخرین ولوم پکیچ (ولوم سمت چپ) است. این ولوم را بر روی عدد صفر قرار دهید و به این ترتیب کار تبدیل حالت زمستانی به حالت تابستانی پکیج ایران رادیاتور به پایان می رسد.

برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور به صورت تخصصی کلیک کنید.

نحوه تبدیل حالت زمستانه به حالت تابستانه در پکیج اساتیس

برای تبدیل حالت زمستانی به حالت تابستانی در پکیج ایساتیس، کار قدری متفاوت است. برای این کار ابتدا شیر پرکن پکیج را که در زیر آن قرار دارد باز کنید و هنگامی که فشار به یک و نیم رسید، شیر را ببندید و سپس با استفاده از دکمه power و وارد کردن عدد (0000)، پکیج را روشن کنید. در مرحله آخر با فشردن دکمه 7، حالت پکیج را به تابستانه تنظیم نمایید.

نحوه تبدیل حالت زمستانه به حالت تابستانه در پکیج بوتان

روش تبدیل حالت زمستانه به حالت تابستانه پکیج بوتان مشابه پکبج ایران رادیاتور است. تنها نکته ای که باید به آن دقت کنید، میزان فشار پکیج است. همان طور که قبلا هم اشاره کردیم، بهترین میزان فشار برای پکیج 1.5 بار است. اگر میزان فشار پکیج شما از یک کمتر است، با باز کردن شیر پرکن، فشار را یه میزان مناسب تنظیم نمایید و سپس حتما شیر را ببندید. اگر فراموش کنید شیر پرکن را ببندید، خود می تواند یکی علت افت فشار پکیج و یا افزایش فشار به صورت غیر عادی شود.

در نهایت پس از تنظیم فشار مناسب، پکبج را در حالت تابستانه قرار دهید. در ولوم تنظیم وضعیت پکیج بوتان، علامت شیر آب در پایین به معنای حالت تابستانه پکیج است. هنگامی که چراغ عملکرد پکیج سبز رنگ شد، کار تمام است! و تنظیمات به درستی انجام شده است.

نظرات کاربران

در صورتی که پیام شما نیاز به پیگیری دارد حتما شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.